M 100 m 2.6. Vind: +1.6 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +1.6 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sean McLean Sean McLean ('92) | 92 | USA | 10.16 | SB | SB | |||||||||
2 | Ramon Gittens Ramon Gittens ('87) | 87 | BAR | 10.18 | SB | SB | |||||||||
3 | Samuel Osewa Samuel Osewa ('91) | 91 | GBR | 10.21 | PB | PB | |||||||||
4 | Desmond Lawrence Desmond Lawrence ('91) | 91 | USA | 10.42 | |||||||||||
5 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 10.44 | |||||||||||
6 | Karol Zalewski Karol Zalewski ('93) | 93 | POL | 10.48 | |||||||||||
7 | Deji Tobais Deji Tobais ('91) | 91 | GBR | 10.50 | |||||||||||
8 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.50 | SB | ||||||||||
9 | Przemysław Adamski Przemysław Adamski ('96) | 96 | POL | 10.53 | |||||||||||
Indledende heats | 2.6. | ||||||||||||||
Indledende 1 2.6. Vind: +1.5 | 2.6. | Vind: +1.5 | |||||||||||||
1 | Ramon Gittens Ramon Gittens ('87) | 87 | BAR | 10.22 | SB Q | SB | |||||||||
2 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 10.37 | PB q | PB | |||||||||
3 | Deji Tobais Deji Tobais ('91) | 91 | GBR | 10.44 | q | ||||||||||
4 | Dariusz Kuć Dariusz Kuć ('86) | 86 | POL | 10.52 | SB | SB | |||||||||
5 | Adrian Wesela Adrian Wesela ('98) | 98 | POL | 10.70 | PB | PB | |||||||||
6 | Szymon Woźniak Szymon Woźniak ('99) | 99 | POL | 10.82 | =PB | =PB | |||||||||
7 | Tomasz Sieradzan Tomasz Sieradzan ('93) | 93 | POL | 10.94 | PB | ||||||||||
Indledende 2 2.6. Vind: +1.9 | 2.6. | Vind: +1.9 | |||||||||||||
1 | Sean McLean Sean McLean ('92) | 92 | USA | 10.20 | SB Q | SB | |||||||||
2 | Karol Zalewski Karol Zalewski ('93) | 93 | POL | 10.42 | SB q | SB | |||||||||
3 | Przemysław Adamski Przemysław Adamski ('96) | 96 | POL | 10.44 | PB q | PB | |||||||||
4 | Grzegorz Zimniewicz Grzegorz Zimniewicz ('91) | 91 | POL | 10.47 | SB | ||||||||||
5 | Marcin Talacha Marcin Talacha ('96) | 96 | POL | 10.71 | SB | SB | |||||||||
6 | Adrian Wojciechowski Adrian Wojciechowski ('98) | 98 | POL | 10.98 | SB | SB | |||||||||
Indledende 3 2.6. Vind: +2.8 | 2.6. | Vind: +2.8 | |||||||||||||
1 | Samuel Osewa Samuel Osewa ('91) | 91 | GBR | 10.29 | w | Q | |||||||||
2 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.42 | w | q | |||||||||
3 | Desmond Lawrence Desmond Lawrence ('91) | 91 | USA | 10.43 | w | q | |||||||||
4 | Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski ('96) | 96 | POL | 10.57 | w | ||||||||||
5 | Przemysław Kozłowski Przemysław Kozłowski ('98) | 98 | POL | 10.73 | w | ||||||||||
6 | Artur Wasilewski Artur Wasilewski ('96) | 96 | POL | 10.75 | w | ||||||||||
7 | D'Angelo Cherry D'Angelo Cherry ('90) | 90 | USA | 10.85 | w | ||||||||||
M 400 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Rafał Omelko Rafał Omelko ('89) | 89 | POL | 46.12 | |||||||||||
2 | Mateo Ružić Mateo Ružić ('94) | 94 | CRO | 46.28 | PB | PB | |||||||||
3 | Kajetan Duszyński Kajetan Duszyński ('95) | 95 | POL | 46.52 | |||||||||||
4 | Yevhen Hutsol Yevhen Hutsol ('90) | 90 | UKR | 46.70 | |||||||||||
