M 100 m Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julian Wagner Julian Wagner ('98) | 98 | GER | 10.11 | PB | ||||||||||
2 | Tommy Ramdhan Tommy Ramdhan ('96) | 96 | GBR | 10.16 | PB | ||||||||||
3 | Dorian Rostan Keletela Dorian Rostan Keletela ('99) | 99 | CGO | 10.27 | NR | PB | |||||||||
4 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.36 | |||||||||||
5 | Hensley Paulina Hensley Paulina ('93) | 93 | NED | 10.39 | SB | ||||||||||
6 | Even Meinseth Even Meinseth ('96) | 96 | NOR | 10.42 | |||||||||||
7 | Israel Olatunde Israel Olatunde ('02) | 02 | IRL | 10.44 | |||||||||||
8 | Sam Gordon Sam Gordon ('94) | 94 | GBR | 10.49 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Roy Schmidt Roy Schmidt ('91) | 91 | GER | 10.43 | |||||||||||
2 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 10.49 | |||||||||||
3 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 10.61 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Julian Wagner Julian Wagner ('98) | 98 | GER | 10.19 | PB | ||||||||||
2 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.37 | |||||||||||
3 | Israel Olatunde Israel Olatunde ('02) | 02 | IRL | 10.41 | PB | ||||||||||
4 | Even Meinseth Even Meinseth ('96) | 96 | NOR | 10.43 | |||||||||||
5 | Andrew Robertson Andrew Robertson ('90) | 90 | GBR | 10.44 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Dorian Rostan Keletela Dorian Rostan Keletela ('99) | 99 | CGO | 10.42 | |||||||||||
2 | Sam Gordon Sam Gordon ('94) | 94 | GBR | 10.46 | |||||||||||
3 | Taymir Burnet Taymir Burnet ('92) | 92 | NED | 10.58 | |||||||||||
4 | Roy Schmidt Roy Schmidt ('91) | 91 | GER | 10.62 | |||||||||||
5 | Nsikak Ekpo Nsikak Ekpo ('03) | 03 | NED | 10.76 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Tommy Ramdhan Tommy Ramdhan ('96) | 96 | GBR | 10.32 | |||||||||||
2 | Hensley Paulina Hensley Paulina ('93) | 93 | NED | 10.52 | |||||||||||
3 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 10.63 | |||||||||||
4 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 10.89 | |||||||||||
5 | Nikita Martynov Nikita Martynov ('02) | 02 | LUX | 11.46 | SB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alex Haydock-Wilson Alex Haydock-Wilson ('99) | 99 | GBR | 45.58 | |||||||||||
2 | Manuel Sanders Manuel Sanders ('98) | 98 | GER | 45.74 | PB | ||||||||||
3 | Maksim Fedyayev Maksim Fedyayev ('97) | 97 | RUS | 45.85 | |||||||||||
3 | Dariusz Kowaluk Dariusz Kowaluk ('96) | 96 | POL | 45.85 | |||||||||||
5 | Efekemo Okoro Efekemo Okoro ('92) | 92 | GBR | 46.31 | |||||||||||
6 | Ricardo Dos Santos Ricardo Dos Santos ('94) | 94 | POR | 47.63 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Niclas Baker Niclas Baker ('94) | 94 | GBR | 46.59 | |||||||||||
2 | Kevin Metzger Kevin Metzger ('97) | 97 | GBR | 46.72 | |||||||||||
3 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 50.50 | |||||||||||
4 | Luca Bonamino Luca Bonamino ('96) | 96 | LUX | 51.62 | PB | ||||||||||
5 | François Lagarde François Lagarde ('94) | 94 | FRA | 54.96 | |||||||||||
Marc Koch Marc Koch ('94) | 94 | GER | DQ | ||||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marc Reuther Marc Reuther ('96) | 96 | GER | 1:44.71 | PB | ||||||||||
2 | Mouad Zahafi Mouad Zahafi ('98) | 98 | MAR | 1:44.78 | PB | ||||||||||
3 | Luke McCann Luke McCann ('98) | 98 | IRL | 1:46.25 | PB | ||||||||||
4 | John Fitzsimons John Fitzsimons ('98) | 98 | IRL | 1:46.53 | =PB | ||||||||||
5 | Alexander Lundskog Alexander Lundskog ('96) | 96 | SWE | 1:47.42 | |||||||||||
6 | Bram Buigel Bram Buigel ('95) | 95 | NED | 1:48.71 | |||||||||||
7 | Charles Grethen Charles Grethen ('92) | 92 | LUX | 1:48.96 | SB | ||||||||||
