M 100 m Vind: +1.1 Finale A Finale | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hensley Paulina Hensley Paulina ('93) | 93 | NED | 10.31 | =SB | ||||||||||
2 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 10.32 | PB | ||||||||||
3 | Patrick van Luijk Patrick van Luijk ('84) | 84 | NED | 10.41 | SB | ||||||||||
4 | Giovanni Codrington Giovanni Codrington ('88) | 88 | NED | 10.46 | |||||||||||
5 | Wouter Brus Wouter Brus ('91) | 91 | NED | 10.49 | SB | ||||||||||
6 | Jorén Tromp Jorén Tromp ('88) | 88 | NED | 10.55 | SB | ||||||||||
7 | Koen van Erve Koen van Erve ('91) | 91 | NED | 10.74 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Yannick Meyer Yannick Meyer ('88) | 88 | BEL | 10.71 | PB | ||||||||||
2 | Rodrigo Broer Rodrigo Broer ('96) | 96 | NED | 10.74 | |||||||||||
3 | Marvin Douma Marvin Douma ('93) | 93 | NED | 10.78 | PB | ||||||||||
4 | Simon Blok Simon Blok ('94) | 94 | NED | 10.80 | SB | ||||||||||
5 | Giorgio Gravenbeek Giorgio Gravenbeek ('87) | 87 | NED | 10.91 | PB | ||||||||||
6 | Gaeonn Meyer Gaeonn Meyer ('90) | 90 | NED | 10.93 | |||||||||||
Finale C Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Rik Jansen Rik Jansen ('94) | 94 | NED | 10.88 | PB | ||||||||||
2 | Wout Verhoeven Wout Verhoeven ('88) | 88 | BEL | 10.93 | SB | ||||||||||
M 200 m Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Terrence Agard Terrence Agard ('90) | 90 | NED | 21.08 | |||||||||||
2 | Hensley Paulina Hensley Paulina ('93) | 93 | NED | 21.09 | SB | ||||||||||
3 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 21.09 | |||||||||||
4 | Rory Evans Rory Evans ('89) | 89 | GBR | 21.19 | |||||||||||
5 | Jorén Tromp Jorén Tromp ('88) | 88 | NED | 21.42 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Marvin Douma Marvin Douma ('93) | 93 | NED | 21.53 | SB | ||||||||||
2 | Wouter Brus Wouter Brus ('91) | 91 | NED | 21.60 | SB | ||||||||||
3 | Rodrigo Broer Rodrigo Broer ('96) | 96 | NED | 21.73 | |||||||||||
4 | Bjorn Blauwhof Bjorn Blauwhof ('90) | 90 | NED | 21.78 | |||||||||||
5 | Sander Pupella Sander Pupella ('93) | 93 | NED | 21.90 | |||||||||||
6 | Simon Blok Simon Blok ('94) | 94 | NED | 21.91 | PB | ||||||||||
Finale C Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Sawa Bezelev Sawa Bezelev ('98) | 98 | NED | 21.87 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Terrence Agard Terrence Agard ('90) | 90 | NED | 46.53 | |||||||||||
2 | Thomas Schneider Thomas Schneider ('88) | 88 | GER | 47.40 | |||||||||||
3 | Eric Krüger Eric Krüger ('88) | 88 | GER | 47.44 | |||||||||||
4 | Rory Evans Rory Evans ('89) | 89 | GBR | 47.61 | SB | ||||||||||
5 | Grant Plenderleith Grant Plenderleith ('91) | 91 | GBR | 47.68 | |||||||||||
6 | Bjorn Blauwhof Bjorn Blauwhof ('90) | 90 | NED | 47.85 | |||||||||||
7 | Jesper Arts Jesper Arts ('92) | 92 | NED | 48.76 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Olaf van den Bergh Olaf van den Bergh ('94) | 94 | NED | 48.56 | |||||||||||
