Statletik 2.0
Dansk atletiks officielle statistikker
 

Aurora Suarez Alvarez Thostrup

Født: 2006

Klub: Sparta Atletik & Løb

resultater 2023

Placering på verdens Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U20 Top-100 liste ( ) efter årsbedste,
Placering på verdens U18 Top-100 liste ( ) efter årsbedste

2023

Ingen resultater i 2023. Seneste resultat er fra 2022.

2022

60 m  [4]
8.31
i
PB KøbenhavnKøbenhavn18.12.21
8.13
i
PB BallerupBallerup22.1.22
8.07
i
PB BallerupBallerup22.1.22
8.04
i
PB Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE12.2.22
100 m  [2]
12.83
PB Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE18.6.22+0.7
12.87
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE18.6.22-0.8
200 m  [3]
26.29
Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE19.6.22+1.3
26.38
DMKøbenhavnDM, København13.8.22+1.3
26.73
BallerupBallerup21.8.22-1.4
800 m  [2]
2:42.00
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
2:36.89
SB DMKøbenhavnDM, København14.8.22
60 m hæk 76.2 cm  [4]
9.86
i
PB KøbenhavnKøbenhavn15.1.22
9.59
i
PB BallerupBallerup23.1.22
9.06
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
DNF
i
iDMUSkiveiDMU, Skive6.3.22
100 m hæk 76.2 cm  [5]
15.60
w
TårnbyTårnby7.5.22+4.0
15.67
PB DMUKøbenhavnDMU, København13.8.22+2.0
15.86
BallerupBallerup20.8.22+1.3
15.65
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.22-2.8
15.34
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.22-1.0
Højdespring  [5]
1.45
i
PB KøbenhavnKøbenhavn15.1.22
 
1.30 SB
   O
1.35 SB
   O
1.40 SB
   O
1.45 PB
   O
1.50
XXX
   
1.48
i
PB BallerupBallerup22.1.22
 
1.35
   O
1.40
  XO
1.45 =PB
   O
1.48 PB
   O
1.51
XXX
   
1.48
i
=PB BallerupBallerup22.1.22
 
1.35
   O
1.40
  XO
1.45 =PB
   O
1.48 PB
   O
1.51
XXX
   
1.58
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
 
1.40
   O
1.43
   O
1.46
  XO
1.49 PB
  XO
1.52 PB
   O
1.55 PB
 XXO
1.58 PB
   O
1.61
XXR
1.56
SB DMKøbenhavnDM, København13.8.22
 
1.44 SB
  XO
1.47 SB
   O
1.50 SB
  XO
1.53 SB
  XO
1.56 SB
  XO
1.59
XXX
  
1.60
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre10.9.22
 
1.40
   O
1.45
   O
1.48
   O
1.51
   O
1.54
 XXO
1.57 SB
  XO
1.60 PB
 XXO
1.63
R
Længdespring  [4]
5.23
i
=PB BallerupBallerup23.1.22
 
