M 100 m Vind: +1.3 Finale A Finale | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.39 | |||||||||||
2 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 10.43 | |||||||||||
3 | Tyreke Wilson Tyreke Wilson | 00 | JAM | 10.47 | SB | ||||||||||
4 | Elvis Afrifa Elvis Afrifa ('97) | 97 | NED | 10.49 | PB | ||||||||||
5 | Assan Faye Assan Faye ('96) | 96 | GAM | 10.49 | PB | ||||||||||
6 | Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann ('95) | 95 | GER | 10.49 | |||||||||||
7 | Aubrey Allen Aubrey Allen ('94) | 94 | JAM | 10.68 | |||||||||||
8 | Dries Vergaelen Dries Vergaelen | 00 | BEL | 10.69 | PB | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Michael Bentley Michael Bentley ('99) | 99 | JAM | 10.63 | |||||||||||
2 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 10.84 | SB | ||||||||||
Indledende 2 Vind: -1.0 | Vind: -1.0 | ||||||||||||||
1 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 10.51 | |||||||||||
2 | Niels Kerkhofs Niels Kerkhofs ('01) | 01 | BEL | 10.80 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann ('95) | 95 | GER | 10.45 | SB | ||||||||||
2 | Maarten Emmaneel Maarten Emmaneel | 00 | NED | 10.94 | PB | ||||||||||
Indledende 4 Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Elvis Afrifa Elvis Afrifa ('97) | 97 | NED | 10.61 | |||||||||||
2 | Steven Müller Steven Müller ('90) | 90 | GER | 10.62 | |||||||||||
3 | Dries Vergaelen Dries Vergaelen | 00 | BEL | 10.73 | PB | ||||||||||
4 | Jitse Mievis Jitse Mievis ('98) | 98 | BEL | 10.96 | |||||||||||
Indledende 5 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | ||||||||||||||
1 | Tyreke Wilson Tyreke Wilson | 00 | JAM | 10.50 | SB | ||||||||||
2 | Assan Faye Assan Faye ('96) | 96 | GAM | 10.52 | SB | ||||||||||
3 | Aubrey Allen Aubrey Allen ('94) | 94 | JAM | 10.61 | PB | ||||||||||
4 | Aymerick Dramaix Aymerick Dramaix ('94) | 94 | BEL | 10.88 | =PB | ||||||||||
M 200 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Solomon Bockarie Solomon Bockarie ('87) | 87 | NED | 21.00 | SB | ||||||||||
2 | Elvis Afrifa Elvis Afrifa ('97) | 97 | NED | 21.31 | PB | ||||||||||
3 | Malik James-King Malik James-King ('99) | 99 | JAM | 21.38 | =PB | ||||||||||
4 | Luca Laurent Luca Laurent ('04) | 04 | BEL | 21.70 | |||||||||||
5 | Edward Clarke Edward Clarke ('95) | 95 | JAM | 22.14 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Steven Müller Steven Müller ('90) | 90 | GER | 21.14 | |||||||||||
2 | Jonathan Sacoor Jonathan Sacoor ('99) | 99 | BEL | 21.15 | =PB | ||||||||||
3 | Paisios Dimitriades Paisios Dimitriades ('97) | 97 | CYP | 22.23 | |||||||||||
Finale C Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Aubrey Allen Aubrey Allen ('94) | 94 | JAM | 21.71 | |||||||||||
2 | Maarten Emmaneel Maarten Emmaneel | 00 | NED | 21.72 | |||||||||||
