Født: 15 februar 2007
Klub: Randers Freja atletik og motion
Placering på verdens Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U20 Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U18 Top-100 liste ( ) efter årsbedste
60 m hæk 91.4 cm [1] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.98 i | PB | 1 | 17 | Randers | Randers | 23.3.24 | ||||||||
Stangspring [12] | ||||||||||||||
4.01 i | PB | 1 | Randers | Randers | 3.11.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
4.10 i | PB | 1 | Randers | Randers | 12.11.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.80 i | 1 | Randers | Randers | 19.11.23 | ||||||||||
| ||||||||||||||
4.23 i | PB | 1 | 17 | Randers | Randers | 2.12.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
4.00 i | 1 | Randers | Randers | 9.12.23 | ||||||||||
| ||||||||||||||
3.90 i | 1 | 17 | Randers | Randers | 13.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.80 i | 3= | Malmö/A, SWE | Malmö/A, SWE | 27.1.24 | ||||||||||
| ||||||||||||||
4.10 i | 1 | 17 | Malmö/A, SWE | Malmö/A, SWE | 28.1.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
4.10 i | 1 | 17 | Randers | Randers | 10.2.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
4.30 i | PB | 7 | DMi | Odense | DMi, Odense | 16.2.24 | ||||||||
| ||||||||||||||
4.31 i | PB | 1 | 17 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 2.3.24 | |||||||
| ||||||||||||||
4.20 i | 1 | 17 | Randers | Randers | 23.3.24 | |||||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 5.0 kg [1] | ||||||||||||||
10.02 i | PB | 2 | 17 | Randers | Randers | 23.3.24 | ||||||||
|
60 m [2] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.97 i | PB | 3 | 15 | Randers | Randers | 3.12.22 | ||||||||
8.13 i | 3 | 15 | Randers | Randers | 3.12.22 | |||||||||
100 m [1] | ||||||||||||||
12.55 | PB | 5 | B | Aarhus | Aarhus | 23.8.23 | -0.3 | |||||||
200 m [2] | ||||||||||||||
25.50 i | PB | 1 | 15 | Randers | Randers | 4.12.22 | ||||||||
25.47 | PB | 3 | 17 C | København | København | 21.5.23 | -0.6 | |||||||
400 m [1] | ||||||||||||||
57.11 | PB | 3 | B | DT | Aarhus | DT , Aarhus | 9.9.23 | |||||||
Stangspring [11] | ||||||||||||||
3.64 i | PB | 1 | 15 | Randers | Randers | 3.12.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.65 i | PB | 2 | Randers | Randers | 17.12.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.70 i | PB | 1 | Randers | Randers | 14.1.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.83 i | PB | 1 | 17 | Randers | Randers | 21.1.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.90 i | PB | 1 | 17 | Aarhus | Aarhus | 22.1.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.80 i | 1 | 17 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 4.3.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.60 | PB | 1 | 17 | København | København | 20.5.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.50 | 1 | 17 | Odense | Odense | 3.6.23 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.70 | PB | 1 | 17 | Randers | Randers | 8.6.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.91 | PB | 1 | 17 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 3.9.23 | |||||||
