M 100 m Vind: -1.8 Finale A Finale | Vind: -1.8 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jorén Tromp Jorén Tromp ('88) | 88 | NED | 10.60 | ||||||
2 | Roelf Bouwmeester Roelf Bouwmeester ('97) | 97 | NED | 10.66 | SB | |||||
3 | Chidamba Hazemba Chidamba Hazemba ('97) | 97 | ZAM | 10.67 | ||||||
4 | Damien Broothaerts Damien Broothaerts ('83) | 83 | BEL | 10.99 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | |||||||||
1 | Chidamba Hazemba Chidamba Hazemba ('97) | 97 | ZAM | 10.62 | ||||||
2 | Jorén Tromp Jorén Tromp ('88) | 88 | NED | 10.64 | ||||||
3 | Damien Broothaerts Damien Broothaerts ('83) | 83 | BEL | 10.87 | ||||||
Indledende 2 Vind: -3.1 | Vind: -3.1 | |||||||||
1 | Elvis Afrifa Elvis Afrifa ('97) | 97 | NED | 10.74 | ||||||
2 | Roelf Bouwmeester Roelf Bouwmeester ('97) | 97 | NED | 10.84 | ||||||
3 | Arnout Matthys Arnout Matthys ('87) | 87 | BEL | 10.85 | ||||||
4 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 11.00 | ||||||
5 | Adam Kalmen Adam Kalmen ('98) | 98 | BEL | 11.06 | =SB | |||||
Indledende 3 Vind: -0.6 | Vind: -0.6 | |||||||||
1 | Jamiro Elabeidi Jamiro Elabeidi ('96) | 96 | NED | 10.82 | ||||||
2 | Dudley Boeldak Dudley Boeldak ('95) | 95 | NED | 10.92 | ||||||
3 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 10.93 | SB | |||||
4 | Rik Jansen Rik Jansen ('94) | 94 | NED | 10.97 | ||||||
Indledende 4 Vind: -1.6 | Vind: -1.6 | |||||||||
1 | Chidel Cecilia Chidel Cecilia ('96) | 96 | NED | 10.97 | ||||||
2 | Axel Viaene Axel Viaene ('98) | 98 | BEL | 11.03 | SB | |||||
M 200 m Vind: -0.6 Finale A Finale | Vind: -0.6 | |||||||||
1 | Jorén Tromp Jorén Tromp ('88) | 88 | NED | 21.20 | SB | |||||
2 | Arnout Matthys Arnout Matthys ('87) | 87 | BEL | 21.50 | SB | |||||
3 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 21.53 | ||||||
4 | Damien Broothaerts Damien Broothaerts ('83) | 83 | BEL | 21.86 | ||||||
Finale B Vind: -2.9 | Vind: -2.9 | |||||||||
1 | Onyema Adigida Onyema Adigida | 00 | NED | 21.80 | ||||||
2 | Chidel Cecilia Chidel Cecilia ('96) | 96 | NED | 21.99 | ||||||
3 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 22.00 | ||||||
Finale C Vind: -2.1 | Vind: -2.1 | |||||||||
1 | Jaan Bal Jaan Bal | 00 | BEL | 22.07 | ||||||
2 | Rik Jansen Rik Jansen ('94) | 94 | NED | 22.14 | ||||||
Finale D Vind: -3.2 | Vind: -3.2 | |||||||||
1 | Dudley Boeldak Dudley Boeldak ('95) | 95 | NED | 22.04 | SB | |||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Wandifa Sanneh Wandifa Sanneh ('96) | 96 | GAM | 46.70 | ||||||
2 | Maarten Stuivenberg Maarten Stuivenberg ('95) | 95 | NED | 46.75 | PB | |||||
3 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 46.97 | SB | |||||
4 | Ranti Dikgale Ranti Dikgale ('87) | 87 | RSA | 47.53 | ||||||
5 | Jochem Dobber Jochem Dobber ('97) | 97 | NED | 48.41 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Samba Fall Samba Fall ('92) | 92 | BEL | 48.61 | ||||||
2 | Julian Cobbaert Julian Cobbaert ('98) | 98 | BEL | 48.79 | SB | |||||
3 | Vincent Vrijsen Vincent Vrijsen ('89) | 89 | BEL | 48.83 | SB | |||||
