Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

DMU Kvalifikation





Aldersgruppe:





Loading...
D17 100 m (16)
111.08   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
211.21   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
311.33   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
411.35   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
511.37   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
611.50   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
711.51   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
811.54   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMKøbenhavn4.9.2020
911.55   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
1011.60   Kamoto Kamanga-Dyrbak 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
1111.62   Malte Dam Korsbjerg 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1211.79   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanTórshavn22.8.2020
1311.81   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1411.84   Mikkel David Marklund 04, Skive A.M.04Skive A.M.Viborg1.9.2020
1511.85   Juan José Acevedo Rodriguez 04, Skive A.M.04Skive A.M.Aarhus8.8.2020
1611.86   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn29.8.2020
1611.86   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1811.93   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus8.8.2020
1911.94   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn29.8.2020
2011.99   Ali Basim Al-Timimi 03, Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
2112.03   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
2212.04   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasHvidovre1.8.2020
2312.05   August Østergaard 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnTårnby27.8.2020
2412.09   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Tallinn19.7.2020
2412.09   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
2612.10   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikTårnby11.7.2020
2712.12   Sofus Ingemann Harmsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
2812.13   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
2912.19   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
3012.21   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejle3.9.2020
3112.24   Marius Hyldborg 04, Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
3212.25   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
3312.38   Viktor Bech Petersen 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn27.7.2020
3412.60   Kasper Scheller 03, Greve Atletik03Greve AtletikGreve5.7.2020
3512.69   Jakob Nissen Nielsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3612.85   Horst Krewald 03, Gentofte Idræts Klub03Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
3712.93   Jonathan Henning 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
3813.06   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
3913.08   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
4013.16   Emil Hækkerup 03, FIF Hillerød03FIF HillerødHillerød8.6.2020
4113.21   Jeppe Skærlund Svendsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikTårnby11.7.2020
4213.24   Sandor Beniczky 03, Roar Atletik03Roar AtletikKøbenhavn4.9.2020
4313.66   Eskild J. Kraack 04, Gråsten I & Gf04Gråsten I & GfAabenraa5.9.2020
D17 200 m (12)
122.46   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
222.69   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
322.95   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
422.99   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
523.33   Malte Dam Korsbjerg 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
623.35   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanTórshavn23.8.2020
723.44   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMHvidovre2.8.2020
823.48   Jacob Vejgaard Laustsen 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
923.59   Kamoto Kamanga-Dyrbak 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1023.63   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1123.85   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionViborg1.9.2020
1224.08   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Tallinn19.7.2020
1324.29   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.9.2020
1424.34   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders1.9.2020
1524.63   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikTårnby11.7.2020
1624.77   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders1.9.2020
1724.85   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTATårnby11.7.2020
1825.00   Mathias Touillon 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
1925.12   Julius Claville 04, IK Hellas04IK HellasHvidovre2.8.2020
2025.20   Sofus Ingemann Harmsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
2125.25   Marius Hyldborg 04, Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
2225.68   Juan José Acevedo Rodriguez 04, Skive A.M.04Skive A.M.Viborg1.9.2020
2325.95   Jonathan Henning 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
2426.85   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
2527.14   Niklas Haupt 03, Viborg Atletik og Motionsforening03Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
2627.16   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
2727.75   Jeppe Skærlund Svendsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikTårnby11.7.2020
D17 400 m (12)
149.77   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
251.43   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
351.58   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
452.58   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus23.7.2020
552.67   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
652.72   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn29.8.2020
752.89   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
853.09   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Rakvere23.7.2020
953.26   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
1053.99   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1154.02   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn29.8.2020
1254.34   Jelmer Scholten 04, Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1354.39   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
1454.66   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn29.8.2020
1554.70   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
1655.42   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
1755.58   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanTórshavn13.6.2020
1855.84   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1956.32   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
2056.84   Rasmus Nielsen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus20.6.2020
2157.1h   Zacharias Albert Gustafsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør15.7.2020
2258.27   Wilhelm Winkel Mortensen 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn4.9.2020
2358.8h   Simon Nsabirimana 03, Herning Gf, Atletik/Motion03Herning Gf, Atletik/MotionHerning25.8.2020
2459.05   Mads Hjorth Hansen 04, Gentofte Idræts Klub04Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
251:00.30   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
261:01.38   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
271:09.2h   Jeppe Skærlund Svendsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør15.7.2020
D17 800 m (9)
11:55.94   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningKøbenhavn16.8.2020
21:57.63   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn5.9.2020
31:58.78   Samuel Emil Gobina Sigala 03, Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroViborg1.9.2020
41:59.54   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionOdense29.8.2020
51:59.9h   Rasmus Bangsgaard Nielsen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
62:01.94   Carl Emil Hjorth 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionOdense29.8.2020
72:02.23   Gustav Bendsen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnTårnby11.7.2020
82:02.48   Rasmus Jæger 04, IK Hellas04IK HellasTårnby11.7.2020
92:02.58   Milan Axelgard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningOdense29.8.2020
102:03.06   Jelmer Scholten 04, Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg18.7.2020
112:03.29   Rasmus Nielsen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
122:05.44   Oliver Kirial Olsen 03, Skive A.M.03Skive A.M.Skive30.6.2020
132:06.97   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
142:08.23   Lukas Harber 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
152:09.16   Jonathan Højgaard Clausen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
162:09.53   Mikkel Bjerregaard Nielsen 03, Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus8.8.2020
172:19.75   David Choldin 04, Blovstrød - Løverne04Blovstrød - LøverneHelsingør3.9.2020
182:24.46   Cilius Jørgensen 04, Gentofte Idræts Klub04Gentofte Idræts KlubHvidovre2.8.2020
192:30.19   Niklas Haupt 03, Viborg Atletik og Motionsforening03Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
202:34.44   Kristian Sivertsen 04, Treysti04TreystiTórshavn5.9.2020
D17 1500 m (9)
13:44.50   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubAalborg22.8.2020
23:59.94   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
34:04.49   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
44:13.68   Oscar David Jensen 03, Blovstrød - Løverne03Blovstrød - LøverneKøbenhavn28.6.2020
54:14.15   Rasmus Jæger 04, IK Hellas04IK HellasTårnby27.8.2020
64:18.23   Carl Emil Hjorth 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
74:19.95   Jonas Albertsen 03, Ballerup Atletik Klub03Ballerup Atletik KlubTårnby27.8.2020
84:23.19   Milan Axelgard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningHvidovre1.8.2020
94:23.27   Lauge Rasmussen 03, Trongårdens Idræts Forening03Trongårdens Idræts ForeningTårnby27.8.2020
104:23.7h   Jeppe Haghfelt 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
114:24.27   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
124:25.0h   Mikkel Schnedler Rasmussen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
134:32.9h   Jonathan Højgaard Clausen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
144:34.8h   Martin Nedergaard Thomsen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
154:35.05   Lukas Harber 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
164:36.98   Bjarke Norre Rasmussen 03, Team DistanceRunning.dk03Team DistanceRunning.dkTårnby27.8.2020
174:40.4h   Oliver Uldahl Bruun 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
184:44.83   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
194:46.51   Laurits Pantmann 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubTårnby27.8.2020
204:47.5h   Nicolaj Præstiin Andersen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
214:49.46   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
224:55.58   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
234:57.79   Emil Kristensen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
244:58.19   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
254:58.90   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
265:01.60   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn30.8.2020
275:01.92   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
285:02.92   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
295:04.89   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
305:09.86   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
315:10.1h   Christian Andreassen 04, Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Nyborg24.8.2020
325:15.52   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn30.8.2020
335:29.93   Kristian Sivertsen 04, Treysti04TreystiTórshavn23.8.2020
D17 5000 m (9)
113:57.60   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn25.8.2020
214:06.51   Axel Vang Christensen 04, FIF Hillerød04FIF HillerødAalborg13.6.2020
315:45.95   Martin Skytte Glerup 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Herning5.9.2020
415:51.84   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Herning5.9.2020
516:19.67   Lucas Jeppesen 04, Korsør Atletik & Motion04Korsør Atletik & MotionTårnby27.8.2020
620:38.40   Kristian Sivertsen 04, Treysti04TreystiTórshavn22.8.2020
D17 110 m hæk 91.4 cm (8)
114.61   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
214.74   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
315.09   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
415.25   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
515.38   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
615.51   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
715.89   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn30.8.2020
815.90   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn30.8.2020
916.05   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
1016.68   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1117.62   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn30.8.2020
1218.01   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
1321.86   Andreas Motzkus 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn5.9.2020
D17 400 m hæk (6)
159.60   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
21:01.34   Andreas Tissier 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
31:02.27   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
D17 Højdespring (6)
11.86   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
21.85   Jakob Nissen Nielsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
21.85   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
41.83   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
41.83   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn29.8.2020
61.80   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn29.8.2020
61.80   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
