M 60 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miguel Molas Miguel Molas | USA | 6.80 | ||||||||||||
2 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 6.84 | ||||||||||||
3 | Carl Jones Carl Jones | USA | 6.85 | ||||||||||||
4 | Kirby Bryce Kirby Bryce | USA | 6.87 | ||||||||||||
5 | Elijah Lilly Elijah Lilly | USA | 6.91 | ||||||||||||
6 | George Brown George Brown | USA | 6.92 | ||||||||||||
7 | Lawrence Johnson Lawrence Johnson ('99) | 99 | USA | 6.95 | PB | ||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Kirby Bryce Kirby Bryce | USA | 6.81 | ||||||||||||
2 | George Brown George Brown | USA | 6.88 | =PB | |||||||||||
3 | Jace Marx Jace Marx ('96) | 96 | USA | 6.94 | |||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Miguel Molas Miguel Molas | USA | 6.86 | ||||||||||||
2 | Lawrence Johnson Lawrence Johnson ('99) | 99 | USA | 6.97 | PB | ||||||||||
3 | Carl Jones Carl Jones | USA | 6.97 | ||||||||||||
4 | Jay Griffin Jay Griffin | USA | 6.99 | ||||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 6.79 | ||||||||||||
2 | Elijah Lilly Elijah Lilly | USA | 6.80 | PB | |||||||||||
3 | Austin Lane Austin Lane | USA | 7.00 | =SB | |||||||||||
M 200 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Jay Griffin Jay Griffin | USA | 21.01 | PB | |||||||||||
2 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 21.23 | PB | |||||||||||
3 | Kirby Bryce Kirby Bryce | USA | 21.78 | =PB | |||||||||||
4 | David Pierce David Pierce ('99) | 99 | TTO | 21.79 | |||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Nathan Gish Nathan Gish | USA | 21.45 | PB | |||||||||||
2 | Miguel Molas Miguel Molas | USA | 21.50 | =PB | |||||||||||
3 | Jace Marx Jace Marx ('96) | 96 | USA | 21.83 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Terrell Bradford Terrell Bradford | USA | 21.56 | ||||||||||||
2 | Jace Marx Jace Marx ('96) | 96 | USA | 21.78 | SB | ||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Nathan Gish Nathan Gish | USA | 21.63 | PB | |||||||||||
2 | David Pierce David Pierce ('99) | 99 | TTO | 21.76 | PB | ||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jay Griffin Jay Griffin | USA | 21.44 | ||||||||||||
2 | Kirby Bryce Kirby Bryce | USA | 21.96 | ||||||||||||
Indledende 4 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Miguel Molas Miguel Molas | USA | 21.60 | SB | |||||||||||
M 400 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Zach Dicken Zach Dicken | USA | 47.10 | PB | |||||||||||
2 | Sedacy Walden Sedacy Walden | USA | 47.88 | ||||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Ben Parmoon Ben Parmoon | USA | 48.50 | SB | |||||||||||
2 | Luke Zuluaga Luke Zuluaga | USA | 48.91 | ||||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Sedacy Walden Sedacy Walden | USA | 48.45 | ||||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Luke Zuluaga Luke Zuluaga | USA | 48.98 | ||||||||||||
Indledende 4 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Zach Dicken Zach Dicken | USA | 47.70 | PB | |||||||||||
M 800 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Michael Rhoads Michael Rhoads ('97) | 97 | USA | 1:47.82 | PB | ||||||||||
2 | Michael Wilson Michael Wilson ('96) | 96 | GBR | 1:48.27 | PB | ||||||||||
3 | Kristian Uldbjerg HansenKristian Uldbjerg Hansen ('96) | 96 | DEN | 1:49.56 | PB | ||||||||||
4 | Bryce Ailshie Bryce Ailshie | USA | 1:51.40 | SB | |||||||||||
5 | Gordon Kowalkowski Gordon Kowalkowski | USA | 1:52.17 | PB | |||||||||||
6 | Preston Roche Preston Roche | USA | 1:52.56 | PB | |||||||||||
7 | Gavin Sleeter Gavin Sleeter ('97) | 97 | USA | 1:53.73 | |||||||||||
8 | Max Wharton Max Wharton ('96) | 96 | GBR | 1:58.46 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Michael Rhoads Michael Rhoads ('97) | 97 | USA | 1:51.94 | |||||||||||
2 | Kristian Uldbjerg HansenKristian Uldbjerg Hansen ('96) | 96 | DEN | 1:52.56 | |||||||||||
3 | Gordon Kowalkowski Gordon Kowalkowski | USA | 1:53.09 | ||||||||||||
4 | Preston Roche Preston Roche | USA | 1:54.06 | ||||||||||||
5 | Jacob Grinwis Jacob Grinwis | USA | 1:54.41 | SB | |||||||||||
6 | Dylan Barker Dylan Barker | USA | 1:54.78 | SB | |||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Michael Wilson Michael Wilson ('96) | 96 | GBR | 1:53.28 | |||||||||||
2 | Max Wharton Max Wharton ('96) | 96 | GBR | 1:53.37 | |||||||||||