| ||||||||||||||
3.80 | 3 | Aarhus | Aarhus | 9.9.23 | ||||||||||
| ||||||||||||||
Længdespring [1] | ||||||||||||||
5.24 | PB | 3 | 17 | Herning | Herning | 13.5.23 | 0.0 | |||||||
| ||||||||||||||
Diskoskast 1.5 kg [1] | ||||||||||||||
19.91 | PB | 2 | 17 B | Herning | Herning | 23.9.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
Spydkast 700 gram [1] | ||||||||||||||
35.99 | PB | 1 | 17 B | Herning | Herning | 23.9.23 | ||||||||
| ||||||||||||||
4 x 100 m stafet [3] | ||||||||||||||
45.79 | SB | 1 | 17 | Odense | Odense | 4.6.23 | ||||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Daniel Kylmäluoma Pedersen, Thomas Sitm Madsen Nico Schumacher, Jonathan Sass Møller | ||||||||||||||
45.34 | SB | 2 | 17 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 2.9.23 | |||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Daniel Kylmäluoma Pedersen, Jonathan Sass Møller Thomas Sitm Madsen, Nico Schumacher | ||||||||||||||
45.73 | 5 | DT | Aarhus | DT , Aarhus | 9.9.23 | |||||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Max Kørner Andersen, Jonathan Sass Møller Nico Schumacher, Daniel Kylmäluoma Pedersen | ||||||||||||||
4 x 400 m stafet [1] | ||||||||||||||
4:01.36 | SB | 5 | DT | Aarhus | DT , Aarhus | 9.9.23 | ||||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Flemming Jørgensen, Jonas Sørensen Nico Schumacher, Jonathan Sass Møller | ||||||||||||||
1000 m stafet [1] | ||||||||||||||
2:20.01 | SB | 1 | 17 | Odense | Odense | 3.6.23 | ||||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Daniel Kylmäluoma Pedersen, Jonathan Sass Møller Thomas Sitm Madsen, Nico Schumacher |
60 m [2] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.29 i | PB | 5 | 15 h4 | Göteborg/FH, SWE | Göteborg/FH, SWE | 4.12.21 | ||||||||
8.47 i | 4 | 15 h1 | Aarhus | Aarhus | 22.1.22 | |||||||||
200 m [1] | ||||||||||||||
26.57 i | PB | 2 | 15 B | Randers | Randers | 19.2.22 | ||||||||
300 m [1] | ||||||||||||||
42.11 | PB | 1 | 15 B | Herning | Herning | 24.9.22 | ||||||||
1000 m [1] | ||||||||||||||
3:15.96 i | PB | pen | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | |||||||
2000 m forh. [1] | ||||||||||||||
DNF | 15 | Randers | Randers | 17.4.22 | ||||||||||
60 m hæk 84.0 cm, 8.5 m [1] | ||||||||||||||
9.94 i | PB | pen | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | |||||||
300 m hæk 76.2 cm [1] | ||||||||||||||
45.55 | PB | 5 | 15 B | Göteborg/U, SWE | Göteborg/U, SWE | 17.6.22 | ||||||||
Højdespring [1] | ||||||||||||||
1.41 i | PB | pen | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | |||||||
| ||||||||||||||
Stangspring [7] | ||||||||||||||