2 | Dennis Forsman Dennis Forsman ('95) | 95 | SWE | 48.87 | |||||||||||
3 | Herns Agyemang-Duah Herns Agyemang-Duah ('90) | 90 | NED | 48.91 | |||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Maarten Stuivenberg Maarten Stuivenberg ('95) | 95 | NED | 48.68 | PB | ||||||||||
2 | Roel Huusmans Roel Huusmans ('96) | 96 | NED | 48.94 | PB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Thijmen Kupers Thijmen Kupers ('91) | 91 | NED | 1:48.28 | |||||||||||
2 | Bob van der Ham Bob van der Ham ('90) | 90 | NED | 1:48.35 | |||||||||||
3 | Abu Salim Mayanja Abu Salim Mayanja ('95) | 95 | UGA | 1:48.99 | |||||||||||
4 | Kalle Berglund Kalle Berglund ('96) | 96 | SWE | 1:49.04 | |||||||||||
5 | Benedikt Huber Benedikt Huber ('89) | 89 | GER | 1:49.37 | |||||||||||
6 | Andreas Lange Andreas Lange ('91) | 91 | GER | 1:49.45 | |||||||||||
7 | Florian Orth Florian Orth ('89) | 89 | GER | 1:49.72 | SB | ||||||||||
8 | Hannes Naude Hannes Naude ('90) | 90 | RSA | 1:50.01 | |||||||||||
9 | Charles Simotwo Charles Simotwo ('95) | 95 | KEN | 1:50.15 | |||||||||||
10 | Sandy Martins Sandy Martins ('93) | 93 | POR | 1:50.40 | |||||||||||
11 | Tony van Diepen Tony van Diepen ('96) | 96 | NED | 1:51.87 | |||||||||||
Bjorn Blauwhof Bjorn Blauwhof ('90) | 90 | NED | DNF | pace | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Jorian Damen Jorian Damen ('92) | 92 | NED | 1:51.24 | |||||||||||
2 | William Levay William Levay ('96) | 96 | SWE | 1:51.49 | SB | ||||||||||
3 | Ville Lampinen Ville Lampinen ('94) | 94 | FIN | 1:51.63 | |||||||||||
4 | Jurjen Polderman Jurjen Polderman ('91) | 91 | NED | 1:51.77 | SB | ||||||||||
5 | Didier Nibbering Didier Nibbering ('91) | 91 | NED | 1:51.81 | |||||||||||
6 | Luuk Wagenaar Luuk Wagenaar ('94) | 94 | NED | 1:51.83 | SB | ||||||||||
7 | Menno Schouten Menno Schouten ('91) | 91 | NED | 1:51.96 | |||||||||||
8 | Cho Mihn KyunCho Mihn Kyun ('94) | 94 | DEN | 1:51.96 | SB | ||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Maarten Plaum Maarten Plaum ('96) | 96 | NED | 1:54.16 | |||||||||||
M 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mohamed Ali Mohamed Mohamed Ali Mohamed ('89) | 89 | SOM | 8:05.46 | SB | ||||||||||
2 | James Nipperess James Nipperess ('90) | 90 | AUS | 8:12.54 | SB | ||||||||||
3 | Nico Sonnenberg Nico Sonnenberg ('91) | 91 | GER | 8:18.43 | SB | ||||||||||
4 | Jeppe HarboeJeppe Harboe ('92) | 92 | DEN | 8:20.10 | PB | ||||||||||
5 | Jan Hense Jan Hense ('90) | 90 | GER | 8:21.65 | PB | ||||||||||
6 | Edwin de Vries Edwin de Vries ('92) | 92 | NED | 8:21.72 | PB | ||||||||||
7 | Jonas Beverungen Jonas Beverungen ('90) | 90 | GER | 8:23.92 | PB | ||||||||||
8 | Andreas Kuhlen Andreas Kuhlen ('83) | 83 | GER | 8:24.65 | SB | ||||||||||
9 | René Menzel René Menzel ('92) | 92 | GER | 8:24.76 | PB | ||||||||||
10 | Manuel de Backer Manuel de Backer ('96) | 96 | NED | 8:25.42 | PB | ||||||||||
11 | Noah Schutte Noah Schutte ('95) | 95 | NED | 8:25.76 | PB | ||||||||||