3 | Bryce Ailshie Bryce Ailshie | USA | 1:53.94 | ||||||||||||
4 | Gavin Sleeter Gavin Sleeter ('97) | 97 | USA | 1:54.33 | |||||||||||
5 | Devin Pancake Devin Pancake | 00 | USA | 1:55.57 | |||||||||||
M 1 mile Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Cole Rockhold Cole Rockhold ('95) | 95 | USA | 4:11.03 | SB | ||||||||||
2 | Michael Mooney Michael Mooney | USA | 4:12.72 | PB | |||||||||||
3 | Scott Johnson Scott Johnson | USA | 4:12.91 | ||||||||||||
4 | Noah Riley Noah Riley | USA | 4:13.70 | ||||||||||||
5 | Jonathan Glen Jonathan Glen ('96) | 96 | GBR | 4:16.40 | |||||||||||
6 | Stokton Smith Stokton Smith | USA | 4:16.72 | PB | |||||||||||
7 | Josh Wojciechowski Josh Wojciechowski | USA | 4:16.85 | PB | |||||||||||
8 | Jacob Brueckman Jacob Brueckman ('98) | 98 | USA | 4:17.43 | PB | ||||||||||
9 | Andrew Rafla Andrew Rafla ('96) | 96 | USA | 4:17.46 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
7 | Iolo Hughes Iolo Hughes ('96) | 96 | GBR | 4:23.04 | |||||||||||
Tom Richardson Tom Richardson ('94) | 94 | GBR | DQ | ||||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Cole Rockhold Cole Rockhold ('95) | 95 | USA | 4:17.49 | SB | ||||||||||
3 | Jonathan Glen Jonathan Glen ('96) | 96 | GBR | 4:18.43 | |||||||||||
M 3000 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Addison DeHaven Addison DeHaven | USA | 8:12.46 | PB | |||||||||||
2 | Jacob Bilvado Jacob Bilvado | USA | 8:17.80 | SB | |||||||||||
3 | Christopher Henry Christopher Henry | USA | 8:22.07 | ||||||||||||
4 | Carson Hume Carson Hume | USA | 8:22.38 | PB | |||||||||||
5 | Trent Powell Trent Powell | USA | 8:22.50 | PB | |||||||||||
6 | Maximilliano Martinez Maximilliano Martinez | USA | 8:24.55 | PB | |||||||||||
7 | Miler Haller Miler Haller ('97) | 97 | USA | 8:24.72 | PB | ||||||||||
8 | Adam Hendrickson Adam Hendrickson | USA | 8:26.67 | PB | |||||||||||
9 | Riley Campbell Riley Campbell | USA | 8:31.81 | PB | |||||||||||
10 | Forrest Barton Forrest Barton | USA | 8:35.98 | ||||||||||||
11 | Paul Roberts Paul Roberts ('98) | 98 | USA | 8:37.24 | |||||||||||
12 | Jared Garcia Jared Garcia | USA | 8:39.09 | ||||||||||||
13 | Noah Riley Noah Riley | USA | 8:44.72 | PB | |||||||||||
14 | Michael Downey Michael Downey | USA | 8:48.04 | ||||||||||||
16 | Jonathan Glen Jonathan Glen ('96) | 96 | GBR | 8:57.39 | |||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Satchel Caldwell Satchel Caldwell | USA | 8:24.61 | PB | |||||||||||
2 | Patrick Sullivan Patrick Sullivan | USA | 8:26.93 | PB | |||||||||||
3 | Ian Crowe-Wright Ian Crowe-Wright ('95) | 95 | GBR | 8:30.41 | SB | ||||||||||
4 | Craig Huff Craig Huff ('96) | 96 | USA | 8:31.36 | |||||||||||
5 | Charlie Pope Charlie Pope | USA | 8:34.12 | PB | |||||||||||
6 | Harry Ewing Harry Ewing ('97) | 97 | NZL | 8:34.20 | PB | ||||||||||
7 | Jerald Taylor Jerald Taylor | USA | 8:36.35 | ||||||||||||
8 | Henry Mong Henry Mong ('99) | 99 | USA | 8:36.41 | PB | ||||||||||
9 | Iolo Hughes Iolo Hughes ('96) | 96 | GBR | 8:39.34 | PB | ||||||||||
10 | Leif Everson Leif Everson ('99) | 99 | USA | 8:40.19 | PB | ||||||||||
11 | Jonah Henry Jonah Henry ('95) | 95 | USA | 8:42.77 | SB | ||||||||||
17 | Tom Richardson Tom Richardson ('94) | 94 | GBR | 8:57.93 | |||||||||||
M 5000 m Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jacob Bilvado Jacob Bilvado | USA | 14:34.61 | PB | |||||||||||
2 | Miler Haller Miler Haller ('97) | 97 | USA | 14:38.59 | PB | ||||||||||
3 | Christopher Henry Christopher Henry | USA | 14:41.29 | PB | |||||||||||
4 | Paul Roberts Paul Roberts ('98) | 98 | USA | 14:41.48 | PB | ||||||||||
5 | Maximilliano Martinez Maximilliano Martinez | USA | 14:45.64 | PB | |||||||||||
6 | Luke Beattie Luke Beattie | USA | 14:46.12 | SB | |||||||||||
M 60 m hæk Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | David Collins David Collins | USA | 8.02 | PB | |||||||||||
2 | Micah Fontaine Micah Fontaine | USA | 8.02 | SB | |||||||||||
3 | Kamal Golaube Kamal Golaube | USA | 8.06 | PB | |||||||||||
4 | Jose Lopez Jose Lopez | USA | 8.10 | ||||||||||||
5 | Mccade Johnson Mccade Johnson | USA | 8.34 | ||||||||||||
6 | Zachary Meyer Zachary Meyer | 00 | USA | 8.38 | |||||||||||
7 | Andrew Doctor Andrew Doctor ('99) | 99 | USA | 8.44 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Micah Fontaine Micah Fontaine | USA | 8.10 | SB | |||||||||||