3.40 i | PB | 2 | 15 | Göteborg/FH, SWE | Göteborg/FH, SWE | 4.12.21 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.40 i | =PB | 1 | 15 | Randers | Randers | 14.12.21 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.40 i | =PB | 1 | 15 | Aarhus | Aarhus | 23.1.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.20 i | pen | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.20 i | 1 | 15 | Randers | Randers | 19.2.22 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.40 i | =PB | 1 | 15 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 5.3.22 | |||||||
| ||||||||||||||
3.53 | PB | 6 | 15 | Göteborg/U, SWE | Göteborg/U, SWE | 19.6.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
Længdespring [1] | ||||||||||||||
4.97 | PB | 3 | 15 B | Herning | Herning | 24.9.22 | +1.1 | |||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 4.0 kg [1] | ||||||||||||||
7.13 i | PB | pen | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | |||||||
| ||||||||||||||
Spydkast 600 gram [1] | ||||||||||||||
22.91 | PB | 4 | 15 B | Herning | Herning | 24.9.22 | ||||||||
| ||||||||||||||
4 x 200 m stafet [1] | ||||||||||||||
1:49.80 i | SB | 4 | 15 | iDMU | Skive | iDMU, Skive | 6.3.22 | |||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Aleksei Schack Andersen, Nico Schumacher Marius Johannes Holgersen Goos, Nikolaj Trankjær Andersen | ||||||||||||||
Femkamp D15 [1] | ||||||||||||||
2113 i | PB | 7 | 15 | DMUi | Randers | DMUi, Randers | 5.2.22 | |||||||
9.94 3.20 7.13 1.41 3:15.96 |
80 m [1] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.58 | SB | 1 | 15 | Randers | Randers | 2.5.21 | -1.3 | |||||||
100 m [2] | ||||||||||||||
13.42 | PB | 6 | 15 h1 | Hvidovre | Hvidovre | 12.6.21 | +1.7 | |||||||
13.38 w | 3 | 15 C | Hvidovre | Hvidovre | 12.6.21 | +3.0 | ||||||||
200 m [2] | ||||||||||||||
29.64 i | SB | 3 | B | Randers | Randers | 26.11.20 | ||||||||
28.57 | SB | 3 | Aarhus | Aarhus | 8.5.21 | -2.1 | ||||||||
800 m [2] | ||||||||||||||
2:22.11 | PB | 4 | 15 | Randers | Randers | 20.6.21 | ||||||||
2:25.45 | 4 | 15 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 12.9.21 | ||||||||
1500 m [4] | ||||||||||||||
5:15.07 | PB | 5 | B | Aarhus | Aarhus | 8.5.21 | ||||||||
5:14.51 | PB | 7 | 15 | Hvidovre | Hvidovre | 12.6.21 | ||||||||
5:08.54 | PB | 5 | 15 | Randers | Randers | 19.6.21 | ||||||||
5:06.79 | PB | 7 | 15 | Herning | Herning | 25.9.21 | ||||||||
2000 m forh. [2] | ||||||||||||||
9:00.3h | PB | 1 | Randers | Randers | 18.4.21 | |||||||||
8:29.45 | PB | 2 | Randers | Randers | 2.5.21 | |||||||||
Stangspring [6] | ||||||||||||||
2.80 | PB | 1 | 15 | Aalborg | Aalborg | 22.5.21 | ||||||||
| ||||||||||||||
3.00 | PB | 3 | Randers | Randers | 5.6.21 | |||||||||
| ||||||||||||||
2.82 | 1 | 15 | Hvidovre | Hvidovre | 13.6.21 | |||||||||
2.90 | 1 | 15 | Randers | Randers | 19.6.21 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.10 i | PB | 4 | Randers | Randers | 7.8.21 | |||||||||
| ||||||||||||||