5.12 PB5.065.12 =PB5.005.005.23 PB
5.23
i
PB BallerupBallerup23.1.22
 
5.12 PB5.065.12 =PB5.005.005.23 PB
5.06
i
DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
 
4.705.064.94
5.01
i
iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.22
 
4.894.934.964.955.014.88
5.16
PB DMKøbenhavnDM, København14.8.22-0.8
 
5.04 PB
 0.0
4.99
 0.0
5.16 PB
 -0.8
Kuglestød 3.0 kg  [11]
10.56
i
PB KøbenhavnKøbenhavn18.12.21
 
X10.56 PB9.889.23X9.64
12.47
i
PB KøbenhavnKøbenhavn15.1.22
 
11.55 PB12.47 PBX10.73
12.57
i
PB BallerupBallerup22.1.22
 
12.0612.1311.8312.3112.0512.57 PB
12.31
i
DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
 
12.2912.31X
11.74
i
Malmö/A, SWEMalmö/A, SWE12.2.22
 
10.4111.7410.989.079.6311.12
11.92
i
iDMUSkiveiDMU, Skive5.3.22
 
10.3110.9610.7511.4111.9211.15
11.19
SB TårnbyTårnby8.5.22
 
11.19 SB11.0010.8610.8411.1410.93
11.40
PB Göteborg/U, SWEGöteborg/U, SWE19.6.22
 
10.6810.7611.40 PBX11.37X
11.16
DMUKøbenhavnDMU, København13.8.22
 
10.509.6211.16
11.49
PB BallerupBallerup20.8.22
 
9.9410.4610.3010.6110.3911.49 PB
11.27
DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.22
 
10.4611.27XX10.3810.86
Spydkast 500 gram  [1]
32.65
PB DMUKøbenhavnDMU, København14.8.22
 
30.34 PB32.65 PB27.05
Femkamp U18  [1]
3.417
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers6.2.22
9.06 1.58 12.31 5.06 2:42.00
Syvkamp U18  [1]
4.553
PB DMUKøbenhavnDMU, København14.8.22
15.67/+2.0   1.56   11.16   26.38/+1.3
5.16/-0.8   32.65   2:36.89
4 x 100 m stafet  [1]
50.13
DMUHvidovreDMU, Hvidovre10.9.22
 Sparta Atletik og Løb
Anna Pedersen, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Pil Nedergaard, Amaya Kruse Jørgensen
1000 m stafet  [1]
2:18.54
SB DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.22
 Sparta Atletik og Løb
Anna Pedersen, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Amaya Kruse Jørgensen, Sofia Thøgersen

2021

100 m  [4]
13.38
w
KøbenhavnKøbenhavn9.5.21+3.5
13.31
PB BallerupBallerup19.6.21-1.8
13.39
BallerupBallerup19.6.21-1.6
13.08
PB BallerupBallerup19.6.21+1.0
200 m  [4]
28.42
KøbenhavnKøbenhavn9.5.21+0.6
27.44
KøbenhavnKøbenhavn15.5.21-0.2
26.68
w
HvidovreHvidovre13.6.21+3.1
27.03
DMUKøbenhavnDMU, København21.8.21+0.4
800 m  [3]
2:50.42
SB KøbenhavnKøbenhavn16.5.21
2:47.77
SB KøbenhavnKøbenhavn29.5.21
2:41.18
SB DMUKøbenhavnDMU, København22.8.21
80 m hæk 76.2 cm, 8 m  [6]
13.44
PB KøbenhavnKøbenhavn15.5.21+1.2
13.27
SB BallerupBallerup19.6.21-1.4
12.80
PB KøbenhavnKøbenhavn15.8.21+2.0
12.79
w
DMUKøbenhavnDMU, København21.8.21+2.6
12.79
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21+1.6
12.63
w
DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21+3.5
Højdespring  [5]
1.40
PB KøbenhavnKøbenhavn11.5.21
 
1.30 SB
   O
1.35 SB
   O
1.40 PB
  XO
1.45
XXX
    
1.45
PB KøbenhavnKøbenhavn15.5.21
 
1.30
   O
1.33
   O
1.36
   O
1.39
   O
1.42 PB
   O
1.45 PB
  XO
1.48
XXX
 
1.49
PB KøbenhavnKøbenhavn15.8.21
 
1.31
   O
1.36
   O
1.41
   O
1.46 PB
   O
1.49 PB
   O
1.52
XXX
  
1.59
PB DMUKøbenhavnDMU, København21.8.21
 
1.38
   O
1.41
   O
1.44
   O
1.47
  XO
1.50 PB
   O
1.53 PB
  XO
1.56 PB
 XXO
1.59 PB
 XXO
1.62
XXX
       
1.56
DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.21
 
1.41
   O
1.44
   O
1.47
   O
1.50
   O
1.53
   O
1.56
 XXO
1.59
XXX
 
Længdespring  [5]
3.77
SB KøbenhavnKøbenhavn24.4.21+0.7
 
X
 0.0
X
 0.0
2.52 SB
 +1.0
2.84 SB
 +0.6
3.77 SB
 +0.7
3.46
 +0.4
4.95
PB KøbenhavnKøbenhavn16.5.210.0
 