2 | David Collins David Collins | USA | 8.11 | ||||||||||||
3 | Zachary Meyer Zachary Meyer | 00 | USA | 8.28 | PB | ||||||||||
4 | Andrew Doctor Andrew Doctor ('99) | 99 | USA | 8.30 | |||||||||||
5 | Ryan Cavinta Ryan Cavinta | USA | 8.31 | ||||||||||||
6 | Tyler Lloyd Tyler Lloyd | USA | 8.45 | ||||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jose Lopez Jose Lopez | USA | 8.14 | ||||||||||||
2 | Brandon McGuire Brandon McGuire ('98) | 98 | USA | 8.15 | PB | ||||||||||
3 | Kamal Golaube Kamal Golaube | USA | 8.19 | =SB | |||||||||||
4 | Mccade Johnson Mccade Johnson | USA | 8.25 | PB | |||||||||||
5 | Jacob Davis Jacob Davis | USA | 8.37 | ||||||||||||
M Højdespring Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Hunter Simonson Hunter Simonson | USA | 2.18 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chandler Obray Chandler Obray | USA | 2.14 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Leaugen Fray-Benoit Leaugen Fray-Benoit ('96) | 96 | CAN | 2.10 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Antwan Ross-Jones Antwan Ross-Jones | USA | 2.01 | =SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 1.91 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Connor Stevens Connor Stevens | USA | 5.20 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mitch Lipe Mitch Lipe | USA | 5.10 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sam Nelson Sam Nelson | USA | 5.10 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Justin Stattner Justin Stattner | USA | 4.90 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Sam Hinegardner Sam Hinegardner | USA | 4.90 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Hunter Powell Hunter Powell ('96) | 96 | USA | 4.90 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Roman Ruiz Roman Ruiz | USA | 4.80 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Logan Grizzle Logan Grizzle | USA | 4.80 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Camillo Dünninger Camillo Dünninger ('99) | 99 | GER | 4.65 | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Tyler Gurchiek Tyler Gurchiek | USA | 4.50 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Tanner Battikha Tanner Battikha | USA | 7.47 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isa Bynum Isa Bynum | USA | 7.28 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Leaugen Fray-Benoit Leaugen Fray-Benoit ('96) | 96 | CAN | 7.19 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | William Nolan William Nolan | USA | 7.14 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Cory Taylor Cory Taylor | USA | 7.09 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Dalten Fox Dalten Fox | USA | 7.02 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Wyatt Murphy Wyatt Murphy | USA | 6.98 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Bradly Wright Bradly Wright | USA | 6.74 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Aidan Quinn Aidan Quinn | 00 | GBR | 15.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isa Bynum Isa Bynum | USA | 14.83 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kyle Brost Kyle Brost | USA | 14.81 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | William Nolan William Nolan | USA | 14.71 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Anthony Davis Anthony Davis | USA | 14.48 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Kyle Morris Kyle Morris ('98) | 98 | USA | 18.38 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Josh Barclay Josh Barclay | USA | 17.13 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jackson Morris Jackson Morris ('99) | 99 | USA | 16.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Garrett Coalson Garrett Coalson | USA | 16.44 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 15.55 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Vægtkast 15.89 kg Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Hap Frketich Hap Frketich ('97) | 97 | USA | 20.18 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kirk Unland Kirk Unland ('98) | 98 | USA | 19.42 | =PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Bailey King Bailey King ('98) | 98 | USA | 19.