12 | Wouter Jansen Wouter Jansen ('87) | 87 | NED | 8:27.49 | PB | ||||||||||
13 | Simon Grannetia Simon Grannetia ('94) | 94 | NED | 8:28.69 | PB | ||||||||||
14 | Jannek Kohle Jannek Kohle ('96) | 96 | GER | 8:34.31 | PB | ||||||||||
15 | Marvin Karsch Marvin Karsch ('92) | 92 | GER | 8:34.52 | PB | ||||||||||
16 | Wouter Heinrich Wouter Heinrich ('93) | 93 | NED | 8:39.43 | PB | ||||||||||
M 10000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Abrar Osman Abrar Osman ('89) | 89 | ERI | 27:41.69 | PB | ||||||||||
2 | Abdallah Mande Abdallah Mande ('95) | 95 | UGA | 28:12.72 | PB | ||||||||||
3 | Alemu Bekele Alemu Bekele ('90) | 90 | BRN | 28:13.85 | SB | ||||||||||
4 | Gideon Kipketer Gideon Kipketer ('92) | 92 | KEN | 28:25.31 | PB | ||||||||||
5 | Bernard Muia Bernard Muia ('95) | 95 | KEN | 28:31.65 | PB | ||||||||||
6 | Philipp Pflieger Philipp Pflieger ('87) | 87 | GER | 28:43.33 | SB | ||||||||||
7 | Nicholas Rotich Nicholas Rotich ('96) | 96 | KEN | 28:44.71 | PB | ||||||||||
8 | Gladwin Mzazi Gladwin Mzazi ('88) | 88 | RSA | 28:48.38 | |||||||||||
9 | Ambrose Bore Ambrose Bore ('95) | 95 | KEN | 28:48.49 | PB | ||||||||||
10 | Soufiane Bouchikhi Soufiane Bouchikhi ('90) | 90 | BEL | 28:48.66 | SB | ||||||||||
11 | Alex Kibet Alex Kibet ('90) | 90 | KEN | 28:49.00 | PB | ||||||||||
12 | Roy Hoornweg Roy Hoornweg ('89) | 89 | NED | 28:53.99 | |||||||||||
13 | Abdi Hakin UladAbdi Hakin Ulad ('91) | 91 | DEN | 29:03.58 | |||||||||||
14 | Marius Øyre Vedvik Marius Øyre Vedvik ('92) | 92 | NOR | 29:23.63 | SB | ||||||||||
15 | Nick Van Peborgh Nick Van Peborgh ('84) | 84 | BEL | 29:32.78 | SB | ||||||||||
16 | Gert Jan Wassink Gert Jan Wassink ('85) | 85 | NED | 29:33.85 | PB | ||||||||||
17 | Michel Butter Michel Butter ('85) | 85 | NED | 29:44.13 | SB | ||||||||||
18 | Tom Fitzpatrick Tom Fitzpatrick ('81) | 81 | IRL | 29:45.64 | PB | ||||||||||
19 | Patrick Martin Patrick Martin ('85) | 85 | GBR | 29:45.99 | |||||||||||
20 | Arttu Vattulainen Arttu Vattulainen ('91) | 91 | FIN | 29:47.19 | SB | ||||||||||
21 | Ronald Schröer Ronald Schröer ('84) | 84 | NED | 29:55.44 | SB | ||||||||||
22 | Devin Monson Devin Monson ('90) | 90 | USA | 30:36.68 | SB | ||||||||||
23 | Willem Van Schuerbeeck Willem Van Schuerbeeck ('84) | 84 | BEL | 30:40.83 | SB | ||||||||||
Bashir Abdi Bashir Abdi ('89) | 89 | BEL | DNF | ||||||||||||
Flávio Seholhe Flávio Seholhe ('90) | 90 | MOZ | DNF | pace | |||||||||||
Abraham Yano Abraham Yano ('87) | 87 | KEN | DNF | ||||||||||||
Dame Tasama Dame Tasama ('87) | 87 | ETH | DNF | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Sebastian Reinwand Sebastian Reinwand ('87) | 87 | GER | 29:46.68 | SB | ||||||||||
2 | Frank Schauer Frank Schauer ('89) | 89 | GER | 29:49.50 | PB | ||||||||||
3 | Andreas Straßner Andreas Straßner ('79) | 79 | GER | 30:04.64 | PB | ||||||||||
4 | Thorben Dietz Thorben Dietz ('89) | 89 | GER | 30:10.46 | SB | ||||||||||
