M 100 m Vind: +1.1 Finale A Finale | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Veleba Jan Veleba ('86) | 86 | CZE | 10.21 | 0.151 | =SB | |||||||||
2 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.26 | 0.146 | ||||||||||
3 | Tazana Kamanga-DyrbakTazana Kamanga-Dyrbak ('02) | 02 | DEN | 10.39 | 0.170 | DUR-18 | PB | ||||||||
4 | Amaury Golitin Amaury Golitin ('97) | 97 | FRA | 10.41 | 0.133 | ||||||||||
5 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 10.49 | 0.135 | PB | |||||||||
6 | Petar Peev Petar Peev ('96) | 96 | BUL | 10.64 | 0.161 | ||||||||||
7 | Jakub Rež Jakub Rež ('01) | 01 | CZE | 10.97 | 0.137 | ||||||||||
Finale B Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Jakub Řezníček Jakub Řezníček ('95) | 95 | CZE | 10.88 | 0.132 | ||||||||||
2 | Filip Klvaňa Filip Klvaňa ('77) | 77 | CZE | 11.33 | 0.164 | ||||||||||
4 | Vojtěch Vrba Vojtěch Vrba ('03) | 03 | CZE | 11.56 | 0.143 | ||||||||||
5 | Jan Hlaváček Jan Hlaváček ('01) | 01 | CZE | 11.58 | 0.167 | PB | |||||||||
6 | Matěj Jarušek Matěj Jarušek ('04) | 04 | CZE | 11.65 | 0.149 | PB | |||||||||
M 200 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
1 | Tazana Kamanga-DyrbakTazana Kamanga-Dyrbak ('02) | 02 | DEN | 20.91 | 0.199 | DUR DUR-18 | PB | ||||||||
2 | Jan Veleba Jan Veleba ('86) | 86 | CZE | 20.98 | 0.134 | ||||||||||
3 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 21.35 | 0.137 | ||||||||||
4 | Petar Peev Petar Peev ('96) | 96 | BUL | 21.71 | 0.160 | ||||||||||
5 | Jakub Rež Jakub Rež ('01) | 01 | CZE | 22.11 | 0.134 | ||||||||||
Finale B Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Filip Klvaňa Filip Klvaňa ('77) | 77 | CZE | 22.46 | 0.161 | ||||||||||
2 | Jakub Řezníček Jakub Řezníček ('95) | 95 | CZE | 22.56 | 0.199 | PB | |||||||||
3 | Jan Ullman Jan Ullman ('04) | 04 | CZE | 22.71 | 0.140 | PB | |||||||||
5 | Vojtěch Vrba Vojtěch Vrba ('03) | 03 | CZE | 23.36 | 0.136 | ||||||||||
6 | Matěj Jarušek Matěj Jarušek ('04) | 04 | CZE | 23.57 | 0.161 | PB | |||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tony van Diepen Tony van Diepen ('96) | 96 | NED | 46.11 | 0.196 | ||||||||||
2 | Christopher O'Donnell Christopher O'Donnell ('98) | 98 | IRL | 46.70 | 0.157 | ||||||||||
3 | Kevin Metzger Kevin Metzger ('97) | 97 | GBR | 46.71 | 0.158 | PB | |||||||||
4 | Matěj Krsek Matěj Krsek | 00 | CZE | 46.73 | 0.142 | ||||||||||
5 | Miloud Laaredj Miloud Laaredj ('86) | 86 | ALG | 47.72 | 0.245 | SB | |||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Štěpán Trávníček Štěpán Trávníček ('03) | 03 | CZE | 1:57.87 | |||||||||||
2 | Jan Hřích Jan Hřích ('03) | 03 | CZE | 1:59.40 | PB | ||||||||||
3 | Marián Dražan Marián Dražan ('04) | 04 | CZE | 2:00.69 | PB | ||||||||||
4 | Kryštof Alexa Kryštof Alexa ('03) | 03 | CZE | 2:07.19 | PB | ||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kevin López Kevin López ('90) | 90 | ESP | 3:38.35 | |||||||||||
2 | Simas Bertašius Simas Bertašius ('93) | 93 | LTU | 3:38.48 | |||||||||||
3 | Ahmed Abdelwahed Ahmed Abdelwahed ('96) | 96 | ITA | 3:39.69 | |||||||||||
4 | Archie Davis Archie Davis ('98) | 98 | GBR | 3:40.37 | SB | ||||||||||
5 | Jakub Davidik Jakub Davidik ('02) | 02 | CZE | 3:40.73 | NU20R | PB | |||||||||
6 | István Szögi István Szögi ('95) | 95 | HUN | 3:40.99 | |||||||||||
7 | Federico Riva Federico Riva | 00 | ITA | 3:49.25 | |||||||||||
Tony van Diepen Tony van Diepen ('96) | 96 | NED | DNF | ||||||||||||
Abderrahman El Khayami Abderrahman El Khayami ('95) | 95 | ESP | DNF | ||||||||||||