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Oran Wasserman Oran Wasserman ('95) | 95 | ISR | 17.34 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Syvkamp Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Hunter Powell Hunter Powell ('96) | 96 | USA | 5437 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Camillo Dünninger Camillo Dünninger ('99) | 99 | GER | 5263 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Roman Ruiz Roman Ruiz | USA | 5078 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Eric Lundgren Eric Lundgren | USA | 4953 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Bradly Wright Bradly Wright | USA | 4780 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Connor Stevens Connor Stevens | USA | 4749 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tyler Gurchiek Tyler Gurchiek | USA | 4510 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 60 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Destiny Smith-Barnett Destiny Smith-Barnett ('96) | 96 | LBR | 7.15 | =PB | ||||||||||
2 | Marybeth Sant Marybeth Sant ('95) | 95 | USA | 7.28 | |||||||||||
3 | Jerayah Davis Jerayah Davis ('96) | 96 | USA | 7.31 | |||||||||||
4 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 7.43 | PB | ||||||||||
5 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 7.43 | ||||||||||||
6 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 7.50 | |||||||||||
7 | Emerald Bowens Emerald Bowens | USA | 7.54 | ||||||||||||
8 | Bonnie Draxler Bonnie Draxler ('95) | 95 | USA | 7.60 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Marybeth Sant Marybeth Sant ('95) | 95 | USA | 7.27 | |||||||||||
2 | Bonnie Draxler Bonnie Draxler ('95) | 95 | USA | 7.41 | PB | ||||||||||
3 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 7.49 | |||||||||||
4 | Divina Henry Divina Henry ('97) | 97 | CAN | 7.72 | |||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jerayah Davis Jerayah Davis ('96) | 96 | USA | 7.32 | |||||||||||
2 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 7.43 | ||||||||||||
3 | Najia Hudspeth Najia Hudspeth ('96) | 96 | USA | 7.59 | PB | ||||||||||
4 | Briyana Bunson Briyana Bunson | USA | 7.60 | =PB | |||||||||||
5 | Tai McDonald Tai McDonald | USA | 7.69 | PB | |||||||||||
6 | Jade Lewis Jade Lewis | USA | 7.69 | =PB | |||||||||||
7 | Nia Powdrell Nia Powdrell | USA | 7.73 | SB | |||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Destiny Smith-Barnett Destiny Smith-Barnett ('96) | 96 | LBR | 7.15 | PB | ||||||||||
2 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 7.42 | |||||||||||
3 | Emerald Bowens Emerald Bowens | USA | 7.53 | SB | |||||||||||
4 | Jordan Edmonds Jordan Edmonds ('97) | 97 | USA | 7.77 | SB | ||||||||||
K 200 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 23.38 | PB | ||||||||||
2 | Destiny Smith-Barnett Destiny Smith-Barnett ('96) | 96 | LBR | 23.79 | PB | ||||||||||
3 | Najia Hudspeth Najia Hudspeth ('96) | 96 | USA | 24.16 | |||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Jerayah Davis Jerayah Davis ('96) | 96 | USA | 23.76 | PB | ||||||||||
2 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 23.86 | PB | ||||||||||
3 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 24.00 | PB | |||||||||||
4 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 24.94 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Destiny Smith-Barnett Destiny Smith-Barnett ('96) | 96 | LBR | 24.00 | |||||||||||
2 | Lisa-Anne Barrow Lisa-Anne Barrow ('96) | 96 | BAR | 24.34 | SB | ||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jessica Ozoude Jessica Ozoude ('98) | 98 | USA | 23.75 | |||||||||||
2 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 24.82 | |||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jerayah Davis Jerayah Davis ('96) | 96 | USA | 24.01 | PB | ||||||||||
2 | Jada Hick Jada Hick | USA | 24.72 | ||||||||||||
Indledende 4 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 23.93 | PB | ||||||||||
2 | Kaysha Love Kaysha Love ('97) | 97 | USA | 23.95 | |||||||||||
3 | Tai McDonald Tai McDonald | USA | 24.87 | PB | |||||||||||
4 | Maja Pogorevc Maja Pogorevc ('96) | 96 | SLO | 25.66 | |||||||||||
Indledende 5 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Marybeth Sant Marybeth Sant ('95) | 95 | USA | 23.47 | |||||||||||
2 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 24.33 | PB | ||||||||||
3 | Jordan Edmonds Jordan Edmonds ('97) | 97 | USA | 24.92 | SB | ||||||||||