5 | Paul Zwama Paul Zwama ('87) | 87 | NED | 30:11.80 | SB | ||||||||||
6 | Ambroise Uwiragiye Ambroise Uwiragiye ('80) | 80 | RWA | 30:22.74 | SB | ||||||||||
7 | Stephan Listabarth Stephan Listabarth ('93) | 93 | AUT | 30:23.81 | PB | ||||||||||
8 | Paul Schmidt Paul Schmidt ('85) | 85 | GER | 30:28.70 | |||||||||||
9 | Joeri Wolf Joeri Wolf ('91) | 91 | NED | 30:37.41 | SB | ||||||||||
10 | Christoph Gallo Christoph Gallo ('89) | 89 | BEL | 31:22.68 | SB | ||||||||||
11 | Kalid Amin Kalid Amin ('97) | 97 | NED | 31:22.86 | PB | ||||||||||
M 110 m hæk Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Gabriel Constantino Gabriel Constantino ('95) | 95 | BRA | 14.29 | |||||||||||
2 | Alexander Brorsson Alexander Brorsson ('90) | 90 | SWE | 14.34 | |||||||||||
3 | Jules de Bont Jules de Bont ('94) | 94 | NED | 14.53 | |||||||||||
4 | Stefan Nieuwland Stefan Nieuwland ('88) | 88 | NED | 14.58 | |||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nils Mulder Nils Mulder ('87) | 87 | NED | 5.35 | |||||||||||
2 | Menno Vloon Menno Vloon ('94) | 94 | NED | 5.35 | |||||||||||
3 | Ben Broeders Ben Broeders ('95) | 95 | BEL | 5.35 | PB | ||||||||||
4 | Thomas Van Der Plaetsen Thomas Van Der Plaetsen ('90) | 90 | BEL | 5.25 | SB | ||||||||||
5 | Koen van der Wijst Koen van der Wijst ('97) | 97 | NED | 4.85 | |||||||||||
6 | Joan Planas Joan Planas ('81) | 81 | ESP | 4.85 | |||||||||||
6 | Timo De Water Timo De Water ('91) | 91 | NED | 4.85 | =SB | ||||||||||
8 | Roman Monte Roman Monte ('96) | 96 | NED | 4.85 | =PB | ||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ingar Bratseth-Kiplesund Ingar Bratseth-Kiplesund ('96) | 96 | NOR | 7.52 | w | +3.5 | |||||||||
2 | Alexander Wittlock Alexander Wittlock ('91) | 91 | SWE | 7.51 | 0.0 | SB | |||||||||
3 | Ronald Hertog Ronald Hertog ('89) | 89 | NED | 7.35 | 0.0 | ||||||||||
4 | Ingmar Vos Ingmar Vos ('86) | 86 | NED | 7.04 | w | +2.1 | |||||||||
5 | David Martin David Martin ('88) | 88 | GBR | 7.03 | w | +3.1 | |||||||||
6 | Joeri van der Hooft Joeri van der Hooft ('93) | 93 | NED | 7.01 | w | +3.5 | |||||||||
7 | Jonathan Pengel Jonathan Pengel ('85) | 85 | NED | 6.98 | 0.0 | SB | |||||||||
8 | Filip Van Den Hoven Filip Van Den Hoven ('94) | 94 | NED | 6.95 | w | +4.5 | |||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Damien Birkinhead Damien Birkinhead ('93) | 93 | AUS | 20.40 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Patrick Cronie Patrick Cronie ('89) | 89 | NED | 18.84 | |||||||||||
3 | Kristo Galeta Kristo Galeta ('83) | 83 | EST | 18.80 | SB | ||||||||||
4 | Denzel Comenentia Denzel Comenentia ('95) | 95 | NED | 18.78 | |||||||||||
5 | Remco Goetheer Remco Goetheer ('92) | 92 | NED | 17.71 | |||||||||||
6 | Tom Corstjens Tom Corstjens ('85) | 85 | NED | 16.83 | |||||||||||
7 | Ruan Murray Ruan Murray ('91) | 91 | RSA | 16.64 | PB | ||||||||||
9 | Ingmar Vos Ingmar Vos ('86) | 86 | NED | 13.98 | SB | ||||||||||