81.77   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
91.73   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
101.70   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
111.68   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
111.68   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
131.62   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
141.57   Horst Krewald 03, Gentofte Idræts Klub03Gentofte Idræts KlubGentofte24.6.2020
151.55   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn4.7.2020
161.50   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
D17 Stangspring (6)
13.92   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders15.8.2020
23.90   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn30.8.2020
33.60   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
33.60   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
53.52   Benjamin Copp 04, Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.8.2020
63.50   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn5.7.2020
73.40   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
83.20   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn17.7.2020
93.10   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
93.10   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
113.00   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
122.90   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
132.70   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn5.7.2020
142.40   Mads Dybbro 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
152.20   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.7.2020
D17 Længdespring (6)
17.11   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
27.04   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
36.45   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMKøbenhavn27.7.2020
46.43   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn29.8.2020
56.34   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
66.28   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejen15.8.2020
76.23   Carl Johan Zachariae 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
86.17   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
96.15   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionTårnby11.7.2020
106.13   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
115.98   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
125.95   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
135.91   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
135.91   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
155.87   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
165.72   Rasmus Holm Nielsen 04, Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
175.70   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
185.62   Kasper Scheller 03, Greve Atletik03Greve AtletikGreve25.6.2020
185.62   Viktor Bech Petersen 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn27.7.2020
205.59   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
215.53   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.9.2020
225.52   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanTórshavn23.5.2020
235.39   Rasmus Jæger 04, IK Hellas04IK HellasHvidovre1.8.2020
245.04   Eskild J. Kraack 04, Gråsten I & Gf04Gråsten I & GfAabenraa5.9.2020
254.98   Emil Binderup Overgaard 04, Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
264.88   Jeppe Skærlund Svendsen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikTårnby11.7.2020
274.78   Jonathan Henning 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre20.6.2020
284.63   Mads Hjorth Hansen 04, Gentofte Idræts Klub04Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
294.47   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
304.36   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
D17 Trespring (6)
113.02   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanHvidovre2.8.2020
212.24   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejen15.8.2020
311.69   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
410.59   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
D17 Kuglestød 5.0 kg (6)
116.11   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonHvidovre2.8.2020
215.06   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
314.58   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
414.48   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.5.2020
513.76   Lucas Søvang 03, Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonBagsværd29.8.2020
612.83   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
712.63   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubSlagelse15.8.2020
812.34   Mads Rubek Vitoft 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
912.28   Magnus Østergaard 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
1012.14   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1112.06   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.9.2020
1211.87   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn4.7.2020
1311.64   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1411.55   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
1511.09   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn29.8.2020
1610.64   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn4.9.2020
1710.62   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
1810.54   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
1910.43   Viktor M. Andersen 03, Roar Atletik03Roar AtletikRoskilde5.7.2020
2010.27   Jonas Dufresne 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
219.97   Julius Klein 04, Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
229.22   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2020
239.21   Lau Gad Akrawi 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg10.8.2020
248.68   Horst Krewald 03, Gentofte Idræts Klub03Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
258.39   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
268.12   Eskild J. Kraack 04, Gråsten I & Gf04Gråsten I & GfAabenraa5.9.2020
277.90   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn4.7.2020
286.55   Mads Hjorth Hansen 04, Gentofte Idræts Klub04Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
295.51   Andreas Motzkus 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnFrederiksberg20.8.2020
D17 Diskoskast 1.5 kg (6)
145.65   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa28.7.2020
244.85   Lucas Søvang 03, Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonHvidovre2.8.2020
344.52   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2020
440.45   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
540.13   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Skive12.8.2020
639.60   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbOdense22.8.2020
738.35   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
837.46   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn30.8.2020
932.16   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn5.7.2020
1031.10   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1131.08   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1230.87   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2020
1330.66   Magnus Østergaard 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
1429.85   Julius Klein 04, Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd19.6.2020
1529.22   Lau Gad Akrawi 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1627.75   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
1727.73   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse13.6.2020
1826.12   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1925.68   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
2023.06   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.7.2020
2121.87   Jonas Dufresne 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
2219.74   Magnus Lund 03, Vejen Atletik Forening03Vejen Atletik ForeningVejle3.9.2020
2317.81   Viktor M. Andersen 03, Roar Atletik03Roar AtletikRoskilde7.6.2020
2417.04   Hussein Ali 04, Amager Atletik Club04Amager Atletik ClubTårnby11.6.2020
2511.20   Sandor Beniczky 03, Roar Atletik03Roar AtletikRoskilde7.6.2020
D17 Hammerkast 5.0 kg (6)
156.76   Lucas Søvang 03, Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonBagsværd29.8.2020
250.05   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
346.28   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonEsbjerg24.5.2020
445.50   Lau Gad Akrawi 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
545.34   Julius Klein 04, Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
632.35   Nikolai Christensen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør17.6.2020
726.18   Magnus Østergaard 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
825.67   Jonas Dufresne 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
925.18   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1023.23   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1122.16   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
1221.60   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionBagsværd29.8.2020
1318.89   Hussein Ali 04, Amager Atletik Club04Amager Atletik ClubTårnby30.7.2020
D17 Spydkast 700 gram (6)
165.00   Sebastian Skovhauge 03, HI Skanderborg Atletik03HI Skanderborg AtletikAarhus16.7.2020
257.87   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
356.32   Theodor Hennecke 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
452.94   Hugo Rasmussen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn5.7.2020
551.98   Hans Sækmose 04, Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
650.82   Nikolai Christensen 04, Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHelsingør17.6.2020
750.32   Lucas Søvang 03, Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa19.7.2020
848.84   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
946.48   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
1045.58   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1145.39   Jelmer Scholten 04, Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1244.07   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1344.04   Mads Krogsgaard Nielsen 04, Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonBagsværd29.8.2020
1442.28   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn30.8.2020
1542.15   Juan José Acevedo Rodriguez 04, Skive A.M.04Skive A.M.Skive30.6.2020
1641.48   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn30.8.2020
1740.50   Julius Klein 04, Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd19.6.2020
1839.36   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1939.22   Magnus Østergaard 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionGreve8.8.2020
2036.92   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn30.8.2020
2133.39   Sebastian Brogaard 04, Hvide Sande KFUM Atletik04Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
2232.02   Tobias Feldborg Nielsen 03, IK Hellas03IK HellasKøbenhavn30.8.2020
2328.81   Kristian Sivertsen 04, Treysti04TreystiTórshavn5.9.2020
2427.09   Horst Krewald 03, Gentofte Idræts Klub03Gentofte Idræts KlubKøbenhavn5.9.2020
2526.58   David Holst Hahn 04, FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg13.6.2020
2624.82   Jonas Dufresne 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
2724.30   Eskild J. Kraack 04, Gråsten I & Gf04Gråsten I & GfAabenraa5.9.2020
D19 100 m (16)
110.43   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
210.86   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBerlin3.7.2020
310.94   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
411.14   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
511.29   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikKøbenhavn4.9.2020
611.34   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
711.38   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
811.47   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København29.8.2020
911.55   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTårnby11.7.2020
1011.59   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
1011.59   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
1211.73   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1311.76   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
1411.78   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1511.89   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbVejle3.9.2020
1611.93   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
1611.93   Jesse Lasquite 01, KIF - København01KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
1811.96   Affou Adlouni 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
1912.12   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre1.8.2020
2012.22   Malte Hansen 02, Roar Atletik02Roar AtletikKøbenhavn4.9.2020
2112.25   Ammer Alalawi 02, Skive A.M.02Skive A.M.Viborg1.9.2020
2212.32   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
2312.36   Nilan Ganeswaran 02, Vidar Atletik02Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
2412.66   Patrick Sørensen 01, Helsingør If, Atletik01Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
2512.84   Kilian M David 02, Aaig - Atletik & Triathlon02Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
D19 200 m (12)
121.20   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
221.97   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionBerlin3.7.2020
322.54   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikHvidovre2.8.2020
422.78   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikHvidovre2.8.2020
422.78   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn16.8.2020
622.87   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
723.58   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
823.72   Tummas Sjóvará 02, Bragdið02BragdiðTórshavn23.8.2020
923.95   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus4.7.2020
