M 100 m 5.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 5.6. | Vind: +1.2 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel Osewa Samuel Osewa ('91) | 91 | GBR | 10.29 | PB | ||||||||||
2 | Karol Zalewski Karol Zalewski ('93) | 93 | POL | 10.37 | SB | ||||||||||
3 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.40 | |||||||||||
4 | Krzysztof Grześkowiak Krzysztof Grześkowiak ('93) | 93 | POL | 10.47 | |||||||||||
5 | Grzegorz Zimniewicz Grzegorz Zimniewicz ('91) | 91 | POL | 10.48 | |||||||||||
6 | Artur Zaczek Artur Zaczek ('89) | 89 | POL | 10.53 | SB | ||||||||||
7 | Kamil Masztak Kamil Masztak ('84) | 84 | POL | 10.59 | |||||||||||
7 | Adam Pawłowski Adam Pawłowski ('92) | 92 | POL | 10.59 | |||||||||||
9 | Remigiusz Olszewski Remigiusz Olszewski ('92) | 92 | POL | 29.92 | |||||||||||
Indledende heats | 5.6. | ||||||||||||||
Indledende 1 5.6. Vind: +1.8 | 5.6. | Vind: +1.8 | |||||||||||||
1 | Samuel Osewa Samuel Osewa ('91) | 91 | GBR | 10.34 | Q | ||||||||||
2 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.41 | Q | ||||||||||
3 | Karol Zalewski Karol Zalewski ('93) | 93 | POL | 10.41 | q | SB | |||||||||
4 | Adam Pawłowski Adam Pawłowski ('92) | 92 | POL | 10.53 | q | SB | |||||||||
5 | Artur Zaczek Artur Zaczek ('89) | 89 | POL | 10.59 | q | SB | |||||||||
Indledende 2 5.6. Vind: +1.8 | 5.6. | Vind: +1.8 | |||||||||||||
1 | Remigiusz Olszewski Remigiusz Olszewski ('92) | 92 | POL | 10.21 | Q | PB | |||||||||
2 | Grzegorz Zimniewicz Grzegorz Zimniewicz ('91) | 91 | POL | 10.41 | Q | SB | |||||||||
2 | Krzysztof Grześkowiak Krzysztof Grześkowiak ('93) | 93 | POL | 10.41 | Q | PB | |||||||||
4 | Kamil Masztak Kamil Masztak ('84) | 84 | POL | 10.43 | q | SB | |||||||||
5 | Robert Kubaczyk Robert Kubaczyk ('86) | 86 | POL | 10.65 | SB | ||||||||||
M 400 m 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Soufiane Bouhada Soufiane Bouhada ('90) | 90 | ALG | 46.34 | |||||||||||
2 | Jamie Bowie Jamie Bowie ('89) | 89 | GBR | 46.44 | |||||||||||
3 | Jakub Krzewina Jakub Krzewina ('89) | 89 | POL | 46.50 | SB | ||||||||||
3 | Jakub Krzewina Jakub Krzewina ('89) | 89 | POL | 46.50 | SB | ||||||||||
4 | Łukasz Krawczuk Łukasz Krawczuk ('89) | 89 | POL | 46.57 | SB | ||||||||||
5 | Kacper Kozłowski Kacper Kozłowski ('86) | 86 | POL | 46.88 | SB | ||||||||||
6 | Wiktor Suwara Wiktor Suwara ('96) | 96 | POL | 46.96 | |||||||||||
7 | Benjamin VedelBenjamin Vedel ('97) | 97 | DEN | 47.09 | SB | ||||||||||
8 | Marek Niit Marek Niit ('87) | 87 | EST | 49.19 | SB | ||||||||||
Finale B 5.6. | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Michał Pietrzak Michał Pietrzak ('89) | 89 | POL | 46.81 | SB | ||||||||||
2 | Przemysław Waściński Przemysław Waściński ('95) | 95 | POL | 47.26 | SB | ||||||||||
3 | Bartłomiej Chojnowski Bartłomiej Chojnowski ('93) | 93 | POL | 47.63 | SB | ||||||||||
4 | Rafał Smoleń Rafał Smoleń ('94) | 94 | POL | 47.68 | |||||||||||
5 | Marcin Marciniszyn Marcin Marciniszyn ('82) | 82 | POL | 48.00 | SB | ||||||||||
6 | Andrzej Jaros Andrzej Jaros ('90) | 90 | POL | 48.07 | SB | ||||||||||
7 | Piotr Kuśnierz Piotr Kuśnierz ('94) | 94 | POL | 48.11 | SB | ||||||||||
8 | Tomasz Sieradzan Tomasz Sieradzan ('93) | 93 | POL | 48.52 | |||||||||||
9 | Mateusz Sieradzki Mateusz Sieradzki ('97) | 97 | POL | 49.60 | PB | ||||||||||
M 800 m 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Karol Konieczny Karol Konieczny ('93) | 93 | POL | 1:48.63 | |||||||||||