4.95 PB
 0.0
4.80
 +0.1
3.76
 0.0
4.79
BallerupBallerup20.6.21+0.5
 
4.62
 0.0
4.73
 +1.0
4.79
 +0.5
4.63
 +1.8
4.78
 +0.2
4.77
 +0.5
4.97
PB KøbenhavnKøbenhavn14.8.21+1.0
 
4.88
 -0.8
4.97 PB
 +1.0
4.83
 -0.8
4.85
 +0.4
4.77
 +1.9
4.88
 +1.7
5.03
PB DMUKøbenhavnDMU, København22.8.210.0
 
4.88
 0.0
5.03 PB
 0.0
4.90
 0.0
Kuglestød 3.0 kg  [9]
10.07
SB KøbenhavnKøbenhavn26.4.21
 
10.07 SB9.629.639.208.628.92
10.20
SB KøbenhavnKøbenhavn15.5.21
 
9.9110.20 SB9.79
10.48
PB KøbenhavnKøbenhavn29.5.21
 
10.009.9510.48 PB10.238.8010.10
10.93
PB HvidovreHvidovre13.6.21
11.02
PB BallerupBallerup20.6.21
 
10.2710.6810.7111.02 PB10.3711.02 =PB
11.02
=PB BallerupBallerup20.6.21
 
10.2710.6810.7111.02 PB10.3711.02 =PB
10.87
KøbenhavnKøbenhavn14.8.21
 
10.7010.6810.299.8010.8710.65
10.86
DMUKøbenhavnDMU, København21.8.21
 
10.8610.5410.48
11.35
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21
 
10.7411.26 PB10.7711.31 PB11.35 PB11.29
11.39
PB GreveGreve26.9.21
 
10.5710.7110.2010.1311.39 PB10.05
Spydkast 500 gram  [2]
22.90
SB KøbenhavnKøbenhavn16.5.21
 
22.17 SB20.8222.90 SB
27.15
PB DMUKøbenhavnDMU, København22.8.21
 
25.42 SB20.6827.15 PB
4 x 100 m stafet  [3]
50.83
SB BallerupBallerup19.6.21
 Sparta Atletik og Løb
Amaya Kruse Jørgensen, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Pil Nedergaard, Freja Isabel Knudsen
49.70
DMUHvidovreDMU, Hvidovre11.9.21
 Sparta Atletik og Løb
Amaya Kruse Jørgensen, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Ingrid Olivarius Vølund, Maja Børregaard Voigt
50.05
GreveGreve24.9.21
 Sparta Atletik og Løb
Pil Nedergaard, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Freja Isabel Knudsen, Maja Børregaard Voigt
4 x 200 m stafet  [1]
1:48.60
PB GreveGreve24.9.21
 Sparta Atletik og Løb
Aurora Suarez Alvarez Thostrup, Pil Nedergaard
Freja Isabel Knudsen, Maja Børregaard Voigt
1000 m stafet  [2]
2:24.90
SB BallerupBallerup20.6.21
 Sparta Atletik og Løb
Aurora Suarez Alvarez Thostrup, Maja Børregaard Voigt
Pil Nedergaard, Freja Isabel Knudsen
2:27.01
DMUHvidovreDMU, Hvidovre12.9.21
 Sparta Atletik og Løb
Pil Nedergaard, Maja Børregaard Voigt
Aurora Suarez Alvarez Thostrup, Ingrid Olivarius Vølund
Syvkamp P15  [2]
4.192
SB KøbenhavnKøbenhavn16.5.21
13.44/+1.2   1.45   10.20   27.44/-0.2
4.95/0.0   22.90   2:50.42
4.724
PB DMUKøbenhavnDMU, København22.8.21
12.79w/+2.6   1.59   10.86   27.03/+0.4
5.03/0.0   27.15   2:41.18

