M 150 m Vind: +0.7 Finale A Finale | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 15.45 | PB | ||||||||||
2 | Elvis Afrifa Elvis Afrifa ('97) | 97 | NED | 15.74 | PB | ||||||||||
3 | Maarten Stuivenberg Maarten Stuivenberg ('95) | 95 | NED | 16.16 | SB | ||||||||||
4 | Dimitri Juliet Dimitri Juliet ('96) | 96 | NED | 16.24 | PB | ||||||||||
5 | Marvin Douma Marvin Douma ('93) | 93 | NED | 16.55 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Onyema Adigida Onyema Adigida | 00 | NED | 15.87 | PB | ||||||||||
2 | Chidel Cecilia Chidel Cecilia ('96) | 96 | NED | 16.04 | PB | ||||||||||
3 | Bjorn Blauwhof Bjorn Blauwhof ('90) | 90 | NED | 16.32 | SB | ||||||||||
4 | Dudley Boeldak Dudley Boeldak ('95) | 95 | NED | 16.35 | PB | ||||||||||
5 | Enrico van Luijk Enrico van Luijk ('94) | 94 | NED | 16.53 | SB | ||||||||||
M 300 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Wandifa Sanneh Wandifa Sanneh ('96) | 96 | GAM | 33.79 | PB | ||||||||||
2 | Maarten Stuivenberg Maarten Stuivenberg ('95) | 95 | NED | 33.82 | SB | ||||||||||
3 | Bjorn Blauwhof Bjorn Blauwhof ('90) | 90 | NED | 33.87 | PB | ||||||||||
4 | Chidel Cecilia Chidel Cecilia ('96) | 96 | NED | 34.44 | PB | ||||||||||
5 | Thomas van Klaveren Thomas van Klaveren ('95) | 95 | NED | 34.44 | PB | ||||||||||
6 | Jochem Dobber Jochem Dobber ('97) | 97 | NED | 34.55 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Vester van Heijningen Vester van Heijningen ('94) | 94 | NED | 34.59 | PB | ||||||||||
2 | Liam Shew-A-Tjon Liam Shew-A-Tjon ('97) | 97 | NED | 34.77 | PB | ||||||||||
3 | Roel Huijsmans Roel Huijsmans ('96) | 96 | NED | 34.97 | PB | ||||||||||
4 | Enrico van Luijk Enrico van Luijk ('94) | 94 | NED | 35.52 | PB | ||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Dudley Boeldak Dudley Boeldak ('95) | 95 | NED | 34.69 | PB | ||||||||||
2 | Royce Zaadnoordijk Royce Zaadnoordijk ('97) | 97 | NED | 34.71 | PB | ||||||||||
3 | Mathijs Dirks Mathijs Dirks ('96) | 96 | NED | 34.90 | PB | ||||||||||
M 1000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Vincent Hazeleger Vincent Hazeleger ('95) | 95 | NED | 2:24.25 | PB | ||||||||||
2 | Thomas van Laar Thomas van Laar ('95) | 95 | NED | 2:24.29 | PB | ||||||||||
3 | Bram Anderiessen Bram Anderiessen ('99) | 99 | NED | 2:24.42 | PB | ||||||||||
4 | Mahadi Abdi Ali Mahadi Abdi Ali ('95) | 95 | NED | 2:24.82 | PB | ||||||||||
5 | Maarten Plaum Maarten Plaum ('96) | 96 | NED | 2:25.34 | PB | ||||||||||
6 | Luuk Wagenaar Luuk Wagenaar ('94) | 94 | NED | 2:26.27 | SB | ||||||||||
7 | Yorben Ruiter Yorben Ruiter ('95) | 95 | NED | 2:27.23 | SB | ||||||||||
8 | Jurjen Polderman Jurjen Polderman ('91) | 91 | NED | 2:27.44 | SB | ||||||||||
9 | Maxim Moinat Maxim Moinat ('91) | 91 | NED | 2:27.61 | SB | ||||||||||
10 | Thomas Lewis Thomas Lewis ('94) | 94 | NED | 2:28.43 | PB | ||||||||||
11 | Sven Schoonebeek Sven Schoonebeek ('97) | 97 | NED | 2:28.44 | PB | ||||||||||
12 | Joeri Slagter Joeri Slagter ('95) | 95 | NED | 2:28.94 | PB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Djoao Lobles Djoao Lobles ('01) | 01 | NED | 2:29.12 | PB | ||||||||||
2 | Kevin Viezee Kevin Viezee ('97) | 97 | NED | 2:29.31 | PB | ||||||||||