Indledende 6 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Callista Fletcher Callista Fletcher | USA | 24.12 | ||||||||||||
2 | Emerald Bowens Emerald Bowens | USA | 24.77 | =PB | |||||||||||
Indledende 7 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Najia Hudspeth Najia Hudspeth ('96) | 96 | USA | 24.01 | |||||||||||
2 | Tajanell Strawder Tajanell Strawder | USA | 24.69 | PB | |||||||||||
K 400 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 54.43 | |||||||||||
2 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 54.65 | |||||||||||
3 | Emily Costello Emily Costello | USA | 55.42 | PB | |||||||||||
4 | Nylia Hudspeth Nylia Hudspeth ('96) | 96 | USA | 56.72 | |||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Maja Pogorevc Maja Pogorevc ('96) | 96 | SLO | 54.94 | SB | ||||||||||
2 | Patrīcija Karlīna Roshofa Patrīcija Karlīna Roshofa ('99) | 99 | LAT | 54.98 | PB | ||||||||||
3 | Sakura Roberson Sakura Roberson | USA | 55.35 | ||||||||||||
4 | Jasmine Chesson Jasmine Chesson | USA | 55.68 | SB | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jalyn Harris Jalyn Harris ('99) | 99 | USA | 54.97 | |||||||||||
2 | Nylia Hudspeth Nylia Hudspeth ('96) | 96 | USA | 55.52 | SB | ||||||||||
3 | Amari Prude Amari Prude | USA | 56.38 | PB | |||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Sakura Roberson Sakura Roberson | USA | 55.10 | PB | |||||||||||
2 | Jasmine Chesson Jasmine Chesson | USA | 55.74 | SB | |||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Kasey Ebb Kasey Ebb | 00 | USA | 56.02 | PB | ||||||||||
2 | Alexis Surrell Alexis Surrell | 00 | USA | 56.31 | PB | ||||||||||
3 | Gizelle Reid Gizelle Reid | USA | 56.40 | PB | |||||||||||
Indledende 4 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Lauren Gale Lauren Gale | 00 | CAN | 54.49 | |||||||||||
2 | Patrīcija Karlīna Roshofa Patrīcija Karlīna Roshofa ('99) | 99 | LAT | 55.10 | PB | ||||||||||
3 | Lisa-Anne Barrow Lisa-Anne Barrow ('96) | 96 | BAR | 56.33 | PB | ||||||||||
4 | Jensen Mosman Jensen Mosman | USA | 56.79 | PB | |||||||||||
Indledende 5 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Emily Costello Emily Costello | USA | 55.86 | PB | |||||||||||
3 | Kimberley Efonye Kimberley Efonye ('94) | 94 | BEL | 57.77 | SB | ||||||||||
Indledende 6 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Maja Pogorevc Maja Pogorevc ('96) | 96 | SLO | 55.91 | |||||||||||
2 | Maya Brosch Maya Brosch | USA | 56.43 | PB | |||||||||||
3 | Aryn Maxwell Aryn Maxwell | USA | 56.98 | PB | |||||||||||
K 800 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Avi'Tal Wilson-Perteete Avi'Tal Wilson-Perteete ('99) | 99 | USA | 2:08.05 | SB | ||||||||||
2 | Kristie Schoffield Kristie Schoffield ('99) | 99 | USA | 2:09.20 | PB | ||||||||||
3 | Macy Kreutz Macy Kreutz | USA | 2:11.19 | ||||||||||||
4 | Elisa Rovere Elisa Rovere ('96) | 96 | ITA | 2:12.81 | |||||||||||
5 | Karen Christensen Karen Christensen | USA | 2:14.86 | ||||||||||||
6 | Zanae Jones Zanae Jones | USA | 2:15.19 | ||||||||||||
7 | Jasmyne Cooper Jasmyne Cooper | USA | 2:15.23 | ||||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Macy Kreutz Macy Kreutz | USA | 2:13.10 | ||||||||||||
2 | Nyjari McNeil Nyjari McNeil | 00 | USA | 2:13.81 | |||||||||||
3 | Eliza McCall Eliza McCall | USA | 2:14.87 | ||||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Avi'Tal Wilson-Perteete Avi'Tal Wilson-Perteete ('99) | 99 | USA | 2:11.00 | SB | ||||||||||
2 | Jasmyne Cooper Jasmyne Cooper | USA | 2:11.02 | PB | |||||||||||
3 | Elisa Rovere Elisa Rovere ('96) | 96 | ITA | 2:11.89 | SB | ||||||||||
4 | Zanae Jones Zanae Jones | USA | 2:13.59 | PB | |||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Kristie Schoffield Kristie Schoffield ('99) | 99 | USA | 2:15.01 | SB | ||||||||||
6 | Agita Svetere Agita Svetere ('99) | 99 | LAT | 2:20.02 | SB | ||||||||||
8 | Maureen Jordan Maureen Jordan | SUI | 2:23.81 | ||||||||||||
K 1 mile Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Weini Kelati Weini Kelati ('96) | 96 | ERI | 4:37.75 | PB | ||||||||||
2 | Allie Ostrander Allie Ostrander ('96) | 96 | USA | 4:41.38 | PB | ||||||||||
3 | Alexis Fuller Alexis Fuller ('97) | 97 | USA | 4:42.11 | PB | ||||||||||
4 | Cierra Simmons Cierra Simmons ('95) | 95 | USA | 4:49.99 | |||||||||||
8 | Meghan Ryan Meghan Ryan | USA | 4:59.78 | PB | |||||||||||