5 | Wiktor Suwara Wiktor Suwara ('96) | 96 | POL | 46.91 | |||||||||||
6 | Patryk Dobek Patryk Dobek ('94) | 94 | POL | 47.16 | SB | ||||||||||
7 | Łukasz Krawczuk Łukasz Krawczuk ('89) | 89 | POL | 47.29 | |||||||||||
8 | Andrzej Jaros Andrzej Jaros ('90) | 90 | POL | 47.45 | |||||||||||
9 | Jamal Rhoden-Stevens Jamal Rhoden-Stevens ('94) | 94 | GBR | 47.49 | |||||||||||
Finale B 2.6. | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Boniface Mweresa Boniface Mweresa ('93) | 93 | KEN | 46.22 | SB | SB | |||||||||
2 | Dariusz Kowaluk Dariusz Kowaluk ('96) | 96 | POL | 46.90 | PB | PB | |||||||||
3 | Bartłomiej Chojnowski Bartłomiej Chojnowski ('93) | 93 | POL | 47.50 | SB | SB | |||||||||
4 | Tymoteusz Zimny Tymoteusz Zimny ('98) | 98 | POL | 47.55 | SB | SB | |||||||||
5 | Przemysław Waściński Przemysław Waściński ('95) | 95 | POL | 47.95 | SB | ||||||||||
6 | Maciej Hołub Maciej Hołub ('98) | 98 | POL | 48.18 | PB | PB | |||||||||
7 | Łukasz Smolnicki Łukasz Smolnicki ('95) | 95 | POL | 48.25 | SB | SB | |||||||||
8 | Piotr Kuśnierz Piotr Kuśnierz ('94) | 94 | POL | 48.71 | |||||||||||
9 | Kamil Mroczek Kamil Mroczek ('97) | 97 | POL | 49.81 | SB | SB | |||||||||
M 800 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Michał Rozmys Michał Rozmys ('95) | 95 | POL | 1:48.78 | SB | ||||||||||
2 | Guy Learmonth Guy Learmonth ('92) | 92 | GBR | 1:49.48 | |||||||||||
3 | Artur Kuciapski Artur Kuciapski ('93) | 93 | POL | 1:50.00 | |||||||||||
4 | Jan Kubista Jan Kubista ('90) | 90 | CZE | 1:50.02 | SB | ||||||||||
5 | Edwin Melly Edwin Melly ('94) | 94 | KEN | 1:51.40 | |||||||||||
6 | Adrian Wyrzykiewicz Adrian Wyrzykiewicz ('95) | 95 | POL | 1:51.59 | |||||||||||
7 | Anthonio Mascoll Anthonio Mascoll ('93) | 93 | BAR | 1:51.96 | |||||||||||
8 | Kristian Uldbjerg HansenKristian Uldbjerg Hansen ('96) | 96 | DEN | 1:52.42 | |||||||||||
9 | Jakub Bałdyka Jakub Bałdyka ('96) | 96 | POL | 1:53.02 | SB | ||||||||||
10 | Tom Sullivan Tom Sullivan ('92) | 92 | AUS | 1:53.26 | |||||||||||
11 | Jakub Augustyniak Jakub Augustyniak ('01) | 01 | POL | 1:54.01 | PB | PB | |||||||||
12 | Patryk Korycki Patryk Korycki ('99) | 99 | POL | 1:55.05 | SB | SB | |||||||||
13 | Adam Karnicki Adam Karnicki ('95) | 95 | POL | 1:57.51 | SB | ||||||||||
Dominik Baćmaga Dominik Baćmaga ('94) | 94 | POL | DNF | ||||||||||||
M 3000 m forh. 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Clement Kemboi Clement Kemboi ('92) | 92 | KEN | 8:35.82 | SB | ||||||||||
2 | Napoleon Solomon Napoleon Solomon ('94) | 94 | SWE | 8:37.01 | |||||||||||
3 | Jonathan Hopkins Jonathan Hopkins ('92) | 92 | GBR | 8:42.39 | |||||||||||
4 | Nelson Kipkosgei Nelson Kipkosgei ('93) | 93 | BRN | 8:53.69 | SB | ||||||||||
5 | Áron Dani Áron Dani ('91) | 91 | HUN | 8:54.67 | SB | SB | |||||||||
6 | Mateusz Kaczmarek Mateusz Kaczmarek ('96) | 96 | POL | 9:13.72 | SB | ||||||||||
7 | Nikodem Dworczak Nikodem Dworczak ('98) | 98 | POL | 9:14.53 | PB | PB | |||||||||
