Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

DM Kvalifikation





Loading...
M 100 m (24)
110.17   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbKladno15.6.2021
210.32   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
310.33   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbGreve30.5.2021
410.36   Frederik Schou-Nielsen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbGreve30.5.2021
510.48   Emil Mader Kjær 99, Skive A.M.99Skive A.M.Hvidovre12.6.2021
610.55   Kristoffer Hari 97, Hvidovre Track Club97Hvidovre Track ClubCollege Station TX14.5.2021
710.57   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2021
810.60   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
810.60   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikHvidovre12.6.2021
1010.61   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
1110.63   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækGreve26.9.2020
1210.65   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2021
1310.69   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
1410.71   Patrick Monga Bifuko (u) 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbOslo30.6.2020
1510.72   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikHvidovre12.6.2021
1610.75   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionRanders19.6.2021
1710.79   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
1810.81   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaKolding20.6.2020
1810.81   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbSkara19.6.2021
2010.90   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionKøbenhavn15.8.2020
2010.90   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
2010.90   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
2310.91   Jakub Sikorski (u) 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbCzęstochowa25.7.2020
2410.94   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
2510.98   Simon Mathiasen 96, Hvidovre Track Club96Hvidovre Track ClubKøbenhavn8.6.2021
2610.99   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikHvidovre12.6.2021
2711.05   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
2811.06   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2911.10   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
2911.10   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
2911.10   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre12.6.2021
3211.11   Kasper Olsen 91, Hvidovre Track Club91Hvidovre Track ClubFrederiksberg5.6.2021
3211.11   Hans Christian Corlin 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
3411.15   Festus Asante 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbGreve23.5.2021
3511.16   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
3611.19   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
3711.21   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
3811.24   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
3911.25   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg12.9.2020
3911.25   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMBallerup19.6.2021
4111.27   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
4111.27   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
4311.28   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
4311.28   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikAalborg12.9.2020
4511.29   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionTårnby27.8.2020
4511.29   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubGreve30.5.2021
4511.29   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnBallerup19.6.2021
4811.31   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
4811.31   Sebastian Abildgaard Glyb 05, Holte Atletik05Holte AtletikBallerup19.6.2021
5011.32   Karl Mfeketo 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
M 200 m (24)
120.48   Tazana Kamanga-Dyrbak 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbLusaka11.4.2021
220.62   Kojo Musah 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbKladno15.6.2021
320.92   Simon Hansen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbStara Zagora20.6.2021
421.47   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikGreve30.5.2021
521.48   Benjamin Lobo Vedel 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
521.48   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaAarhus8.8.2020
721.55   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre13.6.2021
821.66   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
921.67   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikHvidovre13.6.2021
1021.72   Patrick Monga Bifuko (u) 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1121.73   Rasmus Thornbjerg Klausen 00, Atletikforeningen Fremad Holbæk00Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre2.8.2020
1221.74   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1221.74   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
1421.75   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikAalborg13.9.2020
1521.77   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
1621.79   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
1721.82   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1821.94   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1922.03   Neloo Falck 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnBallerup20.6.2021
2022.11   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionVejen27.5.2021
2122.22   Christoph Hansen (u) 92, FIF atletik og motion92FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
2222.23   Kasper Olsen 91, Hvidovre Track Club91Hvidovre Track ClubGreve30.5.2021
2322.25   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre13.6.2021
2422.31   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre13.6.2021
2522.41   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
2622.47   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikAalborg13.9.2020
2722.53   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnAarhus8.8.2020
2722.53   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
2922.54   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
3022.59   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
3122.63   Iasonas Koniaris 97, Hvidovre Track Club97Hvidovre Track ClubGreve30.5.2021
3222.69   Frederik Thorup Sørensen 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAarhus8.8.2020
3322.71   Hans Christian Corlin 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
3422.77   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
3422.77   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
3622.80   Asger Østerby 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg8.5.2021
3622.80   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionBallerup20.6.2021
3822.82   Karl Mfeketo 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
3822.82   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMHvidovre13.6.2021
4022.86   Frankly Dadey 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve27.9.2020
4122.89   Simon Mathiasen 96, Hvidovre Track Club96Hvidovre Track ClubHvidovre2.8.2020
4222.94   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
4322.96   Jacob Chua Ziska 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
4322.96   Dlovan Baker 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
4522.99   Christian Daniel Nørskov 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders20.6.2021
4623.08   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
4723.12   Vitus Rosenkrands 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
4823.16   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikGreve25.6.2020
4923.18   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
5023.25   Victor Kiplagat Kondrup 02, Kolding KFUM Atletik og Motion02Kolding KFUM Atletik og MotionAalborg13.9.2020
5023.25   Sebastian Abildgaard Glyb 05, Holte Atletik05Holte AtletikGreve23.5.2021
5023.25   Casper Spure Pedersen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaAalborg19.6.2021
M 400 m (16)
146.60   Nick Ekelund-Arenander 89, Hvidovre Atletik & Motion89Hvidovre Atletik & MotionUppsala15.8.2020
246.83   Gustav Lundholm Nielsen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbJyväskylä2.6.2021
347.10   Benjamin Lobo Vedel 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
448.11   Tobias Gorgone Larsen 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
548.61   Kasper Olsen 91, Hvidovre Track Club91Hvidovre Track ClubKøbenhavn15.8.2020
648.74   Mathias Astrup 99, Greve Atletik99Greve AtletikHvidovre12.6.2021
748.90   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
848.91   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
948.96   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
1049.01   Jeppe Ege Nielsen 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
1149.18   Iasonas Koniaris 97, Hvidovre Track Club97Hvidovre Track ClubFrederiksberg6.6.2021
1249.41   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn13.6.2020
1349.53   Jonathan Kure 97, KIF - København97KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
1449.69   Luis F. Maillet 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
1549.75   Frederik Peschardt 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
1649.90   Thomas Jersild Olsen 01, Holte Atletik01Holte AtletikAalborg12.9.2020
1749.96   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
1850.57   Philip Braun 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbGreve23.5.2021
1950.62   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAalborg5.6.2021
2050.63   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
2150.64   Emil Søndergaard 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus20.6.2020
2150.64   Sebastian Larvad 01, Hvidovre Track Club01Hvidovre Track ClubAalborg12.9.2020
2350.70   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn8.6.2021
2450.89   Rasmus Overgaard Madsen 92, Randers Sportsklub Freja92Randers Sportsklub FrejaAalborg22.5.2021
2550.92   Steffen Udengaard Knudsen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.7.2020
2650.93   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Aalborg12.9.2020
2751.09   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
2851.10   Lasse Møller Alm 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.7.2020
2951.23   Sebastian Kordt Lassen 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
3051.25   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionRanders19.6.2021
3151.36   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre12.6.2021
3251.43   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
3351.50   Marius Glenner-Frandsen 95, KIF - København95KIF - KøbenhavnGreve23.5.2021
3451.58   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
3551.60   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
3651.66   Victor Kiplagat Kondrup 02, Kolding KFUM Atletik og Motion02Kolding KFUM Atletik og MotionOdense29.8.2020
3751.68   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn13.6.2020
3851.83   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionRanders19.6.2021
3952.05   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbOslo27.6.2020
4052.09   Toke Toft Musabula Nielsen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
4152.12   Rasmus Mohr Ernst 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
4252.13   Martin Johansen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
4352.22   Albert Nørholm 04, Aarhus Gymnastikforening af 188004Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
4452.24   Tummas Sjóvará 02, Bragdið02BragdiðTórshavn19.6.2021
4552.26   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn19.6.2021
4652.30   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus4.7.2020
4752.36   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
4852.37   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.6.2021
4952.52   Jeppe Emil Kristensen 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Slagelse29.5.2021
5052.58   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus23.7.2020
5052.58   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
M 800 m (16)
11:47.13   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubOordegem29.5.2021
21:48.42   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaOslo30.6.2020
31:49.72   Benjamin Lobo Vedel 97, Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbStara Zagora20.6.2021
41:50.21   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubGöteborg/S2.6.2021
51:50.23   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Kristiansand7.8.2020
61:52.46   Christian Sand Clausen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
71:52.81   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Viborg1.9.2020
81:52.83   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
91:53.54   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Berlin19.9.2020
101:53.61   Alexander Tengblad Nikolaisen 01, Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg18.7.2020
111:53.73   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg13.9.2020
121:54.36   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubAalborg13.9.2020
131:54.44   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
141:54.95   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubKøbenhavn16.8.2020
151:55.16   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
161:55.39   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense6.5.2021
171:55.49   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
181:55.70   Yusuf Alin 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
191:56.00   Thor Friis Skifte 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.8.2020
201:56.47   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg19.6.2021
211:56.67   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnAalborg13.9.2020
211:56.67   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg19.6.2021
231:56.80   Mathias Lundkvist 93, FIF atletik og motion93FIF atletik og motionOdense29.8.2020
241:57.05   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubAalborg13.9.2020
251:57.09   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
261:57.52   Joachim Sieverts Nielsen 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
271:57.58   Rasmus Meldgaard Kristensen 96, Aalborg Atletik og Motion96Aalborg Atletik og MotionAalborg19.6.2021
281:57.68   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionOdense29.8.2020
291:57.94   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAalborg13.9.2020
301:58.41   Samuel Emil Gobina Sigala 03, Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAalborg13.9.2020
311:58.70   Michael Jensen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Odense29.8.2020
321:58.90   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneAalborg13.9.2020
331:58.97   Rasmus Rose-Hansen 99, Skive A.M.99Skive A.M.Aarhus6.9.2020
341:59.0h   Andreas Nors Rebstrup 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
351:59.25   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionAalborg13.9.2020
361:59.26   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbViborg1.9.2020
361:59.26   Carl August Allerød 03, Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
381:59.43   Laurits Berntsen 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
391:59.63   Roberto Sanchez 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
401:59.73   Aksel Lylloff Qvortrup 00, Silkeborg Atletik Klub 7700Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg13.9.2020
411:59.89   Jakob Rose Hansen 02, Skive A.M.02Skive A.M.Skive30.6.2020
421:59.98   Rasmus Bangsgaard Nielsen 03, Aarhus Gymnastikforening af 188003Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg13.9.2020
431:59.9h   Samuel Ettrup Larsen 00, Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
442:00.01   Milan Axelgard 04, Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningHvidovre13.6.2021
452:00.04   Frederik Fürstenberg 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn28.6.2020
462:00.13   Rasmus Jæger 04, Idrætsklubben Hellas, Roskilde04Idrætsklubben Hellas, RoskildeAalborg13.9.2020
472:00.18   Andreas Eidorff Madsen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningViborg1.9.2020
