M 100 m Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 10.37 | |||||||||||
2 | Emil Mader KjærEmil Mader Kjær ('99) | 99 | DEN | 10.40 | PB | ||||||||||
3 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.45 | |||||||||||
4 | Assan Faye Assan Faye ('96) | 96 | GAM | 10.63 | |||||||||||
5 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 10.78 | |||||||||||
6 | Netanel Dorothea Netanel Dorothea | 00 | NED | 10.84 | |||||||||||
Finale B Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Yoran Deschepper Yoran Deschepper | 00 | BEL | 10.65 | |||||||||||
2 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 10.76 | SB | ||||||||||
3 | Brett Duff Brett Duff ('01) | 01 | NED | 10.86 | SB | ||||||||||
4 | Hannes Huyck Hannes Huyck ('98) | 98 | BEL | 11.00 | PB | ||||||||||
5 | Daniel Sklyar Daniel Sklyar ('97) | 97 | ISR | 11.04 | |||||||||||
M 200 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 20.70 | |||||||||||
2 | Emil Mader KjærEmil Mader Kjær ('99) | 99 | DEN | 21.24 | PB | ||||||||||
3 | Yoran Deschepper Yoran Deschepper | 00 | BEL | 21.57 | |||||||||||
Finale B Vind: -0.4 | Vind: -0.4 | ||||||||||||||
1 | Netanel Dorothea Netanel Dorothea | 00 | NED | 21.47 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 45.93 | PB | ||||||||||
2 | Miloud Laaredj Miloud Laaredj ('86) | 86 | ALG | 46.76 | |||||||||||
3 | Vester van Heijningen Vester van Heijningen ('94) | 94 | NED | 47.74 | PB | ||||||||||
4 | Florent Mabille Florent Mabille ('96) | 96 | BEL | 47.83 | PB | ||||||||||
5 | Jonas de Smet Jonas de Smet ('97) | 97 | BEL | 48.29 | |||||||||||
6 | Nicolas Ippet Nicolas Ippet ('96) | 96 | FRA | 50.00 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Mathias AstrupMathias Astrup ('99) | 99 | DEN | 48.36 | PB | ||||||||||
2 | Clément Hendrick Clément Hendrick ('99) | 99 | BEL | 48.38 | PB | ||||||||||
3 | Aaron Keane Aaron Keane ('01) | 01 | IRL | 48.92 | PB | ||||||||||
4 | Quinten Van Ommen Quinten Van Ommen ('02) | 02 | NED | 49.28 | SB | ||||||||||
4 | Robert Meagher Robert Meagher ('96) | 96 | IRL | 49.47 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mouad Zahafi Mouad Zahafi ('98) | 98 | MAR | 1:45.11 | PB | ||||||||||
2 | Tibo De Smet Tibo De Smet ('99) | 99 | BEL | 1:47.60 | PB | ||||||||||
3 | Christoffer Frost-Jensen JohansenChristoffer Frost-Jensen Johansen ('97) | 97 | DEN | 1:49.62 | |||||||||||
4 | Marcel Holz Marcel Holz ('99) | 99 | GER | 1:51.68 | PB | ||||||||||
5 | Yann Bruers Yann Bruers ('93) | 93 | BEL | 1:51.79 | PB | ||||||||||
6 | Mohammed Mazid Mohammed Mazid ('96) | 96 | BEL | 1:53.57 | |||||||||||
7 | Quentin Kebron Quentin Kebron ('92) | 92 | BEL | 1:53.62 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Cain Rutgers Cain Rutgers ('99) | 99 | NED | 1:52.81 | |||||||||||
2 | Cisse De Locht Cisse De Locht ('99) | 99 | BEL | 1:53.18 | SB | ||||||||||
3 | Lennert Dewulf Lennert Dewulf ('01) | 01 | BEL | 1:53.44 | PB | ||||||||||
4 | Kilian Vandenabeele Kilian Vandenabeele ('97) | 97 | BEL | 1:54.31 | |||||||||||
