M 100 m Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gavin Smellie Gavin Smellie ('86) | 86 | CAN | 10.27 | |||||||||||
2 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 10.37 | |||||||||||
3 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 10.49 | |||||||||||
4 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 10.49 | |||||||||||
5 | Filip Bøe Filip Bøe | 00 | NOR | 10.86 | |||||||||||
6 | Christian Marthinussen Christian Marthinussen ('83) | 83 | NOR | 10.87 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 10.62 | |||||||||||
M 300 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Karsten Warholm Karsten Warholm ('96) | 96 | NOR | 32.69 | NR NU23R | PB | |||||||||
2 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 34.47 | PB | ||||||||||
3 | Luca Thompson Luca Thompson | 00 | NOR | 34.86 | PB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Joshua Ralph Joshua Ralph ('91) | 91 | AUS | 1:46.55 | SB | ||||||||||
2 | Thomas Roth Thomas Roth ('91) | 91 | NOR | 1:46.90 | |||||||||||
3 | Lukáš Hodboď Lukáš Hodboď ('96) | 96 | CZE | 1:47.22 | |||||||||||
4 | Markus Einan Markus Einan ('97) | 97 | NOR | 1:47.89 | |||||||||||
5 | Filip Ingebrigtsen Filip Ingebrigtsen ('93) | 93 | NOR | 1:48.13 | SB | ||||||||||
6 | Andreas Almgren Andreas Almgren ('95) | 95 | SWE | 1:48.36 | SB | ||||||||||
7 | Anders Bjørndal Anders Bjørndal ('95) | 95 | NOR | 1:53.90 | |||||||||||
Andreas Roth Andreas Roth ('93) | 93 | NOR | DNF | ||||||||||||
Sondre Dingsør Sondre Dingsør ('96) | 96 | NOR | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Kristoffer Janson Grindedal Kristoffer Janson Grindedal ('89) | 89 | NOR | 1:52.93 | PB | ||||||||||
2 | Trygve Feidje Mjelde Trygve Feidje Mjelde ('94) | 94 | NOR | 1:54.57 | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jakob Ingebrigtsen Jakob Ingebrigtsen | 00 | NOR | 3:41.81 | |||||||||||
2 | Kalle Berglund Kalle Berglund ('96) | 96 | SWE | 3:42.62 | |||||||||||
3 | Jordan Williamsz Jordan Williamsz ('92) | 92 | AUS | 3:42.92 | |||||||||||
4 | Ismael Debjani Ismael Debjani ('90) | 90 | BEL | 3:43.34 | |||||||||||
5 | Hamish Carson Hamish Carson ('88) | 88 | NZL | 3:43.92 | |||||||||||
6 | Ferdinand Kvan Edman Ferdinand Kvan Edman ('93) | 93 | NOR | 3:44.55 | |||||||||||
7 | Mike Foppen Mike Foppen ('96) | 96 | NED | 3:44.94 | |||||||||||
8 | Andreas Holst LindgreenAndreas Holst Lindgreen ('98) | 98 | DEN | 3:46.63 | |||||||||||
9 | Sondre Juven Sondre Juven ('99) | 99 | NOR | 3:47.61 | |||||||||||
10 | Erik Udø Pedersen Erik Udø Pedersen ('94) | 94 | NOR | 3:47.71 | |||||||||||
Bram Som Bram Som ('80) | 80 | NED | DNF | ||||||||||||
M 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Henrik Børkja Ingebrigtsen Henrik Børkja Ingebrigtsen ('91) | 91 | NOR | 7:42.72 | SB | ||||||||||
2 | Elzan Bibić Elzan Bibić ('99) | 99 | SRB | 7:51.51 | NU20R | PB | |||||||||
3 | Florian Orth Florian Orth ('89) | 89 | GER | 7:56.41 | SB | ||||||||||
4 | Simon Denissel Simon Denissel ('90) | 90 | FRA | 7:59.01 | SB | ||||||||||
5 | Tom Erling Kårbø Tom Erling Kårbø ('89) | 89 | NOR | 8:02.49 | PB | ||||||||||
6 | Per Svela Per Svela ('92) | 92 | NOR | 8:02.72 | SB | ||||||||||
7 | Sigurd Ruud Skjeseth Sigurd Ruud Skjeseth ('96) | 96 | NOR | 8:05.86 | PB | ||||||||||
8 | Marius Øyre Vedvik Marius Øyre Vedvik ('92) | 92 | NOR | 8:06.00 | |||||||||||
9 | Bjørnar Sandnes Lillefosse Bjørnar Sandnes Lillefosse ('92) | 92 | NOR | 8:15.06 | SB | ||||||||||
10 | Ådne Andersen Ådne Andersen ('94) | 94 | NOR | 8:15.18 | PB | ||||||||||
11 | Lars Lunde Lars Lunde ('97) | 97 | NOR | 8:33.63 | PB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.4 Finale A Finale | Vind: -0.4 | ||||||||||||||
1 | Vladimir Vukicevic Vladimir Vukicevic ('91) | 91 | NOR | 13.70 | |||||||||||
2 | Koen Smet Koen Smet ('92) | 92 | NED | 14.05 | |||||||||||
3 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 14.16 | |||||||||||
