Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

DM Kvalifikation





Loading...
M 100 m (24)
110.26   Kristoffer Hari 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionWaco TX20.4.2019
210.40   Albert Ranning 98, KIF - København98KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
310.41   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
410.46   Frederik Schou-Nielsen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbSkara6.6.2019
510.50   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBaku22.7.2019
610.54   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbSkara6.6.2019
710.59   Festus Asante 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2019
810.61   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
910.62   Emil Mader Kjær 99, Skive A.M.99Skive A.M.København17.8.2019
1010.65   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbMannheim29.6.2019
1110.71   Patrick Monga Bifuko (u) 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOslo30.6.2020
1210.76   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbSkara6.6.2019
1310.79   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
1410.81   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaKolding20.6.2020
1410.81   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikTårnby11.7.2020
1610.84   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikKøbenhavn31.8.2019
1710.86   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBerlin3.7.2020
1710.86   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækTårnby11.7.2020
1910.91   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
2010.95   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
2110.96   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
2211.01   Kasper Olsen 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
2311.02   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikHvidovre8.6.2019
2311.02   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve12.7.2020
2511.03   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionKolding20.6.2020
2611.05   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve22.6.2019
2711.08   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
2811.10   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnHvidovre23.7.2020
2911.12   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHelsingør15.6.2019
2911.12   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanGibraltar11.7.2019
3111.14   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionGöteborg/U29.6.2019
3211.15   Simon Mathiasen 96, Hvidovre Atletik & Motion96Hvidovre Atletik & MotionHolbæk3.9.2019
3311.20   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn31.8.2019
3411.21   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
3511.22   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
3611.23   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbUppsala8.6.2019
3711.27   Frederik Regli 90, FIF atletik og motion90FIF atletik og motionOdense1.6.2019
3811.28   Daniel Andersen 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionRanders15.6.2019
3811.28   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
4011.29   Simon Meincke 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
4111.31   Karl Mfeketo 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
4211.33   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTårnby4.5.2019
4211.33   Emil Strøm 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
4211.33   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
4511.34   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionKolding20.6.2020
4611.36   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBagsværd18.5.2019
4611.36   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
4811.37   Sebastian Valentin Buschardt 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubAmager28.5.2019
4811.37   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
4811.37   Dlovan Baker 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubAarhus8.8.2020
M 200 m (24)
120.67   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
221.05   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKarlstad3.7.2019
321.21   Kristoffer Hari 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionFayetteville AR27.4.2019
421.32   Albert Ranning 98, KIF - København98KIF - KøbenhavnOordegem25.5.2019
521.47   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbGävle12.7.2019
621.48   Benjamin Lobo Vedel 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
621.48   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaAarhus8.8.2020
821.62   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2019
921.64   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1021.66   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1121.70   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionOdense7.9.2019
1221.72   Patrick Monga Bifuko (u) 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1321.73   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre2.8.2020
1421.75   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1521.77   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
1621.82   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1721.83   Festus Asante 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
1721.83   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikGreve1.9.2019
1921.90   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikHvidovre2.8.2020
2021.97   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBerlin3.7.2020
2122.06   Frederik Schou-Nielsen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
2222.13   Kasper Olsen 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
2322.22   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
2422.34   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
2522.36   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
2622.39   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionRanders16.6.2019
2722.43   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanGöteborg/U30.6.2019
2822.46   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
2922.53   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnAarhus8.8.2020
3022.54   Simon Mathiasen 96, Hvidovre Atletik & Motion96Hvidovre Atletik & MotionGöteborg/U30.6.2019
3022.54   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikHvidovre2.8.2020
3222.61   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbAbilene TX25.4.2019
3322.67   Philip Braun 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbGöteborg/U30.6.2019
3422.68   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionRanders16.6.2019
3422.68   Emil Mader Kjær 99, Skive A.M.99Skive A.M.Holte8.9.2019
3622.69   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3722.73   Casper Spure Pedersen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaEsbjerg28.7.2019
3822.78   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikHvidovre2.8.2020
3922.79   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikGöteborg/U30.6.2019
4022.87   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
4122.94   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
4222.95   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
4322.96   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
4322.96   Dlovan Baker 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubHvidovre2.8.2020
4522.99   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
4623.01   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionHolte8.9.2019
4723.05   Daniel Andersen 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionRanders16.6.2019
4823.07   Mikkel Klejnstrup 86, Hvidovre Atletik & Motion86Hvidovre Atletik & MotionHvidovre13.5.2019
4923.08   Karl Mfeketo 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
5023.09   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionGreve1.9.2019
M 400 m (16)
146.18   Benjamin Lobo Vedel 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionJacksonville FL24.5.2019
247.27   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionStockholm24.8.2019
347.81   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbVaraždin10.8.2019
448.04   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
548.47   Kasper Olsen 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionEsbjerg27.7.2019
648.79   Philip Braun 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
748.90   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
848.96   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
949.01   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
1049.02   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikKøbenhavn13.6.2019
1149.07   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg22.6.2019
1249.08   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
1349.12   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
1449.41   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanTórshavn13.6.2020
1549.44   Iasonas Koniaris 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionEsbjerg27.7.2019
1649.48   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbSlagelse27.4.2019
1749.53   Frederik Peschardt 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg22.5.2019
1849.72   Rasmus Jensen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense19.7.2019
1949.73   Jeppe Ege Nielsen 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg14.9.2019
2049.92   Lasse Møller Alm 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
2149.96   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
2250.28   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
2350.49   Emil Søndergaard 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
2450.74   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre1.8.2020
2550.86   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
2650.88   Jonathan Kure 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
2750.90   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbRibeira Brava6.7.2019
2850.92   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.7.2020
2951.15   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn31.8.2019
3051.16   Mikkel Klejnstrup 86, Hvidovre Atletik & Motion86Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn20.7.2019
3151.21   Casper Spure Pedersen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaGöteborg/U29.6.2019
3251.23   Martin Holbøl Kristensen 92, Skive A.M.92Skive A.M.Göteborg/U29.6.2019
3351.31   Yusuf Alin 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAmager28.5.2019
3451.40   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnAalborg14.9.2019
3551.45   Sebastian Larvad 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionGreve24.8.2019
3651.47   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
3751.51   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionGreve24.8.2019
3851.68   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn13.6.2020
3951.74   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Aalborg14.9.2019
4051.91   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnGreve24.8.2019
4151.96   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre8.6.2019
4251.98   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionRibeira Brava6.7.2019
4351.99   August Østergaard 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnHelsingør15.6.2019
4452.01   Magnus Nielsen (u) 91, Skive A.M.91Skive A.M.Falkenberg17.8.2019
4552.05   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOslo27.6.2020
4652.21   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg11.5.2019
4752.26   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense19.7.2019
4852.30   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus4.7.2020
4952.32   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
4952.32   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnGreve24.8.2019
M 800 m (16)
11:46.58   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubTomblaine22.6.2019
21:48.42   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionOslo30.6.2020
31:49.44   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubWatford29.6.2019
41:49.50   Christian Sand Clausen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbNapoli12.7.2019
51:50.23   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Kristiansand7.8.2020
61:51.11   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKristiansand18.8.2019
71:51.56   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus21.5.2019
81:52.36   Peter Glans 93, HMRC93HMRCAarhus21.5.2019
91:52.49   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Aarhus21.5.2019
101:53.61   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
111:53.98   Nick Jensen 91, Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbOdense30.8.2019
121:53.99   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOslo5.7.2019
131:54.0h   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubFrederiksberg27.6.2019
141:54.92   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense30.8.2019
151:55.55   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbOdense30.8.2019
161:56.00   Thor Friis Skifte 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.8.2020
171:56.08   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus21.5.2019
181:56.32   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
191:56.40   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubVejle19.6.2019
201:57.09   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
211:57.24   Yusuf Alin 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
221:57.30   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
231:57.32   Oliver Bjørslev 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionViborg15.8.2019
241:57.52   Joachim Sieverts Nielsen 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
251:57.80   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg15.8.2019
261:58.17   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
271:58.23   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg20.6.2020
281:58.54   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg20.6.2020
291:58.59   Marquis Caldwell (u) 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbAmager28.5.2019
301:58.88   Søren Bøge Edlund Jøhnk 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubAmager28.5.2019
301:58.88   Andreas Nors Rebstrup 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg22.6.2019
321:58.90   Frederik Furstenberg 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbGöteborg/U30.6.2019
331:59.18   Sebastian Larvad 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionTårnby4.5.2019
341:59.22   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionGreve25.8.2019
351:59.23   Anders Bang 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
361:59.41   Andreas Eidorff Madsen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningViborg15.8.2019
371:59.42   Noel Mono 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionGreve25.8.2019
381:59.43   Lasse Møller Alm 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
391:59.89   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Skive30.6.2020
401:59.93   Christoffer Sloth 85, Odense Atletik - O.G.F.85Odense Atletik - O.G.F.Aalborg22.6.2019
412:00.03   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbViborg15.8.2019
422:00.11   Laurits Berntsen 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus8.8.2020
432:00.23   Mathias Lundkvist 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus8.8.2020
442:00.29   Christian Jørn Hansen 91, Bagsværd Atletik Club91Bagsværd Atletik ClubOordegem25.5.2019
452:00.44   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
462:00.47   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
472:00.52   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg20.6.2020
482:01.14   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
492:01.15   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg22.6.2019
502:01.30   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionAalborg22.6.2019
M 1500 m (15)
13:40.69   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionKuortane1.8.2020
23:41.17   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
33:41.32   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Bruxelles23.8.2019
43:41.46   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Kuortane1.8.2020
53:46.52   Nick Jensen 91, Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbRegensburg7.7.2019
63:46.98   Peter Glans 93, HMRC93HMRCKøbenhavn18.6.2019
73:47.10   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.København18.6.2019
83:48.40   Kristian Holm Jensen 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbSwarthmore PA13.5.2019
93:48.4h   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn16.7.2020
103:48.72   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus21.5.2019
113:49.44   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
123:49.69   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubBagsværd18.5.2019
133:51.60   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus21.5.2019