1024.11   Frederik Grud Agerbæk Madsen 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense23.6.2020
1124.25   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre2.8.2020
1224.35   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
1324.36   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
1424.64   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg25.8.2020
1524.69   Affou Adlouni 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
1624.98   Ammer Alalawi 02, Skive A.M.02Skive A.M.Viborg1.9.2020
1725.06   Patrick Sørensen 01, Helsingør If, Atletik01Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
1825.15   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
1925.44   Florian Arensbach 01, Randers Sportsklub Freja01Randers Sportsklub FrejaRanders1.9.2020
2026.92   Kilian M David 02, Aaig - Atletik & Triathlon02Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
D19 400 m (12)
150.42   Jeppe Ege Nielsen 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus20.6.2020
250.74   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre1.8.2020
350.76   Sebastian Larvad 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
450.80   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikKøbenhavn4.9.2020
551.09   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
651.57   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Aarhus6.9.2020
751.66   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
852.05   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOslo27.6.2020
952.30   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus4.7.2020
1052.93   Tummas Sjóvará 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
1153.33   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre23.7.2020
1253.69   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1353.75   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus4.7.2020
1453.98   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1554.60   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus23.7.2020
1655.10   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
1755.13   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionVejle3.9.2020
1855.21   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
1955.71   Sveinur Silvurstein 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
2056.86   Sebastian Busk Mouritzen 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
211:01.73   David Romney Lauridsen 01, Herlev Løbe- og Atletikklub01Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev26.8.2020
221:11.5h   Nicholas Jensen 01, Helsingør If, Atletik01Helsingør If, AtletikHelsingør15.7.2020
D19 800 m (9)
11:52.81   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Viborg1.9.2020
21:53.61   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
31:54.44   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
41:55.49   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
51:57.15   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn5.9.2020
61:59.43   Laurits Berntsen 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
71:59.89   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Skive30.6.2020
82:01.14   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
92:01.28   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneHelsingør3.9.2020
102:04.11   Sebastian Busk Mouritzen 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Viborg1.9.2020
112:04.34   Tummas Sjóvará 02, Bragdið02BragdiðTårnby11.7.2020
122:04.47   Jeppe Sjølin Andersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
132:04.93   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn28.6.2020
142:06.43   Niels Christian Gregers 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningGlostrup5.9.2020
152:09.07   Christian Kjellman 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningGlostrup5.9.2020
162:09.15   Victor Kiplagat Kondrup 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
172:10.7h   Andreas Sørensen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
182:11.34   Jonas Mesbih 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionOdense29.8.2020
192:11.56   Sebastian Bergman 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionTårnby11.7.2020
202:12.28   Emil Rasmussen 01, FIF atletik og motion01FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
212:12.50   Nikolaj Dons 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
222:14.5h   Asmus Røn 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
232:18.80   Sveinur Silvurstein 02, Bragdið02BragdiðTórshavn23.5.2020
242:19.7h   David Romney Lauridsen 01, Herlev Løbe- og Atletikklub01Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev15.6.2020
252:20.01   Markus Sterup Møller 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn5.9.2020
262:21.01   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn5.9.2020
272:56.42   August Winter 01, Skive A.M.01Skive A.M.Ansbach22.7.2020
D19 1500 m (9)
13:47.70   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg22.8.2020
23:57.97   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
34:01.37   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
44:01.76   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn14.6.2020
54:01.78   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn14.6.2020
64:03.44   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
74:07.45   Emil Aaskov Pallesen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
84:08.45   Christian Lindgreen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAalborg22.8.2020
94:08.73   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningKøbenhavn15.8.2020
104:14.90   Jeppe Sjølin Andersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
114:15.7h   Noah Grunnet Nouri 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn14.6.2020
124:16.36   Jens Vestergaard Christiansen 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.6.2020
134:21.67   Jonas Lyngvald Schmidt 01, Odense Atletik - O.G.F.01Odense Atletik - O.G.F.Aarhus8.8.2020
144:25.41   Jacob Steinthal 01, Blovstrød - Løverne01Blovstrød - LøverneKøbenhavn28.6.2020
154:27.7h   Markus Sterup Møller 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn16.7.2020
164:28.0h   August Alexander Due 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
174:28.12   Louis Cantby 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
184:34.93   Rasmus Jensen 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aarhus6.9.2020
194:35.73   Niels Christian Gregers 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningTårnby27.8.2020
204:36.39   Christian Kjellman 02, Trongårdens Idræts Forening02Trongårdens Idræts ForeningTårnby27.8.2020
214:41.58   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
224:46.7h   Wilfred Hove Lasthein 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
234:46.84   Kevin Holm-Jensen 02, Aaig - Atletik & Triathlon02Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
244:49.44   Emil Rasmussen 01, FIF atletik og motion01FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
254:49.83   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
264:50.3h   Mathias Birk Madsen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
274:50.78   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
284:57.68   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
294:59.61   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
305:04.54   Florian Arensbach 01, Randers Sportsklub Freja01Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
315:06.04   Mads Erting 02, Helsingør IF, Atletik02Helsingør IF, AtletikHelsingør3.9.2020
325:08.8h   David Romney Lauridsen 01, Herlev Løbe- og Atletikklub01Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev15.6.2020
335:15.94   Sveinur Silvurstein 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
345:21.50   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København30.8.2020
D19 5000 m (9)
114:49.35   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Herning5.9.2020
214:55.46   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aalborg18.7.2020
315:02.00   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneAalborg18.7.2020
415:08.79   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningOdense30.6.2020
515:38.57   Noah Grunnet Nouri 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn25.8.2020
615:48.19   Christian Nass 02, Odense Atletik - O.G.F.02Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
715:54.7h   Emil Aaskov Pallesen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus1.8.2020
816:18.1h   Niklas Faaborg Andersen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus1.8.2020
916:36.27   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, IK Hellas02IK HellasTårnby27.8.2020
1016:49.42   Louis Cantby 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1116:51.64   Jan Pedersen 02, SG Atletik Svendborg02SG Atletik SvendborgOdense29.8.2020
1217:09.1h   August Alexander Due 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.6.2020
1317:26.44   Rasmus Jensen 01, Skive A.M.01Skive A.M.Aarhus6.9.2020
1417:52.7h   Johannes Schramm 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.8.2020
1517:56.4h   Mathias Birk Madsen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus18.8.2020
1618:19.37   Jonas Lyngvald Schmidt 01, Odense Atletik - O.G.F.01Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
1718:23.47   Ingi Johannesen 02, Roysnið02RoysniðTórshavn22.8.2020
1818:23.84   Mads-Emil Herskind 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Odense30.6.2020
1918:33.0h   Andreas Sørensen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus1.8.2020
2019:03.13   Mads Erting 02, Helsingør IF, Atletik02Helsingør IF, AtletikTårnby27.8.2020
2119:59.23   David Romney Lauridsen 01, Herlev Løbe- og Atletikklub01Herlev Løbe- og AtletikklubSlagelse15.8.2020
D19 110 m hæk 99.1 cm (8)
115.15   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København30.8.2020
215.17   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
315.48   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionKøbenhavn27.7.2020
415.83   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
516.89   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
617.17   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
D19 400 m hæk (6)
11:01.98   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
D19 Højdespring (6)
12.02   Marius Hytholm Alex Petersen 01, Holte Atletik01Holte AtletikKøbenhavn16.8.2020
21.85   Magnus Elsted 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
21.85   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
41.75   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn13.6.2020
41.75   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København4.7.2020
61.73   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
71.72   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
81.70   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
91.66   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
101.60   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.5.2020
111.55   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.5.2020
111.55   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
131.50   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
131.50   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
D19 Stangspring (6)
14.72   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
24.60   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
34.38   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
44.13   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers23.8.2020
54.10   Oscar Løwenstein 02, Helsingør If, Atletik02Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
64.00   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
73.82   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
83.40   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
92.60   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg20.6.2020
D19 Længdespring (6)
17.13   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
26.62   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
36.61   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
46.60   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
56.55   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
66.50   Mikkel Linnemand 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
76.36   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
86.23   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
96.19   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTårnby11.7.2020
106.09   Bertram Bing Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
116.02   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
125.59   William A. Helmsdal 02, Bragdið02BragdiðTórshavn22.8.2020
135.54   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
135.54   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.7.2020
155.31   Markus Køtlum 02, Bragdið02BragdiðTórshavn5.9.2020
165.24   Rasmus Ernst Ovesen 02, HG Atletik TM02HG Atletik TMNæstved8.6.2020
174.82   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
184.74   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækTårnby11.7.2020
194.67   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
204.64   Nilan Ganeswaran 02, Vidar Atletik02Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
D19 Trespring (6)
114.22   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
213.58   Anton Læssøe Bisgaard 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
312.05   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
D19 Kuglestød 6.0 kg (6)
114.56   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København29.8.2020
214.16   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
313.72   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABallerup20.6.2020
413.42   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
513.31   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubKøbenhavn4.9.2020