4 | Sam Giedts Sam Giedts ('95) | 95 | BEL | 48.85 | ||||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Marius Probst Marius Probst ('95) | 95 | GER | 1:49.13 | PB | |||||
2 | Aaron Botterman Aaron Botterman ('94) | 94 | BEL | 1:49.85 | ||||||
3 | Ali Hamdi Ali Hamdi ('89) | 89 | BEL | 1:49.99 | SB | |||||
4 | Pieter Claus Pieter Claus ('93) | 93 | BEL | 1:50.05 | ||||||
5 | David Dempsey David Dempsey ('91) | 91 | GBR | 1:50.41 | ||||||
6 | Ben Waterman Ben Waterman ('93) | 93 | GBR | 1:50.48 | ||||||
7 | Thomas van Laar Thomas van Laar ('95) | 95 | NED | 1:51.05 | ||||||
Robin Van Riel Robin Van Riel | 00 | NED | 1:50.32 | =PB | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Robin Van Riel Robin Van Riel | 00 | NED | 1:50.32 | PB | |||||
2 | Tim Van De Velde Tim Van De Velde | 00 | BEL | 1:50.64 | PB | |||||
3 | Samuel Chapple Samuel Chapple ('98) | 98 | NED | 1:51.53 | PB | |||||
4 | Tom de Gelder Tom de Gelder ('98) | 98 | NED | 1:52.12 | ||||||
Finale C | ||||||||||
1 | Ryan Clarke Ryan Clarke ('97) | 97 | NED | 1:52.14 | =PB | |||||
2 | Mahadi Abdi Ali Mahadi Abdi Ali ('95) | 95 | NED | 1:52.59 | PB | |||||
3 | Josh Pütz Josh Pütz ('96) | 96 | LUX | 1:53.09 | ||||||
4 | Brian Versluis Brian Versluis ('99) | 99 | NED | 1:53.55 | ||||||
5 | Oussama Lonneux Oussama Lonneux ('97) | 97 | BEL | 1:53.73 | SB | |||||
6 | Thijs Verbeeck Thijs Verbeeck ('91) | 91 | BEL | 1:54.17 | ||||||
7 | Bastiaan Ameryckx Bastiaan Ameryckx ('98) | 98 | BEL | 1:54.34 | ||||||
Finale D | ||||||||||
1 | Joeri Slagter Joeri Slagter ('95) | 95 | NED | 1:53.26 | ||||||
2 | Myrian Henrotte Myrian Henrotte ('99) | 99 | BEL | 1:53.38 | PB | |||||
3 | Matthias Hardt Matthias Hardt ('90) | 90 | GER | 1:54.17 | ||||||
4 | Jo Schmiz Jo Schmiz ('99) | 99 | LUX | 1:54.26 | ||||||
5 | Sam Kraaijeveld Sam Kraaijeveld ('99) | 99 | NED | 1:55.17 | PB | |||||
6 | Aurelien Jerome Aurelien Jerome ('99) | 99 | BEL | 1:55.29 | PB | |||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Robin Hendrix Robin Hendrix ('95) | 95 | BEL | 3:45.15 | PB | |||||
2 | Staffan Ek Staffan Ek ('91) | 91 | SWE | 3:46.29 | SB | |||||
3 | Yorben Ruiter Yorben Ruiter ('95) | 95 | NED | 3:47.21 | PB | |||||
4 | Viktor Benschop Viktor Benschop ('95) | 95 | BEL | 3:49.79 | ||||||
5 | Mikael JohnsenMikael Johnsen ('92) | 92 | DEN | 3:53.99 | ||||||
6 | Sam Valgaeren Sam Valgaeren ('90) | 90 | BEL | 3:54.11 | SB | |||||
7 | Jennen Mortier Jennen Mortier ('97) | 97 | BEL | 3:55.39 | SB | |||||
8 | Andrea Baratte Andrea Baratte ('97) | 97 | LUX | 3:55.88 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Raphael Demarcq Raphael Demarcq ('95) | 95 | FRA | 3:49.38 | PB | |||||
2 | Biemnet Kffle Biemnet Kffle ('92) | 92 | ERI | 3:49.70 | PB | |||||
3 | Andre Theillier Andre Theillier ('89) | 89 | FRA | 3:52.69 | ||||||
4 | Hendrik Pfeiffer Hendrik Pfeiffer ('93) | 93 | GER | 3:52.90 | ||||||
5 | Jan Hense Jan Hense ('90) | 90 | GER | 3:53.29 | SB | |||||
6 | Dries Basemans Dries Basemans ('92) | 92 | BEL | 3:54.37 | PB | |||||
7 | Jean Charles Byl Jean Charles Byl ('78) | 78 | BEL | 3:54.80 | SB | |||||
