Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

Filippa Maja Roug

Født: 4 april 2005

Klub: Ballerup Atletik Klub

resultater 2024

Placering på verdens Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U20 Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U18 Top-100 liste ( ) efter årsbedste

2024

60 m  [4]
8.11mix
i
SB BallerupBallerup16.12.23
8.26
i
BallerupBallerup20.1.24
8.10
i
SB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE10.2.24
DNS
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE10.2.24
200 m  [2]
26.62
i
SB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE27.1.24
26.59
i
SB iDMUSkiveiDMU, Skive3.3.24
Længdespring  [2]
5.37
i
SB BallerupBallerup21.1.24
 
X4.93 SB5.16 SBXX5.37 SB
5.26
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE10.2.24
 
X3.943.824.31X5.26

2023

60 m  [9]
8.12
i
SB BallerupBallerup18.12.22
8.06
i
PB HelsingørHelsingør7.1.23
8.01
i
PB HelsingørHelsingør7.1.23
8.06
i
Växjö, SWEVäxjö, SWE21.1.23
8.00
i
PB BallerupBallerup28.1.23
8.04
i
iDMUSkiveiDMU, Skive4.3.23
8.02
i
iDMUSkiveiDMU, Skive4.3.23
8.04
i
HelsingørHelsingør11.3.23
8.07
i
HelsingørHelsingør11.3.23
100 m  [3]
12.81
SB KøbenhavnKøbenhavn9.8.23+1.8
12.47
w
DMUHvidovreDMU, Hvidovre2.9.23+2.9
12.65
SB GreveGreve23.9.23+0.3
200 m  [6]
26.24
i
PB Växjö, SWEVäxjö, SWE20.1.23
26.68
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE12.2.23
26.72
i
DMiRandersDMi, Randers19.2.23
26.23
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.23
25.99
PB FrederiksbergFrederiksberg22.8.23+0.7
26.01
DMUHvidovreDMU, Hvidovre3.9.23+1.4
Længdespring  [6]
5.37
i
PB Växjö, SWEVäxjö, SWE22.1.23
 
X5.24 SB5.37 PB
5.33
i
BallerupBallerup29.1.23
 
XX4.975.33X5.10
5.18
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE12.2.23
 
X5.154.925.18XX
5.30
i
DMiRandersDMi, Randers19.2.23
 
X5.30X5.045.285.28
5.38
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive4.3.23
 
5.38 PBXX5.20X5.34
5.24
SB GreveGreve23.9.23+1.0
 
X
 0.0
4.92 SB
 0.0
4.05
 +1.0
5.24 SB
 +1.0
4.99
 0.0
X
 0.0
4 x 100 m stafet  [1]
49.26
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre2.9.23
 Ballerup Atletik Klub
Sarah Engsig-Karup, Filippa Maja Roug
Nanna Bak Grubert, Ashley Gnanogoh
4 x 200 m stafet  [1]
1:49.77
i
SB iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.23
 Ballerup Atletik Klub
Filippa Maja Roug, Nanna Bak Grubert
Sarah Engsig-Karup, Ashley Gnanogoh

2022

60 m  [5]
8.28
i
PB BallerupBallerup22.1.22
8.31
i
BallerupBallerup22.1.22
8.22
i
PB HelsingørHelsingør5.2.22
8.10
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.22
8.08
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.22
100 m  [8]
12.72
PB HvidovreHvidovre28.5.22+1.6
12.79
HvidovreHvidovre28.5.220.0
12.67
PB HvidovreHvidovre11.6.22+1.0
12.61
PB HvidovreHvidovre11.6.22+1.2
12.90
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE18.6.22-0.5
12.81
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE18.6.22+1.4
13.24
BallerupBallerup20.8.22+0.2
12.96
w
BallerupBallerup17.9.22+4.9
200 m  [6]
27.26
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE12.2.22
26.78
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive6.3.22
26.88
SB TårnbyTårnby8.5.22-1.2
26.69
SB HvidovreHvidovre28.5.22+1.4
26.43
PB FrederiksbergFrederiksberg5.6.22-1.4
26.53
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE19.6.22-0.4
Længdespring  [13]
5.23
i
PB KøbenhavnKøbenhavn15.1.22
 
5.15 PB5.005.005.23 PB
5.25
i
PB BallerupBallerup23.1.22
 
5.25 PB5.15X5.04X5.01
5.30
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE13.2.22
 
5.144.995.19X5.30 PB5.29
5.07
i
DMiSkiveDMi, Skive27.2.22
 
XX5.07
5.25
i
iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.22
 
XX4.925.07X5.25
5.14
SB TårnbyTårnby8.5.22-1.4
 
X5.13 SB
 +0.1
5.06
 +1.1
5.11
 0.0
5.10
 0.0
5.14 SB
 -1.4
5.31
PB FrederiksbergFrederiksberg5.6.22+0.9
 