2 | Michał Rozmys Michał Rozmys ('95) | 95 | POL | 1:49.42 | SB | ||||||||||
3 | Jakub Bałdyka Jakub Bałdyka ('96) | 96 | POL | 1:49.70 | PB | ||||||||||
4 | Grzegorz Kunc Grzegorz Kunc ('97) | 97 | POL | 1:50.06 | PB | ||||||||||
5 | Damian Rudnik Damian Rudnik ('95) | 95 | POL | 1:50.14 | PB | ||||||||||
6 | Patryk Sieradzki Patryk Sieradzki ('98) | 98 | POL | 1:50.67 | PB | ||||||||||
7 | Roman Kwiatkowski Roman Kwiatkowski ('95) | 95 | POL | 1:51.16 | SB | ||||||||||
8 | Patryk Kozłowski Patryk Kozłowski ('98) | 98 | POL | 1:51.58 | |||||||||||
9 | Jędrzej Hasiura Jędrzej Hasiura ('97) | 97 | POL | 1:54.84 | |||||||||||
10 | Mateusz Dębski Mateusz Dębski ('98) | 98 | POL | 2:00.07 | SB | ||||||||||
Grzegorz Kalinowski Grzegorz Kalinowski ('90) | 90 | POL | DNF | ||||||||||||
Finale B 5.6. | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Michał Kitliński Michał Kitliński ('98) | 98 | POL | 1:53.58 | |||||||||||
2 | Krzysztof Turski Krzysztof Turski | 00 | POL | 1:54.46 | PB | ||||||||||
3 | Wojciech Sowik Wojciech Sowik ('96) | 96 | POL | 1:54.69 | PB | ||||||||||
4 | Patryk Korycki Patryk Korycki ('99) | 99 | POL | 1:55.56 | PB | ||||||||||
5 | Patryk Radwański Patryk Radwański ('96) | 96 | POL | 2:01.14 | SB | ||||||||||
6 | Damian Wiśniewski Damian Wiśniewski | 00 | POL | 2:01.90 | PB | ||||||||||
7 | Szymon Staroń Szymon Staroń | 00 | POL | 2:05.09 | PB | ||||||||||
M 3000 m forh. 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Patrick Churkor Patrick Churkor ('91) | 91 | KEN | 8:32.46 | |||||||||||
2 | Ole HesselbjergOle Hesselbjerg ('90) | 90 | DEN | 8:36.32 | |||||||||||
3 | Jonathan Hopkins Jonathan Hopkins ('92) | 92 | GBR | 8:37.43 | PB | ||||||||||
4 | Mateusz Demczyszak Mateusz Demczyszak ('86) | 86 | POL | 8:40.80 | SB | ||||||||||
5 | Christian Steinhammer Christian Steinhammer ('88) | 88 | AUT | 8:51.60 | |||||||||||
6 | Tomasz Szymkowiak Tomasz Szymkowiak ('83) | 83 | POL | 8:58.90 | SB | ||||||||||
7 | Christoph Sander Christoph Sander ('88) | 88 | AUT | 9:01.63 | |||||||||||
Michał Karwiński Michał Karwiński ('96) | 96 | POL | DNF | ||||||||||||
Áron Dani Áron Dani ('91) | 91 | HUN | DNF | ||||||||||||
M 110 m hæk 5.6. Vind: +0.7 Finale A Finale | 5.6. | Vind: +0.7 | |||||||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 13.40 | |||||||||||
2 | Maximilian Bayer Maximilian Bayer ('90) | 90 | GER | 13.61 | PB | ||||||||||
3 | Damian Czykier Damian Czykier ('92) | 92 | POL | 13.62 | PB | ||||||||||
4 | Gianni Frankis Gianni Frankis ('88) | 88 | ITA | 13.93 | SB | ||||||||||
5 | Dominik Bochenek Dominik Bochenek ('87) | 87 | POL | 13.95 | SB | ||||||||||
6 | Alex Al-Ameen Alex Al-Ameen ('89) | 89 | NGR | 14.13 | |||||||||||
Finale B 5.6. Vind: +3.0 | 5.6. | Vind: +3.0 | |||||||||||||
1 | Kacper Schubert Kacper Schubert ('95) | 95 | POL | 13.91 | w | ||||||||||
2 | Jakub Juniewicz Jakub Juniewicz ('93) | 93 | POL | 14.05 | w | ||||||||||
3 | Kamil Frączek Kamil Frączek ('94) | 94 | POL | 14.11 | w | ||||||||||
4 | Mikołaj JustyńskiMikołaj Justyński ('92) | 92 | POL | 14.16 | w | ||||||||||
5 | Dominik Staśkiewicz Dominik Staśkiewicz ('93) | 93 | POL | 14.43 | w | ||||||||||
6 | Alex Nwenwu Alex Nwenwu ('91) | 91 | GBR | 14.74 | w | ||||||||||
M Stangspring 4.6. Finale A Finale | 4.6. | ||||||||||||||
