M 100 m Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reece Prescod Reece Prescod ('96) | 96 | GBR | 10.20 | |||||||||||
2 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 10.37 | |||||||||||
3 | Serhiy Smelyk Serhiy Smelyk ('87) | 87 | UKR | 10.59 | |||||||||||
4 | Yaroslav Tkalich Yaroslav Tkalich ('96) | 96 | RUS | 10.66 | |||||||||||
5 | Stanislav Kovalenko Stanislav Kovalenko ('97) | 97 | UKR | 10.68 | |||||||||||
6 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 10.78 | |||||||||||
7 | Robert Wojton Robert Wojton ('04) | 04 | POL | 11.43 | PB | ||||||||||
M 200 m Vind: -0.4 Finale A Finale | Vind: -0.4 | ||||||||||||||
1 | Reece Prescod Reece Prescod ('96) | 96 | GBR | 20.31 | PB | ||||||||||
2 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 20.60 | PB | ||||||||||
3 | Serhiy Smelyk Serhiy Smelyk ('87) | 87 | UKR | 20.94 | |||||||||||
4 | Yaroslav Tkalich Yaroslav Tkalich ('96) | 96 | RUS | 21.07 | |||||||||||
5 | Stanislav Kovalenko Stanislav Kovalenko ('97) | 97 | UKR | 21.51 | |||||||||||
6 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 21.97 | SB | ||||||||||
7 | Robert Wojton Robert Wojton ('04) | 04 | POL | 22.93 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kajetan Duszyński Kajetan Duszyński ('95) | 95 | POL | 45.31 | PB | ||||||||||
2 | Dariusz Kowaluk Dariusz Kowaluk ('96) | 96 | POL | 45.44 | PB | ||||||||||
3 | Mateusz Rzeźniczak Mateusz Rzeźniczak ('98) | 98 | POL | 46.77 | |||||||||||
4 | Miloud Laaredj Miloud Laaredj ('86) | 86 | ALG | 47.07 | |||||||||||
5 | Tymoteusz Zimny Tymoteusz Zimny ('98) | 98 | POL | 47.09 | |||||||||||
6 | Łukasz Smolnicki Łukasz Smolnicki ('95) | 95 | POL | 49.35 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Peter Bol Peter Bol ('94) | 94 | AUS | 1:45.49 | |||||||||||
2 | Ben Pattison Ben Pattison ('01) | 01 | GBR | 1:45.70 | PB | ||||||||||
3 | Marc Reuther Marc Reuther ('96) | 96 | GER | 1:45.79 | |||||||||||
4 | Mouad Zahafi Mouad Zahafi ('98) | 98 | MAR | 1:46.14 | |||||||||||
5 | Michał Rozmys Michał Rozmys ('95) | 95 | POL | 1:46.44 | SB | ||||||||||
6 | Žan Rudolf Žan Rudolf ('93) | 93 | SLO | 1:46.44 | |||||||||||
7 | Filip Sasínek Filip Sasínek ('96) | 96 | CZE | 1:46.70 | SB | ||||||||||
8 | Patryk Dobek Patryk Dobek ('94) | 94 | POL | 1:47.24 | |||||||||||
Patryk Sieradzki Patryk Sieradzki ('98) | 98 | POL | DNF | ||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Harry Coppell Harry Coppell ('96) | 96 | GBR | 5.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Piotr Lisek Piotr Lisek ('92) | 92 | POL | 5.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Robert Sobera Robert Sobera ('91) | 91 | POL | 5.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Matt Ludwig Matt Ludwig ('96) | 96 | USA | 5.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Paweł Wojciechowski Paweł Wojciechowski ('89) | 89 | POL | 5.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Philip Kass Philip Kass ('98) | 98 | GER | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Viktor Pintusov Viktor Pintusov | 00 | RUS | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Ivan Yeryomin Ivan Yeryomin ('89) | 89 | UKR | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Dominik Alberto Dominik Alberto ('92) | 92 | SUI | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Thibaut Collet Thibaut Collet ('99) | 99 | FRA | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Pia Skrzyszowska Pia Skrzyszowska ('01) | 01 | POL | 11.41 | |||||||||||
2 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 11.44 | |||||||||||