M 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Roy Hoornweg Roy Hoornweg ('89) | 89 | NED | 8:17.60 | SB | ||||||||||
2 | Simon Grannetia Simon Grannetia ('94) | 94 | NED | 8:18.61 | PB | ||||||||||
3 | Flores Weverling Flores Weverling ('93) | 93 | NED | 8:19.74 | PB | ||||||||||
4 | Edwin de Vries Edwin de Vries ('92) | 92 | NED | 8:22.23 | SB | ||||||||||
5 | Lucas Nieuweboer Lucas Nieuweboer ('94) | 94 | NED | 8:25.00 | SB | ||||||||||
6 | Lars Gerritsen Lars Gerritsen ('94) | 94 | NED | 8:29.41 | SB | ||||||||||
7 | Tim van den Broeke Tim van den Broeke ('95) | 95 | NED | 8:38.52 | |||||||||||
8 | Gianluca Assorgia Gianluca Assorgia ('94) | 94 | NED | 8:42.82 | PB | ||||||||||
9 | Christiaan Bosselaar Christiaan Bosselaar ('82) | 82 | NED | 8:46.18 | SB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.5 Finale A Finale | Vind: -0.5 | ||||||||||||||
1 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 13.78 | SB | ||||||||||
2 | Pieter Braun Pieter Braun ('93) | 93 | NED | 14.46 | SB | ||||||||||
3 | Rik Taam Rik Taam ('97) | 97 | NED | 15.14 | |||||||||||
4 | Trystan de Weerdt Trystan de Weerdt ('95) | 95 | NED | 15.24 | SB | ||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nick Smidt Nick Smidt ('97) | 97 | NED | 51.38 | |||||||||||
2 | Jon Schouwenaar Jon Schouwenaar ('94) | 94 | NED | 53.52 | PB | ||||||||||
3 | Stef van der Schaaf Stef van der Schaaf ('92) | 92 | NED | 53.52 | SB | ||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
9 | Ingmar Vos Ingmar Vos ('86) | 86 | NED | 1.90 | SB | ||||||||||
11 | Trystan de Weerdt Trystan de Weerdt ('95) | 95 | NED | 1.85 | SB | ||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rutger Koppelaar Rutger Koppelaar ('93) | 93 | NED | 5.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Menno Vloon Menno Vloon ('94) | 94 | NED | 5.20 | SB | ||||||||||
3 | Koen van der Wijst Koen van der Wijst ('97) | 97 | NED | 4.90 | |||||||||||
4 | Koen Koenders Koen Koenders ('98) | 98 | NED | 4.60 | SB | ||||||||||
6 | Steven Eleonora Steven Eleonora ('96) | 96 | NED | 4.30 | SB | ||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ingar Bratseth-Kiplesund Ingar Bratseth-Kiplesund ('96) | 96 | NOR | 7.59 | w | +3.2 | |||||||||
2 | Ignisious Gaisah Ignisious Gaisah ('83) | 83 | NED | 7.57 | w | +2.8 | |||||||||
3 | Pim Jehee Pim Jehee ('88) | 88 | NED | 7.53 | +1.2 | PB | |||||||||
4 | Steven Nuytinck Steven Nuytinck ('91) | 91 | NED | 7.48 | w | +2.2 | |||||||||
5 | Loek Van Zevenbergen Loek Van Zevenbergen ('96) | 96 | NED | 7.43 | w | +2.1 | |||||||||
6 | Joeri van der Hooft Joeri van der Hooft ('93) | 93 | NED | 7.27 | w | +3.5 | |||||||||
7 | Alexander Soethout Alexander Soethout ('98) | 98 | NED | 7.10 | +1.6 | =PB | |||||||||
9 | Trystan de Weerdt Trystan de Weerdt ('95) | 95 | NED | 6.78 | w | +2.5 | |||||||||
13 | Robin Coops Robin Coops ('90) | 90 | NED | 6.55 | +1.8 | SB | |||||||||
14 | Rik Taam Rik Taam ('97) | 97 | NED | 6.46 | w | +2.1 | |||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Joshua Record Joshua Record ('95) | 95 | NED | 14.91 | +1.8 | PB | |||||||||
2 | Tarik Tahiri Tarik Tahiri ('96) | 96 | NED | 14.62 | +1.8 | PB | |||||||||