482:00.1h   Tito Phiri 82, Aarhus 1900 Atletik og Løb82Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus13.8.2020
492:01.0h   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.6.2021
502:01.10   Lucas Søgaard Hjortkjær 02, Idrætsklubben Hellas, Roskilde02Idrætsklubben Hellas, RoskildeBallerup20.6.2021
M 1500 m (15)
13:38.69   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Heusden6.9.2020
23:39.67   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaDécines-Charpieu29.8.2020
33:42.18   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbNivelles7.8.2020
43:44.03   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880København8.6.2021
53:44.50   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubAalborg22.8.2020
63:44.69   Andreas Bube 87, Bagsværd Atletik Club87Bagsværd Atletik ClubBagsværd11.5.2021
73:45.52   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Göteborg/S2.6.2021
83:47.47   William Devantier 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbSollentuna13.6.2021
93:49.63   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
103:49.75   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2021
113:52.20   Christoffer Frost Johansen 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubBagsværd11.5.2021
123:52.25   Martin Egebjerg Olesen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportHvidovre12.6.2021
133:53.00   Frederik Ernst 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg22.8.2020
143:53.45   Rasmus Gregersen 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2021
153:54.12   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Karlsruhe15.5.2021
163:54.91   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Jersey City NJ15.5.2021
173:55.13   Jonathan Makwarth 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
183:55.68   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubTårnby27.8.2020
193:56.07   Andreas Holst Lange 02, KIF - København02KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
203:56.77   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
213:56.7h   Christian Birch Okkels 89, Team Hechmann Sport89Team Hechmann SportKøbenhavn16.7.2020
223:57.57   Marcus Rønn 93, Blovstrød - Løverne93Blovstrød - LøverneKøbenhavn14.6.2020
233:57.96   Noah Kurzmann Skibsted 99, Aalborg Atletik og Motion99Aalborg Atletik og MotionAarhus8.8.2020
243:57.97   Conrad Lind 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
253:58.19   Julian Gregersen 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
263:58.65   Elias Shifris 02, Viborg Atletik og Motionsforening02Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus3.6.2021
273:58.72   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.5.2021
283:59.27   Emil Aaskov Pallesen 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
293:59.47   Christian Sand Clausen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
303:59.94   Jonathan Drechsler Sigvardsen 04, Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg22.8.2020
313:59.9h   Mark Olsen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportKøbenhavn16.7.2020
324:00.00   Frederik Bruun Jensen 94, NBRO94NBROKøbenhavn14.6.2020
334:00.94   Malthe Nielsen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
344:01.18   Daniel Bentien Schmidt 01, Aarhus Gymnastikforening af 188001Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
354:01.76   Gustav Mørch 02, Blovstrød - Løverne02Blovstrød - LøverneKøbenhavn14.6.2020
364:01.78   Rasmus Baltzersen 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn14.6.2020
374:01.93   Christian Abild Larsen 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
384:02.51   Dean Cooper-Cunningham 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbAarhus3.6.2021
394:02.88   Malthe Bøgebjerg 03, Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus3.6.2021
404:03.09   Christian Lykkeby Olsen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbTunis20.3.2021
414:03.44   Linus Lindquist 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
424:03.51   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroHattiesburg MS3.4.2021
434:03.78   Michael Jensen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg22.8.2020
444:03.9h   Joachim Rønsholt 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.3.2021
454:04.30   Joachim Sieverts Nielsen 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionHvidovre1.8.2020
464:04.47   Asbjørn Eller Skaarup 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbAarhus3.6.2021
474:04.49   Martin Møllgaard 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
484:04.53   Jacob Rudjord Therkildsen 91, Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg5.6.2021
494:04.64   Oliver Bjørslev 00, Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
504:04.93   Esben Hornum 89, Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAarhus8.8.2020
M 5000 m (20)
113:40.09   Joel Ibler Lillesø 03, Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubOordegem29.5.2021
213:40.78   Mikkel Dahl-Jessen 94, Aarhus Gymnastikforening af 188094Aarhus Gymnastikforening af 1880Oordegem29.5.2021
313:44.52   Axel Vang Christensen 04, FIF Hillerød04FIF HillerødOordegem29.5.2021
413:51.37   Jonas Gertsen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Eugene OR23.4.2021
513:52.42   Ole Hesselbjerg 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbWien11.7.2020
613:52.60   Thijs Nijhuis 92, Viborg Atletik og Motionsforening92Viborg Atletik og MotionsforeningGöteborg/S2.6.2021
713:55.59   Jacob Sommer Simonsen 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Göteborg/S2.6.2021
813:57.91   Christoffer Boll 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.8.2020
913:58.31   Andreas Schonberg Lommer 91, Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Aalborg13.6.2020
1013:59.38   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.6.2020
1114:08.17   Mikael Johnsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers31.12.2020
1214:08.49   Abdi Hakin Ulad 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionAalborg18.7.2020
1314:09.63   Andreas Holst Lindgreen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg18.7.2020
1414:16.39   Simon Holbek Kønigsfeldt 86, Team Hechmann Sport86Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
1514:16.67   Rune Bækgaard 87, Team Hechmann Sport87Team Hechmann SportAalborg18.7.2020
1614:17.94   Kristian Holm Jensen 97, Esbjerg Atletik og Motion97Esbjerg Atletik og MotionPhiladelphia PA10.4.2021
1714:18.88   Martin Egebjerg Olesen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
1814:19.53   Frederik Ernst 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
1914:20.86   Christian Birch Okkels 89, Team Hechmann Sport89Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
2014:21.73   Morten Green 87, Team Hechmann Sport87Team Hechmann SportAalborg18.7.2020
2014:21.73   Peter Glans 93, Team Hechmann Sport93Team Hechmann SportAalborg18.7.2020
2214:22.78   Marcus Rønn 93, Blovstrød - Løverne93Blovstrød - LøverneKøbenhavn4.8.2020
2314:24.02   Mark Olsen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
2414:24.26   Kristian Uldbjerg Hansen 96, Randers Sportsklub Freja96Randers Sportsklub FrejaRanders31.12.2020
2514:24.57   Magnus Dewett 95, Randers Sportsklub Freja95Randers Sportsklub FrejaOslo29.6.2020
2614:25.39   Emil Holm 96, Team Hechmann Sport96Team Hechmann SportKøbenhavn25.8.2020
2714:26.22   Esben Hornum 89, Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikKøbenhavn4.8.2020
2814:26.2h   Omar Hassan Omar (u) 90, Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus22.9.2020
2914:31.63   Mads Tærsbøl 92, Hvidovre Atletik & Motion92Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn1.6.2021
3014:32.45   Markus Kirk Kjeldsen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg13.9.2020
3114:34.25   Theophile Bigirimana (u) 93, Aalborg Atletik og Motion93Aalborg Atletik og MotionAalborg18.7.2020
3214:40.53   Jacob Rudjord Therkildsen 91, Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg19.6.2021
3314:42.70   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroAuburn AL19.3.2021
3414:43.94   Peter Gerner Ejersbo 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
3514:46.11   Søren Rohde 89, NBRO89NBROKøbenhavn4.8.2020
3614:46.20   Jakob Gade Pedersen 90, Team Hechmann Sport90Team Hechmann SportAalborg19.6.2021
3714:46.78   Michael Jensen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
3814:48.60   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
3914:48.65   Jonas Fusager 81, Aarhus Fremad Atletik81Aarhus Fremad AtletikAalborg19.6.2021
4014:49.68   Dean Cooper-Cunningham 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
4114:49.77   Kasper Skov 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4214:50.19   Jacob Ilbjerg Stengaard 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
4314:50.40   Niels Peter Nielsen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4414:50.5h   Alexander Krogh Johansen 88, Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Viby7.6.2020
4514:50.88   Christian Stounberg 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
4614:50.91   Morten Hesselbjerg 91, NBRO91NBROKøbenhavn1.6.2021
4714:52.7h   Simon Jørn Hansen 91, Aarhus 1900 Triathlon91Aarhus 1900 TriathlonRanders18.4.2021
4814:52.99   Jesper Andkjær Larsen 77, Team Hechmann Sport77Team Hechmann SportAalborg18.7.2020
4914:53.54   Asbjørn Eller Skaarup 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
5014:53.7h   Theis Læssøe 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubTårnby26.5.2020
M 10000 m (20)
128:38.53   Thijs Nijhuis 92, Viborg Atletik og Motionsforening92Viborg Atletik og MotionsforeningBergen1.7.2020
229:03.03   Abdi Hakin Ulad 91, Hvidovre Atletik & Motion91Hvidovre Atletik & MotionOdense1.8.2020
329:18.94   Andreas Schonberg Lommer 91, Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense1.8.2020
429:38.74   Jonas Gertsen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Portland OR28.5.2021
529:48.17   Rune Bækgaard 87, Team Hechmann Sport87Team Hechmann SportKøbenhavn14.8.2020
629:49.51   Kristian Holm Jensen 97, Esbjerg Atletik og Motion97Esbjerg Atletik og MotionPhiladelphia PA24.4.2021
729:50.11   Frederik Ernst 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880København14.8.2020
829:52.27   Simon Holbek Kønigsfeldt 86, Team Hechmann Sport86Team Hechmann SportHillerød3.6.2020
929:58.80   Morten Green 87, Team Hechmann Sport87Team Hechmann SportOdense1.8.2020
1030:00.03   Jacob Sommer Simonsen 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880København14.8.2020
1130:15.95   Mark Olsen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportOdense1.8.2020
1230:21.00   Martin Egebjerg Olesen 95, Team Hechmann Sport95Team Hechmann SportKøbenhavn14.8.2020
1330:25.16   Omar Hassan Omar (u) 90, Aarhus Gymnastikforening af 188090Aarhus Gymnastikforening af 1880København14.8.2020
1430:31.97   Christian Birch Okkels 89, Team Hechmann Sport89Team Hechmann SportKøbenhavn14.8.2020
1530:52.13   Søren Rohde 89, NBRO89NBROOdense1.8.2020
1630:59.21   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1731:03.88   Joachim Weel Rosbo 97, Bagsværd Atletik Club97Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn4.8.2020
1831:06.4h   Asbjørn Eller Skaarup 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
1931:07.2h   Jacob Rudjord Therkildsen 91, Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAarhus8.6.2021
2031:21.79   Magnus Højen 93, Viborg Atletik og Motionsforening93Viborg Atletik og MotionsforeningOslo15.6.2021
2131:22.7h   Thomas Svare Ehlers 89, NBRO89NBROKøbenhavn14.6.2021
2231:25.3h   Dean Cooper-Cunningham 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
2331:25.52   Thomas Sand Nielsen 98, Athletikklubben Holstebro98Athletikklubben HolstebroMobile AL13.5.2021
2431:29.0h   Jonas Fusager 81, Aarhus Fremad Atletik81Aarhus Fremad AtletikAarhus8.6.2021
2531:30.08   Christian Stounberg 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880København14.8.2020
2631:30.4h   Alex Mogensen 94, SÅN-Løberne94SÅN-LøberneRønne29.7.2020
2731:34.5h   Richard Dion Jensen 85, Sparta Atletik og Løb85Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
2831:37.2h   Michael Jensen 87, Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.6.2021
2931:42.8h   Ulrik Heitmann 84, Aarhus 1900 Atletik og Løb84Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.6.2021
3031:50.33   Jakob Gade Pedersen 90, Team Hechmann Sport90Team Hechmann SportKøbenhavn14.8.2020
3131:57.2h   Christian Østergaard Jørgensen 86, Esbjerg Atletik og Motion86Esbjerg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
3231:58.8h   Jonas Kvottrup Nielsen 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
3332:07.9h   Thorkild Sundstrup 80, Aarhus Fremad Atletik80Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
3432:13.2h   Andreas Dam 89, Aarhus Gymnastikforening af 188089Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
3532:14.1h   Ivan Riise 95, Viborg Atletik og Motionsforening95Viborg Atletik og MotionsforeningAarhus4.8.2020
3632:15.26   Morten Lynghøj 86, SG Atletik Svendborg86SG Atletik SvendborgOdense1.8.2020
3732:19.8h   Sebastian Matz Nielsen 92, Aarhus Fremad Atletik92Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
3832:27.4h   Daniel Vestergaard 80, Aarhus Fremad Atletik80Aarhus Fremad AtletikAarhus8.6.2021
3932:28.98   Stefan Bech 81, Greve Trim Motionsklub81Greve Trim MotionsklubGreve21.8.2020
4032:48.05   Asser J Nielsen 88, Team Hechmann Sport88Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
4132:58.5h   Kasper Pontoppidan Jensen 99, Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn14.6.2021
4233:07.51   Rasmus Jessing 78, NBRO78NBROKøbenhavn4.8.2020
4333:11.7h   Mads Karlsson 84, Aarhus Gymnastikforening af 188084Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
4433:12.9h   Jakob Riis 82, Aarhus 1900 Atletik og Løb82Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus4.8.2020
4533:14.0h   Frederik Johan Rørvold-Jørgensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
4633:21.5h   Jonas Kristiansen 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
4733:25.73   Casper Höjsgaard Jensen 85, Team Hechmann Sport85Team Hechmann SportGreve21.8.2020
4833:33.6h   Mads Klinksgaard 79, Aalborg Øst Road Runners Club79Aalborg Øst Road Runners ClubAarhus4.8.2020
4933:48.04   Brian Arreborg Hansen 83, NBRO83NBROKøbenhavn4.8.2020
5033:50.74   Morten Eklöf Risager 80, Sparta Atletik og Løb80Sparta Atletik og LøbGreve21.8.2020
M 3000 m forh. (8)
18:20.42   Ole Hesselbjerg 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbTurku8.6.2021
28:30.53   Jakob Dybdal Abrahamsen 94, Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbOordegem29.5.2021
39:07.99   Axel Vang Christensen 04, FIF Hillerød04FIF HillerødHillerød25.6.2020
49:08.74   Khavaquiah Rasmusen 92, Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbWien15.5.2021
59:11.06   Esben Krogh Rasmussen 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
69:27.51   Jeppe Kejser Dahl Jensen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
79:34.31   Kasper Skov 92, Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880København16.8.2020
89:36.73   Jakob Vase Johannessen 00, Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
99:41.35   Christoffer Madsen 92, KIF - København92KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
109:43.86   Jeppe Risvig 01, Skive A.M.01Skive A.M.Philadelphia PA24.4.2021
1110:10.54   Yousef Bellouch 98, FIF atletik og motion98FIF atletik og motionAalborg12.9.2020
1210:25.04   Louis Cantby 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
1310:48.1h   Thomas Andersen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
1410:59.02   Laust Bengtsen 74, Aarhus 1900 Atletik og Løb74Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
1511:05.79   Daniel Graversgaard 97, Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers21.6.2020
1611:05.93   Thomas Søholm Larsen 00, Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
1711:14.22   Peter Jensen 92, Bragdið92BragdiðTórshavn23.8.2020
1811:49.70   Rolf Traberg 70, Herlev Løbe- og Atletikklub70Herlev Løbe- og AtletikklubGreve22.8.2020
1911:57.44   Sam Vang 70, Bragdið70BragdiðTórshavn23.8.2020
