M 100 m Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.18 | SB | ||||||||||
2 | Lucas Jakubczyk Lucas Jakubczyk ('85) | 85 | GER | 10.36 | |||||||||||
3 | Joe Morris Joe Morris ('89) | 89 | USA | 10.40 | |||||||||||
4 | Ricardo Mario de Souza Ricardo Mario de Souza ('94) | 94 | BRA | 10.42 | |||||||||||
5 | Gavin Smellie Gavin Smellie ('86) | 86 | CAN | 10.45 | |||||||||||
6 | Robert Hering Robert Hering ('90) | 90 | GER | 10.47 | |||||||||||
Finale B Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 10.49 | |||||||||||
2 | Aleixo Platini Menga Aleixo Platini Menga ('87) | 87 | GER | 10.51 | |||||||||||
3 | Alexander Kosenkow Alexander Kosenkow ('77) | 77 | GER | 10.58 | |||||||||||
4 | Peter Emelieze Peter Emelieze ('88) | 88 | GER | 10.59 | |||||||||||
5 | Jorge Henrique Vides Jorge Henrique Vides ('92) | 92 | BRA | 10.64 | |||||||||||
6 | Reza Ghasemi Reza Ghasemi ('87) | 87 | IRI | 10.73 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.30 | Q | ||||||||||
2 | Gavin Smellie Gavin Smellie ('86) | 86 | CAN | 10.40 | q | SB | |||||||||
3 | Ricardo Mario de Souza Ricardo Mario de Souza ('94) | 94 | BRA | 10.45 | q | ||||||||||
4 | Robert Hering Robert Hering ('90) | 90 | GER | 10.46 | q | ||||||||||
5 | Aleixo Platini Menga Aleixo Platini Menga ('87) | 87 | GER | 10.48 | |||||||||||
6 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 10.52 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||
1 | Lucas Jakubczyk Lucas Jakubczyk ('85) | 85 | GER | 10.41 | Q | ||||||||||
2 | Joe Morris Joe Morris ('89) | 89 | USA | 10.48 | q | ||||||||||
3 | Peter Emelieze Peter Emelieze ('88) | 88 | GER | 10.53 | |||||||||||
4 | Jorge Henrique Vides Jorge Henrique Vides ('92) | 92 | BRA | 10.55 | |||||||||||
5 | Alexander Kosenkow Alexander Kosenkow ('77) | 77 | GER | 10.65 | |||||||||||
6 | Reza Ghasemi Reza Ghasemi ('87) | 87 | IRI | 10.66 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Yeimer López Yeimer López ('82) | 82 | CUB | 1:46.09 | SB | ||||||||||
2 | Homiyu Tesfaye Homiyu Tesfaye ('93) | 93 | GER | 1:46.69 | SB | ||||||||||
3 | Sören Ludolph Sören Ludolph ('88) | 88 | GER | 1:47.28 | SB | ||||||||||
4 | Andreas BubeAndreas Bube ('87) | 87 | DEN | 1:47.39 | SB | ||||||||||
5 | Benedikt Huber Benedikt Huber ('89) | 89 | GER | 1:47.49 | SB | ||||||||||
6 | Jan Riedel Jan Riedel ('89) | 89 | GER | 1:47.97 | SB | ||||||||||
7 | Denis Bäuerle Denis Bäuerle ('89) | 89 | GER | 1:48.31 | SB | ||||||||||
8 | Robin Schembera Robin Schembera ('88) | 88 | GER | 1:48.36 | SB | ||||||||||
9 | Jozef Repčík Jozef Repčík ('86) | 86 | SVK | 1:49.58 | SB | ||||||||||
10 | Andreas Lange Andreas Lange ('91) | 91 | GER | 1:49.79 | SB | ||||||||||
11 | Mamush Lencho Mamush Lencho ('96) | 96 | ETH | 1:50.76 | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Timo Benitz Timo Benitz ('91) | 91 | GER | 3:38.58 | |||||||||||
2 | Martin Sperlich Martin Sperlich ('91) | 91 | GER | 3:38.71 | SB | ||||||||||
3 | Isaac Kimeli Isaac Kimeli ('94) | 94 | BEL | 3:38.89 | PB | ||||||||||
4 | Sebastian Keiner Sebastian Keiner ('89) | 89 | GER | 3:39.29 | SB | ||||||||||
5 | Yemaneberhan Crippa Yemaneberhan Crippa ('96) | 96 | ITA | 3:40.45 | |||||||||||
6 | Linus Kiplagat Linus Kiplagat ('94) | 94 | BRN | 3:40.48 | SB | ||||||||||
7 | Dmitrijs Jurkevičs Dmitrijs Jurkevičs ('87) | 87 | LAT | 3:40.52 | SB | ||||||||||
8 | Samir Dahmani Samir Dahmani ('91) | 91 | FRA | 3:41.84 | SB | ||||||||||
9 | Artur Ostrowski Artur Ostrowski ('88) | 88 | POL | 3:42.20 | |||||||||||
10 | Bernard Koros Bernard Koros ('94) | 94 | KEN | 3:42.75 | |||||||||||