613.05   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
712.55   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg24.5.2020
812.52   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikGreve8.8.2020
912.49   Mathias B Rasmussen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1011.55   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1111.17   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
1210.86   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg8.6.2020
1310.61   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1410.18   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
1510.14   Benjamin Klein 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBagsværd27.6.2020
168.71   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
178.33   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTårnby11.7.2020
188.03   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
195.49   David Romney Lauridsen 01, Herlev Løbe- og Atletikklub01Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev27.5.2020
D19 Diskoskast 1.75 kg (6)
143.21   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABallerup20.6.2020
240.57   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikGreve13.6.2020
339.90   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
438.06   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn13.6.2020
538.05   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg7.6.2020
637.35   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubHvidovre7.6.2020
736.68   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København5.7.2020
834.56   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
933.72   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
1033.50   Benjamin Klein 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
1133.23   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1233.05   Mathias B Rasmussen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
1329.85   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
1429.59   Filip Nielsen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
1529.12   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg20.5.2020
1628.96   Thor Venø Bundesen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1720.68   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg20.5.2020
1819.68   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
1919.64   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg20.5.2020
2018.66   Sebastian Alban 02, Roar Atletik02Roar AtletikRoskilde7.6.2020
2118.15   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
2217.44   Malte Hansen 02, Roar Atletik02Roar AtletikRoskilde7.6.2020
2315.54   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn5.9.2020
D19 Hammerkast 6.0 kg (6)
163.29   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg7.6.2020
255.12   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
344.22   Mathias B Rasmussen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup26.5.2020
439.50   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABagsværd29.8.2020
538.47   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubTårnby1.7.2020
633.90   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikGreve8.8.2020
733.04   Benjamin Klein 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
826.77   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
924.27   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
1021.16   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
D19 Spydkast 800 gram (6)
163.05   Vitus Lei Hansgaard 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
260.29   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
356.59   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
456.09   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABallerup20.6.2020
550.65   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
649.94   Thor Kjeldahl 01, Vejen Atletik Forening01Vejen Atletik ForeningVejen15.8.2020
746.46   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn6.6.2020
846.01   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
945.04   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre1.8.2020
1040.41   Benjamin Klein 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBagsværd27.6.2020
1138.43   Patrick Overgaard Blauert 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg27.5.2020
1238.32   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
1337.59   Mathias B Rasmussen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1437.55   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København30.8.2020
1536.95   Thor Venø Bundesen 02, Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1633.78   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn7.7.2020
1733.62   Nicco Vestbo Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
1832.66   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
1927.51   Peter Brølling 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
2025.31   Sveinur Silvurstein 02, Bragdið02BragdiðTórshavn23.5.2020
2122.61   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn5.9.2020
2218.18   Silas Brogård 02, Hvide Sande KFUM Atletik02Hvide Sande KFUM AtletikHvide Sande14.6.2020
D22 100 m (16)
110.61   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
110.61   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
310.70   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
410.86   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækTårnby11.7.2020
510.90   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
611.02   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve12.7.2020
711.03   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionKolding20.6.2020
811.04   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbFrederiksberg25.8.2020
911.10   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1011.18   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1111.22   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
1211.34   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionKolding20.6.2020
1311.37   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
1311.37   Dlovan Baker 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubAarhus8.8.2020
1511.42   Peter Moll Berg 00, Bagsværd Atletik Club00Bagsværd Atletik ClubFrederiksberg25.8.2020
1611.47   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
1711.50   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
1811.70   Emil Grovn 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
1911.71   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn22.8.2020
2011.74   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
2111.80   Peter Rasmussen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubHvidovre1.8.2020
2211.84   Anas Ali 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.9.2020
2311.91   Simon Thomsen 99, FIF99FIFFrederiksberg18.6.2020
2411.93   Casper Vohs 99, Vidar Atletik99Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
2512.34   Asger Sarto 99, Silkeborg Atletik Klub 7799Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
2612.55   Markus Pallesen 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
2712.71   Villads Clausen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby27.8.2020
2812.77   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnTårnby11.7.2020
2913.27   Lucas Richardt 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
D22 200 m (12)
121.30   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
221.66   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
321.73   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre2.8.2020
421.74   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
521.75   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
621.90   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikHvidovre2.8.2020
721.94   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
822.36   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
922.96   Dlovan Baker 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubHvidovre2.8.2020
1023.16   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve25.6.2020
1123.28   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn23.8.2020
1223.53   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus8.8.2020
1323.98   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1423.99   Emil Grovn 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
1524.12   Anas Ali 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnKøbenhavn5.9.2020
1625.04   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense23.6.2020
1726.52   Markus Pallesen 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
D22 400 m (12)
147.47   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
248.11   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
348.96   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
449.41   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanTórshavn13.6.2020
550.22   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
650.92   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.7.2020
751.50   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve5.7.2020
851.60   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
951.68   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn13.6.2020
1052.47   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionKolding20.6.2020
1152.89   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1253.34   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
1354.42   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
1455.00   Mathias Skifter Andersen 99, Slagelse Atletik DELTA99Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
1555.11   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
1655.91   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
1756.13   Asger Sarto 99, Silkeborg Atletik Klub 7799Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
1857.54   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
D22 800 m (9)
11:52.83   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
21:57.68   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionOdense29.8.2020
31:58.97   Rasmus Rose-Hansen 99, Skive A.M.99Skive A.M.Aarhus6.9.2020
41:59.26   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg1.9.2020
51:59.47   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
62:00.18   Andreas Eidorff Madsen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
72:00.52   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg20.6.2020
82:01.83   Oliver Bjørslev 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionViborg1.9.2020
92:02.23   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
102:03.13   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg1.9.2020
112:03.72   Simon Høberg Olesen 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
122:04.09   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionOdense29.8.2020
132:04.18   Thomas Søholm Larsen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaAalborg18.7.2020
142:05.40   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn23.5.2020
152:06.18   Esben Hansen 99, Silkeborg Atletik Klub 7799Silkeborg Atletik Klub 77Viborg1.9.2020
162:06.59   Mathias Skifter Andersen 99, Slagelse Atletik DELTA99Slagelse Atletik DELTASlagelse8.8.2020
D22 1500 m (9)
13:42.18   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbNivelles7.8.2020
23:51.91   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
33:57.11   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn14.6.2020
43:57.96   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
53:58.19   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
64:04.15   Malthe Nielsen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
74:04.64   Oliver Bjørslev 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
84:05.67   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg22.8.2020
94:12.26   Noel Mono 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
104:15.80   Simon Høberg Olesen 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
114:18.84   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.6.2020
124:22.81   Esben Hansen 99, Silkeborg Atletik Klub 7799Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg22.8.2020
134:24.0h   Jacob Weel Rosbo 00, Bagsværd Atletik Club00Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn14.6.2020
144:26.45   Thomas Søholm Larsen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaHvidovre1.8.2020
154:29.83   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
164:32.16   August Runge Bengtson 99, Aalborg Øst Road Runners Club99Aalborg Øst Road Runners ClubAalborg22.8.2020
174:32.45   Frederik Kannegaard 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.6.2020
184:36.45   Simon Festersen 00, Aaig - Atletik & Triathlon00Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
194:38.53   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
204:51.19   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
214:54.12   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn30.8.2020
D22 5000 m (9)
114:09.63   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
214:55.70   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
315:08.09   Andreas Bock Bjørnsen 00, Herning Løbeklub00Herning LøbeklubHerning5.9.2020
415:10.73   Malthe Nielsen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.8.2020
515:12.65   Kasper Kesje 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.8.2020
615:31.58   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn25.8.2020
715:33.15   Patrick Fløe Hansen 00, Herning Løbeklub00Herning LøbeklubHerning5.9.2020
815:34.65   Kasper Pontoppidan Jensen 99, Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn25.8.2020
915:35.23   Noel Mono 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg13.6.2020
1015:37.77   Andreas Eidorff Madsen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
1115:56.3h   Andreas Rumin Kjær 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