2012:05.27   Lars H. Bjerregaard 75, Greve Trim Motionsklub75Greve Trim MotionsklubGreve22.8.2020
2112:05.58   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2212:10.44   Flemming Jørgensen 69, Randers Sportsklub Freja69Randers Sportsklub FrejaRanders2.5.2021
2312:22.84   Florian Arensbach 01, Randers Sportsklub Freja01Randers Sportsklub FrejaRanders2.5.2021
2412:28.72   Jonas Sørensen 79, Randers Sportsklub Freja79Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2513:18.18   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2614:17.94   Christian B. Jensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
2714:58.44   Ulrik Sondrup 86, Athletikklubben Holstebro86Athletikklubben HolstebroRanders21.6.2020
2816:44.43   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders21.6.2020
M 110 m hæk (16)
114.02   Andreas Martinsen 90, Aarhus 1900 Atletik og Løb90Aarhus 1900 Atletik og LøbZagreb15.9.2020
214.66   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
315.02   Andreas Christoffersen 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
415.36   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
515.41   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
615.64   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
716.58   Jan Wildeman (u) 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
817.85   Villads Clausen 98, Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubGreve26.9.2020
918.30   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
1019.31   Oliver Ryborg Kjeldsen 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
1119.41   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn30.8.2020
1219.62   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
M 400 m hæk (8)
151.44   Nicolai Trock Hartling 94, Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbJyväskylä8.7.2020
255.21   Mathias A. Olsen 91, FIF atletik og motion91FIF atletik og motionKøbenhavn16.8.2020
355.40   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
456.06   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
557.01   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre12.6.2021
657.07   Jan Wildeman (u) 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnBallerup20.6.2021
757.45   Jacob Aagaard Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAalborg16.6.2021
857.92   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
958.13   Andreas Tissier 04, Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionHvidovre13.6.2021
1058.59   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
1159.60   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
121:01.03   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn22.8.2020
131:01.62   Christoffer Madsen 92, KIF - København92KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
141:01.93   Viktor Bech Petersen 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubHvidovre12.6.2021
151:01.98   Christoffer Gissel 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
161:02.14   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeHvidovre12.6.2021
171:02.27   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Aarhus6.9.2020
181:03.44   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækKorsør 7.9.2020
191:03.62   Mads Simonsen 00, Gentofte Idræts Klub00Gentofte Idræts KlubBallerup20.6.2021
201:03.72   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
211:09.73   Rami Edrees 78, Aarhus Fremad Atletik78Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
M Højdespring (12)
12.10   Marius Hytholm Alex Petersen 01, Holte Atletik01Holte AtletikHolte24.9.2020
22.09   Mads Moos Larsen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbStara Zagora19.6.2021
32.00   David Tony Gobina Sigala 05, Athletikklubben Holstebro05Athletikklubben HolstebroRanders19.6.2021
41.98   Christoffer Åndahl 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.5.2021
51.93   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
61.92   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.8.2020
71.91   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
81.90   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
81.90   William Winkler 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
81.90   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
81.90   Sebastian Dysterdich 95, Skive A.M.95Skive A.M.Aarhus6.9.2020
81.90   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
81.90   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionBallerup20.6.2021
141.89   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg12.9.2020
151.88   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
161.86   Magnus Elsted 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
171.85   Jakob Nissen Nielsen 03, Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
171.85   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn15.5.2021
191.84   Jonas Danker Linnemann 00, Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre28.7.2020
201.83   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
211.81   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionGreve23.8.2020
221.80   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn29.8.2020
231.78   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn19.6.2021
241.77   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
241.77   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
261.76   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
271.75   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880København4.7.2020
271.75   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
271.75   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn19.6.2021
271.75   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
271.75   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikBallerup20.6.2021
321.72   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
321.72   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
321.72   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionGreve23.8.2020
321.72   Nikolaj Fechtenburg 05, Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
361.70   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
361.70   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
361.70   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
361.70   Marius Michalski 02, Herning Gf, Atletik/Motion02Herning Gf, Atletik/MotionHerning26.9.2020
361.70   Jeppe Slott Stauning 84, Hvidovre Atletik & Motion84Hvidovre Atletik & MotionSlagelse19.5.2021
361.70   Alex Tesch 80, Odense Atletik - O.G.F.80Odense Atletik - O.G.F.Odense8.6.2021
421.68   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
421.68   Noah Aaby Jørgensen 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
421.68   Peter Rasmussen 93, Amager Atletik Club93Amager Atletik ClubTårnby17.5.2021
451.66   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn4.7.2020
461.65   Markus Køtlum 02, Bragdið02BragdiðTórshavn6.9.2020
461.65   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg4.10.2020
481.63   Laus Roald Pedersen 03, SG Atletik Svendborg03SG Atletik SvendborgRanders19.6.2021
491.62   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
491.62   Michael Skifter Andersen 69, Slagelse Atletik DELTA69Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn29.8.2020
M Stangspring (12)
14.93   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
24.83   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
34.80   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
44.70   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
44.70   Toke Staub Jørgensen 00, Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.København16.8.2020
64.60   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
74.50   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
84.47   Peter M. Adamsen 00, KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.6.2021
94.40   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
94.40   Mathies Hartmann 95, Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Odense20.6.2021
114.38   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
124.27   Julius Haansbæk Mortensen 05, Helsingør If, Atletik05Helsingør If, AtletikKøbenhavn15.6.2021
134.10   Oscar Løwenstein 02, Helsingør If, Atletik02Helsingør If, AtletikHelsingør3.9.2020
134.10   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
134.10   Anders Nyborg 05, Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders19.6.2021
164.02   Jens Sørensen 91, Randers Sportsklub Freja91Randers Sportsklub FrejaRanders15.8.2020
174.00   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
174.00   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn30.8.2020
193.93   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubHvidovre13.6.2021
203.92   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers15.8.2020
203.92   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaRanders15.8.2020
223.90   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg12.9.2020
233.82   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
243.80   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
243.80   Morten Kyndbøl 68, Odense Atletik - O.G.F.68Odense Atletik - O.G.F.Odense8.6.2021
263.70   Jonathan Thulstrup 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
273.65   Kaspar Henriksen 03, Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Odense13.6.2021
283.60   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn30.8.2020
283.60   Adam Sandbjerg Lind 05, Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
303.52   Benjamin Copp 04, Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders15.8.2020
313.50   Tobias Roed Garza 04, Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn5.7.2020
313.50   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
333.40   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.7.2020
333.40   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
333.40   Kenneth G. Thorsen 81, Hvidovre Atletik & Motion81Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
363.37   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.6.2021
373.23   Rasmus Eybye Petersen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre13.6.2021
383.20   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnKøbenhavn17.7.2020
383.20   Michael Skifter Andersen 69, Slagelse Atletik DELTA69Slagelse Atletik DELTASlagelse30.5.2021
403.10   Asger Pape Liboriussen 05, Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
413.00   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
413.00   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
413.00   Emil Daniel Nielsen 04, Slagelse Atletik DELTA04Slagelse Atletik DELTASlagelse30.5.2021
442.90   Peter Agerlund Christensen 03, Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
452.80   Kaj Hammargren 64, Ben Hur Atletik og motion64Ben Hur Atletik og motionGreve22.8.2020
452.80   Thomas Andersson 69, Greve Atletik69Greve AtletikSlagelse19.5.2021
472.70   Per Egge Rasmussen 59, Randers Sportsklub Freja59Randers Sportsklub FrejaRanders2.8.2020
472.70   Martin Iversen 56, Herlev56HerlevGreve22.8.2020
492.65   Alfred Dahl Larsen 02, FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg22.5.2021
502.50   Søren Povlsen 65, Ben Hur Atletik og Motion65Ben Hur Atletik og MotionHillerød25.5.2021
502.50   Calle Jakobsen 63, FIF Hillerød63FIF HillerødHillerød25.5.2021
502.50   Allan Stapelfeld 73, Esbjerg Atletik og Motion73Esbjerg Atletik og MotionOdense8.6.2021
M Længdespring (12)
17.91   Sebastian Ree Pedersen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
27.62   Andreas Trajkovski 93, Hvidovre Atletik & Motion93Hvidovre Atletik & MotionSkopje5.6.2021
37.57   Kasper Larsen 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
47.33   Tobias Jappe Bjerre 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
57.29   Benjamin Gabrielsen 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.6.2020
67.23   Vilhelm Krüger 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
77.13   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
87.07   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbTårnby11.7.2020
97.01   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
106.99   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn22.7.2020
116.98   Bertram Costa 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
126.93   Emil Frænde 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn27.7.2020
136.91   Carl Bruce Aabo 04, HG Atletik TM04HG Atletik TMHerlufsholm22.4.2021
146.84   Nicolai Lind Andersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
156.82   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
166.80   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
166.80   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
186.78   Daniel Wagner Jørgensen 93, Vejle Idrætsforening93Vejle IdrætsforeningAarhus15.5.2021
196.73   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
196.73   Massin Ait Bouziad 95, Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
216.72   Carl Johan Zachariae 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
226.64   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
226.64   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
246.63   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
246.63   Peter Andersson 99, Greve Atletik99Greve AtletikAalborg13.9.2020
246.63   Magnus Askov-Hansen 03, FIF atletik og motion03FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
276.62   Rasmus Vestergaard Johansen 02, Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus8.8.2020
286.60   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
286.60   Frederik Andersson 01, Greve Atletik01Greve AtletikAalborg13.9.2020
306.55   Peder P. Nielsen 88, Sparta Atletik og Løb88Sparta Atletik og LøbTårnby11.7.2020
316.52   Mathias Højen 05, Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup9.5.2021
326.50   Mikkel Johansson 02, Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
336.48   Aske Valdemar Petersen 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
336.48   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn29.5.2021
356.46   Viktor Krejberg 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg7.9.2020
356.46   Sofus Olivarius Vølund 04, Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
376.44   Martin Lynderup 91, Skive A.M.91Skive A.M.Silkeborg25.7.2020
386.43   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn29.8.2020
396.41   William Korsgaard 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
406.38   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
416.34   Lukas Medina Sørensen 03, KIF - København03KIF - KøbenhavnHvidovre1.8.2020
426.28   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejen15.8.2020
436.26   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðAalborg13.9.2020
446.25   Eiri Jógvansson Glerfoss 05, Bragdið05BragdiðHvidovre12.6.2021
456.23   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
466.17   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubKøbenhavn29.8.2020
476.14   Martin Johansen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
486.13   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn4.7.2020
496.02   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
505.98   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
M Trespring (12)
115.45   Torúr Mortensen 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbStara Zagora20.6.2021
215.05   Peder P. Nielsen 88, Sparta Atletik og Løb88Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
314.85   Jannick Bagge 94, KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.8.2020
414.76   Dennis Mägi 95, Aarhus Gymnastikforening af 188095Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg5.6.2021
514.55   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.8.2020
614.22   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
713.58   Anton Læssøe Bisgaard 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
813.49   Miso Buha 03, Hvirlan03HvirlanKøbenhavn29.5.2021
913.39   Martin Johansen 95, Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
1013.10   Dhruv Mehrotra 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
1112.62   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