5 | Ugo Levaux Ugo Levaux ('01) | 01 | BEL | 1:54.99 | |||||||||||
6 | Adisu Engliz Adisu Engliz ('99) | 99 | ISR | 1:57.34 | PB | ||||||||||
7 | Victor van der Wel Victor van der Wel ('99) | 99 | NED | 1:57.61 | SB | ||||||||||
8 | Jonas Vangeel Jonas Vangeel ('98) | 98 | BEL | 1:57.62 | PB | ||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Oliver Löfqvist Oliver Löfqvist ('98) | 98 | SWE | 3:48.89 | |||||||||||
2 | Jonas Van Schoubroeck Jonas Van Schoubroeck ('92) | 92 | BEL | 3:49.35 | PB | ||||||||||
3 | Clement Labar Clement Labar ('03) | 03 | BEL | 3:50.24 | PB | ||||||||||
4 | Jurjen Polderman Jurjen Polderman ('91) | 91 | NED | 3:51.49 | |||||||||||
5 | Michiel Vanhuysse Michiel Vanhuysse | 00 | BEL | 3:51.50 | PB | ||||||||||
6 | Regis Thibert Regis Thibert ('04) | 04 | BEL | 3:53.23 | |||||||||||
7 | Michiel Baetens Michiel Baetens ('96) | 96 | BEL | 3:53.98 | |||||||||||
8 | Alexandre Blachere Alexandre Blachere ('93) | 93 | BEL | 3:54.01 | PB | ||||||||||
9 | Daniel Gleimar Daniel Gleimar ('92) | 92 | SWE | 3:54.38 | SB | ||||||||||
10 | Robbe Theeuwes Robbe Theeuwes ('02) | 02 | BEL | 3:55.59 | |||||||||||
11 | Matthias Gombeer Matthias Gombeer ('99) | 99 | BEL | 3:55.81 | |||||||||||
Christoffer Frost-Jensen JohansenChristoffer Frost-Jensen Johansen ('97) | 97 | DEN | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Felix Wittmann Felix Wittmann ('02) | 02 | GER | 3:52.57 | PB | ||||||||||
2 | Jonas Van Den Bosch Jonas Van Den Bosch ('93) | 93 | BEL | 3:52.82 | PB | ||||||||||
3 | Mathis Lievens Mathis Lievens ('04) | 04 | BEL | 3:53.02 | PB | ||||||||||
4 | Kevin Schauwaers Kevin Schauwaers ('86) | 86 | BEL | 3:54.37 | PB | ||||||||||
5 | Arne Teck Arne Teck ('98) | 98 | BEL | 3:55.90 | PB | ||||||||||
6 | Ward Declerck Ward Declerck ('97) | 97 | BEL | 3:56.67 | PB | ||||||||||
7 | Nicolas Houtart Nicolas Houtart ('02) | 02 | BEL | 3:56.93 | PB | ||||||||||
8 | Tom Heremans Tom Heremans ('93) | 93 | BEL | 3:57.96 | |||||||||||
9 | Dieter De Ridder Dieter De Ridder ('93) | 93 | BEL | 3:58.77 | PB | ||||||||||
10 | Hamza Hariri Hamza Hariri ('04) | 04 | GER | 3:59.42 | PB | ||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Dominik Herren Dominik Herren ('96) | 96 | SUI | 14:14.22 | PB | ||||||||||
2 | Luc Velzeboer Luc Velzeboer ('98) | 98 | NED | 14:19.56 | |||||||||||
3 | Leon Rofagha Leon Rofagha ('99) | 99 | GER | 14:34.27 | |||||||||||
4 | Jonas Versteele Jonas Versteele ('90) | 90 | BEL | 14:34.64 | PB | ||||||||||
5 | Arnaud Collard Arnaud Collard | 00 | BEL | 14:37.53 | PB | ||||||||||
6 | Dorian Fintolini Dorian Fintolini ('93) | 93 | BEL | 14:37.79 | |||||||||||
7 | Timothy Convents Timothy Convents ('89) | 89 | BEL | 14:37.98 | PB | ||||||||||
8 | Patrick De Vos Patrick De Vos ('96) | 96 | NED | 14:38.88 | PB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: -2.7 Finale A Finale | Vind: -2.7 | ||||||||||||||
1 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 14.62 | |||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Malik James-King Malik James-King ('99) | 99 | JAM | 52.07 | |||||||||||