1216:14.7h   Daniel Paulsen 98, Esbjerg Atletik og Motion98Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg14.6.2020
1216:14.7h   Sebastian Ifversen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.8.2020
1416:35.48   Lucas Seyrekbasan Krisens 99, VO2RC99VO2RCTårnby27.8.2020
1516:40.75   Lucas Kristensen 99, VO2RC99VO2RCKøbenhavn25.8.2020
1616:40.8h   Schmidt Jeppe 00, Aarhus Gymnastikforening af 188000Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus18.8.2020
1716:43.03   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionTórshavn22.8.2020
1816:55.70   Simon Høberg Olesen 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg13.6.2020
1916:56.1h   Frederik Juhl Leiszner 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus18.8.2020
2017:16.3h   Søren Harbo 98, Aarhus 1900 Triathlon98Aarhus 1900 TriathlonAarhus18.8.2020
2117:35.81   Rógvi Kárason 98, Bragdið98BragdiðTórshavn22.8.2020
2217:56.4h   Frederik Kannegaard 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViby7.6.2020
2318:11.8h   Skaanning Victor 99, Aarhus 1900 Triathlon99Aarhus 1900 TriathlonAarhus18.8.2020
2419:11.27   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
2519:55.1h   Simon Holst 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby26.5.2020
D22 3000 m forh. (4)
19:54.54   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
210:04.61   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
310:21.20   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn27.7.2020
411:05.93   Thomas Søholm Larsen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
D22 110 m hæk (8)
114.66   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
215.47   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
315.51   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
415.64   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
516.58   Jan Wildeman 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
D22 400 m hæk (6)
155.40   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
257.92   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
31:01.03   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn22.8.2020
41:03.72   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
D22 Højdespring (6)
11.94   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnTårnby11.7.2020
21.92   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.8.2020
31.90   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
31.90   William Winkler 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
51.84   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.7.2020
61.75   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
71.72   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
D22 Stangspring (6)
14.80   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
24.70   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.København16.8.2020
34.64   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
44.20   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
54.00   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
54.00   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn30.8.2020
73.90   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnGlostrup5.9.2020
D22 Længdespring (6)
17.14   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
27.07   Torúr Mortensen 98, Hvirlan98HvirlanTårnby11.7.2020
36.93   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
46.80   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
56.73   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
66.64   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
76.63   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
86.61   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve25.6.2020
96.59   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
105.75   Casper Vohs 99, Vidar Atletik99Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
115.61   Sebastian Mackay 00, Vidar Atletik00Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
D22 Trespring (6)
111.94   Sebastian Mackay 00, Vidar Atletik00Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
D22 Kuglestød (6)
116.89   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
213.50   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
313.29   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
413.10   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
513.03   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
612.97   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
712.87   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
812.51   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
911.99   Jeppe Emil Kristensen 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
1011.58   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
1111.08   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre19.7.2020
1210.30   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
139.20   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup20.6.2020
149.12   Andreas Matthiesen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Odense14.6.2020
158.93   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn23.8.2020
D22 Diskoskast 2.0 kg (6)
155.90   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
244.17   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
344.11   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
441.12   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.5.2020
540.13   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
639.46   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
738.82   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
837.43   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
934.42   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
1034.39   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1132.50   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
1229.03   Emanuel Hammann 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
1328.30   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup20.6.2020
1425.15   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1519.57   Mathias Skifter Andersen 99, Slagelse Atletik DELTA99Slagelse Atletik DELTASlagelse8.8.2020
1618.10   Zulfikar Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikRoskilde7.6.2020
D22 Hammerkast 7.26 kg (6)
165.89   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg29.5.2020
256.80   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBagsværd29.8.2020
355.57   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
455.32   Emanuel Hammann 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.8.2020
553.83   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBagsværd29.8.2020
652.48   Mathias Aastrup Jørgensen 99, Idrætsklubben Olympia99Idrætsklubben OlympiaMaribo 29.6.2020
737.54   Phillip H. Vegge 00, Greve Atletik00Greve AtletikGreve10.6.2020
836.17   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
920.41   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1018.09   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup20.6.2020
D22 Spydkast 800 gram (6)
178.11   Arthur Wiborg Petersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBålsta18.7.2020
264.65   Jacob Binou Nielsen 00, Korsør Atletik & Motion00Korsør Atletik & MotionKøbenhavn16.8.2020
354.94   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
454.60   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
554.11   Jes Ethelberg 99, Aarhus 1900 AL99Aarhus 1900 ALOdense22.8.2020
652.87   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
750.31   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBagsværd29.8.2020
849.90   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
949.83   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
1045.14   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
1142.61   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1232.81   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
1332.70   Lucas Richardt 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg27.5.2020
1431.62   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBagsværd29.8.2020
1530.73   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikRoskilde9.8.2020
P17 100 m (16)
112.08   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
212.46   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
312.50   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikHvidovre1.8.2020
412.54   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
512.57   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
612.60   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
712.62   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
812.74   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
912.76   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbFrederiksberg25.8.2020
1012.84   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
1112.87   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
1212.96   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
1313.04   Mille Fibiger Jensen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionVejle3.9.2020
1413.08   Alma Søby Witt , KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
1513.13   Sarah Rasmussen , HG Atletik TM04HG Atletik TMGreve12.7.2020
1613.14   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikGreve12.7.2020
1713.22   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
1713.22   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
1913.33   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTórshavn22.8.2020
2013.34   Lærke Blaabjerg Pedersen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2113.36   Annika Vinther , Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHvidovre7.6.2020
2113.36   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
2313.40   Sara Olsen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningVejle3.9.2020
2413.42   Signe Xin Von Rosen , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubHvidovre1.8.2020
2513.57   Angela Timm , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
2613.79   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Viborg1.9.2020
2713.87   Kristine Grevsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
2813.93   Benedicte Skytte Vosegaard , Aarhus Fremad Atletik03Aarhus Fremad AtletikViborg1.9.2020
2914.03   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn22.8.2020
3014.05   Mette Klausen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
3114.15   Sarah Lian Lykke Jakobsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
3214.21   Ragavi Nimalanathan , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
3314.27   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
3414.58   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
3514.70   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejle3.9.2020
3614.91   Lykke Bertelsen , Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejle3.9.2020
3715.03   Emma D. Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
3815.18   Mille Jørgensen , Korsør Atletik & Motion04Korsør Atletik & MotionHvidovre1.8.2020
P17 200 m (12)
125.17   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
225.42   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
325.57   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
425.69   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
525.96   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
626.02   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
726.35   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
826.60   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
926.66   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikHvidovre2.8.2020
1026.68   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1126.74   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.8.2020
1226.92   Mille Fibiger Jensen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg25.8.2020
1327.15   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre2.8.2020
1427.20   Lærke Blaabjerg Pedersen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders1.9.2020
1527.22   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikGreve25.6.2020
1627.31   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
1727.65   Sara Olsen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningOdense29.8.2020
1827.94   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTórshavn23.8.2020
1928.10   Benedicte Skytte Vosegaard , Aarhus Fremad Atletik03Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
2028.16   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Skive30.6.2020
2028.16   Sissel Lentz Christensen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Odense1.8.2020
2228.29   Signe Xin Von Rosen , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn5.9.2020
2328.60   Mette Klausen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg2.9.2020
2429.42   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningTårnby11.7.2020
2529.46   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn23.8.2020
2629.58   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg25.8.2020
2729.91   Alma Rath Andersen , Køge Atletik04Køge AtletikTårnby11.7.2020
2830.47   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
2930.72   Kristine Grevsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
3030.81   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders30.5.2020
3131.67   Emma D. Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
3232.75   Hamdi Isse , Skive A.M.04Skive A.M.Skive30.6.2020
33NT   Annika Vinther , Helsingør If, Atletik04Helsingør If, AtletikHvidovre7.6.2020
P17 400 m (12)
157.43   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningKøbenhavn27.7.2020
257.58   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
359.72   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.København4.9.2020
459.73   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikKøbenhavn15.8.2020
51:00.03   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