1212.57   Jónas Gunnleivsson Isaksen 05, Bragdið05BragdiðTórshavn15.5.2021
1312.24   Christian Reusing 04, Atletikklubben Heden04Atletikklubben HedenVejen15.8.2020
1412.05   Gustav Graff Esbensen 01, Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Aarhus8.8.2020
1512.02   Jonas Strunge 04, Hvidovre Atletik & Motion04Hvidovre Atletik & MotionAalborg12.9.2020
1512.02   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionAalborg26.9.2020
1711.94   Sebastian Mackay 00, Vidar Atletik00Vidar AtletikAabenraa5.9.2020
1811.74   Jakob Molander 83, KIF - København83KIF - KøbenhavnGreve23.8.2020
1911.28   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn15.5.2021
2011.14   Tobias Feldborg Nielsen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeAalborg12.9.2020
2110.94   Niels Skovsgaard 05, Dybvad Idrætsklub05Dybvad IdrætsklubAalborg5.6.2021
2210.59   Simon-Ronaldo Baun L Gonzales 04, Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
2310.48   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionAalborg12.9.2020
2410.41   Lasse Holm Jensen 05, Esbjerg Atletik og Motion05Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
2510.15   Leon Johannesen 02, Bragdið02BragdiðTórshavn15.5.2021
2610.08   Esaipiriyan Vaithilingam 00, Herning Gf, Atletik/Motion00Herning Gf, Atletik/MotionHerning26.9.2020
279.95   Jesper Nielsen 76, Gentofte Idræts Klub76Gentofte Idræts KlubGreve23.8.2020
289.12   Valdemar Østerberg Qvistgaard 05, Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningBallerup19.6.2021
298.85   Stig Falkenblad 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubGreve23.8.2020
308.63   Per Egge Rasmussen 59, Randers Sportsklub Freja59Randers Sportsklub FrejaGreve23.8.2020
317.67   Jørgen Randløv Madsen 52, Slagelse Atletik DELTA52Slagelse Atletik DELTAGreve23.8.2020
327.17   Flemming Aanæs 47, FIF Hillerød47FIF HillerødGreve23.8.2020
335.66   Jørgen Plambeck 46, Idrætsklubben Olympia46Idrætsklubben OlympiaGreve23.8.2020
M Kuglestød 7.26 kg (12)
119.54   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbDes Moines IA24.4.2021
217.10   Kenneth Mertz 89, FIF atletik og motion89FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
316.89   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
415.88   Christopher H. Jensen 97, Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
515.77   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionHvidovre23.5.2020
614.19   Lasse Larsen 90, Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
713.86   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
813.73   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
913.51   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1013.50   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
1113.48   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1213.43   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
1313.13   Stefan Miang Mortensen 96, Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.4.2021
1413.03   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
1513.02   Jeppe Emil Kristensen 99, Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Slagelse29.5.2021
1612.87   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
1712.68   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
1812.51   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1912.48   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
1912.48   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubBallerup19.6.2021
2111.58   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
2211.36   Sebastian Dysterdich 95, Skive A.M.95Skive A.M.Aarhus6.9.2020
2311.18   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre7.6.2020
2411.08   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre19.7.2020
2510.83   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn29.8.2020
2610.79   Aldis Maslobojevs 78, Vejle Idrætsforening78Vejle IdrætsforeningOdense8.6.2021
2710.66   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2020
2810.64   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionBallerup13.5.2021
2910.37   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
3010.30   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
3110.21   Phillip H. Vegge 00, Greve Atletik00Greve AtletikGreve3.10.2020
3210.13   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionBallerup13.5.2021
3310.06   Dánjal Dahl Ljósheim 00, Hvirlan00HvirlanTórshavn19.6.2021
3410.01   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
359.67   Mads Lunø 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
369.36   Thomas Christensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
379.20   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikBallerup20.6.2020
389.19   Patrick Wolf 01, Esbjerg Atletik og Motion01Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
399.12   Andreas Matthiesen 98, Odense Atletik - O.G.F.98Odense Atletik - O.G.F.Odense14.6.2020
409.05   Carsten Clemmensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev1.6.2020
419.04   Mathias Skifter Andersen 99, Slagelse Atletik DELTA99Slagelse Atletik DELTASlagelse4.10.2020
428.94   William Asklund 01, Kolding KFUM Atletik og Motion01Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
438.60   Karsten Langball 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
448.32   Leif Hansen 65, Vejle Idrætsforening65Vejle IdrætsforeningOdense5.9.2020
458.29   Søren A. Nørgaard 99, Kolding KFUM Atletik og Motion99Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg13.6.2021
468.23   Michael Sjøberg 76, Dianalund IF, Motion76Dianalund IF, MotionSlagelse19.5.2021
478.12   Mikkel Hansen 93, Gentofte Idræts Klub93Gentofte Idræts KlubHerlev26.8.2020
488.05   Peter Simonsen 74, Slagelse Atletik DELTA74Slagelse Atletik DELTASlagelse4.10.2020
497.97   Kasper Andersson 97, Greve Atletik97Greve AtletikKøbenhavn29.8.2020
507.77   Martin Leth-Sonne 82, Herlev Løbe- og Atletikklub82Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
M Diskoskast 2.0 kg (12)
159.99   Emil Mikkelsen 90, Odense Atletik - O.G.F.90Odense Atletik - O.G.F.Odense7.6.2020
255.90   Casper Jørgensen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
353.88   Andreas Riber Thordahl 91, Køge Atletik91Køge AtletikRønne30.7.2020
451.56   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbVermillion SD15.5.2021
550.61   Andreas Høyby Ellegaard 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
647.25   Alexander Bertelsen 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
745.50   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg24.4.2021
845.20   Morten Nielsen 95, Esbjerg Atletik og Motion95Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg24.4.2021
944.31   Kenneth Mertz 89, FIF atletik og motion89FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
1044.17   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2020
1142.72   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
1242.37   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
1341.79   Ronni Jensen 80, Aarhus 1900 Atletik og Løb80Aarhus 1900 Atletik og LøbBallerup13.5.2021
1440.13   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
1540.11   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
1639.80   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg10.8.2020
1739.46   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
1838.95   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense29.8.2020
1938.16   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikHvidovre13.6.2021
2037.65   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
2137.43   Oliver Chabert 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
2236.33   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionFrederiksberg3.6.2020
2335.46   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
2435.42   Nicco Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionAarhus17.4.2021
2535.02   Jacob Tesch 80, Odense Atletik - O.G.F.80Odense Atletik - O.G.F.Odense18.5.2021
2634.98   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
2734.42   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
2833.32   Rune Drongesen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
2932.50   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
3031.44   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn5.7.2020
3131.42   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
3231.40   Thomas Sabro Larsen 01, Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
3330.87   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikGreve26.9.2020
3430.79   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubBallerup20.6.2021
3529.94   Aldis Maslobojevs 78, Vejle Idrætsforening78Vejle IdrætsforeningVejle10.10.2020
3629.40   Mikkel Ringsted 96, KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2020
3729.03   Emanuel Hammann 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
3828.84   Heri Ziska 67, Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn22.8.2020
3928.80   Phillip H. Vegge 00, Greve Atletik00Greve AtletikGreve3.10.2020
4026.27   Thomas Christensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup17.4.2021
4126.14   Wojciech Bielenica 72, Idrætsklubben Hellas, Roskilde72Idrætsklubben Hellas, RoskildeHillerød25.5.2021
4225.70   Karsten Langball 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4325.15   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
4422.52   Martin Leth-Sonne 82, Herlev Løbe- og Atletikklub82Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
4521.32   Mathias Skifter Andersen 99, Slagelse Atletik DELTA99Slagelse Atletik DELTASlagelse30.5.2021
4621.03   Peter Simonsen 74, Slagelse Atletik DELTA74Slagelse Atletik DELTASlagelse13.6.2020
4720.13   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4820.10   Stefan Schmidt 77, Aarhus Fremad Atletik77Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
4920.07   Jacob Sander Hansen 70, FIF atletik og motion70FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2020
5019.69   Klaus Præst Jaqué 92, Aalborg Atletik og Motion92Aalborg Atletik og MotionAalborg26.9.2020
M Hammerkast 7.26 kg (12)
166.87   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg9.4.2021
263.88   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve1.4.2021
360.16   Rasmus Jensen 99, Ballerup Atletik Klub99Ballerup Atletik KlubKøbenhavn15.4.2021
460.02   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg10.8.2020
559.54   Kristoffer Thomsen 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbLawrence KS30.4.2021
656.10   Alexander Bertelsen 91, Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense18.5.2021
755.98   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
855.32   Emanuel Hammann 99, KIF - København99KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.8.2020
954.98   Nicco Hattesen 02, Esbjerg Atletik og Motion02Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.7.2020
1054.82   Mathias Aastrup Jørgensen 99, Idrætsklubben Olympia99Idrætsklubben OlympiaMaribo 27.4.2021
1154.13   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup3.4.2021
1251.54   Emil Aackmann 93, Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus16.7.2020
1349.94   Nicolai Matthiesen 97, Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre1.8.2020
1448.90   Alexandru Cristian Miculita (u) 00, Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
1548.88   Tobias Riber Jakobsen 01, Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionBallerup19.6.2021
1644.21   Steffen Mertov 94, Odense Atletik - O.G.F.94Odense Atletik - O.G.F.Odense1.6.2020
1741.52   Mik Radoor 72, Esbjerg Atletik og Motion72Esbjerg Atletik og MotionGreve22.8.2020
1840.41   Steen Fleig Mortensen 63, Bagsværd Atletik Club63Bagsværd Atletik ClubBagsværd4.10.2020
1937.54   Phillip H. Vegge 00, Greve Atletik00Greve AtletikGreve10.6.2020
2036.50   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionBagsværd30.8.2020
2136.17   Mikael Chua Ziska 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
2235.19   Lars Hansson 70, Amager Atletik Club70Amager Atletik ClubTårnby1.7.2020
2334.45   Martin Juhl 73, KIF - København73KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2020
2434.12   Sebastian Larsen 01, Amager Atletik Club01Amager Atletik ClubTårnby9.6.2021
2533.60   Heri Ziska 67, Aarhus 1900 Atletik og Løb67Aarhus 1900 Atletik og LøbTórshavn22.8.2020
2633.22   Kristian Kolbye 96, Amager Atletik Club96Amager Atletik ClubTårnby30.7.2020
2732.83   Karsten Langball 72, Hvidovre Atletik & Motion72Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
2832.68   Allan Kristensen 63, FIF atletik og motion63FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
2929.84   Jesper Hviid 70, Randers Sportsklub Freja70Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
3029.81   Aldis Maslobojevs 78, Vejle Idrætsforening78Vejle IdrætsforeningOdense8.6.2021
3126.30   Jacob Sander Hansen 70, FIF atletik og motion70FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2020
3226.17   Steen Kieffer 69, Amager Atletik Club69Amager Atletik ClubTårnby1.7.2020
3323.07   Anders Juul Jensen 80, Athletikklubben Holstebro80Athletikklubben HolstebroGreve22.8.2020
3422.94   Martin Leth-Sonne 82, Herlev Løbe- og Atletikklub82Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
3522.41   Saef Ali 00, Roar Atletik00Roar AtletikGreve27.9.2020
3620.41   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
3720.10   Carsten Clemmensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
3819.63   Thomas Christensen 72, Herlev Løbe- og Atletikklub72Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup24.5.2021
3917.29   Daniel Rømer Mathiesen 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4016.89   Jeppe Taunø 86, Trongårdens Idræts Forening86Trongårdens Idræts ForeningHillerød25.5.2021
M Spydkast 800 gram (12)
178.11   Arthur Wiborg Petersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBålsta18.7.2020
267.24   Jacob Binou Nielsen 00, Korsør Atletik & Motion00Korsør Atletik & MotionSplit8.5.2021
367.07   Jacob Slipsager 93, Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbBallerup13.5.2021
465.25   Matthias Hagen 97, Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.8.2020
564.02   Sebastian R. Suurballe 02, Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbBallerup13.5.2021
663.05   Vitus Lei Hansgaard 01, Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
761.66   Mikkel Bach Garbrecht 96, Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
858.38   Mikkel Simonsen 02, Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTABallerup19.6.2021
957.90   Jonas N. Bjerremand 98, Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
1057.87   Nikolaj Grønbech 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
1156.44   Christian Gundersen 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
1256.14   Martin Lynderup 91, Skive A.M.91Skive A.M.Aarhus6.9.2020
1356.13   Noah Birk Meissner 03, Skive A.M.03Skive A.M.Randers19.6.2021
1455.18   Mikkel Hansen 93, Gentofte Idræts Klub93Gentofte Idræts KlubLyngby6.6.2021
1554.11   Jes Ethelberg 99, Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense22.8.2020
1653.03   Nikolaj Graves 98, Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
1752.87   Stefan Lehnert 99, Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
1852.40   Jakob Holt Jensen 97, Aalborg Atletik og Motion97Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
1950.65   Tobias Andersson 02, Greve Atletik02Greve AtletikKøbenhavn30.8.2020
2050.31   Mathias Peter Kveiborg 00, Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBagsværd29.8.2020
2150.18   Steffen Sjørslev 97, Greve Atletik97Greve AtletikGreve12.7.2020
2250.03   Sofus Peter Lassen 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
2349.94   Thor Kjeldahl 01, Vejen Atletik Forening01Vejen Atletik ForeningVejen15.8.2020
2449.90   Mathias Hansen 99, Randers Sportsklub Freja99Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
2548.49   Jason Overgaard 01, Atletikforeningen Fremad Holbæk01Atletikforeningen Fremad HolbækHvidovre12.6.2021
2648.28   Mark Drongesen 00, Viborg Atletik og Motionsforening00Viborg Atletik og MotionsforeningViborg15.6.2021
2748.12   Waldemar Svejstrup 97, FIF atletik og motion97FIF atletik og motionHolte1.10.2020
