M 100 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markus Fuchs Markus Fuchs ('95) | 95 | AUT | 10.39 | |||||||||||
2 | Maximilian Münzker Maximilian Münzker ('98) | 98 | AUT | 10.95 | SB | ||||||||||
3 | Jiří Kubeš Jiří Kubeš ('95) | 95 | CZE | 10.95 | SB | ||||||||||
4 | Andreas Meyer Andreas Meyer ('94) | 94 | AUT | 11.03 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Markus Fuchs Markus Fuchs ('95) | 95 | AUT | 10.43 | |||||||||||
1 | Nmandi Chukwuma Nmandi Chukwuma ('99) | 99 | AUT | 11.05 | SB | ||||||||||
2 | Lamin Camara Lamin Camara ('92) | 92 | GAM | 11.05 | |||||||||||
3 | Benedikt Wiesend Benedikt Wiesend ('91) | 91 | GER | 11.09 | SB | ||||||||||
Indledende 3 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Jiří Kubeš Jiří Kubeš ('95) | 95 | CZE | 10.98 | SB | ||||||||||
2 | Maximilian Münzker Maximilian Münzker ('98) | 98 | AUT | 10.99 | SB | ||||||||||
Indledende 4 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Michael Kucher Michael Kucher ('95) | 95 | GER | 11.06 | SB | ||||||||||
Indledende 5 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
3 | Noah Kollhuber Noah Kollhuber ('95) | 95 | GER | 11.61 | PB | ||||||||||
Indledende 7 Vind: -0.7 | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
1 | Andreas Meyer Andreas Meyer ('94) | 94 | AUT | 11.02 | |||||||||||
Indledende 8 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
3 | Mario Saur Mario Saur ('89) | 89 | GER | 11.78 | SB | ||||||||||
Indledende 10 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Raffieu Deen Johnson Raffieu Deen Johnson ('99) | 99 | SLE | 11.08 | |||||||||||
M 200 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Michael Adolf Michael Adolf ('96) | 96 | GER | 21.48 | |||||||||||
2 | Jiří Kubeš Jiří Kubeš ('95) | 95 | CZE | 21.72 | |||||||||||
3 | Nico Garea Nico Garea ('98) | 98 | AUT | 21.76 | SB | ||||||||||
4 | Jonas Hügen Jonas Hügen ('94) | 94 | GER | 21.85 | |||||||||||
5 | Michael Kucher Michael Kucher ('95) | 95 | GER | 21.97 | SB | ||||||||||
6 | Lamin Camara Lamin Camara ('92) | 92 | GAM | 22.15 | |||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jack Hocking Jack Hocking ('98) | 98 | GBR | 47.66 | SB | ||||||||||
2 | Constantin Schmidt Constantin Schmidt ('96) | 96 | GER | 47.79 | SB | ||||||||||
3 | Gustav Lundholm NielsenGustav Lundholm Nielsen ('98) | 98 | DEN | 48.24 | |||||||||||
4 | Philip Mayrhofer Philip Mayrhofer ('94) | 94 | AUT | 48.82 | PB | ||||||||||
5 | Yannic Krings Yannic Krings ('94) | 94 | GER | 49.00 | PB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
2 | Mario Saur Mario Saur ('89) | 89 | GER | 15.61 | SB | ||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nicolai Trock HartlingNicolai Trock Hartling ('94) | 94 | DEN | 51.13 | SB | ||||||||||
2 | Sebastian Gaugl Sebastian Gaugl ('97) | 97 | AUT | 53.08 | PB | ||||||||||
3 | Dominik Hufnagl Dominik Hufnagl ('97) | 97 | AUT | 53.41 | SB | ||||||||||
4 | Markus Kornfeld Markus Kornfeld ('90) | 90 | AUT | 53.64 | |||||||||||
5 | Andreas Kölbl Andreas Kölbl ('94) | 94 | GER | 53.79 | SB | ||||||||||
6 | Yannik Frers Yannik Frers ('94) | 94 | GER | 54.14 | |||||||||||
Ivan Ferrighetto Ivan Ferrighetto ('95) | 95 | AUT | 54.59 | PB | |||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Yannick Wolf Yannick Wolf | 00 | GER | 7.24 | +1.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | David Faltenbacher David Faltenbacher ('97) | 97 | GER | 6.95 | +0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Paul Walschburger Paul Walschburger ('98) | 98 | GER | 15.55 | +0.3 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sebastian Pereira Sebastian Pereira ('99) | 99 | AUT | 14.61 | +1.8 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tim Nedow Tim Nedow ('90) | 90 | CAN | 20.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Christian Zimmermann Christian Zimmermann ('94) | 94 | GER | 19.91 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Valentin Döbler Valentin Döbler ('96) | 96 | GER | 17.