3 | Samuel Okantey Samuel Okantey ('74) | 74 | GHA | 14.48 | w | +2.4 | |||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Patrick Cronie Patrick Cronie ('89) | 89 | NED | 18.55 | SB | ||||||||||
2 | Erik Cadée Erik Cadée ('84) | 84 | NED | 18.32 | PB | ||||||||||
3 | Mathijs Damsteegt Mathijs Damsteegt ('95) | 95 | NED | 17.80 | SB | ||||||||||
4 | Remco Goetheer Remco Goetheer ('92) | 92 | NED | 17.67 | |||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erik Cadée Erik Cadée ('84) | 84 | NED | 59.31 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Stephan Dekker Stephan Dekker ('87) | 87 | NED | 56.31 | SB | ||||||||||
3 | Caspar Hattink Caspar Hattink ('93) | 93 | NED | 54.94 | PB | ||||||||||
4 | Roland van Zuilen Roland van Zuilen ('91) | 91 | NED | 51.41 | SB | ||||||||||
7 | Pieter Braun Pieter Braun ('93) | 93 | NED | 45.00 | PB | ||||||||||
10 | Ingmar Vos Ingmar Vos ('86) | 86 | NED | 41.01 | SB | ||||||||||
13 | Rik Taam Rik Taam ('97) | 97 | NED | 39.04 | SB | ||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mart Ten Berge Mart Ten Berge ('91) | 91 | NED | 78.46 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Daan Meijer Daan Meijer ('83) | 83 | NED | 74.92 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lars Timmerman Lars Timmerman ('91) | 91 | NED | 72.72 | SB | ||||||||||
4 | Alex van den Boom Alex van den Boom ('90) | 90 | NED | 66.95 | SB | ||||||||||
9 | Pieter Braun Pieter Braun ('93) | 93 | NED | 59.53 | SB | ||||||||||
10 | Ingmar Vos Ingmar Vos ('86) | 86 | NED | 58.72 | SB | ||||||||||
K 150 m Vind: +0.1 Finale A Finale | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Andrea Bouma Andrea Bouma ('99) | 99 | NED | 17.59 | PB | ||||||||||
2 | Marit Dopheide Marit Dopheide ('90) | 90 | NED | 17.61 | PB | ||||||||||
3 | Eefje Boons Eefje Boons ('94) | 94 | NED | 17.62 | PB | ||||||||||
4 | Nicky van Leuveren Nicky van Leuveren ('90) | 90 | NED | 17.68 | SB | ||||||||||
5 | Nargélis Statia Pieter Nargélis Statia Pieter ('97) | 97 | NED | 18.17 | PB | ||||||||||
6 | Kadene Vassell Kadene Vassell ('89) | 89 | NED | 18.25 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: -1.0 | Vind: -1.0 | ||||||||||||||
1 | Lieke Klaver Lieke Klaver ('98) | 98 | NED | 17.68 | PB | ||||||||||
2 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 18.09 | PB | ||||||||||
3 | Yasmin Liverpool Yasmin Liverpool ('99) | 99 | GBR | 18.17 | PB | ||||||||||
4 | Linda Van Rossum Linda Van Rossum ('94) | 94 | NED | 18.49 | PB | ||||||||||
5 | Esther Dankwah Esther Dankwah ('82) | 82 | GHA | 18.61 | SB | ||||||||||
6 | Gwen Reuver Gwen Reuver ('99) | 99 | NED | 18.71 | PB | ||||||||||
Finale C Vind: -0.9 | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
1 | Leonie van Vliet Leonie van Vliet ('93) | 93 | NED | 18.10 | PB | ||||||||||
2 | Joanny Loeffen Joanny Loeffen ('97) | 97 | NED | 18.53 | PB | ||||||||||
3 | Mariska Bun Mariska Bun ('94) | 94 | NED | 18.59 | PB | ||||||||||
4 | Chante Samuel Chante Samuel ('96) | 96 | NED | 18.67 | PB | ||||||||||
5 | Rebecca Rijken Rebecca Rijken ('93) | 93 | NED | 18.69 | SB | ||||||||||
6 | Nele Van Den Broek Nele Van Den Broek ('97) | 97 | NED | 19.08 | PB | ||||||||||
Finale D Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Jorieke Korenromp Jorieke Korenromp ('96) | 96 | NED | 18.18 | PB | ||||||||||