2020

60 m  [3]
8.45
i
PB HelsingørHelsingør11.1.20
8.48
i
BallerupBallerup18.1.20
8.57
i
BallerupBallerup18.1.20
100 m  [4]
13.81
SB HvidovreHvidovre1.8.20+0.5
13.71
=PB HvidovreHvidovre1.8.20+1.2
13.40
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20+1.0
13.66
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20-0.9
200 m  [7]
Uregelmæssighed: Oversized track
27.54
i
BallerupBallerup19.1.20
28.07
i
iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
28.11
w
HvidovreHvidovre2.8.20+2.9
27.70
DMUKøbenhavnDMU, København29.8.20-0.2
28.00
KøbenhavnKøbenhavn5.9.20+1.5
27.81
DMUHvidovreDMU, Hvidovre20.9.20-1.7
27.69
GreveGreve26.9.20+2.0
800 m  [2]
2:42.87
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers1.2.20
2:36.39
PB DMUKøbenhavnDMU, København30.8.20
60 m hæk 76.2 cm, 8 m  [6]
11.87
i
PB KøbenhavnKøbenhavn4.1.20
10.77
i
BallerupBallerup19.1.20
11.19
i
BallerupBallerup19.1.20
10.38
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers1.2.20
9.95
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
9.96
i
iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
80 m hæk 76.2 cm, 8 m  [6]
13.58
w
HvidovreHvidovre1.8.20
13.19
PB DMUKøbenhavnDMU, København29.8.20-0.1
12.82
PB DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20+0.3
12.83
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20-0.5
13.33
GreveGreve26.9.20+0.9
13.29
w
GreveGreve26.9.20+2.6
Højdespring  [3]
1.39
i
PB KøbenhavnKøbenhavn4.1.20
1.42
i
=PB DMUiRandersDMUi, Randers1.2.20
 
1.27
   O
1.30
   O
1.33
   O
1.36
  XO
1.39 =PB
   O
1.42 PB
   O
1.45
XXX
 
1.42
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers1.2.20
 
1.27
   O
1.30
   O
1.33
   O
1.36
  XO
1.39 =PB
   O
1.42 PB
   O
1.45
XXX
 
1.38
PB DMUKøbenhavnDMU, København29.8.20
 
1.35 PB
  XO
1.38 PB
   O
1.41
XXX
     
Længdespring  [8]
4.71
i
PB KøbenhavnKøbenhavn4.1.20
4.38
i
HelsingørHelsingør11.1.20
 
4.38XX
4.83
i
PB BallerupBallerup19.1.20
 
4.204.72 PB4.83 PB4.79XX
4.88
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive29.2.20
4.75
SB HvidovreHvidovre1.8.20+0.1
4.65
DMUKøbenhavnDMU, København30.8.20+0.1
 
4.61
 +0.1
4.65
 +0.1
4.52
 0.0
4.59
KøbenhavnKøbenhavn4.9.20+0.9
 
X
 0.0
4.41
 0.0
4.59
 +0.9
4.17
 0.0
X
 0.0
4.08
 0.0
4.42
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.200.0
 
4.08
 0.0
4.30
 0.0
4.42
 0.0
Kuglestød 3.0 kg  [10]
9.05
i
PB KøbenhavnKøbenhavn4.1.20
9.72
i
PB HelsingørHelsingør11.1.20
 
8.778.769.72 PB8.49
8.68
i
BallerupBallerup19.1.20
 
8.687.748.03
9.75
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers1.2.20
 
9.75 PB9.448.64
10.01
i
PB KøbenhavnKøbenhavn15.2.20
10.18
i
PB iDMUSkiveiDMU, Skive29.2.20
9.57
PB HvidovreHvidovre2.8.20
9.71
PB DMUKøbenhavnDMU, København29.8.20
 
