M 100 m Vind: -0.6 Finale A Finale | Vind: -0.6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Harry Aikines-Aryeetey Harry Aikines-Aryeetey ('88) | 88 | GBR | 10.42 | |||||||||||
2 | Sean Safo-Antwi Sean Safo-Antwi ('90) | 90 | GHA | 10.48 | |||||||||||
3 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 10.63 | |||||||||||
4 | Emmanuel Stephens Emmanuel Stephens ('93) | 93 | GBR | 10.64 | |||||||||||
5 | Theo Etienne Theo Etienne ('96) | 96 | GBR | 10.67 | |||||||||||
6 | John Otugade John Otugade ('95) | 95 | GBR | 10.68 | |||||||||||
Yohan Blake Yohan Blake ('89) | 89 | JAM | DQ | ||||||||||||
Finale B Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Jimmy Thoronka Jimmy Thoronka ('94) | 94 | SLE | 10.62 | |||||||||||
2 | Jonathan Browne Jonathan Browne ('83) | 83 | GBR | 10.72 | =SB | ||||||||||
3 | Nathan Gilbert Nathan Gilbert ('95) | 95 | GBR | 10.73 | |||||||||||
4 | Pedro Bernardo Pedro Bernardo ('89) | 89 | POR | 10.73 | |||||||||||
5 | Daniel Oderinde Daniel Oderinde ('96) | 96 | GBR | 10.81 | |||||||||||
6 | Frederick Afrifa-Osuwu Frederick Afrifa-Osuwu ('96) | 96 | ITA | 10.85 | |||||||||||
7 | Kojo MusahKojo Musah ('96) | 96 | DEN | 11.03 | |||||||||||
Finale C Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Kesi Oludoyi Kesi Oludoyi ('98) | 98 | GBR | 10.77 | SB | ||||||||||
2 | Yannick Phippen Yannick Phippen ('92) | 92 | GBR | 10.90 | |||||||||||
3 | Andre Wright Andre Wright ('91) | 91 | GBR | 10.96 | |||||||||||
4 | Kess Oghorie Kess Oghorie ('97) | 97 | GBR | 10.96 | |||||||||||
5 | Regan O'Connell Regan O'Connell ('98) | 98 | GBR | 10.98 | |||||||||||
6 | Jack Lawrence Jack Lawrence ('96) | 96 | GBR | 10.99 | |||||||||||
7 | Calvin Hoogland Calvin Hoogland ('98) | 98 | NED | 11.06 | |||||||||||
8 | Adel Sesay Adel Sesay ('90) | 90 | SLE | 11.25 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Harry Aikines-Aryeetey Harry Aikines-Aryeetey ('88) | 88 | GBR | 10.36 | |||||||||||
2 | Jeremy Phillips Jeremy Phillips ('93) | 93 | IRL | 10.55 | |||||||||||
3 | Isayah Boers Isayah Boers ('99) | 99 | NED | 10.81 | |||||||||||
4 | Daniel Oderinde Daniel Oderinde ('96) | 96 | GBR | 10.85 | |||||||||||
5 | Andre Wright Andre Wright ('91) | 91 | GBR | 11.03 | |||||||||||
6 | Regan O'Connell Regan O'Connell ('98) | 98 | GBR | 11.03 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.6 | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | Pedro Bernardo Pedro Bernardo ('89) | 89 | POR | 10.78 | |||||||||||
2 | Nathan Gilbert Nathan Gilbert ('95) | 95 | GBR | 10.82 | |||||||||||
3 | Jack Lawrence Jack Lawrence ('96) | 96 | GBR | 10.94 | |||||||||||
4 | Adel Sesay Adel Sesay ('90) | 90 | SLE | 11.15 | |||||||||||
Rechmial Miller Rechmial Miller ('98) | 98 | GBR | DQ | ||||||||||||
Indledende 3 Vind: -0.2 | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Yohan Blake Yohan Blake ('89) | 89 | JAM | 10.34 | |||||||||||
2 | Theo Etienne Theo Etienne ('96) | 96 | GBR | 10.50 | |||||||||||
3 | Kojo MusahKojo Musah ('96) | 96 | DEN | 10.71 | |||||||||||
4 | Kesi Oludoyi Kesi Oludoyi ('98) | 98 | GBR | 10.91 | |||||||||||
5 | Yannick Phippen Yannick Phippen ('92) | 92 | GBR | 10.94 | |||||||||||
6 | Kess Oghorie Kess Oghorie ('97) | 97 | GBR | 10.99 | |||||||||||