2847.99   Hugo Rasmussen 03, Idrætsklubben Hellas, Roskilde03Idrætsklubben Hellas, RoskildeKøbenhavn16.5.2021
2947.02   Thor Sørensen 89, Aalborg Atletik og Motion89Aalborg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
3046.85   Kasper Ekberg Villumsen 87, Hvidovre Atletik & Motion87Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
3146.46   Oswald Carstensen 02, Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn6.6.2020
3246.01   Mathias Clausen 01, Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
3345.95   Sebastian Monneret 03, Amager Atletik Club03Amager Atletik ClubHvidovre12.6.2021
3445.84   Mike Dennis Aagaard Hansen 89, Ballerup Atletik Klub89Ballerup Atletik KlubBallerup17.4.2021
3545.37   Benjamin Klein 02, Bagsværd Atletik Club02Bagsværd Atletik ClubBallerup13.5.2021
3645.14   Hans Barrett 99, Esbjerg Atletik og Motion99Esbjerg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
3744.37   Max Kørner Andersen 03, Randers Sportsklub Freja03Randers Sportsklub FrejaHvidovre12.6.2021
3844.33   Till Maul 95, FIF atletik og motion95FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
3943.98   Rogvi Høigaard 83, Hvirlan83HvirlanTórshavn23.8.2020
4043.49   Jacob Hvorup 99, Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
4142.61   Sebastian Sund Frandsen 98, Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
4242.28   Michael Kure 71, Amager Atletik Club71Amager Atletik ClubHvidovre23.5.2020
4342.25   Niels Uth 74, Randers Sportsklub Freja74Randers Sportsklub FrejaRanders16.6.2021
4441.15   Jacob Tesch 80, Odense Atletik - O.G.F.80Odense Atletik - O.G.F.Odense8.6.2021
4540.78   Malte Bank 03, Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
4639.82   Brian Nielsen 84, Esbjerg Atletik og Motion84Esbjerg Atletik og MotionBagsværd29.8.2020
4739.57   Andreas Bjarnastein Antoft 02, Bragdið02BragdiðTórshavn29.5.2021
4839.40   Lucas Søvang 03, Aaig - Atletik & Triathlon03Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa6.6.2021
4939.25   Patrick Overgaard Blauert 02, Silkeborg Atletik Klub 7702Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg30.9.2020
5038.77   Christoffer Holst Hahn 74, FIF atletik og motion74FIF atletik og motionBagsværd30.8.2020
K 100 m (24)
111.43   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionKøbenhavn8.6.2021
211.51   Astrid Glenner-Frandsen , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbGenève12.6.2021
311.75   Louise Østergård , Randers Sportsklub Freja94Randers Sportsklub FrejaHvidovre1.8.2020
311.75   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOordegem29.5.2021
511.80   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
611.89   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn8.6.2021
712.01   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
812.08   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
912.20   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1012.21   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
1112.33   Camilla Høgh Sørensen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionAalborg12.9.2020
1212.35   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningVejle20.6.2020
1212.35   Camilla Motzkus , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København8.6.2021
1412.37   Mathilde Heltbech , FIF atletik og motion95FIF atletik og motionFrederiksberg25.8.2020
1512.39   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1612.46   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
1712.48   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnFrederiksberg5.6.2021
1712.48   Alma Søby Witt , KIF - København04KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
1912.49   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbGreve12.7.2020
2012.50   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikHvidovre1.8.2020
2112.54   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
2212.55   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
2312.57   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
2312.57   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnAalborg12.9.2020
2512.60   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
2612.62   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders31.5.2020
2712.66   Emilie R Hansen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2812.68   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn15.8.2020
2912.71   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Frederiksberg5.6.2021
3012.73   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbSlagelse24.4.2021
3112.75   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
3212.76   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbFrederiksberg25.8.2020
3212.76   Mille Fibiger Jensen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionRanders19.6.2021
3412.84   Emilie Pedersen , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg12.6.2020
3512.86   Anna Pedersen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
3612.87   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
3612.87   Lærke Blaabjerg Pedersen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAalborg12.9.2020
3612.87   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
3912.88   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbFrederiksberg5.6.2021
4012.89   Ashley Ashahue , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre12.6.2021
4012.89   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMHvidovre12.6.2021
4212.92   Maria Selck , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
4312.93   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
4312.93   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.5.2021
4512.95   Emma Molte Korsgaard Schmidt , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
4512.95   Sophie Roessler , FIF atletik og motion96FIF atletik og motionGreve23.5.2021
4512.95   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionRanders19.6.2021
4812.96   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
4812.96   Marie Qvist Jensen , Aarhus Fremad Atletik97Aarhus Fremad AtletikAarhus3.6.2021
5012.98   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikHvidovre12.6.2021
K 200 m (24)
123.39   Ida Kathrine Karstoft , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbOordegem29.5.2021
223.54   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
323.76   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbOordegem29.5.2021
423.83   Astrid Glenner-Frandsen , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbOslo30.6.2020
523.98   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionOslo30.6.2020
624.10   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionHvidovre13.6.2021
724.44   Caroline Benfeldt Sørensen , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHvidovre13.6.2021
824.45   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbGreve30.5.2021
924.70   Louise Østergård , Randers Sportsklub Freja94Randers Sportsklub FrejaKøbenhavn16.8.2020
1024.93   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
1125.05   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders20.6.2021
1225.08   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
1325.16   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
1425.17   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
1425.17   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
1625.24   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
1725.28   Camilla Høgh Sørensen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionAalborg13.9.2020
1825.35   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1925.42   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningAarhus8.8.2020
2025.50   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2125.56   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus23.7.2020
2225.59   Terese Salling Hansen , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.9.2020
2325.64   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre13.6.2021
2425.67   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikBallerup20.6.2021
2525.82   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaRanders20.6.2021
2625.84   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
2725.96   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
2826.01   Camilla Motzkus , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense23.6.2020
2926.05   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnBagsværd11.5.2021
3026.06   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.9.2020
3026.06   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
3226.09   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnGreve30.5.2021
3326.14   Mille Fibiger Jensen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg26.9.2020
3426.24   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikGreve30.5.2021
3526.28   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnHvidovre13.6.2021
3626.31   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
3726.34   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.8.2020
3826.39   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMHvidovre13.6.2021
3926.48   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn23.8.2020
3926.48   Emilie R Hansen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
4126.50   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
4226.53   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
4326.54   Marie Qvist Jensen , Aarhus Fremad Atletik97Aarhus Fremad AtletikAalborg19.6.2021
4426.55   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
4526.60   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
4626.61   Anna Pedersen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
4726.63   Filippa Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubHvidovre13.6.2021
4826.66   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikHvidovre2.8.2020
4926.69   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders20.6.2021
5026.72   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
K 400 m (16)
153.39   Sara Slott Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb87Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
254.60   Anne Sofie Kirkegaard , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
354.87   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
455.45   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
555.90   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
656.11   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
757.23   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
857.24   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus20.6.2020
957.27   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubEugene OR7.5.2021
1057.35   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnFrederiksberg6.6.2021
1157.43   Line Grønbæk Andersen , Vejle Idrætsforening04Vejle IdrætsforeningKøbenhavn27.7.2020
1257.55   Nora Grønnegaard Fischer , Holte Atletik05Holte AtletikGreve23.5.2021
1357.58   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
1457.95   Rebekka Hillingsø , KIF - København00KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.5.2021
1558.36   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAalborg12.9.2020
1558.36   Maja Felby , Køge Atletik02Køge AtletikHvidovre12.6.2021
1758.48   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
1858.86   Katrine Lund , KIF - København90KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
1858.86   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg19.6.2021
2059.02   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Aalborg12.9.2020
2159.07   Zarah Buchwald , Hvidovre Track Club95Hvidovre Track ClubHvidovre27.6.2020
2259.10   Christine Klitgaard , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
2359.47   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaHvidovre12.6.2021
2459.48   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
2559.49   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
2659.66   Emma Kiplagat Kondrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
2759.73   Johanna Køncke Kofod , Køge Atletik04Køge AtletikKøbenhavn15.8.2020
2859.78   Cecilie Carlsen , Odense Atletik - O.G.F.03Odense Atletik - O.G.F.Frederiksberg6.6.2021
2959.84   Ida Marie Hartmann , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
301:00.08   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbGreve23.5.2021
311:00.09   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg2.7.2020
321:00.31   Oddvør Josephsen , Treysti01TreystiTórshavn13.6.2020
331:00.33   Camilla F. R. Nissen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
341:00.55   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnGreve22.8.2020
351:00.59   Sophie Weymann , FIF Atletik og Motion95FIF Atletik og MotionGöttingen18.6.2021
361:00.60   Laura Kathrine Kornum , Aarhus Fremad Atletik98Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
371:00.72   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg18.6.2020
381:01.04   Louise Høkilde Wassmann , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
391:01.25   Lærke Blaabjerg Pedersen , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaAalborg12.9.2020
401:01.34   Emma Stentz Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
411:01.48   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus3.6.2021
421:01.61   Maria Venborg , KIF - København91KIF - KøbenhavnFrederiksberg6.6.2021
431:01.76   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn19.6.2021
441:01.83   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
451:02.1h   Emilie Bokor-Ingram , Skive A.M.81Skive A.M.Carshalton20.6.2021
461:02.28   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre12.6.2021
471:03.07   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn13.6.2020
481:03.10   Cecilie Biltofft Jensen , FIF atletik og motion94FIF atletik og motionKøbenhavn27.7.2020
491:03.20   Elisabeth Dorsche , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
501:03.27   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg22.8.2020
K 800 m (16)
12:05.19   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubViborg1.9.2020
22:06.56   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
32:07.96   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbBudapest1.8.2020
42:08.96   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
52:09.25   Dagmar Olsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbOdense29.8.2020
62:09.29   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikJacksonville FL30.4.2021
72:09.83   Olivia Thorsgaard , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
82:12.5h   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.6.2021
92:12.66   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiHvidovre2.8.2020
102:12.8h   Louise Jørgensen , KIF - København91KIF - KøbenhavnVejle20.6.2021
112:13.25   Emma Stentz Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
122:13.41   Emma Kiplagat Kondrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbOdense29.8.2020
132:13.95   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
142:14.13   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAalborg13.9.2020
152:14.34   Ida Jørgensen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
162:15.01   Elena Grøndahl Johansen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
172:16.01   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
182:16.03   Laura G. Andersen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionOdense29.8.2020
192:16.48   Josefine Rytter , Bagsværd Atletik Club94Bagsværd Atletik ClubKøbenhavn27.7.2020
202:16.68   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningOdense29.8.2020
212:17.1h   Karen Krogh Johansen , Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus22.9.2020
222:18.32   Caroline Aslerin , Odense Atletik - O.G.F.04Odense Atletik - O.G.F.Aalborg13.9.2020
232:18.92   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbVillanova PA19.3.2021
242:20.04   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
252:20.11   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionOdense29.8.2020
262:21.02   Sophie Weymann , FIF Atletik og Motion95FIF Atletik og MotionGöttingen20.6.2021
272:21.06   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaHvidovre13.6.2021
