M 100 m Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mehdi Nait Abdelaziz Mehdi Nait Abdelaziz | 00 | ALG | 10.68 | PB | |||||
2 | Florian Tshitwenu Florian Tshitwenu ('97) | 97 | BEL | 10.71 | PB | |||||
3 | Jitse Mievis Jitse Mievis ('98) | 98 | BEL | 10.80 | PB | |||||
4 | Jerome Laporal Jerome Laporal ('93) | 93 | FRA | 10.88 | ||||||
5 | Martin Baron Martin Baron ('97) | 97 | FRA | 10.88 | =PB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | |||||||||
1 | Florian Tshitwenu Florian Tshitwenu ('97) | 97 | BEL | 10.83 | ||||||
2 | Mehdi Nait Abdelaziz Mehdi Nait Abdelaziz | 00 | ALG | 10.87 | PB | |||||
3 | Jitse Mievis Jitse Mievis ('98) | 98 | BEL | 10.95 | ||||||
M 200 m Vind: -0.7 Finale A Finale | Vind: -0.7 | |||||||||
1 | Mehdi Nait Abdelaziz Mehdi Nait Abdelaziz | 00 | ALG | 21.84 | PB | |||||
2 | Amaury Cuvillier Amaury Cuvillier | 00 | FRA | 22.19 | ||||||
3 | Wolf Belien Wolf Belien ('01) | 01 | BEL | 22.20 | ||||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Jonathan Sacoor Jonathan Sacoor ('99) | 99 | BEL | 46.38 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Simon Mazebo Simon Mazebo | 00 | BEL | 48.42 | PB | |||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Pat Casey Pat Casey ('90) | 90 | USA | 1:49.40 | SB | |||||
2 | Saud Al-Zaabi Saud Al-Zaabi ('88) | 88 | UAE | 1:50.99 | ||||||
3 | Hassan Mayouf Hassan Mayouf ('89) | 89 | BEL | 1:52.36 | ||||||
4 | Cisse De Locht Cisse De Locht ('99) | 99 | BEL | 1:52.98 | SB | |||||
5 | Joachim Cardillo Joachim Cardillo ('88) | 88 | BEL | 1:54.78 | SB | |||||
6 | Julien Gillet Julien Gillet ('93) | 93 | BEL | 1:54.84 | SB | |||||
Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | DNF | |||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Kevin De Kerpel Kevin De Kerpel ('88) | 88 | BEL | 1:54.33 | PB | |||||
2 | Johan Pineda Johan Pineda ('99) | 99 | FRA | 1:54.41 | PB | |||||
3 | Euan Campbell Euan Campbell ('97) | 97 | GBR | 1:54.98 | ||||||
Finale C | ||||||||||
1 | Antoine Douley Antoine Douley ('95) | 95 | BEL | 1:55.32 | SB | |||||
2 | Axel Lafosse Axel Lafosse ('98) | 98 | FRA | 1:55.36 | SB | |||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Rabie Doukkana Rabie Doukkana ('87) | 87 | MAR | 3:37.84 | SB | |||||
2 | Mikael JohnsenMikael Johnsen ('92) | 92 | DEN | 3:45.83 | ||||||
3 | Mikkel Dahl-JessenMikkel Dahl-Jessen ('94) | 94 | DEN | 3:46.28 | ||||||
4 | Jens Søndergaard JensenJens Søndergaard Jensen ('86) | 86 | DEN | 3:47.96 | ||||||
5 | Sven Bombeke Sven Bombeke ('93) | 93 | BEL | 3:48.02 | ||||||
6 | Tim Van De Velde Tim Van De Velde | 00 | BEL | 3:50.71 | ||||||
7 | Ward D'Hoore Ward D'Hoore ('94) | 94 | BEL | 3:51.20 | SB | |||||
8 | Ruben Verheyden Ruben Verheyden | 00 | BEL | 3:55.10 | ||||||
9 | Thibault Larpin Thibault Larpin ('96) | 96 | FRA | 3:55.83 | ||||||
10 | Simon Petitjean Simon Petitjean ('96) | 96 | BEL | 3:56.52 | SB | |||||
Mathieu Charles Mathieu Charles ('90) | 90 | FRA | DNF | |||||||
Philip Cortvriendt Philip Cortvriendt ('94) | 94 | BEL | DNF | |||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Jānis Razgalis Jānis Razgalis ('85) | 85 | LAT | 3:51.18 | SB | |||||
2 | Samuel Fitwi Sibhatu Samuel Fitwi Sibhatu ('96) | 96 | GER | 3:51.94 | ||||||
3 | Jennen Mortier Jennen Mortier ('97) | 97 | BEL | 3:52.45 | SB | |||||
4 | Yannik Duppich Yannik Duppich ('90) | 90 | GER | 3:52.56 | ||||||
5 | Bert Misplon Bert Misplon ('88) | 88 | BEL | 3:52.57 | SB | |||||
6 | Dorian Fintolini Dorian Fintolini ('93) | 93 | BEL | 3:52.86 | SB | |||||
7 | Bert Van Der Hoeven Bert Van Der Hoeven ('89) | 89 | BEL | 3:54.02 | ||||||