10 | Ellie Leather Ellie Leather ('98) | 98 | GBR | 5:10.48 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Weini Kelati Weini Kelati ('96) | 96 | ERI | 4:42.26 | |||||||||||
4 | Meghan Ryan Meghan Ryan | USA | 5:01.78 | PB | |||||||||||
5 | Ellie Leather Ellie Leather ('98) | 98 | GBR | 5:01.79 | PB | ||||||||||
K 3000 m Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Allie Ostrander Allie Ostrander ('96) | 96 | USA | 9:11.61 | SB | ||||||||||
2 | Charlotte Prouse Charlotte Prouse ('97) | 97 | CAN | 9:13.64 | PB | ||||||||||
3 | Jaci Smith Jaci Smith ('97) | 97 | USA | 9:14.79 | PB | ||||||||||
4 | Adva Cohen Adva Cohen ('96) | 96 | ISR | 9:18.81 | PB | ||||||||||
5 | Emily Venters Emily Venters ('99) | 99 | USA | 9:23.00 | PB | ||||||||||
6 | Hannah Nuttall Hannah Nuttall ('97) | 97 | GBR | 9:24.95 | PB | ||||||||||
7 | Clare O'Brien Clare O'Brien ('99) | 99 | AUS | 9:39.72 | SB | ||||||||||
8 | Maria Mettler Maria Mettler ('99) | 99 | USA | 9:45.40 | PB | ||||||||||
9 | Maxine Paholek Maxine Paholek ('99) | 99 | AUS | 9:46.56 | PB | ||||||||||
10 | Jordan Jacob Jordan Jacob | USA | 9:53.81 | PB | |||||||||||
11 | Jennifer Sandoval Jennifer Sandoval ('98) | 98 | USA | 9:57.35 | |||||||||||
12 | Yukino Parle Yukino Parle | USA | 9:57.66 | PB | |||||||||||
13 | Olivia Johnson Olivia Johnson | USA | 10:03.96 | ||||||||||||
Finale B 23.2. | 23.2. | ||||||||||||||
1 | Lindsey Adams Lindsey Adams ('97) | 97 | USA | 9:56.98 | PB | ||||||||||
2 | Swathi Samuel Swathi Samuel | USA | 10:01.38 | PB | |||||||||||
3 | Lindsey Blanks Lindsey Blanks | USA | 10:01.62 | PB | |||||||||||
4 | Kacey Doner Kacey Doner | USA | 10:02.56 | PB | |||||||||||
5 | Bailee Parker Bailee Parker ('98) | 98 | USA | 10:06.22 | PB | ||||||||||
6 | Teri Brady Teri Brady | USA | 10:06.31 | PB | |||||||||||
7 | Mahala Norris Mahala Norris ('98) | 98 | USA | 10:08.65 | PB | ||||||||||
8 | Jeanette Zambrano Jeanette Zambrano | USA | 10:09.98 | ||||||||||||
9 | Lily Tomasula-Martin Lily Tomasula-Martin | USA | 10:11.04 | PB | |||||||||||
10 | Josie Givens Josie Givens | USA | 10:12.17 | ||||||||||||
11 | Bailey Ness Bailey Ness ('96) | 96 | USA | 10:12.71 | |||||||||||
12 | Karlie Swanson Karlie Swanson ('97) | 97 | AUS | 10:12.99 | PB | ||||||||||
13 | Sophie Eckel Sophie Eckel ('97) | 97 | AUS | 10:13.42 | |||||||||||
14 | Solana Quistorff Solana Quistorff | USA | 10:14.46 | PB | |||||||||||
K 5000 m Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Maria Mettler Maria Mettler ('99) | 99 | USA | 17:09.45 | PB | ||||||||||
2 | Bailey Ness Bailey Ness ('96) | 96 | USA | 17:12.78 | PB | ||||||||||
3 | Emily Martin Emily Martin | USA | 17:19.48 | ||||||||||||
K 60 m hæk 84.0 cm Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Destinee Rocker Destinee Rocker ('99) | 99 | USA | 8.18 | PB | ||||||||||
2 | Jada Hick Jada Hick | USA | 8.26 | PB | |||||||||||
3 | Jasmyne Graham Jasmyne Graham ('97) | 97 | USA | 8.38 | |||||||||||
4 | Taylor Pegram Taylor Pegram ('96) | 96 | USA | 8.40 | |||||||||||
5 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 8.53 | |||||||||||
6 | Dafni Georgiou Dafni Georgiou ('99) | 99 | CYP | 8.57 | SB | ||||||||||
7 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 8.67 | |||||||||||
8 | Jestena Mattson Jestena Mattson ('97) | 97 | USA | 8.71 | |||||||||||
Indledende heats | 22.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Taylor Pegram Taylor Pegram ('96) | 96 | USA | 8.31 | SB | ||||||||||
2 | Jasmyne Graham Jasmyne Graham ('97) | 97 | USA | 8.34 | SB | ||||||||||
3 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 8.65 | PB | ||||||||||
4 | Dafni Georgiou Dafni Georgiou ('99) | 99 | CYP | 8.69 | |||||||||||
5 | Andrea Stark Andrea Stark | USA | 8.71 | PB | |||||||||||
Indledende 2 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Destinee Rocker Destinee Rocker ('99) | 99 | USA | 8.22 | PB | ||||||||||
2 | Jestena Mattson Jestena Mattson ('97) | 97 | USA | 8.70 | |||||||||||
3 | Tieara Norman Tieara Norman ('98) | 98 | USA | 8.72 | SB | ||||||||||
4 | Jayla Williams Jayla Williams | USA | 8.77 | SB | |||||||||||
Talie Bonds Talie Bonds ('98) | 98 | USA | DQ | ||||||||||||
Indledende 3 22.2. | 22.2. | ||||||||||||||
1 | Jada Hick Jada Hick | USA | 8.31 | PB | |||||||||||
2 | Danae Dyer Danae Dyer | 00 | USA | 8.60 | |||||||||||