282:21.81   Majken Lützen , Ballerup Atletik Klub03Ballerup Atletik KlubHvidovre13.6.2021
292:21.91   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København30.8.2020
302:22.06   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg13.9.2020
312:22.41   Camilla F. R. Nissen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
322:22.44   Anna Diederich , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
332:22.46   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAalborg20.6.2020
342:22.58   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionKøbenhavn16.5.2021
352:22.79   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
362:23.20   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnAalborg13.9.2020
372:23.23   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
382:23.24   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
392:24.07   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg13.9.2020
402:24.43   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.9.2020
412:25.2h   Laura Lund Nørgaard , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAarhus8.6.2021
422:25.30   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
432:25.61   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
442:26.00   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
452:26.36   Esther Kirkeby , KIF - København04KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
462:26.8h   Nina Marie Krarup , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus13.8.2020
472:27.1h   Kamille My Bak Madsen , SG Atletik Svendborg05SG Atletik SvendborgSvendborg11.6.2021
482:28.83   Oddvør Josephsen , Treysti01TreystiTórshavn23.5.2020
492:29.00   Frida Froberg , Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers20.6.2021
502:29.92   Sille Oksbroe Hejselbak , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg13.9.2020
K 1500 m (15)
14:19.10   Mathilde Diekema Jensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb94Aarhus 1900 Atletik og LøbTårnby27.8.2020
24:19.18   Sofia Thøgersen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbFrederiksberg13.5.2021
34:19.59   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbPhiladelphia PA10.4.2021
44:20.54   Stina Troest , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
54:21.92   Mia Helene Mørck , Bagsværd Atletik Club99Bagsværd Atletik ClubEugene OR17.4.2021
64:22.7h   Alberte Kjær Pedersen , Aarhus Gymnastikforening af 188098Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus27.4.2021
74:26.56   Simone Glad , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
84:26.88   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikKøbenhavn15.8.2020
94:27.86   Helene Holm Gottlieb , Holte Atletik98Holte AtletikTampa FL14.5.2021
104:27.94   Josephine Thestrup , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
114:27.9h   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus27.4.2021
124:29.18   Rebekka Fuglø , Treysti93TreystiAarhus8.8.2020
134:31.73   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningViborg13.10.2020
144:32.1h   Dagmar Olsen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2020
154:33.71   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubTuscaloosa AL10.4.2021
164:34.2h   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
174:37.55   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg5.6.2021
184:38.28   Anna Juul , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbAttlesboro MA29.5.2021
194:39.86   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningViborg13.10.2020
204:42.3h   Maria Larsen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn18.5.2021
214:44.18   Emma Kiplagat Kondrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg12.9.2020
224:44.66   Josefine Rytter , Bagsværd Atletik Club94Bagsværd Atletik ClubHvidovre1.8.2020
234:45.16   Ida Duelund , Haderslev Idræts-forening04Haderslev Idræts-foreningAalborg12.9.2020
244:46.56   Lea Tybirk , Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAalborg5.6.2021
254:49.16   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionAalborg12.9.2020
264:51.32   Katrine Risvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg12.9.2020
274:51.94   Emma Stentz Hansen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
284:52.49   Ingrid Eckardt , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHochdorf29.8.2020
294:53.28   Tine Østergaard , KIF - København00KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
304:54.86   Karen Krogh Johansen , Aarhus Gymnastikforening af 188087Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg22.8.2020
314:55.02   Nanna Weye , Aarhus Gymnastikforening af 188092Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg22.8.2020
324:55.9h   Patricia Poulsen , Aarhus Gymnastikforening af 188091Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus13.8.2020
334:57.39   Amalie Boeck , FIF atletik og motion03FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
344:57.62   Camilla Flyvbjerg , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionRanders19.6.2021
354:57.76   Frida Froberg , Aarhus Gymnastikforening af 188005Aarhus Gymnastikforening af 1880Randers19.6.2021
364:58.00   Marie-Louise Jørgensen , Kolding KFUM Atletik og Motion03Kolding KFUM Atletik og MotionEsbjerg26.9.2020
374:58.03   Mie Hylling Axelsson , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
384:58.43   Anna Diederich , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
394:58.79   Elisabeth Møller Rønnstad , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbFrederiksberg13.5.2021
404:59.7h   Mathilde Helms Kjær , Viking Atletik98Viking AtletikRønne27.3.2021
415:02.12   Ulrikke Evensen , Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
425:03.3h   Beathe Gejl , Aarhus Gymnastikforening af 188002Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus22.9.2020
435:04.76   Charlotte Schrøder Jensen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
445:05.27   Laura Lund Nørgaard , Aalborg Atletik og Motion98Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
455:05.74   Julie Meiner-Duedahl , Aarhus 1900 Atletik og Løb05Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
465:07.09   Mathilde Winther , Blovstrød Løverne02Blovstrød LøverneTårnby27.8.2020
475:07.20   Ida Tveen Høgsberg , Skive A.M.04Skive A.M.Aarhus6.9.2020
485:07.22   Katt Grasberger , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbRegensburg25.7.2020
495:07.95   Helga Gudný Elíasdóttir (u) , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbAkureyri25.7.2020
505:08.01   Esther Kirkeby , KIF - København04KIF - KøbenhavnFrederiksberg13.5.2021
K 5000 m (20)
115:21.0h   Anna Emilie Møller , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneAarhus1.8.2020
215:21.44   Laura Valgreen Petersen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Ostrava8.9.2020
315:55.17   Alberte Kjær Pedersen , Aarhus Gymnastikforening af 188098Aarhus Gymnastikforening af 1880Aalborg18.7.2020
416:11.23   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikAalborg18.7.2020
516:27.37   Simone Glad , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
616:33.09   Josephine Thestrup , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
716:34.67   Maria Ahm , VO2RC98VO2RCJersey City NJ15.5.2021
816:36.10   Karen Ehrenreich , Aarhus 1900 Atletik og Løb84Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
916:49.00   Fie Sønderby Christensen , Løbeklubben Runaar93Løbeklubben RunaarTårnby27.8.2020
1016:52.75   Klara Hansen , Team Hechmann Sport03Team Hechmann SportKøbenhavn8.6.2021
1116:53.74   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubMobile AL5.3.2021
1216:59.04   Sara Schou Kristensen , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneKøbenhavn25.8.2020
1317:03.82   Mie Gam , Viborg Atletik og Motionsforening01Viborg Atletik og MotionsforeningAalborg13.9.2020
1417:08.08   Nanna Bové , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
1517:12.90   Marlene Grønnegaard Sørensen , 86København25.8.2020
1617:14.16   Kamilla Vallin , VO2RC93VO2RCKøbenhavn1.6.2021
1717:22.3h   Caroline Christiansen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
1817:24.09   Sophie Søefeldt , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
1917:27.12   Astrid My Rønde Kristensen , SG Atletik Svendborg04SG Atletik SvendborgOdense29.8.2020
2017:29.07   Stine Muldbak Andersen , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
2117:29.16   Lea Tybirk , Aarhus Fremad Atletik89Aarhus Fremad AtletikAarhus3.6.2021
2217:30.44   Ulrikke Evensen , Hvidovre Atletik & Motion94Hvidovre Atletik & MotionTårnby27.8.2020
2317:30.9h   Kathrine Højgaard Hansen , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
2417:34.45   Louise Kjærulff Tietze , VO2RC93VO2RCKøbenhavn4.8.2020
2517:36.91   Miri Thrane Ødum , Blovstrød - Løverne95Blovstrød - LøverneKøbenhavn4.8.2020
2617:37.00   Signe Hylleberg , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
2717:37.7h   Maria Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.6.2021
2817:39.67   Freja Riegels Jakobsen , Esbjerg Atletik og Motion04Esbjerg Atletik og MotionKøbenhavn1.6.2021
2917:42.45   Emilie Christiansen , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense30.6.2020
3017:43.0h   Kirsten Pettersson , Esbjerg Atletik og Motion83Esbjerg Atletik og MotionEsbjerg14.6.2020
3117:45.2h   Camilla Balle Bech , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
3217:47.38   Maja Alm , Aarhus Gymnastikforening af 188088Aarhus Gymnastikforening af 1880Herning5.9.2020
3317:47.46   Laura Amira Kassem , 97København25.8.2020
3417:47.82   Cecilie Friberg Klysner , PAN Idræt94PAN IdrætHerning5.9.2020
3517:50.05   Line K Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb96Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders31.12.2020
3617:53.66   Trine Sørensen , NBRO95NBROKøbenhavn15.9.2020
3717:55.2h   Marie Holst Mørch , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn25.6.2020
3817:55.36   Kristine Matz , NBRO91NBROKøbenhavn4.8.2020
3917:57.4h   Nanna Løvborg Hansen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn7.7.2020
4017:58.55   Louise Lund Nielsen , VO2RC88VO2RCKøbenhavn4.8.2020
4117:59.07   Emilie Larsen , Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus3.6.2021
4218:02.02   Matilde Willer , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
4318:02.0h   Benedikte Nyholm Bangsgaard , Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus22.9.2020
4418:04.48   Nanna Rye Nielsen , 01København15.9.2020
4518:09.32   Mathilde Meedom Larsen , Viborg Atletik og Motionsforening04Viborg Atletik og MotionsforeningOdense30.6.2020
4618:12.38   Emma Hansen , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
4718:16.25   Agnes Nørgård Kracht , Blovstrød - Løverne99Blovstrød - LøverneHerning5.9.2020
4818:20.0h   Annika Fabrin , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Svendborg11.6.2021
4918:20.15   Camilla Prisak Pedersen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn1.6.2021
5018:20.7h   Mathilde Helms Kjær , Viking Atletik98Viking AtletikRønne2.6.2021
K 10000 m (10)
132:19.65   Laura Valgreen Petersen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense1.8.2020
233:43.82   Maria Ahm , VO2RC98VO2RCRaleigh NC25.3.2021
335:01.85   Helene Svane , Aarhus Fremad Atletik91Aarhus Fremad AtletikKøbenhavn14.8.2020
435:26.04   Karen Ehrenreich , Aarhus 1900 Atletik og Løb84Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn14.8.2020
536:14.98   Henriette Thuren Dall , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
636:36.55   Emilie Christiansen , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Murfreesboro TN14.5.2021
736:49.79   Camilla Balle Bech , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.8.2020
836:55.29   Signe Flarup Øllgaard , Team Hechmann Sport93Team Hechmann SportKøbenhavn4.8.2020
937:26.3h   Benedikte Nyholm Bangsgaard , Aarhus Gymnastikforening af 188096Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
1038:06.12   Nanna Løvborg Hansen , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.8.2020
1138:41.10   Stine Muldbak Andersen , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn14.8.2020
1239:06.1h   Henriette Nygaard , Aarhus Fremad Atletik96Aarhus Fremad AtletikAarhus4.8.2020
1339:13.7h   Emilie Larsen , Aarhus Gymnastikforening af 188097Aarhus Gymnastikforening af 1880Aarhus4.8.2020
1439:28.81   Karina Sørensen , Snik Atletik82Snik AtletikGreve21.8.2020
1543:06.97   Charlotte Berner , Aarhus Gymnastikforening af 188072Aarhus Gymnastikforening af 1880Greve21.8.2020
1643:36.61   Tove Schultz-Lorentzen , Idrætsklubben Hellas, Roskilde60Idrætsklubben Hellas, RoskildeGreve21.8.2020
1743:48.56   Bettina Guldbæk , Bagsværd Atletik Club78Bagsværd Atletik ClubGreve21.8.2020
1846:02.34   Vibeke Hansen , Snik Atletik54Snik AtletikGreve21.8.2020
1947:50.22   Anni Vedel , Idrætsklubben Hellas, Roskilde65Idrætsklubben Hellas, RoskildeGreve21.8.2020
2047:53.50   Asta Hubeck-Graudal , Skanderborg Løbeklub80Skanderborg LøbeklubGreve21.8.2020
2153:19.31   Birgit Rødgaard-Jessen Lund , Herlev Løbe- og Atletikklub55Herlev Løbe- og AtletikklubGreve21.8.2020
2253:57.01   Bonnie Ridderberg , TRI4 Triathlon Klub49TRI4 Triathlon KlubGreve21.8.2020
K 3000 m forh. (8)
19:49.93   Anna Emilie Møller , Blovstrød - Løverne97Blovstrød - LøverneStara Zagora19.6.2021
210:05.86   Anna Mark Helwigh , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbCharlottesville VA17.4.2021
310:22.37   Carolien Millenaar , Herning Løbeklub97Herning LøbeklubMobile AL14.5.2021
410:27.06   Laura Astrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
511:53.92   Ida Tveen Høgsberg , Skive A.M.04Skive A.M.Randers2.5.2021
612:01.72   Mathilde Winther , Blovstrød Løverne02Blovstrød LøverneAalborg12.9.2020
712:09.35   Lærke F. Thygesen , Randers Sportsklub Freja05Randers Sportsklub FrejaRanders2.5.2021
812:25.5h   Matilde Willer , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.7.2020
913:45.81   Isabella Matilda Jensen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
K 100 m hæk 84.0 cm (24)
113.13   Mette Graversgaard , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbStockholm/S23.8.2020
213.64   Thea Haahr , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
313.79   Mathilde Heltbech , FIF atletik og motion95FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
413.95   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
513.97   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
614.04   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
714.27   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
814.41   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
914.56   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1014.78   Ida Boel , Esbjerg Atletik og Motion00Esbjerg Atletik og MotionKøbenhavn15.8.2020
1014.78   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1214.91   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1315.24   Emilie Florin , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn5.9.2020
1415.42   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbAalborg12.9.2020
1515.57   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
1615.67   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
1715.71   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
1815.73   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.5.2021
1915.80   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2016.09   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
2116.23   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København29.8.2020
2216.76   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.8.2020
2316.84   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAalborg12.9.2020
2416.93   Emilie Røntved Krukiewicz , Sæby Idrætsklub 8096Sæby Idrætsklub 80Aalborg5.6.2021
2517.28   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroAalborg12.9.2020
2618.76   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
2718.93   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Plymouth6.6.2021
2819.11   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn15.5.2021
2920.59   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
3021.37   Wilma Birch Johansson , KIF - København99KIF - KøbenhavnAalborg12.9.2020
K 400 m hæk (8)