7 | Calvin Hoogland Calvin Hoogland ('98) | 98 | NED | 11.02 | |||||||||||
Indledende 4 Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Sean Safo-Antwi Sean Safo-Antwi ('90) | 90 | GHA | 10.32 | SB | ||||||||||
2 | John Otugade John Otugade ('95) | 95 | GBR | 10.43 | |||||||||||
3 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 10.43 | |||||||||||
4 | Emmanuel Stephens Emmanuel Stephens ('93) | 93 | GBR | 10.56 | SB | ||||||||||
5 | Jimmy Thoronka Jimmy Thoronka ('94) | 94 | SLE | 10.60 | |||||||||||
6 | Jonathan Browne Jonathan Browne ('83) | 83 | GBR | 10.72 | SB | ||||||||||
7 | Frederick Afrifa-Osuwu Frederick Afrifa-Osuwu ('96) | 96 | ITA | 10.92 | |||||||||||
M 200 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 20.59 | |||||||||||
2 | Thomas Somers Thomas Somers ('97) | 97 | GBR | 20.63 | SB | ||||||||||
3 | Hassan Taftian Hassan Taftian ('93) | 93 | IRI | 20.74 | PB | ||||||||||
4 | David Lima David Lima ('90) | 90 | POR | 21.49 | SB | ||||||||||
5 | Adam Walker-Khan Adam Walker-Khan ('95) | 95 | GBR | 21.97 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Jonathan Browne Jonathan Browne ('83) | 83 | GBR | 21.49 | SB | ||||||||||
2 | Freddie Owsley Freddie Owsley ('97) | 97 | GBR | 21.81 | |||||||||||
3 | Frederick Afrifa-Osuwu Frederick Afrifa-Osuwu ('96) | 96 | ITA | 21.81 | |||||||||||
4 | Lee Thompson Lee Thompson ('97) | 97 | GBR | 21.86 | |||||||||||
5 | Pedro Bernardo Pedro Bernardo ('89) | 89 | POR | 22.22 | |||||||||||
6 | Andre Wright Andre Wright ('91) | 91 | GBR | 22.43 | |||||||||||
Finale C Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Kesi Oludoyi Kesi Oludoyi ('98) | 98 | GBR | 22.01 | |||||||||||
2 | Joel Harvey Joel Harvey ('96) | 96 | GBR | 22.25 | |||||||||||
3 | Matt Chant Matt Chant ('96) | 96 | GBR | 22.44 | PB | ||||||||||
4 | Yannick Phippen Yannick Phippen ('92) | 92 | GBR | 22.78 | |||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sadam Koumi Sadam Koumi ('94) | 94 | SUD | 46.77 | |||||||||||
2 | Thomas Somers Thomas Somers ('97) | 97 | GBR | 46.91 | PB | ||||||||||
3 | Ismael Daffe Ismael Daffe ('86) | 86 | FRA | 47.26 | |||||||||||
4 | Nick Ekelund-ArenanderNick Ekelund-Arenander ('89) | 89 | DEN | 48.06 | |||||||||||
5 | Luke Lennon-Ford Luke Lennon-Ford ('89) | 89 | IRL | 48.10 | |||||||||||
6 | Alex Knibbs Alex Knibbs ('99) | 99 | GBR | 48.12 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Emmanuel Sosanya Emmanuel Sosanya ('98) | 98 | GBR | 48.50 | |||||||||||
2 | Peter De'Ath Peter De'Ath ('95) | 95 | GBR | 48.60 | PB | ||||||||||
3 | Kevin Hodgson Kevin Hodgson ('96) | 96 | GBR | 49.33 | |||||||||||
4 | Michael Oku-Ampofo Michael Oku-Ampofo ('98) | 98 | GBR | 49.41 | SB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Khai Riley-Laborde Khai Riley-Laborde ('95) | 95 | GBR | 13.89 | |||||||||||
2 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 13.95 | |||||||||||
3 | Gerard O'Donnell Gerard O'Donnell ('88) | 88 | IRL | 14.05 | |||||||||||
4 | Valdó Szűcs Valdó Szűcs ('95) | 95 | HUN | 14.20 | |||||||||||
5 | Cameron Fillery Cameron Fillery ('98) | 98 | GBR | 14.20 | |||||||||||