Thomas Van Der Plaetsen Thomas Van Der Plaetsen ('90) | 90 | BEL | NM | ||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erik Cadée Erik Cadée ('84) | 84 | NED | 64.57 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Matt Denny Matt Denny ('96) | 96 | AUS | 57.96 | |||||||||||
3 | Maarten Persoon Maarten Persoon ('87) | 87 | NED | 55.68 | |||||||||||
4 | Ruan Murray Ruan Murray ('91) | 91 | RSA | 55.64 | |||||||||||
5 | Stephan Dekker Stephan Dekker ('87) | 87 | NED | 55.62 | |||||||||||
6 | Roland van Zuilen Roland van Zuilen ('91) | 91 | NED | 54.28 | |||||||||||
7 | Caspar Hattink Caspar Hattink ('93) | 93 | NED | 51.78 | PB | ||||||||||
M Hammerkast 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Matt Denny Matt Denny ('96) | 96 | AUS | 67.51 | |||||||||||
2 | Denzel Comenentia Denzel Comenentia ('95) | 95 | NED | 64.51 | |||||||||||
3 | Sander Stok Sander Stok ('82) | 82 | NED | 59.53 | |||||||||||
K 100 m Vind: -0.1 Finale A Finale | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Yasmin Kwadwo Yasmin Kwadwo ('90) | 90 | GER | 11.66 | |||||||||||
2 | Naomi Sedney Naomi Sedney ('94) | 94 | NED | 11.74 | |||||||||||
3 | Daniella Busk Daniella Busk ('93) | 93 | SWE | 11.84 | |||||||||||
4 | Tessa van Schagen Tessa van Schagen ('94) | 94 | NED | 11.85 | |||||||||||
5 | Loreanne Kuhurima Loreanne Kuhurima ('91) | 91 | NED | 11.89 | |||||||||||
6 | Marijke Boogerd Marijke Boogerd ('97) | 97 | NED | 11.98 | |||||||||||
7 | Sarah Rutjens Sarah Rutjens ('92) | 92 | BEL | 12.20 | |||||||||||
8 | Shimada Bajon Shimada Bajon ('88) | 88 | NED | 12.22 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Tasa Jiya Tasa Jiya ('97) | 97 | NED | 11.79 | PB | ||||||||||
2 | Eva Hovenkamp Eva Hovenkamp ('96) | 96 | NED | 11.87 | |||||||||||
3 | Sacha Van Agt Sacha Van Agt ('94) | 94 | NED | 11.92 | SB | ||||||||||
4 | Esther Akihary Esther Akihary ('87) | 87 | NED | 11.95 | |||||||||||
5 | Linnea Killander Linnea Killander ('93) | 93 | SWE | 11.97 | SB | ||||||||||
6 | Marije van Hunenstijn Marije van Hunenstijn ('95) | 95 | NED | 12.09 | SB | ||||||||||
7 | Suzanne Williams Suzanne Williams ('93) | 93 | NED | 12.09 | SB | ||||||||||
8 | Pernilla Tornemark Pernilla Tornemark ('85) | 85 | SWE | 12.24 | SB | ||||||||||
Finale C Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Anouk Vetter Anouk Vetter ('93) | 93 | NED | 11.63 | PB | ||||||||||
2 | Nargélis Statia Pieter Nargélis Statia Pieter ('97) | 97 | NED | 12.01 | PB | ||||||||||
3 | Nora Ritzen Nora Ritzen ('93) | 93 | NED | 12.16 | |||||||||||
4 | Eva Bastmeijer Eva Bastmeijer ('95) | 95 | NED | 12.19 | |||||||||||
K 200 m Vind: +0.9 Finale A Finale | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Tessa van Schagen Tessa van Schagen ('94) | 94 | NED | 23.58 | SB | ||||||||||
2 | Daniella Busk Daniella Busk ('93) | 93 | SWE | 24.00 | SB | ||||||||||
3 | Naomi Sedney Naomi Sedney ('94) | 94 | NED | 24.14 | |||||||||||