8 | Rob ter Burg Rob ter Burg ('95) | 95 | NED | 3:55.89 | SB | |||||
9 | Christopher Gabet Christopher Gabet ('97) | 97 | FRA | 3:55.92 | ||||||
M 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
12 | David Nilsson David Nilsson ('87) | 87 | SWE | 8:20.67 | ||||||
1 | Simon Debognies Simon Debognies ('96) | 96 | BEL | 7:51.26 | PB | |||||
2 | Daniel Mateo Daniel Mateo ('89) | 89 | ESP | 7:58.57 | PB | |||||
3 | Amanal Petros Amanal Petros ('95) | 95 | GER | 8:04.70 | PB | |||||
4 | Mikkel Dahl-JessenMikkel Dahl-Jessen ('94) | 94 | DEN | 8:10.50 | PB | |||||
5 | Wouter Ploeger Wouter Ploeger ('92) | 92 | NED | 8:11.77 | PB | |||||
6 | Dame Tasama Dame Tasama ('87) | 87 | BEL | 8:12.16 | SB | |||||
7 | Regis Thonon Regis Thonon ('87) | 87 | BEL | 8:14.08 | PB | |||||
8 | Younes Darrazi Younes Darrazi ('96) | 96 | BEL | 8:14.15 | PB | |||||
9 | Thomas De Bock Thomas De Bock ('91) | 91 | BEL | 8:14.95 | SB | |||||
10 | David Martínez David Martínez ('83) | 83 | ESP | 8:15.67 | SB | |||||
11 | Leo Fontana Leo Fontana ('95) | 95 | FRA | 8:15.93 | ||||||
13 | Jan Adriaansen Jan Adriaansen ('91) | 91 | BEL | 8:23.55 | ||||||
14 | Bert Van Der Hoeven Bert Van Der Hoeven ('89) | 89 | BEL | 8:24.88 | PB | |||||
15 | Koen De Veylder Koen De Veylder ('88) | 88 | BEL | 8:47.80 | SB | |||||
Lucas Da Silva Lucas Da Silva ('99) | 99 | BEL | 8:49.23 | PB | ||||||
Hélio Gomes Hélio Gomes ('84) | 84 | POR | 7:51.19 DQ IAAF Rule 32.2.a | |||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Julien Calandreau Julien Calandreau ('87) | 87 | FRA | 8:22.35 | PB | |||||
2 | Michiel Baetens Michiel Baetens ('96) | 96 | BEL | 8:32.01 | ||||||
3 | Gregoire Doison Gregoire Doison ('95) | 95 | BEL | 8:37.06 | SB | |||||
4 | Wazo de Rouck Wazo de Rouck ('93) | 93 | BEL | 8:37.22 | PB | |||||
5 | Maarten De Nys Maarten De Nys ('89) | 89 | BEL | 8:38.62 | PB | |||||
6 | Willem Van Schuerbeeck Willem Van Schuerbeeck ('84) | 84 | BEL | 8:39.85 | SB | |||||
7 | Jack MacGabhann Jack MacGabhann ('96) | 96 | IRL | 8:40.55 | PB | |||||
M 110 m hæk Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | |||||||||
1 | Dylan Caty Dylan Caty ('97) | 97 | FRA | 13.85 | ||||||
2 | Dario De Borger Dario De Borger ('92) | 92 | BEL | 13.97 | ||||||
3 | Rushane Thomas Rushane Thomas ('95) | 95 | GBR | 14.39 | ||||||
4 | Ruben Esajas Ruben Esajas ('86) | 86 | NED | 14.54 | ||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Mike Cochrane Mike Cochrane ('91) | 91 | NZL | 50.57 | =SB | |||||
2 | Nick Smidt Nick Smidt ('97) | 97 | NED | 51.15 | =PB | |||||
3 | Jesper Arts Jesper Arts ('92) | 92 | NED | 51.91 | SB | |||||
4 | Florentin Lesage Florentin Lesage ('96) | 96 | FRA | 52.95 | ||||||
5 | Thijs Ulens Thijs Ulens ('92) | 92 | BEL | 54.08 | ||||||
M Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Emile Verdonck Emile Verdonck ('95) | 95 | BEL | 2.12 | ||||||
2 | Bram Ghuys Bram Ghuys ('93) | 93 | BEL | 2.12 | ||||||
3 | Lars Van Looy Lars Van Looy ('99) | 99 | BEL | 2.03 | ||||||
4 | Dave Brandhoff Dave Brandhoff ('95) | 95 | NED | 2.03 | ||||||
