M 100 m Vind: +4.1 Finale A Finale | Vind: +4.1 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof Studnicki Krzysztof Studnicki ('92) | 92 | POL | 10.44 | w | |||||
2 | Rafał Pająk Rafał Pająk ('99) | 99 | POL | 10.53 | w | |||||
3 | Paweł Dzida Paweł Dzida ('99) | 99 | POL | 10.64 | w | |||||
4 | Marcin Gibas Marcin Gibas ('99) | 99 | POL | 10.66 | w | |||||
5 | Jakub SikorskiJakub Sikorski ('01) | 01 | POL | 10.67 | w | |||||
6 | Bartłomiej Knapczyk Bartłomiej Knapczyk ('01) | 01 | POL | 10.90 | w | |||||
7 | Piotr Kuzak Piotr Kuzak ('97) | 97 | POL | 10.93 | w | |||||
8 | Marcin Marcinkowski Marcin Marcinkowski ('81) | 81 | POL | 11.03 | w | |||||
9 | Kacper Korus Kacper Korus ('01) | 01 | POL | 11.03 | w | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Krzysztof Studnicki Krzysztof Studnicki ('92) | 92 | POL | 10.59 | PB | |||||
2 | Patryk Wykrota Patryk Wykrota | 00 | POL | 10.65 | PB | |||||
3 | Michał Kuligowski Michał Kuligowski ('02) | 02 | POL | 10.71 | PB | |||||
4 | Jakub SikorskiJakub Sikorski ('01) | 01 | POL | 10.76 | PB | |||||
5 | Rafał Pająk Rafał Pająk ('99) | 99 | POL | 10.76 | ||||||
6 | Paweł Dzida Paweł Dzida ('99) | 99 | POL | 10.78 | ||||||
7 | Kacper Korus Kacper Korus ('01) | 01 | POL | 10.83 | PB | |||||
8 | Marcin Gibas Marcin Gibas ('99) | 99 | POL | 10.85 | SB | |||||
9 | Bartosz Taradaj Bartosz Taradaj ('01) | 01 | POL | 10.96 | ||||||
Indledende 2 Vind: +3.2 | Vind: +3.2 | |||||||||
1 | Kamil Wilczyński Kamil Wilczyński ('02) | 02 | POL | 10.73 | w | |||||
2 | Jakub Pająk Jakub Pająk ('01) | 01 | POL | 10.83 | w | |||||
3 | Tomasz Jankowski Tomasz Jankowski ('99) | 99 | POL | 10.86 | w | |||||
4 | Bartłomiej Knapczyk Bartłomiej Knapczyk ('01) | 01 | POL | 10.89 | w | |||||
5 | Hubert Olczyk Hubert Olczyk ('95) | 95 | POL | 10.89 | w | |||||
6 | Marcin Marcinkowski Marcin Marcinkowski ('81) | 81 | POL | 11.04 | w | |||||
Indledende 3 Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | |||||||||
1 | Piotr Kuzak Piotr Kuzak ('97) | 97 | POL | 11.04 | PB | |||||
Indledende 4 Vind: +1.8 | Vind: +1.8 | |||||||||
1 | Marcin Dróżdż Marcin Dróżdż ('02) | 02 | POL | 11.2h | ||||||
M 200 m Vind: +1.9 Finale A Finale | Vind: +1.9 | |||||||||
1 | Patryk Wykrota Patryk Wykrota | 00 | POL | 21.15 | PB | |||||
2 | Michał Kuligowski Michał Kuligowski ('02) | 02 | POL | 21.46 | PB | |||||
3 | Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel | 00 | POL | 21.69 | PB | |||||
4 | Jacek Majewski Jacek Majewski | 00 | POL | 21.78 | PB | |||||
5 | Jakub Pająk Jakub Pająk ('01) | 01 | POL | 21.98 | SB | |||||
6 | Bartosz Taradaj Bartosz Taradaj ('01) | 01 | POL | 22.09 | SB | |||||
Finale B Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Bartłomiej Knapczyk Bartłomiej Knapczyk ('01) | 01 | POL | 22.07 | PB | |||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Oliwier Mutwil Oliwier Mutwil ('99) | 99 | POL | 1:55.85 | SB | |||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Krzysztof Tomasiak Krzysztof Tomasiak ('90) | 90 | POL | 7.41 | w | +4.6 | ||||
2 | Filip Sacha Filip Sacha ('96) | 96 | POL | 7.11 | w | +3.9 | ||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Mariusz Gałązka Mariusz Gałązka ('88) | 88 | POL | 16.16 | ||||||
2 | Jakub Dzik Jakub Dzik ('99) | 99 | POL | 15.77 | ||||||
K 100 m | ||||||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +4.0 | Vind: +4.0 | |||||||||
1 | Magdalena Niemczyk Magdalena Niemczyk ('03) | 03 | POL | 11.59 | w | |||||
2 | Julia Polak Julia Polak ('01) | 01 | POL | 11.69 | w | |||||
3 | Nikola Tarnowska Nikola Tarnowska ('02) | 02 | POL | 11.79 | w | |||||
4 | Alicja Rajewska Alicja Rajewska ('99) | 99 | POL | 12.04 | w | |||||
5 | Weronika Leszek Weronika Leszek ('03) | 03 | POL | 12.09 | w | |||||
6 | Zuzanna Wyppich Zuzanna Wyppich ('03) | 03 | POL | 12.24 | w | |||||
Indledende 4 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Monika Kiepura Monika Kiepura | 00 | POL | 12.30 | PB | |||||
K 200 m Vind: +3.0 Finale A Finale | Vind: +3.0 | |||||||||
1 | Alicja Rajewska Alicja Rajewska ('99) | 99 | POL | 24.17 | w | |||||
2 | Weronika Leszek Weronika Leszek ('03) | 03 | POL | 24.86 | w | |||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Anna Szyjka Anna Szyjka ('98) | 98 | POL | 2:13.20 | SB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.5 Finale A Finale | Vind: +1.5 | |||||||||
1 | Anna Szymkowicz Anna Szymkowicz ('98) | 98 | POL | 14.24 | ||||||
2 | Julia Ziembicka Julia Ziembicka ('01) | 01 | POL | 14.40 | PB | |||||
3 | Monika Kiepura Monika Kiepura | 00 | POL | 14.48 | PB | |||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Maja Chamot Maja Chamot ('03) | 03 | POL | 3.75 | PB | |||||
K Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Angelika Faka Angelika Faka ('96) | 96 | POL | 5.83 | w | +3.2 | ||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Barbara Nowak Barbara Nowak | 00 | POL | 13.48 | ||||||
D19 Diskoskast 1.75 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Michał Węgrzyk Michał Węgrzyk ('01) | 01 | POL | 55.71 | PB | |||||
D17 110 m hæk 91.4 cm Vind: +2.7 Finale A Finale | Vind: +2.7 | |||||||||
1 | Pavel Wiewiórka Pavel Wiewiórka ('02) | 02 | POL | 14.31 | w | |||||
P17 100 m hæk 76.2 cm Vind: -0.4 Finale A Finale | Vind: -0.4 | |||||||||
1 | Weronika Nagięć Weronika Nagięć ('02) | 02 | POL | 13.88 | PB | |||||
2 | Monika Romaszko Monika Romaszko ('02) | 02 | POL | 14.47 | ||||||
3 | Wiktoria Merzowicz Wiktoria Merzowicz ('03) | 03 | POL | 14.59 | PB |