11 | Marius Probst Marius Probst ('95) | 95 | GER | 3:43.17 | |||||||||||
12 | Gilbert Kwemoi Gilbert Kwemoi ('97) | 97 | KEN | 3:43.53 | SB | ||||||||||
13 | Sebastian Schenk Sebastian Schenk ('92) | 92 | GER | 3:46.61 | SB | ||||||||||
14 | Krzysztof Żebrowski Krzysztof Żebrowski ('90) | 90 | POL | 3:48.49 | SB | ||||||||||
15 | Johan Rogestedt Johan Rogestedt ('93) | 93 | SWE | 3:49.18 | SB | ||||||||||
Reuben Bett Reuben Bett ('84) | 84 | KEN | DNF | pace | |||||||||||
Eliud Kipngetich Rutto Eliud Kipngetich Rutto ('88) | 88 | KEN | DNF | pace | |||||||||||
M 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Soufiyan Bouqantar Soufiyan Bouqantar ('93) | 93 | MAR | 7:46.37 | SB | ||||||||||
2 | Richard Ringer Richard Ringer ('89) | 89 | GER | 7:46.59 | PB | ||||||||||
3 | Davis Kiplangat Davis Kiplangat ('98) | 98 | KEN | 7:48.04 | PB | ||||||||||
4 | Nelson Kipkosgei Nelson Kipkosgei ('93) | 93 | BRN | 7:48.27 | PB | ||||||||||
5 | Bashir Abdi Bashir Abdi ('89) | 89 | BEL | 7:58.15 | SB | ||||||||||
6 | Krystian Zalewski Krystian Zalewski ('89) | 89 | POL | 7:58.38 | PB | ||||||||||
7 | Mateusz Wyszomirski Mateusz Wyszomirski ('93) | 93 | POL | 8:00.86 | PB | ||||||||||
8 | Mateusz Demczyszak Mateusz Demczyszak ('86) | 86 | POL | 8:01.31 | SB | ||||||||||
9 | Vitaliy Rybak Vitaliy Rybak ('80) | 80 | UKR | 8:12.31 | SB | ||||||||||
10 | Jakub Zemaník Jakub Zemaník ('95) | 95 | CZE | 8:12.52 | PB | ||||||||||
11 | Jannik Arbogast Jannik Arbogast ('92) | 92 | GER | 8:17.90 | SB | ||||||||||
12 | Jonas Raess Jonas Raess ('94) | 94 | SUI | 8:22.10 | PB | ||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tobias Scherbarth Tobias Scherbarth ('85) | 85 | GER | 5.65 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mareks Ārents Mareks Ārents ('86) | 86 | LAT | 5.50 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Robert Sobera Robert Sobera ('91) | 91 | POL | 5.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Florian Gaul Florian Gaul ('91) | 91 | GER | 5.40 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Karsten Dilla Karsten Dilla ('89) | 89 | GER | 5.40 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Eirik Greibrokk Dolve Eirik Greibrokk Dolve ('95) | 95 | NOR | 5.20 | SB | ||||||||||
6 | Tom Konrad Tom Konrad ('91) | 91 | GER | 5.20 | |||||||||||
8 | Marvin Caspari Marvin Caspari ('91) | 91 | GER | 5.20 | |||||||||||
8 | Malte Mohr Malte Mohr ('86) | 86 | GER | 5.20 | SB | ||||||||||
10 | Alessandro Sinno Alessandro Sinno ('94) | 94 | ITA | 5.00 | SB | ||||||||||
Daniel Clemens Daniel Clemens ('92) | 92 | GER | NH | ||||||||||||
Lázaro Borges Lázaro Borges ('86) | 86 | CUB | NH | ||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tomas Veszelka Tomas Veszelka ('95) | 95 | SVK | 16.17 | 0.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Raúl Spank Raúl Spank ('88) | 88 | GER | 15.89 | -0.1 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Simo Lipsanen Simo Lipsanen ('95) | 95 | FIN | 15.77 | -0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tuomas Kaukolahti Tuomas Kaukolahti ('94) | 94 | FIN | 15.64 | -0.1 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Martin Seiler Martin Seiler ('89) | 89 | GER | 15.40 | 0.0 | ||||||||||
6 | Felix Wenzel Felix Wenzel ('94) | 94 | GER | 15.24 | 0.0 | ||||||||||
7 | Bohumil Bětuňák Bohumil Bětuňák ('90) | 90 | CZE | 15.21 | 0.0 | ||||||||||
8 | Michael Puplampu Michael Puplampu ('90) | 90 | GBR | 14.83 | 0.0 | SB | |||||||||