8 | Jakub Wróbel Jakub Wróbel ('99) | 99 | POL | 9:20.90 | PB | ||||||||||
9 | Norbert Bogucki Norbert Bogucki ('99) | 99 | POL | 9:34.13 | PB | ||||||||||
Roman Rostykus Roman Rostykus ('91) | 91 | UKR | DNF | ||||||||||||
M 110 m hæk 2.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +1.2 | |||||||||||||
1 | Damian Czykier Damian Czykier ('92) | 92 | POL | 13.28 | PB | PB | |||||||||
2 | David King David King ('94) | 94 | GBR | 13.48 | PB | PB | |||||||||
3 | Artur Noga Artur Noga ('88) | 88 | POL | 13.69 | |||||||||||
4 | Mikel Thomas Mikel Thomas ('87) | 87 | TTO | 13.70 | SB | SB | |||||||||
5 | Sekou Kaba Sekou Kaba ('90) | 90 | CAN | 13.85 | SB | SB | |||||||||
6 | Job Beintema Job Beintema ('95) | 95 | NED | 14.22 | SB | ||||||||||
7 | Dominik Bochenek Dominik Bochenek ('87) | 87 | POL | 14.52 | SB | ||||||||||
Dawid Żebrowski Dawid Żebrowski ('97) | 97 | POL | DNF | ||||||||||||
Finale B 2.6. Vind: +1.5 | 2.6. | Vind: +1.5 | |||||||||||||
1 | Edirin Okoro Edirin Okoro ('89) | 89 | GBR | 13.99 | |||||||||||
2 | Bohdan Chornomaz Bohdan Chornomaz ('96) | 96 | UKR | 14.08 | PB | PB | |||||||||
3 | Miguel Perera Miguel Perera ('96) | 96 | GBR | 14.09 | PB | PB | |||||||||
4 | Kacper Schubert Kacper Schubert ('95) | 95 | POL | 14.18 | |||||||||||
5 | Marcin Grudka Marcin Grudka ('95) | 95 | POL | 14.20 | SB | SB | |||||||||
6 | Adam Karczewski Adam Karczewski ('94) | 94 | POL | 14.39 | PB | PB | |||||||||
M 400 m hæk 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Abdelmalik Lahoulou Abdelmalik Lahoulou ('92) | 92 | ALG | 49.34 | SB | SB | |||||||||
2 | Jack Green Jack Green ('91) | 91 | GBR | 49.75 | |||||||||||
3 | Sebastian Rodger Sebastian Rodger ('91) | 91 | GBR | 49.86 | |||||||||||
4 | Mario Lambrughi Mario Lambrughi ('92) | 92 | ITA | 50.09 | SB | SB | |||||||||
5 | Zied Azizi Zied Azizi ('91) | 91 | TUN | 50.44 | PB | PB | |||||||||
6 | Robert Bryliński Robert Bryliński ('91) | 91 | POL | 51.47 | |||||||||||
7 | Denys Nechyporenko Denys Nechyporenko ('90) | 90 | UKR | 51.93 | |||||||||||
M Stangspring 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Paweł Wojciechowski Paweł Wojciechowski ('89) | 89 | POL | 5.70 | =SB | =SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Axel Chapelle Axel Chapelle ('95) | 95 | FRA | 5.60 | SB | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Eirik Greibrokk Dolve Eirik Greibrokk Dolve ('95) | 95 | NOR | 5.50 | =SB | =SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Hendrik Gruber Hendrik Gruber ('86) | 86 | GER | 5.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Borys Dżaman Borys Dżaman ('96) | 96 | POL | 5.40 | PB | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Ernest John Obiena Ernest John Obiena ('95) | 95 | PHI | 5.30 | =SB | =SB | |||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tomas Wecksten Tomas Wecksten ('96) | 96 | FIN | 5.20 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Mareks Ārents Mareks Ārents ('86) | 86 | LAT | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Karol Pawlik Karol Pawlik ('94) | 94 | POL | 5.20 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Mateusz Jerzy Mateusz Jerzy ('95) | 95 | POL | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg 1.6. Finale A Finale | 1.6. | ||||||||||||||
