M 100 m Vind: -1.6 Finale A Finale | Vind: -1.6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikkel KlejnstrupMikkel Klejnstrup ('86) | 86 | Hvidovre AM | 11.85 | SB | ||||||||||
2 | Josef Abu-EesaJosef Abu-Eesa ('75) | 75 | Hvidovre AM | 12.36 | SB | ||||||||||
3 | Christian MøllerChristian Møller ('61) | 61 | Sparta | 13.47 | |||||||||||
4 | Mette B. JepsenMette B. Jepsen ('70) | 70 | Hvidovre AM | 14.01 | K | ||||||||||
5 | Stig FalkenbladStig Falkenblad ('72) | 72 | Herlev Atletik | 14.25 | SB | ||||||||||
6 | Tine JohansenTine Johansen ('82) | 82 | Herlev Atletik | 14.71 | K | ||||||||||
7 | Henrik BergHenrik Berg ('63) | 63 | BAC | 14.93 | SB | ||||||||||
Finale B Vind: -2.1 | Vind: -2.1 | ||||||||||||||
1 | Ole BieringOle Biering ('66) | 66 | Glostrup IC | 14.64 | PB | ||||||||||
2 | Carsten DamslundCarsten Damslund ('66) | 66 | Hvidovre AM | 14.95 | SB | ||||||||||
3 | Christine RedestamChristine Redestam ('72) | 72 | Helsingør IF | 16.12 | K | ||||||||||
4 | Anne BrandtAnne Brandt ('68) | 68 | Ben Hur | 16.87 | K | ||||||||||
5 | Eli HenriksenEli Henriksen ('57) | 57 | Herlev Atletik | 17.58 | SB | ||||||||||
6 | Birgitte YdeBirgitte Yde ('62) | 62 | Langgarverne | 18.65 | K | ||||||||||
7 | Lisbet HansenLisbet Hansen ('53) | 53 | Glostrup IC | 19.87 | K | ||||||||||
Jakob BøgebladJakob Bøgeblad ('75) | 75 | HGF AM | NT | SB | |||||||||||
Finale C Vind: -1.7 | Vind: -1.7 | ||||||||||||||
1 | Jens GerrildJens Gerrild ('90) | 90 | HGF AM | 12.59 | SB | ||||||||||
2 | Rasmus FoldagerRasmus Foldager ('74) | 74 | FIF Hillerød | 13.31 | PB | ||||||||||
3 | Thomas AnderssonThomas Andersson ('69) | 69 | Greve Atletik | 13.61 | SB | ||||||||||
4 | Laila AnkerstjerneLaila Ankerstjerne ('65) | 65 | Greve Atletik | 15.31 | K | ||||||||||
5 | Jette SvendsenJette Svendsen ('62) | 62 | FIF Hillerød | 17.88 | K | ||||||||||
6 | Marianne FlindtMarianne Flindt ('55) | 55 | Herlev Atletik | 19.78 | K | ||||||||||
7 | Dianga SkovgaardDianga Skovgaard ('68) | 68 | Greve Atletik | 21.15 | K | ||||||||||
8 | Kjeld CadoviusKjeld Cadovius ('49) | 49 | IK Hellas | 23.12 | SB | ||||||||||
M 200 m Vind: -1.3 Finale A Finale | Vind: -1.3 | ||||||||||||||
1 | Mikkel KlejnstrupMikkel Klejnstrup ('86) | 86 | Hvidovre AM | 23.54 | |||||||||||
2 | Christian MøllerChristian Møller ('61) | 61 | Sparta | 27.42 | SB | ||||||||||
3 | Jakob Lind TolborgJakob Lind Tolborg ('72) | 72 | Herlev Atletik | 28.11 | PB | ||||||||||
4 | Jes AndersenJes Andersen ('51) | 51 | BAC | 33.93 | PB | ||||||||||
5 | Eli HenriksenEli Henriksen ('57) | 57 | Herlev Atletik | 36.40 | PB | ||||||||||
6 | Birgitte YdeBirgitte Yde ('62) | 62 | Langgarverne | 40.35 | K | ||||||||||
Finale B Vind: -0.6 | Vind: -0.6 | ||||||||||||||
1 | Nina TvistholmNina Tvistholm ('72) | 72 | Greve Atletik | 32.38 | K | ||||||||||
2 | David StubbingsDavid Stubbings ('58) | 58 | DELTA | 36.72 | PB | ||||||||||
3 | Merete PorsdalMerete Porsdal ('73) | 73 | Herlev Atletik | 38.70 | K | ||||||||||
4 | Anke HagenAnke Hagen ('66) | 66 | IK Hellas | 38.75 | K | ||||||||||
5 | Jette SvendsenJette Svendsen ('62) | 62 | FIF Hillerød | 39.36 | K | ||||||||||
6 | Marianne FlindtMarianne Flindt ('55) | 55 | Herlev Atletik | 40.47 | K | ||||||||||
7 | Marianne EskildsenMarianne Eskildsen ('54) | 54 | Herlev Atletik | 47.84 | K | ||||||||||
Finale C Vind: -1.2 | Vind: -1.2 | ||||||||||||||
1 | Esben Masotti KrygerEsben Masotti Kryger ('80) | 80 | FIF Hillerød | 25.80 | PB | ||||||||||
2 | Zhouyan CaiZhouyan Cai ('80) | 80 | FIF Hillerød | 27.47 | SB | ||||||||||
3 | Klaus HeltbechKlaus Heltbech ('63) | 63 | Helsingør IF | 29.05 | SB | ||||||||||
4 | Christina GoltermannChristina Goltermann ('80) | 80 | Greve Atletik | 30.44 | K | ||||||||||