X5.30 PB
 -0.6
XXX5.31 PB
 +0.9
5.41
PB HvidovreHvidovre11.6.22+1.9
 
X
 0.0
5.05
 +2.7
5.03
 +1.9
5.19
 +0.3
5.41 PB
 +1.9
5.30
 +1.7
5.38
Göteborg/U-U, SWEGöteborg/U-U, SWE17.6.22-0.3
 
5.06
 0.0
5.38
 -0.3
4.85
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE17.6.22-1.5
 
4.85
 -1.5
X
 -0.5
X
 +0.2
5.07
BallerupBallerup21.8.22+0.3
 
X2.89
 -1.0
3.51
 +1.2
3.14
 0.0
X5.07
 +0.3
4.99
DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.22+1.4
 
X
 0.0
4.66
 0.0
4.88
 -1.2
X
 0.0
4.99
 +1.4
X
 0.0
5.21
w
BallerupBallerup17.9.22+3.0
 
5.21
 +3.0
XX
Kuglestød 3.0 kg  [1]
6.32
SB BallerupBallerup17.9.22
 
6.32 SB4.976.24
4 x 100 m stafet  [1]
50.64
SB DMUHvidovreDMU, Hvidovre10.9.22
 Ballerup Atletik Klub
Nanna Grubert, Filippa Roug
Stine Baandrup Tindbæk, Ashley Gnanogoh
4 x 200 m stafet  [1]
1:46.81
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive6.3.22
 Ballerup Atletik Klub
Filippa Roug, Stine Baandrup Tindbæk
Nanna Grubert, Ashley Gnanogoh

2021

100 m  [6]
13.52
SB BallerupBallerup9.5.21-2.5
13.47
SB BallerupBallerup19.6.21-2.0
13.23
PB BallerupBallerup19.6.210.0
13.29
TårnbyTårnby2.9.21+0.4
12.93
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.21+1.7
12.96
DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.21+1.7
200 m  [7]
27.17
PB KøbenhavnKøbenhavn15.5.21-0.1
27.17
=PB KøbenhavnKøbenhavn15.5.21-0.1
27.05
PB FrederiksbergFrederiksberg6.6.21-0.1
26.63
PB HvidovreHvidovre13.6.21+1.3
26.81
BallerupBallerup20.6.21+1.8
27.49
KøbenhavnKøbenhavn15.8.21+1.2
26.85
w
DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21+2.2
Længdespring  [7]
5.02
SB BallerupBallerup9.5.21+1.9
4.89
SB KøbenhavnKøbenhavn9.5.210.0
 
XX4.89 SB
 0.0
X4.24
 0.0
4.79
 +0.2
4.89
KøbenhavnKøbenhavn16.5.210.0
 
X
 0.0
X
 0.0
4.89
 0.0
X
 0.0
4.24
 0.0
4.79
 +0.2
5.24
PB FrederiksbergFrederiksberg6.6.21+0.9
 
4.75
 +2.1
X
 0.0
X
 0.0
X
 0.0
X
 0.0
5.24 PB
 +0.9
5.08
w
HvidovreHvidovre12.6.21+4.1
5.12
BallerupBallerup20.6.21-2.0
 
4.91
 -2.6
X
 0.0
5.12
 -2.0
4.76
 -1.9
5.00
 -2.5
5.08
 0.0
5.22
TårnbyTårnby2.9.21-1.0
 
X
 0.0
5.06
 0.0
5.22
 -1.0
5.25
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21+1.6
5.31
w
DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21+2.3
 
4.84
 +2.2
5.13
 +1.6
5.03
 +3.0
4.99
 +1.5
5.25 =PB
 +1.6
5.31
 +2.3
4 x 100 m stafet  [2]
51.18
PB BallerupBallerup19.6.21
 Ballerup Atletik Klub
Nanna Grubert, Filippa Roug
Stine Baandrup Tindbæk, Caroline Vammen
50.23
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.21
 Ballerup Atletik Klub
Nanna Grubert, Filippa Roug
Stine Baandrup Tindbæk, Ashley Gnanogoh