3 | Agnese Mulatero Agnese Mulatero ('97) | 97 | ITA | 8.74 | |||||||||||
4 | Jaela Williams Jaela Williams ('97) | 97 | USA | 8.80 | |||||||||||
6 | Tijana Antić Tijana Antić ('95) | 95 | SRB | 9.19 | |||||||||||
K Højdespring Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Nicola Ader Nicola Ader ('98) | 98 | GER | 1.83 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ada'ora Chigbo Ada'ora Chigbo ('99) | 99 | GBR | 1.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Varvara Klyuchnikova Varvara Klyuchnikova ('96) | 96 | RUS | 1.75 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jennifer Christensen Jennifer Christensen | USA | 1.75 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Audrey Garrett Audrey Garrett | USA | 1.71 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Shannon Fritz Shannon Fritz | USA | 1.71 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 1.67 | |||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 1.62 | |||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Alyssa Hirschi Alyssa Hirschi | USA | 1.62 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Talie Bonds Talie Bonds ('98) | 98 | USA | 1.62 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Bonnie Draxler Bonnie Draxler ('95) | 95 | USA | 4.33 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kathryn Tomczak Kathryn Tomczak ('97) | 97 | USA | 4.26 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Gabrielle Palmer Gabrielle Palmer | USA | 4.18 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Alysia Allen Alysia Allen | USA | 3.98 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kaitlin Heri Kaitlin Heri | USA | 3.98 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jerni Self Jerni Self | USA | 3.98 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Josie Spitz Josie Spitz | USA | 3.98 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Marissa Berry Marissa Berry ('97) | 97 | USA | 3.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Emily Etter Emily Etter | USA | 3.88 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Katherine Whiting Katherine Whiting | USA | 3.88 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Gabby Smith Gabby Smith ('93) | 93 | USA | 3.88 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Stephanie Wright Stephanie Wright | USA | 3.78 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
13 | Corey Friedenbach Corey Friedenbach | USA | 3.78 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Aliya Simpson Aliya Simpson | USA | 3.78 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
15 | Shannon Fritz Shannon Fritz | USA | 3.63 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
16 | Madeline Wilson Madeline Wilson | USA | 3.63 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
16 | Erika Willis Erika Willis ('01) | 01 | USA | 3.63 | |||||||||||
| |||||||||||||||
18 | Maren Garnett Maren Garnett | USA | 3.63 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Ja'la Henderson Ja'la Henderson ('97) | 97 | USA | 6.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Nia Powdrell Nia Powdrell | USA | 6.06 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jasmyne Graham Jasmyne Graham ('97) | 97 | USA | 5.93 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jerayah Davis Jerayah Davis ('96) | 96 | USA | 5.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jestena Mattson Jestena Mattson ('97) | 97 | USA | 5.85 | =PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 5.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Andira Ferguson Andira Ferguson ('98) | 98 | BAH | 5.67 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 5.64 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Lisa-Anne Barrow Lisa-Anne Barrow ('96) | 96 | BAR | 5.64 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 5.46 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
15 | Isabel Posch Isabel Posch | 00 | AUT | 5.41 | |||||||||||
| |||||||||||||||
18 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 5.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