1 | Malik James-King Malik James-King ('99) | 99 | JAM | 52.07 | |||||||||||
2 | Dries Peeters Dries Peeters ('99) | 99 | BEL | 53.35 | |||||||||||
2 | Dries Peeters Dries Peeters ('99) | 99 | BEL | 53.35 | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jef Vermeiren Jef Vermeiren | 00 | BEL | 2.10 | |||||||||||
2 | Émile Ollivier Émile Ollivier ('95) | 95 | CAN | 2.05 | |||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maarten Heylen Maarten Heylen ('98) | 98 | BEL | 7.30 | 0.0 | SB | |||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Philip Milanov Philip Milanov ('91) | 91 | BEL | 17.58 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 16.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kwinten Cools Kwinten Cools ('02) | 02 | BEL | 15.49 | |||||||||||
4 | Kasper Verbeylen Kasper Verbeylen ('99) | 99 | BEL | 15.42 | PB | ||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Philip Milanov Philip Milanov ('91) | 91 | BEL | 63.43 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 62.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Stephan Dekker Stephan Dekker ('87) | 87 | NED | 52.16 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Kwinten Cools Kwinten Cools ('02) | 02 | BEL | 48.55 | PB | ||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Timothy Herman Timothy Herman ('90) | 90 | BEL | 77.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: -1.7 Finale A Finale | Vind: -1.7 | ||||||||||||||
1 | Jura Levy Jura Levy ('90) | 90 | JAM | 11.62 | |||||||||||
2 | Rani Rosius Rani Rosius | 00 | BEL | 11.63 | |||||||||||
3 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.66 | |||||||||||
4 | Elise Mehuys Elise Mehuys ('95) | 95 | BEL | 11.87 | |||||||||||
5 | Jorden Savoury Jorden Savoury ('98) | 98 | CAN | 12.09 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Justine Goossens Justine Goossens | 00 | BEL | 11.87 | PB | ||||||||||
2 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 12.02 | |||||||||||
3 | Rhianna McCarthy Rhianna McCarthy ('98) | 98 | IRL | 12.16 | |||||||||||
K 200 m Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Aiyanna Stiverne Aiyanna Stiverne ('95) | 95 | CAN | 23.72 | |||||||||||
2 | Rani Rosius Rani Rosius | 00 | BEL | 23.82 | |||||||||||
3 | Rhianna McCarthy Rhianna McCarthy ('98) | 98 | IRL | 25.14 | |||||||||||
Finale B Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Molly Hourihan Molly Hourihan ('01) | 01 | IRL | 25.22 | SB | ||||||||||
1 | Luca Heyvaert Luca Heyvaert ('02) | 02 | BEL | 25.28 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Aiyanna Stiverne Aiyanna Stiverne ('95) | 95 | CAN | 53.28 | |||||||||||
1 | Noam Kanner Noam Kanner ('01) | 01 | ISR | 58.61 | PB | ||||||||||
2 | Messalina Pieroni Messalina Pieroni ('98) | 98 | BEL | 54.47 | PB | ||||||||||
3 | Liselot Smolders Liselot Smolders ('99) | 99 | BEL | 57.35 | PB | ||||||||||
4 | Anne-Sophie Bremans Anne-Sophie Bremans ('06) | 06 | BEL | 57.76 | PB | ||||||||||