3 | Hannes Huyck Hannes Huyck ('98) | 98 | BEL | 21.81 | PB | ||||||||||
4 | Niels Kerkhofs Niels Kerkhofs ('01) | 01 | BEL | 21.91 | |||||||||||
Finale D Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
1 | Dries Vergaelen Dries Vergaelen | 00 | BEL | 21.80 | PB | ||||||||||
2 | Jitse Mievis Jitse Mievis ('98) | 98 | BEL | 21.98 | SB | ||||||||||
3 | Tom Marin Tom Marin ('04) | 04 | BEL | 22.29 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Muhammad Abdalla Kounta Muhammad Abdalla Kounta ('94) | 94 | FRA | 46.15 | |||||||||||
1 | Dries Van Nieuwenhove Dries Van Nieuwenhove ('98) | 98 | BEL | 48.16 | PB | ||||||||||
2 | Cillin Greene Cillin Greene ('98) | 98 | IRL | 46.39 | |||||||||||
2 | Florent Mabille Florent Mabille ('96) | 96 | BEL | 48.28 | PB | ||||||||||
3 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 46.49 | |||||||||||
3 | Lars Van Hoeven Lars Van Hoeven ('99) | 99 | NED | 48.37 | |||||||||||
4 | Pau Fradera Pau Fradera ('87) | 87 | ESP | 47.52 | |||||||||||
4 | Dries Van Schuylenbergh Dries Van Schuylenbergh ('01) | 01 | BEL | 48.89 | |||||||||||
5 | Camille Lubon Camille Lubon ('96) | 96 | BEL | 49.33 | |||||||||||
6 | Adisu Engliz Adisu Engliz ('99) | 99 | ISR | 49.94 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Ben Zapka Ben Zapka | 00 | GER | 47.95 | |||||||||||
1 | Clément Hendrick Clément Hendrick ('99) | 99 | BEL | 48.75 | PB | ||||||||||
2 | Jonas de Smet Jonas de Smet ('97) | 97 | BEL | 48.26 | |||||||||||
2 | Hadrien Piengeon Hadrien Piengeon | 00 | BEL | 49.15 | PB | ||||||||||
3 | Jonas Breitkopf Jonas Breitkopf ('97) | 97 | GER | 48.47 | |||||||||||
3 | Robin Fichera Robin Fichera ('94) | 94 | FRA | 49.23 | PB | ||||||||||
4 | Maarten Heylen Maarten Heylen ('98) | 98 | BEL | 49.09 | |||||||||||
4 | Davide Petrella Davide Petrella ('97) | 97 | BEL | 49.60 | PB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Abdulrahman Musaeb Balla Abdulrahman Musaeb Balla ('89) | 89 | QAT | 1:47.86 | |||||||||||
1 | Cisse De Locht Cisse De Locht ('99) | 99 | BEL | 1:53.79 | SB | ||||||||||
2 | Tibo De Smet Tibo De Smet ('99) | 99 | BEL | 1:47.96 | |||||||||||
2 | Myrian Henrotte Myrian Henrotte ('99) | 99 | BEL | 1:53.82 | SB | ||||||||||
3 | Bram Buigel Bram Buigel ('95) | 95 | NED | 1:48.46 | |||||||||||
3 | Lilian Hecquet Lilian Hecquet ('03) | 03 | BEL | 1:54.00 | PB | ||||||||||
4 | Jaap Gerben Vellinga Jaap Gerben Vellinga ('94) | 94 | NED | 1:48.50 | SB | ||||||||||
4 | Constantin Feist Constantin Feist ('99) | 99 | GER | 1:54.36 | PB | ||||||||||
5 | Noah Baltus Noah Baltus ('02) | 02 | NED | 1:49.38 | |||||||||||
5 | Duncan Steenbakker Duncan Steenbakker ('01) | 01 | NED | 1:54.44 | PB | ||||||||||
6 | Julius Lawnik Julius Lawnik ('95) | 95 | GER | 1:50.56 | |||||||||||
6 | Nicolas Houtart Nicolas Houtart ('02) | 02 | BEL | 1:54.79 | PB | ||||||||||