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Martin Knauer Martin Knauer ('98) | 98 | GER | 17.58 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lukas Koller Lukas Koller ('96) | 96 | GER | 16.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lukas Koller Lukas Koller ('96) | 96 | GER | 58.83 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Christian Zimmermann Christian Zimmermann ('94) | 94 | GER | 56.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Markus Schwerdtfeger Markus Schwerdtfeger ('94) | 94 | GER | 52.65 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Noah Kollhuber Noah Kollhuber ('95) | 95 | GER | 33.65 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
1 | Alexandra Toth Alexandra Toth ('95) | 95 | AUT | 11.74 | |||||||||||
2 | Tiffany Eidner Tiffany Eidner ('97) | 97 | GER | 11.78 | |||||||||||
3 | Charlène Keller Charlène Keller ('94) | 94 | SUI | 12.17 | |||||||||||
4 | Julia Hofer Julia Hofer ('96) | 96 | GER | 12.23 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Alexandra Toth Alexandra Toth ('95) | 95 | AUT | 11.94 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Tiffany Eidner Tiffany Eidner ('97) | 97 | GER | 11.94 | |||||||||||
Indledende 4 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Julia Hofer Julia Hofer ('96) | 96 | GER | 12.12 | SB | ||||||||||
Indledende 5 Vind: -0.4 | Vind: -0.4 | ||||||||||||||
2 | Katharina Winkler Katharina Winkler ('96) | 96 | GER | 12.86 | PB | ||||||||||
Indledende 6 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Katharina Haberditz Katharina Haberditz ('97) | 97 | AUT | 12.25 | |||||||||||
Indledende 9 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
1 | Tina Benzinger Tina Benzinger ('01) | 01 | GER | 12.09 | PB | ||||||||||
2 | Leonie Springer Leonie Springer | 00 | AUT | 12.12 | |||||||||||
Indledende 10 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Melissa Parrella Melissa Parrella ('02) | 02 | AUT | 12.26 | SB | ||||||||||
6 | Katharina Winkler Katharina Winkler ('96) | 96 | GER | 13.90 | |||||||||||
Indledende 11 Vind: -1.5 | Vind: -1.5 | ||||||||||||||
1 | Heurjonie Lembi Bohneur Heurjonie Lembi Bohneur ('97) | 97 | BEL | 12.24 | |||||||||||
Indledende 12 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Charlène Keller Charlène Keller ('94) | 94 | SUI | 12.24 | |||||||||||
2 | Lisa Felderer Lisa Felderer ('97) | 97 | AUT | 13.27 | PB | ||||||||||
K 200 m Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Alexandra Toth Alexandra Toth ('95) | 95 | AUT | 24.14 | SB | ||||||||||
2 | Magdalena Lindner Magdalena Lindner | 00 | AUT | 24.38 | SB | ||||||||||
3 | Ina Huemer Ina Huemer ('98) | 98 | AUT | 24.53 | SB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tereza Petržilková Tereza Petržilková ('93) | 93 | CZE | 54.37 | SB | ||||||||||
2 | Sonja Keil Sonja Keil ('85) | 85 | GER | 56.85 | PB | ||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Katharina Pesendorfer Katharina Pesendorfer ('99) | 99 | AUT | 4:36.75 | PB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +0.9 Finale A Finale | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Karin Strametz Karin Strametz ('98) | 98 | AUT | 13.57 | SB | ||||||||||
2 | Sabrina Lindenmayer Sabrina Lindenmayer ('89) | 89 | GER | 13.89 | SB | ||||||||||
3 | Yvonne Zapfel Yvonne Zapfel ('92) | 92 | AUT | 14.02 | SB | ||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Carolina Krafzik Carolina Krafzik ('95) | 95 | GER | 58.33 | |||||||||||