2020

60 m  [10]
8.69
i
SB BallerupBallerup27.12.19
8.65
i
=PB HelsingørHelsingør11.1.20
8.55
i
PB BallerupBallerup18.1.20
8.57
i
BallerupBallerup18.1.20
8.51
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE25.1.20
8.55
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE25.1.20
8.47
i
PB HelsingørHelsingør1.2.20
8.51
i
iDMUSkiveiDMU, Skive29.2.20
8.52
i
HelsingørHelsingør7.3.20
8.41
i
PB HelsingørHelsingør7.3.20
100 m  [6]
13.63
w
BallerupBallerup2.7.20+3.1
13.36
PB TårnbyTårnby11.7.20+1.2
13.29
w
TårnbyTårnby11.7.20+2.9
13.70
HvidovreHvidovre1.8.20+0.5
13.58
HvidovreHvidovre1.8.20+1.2
13.62
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20+1.0
200 m  [5]
27.88
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE25.1.20
27.99
i
iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
28.76
SB BallerupBallerup2.7.200.0
27.98
w
HvidovreHvidovre2.8.20+2.9
28.92
DMUHvidovreDMU, Hvidovre20.9.20-1.7
Længdespring  [12]
4.48
i
SB HelsingørHelsingør11.1.20
 
4.48 SB4.47X
4.73
i
PB BallerupBallerup19.1.20
 
XX4.73 PBXX4.73 =PB
4.73
i
=PB BallerupBallerup19.1.20
 
XX4.73 PBXX4.73 =PB
4.83
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE26.1.20
 
4.83 PB4.764.664.824.694.79
4.69
i
HelsingørHelsingør1.2.20
4.84
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE8.2.20
 
4.624.724.84 PB4.684.544.75
5.06
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive29.2.20
NMBallerup AK
i
HelsingørHelsingør7.3.20
5.03
PB BallerupBallerup2.7.200.0
 
X4.56 SB
 +1.1
5.03 PB
 0.0
4.84
TårnbyTårnby11.7.20+1.7
 
4.75
 +3.0
X4.63
 0.0
XX4.84
 +1.7
4.60
HvidovreHvidovre1.8.200.0
4.80
GlostrupGlostrup5.9.20+1.2
 
4.804.33X4.204.334.37
4.65
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.200.0
 
4.57
 +0.5
4.19
 -0.1
X4.48
 0.0
4.65
 0.0
4.61
 0.0
4 x 200 m stafet  [1]
1:57.17
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
 Ballerup Atletik Klub
Filippa Roug, Lærke Elgaard Larsen
Kirsa Wirth, Luna Haugaard Christensen
1000 m stafet  [1]
2:30.47
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre20.9.20
 Ballerup Atletik Klub
Kirsa Wirth, Filippa Roug
Stine Baandrup Tindbæk, Luna Haugaard Christensen

2019

60 m  [10]
8.99
i
SB BallerupBallerup9.12.18
8.97
i
SB BallerupBallerup27.12.18
8.71
i
PB HelsingørHelsingør12.1.19
8.79
i
BallerupBallerup19.1.19
8.79
i
BallerupBallerup19.1.19
8.78
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE26.1.19
8.76
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE26.1.19
8.65
i
PB HelsingørHelsingør2.2.19
8.74
i
iDMUSkiveiDMU, Skive23.2.19
8.74
i
HelsingørHelsingør9.3.19
80 m  [1]
11.12
PB VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE29.6.19+0.1
100 m  [7]
13.87
PB HvidovreHvidovre8.6.19-1.6
13.45
w
HvidovreHvidovre8.6.19+2.8
13.78
PB HelsingørHelsingør15.6.19-1.2
14.10
NæstvedNæstved5.8.19-0.6
14.06
KøbenhavnKøbenhavn17.8.19+1.7
13.97
BallerupBallerup7.9.19-2.3
13.50
PB AalborgAalborg14.9.19-0.6
200 m  [5]
29.25
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE26.1.19
28.50
PB TårnbyTårnby5.5.19-0.1
27.89
PB HvidovreHvidovre9.6.19+0.1
27.60
PB HelsingørHelsingør16.6.19+0.3
28.65
DMUGreveDMU, Greve25.8.19-1.0
300 m  [5]
46.58
PB BallerupBallerup25.5.19
45.54
PB VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE30.6.19
47.94
NæstvedNæstved5.8.19
46.69
KøbenhavnKøbenhavn17.8.19
46.55
DMUGreveDMU, Greve24.8.19
400 m  [1]
1:07.78
PB OdenseOdense1.6.19
Længdespring  [16]
4.33
i
PB HelsingørHelsingør12.1.19
 