61:00.09   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
71:00.72   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
81:01.04   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
91:01.34   Emma S. Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
101:02.99   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaVejle3.9.2020
111:03.27   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
121:03.64   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
131:03.85   Lærke Blaabjerg Pedersen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus23.7.2020
141:06.4h   Ida Marie Skøt-Nielsen , HG Atletik TM04HG Atletik TMNæstved18.6.2020
151:07.90   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus8.8.2020
161:08.87   Julie Hesselvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
171:10.26   Lykke Bertelsen , Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejle3.9.2020
181:12.98   Kristine Grevsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
191:14.27   Emma o Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
P17 800 m (9)
12:13.41   Emma Kiplagat Kondrup , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
22:16.03   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
32:16.68   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningOdense29.8.2020
42:18.25   Emma S. Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionViborg1.9.2020
52:20.11   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionOdense29.8.2020
62:20.8h   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
72:21.62   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
82:26.36   Esther Kirkeby , KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
92:28.18   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders3.9.2020
102:28.23   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
112:29.96   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
122:31.25   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
132:34.53   Sophie Olivia Kortnum , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningOdense29.8.2020
142:42.81   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
152:44.67   Laura Røhl Guldbæk Arentsen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionTårnby11.7.2020
162:51.41   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
173:16.01   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
P17 1500 m (9)
14:35.37   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
24:44.26   Emma Kiplagat Kondrup , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
34:47.85   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAabenraa5.9.2020
44:52.32   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
54:55.48   Katrine Risvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus8.8.2020
64:57.39   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
74:59.74   Emma S. Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
85:04.13   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg13.6.2020
95:05.04   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionAarhus8.8.2020
105:07.20   Ida Tveen Høgsberg , Skive A.M.04Skive A.M.Aarhus6.9.2020
115:10.70   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
125:12.23   Sarah Glad , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
135:16.0h   Luna Olsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
146:20.11   Emma o Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
P17 3000 m (9)
19:44.16   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
210:10.07   Emma Kiplagat Kondrup , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
310:19.64   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionViborg1.9.2020
410:23.42   Katrine Risvig , Skive A.M.03Skive A.M.Viborg1.9.2020
510:32.97   Sophie Olivia Kortnum , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
610:38.16   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionAalborg18.7.2020
711:08.69   Ida Tveen Høgsberg , Skive A.M.04Skive A.M.Skive30.6.2020
811:23.3h   Luna Olsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
911:49.21   Amalie Bro Pedersen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
1012:26.0h   Sarah Glad , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
P17 2000 m forh. (4)
111:16.06   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
P17 100 m hæk 76.2 cm (8)
113.83   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
214.01   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
314.08   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
414.81   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
515.07   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
615.45   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
715.51   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg20.8.2020
818.17   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
818.17   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse8.8.2020
1019.01   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
P17 400 m hæk (6)
11:15.90   Amalie Quistgaard , Skive A.M.04Skive A.M.Aarhus6.9.2020
P17 Højdespring (6)
11.60   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
21.59   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
31.57   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBagsværd25.6.2020
41.55   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
51.53   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHvidovre1.8.2020
61.50   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningHerlev30.6.2020
61.50   Smilla Hytholm Alex Petersen , Holte Atletik04Holte AtletikTårnby11.7.2020
81.45   Liv T Selmer , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.5.2020
81.45   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
81.45   Laura Frandsen , Svendborg Gymnastikforening03Svendborg GymnastikforeningNyborg24.8.2020
111.44   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
121.42   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
131.40   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTórshavn13.6.2020
141.35   Christine Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
141.35   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejle3.9.2020
161.30   Kristine Grevsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
171.29   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
181.25   Emma D. Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
181.25   Viktoria Fyhn Kulyov , Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Aabenraa31.7.2020
201.10   Benedicte Skytte Vosegaard , Aarhus Fremad Atletik03Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
P17 Stangspring (6)
13.10   Sophia Bagger Bohn , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
23.02   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
33.01   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBallerup9.7.2020
42.52   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders15.8.2020
52.50   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
P17 Længdespring (6)
15.90   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn16.8.2020
25.63   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
35.59   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.7.2020
45.58   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn16.8.2020
55.53   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
65.42   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
75.35   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
85.34   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
95.21   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
95.21   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubGlostrup5.9.2020
115.09   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
124.85   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTårnby11.7.2020
134.79   Viktoria Fyhn Kulyov , Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Aabenraa31.7.2020
144.76   Ida Marie Skøt-Nielsen , HG Atletik TM04HG Atletik TMNæstved28.5.2020
144.76   Ragavi Nimalanathan , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
164.75   Signe Xin Von Rosen , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd25.6.2020
164.75   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningLyngby27.6.2020
164.75   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubHvidovre1.8.2020
194.70   Sarah Rasmussen , HG Atletik TM04HG Atletik TMNæstved22.6.2020
204.67   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
214.61   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
224.49   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
234.46   Solveig M Johannsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
244.33   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders30.5.2020
254.25   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn5.9.2020
264.23   Christine Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
274.04   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
284.02   Emma D. Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
293.91   Emma o Hansen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa5.9.2020
303.80   Kristine Grevsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
313.73   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
322.91   Anna Jacobsen , Aaig - Atletik & Triathlon04Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
P17 Trespring (6)
111.65   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionKøbenhavn15.8.2020
29.59   Julie Hesselvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
38.80   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
48.33   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningLyngby13.6.2020
P17 Kuglestød 3.0 kg (6)
113.39   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
213.13   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.København29.8.2020
312.52   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
411.80   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikBallerup20.6.2020
511.73   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.5.2020
610.49   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
710.29   Ida Clara Bøgelund Jakobsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
810.26   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn9.7.2020
910.19   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1010.16   Emma Sjøberg Wolff , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1110.09   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
129.97   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
139.80   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders30.5.2020
149.25   Isabella Rengnér Fischer , SIK 8004SIK 80Sæby20.8.2020
159.09   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse15.8.2020
169.03   Sophia Bagger Bohn , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
178.27   Caroline Mejdal Svenstrup , Skive A.M.04Skive A.M.Skive30.6.2020
188.17   Asta Dvorakova , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHolstebro2.9.2020
197.63   Olivia Vilstrup , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg8.6.2020
207.59   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2020
P17 Diskoskast 1.0 kg (6)
129.99   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
225.75   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Randers28.6.2020
323.24   Caroline Mejdal Svenstrup , Skive A.M.04Skive A.M.Skive20.5.2020
423.10   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
521.29   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn22.8.2020
620.62   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2020
719.12   Ditte Tibert Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse13.6.2020
818.86   Isabella Rengnér Fischer , SIK 8004SIK 80Sæby20.8.2020
918.50   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn5.9.2020
1017.72   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1117.31   Emilie Arndt , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg20.5.2020
P17 Hammerkast 3.0 kg (6)
151.02   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
246.68   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn5.9.2020
345.43   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
444.73   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroHvidovre1.8.2020
538.20   Johanne Vilsen , Holte Atletik04Holte AtletikKøbenhavn5.9.2020
632.56   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Randers28.6.2020
731.72   Emma Berntsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
824.92   Olivia Vilstrup , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg10.6.2020
924.45   Maria Winther , HI Skanderborg Atletik04HI Skanderborg AtletikSilkeborg25.7.2020
1022.86   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
1122.29   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1220.28   Liv T Selmer , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg10.6.2020
1319.06   Caroline Mejdal Svenstrup , Skive A.M.04Skive A.M.Skive13.6.2020
P17 Spydkast 500 gram (6)
140.58   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
240.06   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn23.5.2020
338.70   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikBallerup20.6.2020
436.12   Smilla Mygind Kristensen , KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn5.9.2020
533.77   Liv T Selmer , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg27.5.2020
632.61   Josephine Houlbjerg Hansen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
731.90   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
829.31   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
928.98   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.København30.8.2020
1026.67   Eva Tsinat Krause , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1126.22   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionVejen15.8.2020
1225.59   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn6.6.2020
1324.67   Emma Berntsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1423.95   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