1 | Konrad Bukowiecki Konrad Bukowiecki ('97) | 97 | POL | 20.99 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Michał Haratyk Michał Haratyk ('92) | 92 | POL | 20.90 | SB | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jakub Szyszkowski Jakub Szyszkowski ('91) | 91 | POL | 20.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mateusz Mikos Mateusz Mikos ('87) | 87 | POL | 19.65 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Szymon Mazur Szymon Mazur ('98) | 98 | POL | 19.34 | PB WL U20 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jan Parol Jan Parol ('95) | 95 | POL | 18.80 | PB | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
7 | Rafał Kownatke Rafał Kownatke ('85) | 85 | POL | 18.04 | SB | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
8 | Sebastian Łukszo Sebastian Łukszo ('94) | 94 | POL | 17.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M 4 x 100 m stafet 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | POL | 40.34 | |||||||||||||
Karol Kwiatkowski, Przemysław Adamski, Artur Zaczek, Grzegorz Zimniewicz | |||||||||||||||
2 | U20 | POL | 41.56 | ||||||||||||
Szymon Woźniak, Adrian Wojciechowski, Przemysław Kozłowski, Adrian Wesela | |||||||||||||||
POL | DNF | ||||||||||||||
Dominik Kopeć, Przemysław Słowikowski, Karol Zalewski, Eryk Hampel | |||||||||||||||
K 100 m 2.6. Vind: +2.4 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +2.4 | |||||||||||||
1 | Barbara Pierre Barbara Pierre ('87) | 87 | USA | 11.32 | w | ||||||||||
2 | Ewa Swoboda Ewa Swoboda ('97) | 97 | POL | 11.38 | w | ||||||||||
3 | Marika Popowicz-Drapala Marika Popowicz-Drapala ('88) | 88 | POL | 11.43 | w | ||||||||||
4 | Anna Kiełbasińska Anna Kiełbasińska ('90) | 90 | POL | 11.44 | w | ||||||||||
5 | Karolina Zagajewska Karolina Zagajewska ('93) | 93 | POL | 11.45 | w | ||||||||||
6 | Agata Forkasiewicz Agata Forkasiewicz ('94) | 94 | POL | 11.51 | w | ||||||||||
6 | Flings Owusu-Agyapong Flings Owusu-Agyapong ('88) | 88 | GHA | 11.51 | w | ||||||||||
8 | Kamila Ciba Kamila Ciba ('95) | 95 | POL | 11.64 | w | ||||||||||
Finale B 2.6. Vind: +1.4 | 2.6. | Vind: +1.4 | |||||||||||||
1 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 11.67 | PB | PB | |||||||||
2 | Ewa Ochocka Ewa Ochocka ('96) | 96 | POL | 11.76 | PB | PB | |||||||||
3 | Klaudia Konopko Klaudia Konopko ('92) | 92 | POL | 11.82 | SB | SB | |||||||||
4 | Magdalena Wronka Magdalena Wronka ('95) | 95 | POL | 11.89 | |||||||||||
5 | Daria Kurz Daria Kurz ('97) | 97 | POL | 12.08 | |||||||||||
K 400 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Justyna Święty Justyna Święty ('92) | 92 | POL | 51.72 | |||||||||||
2 | Małgorzata Hołub Małgorzata Hołub ('92) | 92 | POL | 52.09 | SB | ||||||||||