155.20   Sara Slott Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb87Aarhus 1900 Atletik og LøbRoma17.9.2020
258.10   Martha Danneskjold Rasmussen , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbGenève12.6.2021
358.71   Annemarie Nissen , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbEspoo10.6.2021
41:02.75   Amanda Sondrup Henriques , Randers Sportsklub Freja04Randers Sportsklub FrejaHvidovre13.6.2021
51:03.98   Bettina Meyer (u) , KIF - København88KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
61:05.25   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiAarhus8.8.2020
71:05.60   Nathalie Richter-Mikkelsen , Sparta Atletik og Løb00Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
81:07.23   Marie Falkebo Jensen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2021
91:09.52   Anna Krab Scheibelein , KIF - København98KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.5.2021
101:11.08   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg24.4.2021
111:11.51   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
121:11.84   Sophie Mørch , Blovstrød - Løverne05Blovstrød - LøverneHvidovre13.6.2021
131:12.51   Amalie Quistgaard , Skive A.M.04Skive A.M.Aalborg13.9.2020
141:15.44   Wilma Birch Johansson , KIF - København99KIF - KøbenhavnAalborg13.9.2020
151:17.53   Anna Lena Espegaard , KIF - København05KIF - KøbenhavnBallerup20.6.2021
161:19.90   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
171:21.07   Mathilde Winther , Blovstrød Løverne02Blovstrød LøverneHvidovre13.6.2021
K Højdespring (12)
11.79   Rikke Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
21.75   Line Damsgaard Andersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus3.6.2021
31.73   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.København16.8.2020
31.73   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikKøbenhavn16.8.2020
51.72   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
61.69   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
71.68   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
81.67   Klara Winther Krustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders19.6.2021
91.66   Sofie Albrechtsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
101.65   Martyna Kresa (u) , Aarhus 1900 Atletik og Løb01Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
101.65   Laura Bollerslev Andreasen , Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubFrederiksberg5.6.2021
121.63   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
121.63   Sara Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
141.60   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
141.60   Isabel Josefina B. Farup , Holte Atletik05Holte AtletikBallerup19.6.2021
161.59   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubHvidovre1.8.2020
161.59   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
181.58   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTårnby11.7.2020
181.58   Lia Palmberg Nordhald , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBallerup9.5.2021
201.57   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København29.8.2020
211.56   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
211.56   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionFrederiksberg5.6.2021
231.55   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
231.55   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAalborg13.9.2020
251.54   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
251.54   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
271.53   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHvidovre1.8.2020
281.52   Ieva Stonciute , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbHvidovre12.6.2021
291.51   Liv T Selmer , Silkeborg Atletik Klub 7704Silkeborg Atletik Klub 77Aalborg13.9.2020
291.51   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningHolte24.9.2020
291.51   Anna Braad Olesen , Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubBallerup19.6.2021
321.50   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubTårnby22.6.2020
321.50   Maja Hjorth Antvorskov , FIF atletik og motion02FIF atletik og motionHerlev30.6.2020
321.50   Smilla Hytholm Alex Petersen , Holte Atletik04Holte AtletikTårnby11.7.2020
321.50   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
321.50   Christine Kjestrup Jørgensen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg29.5.2021
371.48   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
371.48   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
371.48   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.8.2020
371.48   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse29.5.2021
411.45   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn13.6.2020
411.45   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn13.6.2020
411.45   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.7.2020
411.45   Mie Mikkelsen , Aaig - Atletik & Triathlon01Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
411.45   Laura Frandsen , SG Atletik Svendborg03SG Atletik SvendborgNyborg24.8.2020
411.45   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
411.45   Lærke Elgaard Larsen , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup9.5.2021
411.45   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Plymouth6.6.2021
411.45   Mathilde Herskind , Silkeborg Atletik Klub 7705Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.6.2021
501.44   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
501.44   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn15.5.2021
K Stangspring (12)
14.21   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbBallerup9.7.2020
24.17   Line R Jensen , Sparta Atletik og Løb92Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.6.2021
34.00   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbSkara5.6.2021
43.80   Caroline Ranners , Sparta Atletik og Løb95Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.8.2020
53.64   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKarlskrona12.7.2020
63.61   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnBallerup9.7.2020
73.40   Annabelle Viple , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
83.32   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
93.20   Sophia Bagger Bohn , Aarhus 1900 Atletik og Løb04Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders5.6.2021
103.02   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionHvidovre2.8.2020
113.01   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup9.7.2020
113.01   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbBallerup9.7.2020
133.00   Camille Frederiksen , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Aalborg13.9.2020
142.80   Eva Sabro Larsen , Aalborg Atletik og Motion04Aalborg Atletik og MotionAalborg13.9.2020
152.70   Lærke Elgaard Larsen , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2021
162.51   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse29.9.2020
172.50   Freja Petersen , Slagelse Atletik DELTA02Slagelse Atletik DELTASlagelse23.6.2020
182.42   Signe Lehmann , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionHvidovre2.8.2020
192.30   Louise Sevelsted , Aarhus 1900 Atletik og Løb91Aarhus 1900 Atletik og LøbRanders16.6.2021
202.20   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAalborg13.9.2020
211.90   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter20.6.2021
K Længdespring (12)
16.06   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnStara Zagora20.6.2021
26.05   Janne Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.8.2020
35.94   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn16.5.2021
45.82   Isabell Paprotny , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbKolding20.6.2020
55.74   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
65.72   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
65.72   Mathilde Zeuthen Pedersen , KIF - København99KIF - KøbenhavnHvidovre12.6.2021
85.68   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
85.68   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
105.67   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
115.65   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
125.64   Sophie Roessler , FIF atletik og motion96FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
135.63   Annika Baun Haldbo , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
145.59   Josephine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.7.2020
155.58   Aranya Kanakalingam , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionKøbenhavn16.8.2020
165.57   Emmanuelle Orlay (u) , Aaig - Atletik & Triathlon97Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
175.53   Katrine Holten Winther , KIF - København89KIF - KøbenhavnKøbenhavn27.7.2020
175.53   Betty Marie Ramsgaard Jensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
195.46   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbFrederiksberg6.6.2021
205.45   Nanna Grubert , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubKøbenhavn9.5.2021
215.42   Cecilie Gedsø Færge , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
225.35   Klara Lind Toustrup , Aarhus 1900 Atletik og Løb03Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
235.34   Marie Høgh Larsen , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbTårnby27.8.2020
235.34   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMBallerup9.5.2021
235.34   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
265.29   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.8.2020
265.29   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
285.28   Jessie Ipsen , KIF - København83KIF - KøbenhavnKøbenhavn16.8.2020
295.24   Filippa Roug , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubFrederiksberg6.6.2021
305.22   Stine Baandrup Tindbæk , Ballerup Atletik Klub05Ballerup Atletik KlubFrederiksberg6.6.2021
315.21   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionTårnby27.8.2020
325.20   Katrine Vad , Silkeborg Atletik Klub 7701Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg7.9.2020
325.20   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København15.9.2020
345.19   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
355.18   Sara Olsen , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn22.7.2020
355.18   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.5.2021
355.18   Ditte Schmidt , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
385.14   Maria Skov Kragh , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.5.2021
395.12   Sofie Tidsvilde , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
405.11   Amalie Thrane , Bagsværd Atletik Club03Bagsværd Atletik ClubBallerup20.6.2021
415.09   Caroline Vammen , Ballerup Atletik Klub04Ballerup Atletik KlubTårnby11.7.2020
425.06   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn22.8.2020
435.04   Mette Klausen , Silkeborg Atletik Klub 7703Silkeborg Atletik Klub 77Randers19.6.2021
444.98   Solvej Møller , Greve Atletik05Greve AtletikBallerup20.6.2021
454.97   Signe Boelsmand , KIF - København91KIF - KøbenhavnKøbenhavn15.9.2020
454.97   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Randers19.6.2021
474.95   Marie Qvist Jensen , Aarhus Fremad Atletik97Aarhus Fremad AtletikAarhus1.5.2021
484.94   Emilie Børregaard Voigt , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
484.94   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
504.93   Klara Skriver Loessl , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
K Trespring (12)
113.99   Janne Nielsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb93Aarhus 1900 Atletik og LøbAlbi13.9.2020
212.82   Isabell Paprotny , Aarhus 1900 Atletik og Løb97Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
312.46   Nina Lund , Vejle Idrætsforening01Vejle IdrætsforeningKøbenhavn29.5.2021
412.39   Katrine Holten Winther , KIF - København89KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2021
512.03   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn8.6.2021
611.82   Kathrine Holst Hahn , FIF atletik og motion04FIF atletik og motionHvidovre13.6.2021
711.81   Laura Tølløse , Sparta Atletik og Løb97Sparta Atletik og LøbKøbenhavn8.6.2021
811.34   Victoria Lendal , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbAarhus6.9.2020
911.20   Smilla Hytholm Alex Petersen , Holte Atletik04Holte AtletikBallerup19.6.2021
1011.12   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionAalborg12.9.2020
1110.85   Thea Lei Hansgaard , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby9.5.2021
1210.58   Margit Weihe Fríðmundsdóttir , Bragdið99BragdiðTórshavn15.5.2021
1310.53   Carla Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionAarhus6.9.2020
1410.30   Bára Jógvansdóttir Glerfoss , Bragdið03BragdiðTórshavn9.9.2020
1510.20   Amalie Nymann Thomsen , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby18.4.2021
1610.11   Natalie Vaabengaard , HG Atletik TM02HG Atletik TMAalborg12.9.2020
179.87   Teresa Fríðriksdóttir Bláhamar , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
189.83   Maria Biskopstø , Treysti02TreystiTórshavn15.5.2021
189.83   Julie Hesselvig , Skive A.M.03Skive A.M.Aalborg5.6.2021
209.61   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubTårnby11.10.2020
219.37   Bjørg Jensen , Bragdið03BragdiðTórshavn9.9.2020
229.10   Anne Bonderup Andersen , Aalborg Atletik og Motion01Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
239.05   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
249.01   Line Bjørn Larsen , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
258.80   Katrine Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro04Athletikklubben HolstebroHolstebro23.5.2020
268.72   Ursula Weiglin , Aarhus Fremad Atletik01Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
278.41   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter20.6.2021
288.33   Pauline Bennett Thorup , Trongårdens Idræts Forening04Trongårdens Idræts ForeningLyngby13.6.2020
298.09   Ane Liv Berthelsen , Randers Sportsklub Freja95Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
306.93   Alzhbeta Ella Alexandrova , Herlev Løbe- og Atletikklub71Herlev Løbe- og AtletikklubBallerup30.8.2020
K Kuglestød 4.0 kg (12)
116.42   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionCollege Station TX14.5.2021
214.77   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Odense14.6.2020
314.04   Maria Sløk , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
414.02   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
513.50   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
613.34   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
713.32   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve20.8.2020
812.40   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
912.33   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbBallerup19.6.2021
1012.01   Sofie Albrechtsen , Aarhus 1900 Atletik og Løb95Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
1111.37   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTABallerup19.6.2021
1211.33   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningBallerup13.5.2021
1311.19   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
1411.18   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBallerup13.5.2021
1511.14   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
1611.06   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Hvidovre2.8.2020
1710.95   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
1710.95   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Skive31.5.2021
1910.91   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbKøbenhavn15.5.2021
2010.81   Emmanuelle Orlay (u) , Aaig - Atletik & Triathlon97Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa22.8.2020
2110.69   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn23.8.2020
2210.58   Mathilde U. Kramer , FIF atletik og motion93FIF atletik og motionAarhus6.9.2020
2310.48   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
2410.47   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
2510.40   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
2610.24   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikBagsværd30.8.2020
2710.18   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup19.6.2021