1523.46   Cecilie Lindgaard Jensen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
1621.89   Laura Frandsen , Svendborg Gymnastikforening03Svendborg GymnastikforeningNyborg24.8.2020
1720.28   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg13.6.2020
1819.45   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn7.7.2020
1918.77   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
2015.11   Martha Qvortrup , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg27.5.2020
P19 100 m (16)
112.31   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
212.35   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
312.49   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
412.55   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense29.8.2020
512.68   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn15.8.2020
612.93   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
712.99   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTårnby11.7.2020
712.99   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMGreve12.7.2020
913.13   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn22.8.2020
1013.18   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
1113.43   Katrine Vad Mortensen , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
1213.61   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
1313.77   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn22.8.2020
1413.98   Signe-Sofie F Larsen , Aarhus Fremad Atletik01Aarhus Fremad AtletikSilkeborg2.9.2020
1514.34   Signe Raahauge , Aaig - Atletik & Triathlon02Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
1615.18   Silje Cerup-Simonsen , Helsingør If, Atletik02Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
1715.67   Asta-Marie Kierkegaard , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle3.9.2020
1815.86   Liv Bertelsen , Atletikklubben Heden02Atletikklubben HedenVejle3.9.2020
P19 200 m (12)
124.96   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
225.56   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
325.77   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
425.84   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
525.94   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
626.09   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
726.34   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.8.2020
826.48   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn23.8.2020
926.57   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1026.72   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
1126.86   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikHvidovre2.8.2020
1226.94   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
1326.96   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1427.02   Ida Marie Hartmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
1527.04   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn23.8.2020
1627.62   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
1727.75   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMTårnby27.8.2020
1828.22   Katrine Vad Mortensen , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus4.7.2020
1928.32   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
2028.60   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn23.5.2020
2128.73   Signe-Sofie F Larsen , Aarhus Fremad Atletik01Aarhus Fremad AtletikSilkeborg2.9.2020
2228.81   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn29.8.2020
2329.47   Carla Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
2431.06   Mathilde Winther , Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneHelsingør3.9.2020
P19 400 m (12)
155.91   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
258.78   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiKøbenhavn15.8.2020
359.72   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
41:00.11   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikKøbenhavn15.8.2020
51:00.31   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn13.6.2020
61:00.90   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
61:00.90   Ida Marie Hartmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
81:01.74   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
91:02.98   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
101:02.99   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
111:03.87   Sille Oksbroe Hejselbak , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
121:05.04   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn13.6.2020
131:11.81   Mathilde Holck Hansen , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
141:16.55   Liv Bertelsen , Atletikklubben Heden02Atletikklubben HedenVejle3.9.2020
P19 800 m (9)
12:17.86   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiHvidovre2.8.2020
22:18.55   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
32:19.19   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionViborg1.9.2020
42:22.46   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg20.6.2020
52:29.93   Sille Oksbroe Hejselbak , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn28.6.2020
62:31.52   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
72:34.47   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn5.9.2020
82:35.54   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
92:39.0h   Emilie Ellersgaard Basse , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
102:41.8h   Anna Ulriche Winter , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
112:43.1h   Isabella Matilda Jensen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
122:43.39   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn30.8.2020
132:43.79   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
142:44.49   Anna Vinther , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers3.9.2020
152:44.94   Mathilde Holck Hansen , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
162:52.04   Sigrid Nordberg Eriksen , Odense Atletik - O.G.F.01Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
P19 1500 m (9)
14:46.60   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus8.8.2020
24:52.49   Ingrid Eckardt , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHochdorf29.8.2020
35:07.09   Mathilde Winther , Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneTårnby27.8.2020
45:11.50   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn13.6.2020
55:16.07   Josefine Munksdorff , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionTårnby27.8.2020
65:18.61   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn13.6.2020
75:39.49   Isabella Matilda Jensen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
85:46.04   Mathilde Holck Hansen , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
P19 5000 m (9)
117:07.78   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
218:10.72   Nanna Rye Nielsen , 01København25.8.2020
318:56.2h   Kristine Mygind Sørensen , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
P19 3000 m forh. (4)
112:16.45   Mathilde Winther , Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn16.8.2020
P19 100 m hæk 84.0 cm (8)
114.28   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
214.58   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
314.93   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
415.24   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
517.45   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn29.8.2020
620.59   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
P19 400 m hæk (6)
159.37   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
21:05.25   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAarhus8.8.2020
31:11.51   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
41:12.19   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
P19 Højdespring (6)
11.73   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.København16.8.2020
21.65   Martyna Kresa , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
31.60   Sara Bleibach Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
41.58   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTårnby11.7.2020
51.55   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
61.54   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
71.50   Maja Hjorth Antvorskov , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHerlev30.6.2020
71.50   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
91.45   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn13.6.2020
91.45   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
91.45   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
121.40   Line Bjørn Stensbjer Larsen , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro16.6.2020
131.36   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn29.8.2020
141.25   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn13.6.2020
P19 Stangspring (6)
13.53   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
23.32   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
33.01   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup9.7.2020
42.50   Freja L. Petersen , Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
52.42   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
62.00   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre20.6.2020
P19 Længdespring (6)
15.53   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
25.48   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
35.39   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.6.2020
45.18   Sara Bleibach Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.7.2020
55.12   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
65.06   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn22.8.2020
75.03   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMNæstved22.6.2020
85.01   Maria Skov Kragh , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn2.7.2020
94.93   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
104.78   Katrine Vad Mortensen , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
114.68   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikHelsingør3.9.2020
124.54   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn5.9.2020
134.46   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn5.9.2020
144.33   Line Bjørn Stensbjer Larsen , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
154.31   Malene Fisker , Skive A.M.02Skive A.M.Skive30.6.2020
164.27   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn30.8.2020
174.26   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre1.8.2020
184.18   Oddvør Josephsen , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningTórshavn5.9.2020
P19 Trespring (6)
112.00   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
211.34   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
310.53   Carla Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
410.06   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMKøbenhavn27.7.2020
59.87   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
69.10   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
79.05   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
89.01   Line Bjørn Stensbjer Larsen , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
98.72   Ursula Weiglin , Aarhus Fremad Atletik01Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
P19 Kuglestød 4.0 kg (6)
111.19   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
211.14   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
311.01   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningBagsværd29.8.2020
410.69   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn23.8.2020
59.91   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
69.69   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
78.48   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
88.23   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
98.03   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn29.8.2020
107.42   Katrine Vad Mortensen , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg8.6.2020
116.78   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
P19 Diskoskast 1.0 kg (6)
137.88   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
233.12   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn22.8.2020
332.65   Sofie Froberg , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
423.23   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
522.66   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
621.81   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
721.77   Mette Marie Jensen , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup28.5.2020
821.66   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Skive12.8.2020
920.65   Katrine Vad Mortensen , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg20.5.2020
1019.89   Laura Aaen , SG Atletik Svendborg02SG Atletik SvendborgNyborg24.8.2020
P19 Hammerkast 4.0 kg (6)
156.70   Liv Nedergaard , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
253.16   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.København16.8.2020
348.12   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningHerning13.6.2020
439.20   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup26.5.2020
532.12   Mette Marie Jensen , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
629.97   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
721.59   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn22.8.2020
P19 Spydkast 600 gram (6)
138.14   Sunniva Bogadóttir , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn23.8.2020
233.41   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
333.14   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
431.63   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningRanders28.6.2020
530.13   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
628.83   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
726.70   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikHelsingør3.9.2020