5 | Jørgen Randløv MadsenJørgen Randløv Madsen ('52) | 52 | DELTA | 30.57 | SB | ||||||||||
6 | Sven-Erik DreisigSven-Erik Dreisig ('51) | 51 | Glostrup IC | 37.73 | SB | ||||||||||
Finale D Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Kim VilborgKim Vilborg ('72) | 72 | Greve Atletik | 28.63 | SB | ||||||||||
2 | Thyge ArumThyge Arum ('61) | 61 | Greve Atletik | 30.55 | SB | ||||||||||
3 | Tine JohansenTine Johansen ('82) | 82 | Herlev Atletik | 30.68 | K | ||||||||||
4 | Lars Juel JensenLars Juel Jensen ('53) | 53 | Ben Hur | 35.12 | SB | ||||||||||
5 | Ivan JeppesenIvan Jeppesen ('46) | 46 | IK Hellas | 39.23 | SB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jacob Rørdam Holm-JørgensenJacob Rørdam Holm-Jørgensen ('72) | 72 | Sparta | 2:14.22 | SB | ||||||||||
2 | Michael Pilegaard HansenMichael Pilegaard Hansen ('67) | 67 | BAC | 2:25.94 | SB | ||||||||||
3 | Dan BodalDan Bodal ('67) | 67 | Langgarverne | 2:39.01 | PB | ||||||||||
4 | Bjørn KnudsenBjørn Knudsen ('61) | 61 | FIF Hillerød | 2:40.29 | PB | ||||||||||
5 | Jes AndersenJes Andersen ('51) | 51 | BAC | 2:46.34 | SB | ||||||||||
6 | Henning Steffan JensenHenning Steffan Jensen ('54) | 54 | Sparta | 2:47.50 | SB | ||||||||||
7 | Berit DahanBerit Dahan ('68) | 68 | Langgarverne | 3:11.79 | K | ||||||||||
8 | Helene Bothilde RønneHelene Bothilde Rønne ('68) | 68 | Hvidovre AM | 3:12.48 | K | ||||||||||
9 | Merete PorsdalMerete Porsdal ('73) | 73 | Herlev Atletik | 3:12.73 | K | ||||||||||
10 | David StubbingsDavid Stubbings ('58) | 58 | DELTA | 3:19.45 | PB | ||||||||||
11 | Louise ShivLouise Shiv ('68) | 68 | Langgarverne | 3:21.57 | K | ||||||||||
12 | Marianne FlindtMarianne Flindt ('55) | 55 | Herlev Atletik | 3:27.66 | K | ||||||||||
13 | Marianne EskildsenMarianne Eskildsen ('54) | 54 | Herlev Atletik | 3:57.85 | K | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Johnny MøllerJohnny Møller ('59) | 59 | HGATM | 2:26.08 | SB | ||||||||||
2 | Niels HansenNiels Hansen ('67) | 67 | Greve Trim | 2:30.18 | PB | ||||||||||
3 | Maria CelikMaria Celik ('90) | 90 | Greve Trim | 2:32.58 | K | ||||||||||
4 | Adam AisenAdam Aisen ('73) | 73 | Herlev Atletik | 2:33.98 | PB | ||||||||||
5 | Kim LilhammerKim Lilhammer ('66) | 66 | Herlev Atletik | 2:34.53 | PB | ||||||||||
6 | Thyge ArumThyge Arum ('61) | 61 | Greve Atletik | 2:47.02 | SB | ||||||||||
7 | Lars Juel JensenLars Juel Jensen ('53) | 53 | Ben Hur | 2:54.45 | SB | ||||||||||
8 | Inger MadsenInger Madsen ('70) | 70 | IK Hellas | 2:57.38 | K | ||||||||||
9 | Tom Elmer ChristensenTom Elmer Christensen ('49) | 49 | IK Hellas | 3:03.03 | SB | ||||||||||
10 | Jesper HøgsvigJesper Høgsvig ('69) | 69 | IK Hellas | 3:09.39 | SB | ||||||||||
11 | Mia WalstedMia Walsted ('78) | 78 | Greve Trim | 3:27.33 | K | ||||||||||
12 | Anette LauritsenAnette Lauritsen ('51) | 51 | Helsingør IF | 4:04.34 | K | ||||||||||
13 | Inge StampeInge Stampe ('39) | 39 | Herlev Atletik | 4:49.29 | K | ||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kristian Bonne WulffKristian Bonne Wulff ('85) | 85 | Herlev Atletik | 16:10.53 | SB | ||||||||||
2 | Niels HjølundNiels Hjølund ('72) | 72 | BAC | 16:28.52 | |||||||||||
3 | Ronny Sommer KjærRonny Sommer Kjær ('87) | 87 | Herlev Atletik | 16:53.67 | PB | ||||||||||
4 | Dan BodalDan Bodal ('67) | 67 | Langgarverne | 19:27.83 | PB | ||||||||||
5 | Peter Durand SkottrupPeter Durand Skottrup ('75) | 75 | Herlev Atletik | 19:33.08 | PB | ||||||||||
6 | Peter SimonsenPeter Simonsen ('74) | 74 | DELTA | 19:33.14 | SB | ||||||||||
7 | Lars KromanLars Kroman ('69) | 69 | Sparta | 19:47.43 | |||||||||||
8 | Lars Juel JensenLars Juel Jensen ('53) | 53 | Ben Hur | 20:11.03 | |||||||||||
9 | Ninkie BendtsenNinkie Bendtsen ('71) | 71 | Sparta | 20:21.72 | K | ||||||||||