143:52.19   Oliver Bjørslev 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAarhus21.5.2019
153:52.6h   Martin Egebjerg Olesen 95, HMRC95HMRCKøbenhavn16.7.2020
163:53.11   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
173:53.31   Magnus Dewett 95, Herning Løbeklub95Herning LøbeklubAarhus21.5.2019
183:53.37   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubGöteborg/U29.6.2019
193:53.7h   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
203:54.13   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd18.5.2019
213:54.89   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Aalborg13.6.2020
223:56.7h   Christian Birch Okkels 89, HMRC89HMRCKøbenhavn16.7.2020
233:57.11   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn14.6.2020
243:57.35   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningSkive13.5.2019
253:57.57   Marcus Rønn 93, Blovstrød - Løverne93Blovstrød - LøverneKøbenhavn14.6.2020
263:57.92   Joachim Sieverts Nielsen 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionGöteborg/U29.6.2019
273:57.96   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
283:57.97   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
293:58.47   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus21.5.2019
303:58.67   Omar Hassan Omar (u) 90, Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus21.5.2019
313:59.35   Jens Sondergaard Jensen 86, Aarhus Gymnastikforening af 188086Aarhus Gymnastikforening af 1880København20.7.2019
323:59.47   Christian Sand Clausen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
333:59.50   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubGreve24.8.2019
343:59.9h   Mark Olsen 95, HMRC95HMRCKøbenhavn16.7.2020
354:00.00   Frederik Bruun Jensen 94, NBRO94NBROKøbenhavn14.6.2020
364:00.41   Malthe Nielsen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
374:00.74   Miles Weder 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.8.2019
384:01.76   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn14.6.2020
394:02.33   Abdi Hakin Ulad 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionOdense7.9.2019
404:02.36   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionGibraltar10.7.2019
414:02.94   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.8.2019
424:03.36   Andreas Eidorff Madsen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningRanders15.6.2019
434:04.55   Anders Bang 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubGreve24.8.2019
444:04.93   Esben Hornum 89, Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAarhus8.8.2020
454:05.05   Khavaquiah Rasmusen 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
464:05.49   Noel Mono 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
474:05.85   Oscar Simonsen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbNice5.5.2019
484:05.91   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnAalborg14.9.2019
494:06.12   Patrick Leese 88, FIF atletik og motion88FIF atletik og motionBagsværd18.5.2019
504:06.14   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbHolbæk3.9.2019
M 5000 m (20)
113:52.42   Ole Hesselbjerg 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbWien11.7.2020
213:54.28   Thijs Nijhuis 92, Viborg Atletik og Motionsforening92Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg13.6.2020
313:57.90   Jens Sondergaard Jensen 86, Aarhus Gymnastikforening af 188086Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense30.8.2019
413:58.31   Andreas Schonberg Lommer 91, Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Aalborg13.6.2020
513:59.38   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.6.2020
614:00.39   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense30.8.2019
714:05.06   Kristian Holm Jensen 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbPhiladelphia PA25.4.2019
814:06.29   Omar Hassan Omar (u) 90, Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense30.8.2019
914:06.51   Axel Vang Christensen 04, FIF Hillerød04FIF HillerødAalborg13.6.2020
1014:08.49   Abdi Hakin Ulad 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionAalborg18.7.2020
1114:09.63   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
1214:11.10   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2020
1314:12.54   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1414:12.58   Jacob Sommer Simonsen 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
1514:16.39   Simon Holbek Kønigsfeldt 86, HMRC86HMRCKøbenhavn4.8.2020
1614:16.67   Rune Bækgaard 87, HMRC87HMRCAalborg18.7.2020
1714:18.42   Magnus Dewett 95, Herning Løbeklub95Herning LøbeklubOdense30.8.2019
1814:18.88   Martin Egebjerg Olesen 95, HMRC95HMRCKøbenhavn4.8.2020
1914:19.53   Frederik Ernst 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
2014:20.86   Christian Birch Okkels 89, HMRC89HMRCKøbenhavn4.8.2020
2114:21.73   Morten Green 87, HMRC87HMRCAalborg18.7.2020
2114:21.73   Peter Glans 93, HMRC93HMRCAalborg18.7.2020
2314:22.78   Marcus Rønn 93, Blovstrød - Løverne93Blovstrød - LøverneKøbenhavn4.8.2020
2414:24.02   Mark Olsen 95, HMRC95HMRCKøbenhavn4.8.2020
2514:26.22   Esben Hornum 89, Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikKøbenhavn4.8.2020
2614:30.46   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Manchester25.5.2019
2714:30.98   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense30.8.2019
2814:32.21   Jonas Gertsen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Odense7.5.2019
2914:33.10   Mohammed Idiris 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense7.5.2019
3014:34.25   Theophile Bigirimana (u) 93, Aalborg Atletik og Motion93Aalborg Atletik og MotionAalborg18.7.2020
3114:36.21   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningViborg27.6.2019
3214:36.8h   Benjamin Savill 94, HMRC94HMRCBrighton22.8.2019
3314:37.15   Anton Østdal 01, Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
3414:43.00   Emil Holm 96, HMRC96HMRCKøbenhavn20.7.2019
3514:43.94   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
3614:46.11   Søren Rohde 89, NBRO89NBROKøbenhavn4.8.2020
3714:46.78   Michael Jensen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
3814:48.15   Jakob Gade Pedersen 90, Løbeklubben Runaar90Løbeklubben RunaarAalborg18.7.2020
3914:49.77   Kasper Skov 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4014:50.40   Niels Peter Nielsen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4114:50.5h   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
4214:50.88   Christian Stounberg 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4314:50.90   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbTårnby20.8.2019
4414:51.25   Joachim Weel Rosbo 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubGöteborg/U28.6.2019
4514:51.50   Jacob Rudjord Therkildsen 91, Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg18.7.2020
4614:52.99   Jesper Andkjær Larsen 77, HMRC77HMRCAalborg18.7.2020
4714:53.7h   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubTårnby26.5.2020
4814:55.46   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aalborg18.7.2020
4914:57.95   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
5014:58.23   Emil Ahlbeck (u) 93, Herning Løbeklub93Herning LøbeklubAalborg18.7.2020
M 10000 m (20)
128:38.53   Thijs Nijhuis 92, Viborg Atletik og Motionsforening92Viborg Atletik og MotionsforeningBergen1.7.2020
229:03.03   Abdi Hakin Ulad 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionOdense1.8.2020
329:18.94   Andreas Schonberg Lommer 91, Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense1.8.2020
429:52.27   Simon Holbek Kønigsfeldt 86, HMRC86HMRCHillerød3.6.2020
529:58.10   Rune Bækgaard 87, HMRC87HMRCOdense1.8.2020
629:58.80   Morten Green 87, HMRC87HMRCOdense1.8.2020
730:15.95   Mark Olsen 95, HMRC95HMRCOdense1.8.2020
830:39.07   Jacob Sommer Simonsen 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg26.7.2019
930:47.46   Martin Egebjerg Olesen 95, HMRC95HMRCOdense25.6.2020
1030:50.52   Christian Birch Okkels 89, HMRC89HMRCKøbenhavn4.5.2019
1130:52.13   Søren Rohde 89, NBRO89NBROOdense1.8.2020
1230:52.23   Frederik Ernst 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Napoli9.7.2019
1330:54.64   Omar Hassan Omar (u) 90, Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense1.8.2020
1430:58.72   Jesper Faurschou 83, Herning Løbeklub83Herning LøbeklubEsbjerg26.7.2019
1530:59.21   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1631:03.88   Joachim Weel Rosbo 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2020
1731:26.91   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroJonesboro AR10.5.2019
1831:30.4h   Alex Mogensen 94, SÅN-Løberne94SÅN-LøberneRønne29.7.2020
1931:45.17   Asbjørn Eller Skaarup 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
2031:48.5h   Christian Stounberg 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
2131:55.03   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbAalborg22.6.2019
2231:58.8h   Jonas Kvottrup Nielsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
2332:00.62   Niels Peter Nielsen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg26.7.2019
2432:02.48   Jakob Gade Pedersen 90, Løbeklubben Runaar90Løbeklubben RunaarOdense1.8.2020
2532:07.13   Emil Ahlbeck (u) 93, Herning Løbeklub93Herning LøbeklubEsbjerg26.7.2019
2632:07.9h   Thorkild Sundstrup 80, Aarhus Fremad Atletik80Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
2732:13.2h   Andreas Dam 89, Aarhus Gymnastikforening af 188089Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
2832:14.1h   Ivan Riise 95, Viborg Atletik og Motionsforening95Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus4.8.2020
2932:15.26   Morten Lynghøj 86, Svendborg Gymnastikforening86Svendborg GymnastikforeningOdense1.8.2020
3032:17.75   Benjamin Savill 94, HMRC94HMRCEsbjerg26.7.2019
3132:18.38   Anders Bonde 91, Herning Løbeklub91Herning LøbeklubAalborg22.6.2019
3232:31.4h   Sebastian Matz Nielsen 92, Aarhus Fremad Atletik92Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
3332:48.05   Asser J Nielsen 88, HMRC88HMRCKøbenhavn4.8.2020
3432:49.50   Christoffer Vienberg 94, Blovstrød - Løverne94Blovstrød - LøverneAalborg22.6.2019
3533:01.02   Seppo Hiltunen 76, Greve Trim Motionsklub76Greve Trim MotionsklubHvidovre16.8.2019
3633:04.79   Eskild Espenhain Landgrebe 90, Esbjerg Atletik og Motion90Esbjerg Atletik og MotionAalborg22.6.2019
3733:07.51   Rasmus Jessing 78, NBRO78NBROKøbenhavn4.8.2020
3833:11.7h   Mads Karlsson 84, Aarhus Gymnastikforening af 188084Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
3933:12.9h   Jakob Riis 82, Aarhus 1900 Atletik og Løb82Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.8.2020
4033:33.6h   Mads Klinksgaard 79, Aalborg Øst Road Runners Club79Aalborg Øst Road Runners ClubAarhus4.8.2020
4133:36.11   Anders Legarth Schmidt 74, NBRO74NBROHvidovre16.8.2019
4233:44.53   Martin Møller Johansen , Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg Atletik og MotionGibraltar8.7.2019
4333:48.04   Brian A. Hansen 83, Sparta Atletik og Løb83Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
4433:53.10   Simon Jørn Hansen 91, Blovstrød - Løverne91Blovstrød - LøverneAalborg22.6.2019
4533:55.80   Alexander Seidler Nielsen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbEsbjerg26.7.2019
4634:24.26   René Anda Nielsen 83, NBRO83NBROGibraltar8.7.2019
4734:33.25   Anders Götze 77, Sparta Atletik og Løb77Sparta Atletik og LøbHvidovre16.8.2019
4834:36.63   Joakim Svolgaard 87, Sparta Atletik og Løb87Sparta Atletik og LøbHvidovre16.8.2019
4934:37.03   Emil Lind-Holm 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
5034:53.9h   Søren Brandt Clemmensen 88, Aarhus Fremad Atletik88Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
M 3000 m forh. (8)
18:38.82   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbOordegem25.5.2019
29:07.99   Axel Vang Christensen 04, FIF Hillerød04FIF HillerødHillerød25.6.2020
39:18.3h   Khavaquiah Rasmusen 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
49:18.56   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Skive13.5.2019
59:26.35   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbHolte8.9.2019
69:28.84   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
79:38.17   Kasper Skov 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg27.7.2019
89:41.62   Christoffer Madsen 92, KIF - København92KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
99:50.63   Martin Eisemann de Almeida 93, Odense Atletik - O.G.F.93Odense Atletik - O.G.F.Esbjerg27.7.2019
1010:04.61   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
1110:11.11   Robin Ostenfeldt 99, Silkeborg Atletik Klub 7799Silkeborg Atletik Klub 77Holte8.9.2019
1210:14.41   Micki Borgen Morell 00, IK Olympia00IK OlympiaGreve24.8.2019
1310:14.50   Louis Cantby 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbCastellón26.5.2019
1410:18.38   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionHolte8.9.2019
1510:21.20   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn27.7.2020
1610:48.1h   Thomas Andersen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
1710:48.34   Asger Mølgaard 83, Bagsværd Atletik Club83Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
1810:48.69   Jacob Weel Rosbo 00, Bagsværd Atletik Club00Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
1910:59.02   Laust Bengtsen 74, Aarhus 1900 Atletik og Løb74Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
2011:01.81   Rasmus Meldgaard Kristensen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
2111:05.79   Daniel Gravergaard 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers21.6.2020
2211:05.93   Thomas Søholm Larsen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2311:40.09   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionOdense7.9.2019
2411:44.68   Sebastian Haahr Berg 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
2512:05.58   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2612:23.64   Lars H. Bjerregaard 75, 75Hvidovre17.8.2019
2712:28.72   Jonas Sørensen 79, Randers Sportsklub Freja79Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2812:32.10   Flemming Jørgensen 69, Randers Sportsklub Freja69Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2913:18.18   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
3014:17.94   Christian B. Jensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
3114:58.44   Ulrik Sondrup 86, Athletikklubben Holstebro86Athletikklubben HolstebroRanders21.6.2020
3216:44.43   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
M 110 m hæk (16)
113.73   Andreas Martinsen 90, Aarhus 1900 Atletik og Løb90Aarhus 1900 Atletik og LøbLeverkusen24.7.2019
214.60   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
314.66   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
415.21   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
515.36   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbSlagelse8.8.2020
615.37   Christian Lind Nielsen 91, Skive A.M.91Skive A.M.Holte8.9.2019
715.43   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
815.64   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
915.68   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.8.2019
1015.77   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn1.9.2019
1115.86   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
1216.03   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
1317.03   Martin Panduro 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
1418.03   Andri Snær Ólafsson (u) 89, Odense Atletik - O.G.F.89Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
1518.36   Philip Vikne Dalmose 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
1619.48   Christian Jørn Hansen 91, Bagsværd Atletik Club91Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
1619.48   Oliver Ryborg Kjeldsen 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionHolte8.9.2019
1819.81   Villads Clausen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
1920.09   Martin Holbøl Kristensen 92, Skive A.M.92Skive A.M.Odense1.6.2019
2020.75   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionBallerup2.6.2019
2121.71   Andreas Asklund 98, Kolding KFUM Atletik og Motion98Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
2221.78   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionViby11.5.2019
2321.79   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Holte8.9.2019
2422.40   Kasper Jespersen 97, Ballerup Atletik Klub97Ballerup Atletik KlubBallerup2.6.2019
2528.59   Anton Østdal 01, Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
M 400 m hæk (8)
150.01   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbVaraždin10.8.2019
254.54   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
354.60   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
454.87   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionEsbjerg28.7.2019
556.02   Alexandre Guidje 94, Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionOdense7.9.2019
658.72   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKristiansand18.8.2019
758.91   Navid Bazgir 95, Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionEsbjerg28.7.2019