24 | Stella Clemens Stella Clemens ('97) | 97 | GER | 5.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Ja'la Henderson Ja'la Henderson ('97) | 97 | USA | 13.01 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Cathilee Mullings Cathilee Mullings ('97) | 97 | JAM | 12.36 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jonon Young Jonon Young | USA | 12.32 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Aumni Ashby Aumni Ashby | USA | 12.11 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Tajh Dorsett Tajh Dorsett | BAH | 12.06 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Abigail Dargan Abigail Dargan ('98) | 98 | AUS | 12.06 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Tijana Antić Tijana Antić ('95) | 95 | SRB | 11.49 | |||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 11.23 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Inde 23.2. Finale A Finale | Inde 23.2. | ||||||||||||||
1 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 17.09 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Brenn Flint Brenn Flint ('97) | 97 | USA | 16.41 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mackenna Howard Mackenna Howard ('96) | 96 | USA | 16.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Maia Garren Maia Garren ('98) | 98 | USA | 16.18 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Maria Muzzio Maria Muzzio ('98) | 98 | USA | 14.98 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Cassidy Osborne-Butler Cassidy Osborne-Butler | USA | 14.86 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tori Bailey Tori Bailey | USA | 14.83 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Allison Mady Allison Mady | USA | 13.87 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Yazmin Torres Yazmin Torres ('95) | 95 | MEX | 13.53 | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Addison Henry Addison Henry | USA | 13.48 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Ronja Sowalder Ronja Sowalder ('98) | 98 | GER | 12.65 | |||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Linnéa Jönsson Linnéa Jönsson ('95) | 95 | SWE | 12.59 | |||||||||||
| |||||||||||||||
14 | Gaia Osborne Gaia Osborne | 00 | GBR | 11.98 | |||||||||||
| |||||||||||||||
15 | Nienka Du Toit Nienka Du Toit ('97) | 97 | RSA | 11.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Vægtkast 9.08 kg Inde 22.2. Finale A Finale | Inde 22.2. | ||||||||||||||
1 | Kelcey Bedard Kelcey Bedard | USA | 21.21 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maia Garren Maia Garren ('98) | 98 | USA | 19.49 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Linnéa Jönsson Linnéa Jönsson ('95) | 95 | SWE | 19.19 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tarynn Sieg Tarynn Sieg ('98) | 98 | USA | 19.18 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emelda Malm-Annan Emelda Malm-Annan ('97) | 97 | GHA | 18.38 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mackenna Howard Mackenna Howard ('96) | 96 | USA | 18.31 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Kendra Noneman Kendra Noneman | USA | 18.28 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Cassidy Osborne-Butler Cassidy Osborne-Butler | USA | 17.48 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Tahjnee Thurston Tahjnee Thurston ('97) | 97 | BAH | 17.30 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Acacia Astwood Acacia Astwood | 00 | BAH | 17.22 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Femkamp Inde 21.2. Finale A Finale | Inde 21.2. | ||||||||||||||
1 | Jestena Mattson Jestena Mattson ('97) | 97 | USA | 4082 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Asia Smith Asia Smith ('99) | 99 | USA | 3916 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Talie Bonds Talie Bonds ('98) | 98 | USA | 3762 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Alyssa Hirschi Alyssa Hirschi | USA | 3718 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Stella Clemens Stella Clemens ('97) | 97 | GER | 3681 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Lexie Keller Lexie Keller | 00 | USA | 3634 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Amelia Harvey Amelia Harvey | USA | 3621 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Aria Tate Aria Tate ('99) | 99 | USA | 3580 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Isabel Posch Isabel Posch | 00 | AUT | 3558 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Tieara Norman Tieara Norman ('98) | 98 | USA | 3553 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Nienka Du Toit Nienka Du Toit ('97) | 97 | RSA | 3217 | PB | ||||||||||
|