Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

Resultater:

Tårnby: Klubstævne 14 23.9.2020
Tårnby Stadion

P15 Trespring     

Finale A

Finale
1Laura Bollerslev AndreasenLaura Bollerslev Andreasen ('05)Amager AC9.48
0.0
  
 PB
P13 Trespring 1 m zone    

Finale A

Finale
1Celina C.S. JensenCelina C.S. Jensen ('07)Amager AC9.22
0.0
  
 PB
1Line SvareLine Svare ('08)Amager AC8.70
0.0
  
 PB
2Siri Nissen ThyrstedSiri Nissen Thyrsted ('08)Amager AC7.49
0.0
  
 PB

Seneste resultater

8.11SlagelseFlakkebjerg Marathon
24.10KøbenhavnKIF Fødselsdagsstævne
19.10GreveKlubkastestævne
18.10KøbenhavnKastestævne
17.10BallerupDM og Kapgangsturneringen – bane
17.10HolteSpydkast
13.10Viborg1500 m Stævne
11.10TårnbyKlubstævne 18
10.10AabenraaKast Med Michel Leinders
10.10VejleFemkamp
10.10VejleMinistaevne
8.10TårnbyKlubstævne 17
4.10BagsværdBAC/HIF klubkast
4.10EsbjergKaste klubstævne
4.10FrederiksbergFIF Klubmesterskab i 3-kamp
4.10SilkeborgMidtjyske Mesterskaber
4.10SlagelseMonster 3-kamp
3.10FrederiksbergFIF kastemangekamp
3.10GreveKlubkastestævne
3.10HolstebroInterns ministævne
3.10Maribo DM i Vægtkast
2.10TårnbyLysstævnet
1.10AarhusEfterårskastestævne
1.10HolstebroInternt Kastestævne 1
1.10HolteTorsdagsstævne
30.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
30.9SilkeborgSidste chance i september
30.9TårnbyKlubstævne 15
29.9SlagelseStangspringsstævne
28.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
28.9HerlevGert Kærlin Tribute
28.9KøbenhavnTracks 8
28.9StoholmKlubstævne
27.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
27.9RandersVDMU KUN FOR ÅRG. 2007 & 2008
27.9LyngbyKlubmesterskaber
26.9AalborgInternt afslutningsstævne
26.9EsbjergRegionsstævne (Storstævne)
26.9Herning
25‐27.9GreveAfslutningsstævne
24.9RandersVDMU for mix hold 12-13 år
24.9GlostrupKlubmesterskab
24.9HolteHøjdespring
24.9HvidovreKastemangekamp 1
24.9HvidovreKastemangekamp 2
24.9TårnbyØST holdkamp
23.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
23.9HillerødKlubstævne 2
23.9TårnbyKlubstævne 14
22.9Aarhuslubstævne 2020-04
22.9HvidovreKastestævne
22.9KøbenhavnØst Hold D13
22.9Slagelse400m hæk
21.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år
21.9HillerødKlubstævne 1
19‐20.9HvidovreDMU 14-15 år
19.9KøbenhavnDM i Kapgang
19.9RandersVDMU Hold Sæby (Hjemme afholdt pga. Corona)
19.9SæbyVestdansk holdmesterskab for mixhold
17.9KøbenhavnSEPTEMBER GAMES Holdkamp for østklubber 12-13 år