4 | Tasa Jiya Tasa Jiya ('97) | 97 | NED | 24.23 | |||||||||||
5 | Eva Hovenkamp Eva Hovenkamp ('96) | 96 | NED | 24.40 | |||||||||||
6 | Josefin Magnusson Josefin Magnusson ('89) | 89 | SWE | 24.62 | SB | ||||||||||
7 | Sarah Rutjens Sarah Rutjens ('92) | 92 | BEL | 24.65 | SB | ||||||||||
8 | Esther Akihary Esther Akihary ('87) | 87 | NED | 24.69 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Kadene Vassell Kadene Vassell ('89) | 89 | NED | 24.05 | SB | ||||||||||
2 | Eefje Boons Eefje Boons ('94) | 94 | NED | 24.28 | |||||||||||
3 | Linnea Killander Linnea Killander ('93) | 93 | SWE | 24.28 | PB | ||||||||||
4 | Nargélis Statia Pieter Nargélis Statia Pieter ('97) | 97 | NED | 24.32 | |||||||||||
5 | Lieke Klaver Lieke Klaver ('98) | 98 | NED | 24.42 | |||||||||||
6 | Loreanne Kuhurima Loreanne Kuhurima ('91) | 91 | NED | 24.56 | SB | ||||||||||
7 | Pernilla Tornemark Pernilla Tornemark ('85) | 85 | SWE | 24.74 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lisanne de Witte Lisanne de Witte ('92) | 92 | NED | 53.50 | |||||||||||
2 | Nicky van Leuveren Nicky van Leuveren ('90) | 90 | NED | 53.81 | |||||||||||
3 | Laura de Witte Laura de Witte ('95) | 95 | NED | 55.19 | |||||||||||
4 | Dandadeua da Silva Dandadeua da Silva ('94) | 94 | BRA | 55.25 | |||||||||||
5 | Rani Nagels Rani Nagels ('95) | 95 | BEL | 55.47 | |||||||||||
6 | Amy Hillyard Amy Hillyard ('95) | 95 | GBR | 55.69 | |||||||||||
7 | Madiea Ghafoor Madiea Ghafoor ('92) | 92 | NED | 56.42 | SB | ||||||||||
8 | Matilda Hellqvist Matilda Hellqvist ('93) | 93 | SWE | 56.72 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Nenah De Coninck Nenah De Coninck ('96) | 96 | BEL | 55.47 | PB | ||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Besu Sado Besu Sado ('96) | 96 | ETH | 4:09.84 | |||||||||||
2 | Jip Vastenburg Jip Vastenburg ('94) | 94 | NED | 4:18.16 | SB | ||||||||||
3 | Elina Sujew Elina Sujew ('90) | 90 | GER | 4:18.27 | |||||||||||
4 | Katie Wright Katie Wright ('88) | 88 | NZL | 4:18.88 | SB | ||||||||||
5 | Manon Kruiver Manon Kruiver ('88) | 88 | NED | 4:21.50 | |||||||||||
6 | Tabea Themann Tabea Themann ('92) | 92 | GER | 4:21.62 | |||||||||||
7 | Mary Munanu Mary Munanu ('94) | 94 | KEN | 4:22.98 | SB | ||||||||||
8 | Stella Kubasch Stella Kubasch ('92) | 92 | GER | 4:25.24 | |||||||||||
9 | Diane van Es Diane van Es ('99) | 99 | NED | 4:26.11 | PB | ||||||||||
10 | Denise Krebs Denise Krebs ('87) | 87 | GER | 4:27.10 | SB | ||||||||||
11 | Almensch Belete Almensch Belete ('89) | 89 | BEL | 4:28.33 | |||||||||||
12 | Veerle Bakker Veerle Bakker ('97) | 97 | NED | 4:29.66 | PB | ||||||||||
13 | Anne Luijten Anne Luijten ('94) | 94 | NED | 4:30.16 | |||||||||||
14 | Jasmijn Lau Jasmijn Lau ('99) | 99 | NED | 4:33.48 | |||||||||||
15 | Marijke De Visser Marijke De Visser ('93) | 93 | NED | 4:35.11 | SB | ||||||||||
16 | Lorraine Ravestein Lorraine Ravestein ('86) | 86 | NED | 4:39.25 | SB | ||||||||||