3.00 | =PB | 2 | 15 | DMU | Hvidovre | DMU, Hvidovre | 11.9.21 | |||||||
| ||||||||||||||
Længdespring [1] | ||||||||||||||
4.91 | PB | 4 | 15 | Herning | Herning | 25.9.21 | 0.0 | |||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 3.0 kg [1] | ||||||||||||||
7.07 i | PB | 2 | 13 | Randers | Randers | 6.12.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
1000 m stafet [1] | ||||||||||||||
2:28.80 | PB | 2 | 15 | Randers | Randers | 20.6.21 | ||||||||
Randers Sportsklub Freja | ||||||||||||||
Nico Schumacher, Aleksei Schack Andersen Nikolaj Trankjær Andersen, Theis Mohr Olsen |
60 m [7] | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.85 i | PB | 1 | 12 | Randers | Randers | 27.11.19 | ||||||||
8.93 i | 1 | 12 r2 | Aalborg | Aalborg | 28.12.19 | |||||||||
8.92 i | 1 | 12 | Aalborg | Aalborg | 28.12.19 | |||||||||
8.77 i | PB | 2 | 13 h2 | Aarhus | Aarhus | 25.1.20 | ||||||||
8.81 i | 3 | 13 | Aarhus | Aarhus | 25.1.20 | |||||||||
8.86 i | 1 | 13 h2 | Randers | Randers | 15.2.20 | |||||||||
8.70 i | PB | 3 | 13 | Randers | Randers | 15.2.20 | ||||||||
80 m [3] | ||||||||||||||
11.12 w | 1 | 12 r2 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | +2.3 | ||||||||
11.37 | PB | 1 | 13 | Randers | Randers | 21.6.20 | +0.7 | |||||||
11.50 w | 4 | 13 | Randers | Randers | 27.9.20 | +2.1 | ||||||||
200 m [2] | ||||||||||||||
28.65 i | PB | 1 | 13 r2 | Skive | Skive | 14.12.19 | ||||||||
28.08 | PB | 2 | 13 | Randers | Randers | 27.9.20 | +0.1 | |||||||
300 m [1] | ||||||||||||||
51.18 i | PB | 12 | Aalborg | Aalborg | 28.12.19 | |||||||||
600 m [2] | ||||||||||||||
1:48.88 | PB | 1 | 13 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | ||||||||
1:48.09 | PB | 1 | 13 | Randers | Randers | 27.9.20 | ||||||||
800 m [6] | ||||||||||||||
2:37.51 i | PB | 1 | 12 | Randers | Randers | 27.11.19 | ||||||||
2:37.59 i | 4 | 13 | Skive | Skive | 14.12.19 | |||||||||
2:35.57 i | PB | 1 | 13 | Aarhus | Aarhus | 26.1.20 | ||||||||
2:51.1h i | 6 | Randers | Randers | 28.1.20 | ||||||||||
2:32.40 i | PB | 1 | 13 | Randers | Randers | 15.2.20 | ||||||||
2:38.45 | SB | 3 | Randers | Randers | 3.9.20 | |||||||||
3000 m forh. [1] | ||||||||||||||
13:59.08 | PB (40) | 7 | Randers | Randers | 21.6.20 | |||||||||
Højdespring [2] | ||||||||||||||
1.20 | SB | 5 | 13 | Sæby | Sæby | 19.9.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
1.20 | =SB | 2 | Randers | Randers | 24.9.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
Stangspring [1] | ||||||||||||||
2.50 | PB | 1 | 13 | Randers | Randers | 27.9.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
Længdespring 1 m zone [9] | ||||||||||||||
4.40 i | PB | 1 | 12 | Randers | Randers | 27.11.19 | ||||||||
4.56 i | PB | 3 | 13 | Skive | Skive | 14.12.19 | ||||||||
| ||||||||||||||
4.28 i | 1 | 12 | Aalborg | Aalborg | 28.12.19 | |||||||||
| ||||||||||||||
4.79 i | PB | 2 | 13 | Aarhus | Aarhus | 26.1.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