7 | Kevin Viezee Kevin Viezee ('97) | 97 | NED | 1:51.75 | |||||||||||
8 | Tibaut Vandelannoote Tibaut Vandelannoote ('01) | 01 | BEL | 1:52.48 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Jesse Scheltema Jesse Scheltema ('02) | 02 | NED | 1:52.65 | |||||||||||
2 | Quentin Kebron Quentin Kebron ('92) | 92 | BEL | 1:53.28 | |||||||||||
3 | Arne Teck Arne Teck ('98) | 98 | BEL | 1:53.42 | |||||||||||
4 | Mohammed Mazid Mohammed Mazid ('96) | 96 | BEL | 1:53.91 | |||||||||||
5 | Jan Spaas Jan Spaas ('94) | 94 | BEL | 1:54.98 | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Christoph Kessler Christoph Kessler ('95) | 95 | GER | 3:40.10 | PB | ||||||||||
1 | Arnaud Collard Arnaud Collard | 00 | BEL | 3:53.33 | PB | ||||||||||
2 | Amine Khadiri Amine Khadiri ('88) | 88 | CYP | 3:41.25 | SB | ||||||||||
2 | Alexandre Blachere Alexandre Blachere ('93) | 93 | BEL | 3:55.07 | PB | ||||||||||
3 | Philip Cortvriendt Philip Cortvriendt ('94) | 94 | BEL | 3:43.56 | SB | ||||||||||
3 | Jonas Van Den Bosch Jonas Van Den Bosch ('93) | 93 | BEL | 3:55.80 | PB | ||||||||||
4 | Maximilian Sluka Maximilian Sluka | 00 | GER | 3:44.29 | |||||||||||
4 | Tijmen Hoedjes Tijmen Hoedjes ('01) | 01 | NED | 3:55.80 | PB | ||||||||||
5 | Nick JensenNick Jensen ('91) | 91 | DEN | 3:44.30 | PB | ||||||||||
5 | Kevin Schauwaers Kevin Schauwaers ('86) | 86 | BEL | 3:56.30 | PB | ||||||||||
6 | Maximilian Pingpank Maximilian Pingpank ('99) | 99 | GER | 3:44.43 | PB | ||||||||||
6 | Simon Vandenbon Simon Vandenbon ('97) | 97 | BEL | 3:56.63 | PB | ||||||||||
7 | William DevantierWilliam Devantier | 00 | DEN | 3:44.49 | PB | ||||||||||
7 | Mathias Eeckhout Mathias Eeckhout ('03) | 03 | BEL | 3:57.27 | PB | ||||||||||
8 | Steffen Baxheinrich Steffen Baxheinrich ('99) | 99 | GER | 3:45.49 | SB | ||||||||||
8 | Kilian Vandenabeele Kilian Vandenabeele ('97) | 97 | BEL | 3:58.38 | PB | ||||||||||
9 | Noah Konteh Noah Konteh ('03) | 03 | BEL | 3:45.84 | PB | ||||||||||
9 | Senne Van Den Schoor Senne Van Den Schoor ('01) | 01 | BEL | 3:58.92 | PB | ||||||||||
10 | Wout Louagie Wout Louagie ('03) | 03 | BEL | 3:48.53 | PB | ||||||||||
11 | Maximilian Feist Maximilian Feist ('99) | 99 | GER | 3:48.65 | |||||||||||
12 | Robbe Theeuwes Robbe Theeuwes ('02) | 02 | BEL | 3:50.28 | PB | ||||||||||
13 | Matthias Gombeer Matthias Gombeer ('99) | 99 | BEL | 3:53.61 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Corentin Louis Corentin Louis ('93) | 93 | BEL | 3:50.29 | SB | ||||||||||
2 | Lennert Dewulf Lennert Dewulf ('01) | 01 | BEL | 3:50.33 | PB | ||||||||||
3 | Tim Stegemann Tim Stegemann ('92) | 92 | GER | 3:50.43 | SB | ||||||||||
4 | Yann Bruers Yann Bruers ('93) | 93 | BEL | 3:50.84 | PB | ||||||||||
5 | Jurjen Polderman Jurjen Polderman ('91) | 91 | NED | 3:51.27 | SB | ||||||||||
6 | Adrien Debray Adrien Debray ('98) | 98 | BEL | 3:51.80 | PB | ||||||||||