9.71 PB8.68X
9.81
PB KøbenhavnKøbenhavn5.9.20
 
8.539.258.809.089.189.81 PB
10.41
PB GreveGreve27.9.20
 
9.229.029.139.7510.41 PB9.51
Spydkast 500 gram  [1]
26.00
PB DMUKøbenhavnDMU, København30.8.20
 
26.00 PBX22.44
Firekamp  [1]
2.230
i
PB DMUiRandersDMUi, Randers2.2.20
4 x 100 m stafet  [1]
50.72
DMUHvidovreDMU, Hvidovre19.9.20
 Sparta Atletik og Løb
Aurora Suarez Alvarez Thostrup, Helena Reijnen
Anna Pedersen, Emilie Børregaard Voigt
4 x 200 m stafet  [1]
1:51.40
i
iDMUSkiveiDMU, Skive1.3.20
 Sparta Atletik og Løb
Emilie Børregaard Voigt, Sofia Thøgersen
Pil Nedergaard, Aurora Suarez Alvarez Thostrup
Syvkamp P15  [1]
4.234
PB DMUKøbenhavnDMU, København30.8.20
         
      

2019

60 m  [7]
8.82
i
PB HelsingørHelsingør12.1.19
8.72
i
PB BallerupBallerup19.1.19
8.83
i
BallerupBallerup19.1.19
8.53
i
PB HelsingørHelsingør9.3.19
8.54
i
HelsingørHelsingør9.3.19
8.54
w
VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE29.6.19+2.5
8.57
PB VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE29.6.19+0.7
80 m  [9]
11.35
PB GlostrupGlostrup27.4.19+0.2
11.07
PB GlostrupGlostrup27.4.19+0.7
11.24
KøbenhavnKøbenhavn28.5.19+0.7
11.03
PB HelsingørHelsingør16.6.19+1.2
10.84
w
HelsingørHelsingør16.6.19+2.8
10.97
PB KøbenhavnKøbenhavn17.8.19+1.4
11.09
KøbenhavnKøbenhavn17.8.19-0.2
11.25
GreveGreve29.9.19-1.5
11.29
GreveGreve29.9.19-1.8
100 m  [1]
13.71
PB BallerupBallerup25.5.19+0.2
200 m  [2]
28.74
HelsingørHelsingør15.6.19-0.9
27.86
VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE30.6.19-0.5
600 m  [2]
1:57.51
PB VibyViby11.5.19
1:50.16
PB KøbenhavnKøbenhavn31.8.19
60 m hæk 76.2 cm, 7.65 m  [2]
10.60
PB VibyViby11.5.19+0.6
10.17
PB VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE28.6.19+0.6
60 m hæk 76.2 cm  [1]
10.35
PB HelsingørHelsingør15.6.19-1.3
Højdespring  [1]
1.31
PB KøbenhavnKøbenhavn17.8.19
Længdespring  [2]
4.56
PB BallerupBallerup25.5.19+1.0
4.92
PB KøbenhavnKøbenhavn31.8.190.0
Længdespring 1 m zone  [6]
4.47
i
PB HelsingørHelsingør12.1.19
 
4.44 PB4.47 PB4.41
4.55
i
PB BallerupBallerup20.1.19
 
4.444.55 PB3.764.183.94X
4.66
i
PB HelsingørHelsingør9.3.19
 
4.524.56 PB4.66 PB
4.95
PB VibyViby11.5.19+1.8
4.86
VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE29.6.190.0
4.95
w
VUSGöteborg/U, SWEVUS, Göteborg/U, SWE30.6.19+2.5
Kuglestød 2.0 kg  [7]
7.51
PB GlostrupGlostrup27.4.19
8.38
PB VibyViby11.5.19
8.88
PB KøbenhavnKøbenhavn28.5.19
9.15
PB HelsingørHelsingør16.6.19
8.20
KøbenhavnKøbenhavn18.8.19
9.52
PB KøbenhavnKøbenhavn31.8.19
10.82
PB GreveGreve29.9.19
Spydkast 400 gram  [2]
12.79
PB VibyViby11.5.19
17.24
PB KøbenhavnKøbenhavn31.8.19
Pentathlon P13  [1]
3.473
PB VibyViby12.5.19