1 | Robert Sobera Robert Sobera ('91) | 91 | POL | 5.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karsten Dilla Karsten Dilla ('89) | 89 | GER | 5.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Paweł Wojciechowski Paweł Wojciechowski ('89) | 89 | POL | 5.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Piotr Lisek Piotr Lisek ('92) | 92 | POL | 5.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Rasmus Wejnold JørgensenRasmus Wejnold Jørgensen ('89) | 89 | DEN | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Mareks Ārents Mareks Ārents ('86) | 86 | LAT | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Przemysław Czerwiński Przemysław Czerwiński ('83) | 83 | POL | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Hendrik Gruber Hendrik Gruber ('86) | 86 | GER | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Karol Pawlik Karol Pawlik ('94) | 94 | POL | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Tomas Wecksten Tomas Wecksten ('96) | 96 | FIN | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Mateusz Jerzy Mateusz Jerzy ('95) | 95 | POL | 4.80 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Adam Lisiak Adam Lisiak ('90) | 90 | POL | 4.80 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Niko Koskinen Niko Koskinen ('96) | 96 | FIN | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Adrian Świderski Adrian Świderski ('86) | 86 | POL | 16.67 | w | +2.3 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karol Hoffmann Karol Hoffmann ('89) | 89 | POL | 16.54 | +1.6 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Julian Reid Julian Reid ('88) | 88 | GBR | 16.46 | +1.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Georgi Tsonov Georgi Tsonov ('93) | 93 | BUL | 16.43 | +2.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Maksym Sypniewski Maksym Sypniewski ('91) | 91 | POL | 16.14 | w | +2.2 | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jakub Andrzejczak Jakub Andrzejczak ('98) | 98 | POL | 15.58 | +1.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Konrad Bukowiecki Konrad Bukowiecki ('97) | 97 | POL | 20.83 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tomasz Majewski Tomasz Majewski ('81) | 81 | POL | 20.17 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Georgi Ivanov Georgi Ivanov ('85) | 85 | BUL | 19.56 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Orazio Cremona Orazio Cremona ('89) | 89 | RSA | 19.07 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Michał Haratyk Michał Haratyk ('92) | 92 | POL | 18.98 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jakub Szyszkowski Jakub Szyszkowski ('91) | 91 | POL | 18.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Rafał Kownatke Rafał Kownatke ('85) | 85 | POL | 18.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Dawid Krzyżan Dawid Krzyżan ('94) | 94 | POL | 18.48 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Paweł Fajdek Paweł Fajdek ('89) | 89 | POL | 81.71 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Wojciech Nowicki Wojciech Nowicki ('89) | 89 | POL | 76.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | David Söderberg David Söderberg ('79) | 79 | FIN | 75.59 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tuomas Seppänen Tuomas Seppänen ('86) | 86 | FIN | 75.33 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Bence Pásztor Bence Pásztor ('95) | 95 | HUN | 71.31 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Arkadiusz Rogowski Arkadiusz Rogowski ('93) | 93 | POL | 67.42 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m 5.6. Vind: +2.0 Finale A Finale | 5.6. | Vind: +2.0 | |||||||||||||
