M 200 m Vind: +0.1 Finale A Finale | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eseosa Desalu Eseosa Desalu ('94) | 94 | ITA | 20.39 | |||||||||||
2 | Ján Volko Ján Volko ('96) | 96 | SVK | 20.81 | |||||||||||
3 | Jiří Polák Jiří Polák ('98) | 98 | CZE | 20.89 | |||||||||||
4 | Kojo MusahKojo Musah ('96) | 96 | DEN | 20.99 | |||||||||||
5 | Julien Watrin Julien Watrin ('92) | 92 | BEL | 21.04 | |||||||||||
6 | Richard Kilty Richard Kilty ('89) | 89 | GBR | 21.27 | |||||||||||
7 | Jonathan Borlée Jonathan Borlée ('88) | 88 | BEL | 21.30 | |||||||||||
8 | Marcus Lawler Marcus Lawler ('95) | 95 | IRL | 21.33 | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jakob Ingebrigtsen Jakob Ingebrigtsen | 00 | NOR | 3:30.69 | |||||||||||
2 | Jesús Gómez Jesús Gómez ('91) | 91 | ESP | 3:34.64 | |||||||||||
3 | Boaz Kiprugut Boaz Kiprugut ('98) | 98 | KEN | 3:37.93 | SB | ||||||||||
4 | Ismael Debjani Ismael Debjani ('90) | 90 | BEL | 3:38.00 | |||||||||||
5 | Charlie Da’Vall Grice Charlie Da’Vall Grice ('93) | 93 | GBR | 3:38.22 | |||||||||||
6 | Saul Ordóñez Saul Ordóñez ('94) | 94 | ESP | 3:38.38 | |||||||||||
7 | Marius Probst Marius Probst ('95) | 95 | GER | 3:38.50 | SB | ||||||||||
8 | Isaac Kimeli Isaac Kimeli ('94) | 94 | BEL | 3:38.54 | SB | ||||||||||
9 | Quentin Tison Quentin Tison ('96) | 96 | FRA | 3:39.26 | SB | ||||||||||
Mounir Akbache Mounir Akbache ('86) | 86 | FRA | DNF | ||||||||||||
Evans Kipchumba Evans Kipchumba ('94) | 94 | KEN | DNF | ||||||||||||
Collins Kipruto Collins Kipruto ('94) | 94 | KEN | DNF | ||||||||||||
M 1 times løb Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mo Farah Mo Farah ('83) | 83 | GBR | 21330 | WR | PB | |||||||||
2 | Bashir Abdi Bashir Abdi ('89) | 89 | BEL | 21322 | NR | PB | |||||||||
3 | Emil Millán de la Oliva Emil Millán de la Oliva ('01) | 01 | SWE | 20128 | NR NU20R | PB | |||||||||
4 | Mohamed Ali Mohamed Mohamed Ali Mohamed ('89) | 89 | NED | 20055 | PB | ||||||||||
5 | Abdi Hakin UladAbdi Hakin Ulad ('91) | 91 | DEN | 19985 | DR | PB | |||||||||
Soufiane Bouchikhi Soufiane Bouchikhi ('90) | 90 | BEL | DNF | ||||||||||||
Benjamin Choquert Benjamin Choquert ('86) | 86 | FRA | DNF | ||||||||||||
Simon Debognies Simon Debognies ('96) | 96 | BEL | DNF | ||||||||||||
Robert Keter Robert Keter ('89) | 89 | KEN | DNF | ||||||||||||
Peter Kiprotich Peter Kiprotich ('88) | 88 | KEN | DNF | ||||||||||||
Kelvin Kiptum Kelvin Kiptum ('99) | 99 | KEN | DNF | ||||||||||||
David Nilsson David Nilsson ('87) | 87 | SWE | DNF | ||||||||||||
Alberto Sánchez Alberto Sánchez ('88) | 88 | ESP | DNF | ||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Armand Duplantis Armand Duplantis ('99) | 99 | SWE | 6.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ben Broeders Ben Broeders ('95) | 95 | BEL | 5.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Chris Nilsen Chris Nilsen ('98) | 98 | USA | 5.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Claudio Michel Stecchi Claudio Michel Stecchi ('91) | 91 | ITA | 5.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Thomas Van Der Plaetsen Thomas Van Der Plaetsen ('90) | 90 | BEL | 5.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Thiago Braz Thiago Braz ('93) | 93 | BRA | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Rani Rosius Rani Rosius | 00 | BEL | 11.43 | |||||||||||
2 | Carolle Zahi Carolle Zahi ('94) | 94 | FRA | 11.56 | |||||||||||
3 | Irene Siragusa Irene Siragusa ('93) | 93 | ITA | 11.57 | |||||||||||
4 | Mathilde U. KramerMathilde U. Kramer ('93) | 93 | DEN | 11.58 | |||||||||||
5 | Angela Tenorio Angela Tenorio ('96) | 96 | ECU | 11.68 | SB | ||||||||||
6 | Cynthia Bolingo Mbongo Cynthia Bolingo Mbongo ('93) | 93 | BEL | 11.72 | |||||||||||
7 | Vittoria Fontana Vittoria Fontana | 00 | ITA | 11.74 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Iga Baumgart-Witan Iga Baumgart-Witan ('89) | 89 | POL | 52.13 | SB | ||||||||||