2 | Melanie de Vries Melanie de Vries ('98) | 98 | NED | 18.87 | PB | ||||||||||
3 | Beau Winnubst Beau Winnubst ('99) | 99 | NED | 19.27 | PB | ||||||||||
4 | Kimberley Booij Kimberley Booij | 00 | NED | 19.33 | PB | ||||||||||
5 | Sandy Lundgren Sandy Lundgren ('94) | 94 | NED | 19.45 | |||||||||||
Finale E Vind: +0.6 | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | Maureen Ellsworth Maureen Ellsworth ('91) | 91 | NED | 18.63 | PB | ||||||||||
2 | Dominique Veninga Dominique Veninga ('97) | 97 | NED | 19.00 | PB | ||||||||||
3 | Chimene Fodjagbo Azoungo Chimene Fodjagbo Azoungo ('96) | 96 | NED | 19.17 | PB | ||||||||||
4 | Demi Van De Sande Demi Van De Sande ('94) | 94 | BEL | 19.27 | PB | ||||||||||
5 | Bernice Meijer Bernice Meijer ('96) | 96 | NED | 19.56 | PB | ||||||||||
Finale F Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Kyara Tjin A Lim Kyara Tjin A Lim ('99) | 99 | NED | 19.32 | PB | ||||||||||
K 300 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nicky van Leuveren Nicky van Leuveren ('90) | 90 | NED | 38.02 | SB | ||||||||||
2 | Marit Dopheide Marit Dopheide ('90) | 90 | NED | 38.37 | SB | ||||||||||
3 | Eefje Boons Eefje Boons ('94) | 94 | NED | 39.08 | SB | ||||||||||
4 | Andrea Bouma Andrea Bouma ('99) | 99 | NED | 39.80 | PB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Jorieke Korenromp Jorieke Korenromp ('96) | 96 | NED | 39.12 | PB | ||||||||||
2 | Yasmin Liverpool Yasmin Liverpool ('99) | 99 | GBR | 39.71 | PB | ||||||||||
K 1000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Britt Ummels Britt Ummels ('93) | 93 | NED | 2:46.35 | PB | ||||||||||
2 | Lotte Krause Lotte Krause ('92) | 92 | NED | 2:46.74 | PB | ||||||||||
3 | Manon Kruiver Manon Kruiver ('88) | 88 | NED | 2:47.13 | SB | ||||||||||
4 | Dagmar Smid Dagmar Smid ('97) | 97 | NED | 2:48.02 | PB | ||||||||||
5 | Roos Blokhuis Roos Blokhuis ('01) | 01 | NED | 2:49.72 | PB | ||||||||||
6 | Bo Ummels Bo Ummels ('93) | 93 | NED | 2:51.17 | PB | ||||||||||
7 | Nicole Weijling-Dissel Nicole Weijling-Dissel ('67) | 67 | NED | 2:52.57 | PB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Nadine Visser Nadine Visser ('95) | 95 | NED | 13.09 | |||||||||||
2 | Anouk Vetter Anouk Vetter ('93) | 93 | NED | 13.51 | SB | ||||||||||
3 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 13.63 | PB | ||||||||||
4 | Lisanne Drost Lisanne Drost ('91) | 91 | NED | 14.30 | PB | ||||||||||
5 | Chante Samuel Chante Samuel ('96) | 96 | NED | 14.51 | SB | ||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Eilidh Doyle Eilidh Doyle ('87) | 87 | GBR | 56.23 | SB | ||||||||||
1 | Janke Strijp Janke Strijp ('98) | 98 | NED | 1:03.12 | SB | ||||||||||
2 | Inge Drost Inge Drost ('96) | 96 | NED | 1:02.11 | SB | ||||||||||
3 | Marije Doddema Marije Doddema ('95) | 95 | NED | 1:02.66 | SB | ||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marlies van Haaren Marlies van Haaren ('90) | 90 | NED | 1.83 | PB | ||||||||||
2 | Nicole Etman Nicole Etman | 00 | NED | 1.74 | SB | ||||||||||
3 | Linda Hurkmans Linda Hurkmans ('97) | 97 | NED | 1.74 | SB | ||||||||||