5 | Britt Roos Britt Roos ('03) | 03 | NED | 58.95 | SB | ||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rani Baillievier Rani Baillievier ('98) | 98 | BEL | 2:03.46 | |||||||||||
2 | Stina TroestStina Troest ('94) | 94 | DEN | 2:03.86 | SB | ||||||||||
3 | Camille Muls Camille Muls ('99) | 99 | BEL | 2:04.70 | SB | ||||||||||
4 | Agathe Delahoutre Agathe Delahoutre ('97) | 97 | FRA | 2:09.06 | |||||||||||
5 | Hanne Van Loock Hanne Van Loock ('99) | 99 | BEL | 2:09.48 | |||||||||||
6 | Axana Schaeverbeke Axana Schaeverbeke ('95) | 95 | BEL | 2:11.87 | SB | ||||||||||
7 | Amina Maatoug Amina Maatoug ('02) | 02 | NED | 2:09.73 | |||||||||||
7 | Stécy Dolay Stécy Dolay ('93) | 93 | FRA | 2:12.51 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Amber Dawyndt Amber Dawyndt ('99) | 99 | BEL | 2:15.02 | SB | ||||||||||
2 | Soraya Meert Soraya Meert ('93) | 93 | BEL | 2:15.30 | PB | ||||||||||
3 | Lana Ryckaert Lana Ryckaert ('97) | 97 | BEL | 2:15.50 | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marissa Damink Marissa Damink ('95) | 95 | NED | 4:29.11 | |||||||||||
2 | Linn Lara Kleine Linn Lara Kleine ('01) | 01 | GER | 4:29.73 | SB | ||||||||||
3 | Caroline Baudinet Caroline Baudinet ('99) | 99 | BEL | 4:30.14 | SB | ||||||||||
4 | Birgit Van Boxstael Birgit Van Boxstael ('88) | 88 | BEL | 4:34.73 | PB | ||||||||||
5 | Femke Speelman-Rooms Femke Speelman-Rooms ('99) | 99 | BEL | 4:37.47 | SB | ||||||||||
6 | Stécy Dolay Stécy Dolay ('93) | 93 | FRA | 4:40.08 | |||||||||||
7 | Marie Vandormael Marie Vandormael | BEL | 4:43.33 | PB | |||||||||||
8 | Laura Hombroux Laura Hombroux ('94) | 94 | BEL | 4:46.17 | PB | ||||||||||
10 | Lisa Jennen Lisa Jennen ('96) | 96 | BEL | 4:50.29 | |||||||||||
Stina TroestStina Troest ('94) | 94 | DEN | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Evy Hens Evy Hens ('91) | 91 | BEL | 4:47.74 | |||||||||||
K 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Svenja Pingpank Svenja Pingpank ('96) | 96 | GER | 16:12.50 | |||||||||||
2 | Lotte Krause Lotte Krause ('92) | 92 | NED | 16:17.38 | |||||||||||
3 | Lysanne Wilkens Lysanne Wilkens ('94) | 94 | NED | 16:24.38 | PB | ||||||||||
4 | Anne Schreurs Anne Schreurs ('92) | 92 | BEL | 16:38.96 | PB | ||||||||||
5 | Mélanie Bovy Mélanie Bovy ('99) | 99 | BEL | 16:50.50 | PB | ||||||||||
6 | Liz Romo Liz Romo ('96) | 96 | USA | 17:29.52 | =PB | ||||||||||
7 | Roxane Cleppe Roxane Cleppe ('01) | 01 | BEL | 17:32.23 | PB | ||||||||||
8 | Soline Braeckman Soline Braeckman ('98) | 98 | BEL | 17:32.72 | PB | ||||||||||
9 | Malejeva Mathijs Malejeva Mathijs | 00 | BEL | 17:55.50 | PB | ||||||||||
10 | Elise Van Raemdonck Elise Van Raemdonck ('99) | 99 | BEL | 17:57.50 | PB | ||||||||||
11 | Katrien Schelfhout Katrien Schelfhout ('90) | 90 | BEL | 18:05.21 | PB | ||||||||||
Liz Romo Liz Romo ('96) | 96 | USA | 17:29.52 | =PB | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Michelle Harrison Michelle Harrison ('92) | 92 | CAN | 13.19 | |||||||||||
2 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 13.54 | |||||||||||