859.35   Frederik Peschardt 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
959.44   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Kristiansand18.8.2019
1059.70   Martin Panduro 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
1159.84   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionHolte8.9.2019
1260.23   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Holte8.9.2019
1360.43   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus8.8.2020
1460.56   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanGreve24.8.2019
1561.72   Mads Emil Munksgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
1663.51   Thomas Cortebeeck 81, Aarhus 1900 Atletik og Løb81Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
1763.96   Martin Lynderup 91, Skive A.M.91Skive A.M.Odense1.6.2019
1864.07   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1964.56   Jeppe Slott Stauning 84, Hvidovre Atletik & Motion84Hvidovre Atletik & MotionHvidovre18.8.2019
2064.69   Frederik Randrup Bundesen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
2165.03   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve24.8.2019
2265.05   Patrik Schneidgen (u) 94, Randers Sportsklub Freja94Randers Sportsklub FrejaTampere25.5.2019
2365.23   Mads Simonsen 00, Gentofte Idræts Klub00Gentofte Idræts KlubGreve24.8.2019
2465.58   Kasper Jespersen 97, Ballerup Atletik Klub97Ballerup Atletik KlubBallerup2.6.2019
2566.35   Villads Clausen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
2668.43   Sebastian Svelmøe Timm 01, Vidar Atletik01Vidar AtletikSønderborg27.5.2019
2768.97   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækBallerup2.6.2019
2870.35   Anders Knudby 75, 75Hvidovre18.8.2019
2975.98   Andreas Kock Pedersen 97, Korsør Atletik & Motion97Korsør Atletik & MotionBallerup2.6.2019
3077.28   Rasmus Foldager 74, FIF Hillerød74FIF HillerødHvidovre18.8.2019
3183.01   Allan Stapelfeld 73, Esbjerg Atletik og Motion73Esbjerg Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
3290.00   Hans Henrik Grabe 77, Odense Atletik - O.G.F.77Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
M Højdespring (12)
12.28   Janick Klausen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbEssen20.6.2019
22.19   Jonas Kløjgaard Jensen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbEssen20.6.2019
32.05   Kenneth Pedersen 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbHelsingør16.6.2019
42.03   Marius Hytholm Alex Petersen 01, Holte Atletik01Holte AtletikGreve25.8.2019
52.00   Mads Moos Larsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus22.6.2020
61.96   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnBallerup25.5.2019
71.95   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
71.95   Magnus Elsted 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.8.2019
91.94   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbMinsk23.6.2019
91.94   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
91.94   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
91.94   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
91.94   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
141.91   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn31.8.2019
151.90   Frederik Thygesen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaHerning21.9.2019
151.90   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
151.90   William Winkler 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
181.86   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Greve25.8.2019
181.86   Wilhelm Kopp 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
201.85   Jakob Nissen Nielsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
211.84   Andreas Jeppesen 88, Odense Atletik - O.G.F.88Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
211.84   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
211.84   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.7.2020
241.83   Marius Michalski 02, Herning Gf, Atletik/Motion02Herning Gf, Atletik/MotionGreve25.8.2019
241.83   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
241.83   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
271.82   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
281.80   Andreas Asklund 98, Kolding KFUM Atletik og Motion98Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg28.7.2019
291.79   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
291.79   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
291.79   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
291.79   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn4.7.2020
331.77   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København18.8.2019
341.76   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense2.8.2019
351.75   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders30.5.2020
351.75   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
371.74   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve25.8.2019
371.74   Simon Smidsgaard Hansen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
391.73   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
391.73   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
411.72   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
421.71   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubGreve25.8.2019
431.70   Jeppe Slott Stauning 84, Hvidovre Atletik & Motion84Hvidovre Atletik & MotionGreve4.6.2019
431.70   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2019
431.70   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn31.8.2019
431.70   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
471.69   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikViby11.5.2019
471.69   Emil Jespersen 94, Ballerup Atletik Klub94Ballerup Atletik KlubHolte8.9.2019
491.67   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionGöteborg/U30.6.2019
501.66   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionHvidovre18.8.2019
501.66   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
M Stangspring (12)
15.20   Rasmus Wejnold Jørgensen 89, Sparta Atletik og Løb89Sparta Atletik og LøbYstad21.7.2019
25.10   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbVaraždin11.8.2019
34.80   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnTårnby5.5.2019
44.75   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Esbjerg27.7.2019
54.72   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
64.70   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
74.65   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbEsbjerg27.7.2019
84.64   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
94.60   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
104.54   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
114.50   Mathies Hartmann 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense27.6.2019
124.38   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
134.31   Emil H. Christensen 95, Ballerup Atletik Klub95Ballerup Atletik KlubBallerup4.9.2019
144.30   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHelsingør15.6.2019
154.24   Michael Christiansen 88, Aarhus 1900 Atletik og Løb88Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
164.10   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
164.10   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
184.00   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
184.00   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve24.8.2019
184.00   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders2.8.2020
213.94   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
223.90   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionViby12.5.2019
223.90   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Greve24.8.2019
223.90   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAalborg14.9.2019
223.90   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn5.7.2020
263.85   Morten Kyndbøl 68, Odense Atletik - O.G.F.68Odense Atletik - O.G.F.Venezia11.9.2019
273.82   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
283.81   Jonathan Thulstrup 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup22.6.2019
293.80   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn17.7.2020
303.74   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionOdense1.6.2019
303.74   Oliver Ryborg Kjeldsen 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionHolte8.9.2019
303.74   Christian Lind Nielsen 91, Skive A.M.91Skive A.M.Holte8.9.2019
333.62   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
343.61   Kristian Kolbye 96, Amager Atletik Club96Amager Atletik ClubKøbenhavn17.8.2019
353.60   Mik Resen Lønborg 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnBallerup25.5.2019
363.50   August Winter 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aalborg25.5.2019
363.50   Bjørn Binderup 74, Aalborg Atletik og Motion74Aalborg Atletik og MotionAalborg25.6.2019
363.50   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.7.2020
363.50   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn5.7.2020
403.40   Virgil Topholm Hartmann 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
403.40   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn1.9.2019
403.40   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
433.34   Klaus Andersen 59, Skive A.M.59Skive A.M.Odense1.6.2019
443.30   Jan Hendrik Swiegers 75, FIF Hillerød75FIF HillerødHillerød13.5.2019
443.30   Sverre P. Vange 71, Trongårdens Idræts Forening71Trongårdens Idræts ForeningGreve4.6.2019
463.20   Michael Skifter Andersen 69, Slagelse Atletik DELTA69Slagelse Atletik DELTAHvidovre13.5.2019
463.20   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
463.20   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn1.9.2019
463.20   Mogens Sørensen 59, Odense Atletik - O.G.F.59Odense Atletik - O.G.F.Venezia9.9.2019
503.10   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
M Længdespring (12)
17.69   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionTorremolinos11.6.2019
27.65   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGävle11.7.2019
37.61   Benjamin Gabrielsen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbNapoli13.7.2019
47.55   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
57.32   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
67.13   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
77.11   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
87.07   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanTårnby11.7.2020
97.04   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
107.03   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
116.99   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn22.7.2020
126.98   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve25.8.2019
136.97   William Korsgaard 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKristiansand18.8.2019
146.93   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
156.74   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbUppsala8.6.2019
166.73   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
166.73   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
186.69   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðGreve25.8.2019
196.68   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
196.68   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
216.63   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionViby11.5.2019
216.63   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
236.62   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn31.8.2019
236.62   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
256.61   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
266.55   Christian Lind Nielsen 91, Skive A.M.91Skive A.M.Holte8.9.2019
266.55   Peder P. Nielsen 88, Sparta Atletik og Løb88Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
286.54   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikGöteborg/U28.6.2019
286.54   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn31.8.2019
306.52   Oliver Ryborg Kjeldsen 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionOdense1.6.2019
306.52   Andri Snær Ólafsson (u) 89, Odense Atletik - O.G.F.89Odense Atletik - O.G.F.Odense19.7.2019
306.52   Daniel Wagner Jørgensen 93, Vejle Idrætsforening93Vejle IdrætsforeningKolding20.6.2020
336.50   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
336.50   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
356.47   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
366.45   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMKøbenhavn27.7.2020
376.44   Martin Lynderup 91, Skive A.M.91Skive A.M.Silkeborg25.7.2020
386.40   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn4.7.2020
396.36   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
406.23   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionHvidovre8.6.2019
406.23   Carl Johan Zachariae 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
426.21   Anton Læssøe Bisgaard 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.6.2019
436.15   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionTårnby11.7.2020
446.13   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
456.12   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg28.7.2019
466.11   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Tallinn28.5.2019
476.05   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre8.6.2019
486.03   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
496.01   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
505.96   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubTårnby11.7.2020
M Trespring (12)
115.52   Peder P. Nielsen 88, Sparta Atletik og Løb88Sparta Atletik og LøbCastellón25.5.2019
215.45   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnEsbjerg27.7.2019
314.81   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense1.6.2019
414.57   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.7.2019
514.34   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnEsbjerg27.7.2019
614.22   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
713.61   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðOdense7.9.2019
813.38   Andri Snær Ólafsson (u) 89, Odense Atletik - O.G.F.89Odense Atletik - O.G.F.Esbjerg27.7.2019
913.35   Anton Læssøe Bisgaard 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve24.8.2019
1013.30   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasGreve24.8.2019
1113.29   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
1213.16   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanThorshavn18.8.2019
1313.15   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1413.04   Jeppe Slott Stauning 84, Hvidovre Atletik & Motion84Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
1512.77   Mike Andersen 94, Atletikforeningen Fremad Holbæk94Atletikforeningen Fremad HolbækBallerup2.6.2019
1612.45   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionOdense1.6.2019
1712.43   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnGreve24.8.2019
1812.35   Jakob Molander 83, KIF - København83KIF - KøbenhavnKøbenhavn13.6.2019
1912.28   William Winkler 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbHolte8.9.2019
2012.24   Johannes Glue 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders16.6.2019
2112.10   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
2212.05   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
2311.90   Alex Futtrup Christiansen 97, Kolding KFUM Atletik og Motion97Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
2411.85   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
2511.79   Daniel Kwadow Korang 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbBallerup18.5.2019
2611.73   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionHolte8.9.2019
2711.57   Torben Bossen 03, Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejle27.4.2019
2811.54   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubHolte8.9.2019
2911.44   William Burchardt Egendal 94, Aarhus Fremad Atletik94Aarhus Fremad AtletikAabenraa2.6.2019
2911.44   Simon Thomsen 99, FIF99FIFKøbenhavn10.8.2019
3111.42   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanThorshavn31.8.2019
3211.37   Andreas Asklund 98, Kolding KFUM Atletik og Motion98Kolding KFUM Atletik og MotionGreve24.8.2019
3311.21   Tomas Kofoed-Nielsen 76, Amager Atletik Club76Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
3411.20   Max Bitsch 94, FIF atletik og motion94FIF atletik og motionHolte8.9.2019
3511.09   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionAalborg14.9.2019
3611.04   Jacob Binou Nielsen 00, Korsør Atletik & Motion00Korsør Atletik & MotionBallerup2.6.2019
3711.02   Morten Skovgaard 03, Esbjerg Atletik og Motion03Esbjerg Atletik og MotionRanders16.6.2019
3810.99   Mik Resen Lønborg 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.9.2019
3910.98   Simon Fisker 03, Esbjerg Atletik og Motion03Esbjerg Atletik og MotionRanders16.6.2019
4010.96   Villads Clausen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
4110.46   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasBallerup25.5.2019