3 | Iga Baumgart Iga Baumgart ('89) | 89 | POL | 52.41 | SB | SB | |||||||||
4 | Martyna Dąbrowska Martyna Dąbrowska ('94) | 94 | POL | 52.69 | |||||||||||
5 | Patrycja Wyciszkiewicz Patrycja Wyciszkiewicz ('94) | 94 | POL | 52.75 | SB | ||||||||||
6 | Kirsten McAslan Kirsten McAslan ('93) | 93 | GBR | 53.19 | |||||||||||
7 | Sada Williams Sada Williams ('97) | 97 | BAR | 53.26 | |||||||||||
Finale B 2.6. | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Ewelina Ptak Ewelina Ptak ('87) | 87 | POL | 52.45 | SB | ||||||||||
2 | Aleksandra Gaworska Aleksandra Gaworska ('95) | 95 | POL | 52.45 | PB | PB | |||||||||
3 | Dominika Muraszewska Dominika Muraszewska ('95) | 95 | POL | 53.02 | PB | PB | |||||||||
4 | Natalia Kaczmarek Natalia Kaczmarek ('98) | 98 | POL | 53.28 | PB | PB | |||||||||
5 | Justyna Saganiak Justyna Saganiak ('95) | 95 | POL | 54.51 | PB | PB | |||||||||
6 | Dominika Morek Dominika Morek ('96) | 96 | POL | 54.54 | SB | SB | |||||||||
7 | Zofia Wróblewska Zofia Wróblewska ('95) | 95 | POL | 55.12 | |||||||||||
Finale C 2.6. | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Małgorzata Curyło Małgorzata Curyło ('94) | 94 | POL | 53.47 | SB | ||||||||||
2 | Mariola Karaś Mariola Karaś ('96) | 96 | POL | 53.64 | PB | PB | |||||||||
3 | Anna Pałys Anna Pałys ('95) | 95 | POL | 54.92 | |||||||||||
4 | Aleksandra Lubicka Aleksandra Lubicka ('96) | 96 | POL | 55.33 | |||||||||||
5 | Katarzyna Martyna Katarzyna Martyna ('98) | 98 | POL | 55.50 | SB | SB | |||||||||
6 | Susane Lachele Susane Lachele | 00 | POL | 56.05 | PB | PB | |||||||||
7 | Natalia Widawska Natalia Widawska ('99) | 99 | POL | 56.51 | |||||||||||
Finale D 2.6. | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Natalia Zawronek Natalia Zawronek ('99) | 99 | POL | 56.96 | SB | ||||||||||
2 | Kinga Gacka Kinga Gacka ('01) | 01 | POL | 57.04 | PB | PB | |||||||||
3 | Paulina Kosikowska Paulina Kosikowska ('01) | 01 | POL | 57.41 | PB | ||||||||||
4 | Martyna Ziebura Martyna Ziebura ('01) | 01 | POL | 57.68 | PB | ||||||||||
5 | Paulina Roik Paulina Roik | 00 | POL | 58.27 | PB | ||||||||||
6 | Alicja Stój Alicja Stój ('01) | 01 | POL | 58.27 | PB | ||||||||||
7 | Natalia Barszczyk Natalia Barszczyk | 00 | POL | 58.68 | PB | ||||||||||
K 600 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Joanna Jóźwik Joanna Jóźwik ('91) | 91 | POL | 1:26.74 | SB | ||||||||||
2 | Paulina Mikiewicz-Łapińska Paulina Mikiewicz-Łapińska ('92) | 92 | POL | 1:27.82 | SB | ||||||||||
3 | Katherine Camp Katherine Camp ('92) | 92 | NZL | 1:28.33 | PB | ||||||||||
4 | Angelika Sarna Angelika Sarna ('97) | 97 | POL | 1:29.06 | PB | PB | |||||||||
5 | Weronika Wyka Weronika Wyka ('94) | 94 | POL | 1:29.52 | SB | ||||||||||
Klaudia Żurek Klaudia Żurek ('91) | 91 | POL | DNF | ||||||||||||
K 1500 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Martyna Galant Martyna Galant ('95) | 95 | POL | 4:08.81 | PB | PB | |||||||||
2 | Luiza Gega Luiza Gega ('88) | 88 | ALB | 4:09.76 | SB | SB | |||||||||