6 | James Wright James Wright ('94) | 94 | GBR | 14.89 | |||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Jack Andrew Jack Andrew ('91) | 91 | GBR | 14.61 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Khai Riley-Laborde Khai Riley-Laborde ('95) | 95 | GBR | 14.02 | |||||||||||
2 | Valdó Szűcs Valdó Szűcs ('95) | 95 | HUN | 14.24 | |||||||||||
3 | James Wright James Wright ('94) | 94 | GBR | 14.85 | SB | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 13.94 | |||||||||||
2 | Gerard O'Donnell Gerard O'Donnell ('88) | 88 | IRL | 14.02 | |||||||||||
3 | Cameron Fillery Cameron Fillery ('98) | 98 | GBR | 14.21 | |||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Romain Nicodeme Romain Nicodeme ('95) | 95 | BEL | 51.45 | |||||||||||
2 | Jack Lawrie Jack Lawrie ('96) | 96 | GBR | 51.53 | |||||||||||
3 | Niall Flannery Niall Flannery ('91) | 91 | GBR | 51.66 | |||||||||||
4 | Isak Andersson Isak Andersson ('96) | 96 | SWE | 52.41 | |||||||||||
5 | Paul Byrne Paul Byrne ('90) | 90 | IRL | 52.86 | |||||||||||
6 | William Frobe William Frobe ('98) | 98 | SWE | 54.23 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Lennox Thompson Lennox Thompson ('93) | 93 | GBR | 52.80 | |||||||||||
2 | Connor Henderson Connor Henderson ('92) | 92 | PHI | 53.22 | SB | ||||||||||
3 | Ben Kiely Ben Kiely ('94) | 94 | IRL | 53.25 | |||||||||||
4 | Niall Carney Niall Carney ('97) | 97 | GBR | 55.37 | SB | ||||||||||
5 | Jack Messenger Jack Messenger ('96) | 96 | GBR | 56.29 | |||||||||||
Tom Grantham Tom Grantham ('83) | 83 | GBR | DQ | ||||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rory Dwyer Rory Dwyer ('97) | 97 | GBR | 2.09 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jonathon Bailey Jonathon Bailey ('95) | 95 | GBR | 2.09 | =PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ryan Webb Ryan Webb ('97) | 97 | GBR | 2.05 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Reynold Banigo Reynold Banigo ('98) | 98 | GBR | 7.67 | 0.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Trevor Alexanderson Trevor Alexanderson ('93) | 93 | GBR | 7.36 | +0.3 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Andreas TrajkovskiAndreas Trajkovski ('93) | 93 | DEN | 7.29 | +0.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Andrew Cassar Torreggiani Andrew Cassar Torreggiani ('92) | 92 | MLT | 6.78 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
Sam Challis Sam Challis ('99) | 99 | GBR | NM | ||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Denzel Comenentia Denzel Comenentia ('95) | 95 | NED | 72.14 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chris Bennett Chris Bennett ('89) | 89 | GBR | 72.11 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mark Dry Mark Dry ('87) | 87 | GBR | 70.48 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Craig Murch Craig Murch ('93) | 93 | GBR | 70.47 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Tim Williams Tim Williams ('92) | 92 | GBR | 61.39 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Taylor Campbell Taylor Campbell ('96) | 96 | GBR | NM | ||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Joe Harris Joe Harris ('97) | 97 | GBR | 68.85 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gavin Johnson-Assoon Gavin Johnson-Assoon ('82) | 82 | GBR | 64.72 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Benji Pearson Benji Pearson ('94) | 94 | GBR | NM | ||||||||||||