1 | Agata Forkasiewicz Agata Forkasiewicz ('94) | 94 | POL | 11.50 | |||||||||||
2 | Katarzyna Sokólska Katarzyna Sokólska ('93) | 93 | POL | 11.56 | PB | ||||||||||
3 | Anna Kiełbasińska Anna Kiełbasińska ('90) | 90 | POL | 11.56 | |||||||||||
4 | Mariya Ryemyen Mariya Ryemyen ('87) | 87 | UKR | 11.62 | SB | ||||||||||
5 | Marta Jeschke Marta Jeschke ('86) | 86 | POL | 11.63 | |||||||||||
6 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 11.75 | =PB | ||||||||||
7 | Chisato Fukushima Chisato Fukushima ('88) | 88 | JPN | 13.54 | |||||||||||
Angelika Stępień Angelika Stępień ('93) | 93 | POL | DNS | ||||||||||||
Marika Popowicz-Drapala Marika Popowicz-Drapala ('88) | 88 | POL | DNS | ||||||||||||
Indledende heats | 5.6. | ||||||||||||||
Indledende 1 5.6. Vind: +1.4 | 5.6. | Vind: +1.4 | |||||||||||||
1 | Chisato Fukushima Chisato Fukushima ('88) | 88 | JPN | 11.38 | Q | SB | |||||||||
2 | Anna Kiełbasińska Anna Kiełbasińska ('90) | 90 | POL | 11.52 | Q | SB | |||||||||
3 | Marika Popowicz-Drapala Marika Popowicz-Drapala ('88) | 88 | POL | 11.61 | q | ||||||||||
4 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 11.75 | q | PB | |||||||||
Indledende 2 5.6. Vind: +0.7 | 5.6. | Vind: +0.7 | |||||||||||||
1 | Agata Forkasiewicz Agata Forkasiewicz ('94) | 94 | POL | 11.58 | Q | ||||||||||
2 | Katarzyna Sokólska Katarzyna Sokólska ('93) | 93 | POL | 11.62 | Q | =PB | |||||||||
3 | Marta Jeschke Marta Jeschke ('86) | 86 | POL | 11.62 | q | SB | |||||||||
4 | Mariya Ryemyen Mariya Ryemyen ('87) | 87 | UKR | 11.68 | q | SB | |||||||||
5 | Angelika Stępień Angelika Stępień ('93) | 93 | POL | 12.18 | q | ||||||||||
6 | Weronika Częsz Weronika Częsz ('96) | 96 | POL | 12.19 | SB | ||||||||||
7 | Katarzyna Tuniewicz Katarzyna Tuniewicz ('95) | 95 | POL | 12.40 | PB | ||||||||||
K 400 m 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Carline Muir Carline Muir ('87) | 87 | CAN | 51.85 | |||||||||||
2 | Olha Zemlyak Olha Zemlyak ('90) | 90 | UKR | 51.91 | |||||||||||
2 | Olha Zemlyak Olha Zemlyak ('90) | 90 | UKR | 51.91 | |||||||||||
3 | Małgorzata Hołub Małgorzata Hołub ('92) | 92 | POL | 52.43 | SB | ||||||||||
4 | Ewelina Ptak Ewelina Ptak ('87) | 87 | POL | 52.83 | PB | ||||||||||
5 | Iga Baumgart Iga Baumgart ('89) | 89 | POL | 52.84 | SB | ||||||||||
6 | Anneliese Rubie Anneliese Rubie ('92) | 92 | AUS | 52.84 | =SB | ||||||||||
7 | Martyna Dąbrowska Martyna Dąbrowska ('94) | 94 | POL | 53.57 | |||||||||||
8 | Patrycja Wyciszkiewicz Patrycja Wyciszkiewicz ('94) | 94 | POL | 54.01 | |||||||||||
Finale B 5.6. | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Magdalena Gorzkowska Magdalena Gorzkowska ('92) | 92 | POL | 53.51 | |||||||||||
2 | Zofia Wróblewska Zofia Wróblewska ('95) | 95 | POL | 53.64 | PB | ||||||||||
3 | Adrianna Janowicz Adrianna Janowicz ('95) | 95 | POL | 53.73 | SB | ||||||||||
4 | Agata Bednarek Agata Bednarek ('88) | 88 | POL | 53.82 | SB | ||||||||||
5 | Laura Maddox Laura Maddox ('90) | 90 | GBR | 54.10 | SB | ||||||||||
6 | Natalia Kaczmarek Natalia Kaczmarek ('98) | 98 | POL | 54.56 | |||||||||||
7 | Monika Szczęsna Monika Szczęsna ('87) | 87 | POL | 54.80 | |||||||||||
Finale C 5.6. | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Dominika Morek Dominika Morek ('96) | 96 | POL | 55.44 | PB | ||||||||||