X4.18 PB4.33 PB
4.70
i
PB BallerupBallerup20.1.19
 
4.51 PB4.70 PBXXX4.12
4.29
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE26.1.19
4.20
i
HelsingørHelsingør2.2.19
 
X4.204.16
4.62
i
iDMUSkiveiDMU, Skive23.2.19
 
4.624.35XXX4.27
4.26
i
HelsingørHelsingør9.3.19
 
XX4.26
4.49
SB TårnbyTårnby5.5.190.0
4.21
HvidovreHvidovre9.6.19+0.7
4.31
HelsingørHelsingør16.6.19-1.3
4.53
SB VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE28.6.19-0.7
4.51
NæstvedNæstved5.8.19+1.1
4.47
KøbenhavnKøbenhavn10.8.19+1.8
4.55
w
KøbenhavnKøbenhavn10.8.19+3.7
4.13
KøbenhavnKøbenhavn17.8.19+1.8
4.57
SB BallerupBallerup7.9.19-1.1
4.67
PB AalborgAalborg14.9.190.0
Kuglestød 3.0 kg  [1]
6.95
PB BallerupBallerup7.9.19
Diskoskast 0.75 kg  [2]
16.14
PB BallerupBallerup25.5.19
14.52
HvidovreHvidovre8.6.19

2018

60 m  [8]
9.17
i
SB BallerupBallerup10.12.17
9.19
i
BallerupBallerup27.12.17
9.19
i
HelsingørHelsingør13.1.18
9.22
i
BallerupBallerup20.1.18
9.05
i
SB BallerupBallerup20.1.18
9.03
i
PB BallerupBallerup20.1.18
8.96
i
PB HelsingørHelsingør3.2.18
8.90
i
PB HelsingørHelsingør3.3.18
80 m  [17]
11.68
PB GlostrupGlostrup28.4.180.0
11.90
GlostrupGlostrup28.4.18-1.7
11.76
TårnbyTårnby5.5.180.0
11.59
PB BallerupBallerup8.5.180.0
11.47
PB FrederiksbergFrederiksberg17.5.18+1.8
11.28
PB HvidovreHvidovre9.6.18-0.9
10.98
w
HvidovreHvidovre9.6.18+2.5
11.61
BallerupBallerup12.6.18+0.5
11.43
BallerupBallerup17.6.18-1.6
11.39
BallerupBallerup17.6.18+0.4
11.87
KøbenhavnKøbenhavn18.8.18-0.1
11.93
BallerupBallerup25.8.18-2.0
11.75
BallerupBallerup28.8.18-0.1
11.27
w
GreveGreve15.9.18+2.2
11.56
GreveGreve30.9.18-1.3
11.32
GreveGreve30.9.18+1.0
11.42
BallerupBallerup2.10.18+0.5
200 m  [5]
30.14
SB TårnbyTårnby6.5.18-0.2
29.63
PB HvidovreHvidovre9.6.18+0.9
29.33
PB BallerupBallerup16.6.18-1.9
29.75
KøbenhavnKøbenhavn19.8.18+0.2
28.87
PB GreveGreve29.9.18+0.5
400 m  [1]
1:11.53
PB BallerupBallerup12.6.18
600 m  [4]
2:01.90
SB FrederiksbergFrederiksberg17.5.18
1:58.29
SB BallerupBallerup16.6.18
2:04.68
BallerupBallerup28.8.18
2:08.75
BallerupBallerup2.10.18
Længdespring  [3]
4.56
PB KøbenhavnKøbenhavn27.5.180.0
4.63
PB BallerupBallerup16.6.180.0
4.56
BallerupBallerup22.9.18+1.2
 
X4.564.363.934.32X
Diskoskast 0.75 kg  [1]
NM
BallerupBallerup22.9.18
Spydkast 400 gram  [2]
17.54
PB BallerupBallerup8.5.18
12.70
BallerupBallerup28.8.18
Boldkast 145 gram  [1]
27
PB BallerupBallerup25.8.18