3 | Cathelijn Peeters Cathelijn Peeters ('96) | 96 | NED | 14.11 | PB | ||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Eileen Demes Eileen Demes ('97) | 97 | GER | 57.17 | SB | ||||||||||
2 | Annemarie NissenAnnemarie Nissen ('94) | 94 | DEN | 57.71 | PB | ||||||||||
3 | Radha Fiedler Radha Fiedler ('96) | 96 | GER | 1:01.48 | SB | ||||||||||
4 | Noam Kanner Noam Kanner ('01) | 01 | ISR | 1:04.62 | SB | ||||||||||
5 | Ella Duane Ella Duane ('01) | 01 | IRL | 1:05.88 | |||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Samantha Hall Samantha Hall ('93) | 93 | JAM | 13.22 | |||||||||||
D19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tobias Grønstad Tobias Grønstad ('02) | 02 | NOR | 1:48.53 | |||||||||||
2 | Noah Konteh Noah Konteh ('03) | 03 | BEL | 1:51.24 | PB | ||||||||||
3 | Arne Vergison Arne Vergison ('02) | 02 | BEL | 1:52.89 | PB | ||||||||||
4 | Lucas Demaret Lucas Demaret ('03) | 03 | BEL | 1:56.12 | PB | ||||||||||
5 | Runar Van Der Putten Runar Van Der Putten | BEL | 1:56.61 | PB | |||||||||||
D19 Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jeroen Van Het Hof Jeroen Van Het Hof ('02) | 02 | NED | 61.39 | |||||||||||
P19 100 m Vind: -1.7 Finale A Finale | Vind: -1.7 | ||||||||||||||
1 | Minke Bisschops Minke Bisschops ('02) | 02 | NED | 11.83 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Lauryn Adewoye Lauryn Adewoye ('03) | 03 | BEL | 12.29 | |||||||||||
Finale C Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Luca Heyvaert Luca Heyvaert ('02) | 02 | BEL | 12.45 | |||||||||||
P19 200 m Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Minke Bisschops Minke Bisschops ('02) | 02 | NED | 24.17 | |||||||||||
P19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Amina Maatoug Amina Maatoug ('02) | 02 | NED | 2:09.96 | |||||||||||
2 | Marie Bilo Marie Bilo ('03) | 03 | BEL | 2:11.80 | PB | ||||||||||
P19 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lotte Stuer Lotte Stuer ('02) | 02 | BEL | 1:05.88 | PB | ||||||||||
2 | Shauna Leydon Shauna Leydon ('02) | 02 | IRL | 1:06.27 | PB | ||||||||||
P17 100 m Vind: +0.1 Finale A Finale | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Ama Van Bussel Ama Van Bussel ('04) | 04 | NED | 12.29 | |||||||||||
P17 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Elena Kluskens Elena Kluskens ('04) | 04 | BEL | 2:09.73 | PB | ||||||||||
2 | Adeline Temmerman Adeline Temmerman ('04) | 04 | BEL | 2:14.36 | PB | ||||||||||
P17 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Charlotte Vervoort Charlotte Vervoort ('04) | 04 | BEL | 4:30.07 | PB | ||||||||||
2 | Femke D'hauwers Femke D'hauwers ('04) | 04 | BEL | 4:33.31 | PB | ||||||||||
P15 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Laila Yahyaoui Laila Yahyaoui ('06) | 06 | NED | 4:40.69 | PB | ||||||||||
K35 100 m Vind: +0.1 Finale A Finale | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 12.16 | |||||||||||
K35 200 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | ||||||||||||||
1 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 25.06 | SB |