2 | Anita Horvat Anita Horvat ('96) | 96 | SLO | 52.70 | |||||||||||
3 | Patrycja Wyciszkiewicz Patrycja Wyciszkiewicz ('94) | 94 | POL | 52.78 | |||||||||||
4 | Camille Laus Camille Laus ('93) | 93 | BEL | 52.81 | |||||||||||
5 | Alice Mangione Alice Mangione ('97) | 97 | ITA | 52.85 | |||||||||||
6 | Paulien Couckuyt Paulien Couckuyt ('97) | 97 | BEL | 53.08 | |||||||||||
7 | Amandine Brossier Amandine Brossier ('95) | 95 | FRA | 53.64 | |||||||||||
8 | Margo Van Puyvelde Margo Van Puyvelde ('95) | 95 | BEL | 54.32 | SB | ||||||||||
K 1000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Faith Kipyegon Faith Kipyegon ('94) | 94 | KEN | 2:29.92 | |||||||||||
2 | Esther Guerrero Esther Guerrero ('90) | 90 | ESP | 2:35.64 | PB | ||||||||||
3 | Lindsey Butterworth Lindsey Butterworth ('92) | 92 | CAN | 2:37.26 | PB | ||||||||||
4 | Elise Vanderelst Elise Vanderelst ('98) | 98 | BEL | 2:37.86 | PB | ||||||||||
5 | Eleonora Vandi Eleonora Vandi ('96) | 96 | ITA | 2:38.48 | PB | ||||||||||
6 | Renée Eykens Renée Eykens ('96) | 96 | BEL | 2:39.15 | PB | ||||||||||
7 | Fancy Cherono Fancy Cherono ('01) | 01 | KEN | 2:45.78 | PB | ||||||||||
8 | Mercy Chepkurui Mercy Chepkurui | 00 | KEN | 2:50.16 | PB | ||||||||||
Noélie Yarigo Noélie Yarigo ('85) | 85 | BEN | DNF | pace 58.94 400m | |||||||||||
K One Hour Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sifan Hassan Sifan Hassan ('93) | 93 | NED | 18930 | WR | PB | |||||||||
2 | Lonah Chemtai Salpeter Lonah Chemtai Salpeter ('88) | 88 | ISR | 18571 | NR | PB | |||||||||
3 | Eva Cherono Eva Cherono ('96) | 96 | KEN | 18341 | NR | PB | |||||||||
4 | Helen Tola Helen Tola ('94) | 94 | ETH | 17974 | PB | ||||||||||
5 | Sarah Lahti Sarah Lahti ('95) | 95 | SWE | 17955 | NR | PB | |||||||||
6 | Marta Galimany Marta Galimany ('85) | 85 | ESP | 17546 | NR | PB | |||||||||
7 | Elena Loyo Elena Loyo ('83) | 83 | ESP | 17335 | PB | ||||||||||
8 | Ayel Likina Ayel Likina ('97) | 97 | ETH | 17323 | PB | ||||||||||
9 | Nina Lauwaert Nina Lauwaert ('88) | 88 | BEL | 17315 | NR | PB | |||||||||
Sheila Chelangat Sheila Chelangat ('98) | 98 | KEN | DNF | ||||||||||||
Hanna Vandenbussche Hanna Vandenbussche ('87) | 87 | BEL | DNF | ||||||||||||
Brigid Kosgei Brigid Kosgei ('94) | 94 | KEN | DQ | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Anne Zagré Anne Zagré ('90) | 90 | BEL | 13.21 | |||||||||||
2 | Mette GraversgaardMette Graversgaard ('95) | 95 | DEN | 13.26 | |||||||||||
3 | Sarah Missinne Sarah Missinne ('95) | 95 | BEL | 13.55 | SB | ||||||||||
4 | Katarina Johnson-Thompson Katarina Johnson-Thompson ('93) | 93 | GBR | 13.57 | SB | ||||||||||
5 | Joni Tomičić Prezelj Joni Tomičić Prezelj ('93) | 93 | SLO | 13.64 | |||||||||||
6 | Chloe Beaucarne Chloe Beaucarne ('97) | 97 | BEL | 13.93 | |||||||||||
Sharona Bakker Sharona Bakker ('90) | 90 | NED | DNF | ||||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nicola McDermott Nicola McDermott ('96) | 96 | AUS | 1.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Erika Kinsey Erika Kinsey ('88) | 88 | SWE | 1.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sofie Skoog Sofie Skoog ('90) | 90 | SWE | 1.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Claire Orcel Claire Orcel ('97) | 97 | BEL | 1.84 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ioánna Zákka Ioánna Zákka ('96) | 96 | GRE | 1.84 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Katarina Johnson-Thompson Katarina Johnson-Thompson ('93) | 93 | GBR | 1.84 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M 20000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Bashir Abdi Bashir Abdi ('89) | 89 | BEL | 56:20.02 | WR | PB | |||||||||
2 | Mo Farah Mo Farah ('83) | 83 | GBR | 56:20.30 | PB | ||||||||||
3 | Emil Millán de la Oliva Emil Millán de la Oliva ('01) | 01 | SWE | 59:41.32 | PB | ||||||||||
4 | Mohamed Ali Mohamed Mohamed Ali Mohamed ('89) | 89 | NED | 59:52.27 | PB |