5 | Cheick Bah Cheick Bah ('95) | 95 | FRA | 2.00 | ||||||
M Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Ben Broeders Ben Broeders ('95) | 95 | BEL | 5.40 | ||||||
2 | Frederik Ausloos Frederik Ausloos ('96) | 96 | BEL | 5.03 | PB | |||||
3 | David Kappelin David Kappelin ('95) | 95 | SWE | 4.93 | SB | |||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Scott Lincoln Scott Lincoln ('93) | 93 | GBR | 18.85 | ||||||
2 | Remco Goetheer Remco Goetheer ('92) | 92 | NED | 17.55 | ||||||
3 | Jarno Wagemans Jarno Wagemans ('89) | 89 | BEL | 15.88 | SB | |||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Gudni Valur Guðnason Gudni Valur Guðnason ('95) | 95 | ISL | 57.02 | ||||||
2 | Stephan Dekker Stephan Dekker ('87) | 87 | NED | 56.52 | SB | |||||
3 | Oskars Vaisjūns Oskars Vaisjūns ('83) | 83 | LAT | 53.88 | SB | |||||
4 | Edwin Nys Edwin Nys ('86) | 86 | BEL | 52.64 | ||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Lucas Leroy Lucas Leroy ('81) | 81 | FRA | 71.86 | SB | |||||
2 | Jarne Duchateau Jarne Duchateau ('96) | 96 | BEL | 70.97 | ||||||
3 | Timothy Herman Timothy Herman ('90) | 90 | BEL | 70.31 | ||||||
Niel Mory Niel Mory ('99) | 99 | BEL | 61.93 | PB | ||||||
K 100 m Vind: -0.6 Finale A Finale | Vind: -0.6 | |||||||||
1 | Manon Depuydt Manon Depuydt ('97) | 97 | BEL | 11.84 | SB | |||||
2 | Sarah Murray Sarah Murray ('93) | 93 | IRL | 11.88 | ||||||
3 | Camille Laus Camille Laus ('93) | 93 | BEL | 12.11 | ||||||
4 | Esther Akihary Esther Akihary ('87) | 87 | NED | 12.14 | ||||||
5 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 12.21 | ||||||
Nora Ritzen Nora Ritzen ('93) | 93 | NED | 12.31 | SB | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.4 | Vind: -0.4 | |||||||||
1 | Manon Depuydt Manon Depuydt ('97) | 97 | BEL | 11.96 | ||||||
2 | Esther Akihary Esther Akihary ('87) | 87 | NED | 12.09 | SB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
1 | Sarah Murray Sarah Murray ('93) | 93 | IRL | 11.94 | ||||||
2 | Camille Laus Camille Laus ('93) | 93 | BEL | 12.11 | ||||||
Indledende 3 Vind: -3.2 | Vind: -3.2 | |||||||||
1 | Dominique Tchapda Dominique Tchapda ('99) | 99 | BEL | 12.16 | ||||||
Indledende 4 Vind: -1.3 | Vind: -1.3 | |||||||||
1 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 12.23 | ||||||
K 200 m Vind: -1.2 Finale A Finale | Vind: -1.2 | |||||||||
1 | Nargélis Statia Pieter Nargélis Statia Pieter ('97) | 97 | NED | 24.70 | ||||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Kabange Mupopo Kabange Mupopo ('92) | 92 | ZAM | 52.33 | ||||||
2 | Laetitia Libert Laetitia Libert ('79) | 79 | BEL | 55.32 | ||||||
3 | Bernice Meijer Bernice Meijer ('96) | 96 | NED | 56.75 | ||||||
4 | Dominique Veninga Dominique Veninga ('97) | 97 | NED | 56.90 | ||||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Danaïd Prinsen Danaïd Prinsen ('97) | 97 | NED | 2:06.52 | SB | |||||
2 | Vera Hoffmann Vera Hoffmann ('96) | 96 | LUX | 2:07.50 | SB | |||||
3 | Lotte Krause Lotte Krause ('92) | 92 | NED | 2:08.09 | PB | |||||