Jan Šmíd Jan Šmíd ('97) | 97 | CZE | DNF | ||||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Gerson Baldé Gerson Baldé | 00 | POR | 2.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Marek Bahník Marek Bahník ('99) | 99 | CZE | 2.13 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ondřej Vodák Ondřej Vodák ('98) | 98 | CZE | 2.05 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Norbert Kobielski Norbert Kobielski ('97) | 97 | POL | 2.19 DQ ADR 2.2 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Adrian Świderski Adrian Świderski ('86) | 86 | POL | 16.01 | +0.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ondřej Vodák Ondřej Vodák ('98) | 98 | CZE | 15.60 | +0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jiří Vondráček Jiří Vondráček ('88) | 88 | CZE | 15.53 | +0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jan Lechner Jan Lechner ('91) | 91 | CZE | 14.62 | +0.9 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Michal Sebera Michal Sebera ('96) | 96 | CZE | 14.13 | +0.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tomáš Staněk Tomáš Staněk ('91) | 91 | CZE | 20.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jakub Szyszkowski Jakub Szyszkowski ('91) | 91 | POL | 20.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ashinia Miller Ashinia Miller ('93) | 93 | JAM | 20.01 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Francisco Belo Francisco Belo ('91) | 91 | POR | 19.39 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Martin Novák Martin Novák ('92) | 92 | CZE | 18.02 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | David Tupý David Tupý | 00 | CZE | 17.93 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tadeáš Procházka Tadeáš Procházka ('99) | 99 | CZE | 17.13 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Miroslav Pavlíček Miroslav Pavlíček ('87) | 87 | CZE | 16.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Dominik Sládek Dominik Sládek ('98) | 98 | CZE | 15.29 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mauricio Ortega Mauricio Ortega ('94) | 94 | COL | 63.61 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Bartłomiej Stój Bartłomiej Stój ('96) | 96 | POL | 61.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Marek Bárta Marek Bárta ('92) | 92 | CZE | 59.39 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tomáš Voňavka Tomáš Voňavka ('90) | 90 | CZE | 58.72 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Oskar Stachnik Oskar Stachnik ('98) | 98 | POL | 58.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Mohd Irfan Shamsuddin Mohd Irfan Shamsuddin ('95) | 95 | MAS | 56.81 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Jakub Forejt Jakub Forejt | 00 | CZE | 55.21 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Michal Forejt Michal Forejt | 00 | CZE | 51.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hrístos Frantzeskákis Hrístos Frantzeskákis | 00 | GRE | 75.92 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Krisztián Pars Krisztián Pars ('82) | 82 | HUN | 73.92 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Hugo Tavernier Hugo Tavernier ('99) | 99 | FRA | 72.28 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bence Pásztor Bence Pásztor ('95) | 95 | HUN | 67.15 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Miroslav Pavlíček Miroslav Pavlíček ('87) | 87 | CZE | 66.38 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Tomas Vasiliauskas Tomas Vasiliauskas ('97) | 97 | LTU | 65.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Petr Koucký Petr Koucký ('85) | 85 | CZE | 63.36 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Michal Fiala Michal Fiala ('85) | 85 | CZE | 60.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Gatis Čakšs Gatis Čakšs ('95) | 95 | LAT | 82.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Vítězslav Veselý Vítězslav Veselý ('83) | 83 | CZE | 81.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Andrian Mardare Andrian Mardare ('95) | 95 | MDA | 81.37 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Edis Matusevičius Edis Matusevičius ('96) | 96 | LTU | 78.68 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Mateusz Kwaśniewski Mateusz Kwaśniewski ('95) | 95 | POL | 75.12 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Dominik Sokola Dominik Sokola ('96) | 96 | CZE | 67.46 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Kryštof Kozač Kryštof Kozač ('99) | 99 | CZE | 67.10 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Gianluca Tamberi Gianluca Tamberi ('90) | 90 | ITA | 62.29 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Petr Frydrych Petr Frydrych ('88) | 88 | CZE | NM | ||||||||||||