7 | Justin Lukas Justin Lukas ('97) | 97 | GER | 3:52.14 | PB | ||||||||||
8 | Michiel Vanhuysse Michiel Vanhuysse | 00 | BEL | 3:53.58 | PB | ||||||||||
9 | Hiob Gebisso Hiob Gebisso ('95) | 95 | GER | 3:54.37 | |||||||||||
10 | Luuk Wagenaar Luuk Wagenaar ('94) | 94 | NED | 3:56.17 | |||||||||||
11 | Tom Heremans Tom Heremans ('93) | 93 | BEL | 3:57.84 | PB | ||||||||||
M 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marc Tortell Marc Tortell ('97) | 97 | GER | 7:50.88 | PB | ||||||||||
1 | Dorian Fintolini Dorian Fintolini ('93) | 93 | BEL | 8:22.76 | SB | ||||||||||
2 | Simon Debognies Simon Debognies ('96) | 96 | BEL | 7:51.23 | PB | ||||||||||
2 | Lutz Holste Lutz Holste ('97) | 97 | GER | 8:23.62 | PB | ||||||||||
3 | Tim Van De Velde Tim Van De Velde | 00 | BEL | 7:54.40 | PB | ||||||||||
3 | Lukas Outtier Lukas Outtier ('96) | 96 | BEL | 8:23.91 | PB | ||||||||||
4 | Marius Probst Marius Probst ('95) | 95 | GER | 7:55.30 | PB | ||||||||||
4 | Michiel Baetens Michiel Baetens ('96) | 96 | BEL | 8:24.67 | PB | ||||||||||
5 | Velten Schneider Velten Schneider ('99) | 99 | GER | 7:58.17 | PB | ||||||||||
5 | Florian Howet Florian Howet ('93) | 93 | BEL | 8:31.83 | PB | ||||||||||
6 | Mikkel Dahl-JessenMikkel Dahl-Jessen ('94) | 94 | DEN | 8:00.06 | SB | ||||||||||
7 | Guillaume Grimard Guillaume Grimard ('99) | 99 | BEL | 8:01.32 | PB | ||||||||||
8 | Magnus DewettMagnus Dewett ('95) | 95 | DEN | 8:15.58 | |||||||||||
9 | Clement Deflandre Clement Deflandre ('97) | 97 | BEL | 8:16.79 | |||||||||||
10 | Sven Bombeke Sven Bombeke ('93) | 93 | BEL | 8:20.40 | SB | ||||||||||
11 | Kobe Hermans Kobe Hermans ('01) | 01 | BEL | 8:20.87 | PB | ||||||||||
12 | Edwin Sjerps Edwin Sjerps ('97) | 97 | NED | 8:20.95 | PB | ||||||||||
13 | Liam Harris Liam Harris ('97) | 97 | IRL | 8:22.50 | |||||||||||
14 | Killian Zicari Killian Zicari ('99) | 99 | BEL | 8:30.79 | PB | ||||||||||
Oskar Enseling Oskar Enseling ('01) | 01 | GER | 8:36.74 | PB | |||||||||||
Romain Dumoulin Romain Dumoulin ('94) | 94 | BEL | 8:43.46 | PB | |||||||||||
M 110 m hæk Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 14.14 | |||||||||||
2 | Senne Segers Senne Segers ('95) | 95 | BEL | 14.26 | PB | ||||||||||
3 | Nolan Van Cauwemberghe Nolan Van Cauwemberghe | 00 | BEL | 14.39 | |||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Malik James-King Malik James-King ('99) | 99 | JAM | 49.90 | |||||||||||
2 | Tuur Bras Tuur Bras ('99) | 99 | BEL | 51.47 | |||||||||||
3 | Dries Peeters Dries Peeters ('99) | 99 | BEL | 53.21 | |||||||||||
4 | Simon Mazebo Simon Mazebo | 00 | BEL | 54.65 | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jef Vermeiren Jef Vermeiren | 00 | BEL | 2.16 | PB | ||||||||||
2 | Giebe Algoet Giebe Algoet ('98) | 98 | BEL | 2.16 | PB | ||||||||||