4210.42   Emil Jespersen 94, Ballerup Atletik Klub94Ballerup Atletik KlubBallerup2.6.2019
4310.40   August Winter 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aalborg25.5.2019
4410.29   Jon Yde Bentsen 85, Aalborg Atletik og Motion85Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
4510.28   Sebastian Skouboe 99, Skive A.M.99Skive A.M.Holte8.9.2019
469.99   Lauge Preisler Villund 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionBallerup25.5.2019
479.98   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubKøbenhavn27.7.2020
489.47   Stig Falkenblad 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubHvidovre18.8.2019
498.11   Mogens Maltby 59, Trongårdens Idræts Forening59Trongårdens Idræts ForeningHvidovre18.8.2019
506.59   Henry Andersen 34, Skive A.M.34Skive A.M.Venezia7.9.2019
M Kuglestød (10)
119.49   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbSacramento CA25.5.2019
216.33   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
315.82   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionBallerup21.9.2019
415.67   Kenneth Mertz 89, FIF atletik og motion89FIF atletik og motionOdense2.8.2019
515.10   Andreas Høyby Ellegaard 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbCastellón25.5.2019
614.84   Emil Mikkelsen 90, Odense Atletik - O.G.F.90Odense Atletik - O.G.F.Odense2.8.2019
714.47   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
814.20   Stefan Miang Mortensen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbBallerup11.5.2019
914.19   Lasse Larsen 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
1013.33   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1113.30   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
1213.28   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubHelsingør15.6.2019
1313.15   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.9.2019
1413.10   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1513.03   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1612.98   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaAalborg15.5.2019
1712.76   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg19.5.2019
1812.59   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
1912.57   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubReus20.4.2019
2012.46   Christopher H. Jensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve28.9.2019
2112.14   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
2212.08   Jakob Strand 83, Skive A.M.83Skive A.M.Holte8.9.2019
2312.06   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
2312.06   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg15.8.2019
2511.49   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
2611.47   Tom O. Jensen 60, Esbjerg Atletik og Motion60Esbjerg Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
2711.37   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionRanders15.6.2019
2811.18   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
2911.08   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre19.7.2020
3011.05   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
3110.74   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
3210.63   Kristian Kolbye 96, Amager Atletik Club96Amager Atletik ClubBallerup21.9.2019
3310.59   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2020
3410.54   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionBallerup22.9.2019
3510.52   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanThorshavn18.8.2019
3610.42   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
3710.31   Peer T. Jensen 58, Silkeborg Atletik Klub 7758Silkeborg Atletik Klub 77Aabenraa2.6.2019
3810.30   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
3910.14   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
4010.01   Kasper Skov-Mikkelsen 65, Bagsværd Atletik Club65Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
419.94   Nicolai Matthiesen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
429.90   Steen Fleig Mortensen 63, Bagsværd Atletik Club63Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
439.86   Michael Kure 71, Amager Atletik Club71Amager Atletik ClubGlostrup22.8.2019
449.78   Allan Kristensen 63, FIF atletik og motion63FIF atletik og motionOdense1.6.2019
459.68   Rasmus Schnabl 84, Atletikforeningen Fremad Holbæk84Atletikforeningen Fremad HolbækBallerup2.6.2019
469.60   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionAlfaz del Pi15.4.2019
479.58   Aldis Maslobojevs 78, Vejle Idrætsforening78Vejle IdrætsforeningVejle2.8.2020
489.38   Rasmus Jensen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense7.5.2019
499.30   Thomas Brinch 62, Amager Atletik Club62Amager Atletik ClubOdense2.8.2019
509.28   Joachim Lund 85, Kolding KFUM Atletik og Motion85Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
M Diskoskast 2.0 kg (12)
159.99   Emil Mikkelsen 90, Odense Atletik - O.G.F.90Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2020
257.73   Andreas Høyby Ellegaard 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbHelsingborg7.7.2019
356.58   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHelsingborg7.7.2019
454.18   Alexander Bertelsen 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbBottnaryd29.6.2019
553.88   Andreas Riber Thordahl 91, Køge Atletik91Køge AtletikRønne30.7.2020
646.96   Jacob Tesch 80, Odense Atletik - O.G.F.80Odense Atletik - O.G.F.Odense1.5.2019
746.90   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbMoorhead MN23.4.2019
845.41   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionOdense30.8.2019
944.17   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1044.02   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionAalborg15.8.2019
1143.10   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1241.56   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbViby12.5.2019
1341.47   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
1439.91   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn17.7.2019
1539.66   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaAalborg1.5.2019
1639.46   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
1739.12   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1839.10   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.9.2019
1938.53   Tom O. Jensen 60, Esbjerg Atletik og Motion60Esbjerg Atletik og MotionAabenraa23.7.2019
2037.88   Kenneth Mertz 89, FIF atletik og motion89FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
2137.43   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
2236.33   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2020
2336.30   Jakob Strand 83, Skive A.M.83Skive A.M.Odense1.6.2019
2435.46   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
2535.35   Christopher H. Jensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve28.9.2019
2635.19   Christian Lind Nielsen 91, Skive A.M.91Skive A.M.Aarhus10.8.2019
2735.02   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
2834.44   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup10.9.2019
2933.94   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
3033.53   Nicolai Matthiesen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
3132.56   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionBallerup21.9.2019
3232.12   Kasper Skov-Mikkelsen 65, Bagsværd Atletik Club65Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
3331.68   Per Sabroe 59, Herning Gf, Atletik/Motion59Herning Gf, Atletik/MotionAabenraa23.7.2019
3431.32   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn1.9.2019
3531.17   Heri Ziska 67, Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn17.8.2019
3630.50   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
3730.24   Rune Drongesen 96, Viborg Atletik og Motionsforening96Viborg Atletik og MotionsforeningViborg15.5.2019
3830.15   Wojciech Bielenica 72, IK Hellas72IK HellasGreve4.6.2019
3930.00   Peer T. Jensen 58, Silkeborg Atletik Klub 7758Silkeborg Atletik Klub 77Aabenraa2.6.2019
4029.90   Kristian Kolbye 96, Amager Atletik Club96Amager Atletik ClubTårnby6.10.2019
4129.75   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionBallerup22.9.2019
4229.66   Mathias Aastrup Jørgensen 99, Idrætsklubben Olympia99Idrætsklubben OlympiaMaribo 2.5.2019
4329.40   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2020
4429.19   Martin Lindebjerg 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækBallerup2.6.2019
4429.19   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve28.9.2019
4629.17   Steen Fleig Mortensen 63, Bagsværd Atletik Club63Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
4729.13   Karsten Langball 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionGreve4.6.2019
4829.06   Michael Kure 71, Amager Atletik Club71Amager Atletik ClubGlostrup20.6.2019
4928.81   Joachim Lund 85, Kolding KFUM Atletik og Motion85Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
5028.30   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup20.6.2020
M Hammerkast 7.26 kg (12)
165.89   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg29.5.2020
263.11   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg19.5.2019
360.05   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup27.8.2019
459.42   Hasan Alsofi 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
557.45   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionTårnby5.5.2019
656.54   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbMacomb IL10.5.2019
755.48   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup2.6.2019
855.09   Emanuel Hammann 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnKøbenhavn6.8.2020
954.98   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1052.72   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionAalborg17.7.2019
1152.59   Alexander Bertelsen 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus16.7.2020
1252.48   Mathias Aastrup Jørgensen 99, Idrætsklubben Olympia99Idrætsklubben OlympiaMaribo 29.6.2020
1352.09   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.7.2020
1451.54   Emil Aackmann 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus16.7.2020
1550.92   Jan Cordius 66, Sparta Atletik og Løb66Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
1650.21   Jonathan Groves 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn20.6.2019
1749.94   Nicolai Matthiesen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
1848.14   Jakob Strand 83, Skive A.M.83Skive A.M.Stoholm27.4.2019
1946.30   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense30.8.2019
2041.57   Tom O. Jensen 60, Esbjerg Atletik og Motion60Esbjerg Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
2140.90   Nikolaj Mattheisen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
2238.69   Allan Kristensen 63, FIF atletik og motion63FIF atletik og motionHolte8.9.2019
2338.18   Steen Fleig Mortensen 63, Bagsværd Atletik Club63Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
2437.76   Per Sabroe 59, Herning Gf, Atletik/Motion59Herning Gf, Atletik/MotionAabenraa23.7.2019
2537.54   Phillip H. Vegge 00, Greve Atletik00Greve AtletikGreve10.6.2020
2637.22   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionBallerup22.9.2019
2736.74   Lars Hansson 70, Amager Atletik Club70Amager Atletik ClubHvidovre13.5.2019
2836.50   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionBallerup21.9.2019
2936.20   Karsten Langball 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionHvidovre26.9.2019
3035.94   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
3135.67   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve8.8.2020
3234.73   Peer T. Jensen 58, Silkeborg Atletik Klub 7758Silkeborg Atletik Klub 77Holte8.9.2019
3334.45   Martin Juhl 73, KIF - København73KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2020
3434.37   Heri Ziska 67, Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn17.8.2019
3533.22   Kristian Kolbye 96, Amager Atletik Club96Amager Atletik ClubTårnby30.7.2020
3632.34   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionHerning4.5.2019
3731.67   Bjørn Lundgaard Madsen 69, HI Skanderborg Atletik69HI Skanderborg AtletikSilkeborg7.7.2019
3831.49   Jesper Hviid Seedorf-Pedersen 70, Randers Sportsklub Freja70Randers Sportsklub FrejaHolstebro8.6.2019
3930.76   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubTårnby24.6.2020
4030.55   Asger Eir 72, Atletikklubben Brøndby72Atletikklubben BrøndbyGreve4.6.2019
4127.50   Michael Kure 71, Amager Atletik Club71Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
4226.17   Steen Kieffer 69, Amager Atletik Club69Amager Atletik ClubTårnby1.7.2020
4325.52   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
4423.38   Jonathan Skaarup Nørgaard 95, Silkeborg Atletik Klub 7795Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.4.2019
4522.50   Jacob Sander Hansen 70, FIF atletik og motion70FIF atletik og motionFrederiksberg5.10.2019
4622.24   Mick Thisted 75, Herning Gf, Atletik/Motion75Herning Gf, Atletik/MotionSkive13.5.2019
4721.28   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaHolstebro8.6.2019
4821.18   Allan Kolbye 59, Amager Atletik Club59Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
4920.63   Magnus Dal-Christiansen 97, Færøerne97FærøerneThorshavn17.8.2019
5019.94   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup2.6.2019
M Spydkast 800 gram (12)
178.11   Arthur Wiborg Petersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBålsta18.7.2020
264.07   Jacob Binou Nielsen 00, Korsør Atletik & Motion00Korsør Atletik & MotionBallerup20.6.2020
363.87   Mikkel Bach Garbrecht 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
463.78   Jacob Slipsager 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
563.05   Vitus Lei Hansgaard 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
662.95   Matthias Hagen 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn5.7.2020
762.36   Andreas Bertelsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
859.41   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus16.7.2020
958.56   Mads Lund 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbGöteborg/U28.6.2019
1056.59   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
1156.09   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABallerup20.6.2020
1255.76   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
1354.94   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
1454.80   Martin Lynderup 91, Skive A.M.91Skive A.M.Odense1.6.2019
1554.79   Jes Ethelberg 99, Aarhus 1900 AL99Aarhus 1900 ALGreve24.8.2019
1654.63   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
1754.09   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Holte8.9.2019
1853.44   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus16.7.2020
1953.22   Rasmus Nybo 89, Aarhus 1900 Atletik og Løb89Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
2053.08   Mikkel Hansen 93, Gentofte Idræts Klub93Gentofte Idræts KlubOdense1.6.2019
2152.89   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbMacomb IL10.5.2019
2252.45   Andreas Jeppesen 88, Odense Atletik - O.G.F.88Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
2351.65   Jørgen L. Madsen 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
2451.26   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
2550.90   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.9.2019
2650.40   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubGreve24.8.2019
2750.18   Steffen Sjørslev 97, Greve Atletik97Greve AtletikGreve12.7.2020
2849.68   Thor Kjeldahl 01, Vejen Atletik Forening01Vejen Atletik ForeningKolding17.8.2019
2949.43   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
3049.27   Bjørn Malskær 65, Hvidovre Atletik & Motion65Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
3147.98   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionBallerup21.9.2019
3247.95   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaGreve24.8.2019
3347.79   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasBallerup25.5.2019
3447.36   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
3546.79   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikGreve12.7.2020
3646.50   Oliver Ryborg Kjeldsen 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionOdense1.6.2019
3746.46   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn6.6.2020
3846.41   Richard Knudsen 72, Odense Atletik - O.G.F.72Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
3945.50   Thomas Jørgensen 90, Odense Atletik - O.G.F.90Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
4045.04   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre1.8.2020
4145.02   Waldemar Svejstrup 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionHolte8.9.2019
4244.92   Mark Drongesen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningStoholm3.6.2019
4344.03   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn1.9.2019
4443.79   Mads Emil Munksgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
4543.73   Helgi Geyti 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn18.8.2019