6.79 i | PB | 9 | 10 | Randers | Randers | 15.2.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
4.78 i | 2 | 13 | Randers | Randers | 15.2.20 | |||||||||
| ||||||||||||||
4.72 | =PB | - | 12 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | +1.6 | |||||||
4.76 w | 1 | 12 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | +3.5 | ||||||||
| ||||||||||||||
4.36 | 5 | 13 | Sæby | Sæby | 19.9.20 | 0.0 | ||||||||
4.36 | 1 | 13 | Randers | Randers | 24.9.20 | +1.6 | ||||||||
| ||||||||||||||
Kuglestød 3.0 kg [2] | ||||||||||||||
5.84 i | PB | 4 | 12 | Randers | Randers | 27.11.19 | ||||||||
6.03 | PB | 3 | 13 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | ||||||||
| ||||||||||||||
Spydkast 400 gram [1] | ||||||||||||||
28.56 | PB | 1 | 13 | Sæby | Sæby | 20.6.20 | ||||||||
|
60 m [3] | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9.06 i | PB | Aalborg | Aalborg | 19.1.19 | ||||
9.02 i | PB | Aalborg | Aalborg | 19.1.19 | ||||
9.03 i | Randers | Randers | 16.2.19 | |||||
80 m [6] | ||||||||
12.19 | PB | Silkeborg | Silkeborg | 13.6.19 | -1.9 | |||
11.83 | PB | Randers | Randers | 15.6.19 | +1.0 | |||
11.88 | Randers | Randers | 15.6.19 | +0.5 | ||||
11.96 | Sæby | Sæby | 31.8.19 | -1.1 | ||||
11.75 | PB | Sønderborg | Sønderborg | 7.9.19 | -0.9 | |||
11.58 | PB | Randers | Randers | 28.9.19 | 0.0 | |||
200 m [1] | ||||||||
29.12 | PB | Randers | Randers | 28.9.19 | -0.9 | |||
600 m [2] | ||||||||
1:56.10 | PB | Randers | Randers | 15.6.19 | ||||
1:50.72 | PB | Sæby | Sæby | 31.8.19 | ||||
800 m [4] | ||||||||
2:49.73 i | PB | Aalborg | Aalborg | 20.1.19 | ||||
2:50.22 i | Randers | Randers | 16.2.19 | |||||
2:50.83 | PB | Randers | Randers | 28.5.19 | ||||
2:35.93 | PB | Randers | Randers | 28.9.19 | ||||
1000 m [2] | ||||||||
3:46.86 | PB | Silkeborg | Silkeborg | 13.6.19 | ||||
3:26.87 | PB | Randers | Randers | 16.6.19 | ||||
3000 m [1] | ||||||||
13:04.91 | PB | 2 | 15 | Aalborg | Aalborg | 25.5.19 | ||
80 m hæk 76.2 cm, 8 m [1] | ||||||||
16.68 | PB | Randers | Randers | 28.5.19 | +1.9 | |||
Højdespring [5] | ||||||||
1.30 i | PB | Aalborg | Aalborg | 20.1.19 | ||||
1.25 i | Randers | Randers | 16.2.19 | |||||
1.35 | PB | 5 | 15 | Aalborg | Aalborg | 25.5.19 | ||
1.20 | Silkeborg | Silkeborg | 13.6.19 | |||||
1.40 | PB | Herning | Herning | 21.9.19 | ||||
Stangspring [1] | ||||||||
1.80 | PB | Randers | Randers | 28.9.19 | ||||
Kuglestød 3.0 kg [2] | ||||||||
5.90 | PB | Randers | Randers | 28.5.19 | ||||
6.01 | PB | Sæby | Sæby | 31.8.19 | ||||
Spydkast 400 gram [2] | ||||||||
21.72 | PB | Sæby | Sæby | 31.8.19 | ||||
26.28 | PB | Herning | Herning | 21.9.19 |
Placering på danske alletiders liste på dato
60 m | |||||
---|---|---|---|---|---|
Inde | 7.97 | Randers | 3.12.22 | ||
100 m | |||||
Ude | 12.55 | Aarhus | 23.8.23 | -0.3 | |
200 m | |||||
Ude | 25.47 | København | 21.5.23 | -0.6 | |
Inde | 25.50 | Randers | 4.12.22 | ||
400 m | |||||