2017

60 m  [7]
9.34
i
PB HelsingørHelsingør7.1.17
9.43
i
BallerupBallerup22.1.17
9.37
i
BallerupBallerup22.1.17
9.20
i
HelsingørHelsingør28.1.17
9.18
i
PB HelsingørHelsingør28.1.17
9.14
i
PB HelsingørHelsingør11.3.17
9.12
PB Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE1.7.17+1.4
80 m  [10]
12.30
SB GlostrupGlostrup29.4.170.0
12.17
PB GlostrupGlostrup29.4.17+0.1
12.15
PB BallerupBallerup2.5.17+0.2
11.94
PB TårnbyTårnby6.5.170.0
12.10
FrederiksbergFrederiksberg18.5.170.0
11.83
PB BallerupBallerup22.8.17+1.7
12.43
BallerupBallerup29.8.17-1.6
11.80
PB GreveGreve16.9.17-0.9
11.87
GreveGreve1.10.17-2.1
12.09
GreveGreve1.10.17-3.2
200 m  [4]
31.07
PB GlostrupGlostrup29.4.17+1.7
29.89
PB KøbenhavnKøbenhavn17.6.17+1.8
30.27
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE2.7.17-0.6
30.83
GreveGreve1.10.17+0.1
300 m  [1]
48.96
PB BallerupBallerup28.5.17
400 m  [1]
1:16.20
PB BallerupBallerup2.5.17
600 m  [5]
1:58.05
PB TårnbyTårnby6.5.17
2:13.04
FrederiksbergFrederiksberg18.5.17
2:01.54
KøbenhavnKøbenhavn17.6.17
2:07.04
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE30.6.17
2:03.35
GreveGreve1.10.17
1000 m  [1]
3:50.21
PB GreveGreve16.9.17
Højdespring  [1]
1.10
i
PB HelsingørHelsingør7.1.17
Spydkast 400 gram  [2]
12.76
PB BallerupBallerup22.8.17
4.55
BallerupBallerup29.8.17

Personlige rekorder

Placering på danske alletiders liste på dato

60 m
Inde
8.00
Ballerup28.1.23
100 m
Ude
12.61
Hvidovre11.6.22+1.2
200 m
Ude
25.99
Frederiksberg22.8.23+0.7
Inde
26.23
Skive5.3.23
400 m
Ude
1:07.78
Odense1.6.19
1000 m
Ude
3:50.21
Greve16.9.17
Højdespring
Inde
1.10
Helsingør7.1.17
Længdespring
Ude
5.41
Hvidovre11.6.22+1.9
Inde
5.38
Skive4.3.23
4 x 100 m stafet
Ude
49.26
Hvidovre2.9.23
4 x 200 m stafet
Inde
1:46.81
Skive6.3.22

60 m
Ude
9.12
Göteborg/U, SWE1.7.17+1.4
80 m
Ude
11.12
Göteborg/U, SWE29.6.19+0.1
300 m
Ude
45.54
Göteborg/U, SWE30.6.19
600 m
Ude
1:58.05
Tårnby6.5.17
Kuglestød 3.0 kg
Ude
6.95
Ballerup7.9.19
Diskoskast 0.75 kg
Ude
16.14
Ballerup25.5.19
Spydkast 400 gram
Ude
17.54
Ballerup8.5.18
Boldkast 145 gram
Ude
27
Ballerup25.8.18
1000 m stafet
Ude
2:30.47
Hvidovre20.9.20

bedste resultater



Antal resultater i databasen: 250
Per disciplin:
60 m:53
80 m:28
100 m:30
200 m:40
300 m:6
400 m:3
600 m:9
1000 m:1
Højdespring:1
Længdespring:61
Kuglestød 3.0 kg:2
Diskoskast 0.75 kg:3
Spydkast 400 gram:4
Boldkast 145 gram:1
4 x 100 m stafet:4
4 x 200 m stafet:3
1000 m stafet:1

Danske mesterskaber

Ude
200 m
DMU 2019
28.65
300 m
DMU 2019
46.55
Inde
200 m
DMi 2023
3
h5
26.72
Længdespring
DMi 2022 10
5.07
DMi 2023 8
5.30

Ungdom
Ude
100 m
DMU 2020
6
15
h2
13.62
DMU 2021 7
17
12.96 4
17
h2
12.93
DMU 2023 4
19
12.47
200 m
DMU 2020 15
15
28.92
DMU 2021 6
17
C
26.85
DMU 2023 4
19
26.01
Længdespring
DMU 2020 6
15
4.65
DMU 2021 3
17
5.31
DMU 2022 3
17
4.99
4 x 100 m stafet
DMU 2021
17
50.23
DMU 2022 1
19
50.64
DMU 2023 1
19
49.26
1000 m stafet
DMU 2020 3
15
2:30.47
Inde
60 m
iDMU 2019
8
15
h2
8.74
iDMU 2020
5
15
h3
8.51
iDMU 2022 4
17
8.08 2
17
h2
8.10
iDMU 2023 3
19
8.02 2
19
h2
8.04
200 m
iDMU 2020 8
15
27.99
iDMU 2022 2
17
26.78
iDMU 2023 2
19
26.23
iDMU 2024 3
19
26.59
Længdespring
iDMU 2019 8
15
4.62
iDMU 2020 4
15
5.06
iDMU 2022 5
17
5.25
iDMU 2023 2
19
5.38
4 x 200 m stafet
iDMU 2020 5
15
1:57.17
iDMU 2022 1
19
1:46.81
iDMU 2023 1
19
1:49.77