4 | Benjamin Sedecias Benjamin Sedecias ('95) | 95 | FRA | 14.51 | |||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Charlie Myers Charlie Myers ('97) | 97 | GBR | 5.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sondre Guttormsen Sondre Guttormsen ('99) | 99 | NOR | 5.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mareks Ārents Mareks Ārents ('86) | 86 | LAT | 5.15 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Eirik Greibrokk Dolve Eirik Greibrokk Dolve ('95) | 95 | NOR | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Amund Høıe Sjursen Amund Høıe Sjursen ('96) | 96 | NOR | 7.64 | -0.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | NOR | 7.54 | +1.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jack Roach Jack Roach ('95) | 95 | GBR | 7.37 | +0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ingar Bratseth-Kiplesund Ingar Bratseth-Kiplesund ('96) | 96 | NOR | 7.23 | +0.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erlend Bolstad Raa Erlend Bolstad Raa | 00 | NOR | 14.92 | +0.8 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Per Bucher Johannessen Per Bucher Johannessen ('02) | 02 | NOR | 14.65 | +0.2 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sam Mattis Sam Mattis ('94) | 94 | USA | 61.61 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ola Stunes Isene Ola Stunes Isene ('95) | 95 | NOR | 60.05 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Gudni Valur Guðnason Gudni Valur Guðnason ('95) | 95 | ISL | 60.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Róbert Szikszai Róbert Szikszai ('94) | 94 | HUN | 60.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | David Wrobel David Wrobel ('91) | 91 | GER | 59.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Simon Pettersson Simon Pettersson ('94) | 94 | SWE | 59.62 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Sven Martin Skagestad Sven Martin Skagestad ('95) | 95 | NOR | 57.51 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: -0.7 Finale A Finale | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
1 | Ezinne Okparaebo Ezinne Okparaebo ('88) | 88 | NOR | 11.49 | |||||||||||
2 | Gudbjörg Jóna Bjarnadóttir Gudbjörg Jóna Bjarnadóttir ('01) | 01 | ISL | 11.91 | |||||||||||
3 | Tiana Ósk Whitworth Tiana Ósk Whitworth | 00 | ISL | 12.05 | |||||||||||
4 | Christine Bjelland Jensen Christine Bjelland Jensen ('94) | 94 | NOR | 12.05 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Madiea Ghafoor Madiea Ghafoor ('92) | 92 | NED | 53.01 | |||||||||||
2 | Line Kloster Line Kloster ('90) | 90 | NOR | 53.80 | SB | ||||||||||
3 | Sara Dorthea Jensen Sara Dorthea Jensen ('96) | 96 | NOR | 56.38 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hedda Hynne Hedda Hynne ('90) | 90 | NOR | 2:03.51 | |||||||||||
2 | Sara Kuivisto Sara Kuivisto ('91) | 91 | FIN | 2:03.69 | |||||||||||
3 | Aníta HinriksdóttirAníta Hinriksdóttir ('96) | 96 | ISL | 2:04.02 | |||||||||||
4 | Amalie Manshus Sæten Amalie Manshus Sæten ('97) | 97 | NOR | 2:08.72 | |||||||||||
5 | Sara Busic Sara Busic ('02) | 02 | NOR | 2:17.05 | |||||||||||
Sara Dorthea Jensen Sara Dorthea Jensen ('96) | 96 | NOR | DNF | ||||||||||||
K 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Anna Emilie MøllerAnna Emilie Møller ('97) | 97 | DEN | 8:52.73 | DUR-21 | SB | |||||||||
2 | Genevieve LaCaze Genevieve LaCaze ('89) | 89 | AUS | 8:53.03 | |||||||||||
3 | Caroline Chepkurui Caroline Chepkurui ('90) | 90 | KEN | 9:11.90 | PB | ||||||||||
4 | Mariola Ślusarczyk Mariola Ślusarczyk ('90) | 90 | POL | 10:04.53 | SB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.4 Finale A Finale | Vind: -0.4 | ||||||||||||||
1 | Elisávet Pesirídou Elisávet Pesirídou ('92) | 92 | GRE | 13.26 | |||||||||||
2 | Eefje Boons Eefje Boons ('94) | 94 | NED | 13.37 | |||||||||||
3 | Ivana Lončarek Ivana Lončarek ('91) | 91 | CRO | 13.63 | |||||||||||
4 | Agathe Holtan Wathne Agathe Holtan Wathne ('94) | 94 | NOR | 13.87 | |||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Dovilė Dzindzaletaitė Dovilė Dzindzaletaitė ('93) | 93 | LTU | 13.51 | -1.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Oda Utsi Onstad Oda Utsi Onstad ('90) | 90 | NOR | 13.27 | -0.3 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sigrid Borge Sigrid Borge ('95) | 95 | NOR | 59.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sofi Flink Sofi Flink ('95) | 95 | SWE | 56.25 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ane Dahlen Ane Dahlen ('94) | 94 | NOR | 53.95 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mali Ingeborg Vollan Marstad Mali Ingeborg Vollan Marstad ('97) | 97 | NOR | 47.86 | |||||||||||
|