Finale C | ||||||||||
1 | Amaury Paquet Amaury Paquet ('91) | 91 | BEL | 3:52.73 | PB | |||||
2 | Valentin Marchand Valentin Marchand ('97) | 97 | FRA | 3:54.47 | PB | |||||
3 | Andreas Keil-Forneck Andreas Keil-Forneck ('87) | 87 | GER | 3:55.82 | PB | |||||
M 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Simon Debognies Simon Debognies ('96) | 96 | BEL | 8:08.07 | SB | |||||
2 | Conor Dooney Conor Dooney ('89) | 89 | IRL | 8:20.25 | SB | |||||
3 | Jelmer van der Linden Jelmer van der Linden ('96) | 96 | NED | 8:23.62 | SB | |||||
4 | Enzo Noel Enzo Noel ('95) | 95 | BEL | 8:24.02 | PB | |||||
5 | Sam Valgaeren Sam Valgaeren ('90) | 90 | BEL | 8:30.39 | ||||||
6 | Julien Celis Julien Celis ('98) | 98 | BEL | 8:32.48 | SB | |||||
7 | Siboniso Soldaka Siboniso Soldaka ('90) | 90 | RSA | 8:38.32 | SB | |||||
8 | Arne Agten Arne Agten ('95) | 95 | BEL | 8:44.93 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Patrick MacGabhann Patrick MacGabhann ('96) | 96 | IRL | 8:26.85 | PB | |||||
2 | Gregoire Doison Gregoire Doison ('95) | 95 | BEL | 8:34.83 | SB | |||||
3 | Maarten De Nys Maarten De Nys ('89) | 89 | BEL | 8:35.20 | PB | |||||
4 | Thomas Monfils Thomas Monfils ('92) | 92 | BEL | 8:35.83 | PB | |||||
5 | Arno De Feyter Arno De Feyter ('92) | 92 | BEL | 8:36.80 | SB | |||||
6 | Jasper Wuyts Jasper Wuyts ('91) | 91 | BEL | 8:40.71 | PB | |||||
Finale C | ||||||||||
1 | Rob Scheerlinck Rob Scheerlinck ('98) | 98 | BEL | 8:44.76 | SB | |||||
M 110 m hæk Vind: +1.3 Finale A Finale | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Dario De Borger Dario De Borger ('92) | 92 | BEL | 13.99 | ||||||
2 | Dylan Caty Dylan Caty ('97) | 97 | FRA | 13.99 | SB | |||||
3 | Denis Hanjoul Denis Hanjoul ('91) | 91 | BEL | 14.00 | ||||||
4 | Mael Pomponne Mael Pomponne ('93) | 93 | FRA | 14.52 | ||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Christopher Hassaine Christopher Hassaine ('90) | 90 | FRA | 52.15 | SB | |||||
2 | Ndenga Luvumbu Ndenga Luvumbu ('91) | 91 | ANG | 52.62 | SB | |||||
M Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Thomas Carmoy Thomas Carmoy | 00 | BEL | 2.18 | =SB | |||||
2 | Bram Ghuys Bram Ghuys ('93) | 93 | BEL | 2.05 | ||||||
M Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Frederik Ausloos Frederik Ausloos ('96) | 96 | BEL | 5.01 | ||||||
2 | Jorg Vanlierde Jorg Vanlierde ('99) | 99 | BEL | 4.81 | SB | |||||
2 | Mickael Franquet Mickael Franquet ('98) | 98 | FRA | 4.81 | ||||||
4 | Mathias Leys Mathias Leys ('96) | 96 | BEL | 4.71 | ||||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Samuel Khogali Samuel Khogali ('97) | 97 | GBR | 7.10 | +0.6 | |||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Matthias Quintelier Matthias Quintelier ('97) | 97 | BEL | 16.81 | ||||||
2 | Oskars Vaisjūns Oskars Vaisjūns ('83) | 83 | LAT | 16.00 | ||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Oskars Vaisjūns Oskars Vaisjūns ('83) | 83 | LAT | 53.57 | ||||||
2 | Edwin Nys Edwin Nys ('86) | 86 | BEL | 53.17 | ||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Lucas Leroy Lucas Leroy ('81) | 81 | FRA | 71.50 | SB | |||||
2 | Niel Mory Niel Mory ('99) | 99 | BEL | 62.51 | SB | |||||
K 100 m Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | |||||||||
1 | Sacha Van Agt Sacha Van Agt ('94) | 94 | NED | 11.64 | ||||||
2 | Sarah Murray Sarah Murray ('93) | 93 | IRL | 11.83 | ||||||
3 | Nina Braun Nina Braun ('97) | 97 | GER | 11.97 | ||||||
4 | Demi Van Den Wildenberg Demi Van Den Wildenberg | 00 | NED | 12.14 | ||||||