K 100 m Vind: +0.3 Finale A Finale | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Simone Facey Simone Facey ('85) | 85 | JAM | 11.51 | |||||||||||
2 | Hayley Mills Hayley Mills ('88) | 88 | GBR | 11.65 | SB | ||||||||||
3 | Jellisa Westney Jellisa Westney ('93) | 93 | CAN | 11.65 | |||||||||||
4 | Amy Hunt Amy Hunt ('02) | 02 | GBR | 11.76 | |||||||||||
5 | Linnea Killander Linnea Killander ('93) | 93 | SWE | 12.04 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Emma Fatu Suhonen Emma Fatu Suhonen ('91) | 91 | FIN | 12.39 | |||||||||||
2 | Stephanie Asomaning Stephanie Asomaning ('90) | 90 | BEL | 12.58 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Simone Facey Simone Facey ('85) | 85 | JAM | 11.61 | |||||||||||
2 | Hayley Mills Hayley Mills ('88) | 88 | GBR | 11.74 | |||||||||||
3 | Linnea Killander Linnea Killander ('93) | 93 | SWE | 12.12 | =SB | ||||||||||
4 | Emma Fatu Suhonen Emma Fatu Suhonen ('91) | 91 | FIN | 12.30 | |||||||||||
5 | Stephanie Asomaning Stephanie Asomaning ('90) | 90 | BEL | 12.72 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Ashleigh Nelson Ashleigh Nelson ('91) | 91 | GBR | 11.60 | |||||||||||
2 | Amy Hunt Amy Hunt ('02) | 02 | GBR | 11.84 | |||||||||||
3 | Jellisa Westney Jellisa Westney ('93) | 93 | CAN | 11.86 | |||||||||||
4 | Shannon Malone Shannon Malone ('97) | 97 | GBR | 11.94 | |||||||||||
5 | Becky Campsall Becky Campsall ('90) | 90 | GBR | 12.10 | |||||||||||
K 200 m Vind: +0.6 Finale A Finale | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | Hayley Mills Hayley Mills ('88) | 88 | GBR | 23.85 | SB | ||||||||||
2 | Jellisa Westney Jellisa Westney ('93) | 93 | CAN | 23.95 | |||||||||||
3 | Linnea Killander Linnea Killander ('93) | 93 | SWE | 24.38 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.1 | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
1 | Ella Wansell Ella Wansell ('01) | 01 | GBR | 24.35 | |||||||||||
2 | Hannah Kelly Hannah Kelly | 00 | GBR | 24.66 | |||||||||||
3 | Nikita Campbell-Smith Nikita Campbell-Smith ('95) | 95 | GBR | 24.71 | |||||||||||
4 | Laura Turley Laura Turley ('97) | 97 | GBR | 24.96 | PB | ||||||||||
5 | Stephanie Asomaning Stephanie Asomaning ('90) | 90 | BEL | 25.31 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Meghan Beesley Meghan Beesley ('89) | 89 | GBR | 53.07 | SB | ||||||||||
2 | Asha Ruth Asha Ruth ('91) | 91 | USA | 54.09 | |||||||||||
3 | Lisa Duffy Lisa Duffy ('93) | 93 | SWE | 54.18 | |||||||||||
4 | Sandra Knezevic Sandra Knezevic ('92) | 92 | SWE | 55.41 | SB | ||||||||||
5 | Andreia Crespo Andreia Crespo ('93) | 93 | POR | 55.66 | SB | ||||||||||
6 | Ebba Svantesson Ebba Svantesson ('97) | 97 | SWE | 57.51 | SB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.7 Finale A Finale | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
1 | Alicia Barrett Alicia Barrett ('98) | 98 | GBR | 13.26 | |||||||||||
2 | Megan Marrs Megan Marrs ('97) | 97 | GBR | 13.42 | |||||||||||
3 | Jessica Hunter Jessica Hunter ('96) | 96 | GBR | 13.53 | |||||||||||
4 | Mette GraversgaardMette Graversgaard ('95) | 95 | DEN | 13.83 | |||||||||||
5 | Elizabeth Morland Elizabeth Morland ('98) | 98 | IRL | 13.86 | |||||||||||