10 | Paul Stig AndersenPaul Stig Andersen ('64) | 64 | BAC | 20:25.95 | |||||||||||
11 | Tove Schultz-LorentzenTove Schultz-Lorentzen ('60) | 60 | IK Hellas | 20:46.23 | K | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Seppo HiltunenSeppo Hiltunen ('76) | 76 | Greve Trim | 16:38.52 | SB | ||||||||||
2 | Betina CramerBetina Cramer ('78) | 78 | Greve Trim | 20:22.28 | K | ||||||||||
3 | Melissa Garro ValverdeMelissa Garro Valverde ('91) | 91 | Greve Trim | 20:35.46 | K | ||||||||||
4 | Heino WohlertHeino Wohlert ('66) | 66 | Langgarverne | 21:14.07 | PB | ||||||||||
5 | Hans Henrik SkovsboHans Henrik Skovsbo ('63) | 63 | Langgarverne | 22:25.59 | PB | ||||||||||
6 | Louise ShivLouise Shiv ('68) | 68 | Langgarverne | 22:49.09 | K | ||||||||||
7 | Jens Jørgen EriksenJens Jørgen Eriksen ('54) | 54 | Dianalund IF | 22:56.02 | SB | ||||||||||
8 | Helene Bothilde RønneHelene Bothilde Rønne ('68) | 68 | Hvidovre AM | 22:56.86 | K | ||||||||||
9 | Hanne JensenHanne Jensen ('55) | 55 | Herlev Atletik | 25:23.68 | K | ||||||||||
10 | Alex HenriksenAlex Henriksen ('49) | 49 | IK Hellas | 25:53.95 | SB | ||||||||||
11 | Ella GrimmElla Grimm ('47) | 47 | Langgarverne | 30:46.27 | K | ||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jeppe Slot StauningJeppe Slot Stauning ('84) | 84 | Hvidovre AM | 1.80 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Michael Skifter AndersenMichael Skifter Andersen ('69) | 69 | DELTA | 1.55 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Rasmus FoldagerRasmus Foldager ('74) | 74 | FIF Hillerød | 1.50 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jakob Lind TolborgJakob Lind Tolborg ('72) | 72 | Herlev Atletik | 1.50 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ole BieringOle Biering ('66) | 66 | Glostrup IC | 1.40 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Stig FalkenbladStig Falkenblad ('72) | 72 | Herlev Atletik | 1.40 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Knud Jesper JørgensenKnud Jesper Jørgensen ('55) | 55 | Sparta | 1.30 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Søren PoulsenSøren Poulsen ('65) | 65 | Ben Hur | 1.30 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Karsten KrogKarsten Krog ('58) | 58 | Glostrup IC | 1.25 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Steen Skovgaard LarsenSteen Skovgaard Larsen ('54) | 54 | Greve Atletik | 1.20 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hentie SwiegersHentie Swiegers ('75) | 75 | Hvidovre AM | 3.30 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Thomas AnderssonThomas Andersson ('69) | 69 | Greve Atletik | 2.80 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ole BieringOle Biering ('66) | 66 | Glostrup IC | 2.40 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Knud Erik PedersenKnud Erik Pedersen ('60) | 60 | FIF Hillerød | 2.40 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Søren PoulsenSøren Poulsen ('65) | 65 | Ben Hur | 2.20 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Knud Jesper JørgensenKnud Jesper Jørgensen ('55) | 55 | Sparta | 1.80 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Jørgen Randløv MadsenJørgen Randløv Madsen ('52) | 52 | DELTA | 1.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jeppe Slot StauningJeppe Slot Stauning ('84) | 84 | Hvidovre AM | 5.68 | +1.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jakob Lind TolborgJakob Lind Tolborg ('72) | 72 | Herlev Atletik | 4.91 | +1.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Rasmus FoldagerRasmus Foldager ('74) | 74 | FIF Hillerød | 4.12 | +2.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Stig FalkenbladStig Falkenblad ('72) | 72 | Herlev Atletik | 3.96 | +1.