826.15   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
925.75   Laura Aaen , SG Atletik Svendborg02SG Atletik SvendborgNyborg24.8.2020
1024.67   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
1124.43   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn5.9.2020
1222.72   Tracy Agyekum , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
1322.66   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn30.8.2020
1422.31   Malene Fisker , Skive A.M.02Skive A.M.Skive30.6.2020
1515.81   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
P22 100 m (16)
111.98   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
212.20   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
312.43   Camilla Høgh Sørensen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionOdense29.8.2020
412.63   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
512.84   Emilie Pedersen , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
612.94   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg25.8.2020
713.06   Isa B Rich , KIF - København98KIF - KøbenhavnGreve5.7.2020
813.20   Laura Kathrine Kornum , Aarhus Fremad Atletik98Aarhus Fremad AtletikSilkeborg2.9.2020
913.22   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
1013.29   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
1113.47   Sarah Kristensen , Skive A.M.00Skive A.M.Viborg1.9.2020
1213.57   Ida Meinertz , KIF - København99KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
1213.57   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn22.8.2020
1414.81   Lærke Krejberg , Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
P22 200 m (12)
124.67   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
225.23   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
325.60   Camilla Høgh Sørensen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionHelsingør3.9.2020
425.94   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
526.15   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
626.55   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
726.94   Louise Rosenstand Lou , Holte IF Atletik99Holte IF AtletikHvidovre2.8.2020
827.04   Laura Kathrine Kornum , Aarhus Fremad Atletik98Aarhus Fremad AtletikViborg1.9.2020
927.06   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1027.40   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1127.42   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1227.61   Elisabeth Dorsche , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1327.72   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn23.8.2020
1428.40   Sarah Kristensen , Skive A.M.00Skive A.M.Aarhus6.9.2020
1528.60   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn23.5.2020
P22 400 m (12)
158.17   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnKøbenhavn4.7.2020
21:00.60   Laura Kathrine Kornum , Aarhus Fremad Atletik98Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
31:02.36   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
41:03.07   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn13.6.2020
51:03.20   Elisabeth Dorsche , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
61:04.09   Nina Marie Krarup , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
71:05.46   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn22.8.2020
P22 800 m (9)
12:05.19   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubViborg1.9.2020
22:23.23   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
32:24.94   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
42:26.8h   Nina Marie Krarup , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus13.8.2020
52:30.55   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
62:32.24   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
72:32.96   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
82:33.05   Laura Lund Nørgaard , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
92:35.78   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
102:38.14   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
P22 1500 m (9)
14:27.29   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn15.8.2020
24:34.2h   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
34:52.8h   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus13.8.2020
45:01.28   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
55:25.36   Asmita Fritt-Rasmussen , Trongårdens Idræts Forening98Trongårdens Idræts ForeningTårnby27.8.2020
66:50.2h   Tenna Wahl , Svendborg Gymnastikforening98Svendborg GymnastikforeningNyborg24.8.2020
P22 5000 m (9)
115:24.76   Laura Valgreen Petersen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.København4.8.2020
215:55.17   Alberte Kjær Pedersen , Aarhus Gymnastikforening af 188098Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
317:24.09   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
418:16.25   Agnes Nørgård Kracht , Blovstrød - Løverne99Blovstrød - LøverneHerning5.9.2020
518:36.8h   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.8.2020
618:43.5h   Laura Victoria Schulz , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.6.2020
719:11.55   Emely Ravn , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
819:46.24   Gina Hval , FIF atletik og motion99FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
P22 3000 m forh. (4)
111:44.38   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
212:25.5h   Matilde Willer , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
P22 100 m hæk 84.0 cm (8)
114.04   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
214.78   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionKøbenhavn15.8.2020
314.91   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
414.99   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
515.67   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
615.94   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
716.53   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
P22 400 m hæk (6)
11:19.90   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
P22 Højdespring (6)
11.79   Rikke Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
21.73   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikKøbenhavn16.8.2020
21.73   Line Damsgaard Andersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
41.69   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
51.63   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
61.57   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
71.54   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
81.48   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
81.48   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
101.45   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn13.6.2020
111.30   Lærke Krejberg , Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg25.5.2020
P22 Stangspring (6)
13.64   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
P22 Længdespring (6)
15.68   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
25.29   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
35.19   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
45.02   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
54.93   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
64.92   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
74.80   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
84.77   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn22.8.2020
94.53   Sofie Tidsvilde , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
P22 Trespring (6)
19.90   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn23.8.2020
P22 Kuglestød 4.0 kg (6)
115.85   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
213.32   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve20.8.2020
313.15   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
412.54   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
512.40   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
611.16   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBagsværd29.8.2020
710.47   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
810.25   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
910.18   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
109.93   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
119.59   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
129.38   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
138.90   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
148.45   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn9.7.2020
158.07   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
166.50   Kate Ladefoged , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby28.7.2020
P22 Diskoskast 1.0 kg (6)
153.17   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn15.8.2020
244.83   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
341.18   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2020
436.09   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
534.99   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
633.55   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
728.39   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn22.8.2020
826.47   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
925.30   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBagsværd29.8.2020
1024.14   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1121.59   Sofie Møller , Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
1219.43   Kate Ladefoged , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby25.6.2020
P22 Hammerkast 4.0 kg (6)
161.72   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
260.97   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
350.19   Cæcilie Højer McClur Thomsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve8.8.2020
448.24   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
545.74   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
643.41   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn22.8.2020
742.17   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
840.72   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionKøbenhavn16.8.2020
939.72   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
1034.23   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1125.48   Nikoline L. Laursen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
1223.00   Kate Ladefoged , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby24.6.2020
1320.31   Emilie Vejlgaard , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg10.6.2020
P22 Spydkast 600 gram (6)
147.16   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
245.62   Liv Cantby , Korsør Atletik & Motion99Korsør Atletik & MotionHvidovre1.8.2020
344.22   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
441.12   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
538.75   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn15.8.2020
634.86   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBagsværd29.8.2020
734.85   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
834.36   Jasmin Boe Rasmussen , Greve Atletik00Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
933.08   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
1033.06   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
1130.85   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
1228.98   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
1326.83   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1426.61   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1526.35   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn7.7.2020
1625.41   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
1725.01   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
1824.59   Guðrið Káradóttir Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn23.8.2020
1923.93   Sofie Møller , Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
2021.09   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
2117.12   Tenna Wahl , Svendborg Gymnastikforening98Svendborg GymnastikforeningNyborg24.8.2020

Seneste resultater

24.10KøbenhavnKIF Fødselsdagsstævne
19.10GreveKlubkastestævne
18.10KøbenhavnKastestævne
17.10BallerupDM og Kapgangsturneringen – bane
17.10HolteSpydkast
13.10Viborg1500 m Stævne
10.10AabenraaKast Med Michel Leinders
10.10VejleFemkamp
10.10VejleMinistaevne
8.10TårnbyKlubstævne 17
4.10BagsværdBAC/HIF klubkast
4.10EsbjergKaste klubstævne
4.10SilkeborgMidtjyske Mesterskaber
4.10SlagelseMonster 3-kamp
3.10GreveKlubkastestævne
3.10HolstebroInterns ministævne
3.10Maribo DM i Vægtkast
2.10TårnbyLysstævnet
1.10AarhusEfterårskastestævne
1.10HolstebroInternt Kastestævne 1
1.10HolteTorsdagsstævne
30.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
30.9SilkeborgSidste chance i september
30.9TårnbyKlubstævne 15
29.9SlagelseStangspringsstævne
28.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
28.9HerlevGert Kærlin Tribute
28.9KøbenhavnTracks 8
28.9StoholmKlubstævne
27.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
27.9RandersVDMU KUN FOR ÅRG. 2007 & 2008
27.9LyngbyKlubmesterskaber
26.9AalborgInternt afslutningsstævne
26.9EsbjergRegionsstævne (Storstævne)
26.9Herning
25‐27.9GreveAfslutningsstævne
24.9RandersVDMU for mix hold 12-13 år
24.9GlostrupKlubmesterskab
24.9HolteHøjdespring
24.9HvidovreKastemangekamp 1
24.9HvidovreKastemangekamp 2
24.9TårnbyØST holdkamp
23.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
23.9HillerødKlubstævne 2
23.9TårnbyKlubstævne 14
22.9Aarhuslubstævne 2020-04
22.9HvidovreKastestævne
22.9KøbenhavnØst Hold D13
22.9Slagelse400m hæk
21.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
21.9HillerødKlubstævne 1
19‐20.9HvidovreDMU 14-15 år
19.9RandersVDMU Hold Sæby (Hjemme afholdt pga. Corona)
19.9RoskildeKlubstævne Kastemangekamp
19.9SæbyVestdansk holdmesterskab for mixhold
17.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
17.9Odense800m stævne
16.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
15.9HaderslevSønderjysk Nålestævne
15.9KøbenhavnTracks 7