K 3000 m forh. Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sofie Lövdahl Sofie Lövdahl ('93) | 93 | FIN | 10:45.56 | SB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Isabelle Pedersen Isabelle Pedersen ('92) | 92 | NOR | 13.18 | |||||||||||
2 | Rosina Hodde Rosina Hodde ('83) | 83 | NED | 13.43 | |||||||||||
3 | Eefje Boons Eefje Boons ('94) | 94 | NED | 13.56 | PB | ||||||||||
4 | Sara Aerts Sara Aerts ('84) | 84 | BEL | 13.57 | SB | ||||||||||
5 | Nadine Broersen Nadine Broersen ('90) | 90 | NED | 13.73 | |||||||||||
6 | Suzanne Williams Suzanne Williams ('93) | 93 | NED | 14.11 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | ||||||||||||||
1 | Adriana Janic Adriana Janic ('96) | 96 | SWE | 13.73 | PB | ||||||||||
2 | Dorien Van Diest Dorien Van Diest ('93) | 93 | BEL | 13.84 | SB | ||||||||||
3 | Renate Grimstad Renate Grimstad ('92) | 92 | NOR | 14.05 | SB | ||||||||||
4 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 14.25 | |||||||||||
5 | Myrte Goor Myrte Goor ('89) | 89 | NED | 14.47 | SB | ||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mirela Demireva Mirela Demireva ('89) | 89 | BUL | 1.84 | |||||||||||
2 | Sietske Noorman Sietske Noorman ('91) | 91 | NED | 1.81 | =SB | ||||||||||
2 | Tonje Angelsen Tonje Angelsen ('90) | 90 | NOR | 1.81 | |||||||||||
2 | Hanne Van Hessche Hanne Van Hessche ('91) | 91 | BEL | 1.81 | =SB | ||||||||||
5 | Hannelore Desmet Hannelore Desmet ('89) | 89 | BEL | 1.78 | |||||||||||
6 | Melissa De Haan Melissa De Haan ('97) | 97 | NED | 1.72 | |||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rianna Galiart Rianna Galiart ('85) | 85 | NED | 4.21 | |||||||||||
Femke Pluim Femke Pluim ('94) | 94 | NED | NH | ||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nadia Akpana Assa Nadia Akpana Assa ('95) | 95 | NOR | 6.34 | w | +4.5 | |||||||||
2 | Lisa Kurschilgen Lisa Kurschilgen ('91) | 91 | GER | 6.11 | w | +2.9 | |||||||||
3 | Djanne van Kooten Djanne van Kooten ('95) | 95 | NED | 5.95 | w | +5.2 | |||||||||
4 | Nora Ritzen Nora Ritzen ('93) | 93 | NED | 5.86 | +1.5 | ||||||||||
5 | Carola van Wagtendonk Carola van Wagtendonk ('91) | 91 | NED | 5.82 | w | +3.1 | |||||||||
6 | Eva Bastmeijer Eva Bastmeijer ('95) | 95 | NED | 5.69 | +1.8 | ||||||||||
7 | Valentine Kortbeek Valentine Kortbeek ('86) | 86 | NED | 5.65 | +0.6 | ||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nora Ritzen Nora Ritzen ('93) | 93 | NED | 12.90 | w | +2.5 | |||||||||
2 | Giulia Agostini Giulia Agostini ('83) | 83 | ITA | 12.89 | w | +6.0 | |||||||||
3 | Julia Talakua Julia Talakua ('88) | 88 | NED | 12.67 | w | +5.2 | |||||||||
4 | Maruska Eduarda Maruska Eduarda ('91) | 91 | NED | 12.26 | w | +3.7 | |||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Melissa Boekelman Melissa Boekelman ('89) | 89 | NED | 17.23 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Fanny Roos Fanny Roos ('95) | 95 | SWE | 17.05 | NU23R | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Anouk Vetter Anouk Vetter ('93) | 93 | NED | 14.83 | |||||||||||