K 100 m Vind: +1.1 Finale A Finale | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
1 | Bassant Hemida Bassant Hemida ('96) | 96 | EGY | 11.23 | 0.141 | NR | PB | ||||||||
2 | Irene Siragusa Irene Siragusa ('93) | 93 | ITA | 11.38 | 0.145 | SB | |||||||||
3 | Carolle Zahi Carolle Zahi ('94) | 94 | FRA | 11.43 | 0.163 | ||||||||||
4 | Nikola Bendová Nikola Bendová ('99) | 99 | CZE | 11.50 | 0.191 | ||||||||||
5 | Mathilde U. KramerMathilde U. Kramer ('93) | 93 | DEN | 11.69 | 0.174 | ||||||||||
6 | Martina Hofmanová Martina Hofmanová ('95) | 95 | CZE | 11.71 | 0.148 | ||||||||||
7 | Magdalena Stefanowicz Magdalena Stefanowicz | 00 | POL | 12.08 | 0.165 | ||||||||||
8 | Adéla Alexová Adéla Alexová ('04) | 04 | CZE | 13.32 | 0.156 | PB | |||||||||
K 200 m Vind: +0.7 Finale A Finale | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Bassant Hemida Bassant Hemida ('96) | 96 | EGY | 22.91 | 0.134 | SB | |||||||||
2 | Nikola Bendová Nikola Bendová ('99) | 99 | CZE | 23.16 | 0.307 | PB | |||||||||
3 | Irene Siragusa Irene Siragusa ('93) | 93 | ITA | 23.37 | 0.166 | SB | |||||||||
4 | Martina Hofmanová Martina Hofmanová ('95) | 95 | CZE | 23.48 | 0.135 | ||||||||||
5 | Mathilde U. KramerMathilde U. Kramer ('93) | 93 | DEN | 24.29 | 0.145 | ||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Tereza Lamačová Tereza Lamačová ('04) | 04 | CZE | 24.89 | 0.180 | ||||||||||
2 | Adriana Havlová Adriana Havlová ('03) | 03 | CZE | 27.11 | 0.184 | PB | |||||||||
3 | Adéla Alexová Adéla Alexová ('04) | 04 | CZE | 27.97 | 0.246 | PB | |||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Aleksandra Gaworska Aleksandra Gaworska ('95) | 95 | POL | 53.15 | 0.189 | ||||||||||
2 | Tereza Petržilková Tereza Petržilková ('93) | 93 | CZE | 55.25 | 0.207 | ||||||||||
3 | Šárka Somrová Šárka Somrová ('04) | 04 | CZE | 57.93 | 0.271 | ||||||||||
4 | Eliška Zahrádková Eliška Zahrádková ('03) | 03 | CZE | 59.19 | 0.212 | PB | |||||||||
5 | Lucie Zaplatílková Lucie Zaplatílková ('94) | 94 | CZE | 1:02.27 | 0.200 | SB | |||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Isabelle Boffey Isabelle Boffey | 00 | GBR | 2:01.88 | PB | ||||||||||
2 | Sara Kuivisto Sara Kuivisto ('91) | 91 | FIN | 2:02.28 | |||||||||||
3 | Bianka Bartha-Kéri Bianka Bartha-Kéri ('94) | 94 | HUN | 2:02.78 | SB | ||||||||||
4 | Simona Pelová Simona Pelová ('01) | 01 | CZE | 2:24.84 | |||||||||||
5 | Tereza Roubíková Tereza Roubíková ('01) | 01 | CZE | 2:32.11 | |||||||||||
6 | Nikola Badinová Nikola Badinová ('04) | 04 | CZE | 2:33.24 | PB | ||||||||||
Magdalena Stefanowicz Magdalena Stefanowicz | 00 | POL | DNF | ||||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Oksana Okuneva Oksana Okuneva ('90) | 90 | UKR | 1.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Levern Spencer Levern Spencer ('84) | 84 | LCA | 1.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Yuliya Chumachenko Yuliya Chumachenko ('94) | 94 | UKR | 1.84 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Panayióta Dósi Panayióta Dósi ('01) | 01 | GRE | 1.82 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Kateřina Cachová Kateřina Cachová ('90) | 90 | CZE | 1.77 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Lucie Sedláčková Lucie Sedláčková ('01) | 01 | CZE | 1.