2 | Mariola Karaś Mariola Karaś ('96) | 96 | POL | 55.68 | |||||||||||
3 | Katarzyna Martyna Katarzyna Martyna ('98) | 98 | POL | 55.83 | SB | ||||||||||
4 | Aleksandra Maliszewska Aleksandra Maliszewska ('94) | 94 | POL | 56.81 | |||||||||||
5 | Susane Lachele Susane Lachele | 00 | POL | 57.01 | PB | ||||||||||
6 | Oliwia Malmon Oliwia Malmon ('98) | 98 | POL | 57.02 | |||||||||||
7 | Laura Chalecka Laura Chalecka ('99) | 99 | POL | 59.30 | PB | ||||||||||
K 1500 m 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Malika Akkaoui Malika Akkaoui ('87) | 87 | MAR | 4:10.26 | SB | ||||||||||
2 | Charlene Thomas Charlene Thomas ('82) | 82 | GBR | 4:10.43 | |||||||||||
3 | Hannah England Hannah England ('87) | 87 | GBR | 4:11.61 | |||||||||||
4 | Diana Sujew Diana Sujew ('90) | 90 | GER | 4:12.98 | |||||||||||
5 | Monika Hałasa Monika Hałasa ('92) | 92 | POL | 4:16.28 | SB | ||||||||||
6 | Karolina Karolina Półrola Karolina Karolina Półrola ('89) | 89 | POL | 4:17.50 | SB | ||||||||||
7 | Elina Sujew Elina Sujew ('90) | 90 | GER | 4:18.55 | |||||||||||
8 | Line K SchulzLine K Schulz ('96) | 96 | DEN | 4:24.47 | |||||||||||
9 | Weronika Lizakowska Weronika Lizakowska ('98) | 98 | POL | 4:26.78 | |||||||||||
10 | Aleksandra Gierat Aleksandra Gierat ('91) | 91 | POL | 4:27.04 | PB | ||||||||||
11 | Aleksandra Hołda Aleksandra Hołda ('96) | 96 | POL | 4:28.07 | |||||||||||
12 | Sylwia Indeka Sylwia Indeka ('97) | 97 | POL | 4:31.39 | SB | ||||||||||
13 | Eliza Megger Eliza Megger ('99) | 99 | POL | 4:31.59 | PB | ||||||||||
14 | Agnieszka Filipowska Agnieszka Filipowska ('97) | 97 | POL | 4:35.62 | SB | ||||||||||
15 | Eliza Lenartowicz Eliza Lenartowicz ('97) | 97 | ESP | 4:40.70 | |||||||||||
Katarzyna Broniatowska Katarzyna Broniatowska ('90) | 90 | POL | DNF | ||||||||||||
Oliwia Olszok Oliwia Olszok ('98) | 98 | POL | DNF | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 5.6. Vind: +2.4 Finale A Finale | 5.6. | Vind: +2.4 | |||||||||||||
1 | Christina Manning Christina Manning ('90) | 90 | USA | 12.84 | w | ||||||||||
2 | Karolina Kołeczek Karolina Kołeczek ('93) | 93 | POL | 13.01 | w | ||||||||||
3 | Anna Plotitsyna Anna Plotitsyna ('87) | 87 | UKR | 13.15 | w | ||||||||||
4 | Giulia Pennella Giulia Pennella ('89) | 89 | ITA | 13.36 | w | ||||||||||
5 | Yasmin Miller Yasmin Miller ('95) | 95 | GBR | 13.39 | w | ||||||||||
6 | Urszula Bhebhe Urszula Bhebhe ('92) | 92 | POL | 13.72 | w | ||||||||||
7 | Katarzyna Siewruk Katarzyna Siewruk ('95) | 95 | POL | 13.94 | w | ||||||||||
8 | Marlena Morton Marlena Morton ('95) | 95 | POL | 14.18 | w | ||||||||||
9 | Ada Kołodziej Ada Kołodziej ('95) | 95 | POL | 14.45 | w | ||||||||||
K 400 m hæk 5.6. Finale A Finale | 5.6. | ||||||||||||||
1 | Tina Matusińska Tina Matusińska ('88) | 88 | POL | 56.66 | SB | ||||||||||
2 | Emilia Ankiewicz Emilia Ankiewicz ('90) | 90 | POL | 56.77 | SB | ||||||||||
3 | Jessica Turner Jessica Turner ('95) | 95 | GBR | 57.00 | PB | ||||||||||
4 | Klaudia Żurek Klaudia Żurek ('91) | 91 | POL | 57.83 | |||||||||||
5 | Anastasiya Rabchenyuk Anastasiya Rabchenyuk ('83) | 83 | UKR | 58.06 | SB | ||||||||||
6 | Shona Richards Shona Richards ('95) | 95 | GBR | 58.11 | SB | ||||||||||
7 | Anne Sofie KirkegaardAnne Sofie Kirkegaard ('98) | 98 | DEN | 58.67 | SB | ||||||||||
8 | Joanna Banach Joanna Banach ('92) | 92 | POL | 59.15 | |||||||||||
9 | Agnieszka Karczmarczyk Agnieszka Karczmarczyk ('93) | 93 | POL | 59.63 | SB |