3 | Émile Ollivier Émile Ollivier ('95) | 95 | CAN | 2.01 | |||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Benjamin Coolen Benjamin Coolen ('01) | 01 | NED | 4.61 | |||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 16.68 | SB | ||||||||||
2 | Kwinten Cools Kwinten Cools ('02) | 02 | BEL | 15.64 | PB | ||||||||||
3 | Kasper Verbeylen Kasper Verbeylen ('99) | 99 | BEL | 15.03 | =PB | ||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Philip Milanov Philip Milanov ('91) | 91 | BEL | 62.41 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 59.48 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Stephan Dekker Stephan Dekker ('87) | 87 | NED | 51.47 | |||||||||||
4 | Lars Coene Lars Coene ('02) | 02 | BEL | 49.24 | |||||||||||
K 100 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.49 | |||||||||||
2 | Jura Levy Jura Levy ('90) | 90 | JAM | 11.53 | SB | ||||||||||
3 | Jorden Savoury Jorden Savoury ('98) | 98 | CAN | 11.73 | |||||||||||
4 | Alexandra Mortant Alexandra Mortant ('04) | 04 | BEL | 11.84 | SB | ||||||||||
5 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 12.06 | PB | ||||||||||
6 | Emy Beliveau Emy Beliveau ('95) | 95 | CAN | 12.09 | |||||||||||
7 | Marilyn Alabiso Marilyn Alabiso ('94) | 94 | BEL | 12.21 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Shian Hyde Shian Hyde ('96) | 96 | JAM | 11.62 | |||||||||||
2 | Alexandra Mortant Alexandra Mortant ('04) | 04 | BEL | 11.88 | SB | ||||||||||
3 | Marilyn Alabiso Marilyn Alabiso ('94) | 94 | BEL | 12.16 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: -0.6 | Vind: -0.6 | ||||||||||||||
1 | Jura Levy Jura Levy ('90) | 90 | JAM | 11.91 | |||||||||||
2 | Jorden Savoury Jorden Savoury ('98) | 98 | CAN | 11.95 | |||||||||||
3 | Emily Jouberton Emily Jouberton ('80) | 80 | FRA | 12.18 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: -0.2 | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Aiyanna Stiverne Aiyanna Stiverne ('95) | 95 | CAN | 11.99 | |||||||||||
2 | Emy Beliveau Emy Beliveau ('95) | 95 | CAN | 12.13 | |||||||||||
K 200 m Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Roneisha McGregor Roneisha McGregor ('97) | 97 | JAM | 24.23 | |||||||||||
2 | Messalina Pieroni Messalina Pieroni ('98) | 98 | BEL | 24.43 | |||||||||||
3 | Liefde Schoemaker Liefde Schoemaker ('02) | 02 | BEL | 24.45 | |||||||||||
4 | Nina Hespel Nina Hespel ('01) | 01 | BEL | 24.66 | PB | ||||||||||
5 | Marilyn Alabiso Marilyn Alabiso ('94) | 94 | BEL | 25.32 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Aiyanna Stiverne Aiyanna Stiverne ('95) | 95 | CAN | 53.16 | |||||||||||
1 | Ines Gbedassi Ines Gbedassi ('03) | 03 | BEL | 58.22 | PB | ||||||||||
2 | Cliodhna Manning Cliodhna Manning ('95) | 95 | IRL | 53.22 | |||||||||||
3 | Helena Ponette Helena Ponette | 00 | BEL | 54.13 | PB | ||||||||||