4643.41   Patrick Overgaard Blauert 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Aabenraa2.6.2019
4743.23   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaSkive13.5.2019
4843.20   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
4942.93   Rasmus Hjorth-Christensen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
5042.74   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn1.9.2019
K 100 m (24)
111.39   Astrid Glenner-Frandsen , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbSkara6.6.2019
211.61   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
311.66   Ida Kathrine Karstoft , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbCastellón25.5.2019
411.75   Louise Østergård , Randers Sportsklub Freja94Randers Sportsklub FrejaHvidovre1.8.2020
511.80   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbSkara6.6.2019
611.98   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
712.08   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
812.17   Thea Lyng Møller Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
912.20   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionKøbenhavn10.8.2019
912.20   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1112.29   Zarah Buchwald , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionTårnby4.5.2019
1212.35   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
1312.37   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.6.2019
1312.37   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
1312.37   Emma Dahl , Rødding Atletik Klub02Rødding Atletik KlubJessheim6.9.2019
1312.37   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
1712.39   Sarah Sækmose , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningOdense19.7.2019
1812.41   Mathilde Heltbech , FIF atletik og motion95FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
1912.42   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbHelsingborg7.7.2019
2012.46   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
2112.47   Louise Malmqvist , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense30.8.2019
2212.49   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
2312.50   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikHvidovre1.8.2020
2412.51   Fredrikke Dam Larsen , Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaHvidovre8.6.2019
2512.53   Camilla Motzkus , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
2612.54   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
2612.54   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
2812.57   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
2912.60   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3012.61   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg7.5.2019
3012.61   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
3212.62   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
3312.63   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
3412.70   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
3512.73   Signe Boelsmand , KIF - København91KIF - KøbenhavnHvidovre8.6.2019
3512.73   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre8.6.2019
3712.74   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
3812.76   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionRanders15.6.2019
3912.78   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionTårnby4.5.2019
4012.84   Emilie Pedersen , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
4012.84   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
4212.86   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonGöteborg/U29.6.2019
4312.93   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn17.8.2019
4412.95   Emma Molte Korsgaard Schmidt , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
4512.99   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðGöteborg/U29.6.2019
4512.99   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMGreve12.7.2020
4512.99   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
4813.00   Amanda Bergsten , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
4913.02   Sara Olsson , Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre8.6.2019
5013.04   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTårnby4.5.2019
5013.04   Maria Skov Kragh , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre8.6.2019
5013.04   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHelsingør15.6.2019
5013.04   Alda Sigurðsdóttir Lamhauge , Hvirlan98HvirlanGöteborg/U29.6.2019
K 200 m (24)
123.57   Ida Kathrine Karstoft , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbCastellón26.5.2019
223.83   Astrid Glenner-Frandsen , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbOslo30.6.2020
323.98   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionOslo30.6.2020
423.99   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
524.32   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGöteborg/U30.6.2019
624.93   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
724.94   Thea Lyng Møller Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2019
825.00   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionGreve22.6.2019
825.00   Louise Malmqvist , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
1025.10   Zarah Buchwald , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
1125.18   Louise Østergård , Randers Sportsklub Freja94Randers Sportsklub FrejaAarhus23.7.2020
1225.23   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2019
1325.28   Sarah Sækmose , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningEsbjerg19.5.2019
1425.32   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionRanders16.6.2019
1525.42   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
1525.42   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
1725.44   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAUppsala8.6.2019
1825.53   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
1925.56   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
2025.63   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle19.6.2019
2125.67   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbMalmö/He5.8.2020
2225.76   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg7.5.2019
2325.77   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonGöteborg/U30.6.2019
2425.80   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionHvidovre9.6.2019
2525.81   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
2625.83   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
2726.01   Camilla Motzkus , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense23.6.2020
2826.02   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
2826.02   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
3026.07   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
3126.09   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
3226.17   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbRanders16.6.2019
3226.17   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbRibeira Brava6.7.2019
3426.19   Fredrikke Dam Larsen , Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaEsbjerg28.7.2019
3526.20   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
3626.26   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnKøbenhavn13.6.2019
3726.35   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3826.36   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre9.6.2019
3926.40   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðGibraltar10.7.2019
3926.40   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
4126.46   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
4226.51   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionViby11.5.2019
4326.60   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðGöteborg/U30.6.2019
4426.64   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Göteborg/U30.6.2019
4526.66   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre9.6.2019
4526.66   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikHvidovre2.8.2020
4726.71   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
4826.75   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMHvidovre9.6.2019
4926.77   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn23.5.2020
5026.79   Emma Molte Korsgaard Schmidt , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
K 400 m (16)
153.49   Sara Slott Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb87Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
256.08   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.7.2020
356.38   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
456.79   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbCastellón25.5.2019
557.18   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbEsbjerg27.7.2019
657.20   Sarah Sækmose , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningVejle19.6.2019
757.24   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus20.6.2020
857.30   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnKøbenhavn13.6.2019
957.43   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningKøbenhavn27.7.2020
1057.58   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1157.62   Zarah Buchwald , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
1258.03   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
1358.17   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.7.2020
1458.63   Majken Lützen , Ballerup Atletik Klub03Ballerup Atletik KlubHelsingør15.6.2019
1558.77   Freja Blom Thomsen , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Amager28.5.2019
1658.81   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
1758.91   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiHvidovre1.8.2020
1858.97   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbAalborg22.6.2019
1959.28   Emma S. Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionGöteborg/U29.6.2019
2059.72   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnHvidovre20.6.2020
2159.74   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
2259.77   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
2359.90   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnEsbjerg27.7.2019
2359.90   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Vejle4.9.2019
2559.95   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionRanders15.6.2019
2660.09   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
2760.0h   Emilie Bokor-Ingram , Skive A.M.81Skive A.M.London5.6.2019
2860.22   Camilla F. R. Nissen , FIF atletik og motion90FIF atletik og motionGöteborg/U29.6.2019
2960.31   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn13.6.2020
3060.36   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikGreve24.8.2019
3160.72   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
3260.80   Matilda Elbæk Lindström , Aaig - Atletik & Triathlon00Aaig - Atletik & TriathlonHolte8.9.2019
3360.88   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
3460.90   Ida Marie Hartmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3560.94   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Esbjerg27.7.2019
3661.26   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAalborg14.9.2019
3761.28   Cecilie Møller-Jensen , Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn17.8.2019
3861.34   Sabrina Kjær Møller , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Greve24.8.2019
3961.37   Nanna Elmer , KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn17.8.2019
4061.45   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikHelsingør15.6.2019
4161.49   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionOdense7.9.2019
4261.59   Louise Rosenstand Lou , Holte IF Atletik99Holte IF AtletikHolte8.9.2019
4361.80   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðThorshavn15.6.2019
4461.91   Victoria Bjerre , Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaAalborg22.6.2019
4562.24   Caroline Vegeberg , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionRanders15.6.2019
4562.24   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikHvidovre7.6.2020
4762.32   Alda Sigurðsdóttir Lamhauge , Hvirlan98HvirlanOdense1.6.2019
4862.41   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnBallerup25.5.2019
4962.58   Katrin Marey Magnusdottir (u) , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningVejle19.6.2019
5062.62   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse7.9.2019
K 800 m (16)
12:05.18   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbLeuven17.8.2019
22:05.32   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
32:05.65   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubKristiansand7.8.2020
42:08.75   Dagmar Olsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbLokeren23.6.2019
52:09.07   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikWatford12.6.2019
62:09.25   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
72:09.93   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
82:10.89   Josefine Rytter , Bagsværd Atletik Club94Bagsværd Atletik ClubLoughborough15.6.2019
92:12.66   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiHvidovre2.8.2020
102:12.72   Majken Lützen , Ballerup Atletik Klub03Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
112:12.76   Nina Marie Krarup , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg15.8.2019
122:12.80   Ellen Nørding Christensen , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionGreve25.8.2019
132:13.33   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubAuburn AL20.4.2019
142:14.23   Laura Glans , Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Vejle19.6.2019
152:14.87   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiVejle19.6.2019
162:15.19   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionGreve25.8.2019
172:15.41   Matilda Elbæk Lindström , Aaig - Atletik & Triathlon00Aaig - Atletik & TriathlonRanders16.6.2019
182:15.55   Cecilie Møller-Jensen , Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubGreve25.8.2019
192:15.60   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg22.6.2019
202:16.85   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionGöteborg/S8.6.2019
212:17.40   Emma S. Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionGreve25.8.2019
222:17.43   Ingrid Eckardt , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBasel23.8.2019
232:17.58   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
242:17.79   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
252:18.80   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
262:18.92   Caroline Vegeberg , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionRanders16.6.2019
272:19.35   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionVejle19.6.2019
282:19.93   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionGreve25.8.2019
292:20.47   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
302:20.86   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København1.9.2019
312:21.00   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
322:21.17   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
332:21.25   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Greve25.8.2019
342:21.42   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionOdense7.9.2019
352:21.85   Karen Krogh Johansen , Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
362:22.72   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningGöteborg/U28.6.2019
372:23.14   Laura Nørrung Poulsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHelsingborg5.7.2019
382:25.55   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbUppsala9.6.2019
392:26.09   Susanne Pallesen , Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
402:26.36   Esther Kirkeby , KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
412:26.69   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbUppsala9.6.2019
422:27.12   Ellen Lawaetz , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHelsingør16.6.2019
432:27.45   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
442:27.90   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2019
452:28.05   Nanna Weye , Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg22.6.2019
462:28.23   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
472:28.29   Caroline Møller-Jensen , Bagsværd Atletik Club00Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
482:28.87   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg20.6.2020
492:28.95   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbUppsala9.6.2019
502:29.15   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg19.5.2019
K 1500 m (15)
14:09.12   Anna Emilie Møller , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneWatford29.6.2019
24:20.02   Anna Juul , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbJacksonville FL25.5.2019
34:20.72   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbHolbæk3.9.2019
44:21.77   Maja Alm , Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.8.2019
54:22.55   Josephine Thestrup , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbNashville TN1.6.2019