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Knud Jesper JørgensenKnud Jesper Jørgensen ('55) | 55 | Sparta | 3.76 | +1.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jørgen Randløv MadsenJørgen Randløv Madsen ('52) | 52 | DELTA | 3.70 | +0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Søren PoulsenSøren Poulsen ('65) | 65 | Ben Hur | 3.33 | +1.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Thomas AnderssonThomas Andersson ('69) | 69 | Greve Atletik | 5.20 | w | +3.1 | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karsten NielsenKarsten Nielsen ('65) | 65 | Hvidovre AM | 4.91 | +1.1 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Knud Erik PedersenKnud Erik Pedersen ('60) | 60 | FIF Hillerød | 4.23 | w | +2.7 | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Michael Pilegaard HansenMichael Pilegaard Hansen ('67) | 67 | BAC | 3.99 | +0.4 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Sven-Erik DreisigSven-Erik Dreisig ('51) | 51 | Glostrup IC | 3.33 | w | +2.4 | |||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Knud HøyerKnud Høyer ('46) | 46 | Greve Atletik | 10.04 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Flemming AanæsFlemming Aanæs ('47) | 47 | FIF Hillerød | 7.28 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Mogens Uhd JepsenMogens Uhd Jepsen ('43) | 43 | Helsingør IF | 7.34 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 5.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | René NyboRené Nybo ('61) | 61 | Hvidovre AM | 11.01 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karsten KrogKarsten Krog ('58) | 58 | Glostrup IC | 9.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Viggo SvenningsenViggo Svenningsen ('60) | 60 | Helsingør IF | 9.26 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Per Elo EhlersPer Elo Ehlers ('55) | 55 | Ben Hur | 8.15 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ejner HviidEjner Hviid ('58) | 58 | Ben Hur | 7.58 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 6.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jan CordiusJan Cordius ('66) | 66 | Greve Atletik | 12.42 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Bjørn MalskærBjørn Malskær ('65) | 65 | Hvidovre AM | 10.57 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Carsten DamslundCarsten Damslund ('66) | 66 | Hvidovre AM | 9.86 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Steen Fleig MortensenSteen Fleig Mortensen ('63) | 63 | BAC | 11.72 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Palle Okholm PedersenPalle Okholm Pedersen ('70) | 70 | DELTA | 9.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Stig FogStig Fog ('67) | 67 | Herlev Atletik | 8.50 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Stefan HagenStefan Hagen ('65) | 65 | IK Hellas / GER | NM | ||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Esben Masotti KrygerEsben Masotti Kryger ('80) | 80 | FIF Hillerød | 8.77 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Peter Durand SkottrupPeter Durand Skottrup ('75) | 75 | Herlev Atletik | 6.03 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Jens GerrildJens Gerrild ('90) | 90 | HGF AM | NM | ||||||||||||
M Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | René NyboRené Nybo ('61) | 61 | Hvidovre AM | 40.34 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Knud HøyerKnud Høyer ('46) | 46 | Greve Atletik | 33.06 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Allan KolbyeAllan Kolbye ('59) | 59 | Amager AC | 28.58 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Flemming AanæsFlemming Aanæs ('47) | 47 | FIF Hillerød | 19.88 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Bo Eske NielsenBo Eske Nielsen ('62) | 62 | Sparta | 39.53 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Viggo