8 | Markus Einan Markus Einan ('97) | 97 | NOR | 1:51.64 | |||||||||||
Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Luca Thompson Luca Thompson | 00 | NOR | 1:50.74 | |||||||||||
2 | Benjamin Åberg Benjamin Åberg ('95) | 95 | SWE | 1:52.27 | |||||||||||
Valere Hustin Valere Hustin ('93) | 93 | BEL | DNF | ||||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Simas Bertašius Simas Bertašius ('93) | 93 | LTU | 3:39.81 | |||||||||||
2 | Marc Tortell Marc Tortell ('97) | 97 | GER | 3:40.50 | |||||||||||
3 | Hugo Hay Hugo Hay ('97) | 97 | FRA | 3:40.65 | SB | ||||||||||
4 | Christoph Kessler Christoph Kessler ('95) | 95 | GER | 3:40.73 | |||||||||||
5 | Suldan Hassan Suldan Hassan ('98) | 98 | SWE | 3:41.31 | SB | ||||||||||
6 | Quentin Tison Quentin Tison ('96) | 96 | FRA | 3:41.40 | |||||||||||
7 | Amine Khadiri Amine Khadiri ('88) | 88 | CYP | 3:42.44 | |||||||||||
8 | Ruben Verheyden Ruben Verheyden | 00 | BEL | 3:43.68 | |||||||||||
9 | Emil Danielsson Emil Danielsson ('97) | 97 | SWE | 3:46.67 | |||||||||||
10 | Mikael JohnsenMikael Johnsen ('92) | 92 | DEN | 3:47.24 | |||||||||||
11 | Garrett O'Toole Garrett O'Toole ('96) | 96 | USA | 3:49.98 | |||||||||||
Jamie Webb Jamie Webb ('94) | 94 | GBR | DNF | ||||||||||||
Mehdi Belhadj Mehdi Belhadj ('95) | 95 | FRA | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Nader Belhanbel Nader Belhanbel ('94) | 94 | MAR | 3:41.07 | PB | ||||||||||
2 | Ruben Querinjean Ruben Querinjean ('01) | 01 | LUX | 3:42.08 | PB | ||||||||||
3 | Lukas Abele Lukas Abele ('97) | 97 | GER | 3:42.31 | SB | ||||||||||
4 | Simon Debognies Simon Debognies ('96) | 96 | BEL | 3:42.39 | SB | ||||||||||
5 | Jaap Gerben Vellinga Jaap Gerben Vellinga ('94) | 94 | NED | 3:44.81 | |||||||||||
6 | Davor Aaron Bienenfeld Davor Aaron Bienenfeld ('97) | 97 | GER | 3:45.47 | |||||||||||
7 | Abdelhamid Zerrifi Abdelhamid Zerrifi ('86) | 86 | FRA | 3:46.59 | |||||||||||
8 | Samuel Pihlström Samuel Pihlström ('01) | 01 | SWE | 3:46.77 | |||||||||||
9 | Andreas Holst LindgreenAndreas Holst Lindgreen ('98) | 98 | DEN | 3:49.20 | |||||||||||
10 | Steffen Baxheinrich Steffen Baxheinrich ('99) | 99 | GER | 3:49.94 | |||||||||||
11 | Rick van Riel Rick van Riel ('02) | 02 | NED | 3:52.31 | |||||||||||
12 | Jens Mergenthaler Jens Mergenthaler ('97) | 97 | GER | 3:55.64 | |||||||||||
Julian Ranc Julian Ranc ('96) | 96 | FRA | DNF | ||||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Cyril Meersseman Cyril Meersseman ('01) | 01 | FRA | 3:45.79 | |||||||||||
2 | Clément Dhainaut Clément Dhainaut ('97) | 97 | FRA | 3:46.17 | PB | ||||||||||
3 | Velten Schneider Velten Schneider ('99) | 99 | GER | 3:46.91 | |||||||||||
4 | William DevantierWilliam Devantier | 00 | DEN | 3:47.23 | |||||||||||
5 | Sebastian Nilsson Sebastian Nilsson ('98) | 98 | SWE | 3:47.24 | PB | ||||||||||
6 | Vivien Henz Vivien Henz ('04) | 04 | LUX | 3:48.25 | NU20R | PB | |||||||||
7 | Maximilian Pingpank Maximilian Pingpank ('99) | 99 | GER | 3:51.53 | |||||||||||
8 | Kevin Kamenschak Kevin Kamenschak ('04) | 04 | AUT | 3:55.44 | |||||||||||
9 | Nick JensenNick Jensen ('91) | 91 | DEN | 3:58.02 | |||||||||||
10 | Alexander Niemela Alexander Niemela | 00 | GER | 4:02.80 | SB | ||||||||||
Maximilian Sluka Maximilian Sluka | 00 | GER | DNF | ||||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mohammadreza Reza Mohammadreza Reza ('89) | 89 | IRI | 13:48.29 | |||||||||||
2 | Mahadi Abdi Ali Mahadi Abdi Ali ('95) | 95 | NED | 13:55.81 | PB | ||||||||||
3 | Bas Van Hooren Bas Van Hooren ('92) | 92 | NED | 14:14.54 | PB | ||||||||||