2 | Annemarie NissenAnnemarie Nissen ('94) | 94 | DEN | 1:01.76 | PB | ||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Katharina Vogl Katharina Vogl ('99) | 99 | GER | 5.75 | w | +2.5 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Carlotta Schraub Carlotta Schraub ('94) | 94 | GER | 5.52 | +0.9 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Eléni-María Stamatélou Eléni-María Stamatélou ('87) | 87 | GRE | 12.57 | +0.8 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alina Kenzel Alina Kenzel ('97) | 97 | GER | 17.33 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Christina Scheffauer Christina Scheffauer ('91) | 91 | AUT | 13.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sabrina Zeug Sabrina Zeug ('92) | 92 | GER | 13.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Belinda Pirker Belinda Pirker ('95) | 95 | AUT | 12.54 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Julia Schneider Julia Schneider ('94) | 94 | GER | 10.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ulrike Giesa Ulrike Giesa ('84) | 84 | GER | 51.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Paige Blackburn Paige Blackburn ('90) | 90 | USA | 48.22 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sabrina Zeug Sabrina Zeug ('92) | 92 | GER | 44.94 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Belinda Pirker Belinda Pirker ('95) | 95 | AUT | 32.92 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Saskia Drechsel Saskia Drechsel ('92) | 92 | GER | 46.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anna Neunteufl Anna Neunteufl ('01) | 01 | AUT | 45.76 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Paige Blackburn Paige Blackburn ('90) | 90 | USA | 45.47 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Elisabeth Hafenrichter Elisabeth Hafenrichter | 00 | GER | 44.77 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jasmin Sailer Jasmin Sailer ('99) | 99 | GER | 42.90 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
D19 100 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
1 | Fabian Olbert Fabian Olbert ('01) | 01 | GER | 10.60 | |||||||||||
2 | Isaac Asare Isaac Asare | 00 | AUT | 10.98 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Vincent Saller Vincent Saller ('02) | 02 | GER | 11.08 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Fabian Olbert Fabian Olbert ('01) | 01 | GER | 10.68 | |||||||||||
Indledende 4 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Isaac Asare Isaac Asare | 00 | AUT | 11.06 | |||||||||||
P19 100 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
1 | Leonie Springer Leonie Springer | 00 | AUT | 12.14 | |||||||||||
2 | Tina Benzinger Tina Benzinger ('01) | 01 | GER | 12.20 | |||||||||||
3 | Melissa Parrella Melissa Parrella ('02) | 02 | AUT | 12.23 | SB | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Louise Wieland Louise Wieland | 00 | GER | 12.17 | |||||||||||
2 | Viola John Viola John ('03) | 03 | GER | 12.21 | PB | ||||||||||
3 | Antonia Kaiser Antonia Kaiser | 00 | AUT | 12.30 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: -0.7 | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
3 | Leona Grimm Leona Grimm | 00 | GER | 13.04 | |||||||||||
P19 200 m Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Lea Creuzberger Lea Creuzberger ('01) | 01 | GER | 24.68 | =PB | ||||||||||
6 | Leona Grimm Leona Grimm | 00 | GER | 25.89 | PB | ||||||||||
P19 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sophia Müller Sophia Müller | 00 | GER | 56.04 | PB | ||||||||||
P19 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lena Pressler Lena Pressler ('01) | 01 | AUT | 1:00.28 | SB | ||||||||||
P19 Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Melissa Parrella Melissa Parrella ('02) | 02 | AUT | 5.74 | +0.5 | =PB | |||||||||
| |||||||||||||||
18 | Katharina Winkler Katharina Winkler ('96) | 96 | GER | 4.08 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
P19 Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sophie Stumpf Sophie Stumpf | 00 | GER | 13.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm Vind: +0.7 Finale A Finale | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Viola John Viola John ('03) | 03 | GER | 13.88 | PB | ||||||||||
2 | Alicia Inhofer Alicia Inhofer ('03) | 03 | GER | 14.23 | PB | ||||||||||
3 | Elena Gust Elena Gust ('02) | 02 | GER | 14.49 |