SvenningsenViggo Svenningsen ('60) | 60 | Helsingør IF | 28.80 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ejner HviidEjner Hviid ('58) | 58 | Ben Hur | 19.60 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Mogens Uhd JepsenMogens Uhd Jepsen ('43) | 43 | Helsingør IF | 15.89 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Per KlokmosePer Klokmose ('56) | 56 | Herlev Atletik | 15.11 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 1.5 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jan CordiusJan Cordius ('66) | 66 | Greve Atletik | 48.59 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Wojciech BielenicaWojciech Bielenica ('72) | 72 | IK Hellas | 33.03 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Steen Fleig MortensenSteen Fleig Mortensen ('63) | 63 | BAC | 34.00 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Palle Okholm PedersenPalle Okholm Pedersen ('70) | 70 | DELTA | 31.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Stig FogStig Fog ('67) | 67 | Herlev Atletik | 28.78 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Kasper Skov-MikkelsenKasper Skov-Mikkelsen ('65) | 65 | BAC | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Knud HøyerKnud Høyer ('46) | 46 | Greve Atletik | 35.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Flemming AanæsFlemming Aanæs ('47) | 47 | FIF Hillerød | 20.71 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Sven-Erik DreisigSven-Erik Dreisig ('51) | 51 | Glostrup IC | 18.75 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 5.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Allan KolbyeAllan Kolbye ('59) | 59 | Amager AC | 24.82 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Viggo SvenningsenViggo Svenningsen ('60) | 60 | Helsingør IF | 28.16 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Per Elo EhlersPer Elo Ehlers ('55) | 55 | Ben Hur | 24.41 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Per KlokmosePer Klokmose ('56) | 56 | Herlev Atletik | 14.53 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Hammerkast 6.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jan CordiusJan Cordius ('66) | 66 | Greve Atletik | 54.48 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Karsten LangballKarsten Langball ('72) | 72 | Hvidovre AM | 37.57 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Steen Fleig MortensenSteen Fleig Mortensen ('63) | 63 | BAC | 44.68 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Palle Okholm PedersenPalle Okholm Pedersen ('70) | 70 | DELTA | 29.77 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 500 gram | |||||||||||||||
1 | Torben SøderbergTorben Søderberg ('45) | 45 | BAC | 32.27 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mogens Uhd JepsenMogens Uhd Jepsen ('43) | 43 | Helsingør IF | 18.09 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | René NyboRené Nybo ('61) | 61 | Hvidovre AM | 40.03 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Knud Erik PedersenKnud Erik Pedersen ('60) | 60 | FIF Hillerød | 37.53 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Steen Skovgaard LarsenSteen Skovgaard Larsen ('54) | 54 | Greve Atletik | 32.99 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jens Jørgen EriksenJens Jørgen Eriksen ('54) | 54 | Dianalund IF | 17.76 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Bo Eske NielsenBo Eske Nielsen ('62) | 62 | Sparta | 31.89 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Per Elo EhlersPer Elo Ehlers ('55) | 55 | Ben Hur | 24.98 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Eli HenriksenEli Henriksen ('57) | 57 | Herlev Atletik | 24.78 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Ejner HviidEjner Hviid ('58) | 58 | Ben Hur | 16.41 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Per KlokmosePer Klokmose ('56) | 56 | Herlev Atletik | 12.11 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 700 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Bjørn MalskærBjørn Malskær ('65) | 65 | Hvidovre AM | 48.