4 | Nadine Broersen Nadine Broersen ('90) | 90 | NED | 14.65 | |||||||||||
5 | Benthe König Benthe König ('98) | 98 | NED | 13.99 | PB | ||||||||||
6 | Vivian Brandhoff Vivian Brandhoff ('93) | 93 | NED | 13.96 | |||||||||||
7 | Charlene Okken Charlene Okken ('94) | 94 | NED | 13.38 | |||||||||||
Pamela Kiel Pamela Kiel ('91) | 91 | NED | NM | ||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marike Steinacker Marike Steinacker ('92) | 92 | GER | 57.38 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Izabela da Silva Izabela da Silva ('95) | 95 | BRA | 56.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Corinne Nugter Corinne Nugter ('92) | 92 | NED | 54.41 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lianne Bruins Lianne Bruins ('85) | 85 | NED | 44.39 | SB | ||||||||||
5 | Lotte van der Horst Lotte van der Horst ('88) | 88 | NED | 44.21 | |||||||||||
6 | Pamela Kiel Pamela Kiel ('91) | 91 | NED | 43.62 | |||||||||||
7 | Jill Emmerzaal Jill Emmerzaal ('90) | 90 | NED | 43.35 | SB | ||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Daniela Manz Daniela Manz ('86) | 86 | GER | 62.71 | |||||||||||
2 | Vanessa Sterckendries Vanessa Sterckendries ('95) | 95 | BEL | 60.21 | |||||||||||
3 | Wendy Koolhaas Wendy Koolhaas ('80) | 80 | NED | 60.16 | SB | ||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kelsey-Lee Roberts Kelsey-Lee Roberts ('91) | 91 | AUS | 59.45 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Lisanne Schol Lisanne Schol ('91) | 91 | NED | 56.43 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mandy van der Meer Mandy van der Meer ('93) | 93 | NED | 47.12 | |||||||||||
4 | Emma Oosterwegel Emma Oosterwegel ('98) | 98 | NED | 46.21 | PB | ||||||||||
5 | Roos de Klerk Roos de Klerk ('94) | 94 | NED | 44.19 | |||||||||||
6 | Ilse Knijnenburg Ilse Knijnenburg ('93) | 93 | NED | 43.55 | PB | ||||||||||
7 | Anne-Lique Weeren Anne-Lique Weeren ('94) | 94 | NED | 43.39 | |||||||||||
D19 Kuglestød 6.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Wout Zijlstra Wout Zijlstra ('97) | 97 | NED | 17.50 | PB | ||||||||||
D19 Diskoskast 1.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Wout Zijlstra Wout Zijlstra ('97) | 97 | NED | 52.41 | |||||||||||
P19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ashley Melcherts Ashley Melcherts ('98) | 98 | NED | 2:10.73 | |||||||||||
2 | Merel van der Marel Merel van der Marel ('99) | 99 | NED | 2:11.74 | |||||||||||
3 | Nisrine Masrhalmi Nisrine Masrhalmi ('96) | 96 | NED | 2:12.08 | |||||||||||
4 | Dagmar Smid Dagmar Smid ('97) | 97 | NED | 2:12.91 | |||||||||||
5 | Jasmijn Bakker Jasmijn Bakker ('99) | 99 | NED | 2:13.91 | SB | ||||||||||
6 | Annemarie Slangewal Annemarie Slangewal ('98) | 98 | NED | 2:14.55 | PB | ||||||||||
P17 Hammerkast 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tia Ackermans Tia Ackermans ('99) | 99 | NED | 55.58 | PB |