2810.11   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus8.5.2021
299.93   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
309.59   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn29.8.2020
319.38   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
329.30   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn29.8.2020
339.19   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
349.02   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionFrederiksberg6.6.2021
358.91   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
368.90   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
378.77   Dorte Rousing , Randers Sportsklub Freja75Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
388.76   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn28.4.2021
398.72   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg5.6.2021
408.71   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroHolstebro28.4.2021
418.62   Ditte Stoltze , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTAKøbenhavn15.5.2021
428.48   Louise Bach Moore , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn4.9.2020
438.45   Guðrið Káradóttir Petersen , Hvirlan00HvirlanTórshavn9.7.2020
448.23   Johanne Westergaard , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
458.07   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
468.03   Line Kold , Athletikklubben Holstebro01Athletikklubben HolstebroKøbenhavn29.8.2020
477.94   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
487.82   Kathrine Wulff , Herlev Løbe- og Atletikklub84Herlev Løbe- og AtletikklubHerlev26.8.2020
497.76   Sólja Fríða Jóanisdóttir , Frælsi81FrælsiTórshavn23.8.2020
507.65   Sofie Skovgaard , Greve Atletik93Greve AtletikGreve3.10.2020
K Diskoskast 1.0 kg (12)
160.43   Kathrine Bebe , Sparta Atletik og Løb91Sparta Atletik og LøbHvidovre2.8.2020
259.69   Lisa Brix Pedersen , Sparta Atletik og Løb96Sparta Atletik og LøbHvidovre13.6.2021
356.69   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionHvidovre13.6.2021
446.79   Marie Aagaard , Odense Atletik - O.G.F.96Odense Atletik - O.G.F.Odense22.8.2020
544.83   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
644.54   Maria Sløk , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionHvidovre2.8.2020
744.18   Tenna Riber Thordahl , Køge Atletik95Køge AtletikKøbenhavn15.8.2020
841.37   Cathrine Trodsøe , Odense Atletik - O.G.F.99Odense Atletik - O.G.F.Nyborg13.9.2020
938.58   Vivian Kraft , Hvidovre Atletik & Motion66Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
1038.22   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningRanders20.6.2021
1137.88   Anna Sofia Mikkelsen , Odense Atletik - O.G.F.91Odense Atletik - O.G.F.Nyborg13.9.2020
1237.56   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbSlagelse8.8.2020
1337.34   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikBallerup20.6.2020
1436.36   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Odense13.9.2020
1536.27   Kristel Høj Walther , Odense Atletik - O.G.F.87Odense Atletik - O.G.F.Nyborg13.9.2020
1635.20   Sofie Froberg , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus26.5.2021
1734.99   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbBallerup20.6.2020
1834.92   Iben Pusle Dahl , Skive A.M.05Skive A.M.Skive10.5.2021
1934.45   Freja Veicherts , KIF - København05KIF - KøbenhavnBallerup20.6.2021
2033.55   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
2133.31   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanAalborg12.9.2020
2230.79   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg3.10.2020
2329.99   Astrid T. Christensen , Sparta Atletik og Løb04Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
2429.73   Nanna Tveen Høgsberg , Skive A.M.03Skive A.M.Randers20.6.2021
2528.39   Guðrið Káradóttir Petersen , Hvirlan00HvirlanTórshavn22.8.2020
2628.34   Lone Sørensen , Odense Atletik - O.G.F.52Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
2728.06   Anne Kirstine Jensen , Aalborg Atletik og Motion54Aalborg Atletik og MotionAarhus6.9.2020
2827.80   Martine Rørbøl Markussen , Bagsværd Atletik Club05Bagsværd Atletik ClubBagsværd3.6.2021
2927.76   Ingrid Gram Jensen , Sparta Atletik og Løb05Sparta Atletik og LøbVejle10.4.2021
3027.69   Dorte Ramlov , FIF Hillerød60FIF HillerødAabenraa28.7.2020
3127.46   Dorte Rousing , Randers Sportsklub Freja75Randers Sportsklub FrejaAarhus6.9.2020
3227.42   Ida Hørdum Nielsen , Trongårdens Idræts Forening05Trongårdens Idræts ForeningLyngby6.6.2021
3327.25   Rebecca Nielsen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup20.6.2021
3427.09   Caroline Jørgensen , Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubBallerup13.5.2021
3526.70   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionHvidovre23.5.2020
3626.61   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Skive28.12.2020
3726.10   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAarhus17.4.2021
3825.86   Inge Faldager , Hvidovre Atletik & Motion48Hvidovre Atletik & MotionGreve2.4.2021
3925.30   Helle Guldborg Nielsen , Aaig - Atletik & Triathlon70Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa1.6.2020
4024.14   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
4124.02   Mille B. Olesen , Aalborg Atletik og Motion02Aalborg Atletik og MotionAalborg26.9.2020
4223.85   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
4323.51   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4423.30   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4523.24   Caroline Mejdal Svenstrup , Skive A.M.04Skive A.M.Skive20.5.2020
4623.23   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
4723.10   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd29.8.2020
4822.78   Katrine Amtoft , FIF atletik og motion05FIF atletik og motionBallerup13.5.2021
4922.66   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
5022.60   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg26.9.2020
K Hammerkast 4.0 kg (12)
168.38   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbStara Zagora20.6.2021
264.60   Celina Julin , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn21.5.2020
361.72   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
457.75   Liv Nedergaard , Sparta Atletik og Løb02Sparta Atletik og LøbKøbenhavn9.5.2021
554.14   Katrine Fjerbæk Olsen , Skive A.M.01Skive A.M.Aalborg13.9.2020
650.19   Cæcilie Højer McClure , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionGreve8.8.2020
749.81   Louise Odgaard , Sparta Atletik og Løb93Sparta Atletik og LøbKøbenhavn6.8.2020
849.24   Maria Sløk , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionKøbenhavn16.8.2020
948.24   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
1048.12   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningHerning13.6.2020
1145.74   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
1244.15   Alberte Brogaard Jensen , Aalborg Atletik og Motion03Aalborg Atletik og MotionAalborg22.5.2021
1343.63   Annika Mejls Ramsgaard , Athletikklubben Holstebro03Athletikklubben HolstebroAarhus17.4.2021
1443.41   Guðrið Káradóttir Petersen , Hvirlan00HvirlanTórshavn22.8.2020
1542.17   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn24.6.2020
1642.14   Anne Farum Kristensen , Aarhus 1900 Atletik og Løb99Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus26.5.2021
1740.72   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionKøbenhavn16.8.2020
1840.39   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubAalborg13.9.2020
1934.23   Cathrine Nygaard , Randers Sportsklub Freja00Randers Sportsklub FrejaRanders28.6.2020
1934.23   Caroline Jørgensen , Amager Atletik Club05Amager Atletik ClubTårnby28.4.2021
2134.10   Ida Hother le Fevre , Bagsværd Atletik Club04Bagsværd Atletik ClubBagsværd4.10.2020
2233.61   Lone Sørensen , Odense Atletik - O.G.F.52Odense Atletik - O.G.F.Odense5.9.2020
2332.13   Mette Marie Jensen , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup19.6.2021
2430.81   Johanne Vilsen , Holte Atletik04Holte AtletikBagsværd4.10.2020
2530.71   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikBallerup20.6.2020
2629.97   Freja K. Madsen , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup21.5.2020
2729.48   Alberte Riber Jakobsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
2828.01   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
2925.59   Marie Møller Christiansen , Hvide Sande KFUM Atletik78Hvide Sande KFUM AtletikRanders16.6.2021
3025.48   Nikoline L. Laursen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionFrederiksberg10.6.2020
3125.18   Kate Ladefoged , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby11.10.2020
3223.68   Katja Andresen , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby9.6.2021
3323.23   Marie Mendgård , Herning Gf, Atletik/Motion98Herning Gf, Atletik/MotionHerning26.9.2020
3422.62   Emmanuelle Orlay (u) , Aaig - Atletik & Triathlon97Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa10.10.2020
3522.00   Ellen Andreasen , Amager Atletik Club98Amager Atletik ClubTårnby28.4.2021
3621.59   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn22.8.2020
3721.26   Viktoria Kolbye , Amager Atletik Club94Amager Atletik ClubTårnby15.9.2020
3821.00   Misja B. Jepsen , Hvidovre Atletik & Motion01Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
3920.31   Emilie Vejlgaard , Silkeborg Atletik Klub 7798Silkeborg Atletik Klub 77Silkeborg10.6.2020
4019.70   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn22.8.2020
4119.22   Emma Rokkjer Langball , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4217.54   Bonnie Liefting , Odense Atletik - O.G.F.95Odense Atletik - O.G.F.Exeter20.6.2021
4315.21   Jannie Nielsen , Aalborg Atletik og Motion78Aalborg Atletik og MotionSkive31.5.2021
4412.74   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
4511.18   Henriette Nygaard , Aarhus Fremad Atletik96Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
K Spydkast 600 gram (12)
151.14   Liv Cantby , Korsør Atletik & Motion99Korsør Atletik & MotionStara Zagora19.6.2021
247.16   Anna Øbakke Lange , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbHvidovre1.8.2020
344.92   Karla Schärfe , Sparta Atletik og Løb03Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
444.22   Line Holm Jensen , Aalborg Atletik og Motion00Aalborg Atletik og MotionHvidovre1.8.2020
541.98   Nickoline Skifter Andersen , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbSlagelse30.5.2021
640.33   Søs Sühler , Idrætsklubben Olympia04Idrætsklubben OlympiaMaribo 2.6.2021
738.75   Caroline Bredsten Henriksen , FIF atletik og motion98FIF atletik og motionKøbenhavn15.8.2020
838.14   Sunniva Bogadóttir , Hvirlan01HvirlanTórshavn23.8.2020
937.61   Elin Niclasen , Hvirlan03HvirlanTórshavn23.8.2020
1036.24   Mette Overgaard Nielsen , Roar Atletik71Roar AtletikRoskilde9.8.2020
1135.77   Anne Sofie Hyldtoft Olsen , KIF - København94KIF - KøbenhavnKøbenhavn30.8.2020
1234.86   Amalie Molander Pedersen , FIF atletik og motion00FIF atletik og motionBagsværd29.8.2020
1334.85   Nikoline Lybæk Petersen , Aarhus 1900 Atletik og Løb98Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus6.9.2020
1434.36   Jasmin Boe Rasmussen , Greve Atletik00Greve AtletikKøbenhavn15.8.2020
1534.33   Anne Lorenzen , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
1534.33   Josefine Skifter Andersen , Slagelse Atletik DELTA03Slagelse Atletik DELTASlagelse24.4.2021
1734.12   Mathilde Kreiberg Skou , Aarhus 1900 Atletik og Løb02Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.5.2021
1834.04   Ida Boe Rasmussen , Greve Atletik03Greve AtletikKøbenhavn16.5.2021
1933.55   Sandra Böll , Sparta Atletik og Løb94Sparta Atletik og LøbKøbenhavn16.5.2021
2033.08   Thea Jensen , Hvidovre Atletik & Motion99Hvidovre Atletik & MotionGreve18.8.2020
2133.06   Lise Lotte Jepsen , Odense Atletik - O.G.F.00Odense Atletik - O.G.F.Bagsværd29.8.2020
2232.00   Sara Kjær Andersen , Vejle Idrætsforening02Vejle IdrætsforeningRanders19.6.2021
2331.88   Smilla Mygind Kristensen , KIF - København04KIF - KøbenhavnAarhus6.9.2020
2431.22   Tina Bischoff Gellin , Holte Atletik98Holte AtletikHolte1.10.2020
2530.85   Annesofie Hartmann Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion00Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
2630.54   Bjørk Nørremark , Hvidovre Atletik & Motion02Hvidovre Atletik & MotionHvidovre24.9.2020
2730.13   Rebecca Spiegelhauer , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubBallerup24.8.2020
2830.02   Julie Kalstrup Schulz , Aarhus 1900 Atletik og Løb00Aarhus 1900 Atletik og LøbAarhus1.5.2021
2929.66   Louise Busk Nielsen , Hvidovre Atletik & Motion97Hvidovre Atletik & MotionBallerup17.4.2021
3029.61   Caroline Eckert (u) , Odense Atletik - O.G.F.97Odense Atletik - O.G.F.København5.7.2020
3129.25   Sólja Fríða Jóanisdóttir , Frælsi81FrælsiTórshavn23.8.2020
3228.98   Katrine Koch Jacobsen , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbBagsværd29.8.2020
3328.83   Ida Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb01Sparta Atletik og LøbKøbenhavn23.5.2020
3428.24   Margaret Darkwa , Ballerup Atletik Klub02Ballerup Atletik KlubAalborg12.9.2020
3527.27   Maria Sløk , Hvidovre Atletik & Motion83Hvidovre Atletik & MotionBagsværd29.8.2020
3626.70   Louise Wrisberg Kæstel , Holte Atletik01Holte AtletikHelsingør3.9.2020
3726.61   Laura Grønbech , Sparta Atletik og Løb99Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
3826.35   Karin Holm Simonsen , Bragdið99BragdiðTórshavn7.7.2020
3926.18   Emmanuelle Orlay (u) , Aaig - Atletik & Triathlon97Aaig - Atletik & TriathlonAabenraa31.7.2020
4026.15   Elisabeth Holm Simonsen , Bragdið01BragdiðTórshavn23.8.2020
4125.88   Annette Juma Nielsen , KIF - København96KIF - KøbenhavnKøbenhavn30.8.2020
4225.75   Laura Aaen , SG Atletik Svendborg02SG Atletik SvendborgNyborg24.8.2020
4325.41   Ida Lønne Jespersen , Ballerup Atletik Klub00Ballerup Atletik KlubBallerup30.8.2020
4425.01   Emma Beiter Bomme , Sparta Atletik og Løb98Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
4524.59   Guðrið Káradóttir Petersen , Hvirlan00HvirlanTórshavn23.8.2020
4624.43   Lýdia Poula Simonsen , Hvirlan01HvirlanTórshavn5.9.2020
4724.06   Caroline Bonde Holm , Sparta Atletik og Løb90Sparta Atletik og LøbKøbenhavn30.8.2020
4823.93   Sofie Møller , Aarhus Fremad Atletik99Aarhus Fremad AtletikAarhus6.9.2020
4923.88   Tracy Agyekum , Ballerup Atletik Klub01Ballerup Atletik KlubBallerup17.4.2021
5023.81   Sandra B. Christensen , Amager Atletik Club95Amager Atletik ClubTårnby11.10.2020

Seneste resultater

19.9AabenraaSønderjysk Mesterskab
19.9SkiveNVJ Mesterskabsstævne
19.9KøbenhavnCPH Half
18.9AalborgDM-revanche stævne
15.9HerlevGert Kærlin Tribute 2021
11‐12.9HvidovreDM ungdom
7.9RandersNålestævne
7.9AarhusSensommerstævne
6.9StoholmKlubstævne Stoholm
6.9RønneDGI individuelle mesterskaber
5.9RønneDiskosstævne
5.9AarhusDM Hold 2021
4.9LyngbyØstdanske Holdmesterskaber for Ungdom
4.9GreveDT Master Finale
3‐4.9TórshavnFM Ung 2021
2.9OdenseSprintstævne
2.9KøbenhavnTorsdagskast
2.9TårnbyUP stævne Tårnby
1.9GrindstedJump event 2
30.8SilkeborgKastestævne
30.8HerlufsholmKlubstævne
29.8KøbenhavnSparta Springstævne
29.8AarhusAarhus springer i luften 3
29.8HerlevHerlevløbet
28.8HelsingørNordsjællandsk ungdomsstævne
28.8RandersSpring med musik 2
28‐29.8BallerupDM-Master
25.8OdenseNålestævne 2 - Odense
25.8Rønne5000m
25.8HerlevÅbne klubmesterskaber i Tre-kamp
24.8KøbenhavnSparta 5000 & 1 Nats PB
24.8FrederiksbergSprint og Stafetstævne
21.8AalborgAalborg stævne 8
21‐22.8BagsværdDM og DMU kastemangekamp og vægtkast
21‐22.8KøbenhavnDM Mangekamp
21‐22.8KøbenhavnDM Mangekamp U12
19.8FrederiksbergUP Stævne
19.8AarhusDMU Kval
19.8TårnbyTårnby TRACKS
18.8SkiveSkivekast 4-21
17.8SkiveAugust stævne
15.8VibyViby Open
14‐15.8KøbenhavnSparta Copenhagen Games 2021
14.8SilkeborgKastemangekamp
14.8BagsværdSunset 5000m
14‐15.8TórshavnFM vaksin 2021
13.8SlagelseFredags sprint
12.8AalborgAalborg stævne 7 (ny dato)
11.8Rønne2000m
11.8RønneDiskoskast
7.8RandersPå gensyn Anders
7.8AabenraaMichel Leinders Hammerkast
7.8AarhusOverspringsstævne
7.8HvidovreKastestævne
7.8KøbenhavnDM kapgang 20/30 km
7.8ValbyKapgangsstævne
4.8KøbenhavnTracks Østerbro
1.8HerlevSommerferiekast 5
1.8GreveSommerstævne
31.7EsbjergKastedag i Esbjerg