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Wojciech BielenicaWojciech Bielenica ('72) | 72 | IK Hellas | 36.26 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Michael KureMichael Kure ('71) | 71 | Amager AC | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Stig FogStig Fog ('67) | 67 | Herlev Atletik | 36.98 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sabrina Juel HerforthSabrina Juel Herforth ('91) | 91 | Greve Atletik | 1.40 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anne BrandtAnne Brandt ('68) | 68 | Ben Hur | 1.25 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Tina M NielsenTina M Nielsen ('73) | 73 | FIF Hillerød | 1.15 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Laila AnkerstjerneLaila Ankerstjerne ('65) | 65 | Greve Atletik | 1.10 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Alzhbeta Ella AlexandrovaAlzhbeta Ella Alexandrova ('71) | 71 | Herlev Atletik | 0.95 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Titi HasselriisTiti Hasselriis ('45) | 45 | Herlev Atletik | 0.95 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Lisbet HansenLisbet Hansen ('53) | 53 | Glostrup IC | 0.90 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Thea HaahrThea Haahr ('91) | 91 | Sparta | 4.80 | +0.3 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Christine RedestamChristine Redestam ('72) | 72 | Helsingør IF | 3.98 | +0.5 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Laila AnkerstjerneLaila Ankerstjerne ('65) | 65 | Greve Atletik | 4.05 | +1.5 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Marie-Louise Levy PaezMarie-Louise Levy Paez ('79) | 79 | Hvidovre AM | 3.92 | +2.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sabrina Juel HerforthSabrina Juel Herforth ('91) | 91 | Greve Atletik | 3.85 | w | +2.1 | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tina M NielsenTina M Nielsen ('73) | 73 | FIF Hillerød | 3.27 | +0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
5 | Anke HagenAnke Hagen ('66) | 66 | IK Hellas | 3.18 | +1.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
6 | Jette SvendsenJette Svendsen ('62) | 62 | FIF Hillerød | 3.11 | +1.5 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jane GustavsenJane Gustavsen ('47) | 47 | Greve Atletik | 6.90 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Titi HasselriisTiti Hasselriis ('45) | 45 | Herlev Atletik | 6.38 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Vivian KraftVivian Kraft ('66) | 66 | Hvidovre AM | 10.06 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ulla V. NielsenUlla V. Nielsen ('51) | 51 | Glostrup IC | 7.51 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Inge FaldagerInge Faldager ('48) | 48 | Hvidovre AM | 7.32 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Linda BaggeLinda Bagge ('64) | 64 | Greve Atletik | NM | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Anke HagenAnke Hagen ('66) | 66 | IK Hellas | 6.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Helle NørgaardHelle Nørgaard ('62) | 62 | Sparta | 6.81 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Anne-Marie MarthedalAnne-Marie Marthedal ('62) | 62 | Sparta | 6.17 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Randi KlokmoseRandi Klokmose ('53) | 53 | Herlev Atletik | 5.07 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maria SløkMaria Sløk ('83) | 83 | Hvidovre AM | 14.40 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tina M NielsenTina M Nielsen ('73) | 73 | FIF Hillerød | 5.53 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