4 | Jenny Gloden Jenny Gloden ('93) | 93 | LUX | 2:09.50 | PB | |||||
5 | Dagmar Smid Dagmar Smid ('97) | 97 | NED | 2:09.80 | ||||||
6 | Elea Henrard Elea Henrard ('99) | 99 | BEL | 2:10.29 | PB | |||||
7 | María Carmen González María Carmen González ('87) | 87 | ESP | 2:13.03 | SB | |||||
8 | Kaat Vermeulen Kaat Vermeulen ('94) | 94 | BEL | 2:14.79 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Vanessa Scaunet Vanessa Scaunet ('96) | 96 | BEL | 2:12.61 | SB | |||||
2 | Corinde Van Es Corinde Van Es ('97) | 97 | NED | 2:13.16 | ||||||
3 | Karlijn van Es Karlijn van Es ('95) | 95 | NED | 2:13.37 | ||||||
4 | Eva Soetemans Eva Soetemans ('84) | 84 | BEL | 2:14.10 | PB | |||||
5 | Louise Hayez Louise Hayez ('96) | 96 | BEL | 2:14.10 | PB | |||||
6 | Goele Truyers Goele Truyers ('92) | 92 | BEL | 2:15.26 | SB | |||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Diane van Es Diane van Es ('99) | 99 | NED | 4:25.31 | SB | |||||
1 | Kayla Smith Kayla Smith | 00 | USA | 4:38.15 | PB | |||||
2 | Kayla de Bondt Kayla de Bondt ('94) | 94 | AUS | 4:28.56 | ||||||
2 | Paulien Uyttebroek Paulien Uyttebroek ('99) | 99 | BEL | 4:38.50 | PB | |||||
3 | Shana Lauwers Shana Lauwers ('92) | 92 | BEL | 4:30.82 | PB | |||||
3 | Anna Eikendal Anna Eikendal ('02) | 02 | NED | 4:38.61 | SB | |||||
4 | Shirin Van Anrooij Shirin Van Anrooij ('02) | 02 | NED | 4:30.89 | PB | |||||
5 | Emma Vandeghinste Emma Vandeghinste ('03) | 03 | BEL | 4:32.10 | PB | |||||
6 | Linda Wrede Linda Wrede ('93) | 93 | GER | 4:33.07 | PB | |||||
7 | Femke Verschoren Femke Verschoren ('01) | 01 | BEL | 4:37.15 | PB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -0.9 Finale A Finale | Vind: -0.9 | |||||||||
1 | Chloe Beaucarne Chloe Beaucarne ('97) | 97 | BEL | 14.05 | ||||||
2 | Shari Lammens Shari Lammens ('96) | 96 | BEL | 14.09 | ||||||
3 | Laura Leprince Laura Leprince ('95) | 95 | BEL | 14.12 | ||||||
4 | Dorien Van Diest Dorien Van Diest ('93) | 93 | BEL | 14.27 | ||||||
5 | Lara Marx Lara Marx ('89) | 89 | LUX | 14.28 | ||||||
6 | Shana Vanhaen Shana Vanhaen ('93) | 93 | BEL | 14.29 | ||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Nenah De Coninck Nenah De Coninck ('96) | 96 | BEL | 58.54 | ||||||
1 | Vreni Roesems Vreni Roesems ('89) | 89 | BEL | 1:02.74 | SB | |||||
2 | Justien Grillet Justien Grillet ('94) | 94 | BEL | 58.74 | PB | |||||
2 | Louise Van Eecke Louise Van Eecke ('92) | 92 | BEL | 1:03.10 | ||||||
3 | Kim Reuland Kim Reuland ('87) | 87 | LUX | 1:01.90 | ||||||
3 | Clare Murphy Clare Murphy ('94) | 94 | IRL | 1:06.12 | ||||||
4 | Katrijn Boone Katrijn Boone ('92) | 92 | BEL | 1:03.12 | ||||||
K Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Serena Capponcelli Serena Capponcelli ('89) | 89 | ITA | 1.82 | SB | |||||
2 | Hannelore Desmet Hannelore Desmet ('89) | 89 | BEL | 1.75 | ||||||
3 | Linda Hurkmans Linda Hurkmans ('97) | 97 | NED | 1.72 | ||||||
4 | Auriana Lazraq Auriana Lazraq ('99) | 99 | FRA | 1.66 | PB | |||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Aurélie De Ryck Aurélie De Ryck ('92) | 92 | BEL | 4.06 | ||||||