6 | Sarah Lavin Sarah Lavin ('94) | 94 | IRL | 13.93 | |||||||||||
7 | Ellen Barber Ellen Barber ('97) | 97 | GBR | 15.60 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.2 | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Megan Marrs Megan Marrs ('97) | 97 | GBR | 13.55 | |||||||||||
2 | Mette GraversgaardMette Graversgaard ('95) | 95 | DEN | 13.86 | |||||||||||
3 | Sarah Lavin Sarah Lavin ('94) | 94 | IRL | 13.91 | |||||||||||
4 | Karla Drew Karla Drew ('89) | 89 | GBR | 14.32 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Alicia Barrett Alicia Barrett ('98) | 98 | GBR | 13.41 | |||||||||||
2 | Jessica Hunter Jessica Hunter ('96) | 96 | GBR | 13.45 | |||||||||||
3 | Elizabeth Morland Elizabeth Morland ('98) | 98 | IRL | 13.90 | |||||||||||
4 | Ellen Barber Ellen Barber ('97) | 97 | GBR | 15.65 | |||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Meghan Beesley Meghan Beesley ('89) | 89 | GBR | 55.83 | |||||||||||
2 | Noelle Montcalm Noelle Montcalm ('88) | 88 | CAN | 56.38 | |||||||||||
3 | Lina Nielsen Lina Nielsen ('96) | 96 | GBR | 57.19 | PB | ||||||||||
4 | Kelsey Balkwill Kelsey Balkwill ('92) | 92 | CAN | 57.34 | SB | ||||||||||
5 | Hayley McLean Hayley McLean ('94) | 94 | GBR | 58.21 | |||||||||||
6 | Andreia Crespo Andreia Crespo ('93) | 93 | POR | 58.54 | |||||||||||
7 | Axelle DauwensAxelle Dauwens ('90) | 90 | BEL | 58.62 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Jess Tappin Jess Tappin ('90) | 90 | GBR | 58.75 | SB | ||||||||||
2 | Nisha Desai Nisha Desai ('84) | 84 | GBR | 1:00.18 | |||||||||||
3 | Louise Robinson Louise Robinson | 00 | GBR | 1:03.11 | |||||||||||
Georgina Rogers Georgina Rogers ('96) | 96 | GBR | DNF | ||||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sophie Cook Sophie Cook ('94) | 94 | GBR | 4.06 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sophie Dowson Sophie Dowson ('98) | 98 | GBR | 3.86 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sophie Ashurst Sophie Ashurst ('03) | 03 | GBR | 3.86 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Emma Kiviniemi Andersson Emma Kiviniemi Andersson ('91) | 91 | SWE | 3.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Victoria Barlow Victoria Barlow ('01) | 01 | GBR | 3.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Elizabeth Edden Elizabeth Edden ('94) | 94 | GBR | NH | ||||||||||||
Tilly Hooper Tilly Hooper ('98) | 98 | GBR | NH | ||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ruby Millet Ruby Millet ('01) | 01 | IRL | 5.85 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sarah McCarthy Sarah McCarthy ('95) | 95 | IRL | 5.77 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Aasha Marler Aasha Marler ('92) | 92 | CAN | 5.69 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lucy Marshall Lucy Marshall ('81) | 81 | GBR | 60.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Hayley Murray Hayley Murray ('89) | 89 | GBR | 59.55 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Katie Lambert Katie Lambert ('98) | 98 | GBR | 54.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
Ellen Barber Ellen Barber ('97) | 97 | GBR | NM | ||||||||||||
Laura Whittingham Laura Whittingham ('86) | 86 | GBR | NM |