Marcel Kornhardt Marcel Kornhardt ('93) | 93 | GER | NM | ||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Christoph Harting Christoph Harting ('90) | 90 | GER | 68.06 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Piotr Małachowski Piotr Małachowski ('83) | 83 | POL | 66.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Daniel Jasinski Daniel Jasinski ('89) | 89 | GER | 64.12 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Martin Wierig Martin Wierig ('87) | 87 | GER | 62.87 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Mauricio Ortega Mauricio Ortega ('94) | 94 | COL | 61.26 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | David Wrobel David Wrobel ('91) | 91 | GER | 59.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Russel Tucker Russel Tucker ('90) | 90 | RSA | 59.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Victor Hogan Victor Hogan ('89) | 89 | RSA | 65.03 DQ IAAF Rule 32.2.a | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lars Hamann Lars Hamann ('89) | 89 | GER | 85.67 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Bernhard Seifert Bernhard Seifert ('93) | 93 | GER | 79.34 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Hubert Chmielak Hubert Chmielak ('89) | 89 | POL | 78.72 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Julian Weber Julian Weber ('94) | 94 | GER | 78.24 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jeremy Nicollin Jeremy Nicollin ('91) | 91 | FRA | 77.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Andreas Hofmann Andreas Hofmann ('91) | 91 | GER | 75.96 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Petr Frydrych Petr Frydrych ('88) | 88 | CZE | 74.58 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Jaroslav Jílek Jaroslav Jílek ('89) | 89 | CZE | 73.24 | |||||||||||
9 | David Golling David Golling ('90) | 90 | GER | 69.61 | SB | ||||||||||
10 | Norman Plischke Norman Plischke ('98) | 98 | GER | 64.19 | |||||||||||
Matthias de Zordo Matthias de Zordo ('88) | 88 | GER | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ruth Sophia Spelmeyer Ruth Sophia Spelmeyer ('90) | 90 | GER | 52.31 | SB | ||||||||||
2 | Małgorzata Hołub Małgorzata Hołub ('92) | 92 | POL | 52.47 | SB | ||||||||||
3 | Iveta Putalová Iveta Putalová ('88) | 88 | SVK | 53.25 | SB | ||||||||||
4 | Daniela Ferenz Daniela Ferenz ('90) | 90 | GER | 54.04 | SB | ||||||||||
5 | Ann-Kathrin Kopf Ann-Kathrin Kopf ('96) | 96 | GER | 54.58 | SB | ||||||||||
6 | Monika Szczęsna Monika Szczęsna ('87) | 87 | POL | 54.74 | SB | ||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Christina Hering Christina Hering ('94) | 94 | GER | 2:00.37 | SB | ||||||||||
2 | Florina Pierdevară Florina Pierdevară ('90) | 90 | ROU | 2:02.25 | SB | ||||||||||
3 | Alina Ammann Alina Ammann ('98) | 98 | GER | 2:03.57 | PB | ||||||||||
4 | Carolin Walter Carolin Walter ('88) | 88 | GER | 2:04.26 | SB | ||||||||||
5 | Mareen Kalis Mareen Kalis ('97) | 97 | GER | 2:04.77 | PB | ||||||||||
6 | Christine Gess Christine Gess ('94) | 94 | GER | 2:05.28 | SB | ||||||||||
7 | Ariane Ballner Ariane Ballner ('96) | 96 | GER | 2:07.28 | SB | ||||||||||
8 | Jana Reinert Jana Reinert ('98) | 98 | GER | 2:07.33 | PB | ||||||||||
9 | Rebekka Ackers Rebekka Ackers ('90) | 90 | GER | 2:07.63 | SB | ||||||||||
Justyna Święty Justyna Święty ('92) | 92 | POL | DNF | pace | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Konstanze Klosterhalfen Konstanze Klosterhalfen ('97) | 97 | GER | 4:09.28 | |||||||||||
2 | Maren Orth Maren Orth ('90) | 90 | GER | 4:09.33 | SB | ||||||||||