4 | Kilian Schreiner Kilian Schreiner ('93) | 93 | GER | 14:18.03 | SB | ||||||||||
5 | Emil Bezecny Emil Bezecny ('04) | 04 | AUT | 14:45.11 | |||||||||||
6 | Lorenz Rau Lorenz Rau ('98) | 98 | GER | 14:57.93 | PB | ||||||||||
7 | Alexander Hirschhäuser Alexander Hirschhäuser ('92) | 92 | GER | 15:11.98 | SB | ||||||||||
Tarik Moukrime Tarik Moukrime ('92) | 92 | BEL | DNF | ||||||||||||
Bob Bertemes Bob Bertemes ('94) | 94 | LUX | DNF | ||||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nauraj Singh Randhawa Nauraj Singh Randhawa ('92) | 92 | MAS | 2.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Douwe Amels Douwe Amels ('91) | 91 | NED | 2.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Keyvan Ghanbarzadeh Keyvan Ghanbarzadeh ('90) | 90 | IRI | 2.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Dmytro Yakovenko Dmytro Yakovenko ('92) | 92 | UKR | 2.15 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Ryo Sato Ryo Sato ('94) | 94 | JPN | 2.15 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Émile Ollivier Émile Ollivier ('95) | 95 | CAN | 2.05 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Brett Jacobs Brett Jacobs ('94) | 94 | BEL | 1.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Oleg Zernikel Oleg Zernikel ('95) | 95 | GER | 5.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lamin Krubally Lamin Krubally ('95) | 95 | GAM | 5.20 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Constantin Rutsch Constantin Rutsch | 00 | GER | 4.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Joe Seil Joe Seil ('95) | 95 | LUX | 4.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Bob Bertemes Bob Bertemes ('93) | 93 | LUX | 21.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sven Poelmann Sven Poelmann ('97) | 97 | NED | 19.69 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Valentin Moll Valentin Moll ('99) | 99 | GER | 19.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Leonardo Fabbri Leonardo Fabbri ('97) | 97 | ITA | 19.53 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Antoine Duponchel Antoine Duponchel ('96) | 96 | FRA | 18.34 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mauricio Ortega Mauricio Ortega ('94) | 94 | COL | 63.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 61.51 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Torben Brandt Torben Brandt ('95) | 95 | GER | 57.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Shaquille Emanuelson Shaquille Emanuelson | 00 | NED | 55.64 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Bartłomiej Stój Bartłomiej Stój ('96) | 96 | POL | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Lorène Dorcas Bazolo Lorène Dorcas Bazolo ('83) | 83 | POR | 11.27 | |||||||||||
2 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.58 | |||||||||||
3 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.69 | |||||||||||
4 | Maja Mihalinec Zidar Maja Mihalinec Zidar ('89) | 89 | SLO | 11.77 | |||||||||||
5 | Jura Levy Jura Levy ('90) | 90 | JAM | 11.80 | |||||||||||
6 | Aoife Lynch Aoife Lynch ('99) | 99 | IRL | 11.97 | |||||||||||
7 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 12.02 | |||||||||||
8 | Abia Eliouda Kante Abia Eliouda Kante ('03) | 03 | BEL | 12.45 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.56 | |||||||||||
2 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.66 | |||||||||||
3 | Jura Levy Jura Levy ('90) | 90 | JAM | 11.73 | |||||||||||
4 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 12.04 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Lorène Dorcas Bazolo Lorène Dorcas Bazolo ('83) | 83 | POR | 11.34 | |||||||||||