64:24.47   Simone Glad , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbCastellón26.5.2019
74:24.56   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikJacksonville FL23.5.2019
84:25.86   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2019
94:27.39   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2020
104:28.81   Josefine Rytter , Bagsværd Atletik Club94Bagsværd Atletik ClubNapoli11.7.2019
114:29.18   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiAarhus8.8.2020
124:29.57   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbNapoli11.7.2019
134:29.7h   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikViby7.6.2020
144:31.66   Ellen Nørding Christensen , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionKøbenhavn18.6.2019
154:32.1h   Dagmar Olsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
164:33.84   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubAuburn AL20.4.2019
174:34.2h   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
184:39.01   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbBagsværd18.5.2019
194:40.20   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus8.8.2020
204:44.26   Emma Kiplagat Kondrup , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
214:44.49   Maria Larsen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbEsbjerg27.7.2019
224:46.60   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus8.8.2020
234:49.40   Louise Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion93Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
244:49.83   Nanna Buch Pedersen , Aarhus Fremad Atletik96Aarhus Fremad AtletikVejle27.4.2019
254:50.39   Marie Møller Schmidt , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus21.5.2019
264:51.48   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg14.9.2019
274:52.32   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
284:52.85   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.6.2019
294:53.39   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus21.5.2019
304:53.49   Cecilie Møller-Jensen , Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubBagsværd18.5.2019
314:54.93   Susanne Pallesen , Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
324:55.02   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn13.6.2019
334:55.48   Katrine Risvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus8.8.2020
344:55.56   Sofie Hintz , Aalborg Øst Road Runners Club00Aalborg Øst Road Runners ClubSkive13.5.2019
354:55.64   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejle27.4.2019
364:55.85   Kristine Mygind Sørensen , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Greve24.8.2019
374:56.14   Nanna Weye , Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
384:56.38   Beathe Gejl , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Greve24.8.2019
394:57.02   Katt Grasberger , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
404:57.37   Dagmar Clausen , Aarhus Gymnastikforening af 188091Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg27.7.2019
414:58.17   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg25.5.2019
424:58.31   Matilda Elbæk Lindström , Aaig - Atletik & Triathlon00Aaig - Atletik & TriathlonRanders15.6.2019
435:00.44   Patricia Poulsen , Aarhus Gymnastikforening af 188091Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
445:00.49   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg14.9.2019
455:01.23   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAalborg25.5.2019
465:01.76   Emily Oron Lexner , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneTårnby20.8.2019
475:04.13   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg13.6.2020
485:04.45   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejle27.4.2019
495:04.80   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionBagsværd18.5.2019
505:04.91   Asta Lunde Larsen , Holte Atletik03Holte AtletikGöteborg/U29.6.2019
K 5000 m (20)
115:07.70   Anna Emilie Møller , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneGävle14.7.2019
215:24.76   Laura Valgreen Petersen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.København4.8.2020
315:35.81   Maja Alm , Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Andújar6.9.2019
415:55.17   Alberte Kjær Pedersen , Aarhus Gymnastikforening af 188098Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
516:11.23   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg18.7.2020
616:26.81   Sylvia Kiberenge (u) , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
716:27.37   Simone Glad , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
816:40.06   Karen Ehrenreich , Aarhus 1900 Atletik og Løb84Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg18.7.2020
916:49.35   Josephine Thestrup , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1016:51.55   Josephine Brysting , KIF - København95KIF - KøbenhavnPortland OR8.6.2019
1117:07.76   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2019
1217:07.92   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
1317:10.84   Maria Ahm , VO2RC98VO2RCBagsværd18.5.2019
1417:17.66   Klara Hansen , Viking Atletik03Viking AtletikOdense30.8.2019
1517:20.58   Maria Larsen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbAarhus21.5.2019
1617:29.82   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubJonesboro AR12.5.2019
1717:30.72   Nanna Buch Pedersen , Aarhus Fremad Atletik96Aarhus Fremad AtletikAarhus21.5.2019
1817:30.88   Nanna Bové , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
1917:30.9h   Kathrine Højgaard Hansen , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
2017:31.60   Lene Dalgaard , Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus21.5.2019
2117:34.01   Anne Holm , HMRC99HMRCKøbenhavn20.7.2019
2217:34.45   Louise Kjærulff Tietze , VO2RC93VO2RCKøbenhavn4.8.2020
2317:36.8h   Caroline Christiansen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn7.7.2020
2417:36.91   Miri Thrane Ødum , Blovstrød - Løverne95Blovstrød - LøverneKøbenhavn4.8.2020
2517:37.77   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
2617:37.85   Sara Schou Kristensen , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneKøbenhavn4.8.2020
2717:38.7h   Lea Tybirk , Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikViby7.6.2020
2817:39.49   Marlene Grønnegaard Sørensen , 86København4.8.2020
2917:40.75   Susanne Pallesen , Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbSkive13.5.2019
3017:42.45   Emilie Christiansen , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
3117:43.0h   Kirsten Pettersson , Esbjerg Atletik og Motion83Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg14.6.2020
3217:45.2h   Camilla Balle Bech , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
3317:47.74   Henriette Thuren Dall , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbBagsværd18.5.2019
3417:54.33   Stine Muldbak Andersen , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbTårnby20.8.2019
3517:55.2h   Marie Holst Mørch , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.6.2020
3617:55.36   Kristine Matz , HMRC91HMRCKøbenhavn4.8.2020
3717:57.4h   Nanna Løvborg Hansen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
3817:58.55   Louise Lund Nielsen , VO2RC88VO2RCKøbenhavn4.8.2020
3918:03.88   Sigrid Bjerge Gribsholt , Aarhus Fremad Atletik80Aarhus Fremad AtletikAarhus21.5.2019
4018:08.90   Benedikte Nyholm Bangsgaard , Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg13.6.2020
4118:09.32   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningOdense30.6.2020
4218:11.24   Kirsten Schilling , Ballerup Atletik Klub63Ballerup Atletik KlubTampere25.5.2019
4318:17.01   Marie Møller Schmidt , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningRanders16.6.2019
4418:22.15   Annika Fabrin , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
4518:25.20   Katt Grasberger , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus21.5.2019
4618:30.97   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiGibraltar10.7.2019
4718:33.56   Mette Willer Oldenborg , Sparta Atletik og Løb70Sparta Atletik og LøbGreve4.6.2019
4818:34.00   Sarah Emilie Dijohn , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbBagsværd18.5.2019
4918:36.23   Elisabeth Adamsen , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg1.10.2019
5018:36.8h   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.8.2020
K 10000 m (20)
132:19.65   Laura Valgreen Petersen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense1.8.2020
236:04.0h   Karen Ehrenreich , Aarhus 1900 Atletik og Løb84Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.8.2020
336:08.26   Josephine Brysting , KIF - København95KIF - KøbenhavnDes Moines IA27.4.2019
436:14.98   Henriette Thuren Dall , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
536:29.43   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikEsbjerg26.7.2019
636:49.79   Camilla Balle Bech , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
736:55.29   Signe Flarup Øllgaard , HMRC93HMRCKøbenhavn4.8.2020
837:14.84   Emilie Christiansen , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense25.6.2020
937:26.3h   Benedikte Nyholm Bangsgaard , Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
1038:00.77   Stine Muldbak Andersen , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbEsbjerg26.7.2019
1138:06.82   Lise Kandborg Sørensen , Aarhus Gymnastikforening af 188085Aarhus Gymnastikforening af 1880Esbjerg26.7.2019
1238:36.13   Nanna Løvborg Hansen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1339:03.80   Katt Grasberger , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg22.6.2019
1439:06.1h   Henriette Nygaard Skjørbæk , Aarhus Fremad Atletik96Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
1539:13.7h   Emilie Larsen , Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
1640:57.87   Sarah Vallin (u) , CIS Sports Club88CIS Sports ClubGibraltar8.7.2019
1741:54.70   Laura Victoria Schulz , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbEsbjerg26.7.2019
1842:04.77   Mette Sommer Fritze , Sparta Atletik og Løb79Sparta Atletik og LøbHvidovre16.8.2019
1942:07.42   Tine Broksø , Blovstrød - Løverne71Blovstrød - LøverneHvidovre16.8.2019
2042:49.12   Lisbeth Dandanell , IK Hellas65IK HellasHvidovre16.8.2019
2142:53.56   Else Marie Ammentorp , IK Hellas57IK HellasHvidovre16.8.2019
2244:11.13   Vibeke Hansen , Snik Atletik54Snik AtletikHvidovre16.8.2019
2344:46.78   Anni Nøhr , Snik Atletik66Snik AtletikHvidovre16.8.2019
2445:11.91   Anni Vedel , IK Hellas65IK HellasHvidovre16.8.2019
2547:02.84   Charlotte Laurberg Jensen , IK Hellas68IK HellasHvidovre16.8.2019
2651:16.94   Bonnie Ridderberg , TRI4 Triathlon Klub49TRI4 Triathlon KlubHvidovre16.8.2019
2753:21.66   Ella Grimm , Langgarverne47LanggarverneHvidovre16.8.2019
K 3000 m forh. (8)
19:13.46   Anna Emilie Møller , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneDoha30.9.2019
210:36.96   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbCastellón25.5.2019
310:40.44   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubJonesboro AR11.5.2019
411:11.20   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHelsingør15.6.2019
511:29.36   Simone Glad , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbVaraždin10.8.2019
611:44.55   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKristiansand18.8.2019
711:55.09   Mathilde Winther , Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKristiansand18.8.2019
812:21.11   Helga Gudný Elíasdóttir (u) , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbSkopje10.8.2019
912:25.5h   Matilde Willer , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
K 100 m hæk 84.0 cm (24)
113.51   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbGreve22.6.2019
213.52   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
313.55   Mathilde Heltbech , FIF atletik og motion95FIF atletik og motionGreve22.6.2019
414.33   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbSlagelse8.8.2020
514.42   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionHvidovre8.6.2019
614.47   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
714.49   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
814.53   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve22.6.2019
914.56   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbTårnby4.5.2019
1014.65   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1114.75   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
1214.91   Mila Lazarova (u) , Hvidovre Atletik & Motion98Hvidovre Atletik & MotionGöteborg30.6.2019
1315.06   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1415.19   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
1515.40   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubAalborg14.9.2019
1615.48   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnKøbenhavn13.6.2019
1715.73   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViby11.5.2019
1815.76   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbUppsala8.6.2019
1916.04   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København31.8.2019
2016.37   Jasmin Boe Rasmussen , Greve Atletik00Greve AtletikHvidovre8.6.2019
2116.44   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikBallerup2.6.2019
2216.72   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionKøbenhavn31.8.2019
2316.87   Alberte Ulrik , KIF - København03KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
2417.41   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa2.6.2019
2517.65   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
2617.81   Christine Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonHolte8.9.2019
2717.84   Mie Kjær , Bagsværd Atletik Club76Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
2817.87   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter17.8.2019
2917.90   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg25.5.2019
3017.91   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroViborg29.9.2019
3118.24   Laura Juul Pallesen , Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
3218.67   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiThorshavn18.8.2019
3318.82   Laura Wrisberg Kæstel , Holte Atletik98Holte AtletikHolte8.9.2019
3418.87   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
3519.00   Edna Maria Debes , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn18.8.2019
3619.10   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Herning21.9.2019
3719.41   Katarina Hessner Hansen , Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
3819.49   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionAalborg14.9.2019
3919.68   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg25.5.2019
4019.89   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðThorshavn18.8.2019
4120.25   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðThorshavn18.8.2019
4220.32   Katrin Marey Magnusdottir (u) , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningAalborg25.5.2019
4220.32   Nikoline Fredensborg , Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionSilkeborg23.6.2019
4422.46   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðThorshavn18.8.2019
4522.98   Emma Surlykke Mogensen , Hvidovre Atletik & Motion03Hvidovre Atletik & MotionBallerup25.5.2019
K 400 m hæk (8)
154.89   Sara Slott Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb87Aarhus 1900 Atletik og LøbRovereto27.8.2019
259.70   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus24.6.2020
359.99   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbWaco TX20.4.2019
460.49   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbBruxelles9.8.2020
562.93   Sarah Sækmose , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningEsbjerg28.7.2019
664.69   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnOdense9.7.2019
764.84   Camilla F. R. Nissen , FIF atletik og motion90FIF atletik og motionOdense1.6.2019
865.25   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAarhus8.8.2020
965.26   Freja Blom Thomsen , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
1065.75   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbRanders15.6.2019
1166.56   Cecilie Møller-Jensen , Bagsværd Atletik Club01Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
1266.80   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionGreve24.8.2019
1370.02   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubHolte8.9.2019
1470.11   Victoria Bjerre , Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders15.6.2019
1570.55   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonGreve24.8.2019
1670.91   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1771.34   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHolte8.9.2019
1871.67   Alberte Ulrik , KIF - København03KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
1971.86   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
2072.77   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionRanders15.6.2019
2173.19   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
2273.28   Camilla Lipczak Nielsen , Holte Atletik95Holte AtletikHolte8.9.2019
2373.54   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