11 | Titi HasselriisTiti Hasselriis ('45) | 45 | Herlev Atletik | 10.90 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maria SløkMaria Sløk ('83) | 83 | Hvidovre AM | 44.34 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Vivian KraftVivian Kraft ('66) | 66 | Hvidovre AM | 34.17 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Dorte RamlovDorte Ramlov ('60) | 60 | FIF Hillerød | 26.21 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Inge FaldagerInge Faldager ('48) | 48 | Hvidovre AM | 24.06 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lisbet KolbyeLisbet Kolbye ('63) | 63 | Amager AC | 17.06 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Ulla V. NielsenUlla V. Nielsen ('51) | 51 | Glostrup IC | 16.29 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Annette ThomsenAnnette Thomsen ('71) | 71 | Greve Atletik | 16.27 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Lisa DrageLisa Drage ('77) | 77 | Greve Atletik | 14.88 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Alzhbeta Ella AlexandrovaAlzhbeta Ella Alexandrova ('71) | 71 | Herlev Atletik | 17.52 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anne-Marie MarthedalAnne-Marie Marthedal ('62) | 62 | Sparta | 13.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Dorte RamlovDorte Ramlov ('60) | 60 | FIF Hillerød | 36.55 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Inge FaldagerInge Faldager ('48) | 48 | Hvidovre AM | 30.54 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Linda BaggeLinda Bagge ('64) | 64 | Greve Atletik | 26.45 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lisbet KolbyeLisbet Kolbye ('63) | 63 | Amager AC | 22.84 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Ulla V. NielsenUlla V. Nielsen ('51) | 51 | Glostrup IC | 21.49 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Vivian KraftVivian Kraft ('66) | 66 | Hvidovre AM | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Anne BrandtAnne Brandt ('68) | 68 | Ben Hur | 21.62 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Anne-Marie MarthedalAnne-Marie Marthedal ('62) | 62 | Sparta | 17.64 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Alzhbeta Ella AlexandrovaAlzhbeta Ella Alexandrova ('71) | 71 | Herlev Atletik | 14.51 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Randi KlokmoseRandi Klokmose ('53) | 53 | Herlev Atletik | 13.24 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maria SløkMaria Sløk ('83) | 83 | Hvidovre AM | 45.84 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jane GustavsenJane Gustavsen ('47) | 47 | Greve Atletik | 19.95 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 500 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mette B. JepsenMette B. Jepsen ('70) | 70 | Hvidovre AM | 30.60 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Dorte RamlovDorte Ramlov ('60) | 60 | FIF Hillerød | 26.80 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Annette ThomsenAnnette Thomsen ('71) | 71 | Greve Atletik | 19.92 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Judy Boe RasmussenJudy Boe Rasmussen ('67) | 67 | Greve Atletik | 16.11 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Lisbet HansenLisbet Hansen ('53) | 53 | Glostrup IC | 13.25 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Gunhild Engholm MichelsenGunhild Engholm Michelsen ('63) | 63 | DELTA | 19.79 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Randi KlokmoseRandi Klokmose ('53) | 53 | Herlev Atletik | 8.51 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram | |||||||||||||||
1 | Thea HaahrThea Haahr ('91) | 91 | Sparta | 17.23 | SB | ||||||||||
|