4 | Sandra Knezevic Sandra Knezevic ('92) | 92 | SWE | 54.18 | |||||||||||
5 | Messalina Pieroni Messalina Pieroni ('98) | 98 | BEL | 55.91 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Vanessa Scaunet Vanessa Scaunet ('96) | 96 | BEL | 55.67 | PB | ||||||||||
2 | Suzanne Voorrips Suzanne Voorrips ('93) | 93 | NED | 55.69 | SB | ||||||||||
3 | Manon De Marez Manon De Marez ('97) | 97 | BEL | 56.82 | PB | ||||||||||
4 | Jalika Badji Jalika Badji ('96) | 96 | BEL | 57.53 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rani Baillievier Rani Baillievier ('98) | 98 | BEL | 2:03.08 | PB | ||||||||||
1 | Marie Bilo Marie Bilo ('03) | 03 | BEL | 2:13.72 | PB | ||||||||||
2 | Marissa Damink Marissa Damink ('95) | 95 | NED | 2:03.47 | PB | ||||||||||
3 | Stina TroestStina Troest ('94) | 94 | DEN | 2:04.38 | SB | ||||||||||
4 | Charline Mathias Charline Mathias ('92) | 92 | LUX | 2:05.06 | |||||||||||
5 | Camille Muls Camille Muls ('99) | 99 | BEL | 2:05.60 | SB | ||||||||||
6 | Agathe Delahoutre Agathe Delahoutre ('97) | 97 | FRA | 2:07.23 | |||||||||||
7 | Hanne Pardaens Hanne Pardaens ('94) | 94 | BEL | 2:07.60 | |||||||||||
8 | Sana Hammami Sana Hammami ('94) | 94 | FRA | 2:08.31 | |||||||||||
9 | Lena Posniak Lena Posniak ('01) | 01 | GER | 2:08.47 | |||||||||||
10 | Hanne Van Loock Hanne Van Loock ('99) | 99 | BEL | 2:09.99 | |||||||||||
11 | Liselot Smolders Liselot Smolders ('99) | 99 | BEL | 2:10.97 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Laure Bilo Laure Bilo ('03) | 03 | BEL | 2:09.43 | PB | ||||||||||
2 | Lea Kruse Lea Kruse ('01) | 01 | GER | 2:11.23 | SB | ||||||||||
3 | Laura Kaufmann Laura Kaufmann | 00 | GER | 2:11.44 | |||||||||||
4 | Axana Schaeverbeke Axana Schaeverbeke ('95) | 95 | BEL | 2:11.91 | SB | ||||||||||
5 | Smilla Kolbe Smilla Kolbe ('02) | 02 | GER | 2:11.96 | PB | ||||||||||
6 | Annet Fledderus Annet Fledderus | 00 | NED | 2:12.73 | |||||||||||
7 | Caroline Baudinet Caroline Baudinet ('99) | 99 | BEL | 2:13.16 | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Vera Coutellier Vera Coutellier ('95) | 95 | GER | 4:16.95 | |||||||||||
1 | Heleen Vermeulen Heleen Vermeulen ('01) | 01 | BEL | 4:32.64 | PB | ||||||||||
2 | Verena Meisl Verena Meisl ('01) | 01 | GER | 4:17.08 | |||||||||||
2 | Linn Lara Kleine Linn Lara Kleine ('01) | 01 | GER | 4:33.53 | |||||||||||
3 | Sofie Van Accom Sofie Van Accom ('89) | 89 | BEL | 4:17.68 | |||||||||||
3 | Camille Beaudouin Camille Beaudouin ('87) | 87 | FRA | 4:37.80 | PB | ||||||||||
4 | Lisa Rooms Lisa Rooms ('96) | 96 | BEL | 4:17.89 | PB | ||||||||||
4 | Isabeau Lenaerts Isabeau Lenaerts ('01) | 01 | BEL | 4:38.73 | SB | ||||||||||
5 | Vera Hoffmann Vera Hoffmann ('96) | 96 | LUX | 4:18.08 | |||||||||||
6 | Lotte Krause Lotte Krause ('92) | 92 | NED | 4:18.18 | |||||||||||
7 | Nele Weßel Nele Weßel ('99) | 99 | GER | 4:18.41 | PB | ||||||||||