2479.64   Mathilde Winther , Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn20.7.2019
2583.13   Mathilde Agathon Hansen , Esbjerg Atletik og Motion03Esbjerg Atletik og MotionAabenraa2.6.2019
K Højdespring (12)
11.77   Rikke Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbVaraždin11.8.2019
21.72   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikHolte24.5.2020
21.72   Beatriz Ferrando (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb86Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.6.2020
41.71   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
51.70   Line Damsgaard Andersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.7.2020
61.67   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
71.66   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Göteborg/U28.6.2019
71.66   Sofie Albrechtsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
91.64   Maja Hjorth Antvorskov , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionOdense1.6.2019
91.64   Sara Bleibach Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
111.63   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningAalborg14.9.2019
111.63   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg14.9.2019
111.63   Martyna Kresa , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
141.62   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
151.61   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðGöteborg/U28.6.2019
151.61   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
171.60   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
181.59   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
181.59   Rebekah Robbin-Coker , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
181.59   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTABaku24.7.2019
181.59   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
221.58   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBallerup25.5.2019
221.58   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
241.57   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
241.57   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbViby11.5.2019
241.57   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBagsværd25.6.2020
271.56   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hamburg23.6.2019
281.55   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubTårnby4.5.2019
281.55   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
301.54   Louise Malmqvist , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
301.54   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionOdense1.6.2019
301.54   Isabell Paprotny (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbAabenraa2.6.2019
331.53   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHvidovre1.8.2020
341.52   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
341.52   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn31.8.2019
341.52   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionKøbenhavn31.8.2019
371.51   Ellen Lawaetz , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbViby11.5.2019
381.50   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa20.5.2019
381.50   Laura Frandsen , Svendborg Gymnastikforening03Svendborg GymnastikforeningOdense3.6.2019
381.50   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningHerlev30.6.2020
381.50   Smilla Hytholm Alex Petersen , Holte Atletik04Holte AtletikTårnby11.7.2020
421.49   Flora Chalmer , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
421.49   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðThorshavn18.8.2019
421.49   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
421.49   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
461.48   Christine Kjestrup Jørgensen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Greve24.8.2019
471.47   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikLjungby18.5.2019
481.45   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter2.6.2019
481.45   Sigrid Scholten , Dybvad Idrætsklub01Dybvad IdrætsklubSæby4.6.2019
481.45   Christine Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonSønderborg28.8.2019
481.45   Liv T Selmer , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.5.2020
481.45   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn13.6.2020
481.45   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
K Stangspring (12)
14.21   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbBallerup9.7.2020
23.95   Caroline Ranners , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbEsbjerg27.7.2019
33.92   Rebecka Krüeger , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKarlskrona15.6.2019
43.90   Line R Jensen , Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbHolzminden8.6.2019
53.85   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBaku25.7.2019
63.65   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
73.64   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
83.62   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnHvidovre8.6.2019
93.41   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHolte8.9.2019
103.25   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
113.20   Camille Frederiksen , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Aalborg15.5.2019
123.05   Maria Pico Kjeldsen , Greve Atletik00Greve AtletikGreve24.6.2019
133.04   Sofie Garset , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
143.02   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
153.01   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBallerup9.7.2020
162.91   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Holte8.9.2019
172.90   Sara Harsmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg25.5.2019
172.90   Sophia Bagger Bohn , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders2.8.2020
192.72   Susanne Hedeager , Odense Atletik - O.G.F.60Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre17.8.2019
202.65   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse20.8.2019
212.60   Katrine Hjelmborg , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense7.5.2019
212.60   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg17.7.2019
232.50   Alberte Ulrik , KIF - København03KIF - KøbenhavnHelsingør16.6.2019
232.50   Tine Hoffmann Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg14.9.2019
232.50   Liv Nedergaard , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAalborg14.9.2019
232.50   Freja L. Petersen , Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
272.44   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
282.25   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter1.9.2019
292.21   Christine Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonHolte8.9.2019
292.21   Ingrid Sofie Bach Jensen Bang , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
312.20   Christine Kjestrup Jørgensen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg22.5.2019
312.20   Nikoline L. Laursen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBallerup25.5.2019
332.15   Signe Boelsmand , KIF - København91KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
342.00   Thora Dahl Diekhøner , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg25.5.2019
342.00   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre20.6.2020
361.69   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikBallerup2.6.2019
371.51   Laura Wrisberg Kæstel , Holte Atletik98Holte AtletikHolte8.9.2019
K Længdespring (12)
16.24   Janne Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbMinsk25.6.2019
25.99   Isabell Paprotny (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn18.8.2019
35.87   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAHelsingør16.6.2019
45.81   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHelsingør16.6.2019
55.76   Stella Jørgensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense7.9.2019
65.75   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikGreve22.6.2019
75.72   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
85.69   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionOdense1.6.2019
95.64   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
105.63   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
105.63   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionGöteborg/S8.6.2019
125.60   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
135.58   Rikke Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
145.57   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
155.54   Jessie Ipsen , KIF - København83KIF - KøbenhavnEsbjerg28.7.2019
165.53   Katrine Holten Winther , KIF - København89KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
175.51   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
185.47   Sophie Roessler , FIF atletik og motion96FIF atletik og motionKøbenhavn13.6.2019
195.46   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnEsbjerg28.7.2019
195.46   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
215.43   May Zerzut (u) , Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionHolte8.9.2019
225.39   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.6.2020
225.39   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
245.37   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn17.8.2019
255.35   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
265.34   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbViby12.5.2019
275.33   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Kiel27.4.2019
275.33   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.9.2019
295.30   Hannah Illum Petersen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense1.6.2019
305.29   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
315.28   Ditte Schmidt , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2019
325.26   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionGreve25.8.2019
335.22   Julie Fischer , Greve Atletik03Greve AtletikStrasbourg26.5.2019
345.20   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
355.19   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðThorshavn15.6.2019
355.19   Mathilde Heltbech , FIF atletik og motion95FIF atletik og motionOdense7.9.2019
375.18   Maria Skov Kragh , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn28.5.2019
375.18   Amalie Thrane , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubHelsingør16.6.2019
375.18   Sara Bleibach Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.7.2020
405.15   Mila Lazarova (u) , Hvidovre Atletik & Motion98Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
415.14   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionTårnby5.5.2019
425.13   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikHvidovre9.6.2019
435.11   Ellen Lawaetz , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbTårnby5.5.2019
445.09   Mette Klausen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg22.6.2019
445.09   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
465.03   Karoline Matilde Mangor , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGreve25.8.2019
465.03   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMNæstved22.6.2020
485.02   Amalie Rudrasingam , Herning Gf, Atletik/Motion03Herning Gf, Atletik/MotionHerning4.5.2019
495.00   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonFlensborg1.5.2019
495.00   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
K Trespring (12)
113.74   Janne Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbPierre-Bénite14.6.2019
213.08   Isabell Paprotny (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve24.8.2019
313.03   Monika Elisabeth Benserud (u) , Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaBærum16.6.2019
412.61   May Zerzut (u) , Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionEsbjerg27.7.2019
512.38   Katrine Holten Winther , KIF - København89KIF - KøbenhavnEsbjerg27.7.2019
612.16   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionHelsingør15.6.2019
712.00   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
811.70   Jessie Ipsen , KIF - København83KIF - KøbenhavnEsbjerg27.7.2019
911.57   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
1011.42   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbEsbjerg27.7.2019
1111.41   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLeiria21.9.2019
1211.39   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn10.8.2019
1310.79   Katrin Marey Magnusdottir (u) , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningRanders16.6.2019
1410.70   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðGibraltar11.7.2019
1510.65   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðGreve24.8.2019
1610.61   Julie Fischer , Greve Atletik03Greve AtletikMulhouse9.6.2019
1710.42   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonGreve24.8.2019
1810.34   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMGreve24.8.2019
1910.22   Amalie Rudrasingam , Herning Gf, Atletik/Motion03Herning Gf, Atletik/MotionRanders16.6.2019
2010.12   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðThorshavn18.8.2019
219.98   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Aabenraa2.6.2019
229.96   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
239.89   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikHolte8.9.2019
249.83   Edna Maria Debes , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn18.8.2019
259.78   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðThorshavn18.8.2019
269.76   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
279.70   Julie Hesselvig , Skive A.M.03Skive A.M.Göteborg/U30.6.2019
289.67   Maibritt Olsen , Hvidovre Atletik & Motion95Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
299.63   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubTårnby2.10.2019
309.49   Karina Gubata , Rødding Atletik Klub03Rødding Atletik KlubRødding22.8.2019
319.43   Rose Cathrine Due , Bagsværd Atletik Club00Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
329.36   Mathilde Agathon Hansen , Esbjerg Atletik og Motion03Esbjerg Atletik og MotionRanders16.6.2019
339.33   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg19.5.2019
349.23   Line Bjørn Stensbjer Larsen , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
359.22   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðThorshavn18.8.2019
369.12   Sabrina Kjær Møller , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
379.09   Victoria Niebuhr , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa2.6.2019
389.05   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
398.91   Frida Bundgaard , KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn10.8.2019
408.90   Malene Fisker , Skive A.M.02Skive A.M.Holte8.9.2019
418.85   Ingrid Sofie Bach Jensen Bang , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubHolte8.9.2019
428.81   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter17.8.2019
438.80   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
448.73   Mie Kjær , Bagsværd Atletik Club76Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
458.36   Camille Frederiksen , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
468.33   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningLyngby13.6.2020
478.32   Susanne Hedeager , Odense Atletik - O.G.F.60Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre18.8.2019
488.30   Helena Svabo Ziska , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn31.8.2019
497.84   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAabenraa2.6.2019
K Kuglestød 4.0 kg (10)
115.85   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
215.62   Maria Sløk Hansen , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionOdense1.6.2019
314.97   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense5.7.2019
413.98   Marie Aagaard , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Ballerup11.5.2019
413.98   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbHvidovre8.6.2019
613.42   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve24.8.2019
713.21   Ayoe Bøgelund Røbel , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbMoorhead MN23.4.2019
813.19   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
913.15   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1012.40   Amalie Pfeiffer Nissen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
1112.38   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbGreve24.8.2019
1211.78   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanThorshavn18.8.2019
1311.45   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbUppsala8.6.2019
1411.36   Thelma Björk Einarsdóttir (u) , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbBallerup11.5.2019
1511.28   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
1611.18   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionOdense7.9.2019
1711.12   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBallerup21.9.2019
1811.06   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.8.2020
1910.95   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningAabenraa19.7.2020