Ude | 57.11 | Aarhus | 9.9.23 | ||
800 m | |||||
Ude | 2:22.11 | Randers | 20.6.21 | ||
Inde | 2:32.40 | Randers | 15.2.20 | ||
1000 m | |||||
Ude | 3:26.87 | Randers | 16.6.19 | ||
Inde | 3:15.96 | Randers | 5.2.22 | ||
1500 m | |||||
Ude | 5:06.79 | Herning | 25.9.21 | ||
3000 m | |||||
Ude | 13:04.91 | Aalborg | 25.5.19 | ||
3000 m forh. | |||||
Ude | 13:59.08 | Randers | 21.6.20 | ||
Højdespring | |||||
Ude | 1.40 | Herning | 21.9.19 | ||
Inde | 1.41 | Randers | 5.2.22 | ||
Stangspring | |||||
Ude | 3.91 | Hvidovre | 3.9.23 | ||
Inde | 4.31 | Skive | 2.3.24 | 49 | |
Længdespring | |||||
Ude | 5.24 | Herning | 13.5.23 | 0.0 | |
80 m | |||||
Ude | 11.37 | Randers | 21.6.20 | +0.7 | |
300 m | |||||
Ude | 42.11 | Herning | 24.9.22 | ||
Inde | 51.18 | Aalborg | 28.12.19 | ||
600 m | |||||
Ude | 1:48.09 | Randers | 27.9.20 | ||
2000 m forh. | |||||
Ude | 8:29.45 | Randers | 2.5.21 | ||
60 m hæk 84.0 cm, 8.5 m | |||||
Inde | 9.94 | Randers | 5.2.22 | ||
60 m hæk 91.4 cm | |||||
Inde | 8.98 | Randers | 23.3.24 | ||
300 m hæk 76.2 cm | |||||
Ude | 45.55 | Göteborg/U, SWE | 17.6.22 | ||
80 m hæk 76.2 cm, 8 m | |||||
Ude | 16.68 | Randers | 28.5.19 | +1.9 | |
Længdespring 1 m zone | |||||
Inde | 6.79 | Randers | 15.2.20 | ||
Kuglestød 4.0 kg | |||||
Inde | 7.13 | Randers | 5.2.22 | ||
Kuglestød 3.0 kg | |||||
Ude | 6.03 | Sæby | 20.6.20 | ||
Inde | 7.07 | Randers | 6.12.20 | ||
Kuglestød 5.0 kg | |||||
Inde | 10.02 | Randers | 23.3.24 | ||
Diskoskast 1.5 kg | |||||
Ude | 19.91 | Herning | 23.9.23 | ||
Spydkast 400 gram | |||||
Ude | 28.56 | Sæby | 20.6.20 | ||
Spydkast 600 gram | |||||
Ude | 22.91 | Herning | 24.9.22 | ||
Spydkast 700 gram | |||||
Ude | 35.99 | Herning | 23.9.23 | ||
Femkamp D15 | |||||
Inde | 2113 | Randers | 5.2.22 |
60 m: | 14 |
80 m: | 10 |
100 m: | 3 |
200 m: | 8 |
300 m: | 2 |
400 m: | 1 |
600 m: | 4 |
800 m: | 12 |
1000 m: | 3 |
1500 m: | 4 |
3000 m: | 1 |
2000 m forh.: | 3 |
3000 m forh.: | 1 |
60 m hæk 84.0 cm, 8.5 m: | 1 |
60 m hæk 91.4 cm: | 1 |
300 m hæk 76.2 cm: | 1 |
: | 1 |
Højdespring: | 8 |
Stangspring: | 38 |
Længdespring: | 3 |
Længdespring 1 m zone: | 10 |
Kuglestød 4.0 kg: | 1 |
Kuglestød 3.0 kg: | 5 |
Kuglestød 5.0 kg: | 1 |
Diskoskast 1.5 kg: | 1 |
Spydkast 400 gram: | 3 |
Spydkast 600 gram: | 1 |
Spydkast 700 gram: | 1 |
4 x 100 m stafet: | 3 |
4 x 200 m stafet: | 1 |
4 x 400 m stafet: | 1 |
1000 m stafet: | 1 |
1000 m stafet: | 1 |
Femkamp D15: | 1 |
Inde | ||||
---|---|---|---|---|
Stangspring | ||||
DMi | 2024 | 7 | 4.30 | |
Ungdom | ||||
Ude | ||||
800 m | ||||
DMU | 2021 | 4 | 15 | 2:25.45 |
Stangspring | ||||
DMU | 2021 | 2 | 15 | 3.00 |
DMU | 2023 | 1 | 17 | 3.91 |
4 x 100 m stafet | ||||
DMU | 2023 | 2 | 17 | 45.34 |
Inde | ||||
Stangspring | ||||
iDMU | 2022 | 1 | 15 | 3.40 |
iDMU | 2023 | 1 | 17 | 3.80 |
iDMU | 2024 | 1 | 17 | 4.31 |
Femkamp D15 | ||||
DMUi | 2022 | 7 | 15 | 2113 |
4 x 200 m stafet | ||||
iDMU | 2022 | 4 | 15 | 1:49.80 |