3 | Anna Emilie MøllerAnna Emilie Møller ('97) | 97 | DEN | 4:11.83 | PB | PB | |||||||||
4 | Charlene Thomas Charlene Thomas ('82) | 82 | GBR | 4:13.35 | SB | SB | |||||||||
5 | Beata Topka Beata Topka ('99) | 99 | POL | 4:21.69 | PB | PB | |||||||||
6 | Karolina Giza Karolina Giza ('89) | 89 | POL | 4:22.09 | SB | ||||||||||
7 | Paulina Kaczyńska Paulina Kaczyńska ('91) | 91 | POL | 4:22.89 | SB | SB | |||||||||
8 | Weronika Lizakowska Weronika Lizakowska ('98) | 98 | POL | 4:23.68 | SB | SB | |||||||||
9 | Aleksandra Hołda Aleksandra Hołda ('96) | 96 | POL | 4:24.30 | PB | PB | |||||||||
10 | Eliza Megger Eliza Megger ('99) | 99 | POL | 4:24.94 | PB | PB | |||||||||
11 | Klaudia Kazimierska Klaudia Kazimierska ('01) | 01 | POL | 4:25.97 | PB | PB | |||||||||
12 | Mariola Ślusarczyk Mariola Ślusarczyk ('90) | 90 | POL | 4:34.39 | SB | ||||||||||
Monika Hałasa Monika Hałasa ('92) | 92 | POL | DNF | ||||||||||||
Syntia Ellward Syntia Ellward ('93) | 93 | POL | DNF | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 2.6. Vind: +2.5 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +2.5 | |||||||||||||
1 | Anna Plotitsyna Anna Plotitsyna ('87) | 87 | UKR | 12.94 | w | ||||||||||
2 | Kaila Barber Kaila Barber ('93) | 93 | USA | 12.94 | w | ||||||||||
3 | Elvira Herman Elvira Herman ('97) | 97 | BLR | 13.16 | w | ||||||||||
4 | Karolina Kołeczek Karolina Kołeczek ('93) | 93 | POL | 13.21 | w | ||||||||||
5 | Yasmin Miller Yasmin Miller ('95) | 95 | GBR | 13.23 | w | ||||||||||
6 | Klaudia Siciarz Klaudia Siciarz ('98) | 98 | POL | 13.33 | w | ||||||||||
7 | Micol Cattaneo Micol Cattaneo ('82) | 82 | ITA | 13.36 | w | ||||||||||
Gréta Kerekes Gréta Kerekes ('92) | 92 | HUN | DQ | w | 162p7 | ||||||||||
Finale B 2.6. Vind: +1.6 | 2.6. | Vind: +1.6 | |||||||||||||
1 | Urszula Bhebhe Urszula Bhebhe ('92) | 92 | POL | 13.47 | |||||||||||
2 | Olena Yanovska Olena Yanovska ('90) | 90 | UKR | 13.52 | SB | SB | |||||||||
3 | Marlena Morton Marlena Morton ('95) | 95 | POL | 13.60 | PB | PB | |||||||||
4 | Zuzanna Hulisz Zuzanna Hulisz ('99) | 99 | POL | 14.06 | |||||||||||
K Højdespring 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | Yuliya Chumachenko Yuliya Chumachenko ('94) | 94 | UKR | 1.89 | SB | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Urszula Gardzielewska Urszula Gardzielewska ('88) | 88 | POL | 1.83 | =SB | =SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Aleksandra Nowakowska Aleksandra Nowakowska ('98) | 98 | POL | 1.80 | =SB | =SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Patrycja Skoczylas Patrycja Skoczylas ('99) | 99 | POL | 1.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Valentina Liashenko Valentina Liashenko ('81) | 81 | GEO | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 4 x 100 m stafet 2.6. Finale A Finale | 2.6. | ||||||||||||||
1 | POL | 43.79 | |||||||||||||
Marika Popowicz-Drapala , Karolina Zagajewska, Anna Kiełbasińska, Ewa Swoboda | |||||||||||||||
2 | U23 | POL | 45.07 | ||||||||||||
Ewa Ochocka, Kamila Ciba, Magdalena Wronka, Daria Kurz |