M 100 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Usheoritse Itsekiri Usheoritse Itsekiri ('98) | 98 | NGR | 10.24 | ||||||
2 | Enoch Adegoke Enoch Adegoke | 00 | NGR | 10.27 | ||||||
3 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.31 | SB | |||||
4 | Stephen Gaffney Stephen Gaffney ('93) | 93 | IRL | 10.55 | ||||||
5 | Tyreke Wilson Tyreke Wilson | 00 | JAM | 10.56 | ||||||
6 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 10.60 | SB | |||||
7 | Stavros Avgoustinou Stavros Avgoustinou ('98) | 98 | CYP | 10.61 | ||||||
Finale B Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | |||||||||
1 | Dylan Owusu Dylan Owusu ('97) | 97 | BEL | 10.87 | PB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | |||||||||
1 | Dylan Owusu Dylan Owusu ('97) | 97 | BEL | 10.93 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | |||||||||
1 | Usheoritse Itsekiri Usheoritse Itsekiri ('98) | 98 | NGR | 10.29 | ||||||
2 | Enoch Adegoke Enoch Adegoke | 00 | NGR | 10.36 | ||||||
3 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.44 | ||||||
4 | Tyreke Wilson Tyreke Wilson | 00 | JAM | 10.60 | ||||||
5 | Stephen Gaffney Stephen Gaffney ('93) | 93 | IRL | 10.62 | ||||||
6 | Stavros Avgoustinou Stavros Avgoustinou ('98) | 98 | CYP | 10.67 | ||||||
7 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 10.69 | SB | |||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Nout Wardenburg Nout Wardenburg ('97) | 97 | NED | 46.85 | ||||||
2 | Malik James-King Malik James-King ('99) | 99 | JAM | 47.63 | ||||||
3 | Eanna Madden Eanna Madden ('94) | 94 | IRL | 48.19 | SB | |||||
4 | Mattis Tanghe Mattis Tanghe ('02) | 02 | BEL | 48.78 | PB | |||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Jürgen Wielart Jürgen Wielart ('92) | 92 | NED | 1:46.12 | PB | |||||
2 | Pierre-Ambroise Bosse Pierre-Ambroise Bosse ('92) | 92 | FRA | 1:46.21 | ||||||
3 | Mouad Zahafi Mouad Zahafi ('98) | 98 | MAR | 1:46.34 | ||||||
4 | Clément Dhainaut Clément Dhainaut ('97) | 97 | FRA | 1:48.05 | ||||||
5 | Hugo Houyez Hugo Houyez ('95) | 95 | FRA | 1:48.06 | ||||||
6 | Bram Buigel Bram Buigel ('95) | 95 | NED | 1:48.34 | ||||||
7 | Henco Uys Henco Uys ('92) | 92 | RSA | 1:48.41 | ||||||
8 | Jules Gueguen Jules Gueguen | 00 | FRA | 1:49.44 | PB | |||||
9 | Romain Severin Romain Severin ('01) | 01 | FRA | 1:50.21 | ||||||
10 | Dillan Van Rooyen Dillan Van Rooyen ('98) | 98 | RSA | 1:52.78 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Tom Klose Tom Klose ('01) | 01 | GER | 1:51.99 | ||||||
2 | Gaetan Van Laethem Gaetan Van Laethem ('97) | 97 | BEL | 1:52.76 | ||||||
3 | Benoît Looten Benoît Looten ('95) | 95 | FRA | 1:52.93 | ||||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Brimin Kiprotich Brimin Kiprotich ('99) | 99 | KEN | 3:38.52 | SB | |||||
2 | Jerry Motsau Jerry Motsau ('90) | 90 | RSA | 3:38.67 | SB | |||||
3 | Rabie Doukkana Rabie Doukkana ('87) | 87 | FRA | 3:41.15 | SB | |||||
4 | Luan Munnik Luan Munnik | 00 | RSA | 3:43.29 | ||||||
5 | Mael Gouyette Mael Gouyette ('99) | 99 | FRA | 3:44.31 | ||||||
6 | Necho Tayachew Necho Tayachew ('96) | 96 | ISR | 3:45.15 | ||||||
7 | Maximilian Pingpank Maximilian Pingpank ('99) | 99 | GER | 3:46.23 | ||||||
8 | Quentin Malriq Quentin Malriq ('99) | 99 | FRA | 3:47.59 | ||||||
9 | Paul Lascabettes Paul Lascabettes ('96) | 96 | FRA | 3:49.56 | ||||||
10 | Daan Reintjes Daan Reintjes ('93) | 93 | NED | 3:50.22 | SB | |||||
11 | Yuval Danieli Yuval Danieli ('03) | 03 | ISR | 3:58.21 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Ruben Cornelus Ruben Cornelus ('96) | 96 | BEL | 3:54.58 | PB | |||||
2 | Nik Lemmink Nik Lemmink ('98) | 98 | NED | 3:59.32 | PB | |||||
M 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Yorben Ruiter Yorben Ruiter ('95) | 95 | NED | 7:51.98 | PB | |||||
2 | Nils Voigt Nils Voigt ('97) | 97 | GER | 7:53.64 | PB | |||||
3 | Wesley de Kerpel Wesley de Kerpel ('88) | 88 | BEL | 7:54.49 | PB | |||||
