D15 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mads Fog-MøllerMads Fog-Møller ('07) | 07 | Stoholm Atletik | 1.35 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D15 Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Mads Fog-MøllerMads Fog-Møller ('07) | 07 | Stoholm Atletik | 7.85 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D15 Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Mads Fog-MøllerMads Fog-Møller ('07) | 07 | Stoholm Atletik | 24.22 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Casper LauridsenCasper Lauridsen ('08) | 08 | Stoholm Atletik | 1.35 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Casper LauridsenCasper Lauridsen ('08) | 08 | Stoholm Atletik | 6.77 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Casper LauridsenCasper Lauridsen ('08) | 08 | Stoholm Atletik | 16.09 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Andreas Tækker ChristiansenAndreas Tækker Christiansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.48 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Magnus Renner BlockMagnus Renner Block ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.34 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Kevin SkovKevin Skov ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.22 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Karl SivebækKarl Sivebæk ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.20 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Valdemar Riis HansenValdemar Riis Hansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.02 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Mads B. H. MadsenMads B. H. Madsen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 2.67 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Loke Dalsgaard JohansenLoke Dalsgaard Johansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 2.34 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Kevin SkovKevin Skov ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 7.13 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Magnus Renner BlockMagnus Renner Block ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 6.97 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Valdemar Riis HansenValdemar Riis Hansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 5.99 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Andreas Tækker ChristiansenAndreas Tækker Christiansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 5.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Mads B. H. MadsenMads B. H. Madsen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 5.44 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Loke Dalsgaard JohansenLoke Dalsgaard Johansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 5.03 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Kevin SkovKevin Skov ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 12.47 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Valdemar Riis HansenValdemar Riis Hansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 12.10 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Andreas Tækker ChristiansenAndreas Tækker Christiansen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 11.78 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Mads B. H. MadsenMads B. H. Madsen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 10.96 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Kaya AlbrechtsenKaya Albrechtsen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 1.15 | =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Astrid Østergaard StillingAstrid Østergaard Stilling ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 1.05 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Laura Fog-MøllerLaura Fog-Møller ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 3.18 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Astrid Østergaard StillingAstrid Østergaard Stilling ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 2.83 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Laura Fog-MøllerLaura Fog-Møller ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 7.38 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Astrid Østergaard StillingAstrid Østergaard Stilling ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 5.85 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Laura Fog-MøllerLaura Fog-Møller ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 14.15 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Kaya AlbrechtsenKaya Albrechtsen ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 11.68 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Astrid Østergaard StillingAstrid Østergaard Stilling ('10) | 10 | Stoholm Atletik | 10.79 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Xander LadefogedXander Ladefoged ('12) | 12 | Stoholm Atletik | 2.05 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Lucas Bundgaard JosefsenLucas Bundgaard Josefsen ('12) | 12 | Stoholm Atletik | 1.96 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Xander LadefogedXander Ladefoged ('12) | 12 | Stoholm Atletik | 15.99 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Lucas Bundgaard JosefsenLucas Bundgaard Josefsen ('12) | 12 | Stoholm Atletik | 8.78 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P9 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Rosa AlbrechtsenRosa Albrechtsen ('12) | 12 | Stoholm Atletik | 13.22 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Ida Jensen Ida Jensen ('13) | 13 | Stoholm Atletik | 6.38 | |||||||||||||||||||
|