2 | Maja Mihalinec Zidar Maja Mihalinec Zidar ('89) | 89 | SLO | 11.75 | |||||||||||
3 | Aoife Lynch Aoife Lynch ('99) | 99 | IRL | 12.04 | |||||||||||
4 | Abia Eliouda Kante Abia Eliouda Kante ('03) | 03 | BEL | 12.51 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Amy Hillyard Amy Hillyard ('95) | 95 | GBR | 53.51 | |||||||||||
2 | Kseniya Korotchenko Kseniya Korotchenko ('01) | 01 | RUS | 54.71 | |||||||||||
3 | Kinga Gacka Kinga Gacka ('01) | 01 | POL | 54.81 | |||||||||||
4 | Marsha Dunkel Marsha Dunkel ('95) | 95 | GER | 55.77 | PB | ||||||||||
5 | Anais Bauer Anais Bauer ('93) | 93 | LUX | 59.75 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Amandine Brossier Amandine Brossier ('95) | 95 | FRA | 52.49 | |||||||||||
2 | Cátia Azevedo Cátia Azevedo ('94) | 94 | POR | 52.77 | |||||||||||
3 | Phil Healy Phil Healy ('94) | 94 | IRL | 52.96 | |||||||||||
4 | Karolina Pahlitzsch Karolina Pahlitzsch ('94) | 94 | GER | 53.97 | |||||||||||
Anita Horvat Anita Horvat ('96) | 96 | SLO | DNF | ||||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Vanessa Scaunet Vanessa Scaunet ('96) | 96 | BEL | 2:03.17 | PB | ||||||||||
2 | Isabelle Boffey Isabelle Boffey | 00 | GBR | 2:03.36 | |||||||||||
3 | Bregje Sloot Bregje Sloot | 00 | NED | 2:03.56 | |||||||||||
4 | Katie Kirk Katie Kirk ('93) | 93 | IRL | 2:03.79 | |||||||||||
5 | Majtie Kolberg Majtie Kolberg ('99) | 99 | GER | 2:04.14 | |||||||||||
6 | Claire Mooney Claire Mooney ('92) | 92 | IRL | 2:05.68 | |||||||||||
7 | Marissa Damink Marissa Damink ('95) | 95 | NED | 2:05.96 | |||||||||||
8 | Suzanne Voorrips Suzanne Voorrips ('93) | 93 | NED | 2:12.18 | |||||||||||
Rani Baillievier Rani Baillievier ('98) | 98 | BEL | DNF | ||||||||||||
Svetlana Uloga Svetlana Uloga ('86) | 86 | RUS | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Amanda Marie Grefstad Frøynes Amanda Marie Grefstad Frøynes ('98) | 98 | NOR | 2:07.50 | |||||||||||
2 | Solveig Hernandez Vråle Solveig Hernandez Vråle ('99) | 99 | NOR | 2:09.53 | |||||||||||
3 | Aníta HinriksdóttirAníta Hinriksdóttir ('96) | 96 | ISL | 2:10.31 | |||||||||||
4 | Bernice Meijer Bernice Meijer ('96) | 96 | NED | 2:14.50 | |||||||||||
5 | Heleen Vermeulen Heleen Vermeulen ('01) | 01 | BEL | 2:14.92 | |||||||||||
Priscilla van Oorschot Priscilla van Oorschot ('96) | 96 | NED | DNF | ||||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Meraf Bahta Meraf Bahta ('89) | 89 | SWE | 4:08.33 | SB | ||||||||||
2 | Hanna Klein Hanna Klein ('93) | 93 | GER | 4:08.50 | |||||||||||
3 | Martyna Galant Martyna Galant ('95) | 95 | POL | 4:09.29 | |||||||||||
4 | Yolanda Ngarambe Yolanda Ngarambe ('91) | 91 | SWE | 4:10.69 | |||||||||||
5 | Joyce Mattagliano Joyce Mattagliano ('94) | 94 | ITA | 4:16.54 | SB | ||||||||||
6 | Chiara Scherrer Chiara Scherrer ('96) | 96 | SUI | 4:16.66 | |||||||||||
7 | Vera Coutellier Vera Coutellier ('95) | 95 | GER | 4:16.82 | |||||||||||
8 | Kinga Królik Kinga Królik ('99) | 99 | POL | 4:19.40 | |||||||||||
9 | Sofie Van Accom Sofie Van Accom ('89) | 89 | BEL | 4:19.46 | |||||||||||
10 | Izzy Fry Izzy Fry | 00 | GBR | 4:22.50 | |||||||||||
11 | Caroline Högardh Caroline Högardh ('92) | 92 | SWE | 4:22.70 | |||||||||||
12 | Vera Hoffmann Vera Hoffmann ('96) | 96 | LUX | 4:24.22 | |||||||||||
13 | Antje Pfüller Antje Pfüller ('02) | 02 | GER | 4:24.95 | |||||||||||
Olga Onufriyenko Olga Onufriyenko ('99) | 99 | RUS | DNF | ||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alina Rotaru-Kottmann Alina Rotaru-Kottmann ('93) | 93 | ROU | 6.58 | +1.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jahisha Thomas Jahisha Thomas ('94) | 94 | GBR | 6.30 | +1.5 | ||||||||||
|