4 | Niek Blikslager Niek Blikslager ('95) | 95 | NED | 7:57.67 | PB | |||||
5 | Farid Wabutwa Farid Wabutwa ('92) | 92 | UGA | 8:07.29 | PB | |||||
6 | Jonathan Carmin Jonathan Carmin ('01) | 01 | ISR | 8:07.59 | PB | |||||
7 | Clement Deflandre Clement Deflandre ('97) | 97 | BEL | 8:07.93 | PB | |||||
8 | Dominik Herren Dominik Herren ('96) | 96 | SUI | 8:08.25 | PB | |||||
9 | Luc Velzeboer Luc Velzeboer ('98) | 98 | NED | 8:08.63 | PB | |||||
10 | Lucas Nieuweboer Lucas Nieuweboer ('94) | 94 | NED | 8:10.00 | PB | |||||
11 | Tom Hendrikse Tom Hendrikse ('98) | 98 | NED | 8:11.44 | PB | |||||
12 | Assaf Harari Assaf Harari ('01) | 01 | ISR | 8:12.44 | PB | |||||
13 | Kevin Schauwaers Kevin Schauwaers ('86) | 86 | BEL | 8:15.71 | PB | |||||
14 | Nathan Sevenois Nathan Sevenois ('96) | 96 | BEL | 8:39.86 | SB | |||||
15 | Aubin Tourland Aubin Tourland ('96) | 96 | FRA | 8:40.63 | SB | |||||
M 110 m hæk Vind: +1.3 Finale A Finale | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 13.63 | SB | |||||
2 | Cameron Fillery Cameron Fillery ('98) | 98 | GBR | 13.73 | ||||||
3 | Ronan Greff Ronan Greff ('98) | 98 | FRA | 13.80 | PB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | |||||||||
1 | Cameron Fillery Cameron Fillery ('98) | 98 | GBR | 13.80 | ||||||
2 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 13.84 | SB | |||||
3 | Ronan Greff Ronan Greff ('98) | 98 | FRA | 14.10 | ||||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Aubrey Allen Aubrey Allen ('94) | 94 | JAM | 7.51 | +2.0 | |||||
K 100 m Vind: +1.4 Finale A Finale | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Imani Lansiquot Imani Lansiquot ('97) | 97 | GBR | 11.15 | SB | |||||
2 | Asha Philip Asha Philip ('90) | 90 | GBR | 11.43 | ||||||
2 | Paraskevi Andreou Paraskevi Andreou ('97) | 97 | CYP | 11.72 | ||||||
Ramona Papaioannou Ramona Papaioannou ('89) | 89 | CYP | 11.59 DQ ADR 2.2 | |||||||
Finale B Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | |||||||||
1 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.60 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | |||||||||
1 | Imani Lansiquot Imani Lansiquot ('97) | 97 | GBR | 11.26 | ||||||
2 | Asha Philip Asha Philip ('90) | 90 | GBR | 11.42 | ||||||
3 | Paraskevi Andreou Paraskevi Andreou ('97) | 97 | CYP | 11.74 | ||||||
Ramona Papaioannou Ramona Papaioannou ('89) | 89 | CYP | 11.69 DQ ADR 2.2 | |||||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Camille Laus Camille Laus ('93) | 93 | BEL | 53.29 | ||||||
2 | Andrea Bouma Andrea Bouma ('99) | 99 | NED | 53.64 | ||||||
3 | Laura de Witte Laura de Witte ('95) | 95 | NED | 54.07 | ||||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Siham Hilali Siham Hilali ('86) | 86 | MAR | 2:05.25 | SB | |||||
2 | Mariska Parewyck Mariska Parewyck ('88) | 88 | BEL | 2:06.98 | ||||||
3 | Tabea Marie Kempe Tabea Marie Kempe ('97) | 97 | GER | 2:07.16 | ||||||
4 | Kristen Niedrach Kristen Niedrach ('94) | 94 | USA | 2:07.18 | PB | |||||
5 | Jennifer Hauke Jennifer Hauke ('93) | 93 | GER | 2:08.05 | PB | |||||
6 | Agathe Delahoutre Agathe Delahoutre ('97) | 97 | FRA | 2:10.47 | SB | |||||
7 | Emma D'haene Emma D'haene ('03) | 03 | BEL | 2:12.87 | ||||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Siham Hilali Siham Hilali ('86) | 86 | MAR | 4:07.55 | ||||||
2 | Caterina Granz Caterina Granz ('94) | 94 | GER | 4:10.60 | ||||||
3 | Marissa Damink Marissa Damink ('95) | 95 | NED | 4:17.21 | ||||||
4 | Natalia Evangelidou Natalia Evangelidou ('91) | 91 | CYP | 4:23.72 | ||||||
5 | Michelle Frowijn Michelle Frowijn ('04) | 04 | NED | 4:27.77 | PB | |||||
6 | Line K SchulzLine K Schulz ('96) | 96 | DEN | 4:27.85 | ||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | |||||||||
1 | Lynn Beck Lynn Beck ('01) | 01 | BEL | 14.33 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.4 | Vind: -0.4 | |||||||||
1 | Lynn Beck Lynn Beck ('01) | 01 | BEL | 14.15 |