3 | Danuta Urbanik Danuta Urbanik ('89) | 89 | POL | 4:09.64 | |||||||||||
4 | Kristiina Mäki Kristiina Mäki ('91) | 91 | CZE | 4:09.77 | PB | ||||||||||
5 | Denise Krebs Denise Krebs ('87) | 87 | GER | 4:10.07 | SB | ||||||||||
6 | Katarzyna Broniatowska Katarzyna Broniatowska ('90) | 90 | POL | 4:11.40 | SB | ||||||||||
7 | Diana Sujew Diana Sujew ('90) | 90 | GER | 4:12.51 | SB | ||||||||||
8 | Muriel Coneo Muriel Coneo ('87) | 87 | COL | 4:12.66 | |||||||||||
9 | Caterina Granz Caterina Granz ('94) | 94 | GER | 4:13.47 | SB | ||||||||||
10 | Julia Kick Julia Kick ('90) | 90 | GER | 4:15.16 | PB | ||||||||||
11 | Tereza Čapková Tereza Čapková ('87) | 87 | CZE | 4:15.71 | |||||||||||
12 | Linn Nilsson Linn Nilsson ('90) | 90 | SWE | 4:18.34 | SB | ||||||||||
13 | Tabea Themann Tabea Themann ('92) | 92 | GER | 4:19.14 | SB | ||||||||||
14 | Annett Horna Annett Horna ('87) | 87 | GER | 4:19.91 | |||||||||||
15 | Christina Gerdes Christina Gerdes ('95) | 95 | GER | 4:28.96 | PB | ||||||||||
16 | Vera Coutellier Vera Coutellier ('95) | 95 | GER | 4:30.01 | SB | ||||||||||
17 | Corinna Harrer Corinna Harrer ('91) | 91 | GER | 4:30.63 | SB | ||||||||||
Tamara Tverdostup Tamara Tverdostup ('79) | 79 | UKR | DNF | pace | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Christina Manning Christina Manning ('90) | 90 | USA | 12.95 | |||||||||||
2 | Nooralotta Neziri Nooralotta Neziri ('92) | 92 | FIN | 13.21 | SB | ||||||||||
3 | Brigitte Merlano Brigitte Merlano ('82) | 82 | COL | 13.22 | |||||||||||
4 | Tiffani McReynolds Tiffani McReynolds ('91) | 91 | USA | 13.24 | |||||||||||
5 | Fabiana dos Santos Fabiana dos Santos ('86) | 86 | BRA | 13.54 | |||||||||||
6 | Yvette Lewis Yvette Lewis ('85) | 85 | PAN | 13.57 | |||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jenny Elbe Jenny Elbe ('90) | 90 | GER | 14.16 | +0.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Yorsiris Urrutia Yorsiris Urrutia ('86) | 86 | COL | 13.84 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kristiina Mäkelä Kristiina Mäkelä ('92) | 92 | FIN | 13.81 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Neele Eckhardt Neele Eckhardt ('92) | 92 | GER | 13.69 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Anna Jagaciak Michalska Anna Jagaciak Michalska ('90) | 90 | POL | 13.59 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Sinead Gutzmore Sinead Gutzmore ('86) | 86 | GBR | 13.06 | 0.0 | ||||||||||
7 | Sanna Nygård Sanna Nygård ('88) | 88 | FIN | 13.06 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Katja Demut Katja Demut ('83) | 83 | GER | 12.69 | 0.0 | SB | |||||||||
Essi Lindgren Essi Lindgren ('90) | 90 | FIN | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
D19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Constantin Schulz Constantin Schulz ('98) | 98 | GER | 1:52.91 | SB | ||||||||||
2 | Jonathan Schmidt Jonathan Schmidt ('99) | 99 | GER | 1:53.45 | PB | ||||||||||
3 | Constantin König Constantin König ('98) | 98 | GER | 1:53.63 | PB | ||||||||||
4 | Maximilian Sluka Maximilian Sluka | 00 | GER | 1:54.13 | PB | ||||||||||
5 | Robert Blumentritt Robert Blumentritt ('97) | 97 | GER | 1:55.93 | SB | ||||||||||
D19 Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Georg Stahn Georg Stahn ('97) | 97 | GER | 63.99 | |||||||||||
P19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Alina Schönherr Alina Schönherr | 00 | GER | 2:09.68 | PB | ||||||||||
2 | Celine Noack Celine Noack ('98) | 98 | GER | 2:10.34 | SB | ||||||||||
3 | Lena Posniak Lena Posniak ('01) | 01 | GER | 2:13.76 | PB |