1 | Steffi Dhont Steffi Dhont ('92) | 92 | BEL | 3.81 | ||||||
2 | Melanie Vissers Melanie Vissers ('98) | 98 | BEL | 4.06 | PB | |||||
2 | Stefanie Dadayeva Stefanie Dadayeva ('01) | 01 | BEL | 3.71 | PB | |||||
3 | Hanna Jansson Hanna Jansson ('95) | 95 | SWE | 3.91 | SB | |||||
3 | Elien De Vocht Elien De Vocht ('95) | 95 | BEL | 3.91 | ||||||
3 | Sara Cannmo Sara Cannmo ('96) | 96 | SWE | 3.71 | SB | |||||
4 | Fleur Hooyberghs Fleur Hooyberghs ('01) | 01 | BEL | 3.61 | PB | |||||
5 | Malin Dahlström Malin Dahlström ('89) | 89 | SWE | 3.91 | SB | |||||
5 | Sara Eriksson Sara Eriksson ('91) | 91 | SWE | 3.61 | SB | |||||
6 | Hanne Borstlap Hanne Borstlap | 00 | BEL | 3.81 | PB | |||||
7 | Fanny Berglund Fanny Berglund ('88) | 88 | SWE | 3.71 | SB | |||||
8 | Nell Van Hansewyck Nell Van Hansewyck ('97) | 97 | BEL | 3.71 | ||||||
9 | Hanne De Baene Hanne De Baene ('98) | 98 | BEL | 3.61 | ||||||
9 | Jozefien Willemen Jozefien Willemen ('89) | 89 | BEL | 3.61 | ||||||
K Trespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Elsa Loureiro Elsa Loureiro ('92) | 92 | BEL | 12.11 | +1.3 | |||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sophie Verlinden Sophie Verlinden ('79) | 79 | BEL | 13.12 | =SB | |||||
Dani Maluta Dani Maluta | 00 | BEL | 12.98 | PB | ||||||
Vanessa Sterckendries Vanessa Sterckendries ('95) | 95 | BEL | 12.74 | SB | ||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Corinne Nugter Corinne Nugter ('92) | 92 | NED | 54.35 | ||||||
2 | Babette Vandeput Babette Vandeput ('98) | 98 | BEL | 49.24 | ||||||
3 | Katelijne Lyssens Katelijne Lyssens ('95) | 95 | BEL | 48.88 | ||||||
4 | Annelies Peetroons Annelies Peetroons ('87) | 87 | BEL | 48.17 | SB | |||||
5 | Anouska Hellebuyck Anouska Hellebuyck ('89) | 89 | BEL | 47.94 | ||||||
6 | Vanessa Sterckendries Vanessa Sterckendries ('95) | 95 | BEL | 45.65 | ||||||
7 | Emilie Dodrimont Emilie Dodrimont ('99) | 99 | BEL | 44.13 | ||||||
8 | Simona Boldrini Simona Boldrini ('86) | 86 | ITA | 42.95 | ||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Kato Van Den Brulle Kato Van Den Brulle ('96) | 96 | BEL | 48.68 | ||||||
2 | Sarah Vermeir Sarah Vermeir ('84) | 84 | BEL | 43.39 | ||||||
3 | Carolien van Royen Carolien van Royen ('92) | 92 | BEL | 43.03 | SB | |||||
K 4 x 100 m stafet Finale A Finale | ||||||||||
1 | U23 | BEL | 45.47 | |||||||
Chloe Beaucarne, Bo Nijs, Orphee Depuydt, Manon Depuydt | ||||||||||
2 | BEL | 45.58 | ||||||||
Cindy Van Der Veken, Camille Laus, Imke Vervaet, Sarah Rutjens | ||||||||||
3 | U20 | BEL | 46.00 | |||||||
Céline Gautier, Laures Bauwens, Hanne Vancamp, Dominique Tchapda | ||||||||||
4 | U18 | BEL | 47.12 | |||||||
D19 110 m hæk 99.1 cm Vind: -1.3 Finale A Finale | Vind: -1.3 | |||||||||
1 | Robert Sakala Robert Sakala ('98) | 98 | GBR | 13.92 | ||||||
2 | Tuur Bras Tuur Bras ('99) | 99 | BEL | 14.06 | ||||||
3 | Michael Obasuyi Michael Obasuyi ('99) | 99 | BEL | 14.19 | ||||||
4 | Simon Verherstraeten Simon Verherstraeten ('99) | 99 | BEL | 14.26 | ||||||
5 | Dave Wesselink Dave Wesselink ('99) | 99 | NED | 14.41 | PB |