3 | Krystsina Tsimanouskaya Krystsina Tsimanouskaya ('96) | 96 | BLR | 11.49 | |||||||||||
4 | Marlena Gola Marlena Gola ('98) | 98 | POL | 11.74 | |||||||||||
5 | Paulina Paluch Paulina Paluch ('98) | 98 | POL | 11.74 | |||||||||||
6 | Kristal Awuah Kristal Awuah ('99) | 99 | GBR | 11.86 | |||||||||||
7 | Wiktoria Grzyb Wiktoria Grzyb ('97) | 97 | POL | 12.00 | |||||||||||
K 200 m Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Pia Skrzyszowska Pia Skrzyszowska ('01) | 01 | POL | 23.05 | PB | ||||||||||
2 | Marlena Gola Marlena Gola ('98) | 98 | POL | 23.46 | |||||||||||
3 | Krystsina Tsimanouskaya Krystsina Tsimanouskaya ('96) | 96 | BLR | 23.46 | |||||||||||
4 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 23.66 | PB | ||||||||||
5 | Paulina Paluch Paulina Paluch ('98) | 98 | POL | 24.05 | |||||||||||
6 | Wiktoria Grzyb Wiktoria Grzyb ('97) | 97 | POL | 24.25 | |||||||||||
K 300 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kinga Gacka Kinga Gacka ('01) | 01 | POL | 37.06 | PB | ||||||||||
2 | Alina Lohvynenko Alina Lohvynenko ('90) | 90 | UKR | 37.63 | SB | ||||||||||
3 | Karolina Pahlitzsch Karolina Pahlitzsch ('94) | 94 | GER | 37.69 | |||||||||||
4 | Joanna Linkiewicz Joanna Linkiewicz ('90) | 90 | POL | 37.86 | PB | ||||||||||
5 | Dominika Baćmaga Dominika Baćmaga ('95) | 95 | POL | 37.93 | PB | ||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Aleksandra Gulyayeva Aleksandra Gulyayeva ('94) | 94 | RUS | 2:00.46 | |||||||||||
2 | Majtie Kolberg Majtie Kolberg ('99) | 99 | GER | 2:00.91 | |||||||||||
3 | Angelika Sarna Angelika Sarna ('97) | 97 | POL | 2:01.22 | |||||||||||
4 | Noélie Yarigo Noélie Yarigo ('85) | 85 | BEN | 2:01.65 | |||||||||||
5 | Gabriela Gajanová Gabriela Gajanová ('99) | 99 | SVK | 2:01.77 | |||||||||||
6 | Kristiina Mäki Kristiina Mäki ('91) | 91 | CZE | 2:02.57 | SB | ||||||||||
7 | Martyna Galant Martyna Galant ('95) | 95 | POL | 2:02.75 | PB | ||||||||||
8 | Olga Onufriyenko Olga Onufriyenko ('99) | 99 | RUS | 2:03.02 | |||||||||||
9 | Déborah Rodríguez Déborah Rodríguez ('92) | 92 | URU | 2:03.19 | |||||||||||
10 | Kinga Królik Kinga Królik ('99) | 99 | POL | 2:07.82 | PB | ||||||||||
11 | Tanja Spill Tanja Spill ('95) | 95 | GER | 2:09.05 | |||||||||||
Aneta Lemiesz Aneta Lemiesz ('81) | 81 | POL | DNF | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Klaudia Siciarz Klaudia Siciarz ('98) | 98 | POL | 12.94 | |||||||||||
2 | Michelle Harrison Michelle Harrison ('92) | 92 | CAN | 13.21 | |||||||||||
3 | Sviatlana Parakhonka Sviatlana Parakhonka ('97) | 97 | BLR | 13.27 | |||||||||||
4 | Megan Marrs Megan Marrs ('97) | 97 | GBR | 13.40 | |||||||||||
5 | Klaudia Wojtunik Klaudia Wojtunik ('99) | 99 | POL | 13.42 | |||||||||||
6 | Anja Lukić Anja Lukić ('99) | 99 | SRB | 13.65 | |||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maryia Zhodzik Maryia Zhodzik ('97) | 97 | BLR | 1.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emily Borthwick Emily Borthwick ('97) | 97 | GBR | 1.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kristina Korolyova Kristina Korolyova ('90) | 90 | RUS | 1.85 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Laura Zialor Laura Zialor ('98) | 98 | GBR | 1.85 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Paulina Borys Paulina Borys ('98) | 98 | POL | 1.80 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Hanna Haradskaya Hanna Haradskaya ('93) | 93 | BLR | 1.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Maja Słodzińska Maja Słodzińska ('06) | 06 | POL | NH | ||||||||||||
|