6 | Michelle Oud Michelle Oud ('96) | 96 | NED | 1.60 | |||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Killiana Heymans Killiana Heymans ('97) | 97 | NED | 4.10 | PB | ||||||||||
1 | Rianna Galiart Rianna Galiart ('85) | 85 | NED | 4.10 | SB | ||||||||||
3 | Dominique Esselaar Dominique Esselaar ('96) | 96 | NED | 3.80 | SB | ||||||||||
4 | Robin Wingbermühle Robin Wingbermühle ('92) | 92 | NED | 3.80 | SB | ||||||||||
5 | Anita Karregat Anita Karregat ('91) | 91 | NED | 3.70 | SB | ||||||||||
6 | Jonne Dommerholt Jonne Dommerholt ('96) | 96 | NED | 3.60 | SB | ||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nadine Visser Nadine Visser ('95) | 95 | NED | 6.10 | +1.7 | SB | |||||||||
2 | Nadine Broersen Nadine Broersen ('90) | 90 | NED | 6.07 | +1.7 | SB | |||||||||
3 | Tara Yoro Tara Yoro ('97) | 97 | NED | 6.06 | -1.1 | PB | |||||||||
4 | Lianne van Krieken Lianne van Krieken ('97) | 97 | NED | 5.86 | +0.9 | SB | |||||||||
5 | Natalie Puper Natalie Puper ('98) | 98 | NED | 5.73 | +1.7 | PB | |||||||||
6 | Djanne van Kooten Djanne van Kooten ('95) | 95 | NED | 5.69 | w | +2.3 | |||||||||
7 | Lisanne Drost Lisanne Drost ('91) | 91 | NED | 5.67 | +1.2 | PB | |||||||||
8 | Carola van Wagtendonk Carola van Wagtendonk ('91) | 91 | NED | 5.65 | w | +2.6 | |||||||||
10 | Nele Van Den Broek Nele Van Den Broek ('97) | 97 | NED | 5.32 | -0.9 | SB | |||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Anouk Vetter Anouk Vetter ('93) | 93 | NED | 16.00 | PB | ||||||||||
2 | Jessica Schilder Jessica Schilder ('99) | 99 | NED | 15.56 | PB | ||||||||||
3 | Benthe König Benthe König ('98) | 98 | NED | 15.23 | PB | ||||||||||
4 | Lieke Muller Lieke Muller ('94) | 94 | NED | 14.82 | PB | ||||||||||
5 | Nadine Broersen Nadine Broersen ('90) | 90 | NED | 14.35 | SB | ||||||||||
6 | Nadine Visser Nadine Visser ('95) | 95 | NED | 13.64 | PB | ||||||||||
7 | Keeley Heijdeman Keeley Heijdeman ('97) | 97 | NED | 13.53 | |||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Enid Duut Enid Duut ('99) | 99 | NED | 48.49 | PB | ||||||||||
2 | Alida van Daalen Alida van Daalen ('02) | 02 | NED | 46.53 | PB | ||||||||||
3 | Jill Emmerzaal Jill Emmerzaal ('90) | 90 | NED | 46.46 | SB | ||||||||||
4 | Dara Obot Dara Obot | 00 | NED | 45.40 | SB | ||||||||||
5 | Benthe König Benthe König ('98) | 98 | NED | 44.20 | SB | ||||||||||
6 | Lotte van der Horst Lotte van der Horst ('88) | 88 | NED | 43.92 | SB | ||||||||||
7 | Lianne Bruins Lianne Bruins ('85) | 85 | NED | 43.01 | |||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lisanne Schol Lisanne Schol ('91) | 91 | NED | 56.89 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emma van Arendonk Emma van Arendonk ('99) | 99 | NED | 46.21 | PB | ||||||||||
3 | Roos de Klerk Roos de Klerk ('94) | 94 | NED | 46.21 | SB | ||||||||||
4 | Ilhem Tamrouti Ilhem Tamrouti ('99) | 99 | NED | 45.33 | PB | ||||||||||
5 | Veerle de Vries Veerle de Vries ('91) | 91 | NED | 44.76 | PB | ||||||||||
6 | Danien ten Berge Danien ten Berge ('92) | 92 | NED | 44.47 | SB | ||||||||||
7 | Susanne van der Hoeven Susanne van der Hoeven ('92) | 92 | NED | 42.28 | PB | ||||||||||
8 | Lieke Muller Lieke Muller ('94) | 94 | NED | 41.97 | |||||||||||
9 | Michelle Oud Michelle Oud ('96) | 96 | NED | 41.61 |