2010.92   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikHvidovre18.8.2019
2110.80   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Aabenraa2.6.2019
2210.54   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
2310.41   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense1.6.2019
2410.29   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.6.2019
2510.20   Laura Zilstorff , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
269.90   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense7.9.2019
279.89   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionClermont FL20.4.2019
289.88   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn31.8.2019
299.76   Sofie Froberg , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg14.9.2019
309.75   Ann Kristine Rasmussen , Aalborg Atletik og Motion73Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
319.60   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Holte8.9.2019
329.58   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubReus20.4.2019
339.45   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.9.2019
349.39   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionAlfaz del Pi15.4.2019
358.89   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionOdense7.9.2019
368.87   Liv Bertelsen , Atletikklubben Heden02Atletikklubben HedenAalborg14.9.2019
378.86   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubBallerup2.6.2019
378.86   Sigrid Scholten , Dybvad Idrætsklub01Dybvad IdrætsklubGöteborg9.6.2019
398.84   Marianne Krogsgaard , Aalborg Atletik og Motion73Aalborg Atletik og MotionAalborg25.6.2019
398.84   Kristel Høj Walther , Odense Atletik - O.G.F.87Odense Atletik - O.G.F.Odense30.8.2019
418.83   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg14.9.2019
428.81   Karen Nielsen , Holte Atletik78Holte AtletikBallerup2.6.2019
438.76   Heidi Toft Hansen , Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
448.69   Emilie Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
458.66   Helle Guldborg Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon70Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa2.6.2019
458.66   Dorte Rousing , Randers Sportsklub Freja75Randers Sportsklub FrejaHolstebro8.6.2019
478.52   Sunniva Bogadóttir , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn18.8.2019
488.51   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup25.5.2019
498.49   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn1.9.2019
508.48   Mathilde Gregersen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg25.5.2019
K Diskoskast 1.0 kg (12)
160.43   Kathrine Bebe , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
258.03   Lisa Brix Pedersen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
351.82   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre22.6.2019
447.97   Marie Aagaard , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
546.46   Maria Sløk Hansen , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionHelsingborg7.7.2019
646.22   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAlfaz del Pi15.4.2019
744.76   Tenna Riber Thordahl , Køge Atletik95Køge AtletikHvidovre8.6.2019
844.12   Amalie Pfeiffer Nissen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
943.37   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2019
1040.61   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2019
1138.86   Vivian Kraft , Hvidovre Atletik & Motion66Hvidovre Atletik & MotionHvidovre18.8.2019
1237.88   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
1337.80   Laura Zilstorff , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2019
1437.47   Sofie Froberg , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg14.9.2019
1537.36   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikHolstebro8.6.2019
1636.63   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense12.9.2019
1735.64   Helena Ring , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBallerup25.5.2019
1834.99   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
1934.34   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Greve25.8.2019
2034.14   Kristel Høj Walther , Odense Atletik - O.G.F.87Odense Atletik - O.G.F.Odense30.8.2019
2132.21   Anne Kirstine Jensen , Aalborg Atletik og Motion54Aalborg Atletik og MotionAalborg17.7.2019
2231.39   Marianne Krogsgaard , Aalborg Atletik og Motion73Aalborg Atletik og MotionAalborg25.6.2019
2331.33   Nikoline Stellan Jensen , SIK 8002SIK 80Randers16.6.2019
2430.90   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg5.10.2019
2530.12   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup21.9.2019
2630.01   Josefine Bromerholm , Viborg Atletik og Motionsforening03Viborg Atletik og MotionsforeningStoholm3.6.2019
2729.99   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
2829.89   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup25.5.2019
2929.87   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve25.8.2019
3029.48   Sigrid Scholten , Dybvad Idrætsklub01Dybvad IdrætsklubGöteborg/S9.6.2019
3128.66   Lone Sørensen , Odense Atletik - O.G.F.52Odense Atletik - O.G.F.Venezia9.9.2019
3228.52   Maria Hansen , KIF - København90KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
3328.47   Maria L. Jensen , Hvidovre Atletik & Motion90Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
3428.14   Dorte Ramlov , FIF Hillerød60FIF HillerødBallerup22.9.2019
3527.91   Dorte Rousing , Randers Sportsklub Freja75Randers Sportsklub FrejaHolstebro8.6.2019
3627.87   Sarah Sækmose , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningAalborg25.5.2019
3727.74   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg14.9.2019
3827.56   Helena Svabo Ziska , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn17.8.2019
3927.46   Hanne Risbjerg Sørensen , Holte Atletik72Holte AtletikBallerup2.6.2019
4026.70   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
4126.23   Inge Faldager , Hvidovre Atletik & Motion48Hvidovre Atletik & MotionGreve1.9.2019
4226.18   Signe Lisborg , Dybvad Idrætsklub01Dybvad IdrætsklubGöteborg/S9.6.2019
4326.14   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn17.8.2019
4425.89   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanGreve25.8.2019
4525.75   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Randers28.6.2020
4625.73   Helle Guldborg Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon70Aaig - Atletik & TriathlonLa Santa23.5.2019
4725.43   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
4824.75   Pernille Taaning Andersen , FIF atletik og motion91FIF atletik og motionOdense7.9.2019
4924.54   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg25.5.2019
5024.35   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaHolstebro8.6.2019
K Hammerkast 4.0 kg (12)
164.60   Celina Julin , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2020
261.51   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2020
360.17   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.5.2020
456.20   Liv Nedergaard , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
554.72   Louise Odgaard , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn17.7.2019
652.09   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAlfaz del Pi15.4.2019
751.46   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Skive13.6.2020
851.19   Maria Sløk Hansen , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionVenezia5.9.2019
950.30   Marie Aagaard , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense7.5.2019
1050.19   Cæcilie Højer McClur Thomsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve8.8.2020
1149.67   Amanda Lillevang Rasmussen , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbMadrid18.5.2019
1248.12   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningHerning13.6.2020
1347.70   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve25.8.2019
1442.89   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbGöteborg/U29.6.2019
1542.34   Heidi Toft Hansen , Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
1642.17   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
1741.72   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubOdense1.6.2019
1840.10   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
1938.74   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
2037.87   Anna B Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
2137.75   Rebekka Holsting , KIF - København03KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
2237.61   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbGreve25.8.2019
2336.84   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
2435.85   Emilie Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
2535.78   Pernille Taaning Andersen , FIF atletik og motion91FIF atletik og motionOdense7.9.2019
2634.91   Amanda W. M. Simonsen , Bagsværd Atletik Club91Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn12.7.2019
2734.65   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikBallerup22.9.2019
2834.23   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
2933.68   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubReus18.4.2019
3033.46   Mette Marie Jensen , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup19.6.2019
3132.10   Maria Hansen , KIF - København90KIF - KøbenhavnOdense7.9.2019
3232.00   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
3331.95   Freja R Abrahamsen , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionOdense1.6.2019
3431.65   Nanna E Andersen , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningViborg15.5.2019
3530.78   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup23.5.2019
3630.23   Karen Nielsen , Holte Atletik78Holte AtletikHolte8.9.2019
3727.61   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionBallerup21.9.2019
3826.80   Sofie Froberg , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg25.5.2019
3926.56   Kirsten Eskildsen , Aaig - Atletik & Triathlon62Aaig - Atletik & TriathlonHolte8.9.2019
4026.19   Maria L. Jensen , Hvidovre Atletik & Motion90Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
4125.48   Nikoline L. Laursen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
4224.74   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanThorshavn17.8.2019
4324.73   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
4423.38   Helena Svabo Ziska , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn31.8.2019
4523.35   Mie Kjær , Bagsværd Atletik Club76Bagsværd Atletik ClubBallerup2.6.2019
4623.00   Kate Ladefoged , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby24.6.2020
4721.86   Therese R Johansen , Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAabenraa2.6.2019
4820.88   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
4920.31   Emilie Vejlgaard , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg10.6.2020
5020.10   Rita Wilcke , KIF - København99KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
K Spydkast 600 gram (12)
152.31   Marie Vestergaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbMinsk23.6.2019
248.44   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbEsbjerg28.7.2019
345.78   Liv Cantby , Korsør Atletik & Motion99Korsør Atletik & MotionHelsingør15.6.2019
444.22   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
541.70   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAalborg14.9.2019
640.29   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbViby12.5.2019
640.29   Jette Ø Jeppesen , Aarhus 1900 Atletik og Løb64Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg25.6.2019
838.46   Sunniva Bogadóttir , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbThorshavn18.8.2019
937.47   Jasmin Boe Rasmussen , Greve Atletik00Greve AtletikMadrid18.5.2019
1037.13   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionBallerup20.6.2020
1136.52   Ayoe Bøgelund Røbel , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbMadrid18.5.2019
1236.34   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHolte8.9.2019
1336.24   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikRoskilde9.8.2020
1435.86   Maria L. Jensen , Hvidovre Atletik & Motion90Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.9.2019
1535.78   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanThorshavn18.8.2019
1635.23   Signe Refsgaard Bech , Aalborg Atletik og Motion80Aalborg Atletik og MotionOdense1.6.2019
1734.87   Sandra Bøll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2019
1834.85   Hanne Risbjerg Sørensen , Holte Atletik72Holte AtletikBallerup2.6.2019
1933.95   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionTårnby4.5.2019
2033.57   Sofia Lange , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBallerup25.5.2019
2133.50   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.5.2019
2233.09   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbUppsala9.6.2019
2332.90   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve1.8.2019
2432.52   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.6.2019
2532.40   Mette B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion70Hvidovre Atletik & MotionHvidovre13.5.2019
2632.17   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnOdense1.6.2019
2732.16   Marie Aagaard , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
2831.73   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubHolte8.9.2019
2931.68   Cecilie Bønnelycke Hansen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHolte8.9.2019
3031.63   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningRanders28.6.2020
3131.56   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2019
3231.42   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa2.6.2019
3331.10   Signe Boelsmand , KIF - København91KIF - KøbenhavnEsbjerg28.7.2019
3430.77   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBallerup25.5.2019
3530.12   Ann Kristine Rasmussen , Aalborg Atletik og Motion73Aalborg Atletik og MotionOdense7.9.2019
3630.05   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAabenraa2.6.2019
3729.98   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikBallerup2.6.2019
3829.72   Liv Bertelsen , Atletikklubben Heden02Atletikklubben HedenAalborg25.5.2019
3929.61   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København5.7.2020
4029.23   Pernille Taaning Andersen , FIF atletik og motion91FIF atletik og motionOdense7.9.2019
4129.05   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikHvidovre9.6.2019
4229.03   Sarah Kristensen , Skive A.M.00Skive A.M.Aabenraa2.6.2019
4328.88   Dagmar Madsen , FIF Hillerød01FIF HillerødHillerød12.6.2019
4428.77   Sura Mukasine Kanyamagara , Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg25.5.2019
4528.03   Elisabeth Dorsche , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOdense7.9.2019
4627.65   Maria Sløk Hansen , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionVenezia14.9.2019
4727.60   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup21.9.2019
4827.24   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðThorshavn18.8.2019
4926.88   Emilie Vejlgaard , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg6.10.2019
5026.80   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbVaraždin11.8.2019

Seneste resultater

24.10KøbenhavnKIF Fødselsdagsstævne
19.10GreveKlubkastestævne
18.10KøbenhavnKastestævne
17.10BallerupDM og Kapgangsturneringen – bane
17.10HolteSpydkast
13.10Viborg1500 m Stævne
10.10AabenraaKast Med Michel Leinders
10.10VejleFemkamp
10.10VejleMinistaevne
8.10TårnbyKlubstævne 17
4.10BagsværdBAC/HIF klubkast
4.10EsbjergKaste klubstævne
4.10SilkeborgMidtjyske Mesterskaber
4.10SlagelseMonster 3-kamp
3.10GreveKlubkastestævne
3.10HolstebroInterns ministævne
3.10Maribo DM i Vægtkast
2.10TårnbyLysstævnet
1.10AarhusEfterårskastestævne
1.10HolstebroInternt Kastestævne 1
1.10HolteTorsdagsstævne
30.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
30.9SilkeborgSidste chance i september
30.9TårnbyKlubstævne 15
29.9SlagelseStangspringsstævne
28.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
28.9HerlevGert Kærlin Tribute
28.9KøbenhavnTracks 8
28.9StoholmKlubstævne
27.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
27.9RandersVDMU KUN FOR ÅRG. 2007 & 2008
27.9LyngbyKlubmesterskaber
26.9AalborgInternt afslutningsstævne
26.9EsbjergRegionsstævne (Storstævne)
26.9Herning
25‐27.9GreveAfslutningsstævne
24.9RandersVDMU for mix hold 12-13 år
24.9GlostrupKlubmesterskab
24.9HolteHøjdespring
24.9HvidovreKastemangekamp 1
24.9HvidovreKastemangekamp 2
24.9TårnbyØST holdkamp
23.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
23.9HillerødKlubstævne 2
23.9TårnbyKlubstævne 14
22.9Aarhuslubstævne 2020-04
22.9HvidovreKastestævne
22.9KøbenhavnØst Hold D13
22.9Slagelse400m hæk
21.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
21.9HillerødKlubstævne 1
19‐20.9HvidovreDMU 14-15 år
19.9RandersVDMU Hold Sæby (Hjemme afholdt pga. Corona)
19.9RoskildeKlubstævne Kastemangekamp
19.9SæbyVestdansk holdmesterskab for mixhold
17.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
17.9Odense800m stævne
16.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
15.9HaderslevSønderjysk Nålestævne
15.9KøbenhavnTracks 7