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Ema Kaletová Ema Kaletová ('02) | 02 | CZE | 1.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Veronika Nedvědová Veronika Nedvědová ('01) | 01 | CZE | 1.68 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Markéta Červenková Markéta Červenková ('91) | 91 | CZE | 17.78 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jessica Inchude Jessica Inchude ('96) | 96 | GBS | 17.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Maja Ślepowrońska Maja Ślepowrońska ('98) | 98 | POL | 16.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lenka Valešová Lenka Valešová ('85) | 85 | CZE | 14.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Michaela Trčová Michaela Trčová ('01) | 01 | CZE | 13.57 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Leona Vargová Leona Vargová ('99) | 99 | CZE | 12.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Lucie Osobová Lucie Osobová ('85) | 85 | CZE | 10.54 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kathrine BebeKathrine Bebe ('91) | 91 | DEN | 56.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Daria Zabawska Daria Zabawska ('95) | 95 | POL | 53.32 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Daisy Osakue Daisy Osakue ('96) | 96 | ITA | 52.39 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Zuzana Kubicová Zuzana Kubicová ('89) | 89 | CZE | 47.56 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Leona Vargová Leona Vargová ('99) | 99 | CZE | 47.05 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Markéta Slavíková Markéta Slavíková ('83) | 83 | CZE | 45.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Barbora Jakubcová Barbora Jakubcová ('89) | 89 | SVK | 44.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alexandra Tavernier Alexandra Tavernier ('93) | 93 | FRA | 75.23 | NR | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Rosa Rodríguez Rosa Rodríguez ('86) | 86 | VEN | 69.58 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lenka Valešová Lenka Valešová ('85) | 85 | CZE | 65.25 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Veronika Kaňuchová Veronika Kaňuchová ('93) | 93 | SVK | 63.94 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Veronika Bártová Veronika Bártová ('98) | 98 | CZE | 58.53 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kateřina Chlupová Kateřina Chlupová ('86) | 86 | CZE | 57.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Markéta Bartůňková Markéta Bartůňková ('93) | 93 | CZE | 49.58 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Vendula Holecková Vendula Holecková ('03) | 03 | CZE | 49.08 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Pavlína Šedá Pavlína Šedá ('02) | 02 | CZE | 45.17 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Barbora Špotáková Barbora Špotáková ('81) | 81 | CZE | 64.34 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Nikola Ogrodníková Nikola Ogrodníková ('90) | 90 | CZE | 62.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Elína Tzénggo Elína Tzénggo ('02) | 02 | GRE | 62.21 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Maria Andrejczyk Maria Andrejczyk ('96) | 96 | POL | 60.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Madara Palameika Madara Palameika ('87) | 87 | LAT | 58.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Martina Píšová Martina Píšová ('94) | 94 | CZE | 56.02 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Carolina Visca Carolina Visca | 00 | ITA | 55.30 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Jarmila Jurkovičová Jarmila Jurkovičová ('81) | 81 | CZE | 53.05 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Christine Winkler Christine Winkler ('95) | 95 | GER | 50.84 | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Andrea Železná Andrea Železná ('93) | 93 | CZE | 50.01 | |||||||||||
|