Personlige rekorder

Placering på danske alletiders liste på dato

60 m
Inde8.04   Malmö/A, SWE12.2.22
100 m
Ude12.83   Göteborg/U, SWE18.6.22+0.7
800 m
Ude2:36.39   København30.8.20
Inde2:42.00   Randers6.2.22
Højdespring
Ude1.60   Hvidovre10.9.22
Inde1.58   Randers6.2.22
Længdespring
Ude5.16   København14.8.22-0.8
Inde5.23   Ballerup23.1.22

60 m
Ude8.57   Göteborg/U, SWE29.6.19+0.722 
80 m
Ude10.97   København17.8.19+1.4
600 m
Ude1:50.16   København31.8.19
60 m hæk 76.2 cm, 7.65 m
Ude10.17   Göteborg/U, SWE28.6.19+0.6
60 m hæk 76.2 cm
Ude10.35   Helsingør15.6.19-1.3
Inde9.06   Randers6.2.2225 
100 m hæk 76.2 cm
Ude15.34   Hvidovre11.9.22-1.034 
Længdespring 1 m zone
Ude4.95   Viby11.5.19+1.814 
Inde4.66   Helsingør9.3.1921 
Kuglestød 2.0 kg
Ude10.82   Greve29.9.19
Kuglestød 3.0 kg
Ude11.49   Ballerup20.8.22
Inde12.57   Ballerup22.1.2225 
Spydkast 400 gram
Ude17.24   København31.8.19
Spydkast 500 gram
Ude32.65   København14.8.22
Femkamp U18
Inde3.417   Randers6.2.22
Syvkamp U18
Ude4.553   København14.8.2215 
Firekamp
Inde2.230   Randers2.2.2032 
4 x 200 m stafet
Ude1:48.60   Greve24.9.21
Pentathlon P13
Ude3.473   Viby12.5.1913 
Syvkamp P15
Ude4.724   København22.8.21

bedste resultater



Antal resultater i databasen: 188
Per disciplin:
60 m:14
80 m:9
100 m:11
200 m:16
600 m:2
800 m:7
60 m hæk 76.2 cm, 7.65 m:2
60 m hæk 76.2 cm:5
100 m hæk 76.2 cm:5
:6
:12
Højdespring:14
Længdespring:19
Længdespring 1 m zone:6
Kuglestød 2.0 kg:7
Kuglestød 3.0 kg:30
Spydkast 400 gram:2
Spydkast 500 gram:4
Femkamp U18:1
Syvkamp U18:1
Firekamp:1
4 x 100 m stafet:5
4 x 200 m stafet:2
1000 m stafet:3
Pentathlon P13:1
Syvkamp P15:3

Danske mesterskaber


Ungdom
Ude
100 m
DMU 2020 7
15
13.66 4
15
h2
13.40
200 m
DMU 2020 9
15
27.81
100 m hæk 76.2 cm
DMU 2022 2
17
15.34 2
17
h1
15.65
Højdespring
DMU 2021 7
15
1.56
DMU 2022 2
17
1.60
Længdespring
DMU 2020 11
15
4.42
Kuglestød 3.0 kg
DMU 2021 2
15
11.35
DMU 2022 4
17
11.27
Syvkamp P15
DMU 2020 4
15
4234
DMU 2021 1
15
4724
Syvkamp U18
DMU 2022 1
17
4553
4 x 100 m stafet
DMU 2020 1
15
50.72
DMU 2021 1
15
49.70
DMU 2022 1
17
50.13
1000 m stafet
DMU 2021 3
15
2:27.01
DMU 2022 1
17
2:18.54
Inde
200 m
iDMU 2020 9
15
28.07
60 m hæk 76.2 cm
iDMU 2022
17
h2
Længdespring
iDMU 2020 7
15
4.88
iDMU 2022 8
17
5.01
Kuglestød 3.0 kg
iDMU 2020 6
15
10.18
iDMU 2022 2
17
11.92
Firekamp
DMUi 2020 5
15
2230
Femkamp U18
DMUi 2022 1
17
3417
4 x 200 m stafet
iDMU 2020 1
15
1:51.40