8 | Sara Busic Sara Busic ('02) | 02 | NOR | 4:20.89 | |||||||||||
9 | Natalia Evangelidou Natalia Evangelidou ('91) | 91 | CYP | 4:21.39 | |||||||||||
10 | Lisa Hausdorf Lisa Hausdorf ('02) | 02 | GER | 4:21.66 | |||||||||||
11 | Agnes Thurid Gers Agnes Thurid Gers ('97) | 97 | GER | 4:21.68 | SB | ||||||||||
12 | Esther Jacobitz Esther Jacobitz ('97) | 97 | GER | 4:22.67 | PB | ||||||||||
13 | Svenja Pingpank Svenja Pingpank ('96) | 96 | GER | 4:24.31 | SB | ||||||||||
14 | Line K SchulzLine K Schulz ('96) | 96 | DEN | 4:27.12 | |||||||||||
15 | Shana Lauwers Shana Lauwers ('92) | 92 | BEL | 4:27.49 | |||||||||||
16 | Mélanie Bovy Mélanie Bovy ('99) | 99 | BEL | 4:27.77 | PB | ||||||||||
17 | Stécy Dolay Stécy Dolay ('93) | 93 | FRA | 4:28.55 | PB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: -1.8 Finale A Finale | Vind: -1.8 | ||||||||||||||
1 | Maayke Tjin A-Lim Maayke Tjin A-Lim ('98) | 98 | NED | 13.65 | |||||||||||
2 | Christie Moerman Christie Moerman ('86) | 86 | CAN | 14.36 | |||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Katrijn Boone Katrijn Boone ('92) | 92 | BEL | 1:02.15 | SB | ||||||||||
2 | Anne Gebauer Anne Gebauer ('02) | 02 | GER | 1:02.71 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Annemarie NissenAnnemarie Nissen ('94) | 94 | DEN | 57.99 | PB | ||||||||||
2 | Eileen Demes Eileen Demes ('97) | 97 | GER | 58.64 | |||||||||||
3 | Deirdre Murray Deirdre Murray | 00 | IRL | 1:00.26 | |||||||||||
4 | Radha Fiedler Radha Fiedler ('96) | 96 | GER | 1:02.45 | SB | ||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Zita Goossens Zita Goossens | 00 | BEL | 1.78 | |||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Melanie Vissers Melanie Vissers ('98) | 98 | BEL | 3.71 | |||||||||||
2 | Lise Morren Lise Morren | 00 | BEL | 3.61 | |||||||||||
3 | Hanne De Baene Hanne De Baene ('98) | 98 | BEL | 3.61 | SB | ||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sarah Mitton Sarah Mitton ('96) | 96 | CAN | 18.49 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Sietske Lenchant Sietske Lenchant ('93) | 93 | BEL | 14.21 | PB | ||||||||||
3 | Samantha Hall Samantha Hall ('93) | 93 | JAM | 13.43 | SB | ||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Samantha Hall Samantha Hall ('93) | 93 | JAM | 58.85 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Trinity Tutti Trinity Tutti | 00 | CAN | 56.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Katelijne Lyssens Katelijne Lyssens ('95) | 95 | BEL | 48.17 | |||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Pauline Smal Pauline Smal ('98) | 98 | BEL | 42.86 | |||||||||||
2 | Kayla Iven Kayla Iven ('02) | 02 | BEL | 42.09 | |||||||||||
3 | Sarah Vermeir Sarah Vermeir ('84) | 84 | BEL | 41.02 | |||||||||||
4 | Kirsten Umans Kirsten Umans ('93) | 93 | BEL | 40.49 |