5 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 12.21 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Sacha Van Agt Sacha Van Agt ('94) | 94 | NED | 11.60 | SB | |||||
2 | Sarah Murray Sarah Murray ('93) | 93 | IRL | 11.81 | ||||||
3 | Nina Braun Nina Braun ('97) | 97 | GER | 11.91 | SB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | |||||||||
1 | Laetitia Libert Laetitia Libert ('79) | 79 | BEL | 12.08 | ||||||
2 | Demi Van Den Wildenberg Demi Van Den Wildenberg | 00 | NED | 12.11 | ||||||
3 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 12.17 | SB | |||||
K 200 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | |||||||||
1 | Sacha Van Agt Sacha Van Agt ('94) | 94 | NED | 23.91 | PB | |||||
2 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 24.97 | ||||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Laura Chantrayne Laura Chantrayne ('93) | 93 | FRA | 55.14 | SB | |||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sofie Van Accom Sofie Van Accom ('89) | 89 | BEL | 2:07.73 | SB | |||||
2 | Heifa El Tarchoun Heifa El Tarchoun ('89) | 89 | TUN | 2:08.01 | SB | |||||
3 | Febe Pardaens Febe Pardaens ('98) | 98 | BEL | 2:11.49 | ||||||
4 | Hanne Pardaens Hanne Pardaens ('94) | 94 | BEL | 2:12.65 | PB | |||||
5 | Flora Poupenez Flora Poupenez | 00 | FRA | 2:12.84 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Fanny Arendt Fanny Arendt ('02) | 02 | LUX | 2:13.77 | PB | |||||
2 | Eva Soetemans Eva Soetemans ('84) | 84 | BEL | 2:14.60 | SB | |||||
3 | Lore Goossens Lore Goossens ('01) | 01 | BEL | 2:14.75 | ||||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Pauline Simon Pauline Simon ('93) | 93 | FRA | 4:25.24 | ||||||
2 | Elea Henrard Elea Henrard ('99) | 99 | BEL | 4:26.54 | PB | |||||
3 | Emma Vandeghinste Emma Vandeghinste ('03) | 03 | BEL | 4:29.69 | PB | |||||
4 | Goele Truyers Goele Truyers ('92) | 92 | BEL | 4:31.82 | SB | |||||
5 | Stécy Dolay Stécy Dolay ('93) | 93 | FRA | 4:32.39 | PB | |||||
6 | Febe Triest Febe Triest | 00 | BEL | 4:33.96 | SB | |||||
7 | Anna Bové Anna Bové ('78) | 78 | ESP | 4:36.61 | SB | |||||
8 | Kayla Smith Kayla Smith | 00 | USA | 4:36.91 | SB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.3 Finale A Finale | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Melanie Vissers Melanie Vissers ('98) | 98 | BEL | 14.23 | =SB | |||||
2 | Petra McDonald Petra McDonald ('84) | 84 | BAH | 14.31 | SB | |||||
K 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Katrijn Boone Katrijn Boone ('92) | 92 | BEL | 1:02.68 | ||||||
2 | Anna Houyez Anna Houyez ('01) | 01 | FRA | 1:03.93 | ||||||
K Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Hanne Van Hessche Hanne Van Hessche ('91) | 91 | BEL | 1.78 | ||||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Melanie Vissers Melanie Vissers ('98) | 98 | BEL | 3.91 | ||||||
2 | Hanne Borstlap Hanne Borstlap | 00 | BEL | 3.71 | ||||||
3 | Lise Morren Lise Morren | 00 | BEL | 3.61 | ||||||
4 | Fleur Hooyberghs Fleur Hooyberghs ('01) | 01 | BEL | 3.61 | ||||||
4 | Stefanie Dadayeva Stefanie Dadayeva ('01) | 01 | BEL | 3.61 | ||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Babette Vandeput Babette Vandeput ('98) | 98 | BEL | 49.68 | ||||||
2 | Anouska Hellebuyck Anouska Hellebuyck ('89) | 89 | BEL | 49.65 | SB | |||||
3 | Katelijne Lyssens Katelijne Lyssens ('95) | 95 | BEL | 49.54 | ||||||
4 | Simona Boldrini Simona Boldrini ('86) | 86 | ITA | 46.41 | SB | |||||
D19 110 m hæk 99.1 cm Vind: +1.1 Finale A Finale | Vind: +1.1 | |||||||||
1 | Michael Obasuyi Michael Obasuyi ('99) | 99 | BEL | 13.64 | PB | |||||
2 | Tuur Bras Tuur Bras ('99) | 99 | BEL | 13.69 | SB |