M 100 m Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reynier Mena Reynier Mena ('96) | 96 | CUB | 10.19 | |||||||||||
2 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 10.20 | =SB | ||||||||||
3 | Taymir Burnet Taymir Burnet ('92) | 92 | NED | 10.21 | =SB | ||||||||||
4 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 10.26 | |||||||||||
5 | Joe Ferguson Joe Ferguson | 00 | GBR | 10.29 | |||||||||||
6 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 10.31 | |||||||||||
7 | Joris van Gool Joris van Gool ('98) | 98 | NED | 10.36 | |||||||||||
8 | Adrian Brzeziński Adrian Brzeziński ('98) | 98 | POL | 10.46 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.6 | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | James Adebola James Adebola ('02) | 02 | GER | 10.49 | |||||||||||
2 | Gediminas Truskauskas Gediminas Truskauskas ('98) | 98 | LTU | 10.50 | |||||||||||
3 | Patryk Wykrota Patryk Wykrota | 00 | POL | 10.51 | |||||||||||
4 | Mateusz Siuda Mateusz Siuda ('98) | 98 | POL | 10.55 | |||||||||||
5 | Albert Komański Albert Komański | 00 | POL | 10.55 | |||||||||||
6 | Igor Bogaczyński Igor Bogaczyński ('03) | 03 | POL | 10.56 | =PB | ||||||||||
7 | Krzysztof Tomczak Krzysztof Tomczak ('01) | 01 | POL | 10.79 | |||||||||||
M 200 m Vind: +0.7 Finale A Finale | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Reynier Mena Reynier Mena ('96) | 96 | CUB | 19.95 | |||||||||||
2 | Joe Ferguson Joe Ferguson | 00 | GBR | 20.38 | |||||||||||
3 | Taymir Burnet Taymir Burnet ('92) | 92 | NED | 20.41 | SB | ||||||||||
4 | Brendon Rodney Brendon Rodney ('92) | 92 | CAN | 20.42 | |||||||||||
5 | Patryk Wykrota Patryk Wykrota | 00 | POL | 20.77 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Przemysław Słowikowski Przemysław Słowikowski ('93) | 93 | POL | 20.27 | PB | ||||||||||
2 | Gediminas Truskauskas Gediminas Truskauskas ('98) | 98 | LTU | 20.51 | SB | ||||||||||
3 | James Adebola James Adebola ('02) | 02 | GER | 20.71 | |||||||||||
4 | Albert Komański Albert Komański | 00 | POL | 20.78 | PB | ||||||||||
5 | Adrian Brzeziński Adrian Brzeziński ('98) | 98 | POL | 21.35 | |||||||||||
Finale C Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Joris van Gool Joris van Gool ('98) | 98 | NED | 20.76 | PB | ||||||||||
2 | Mateusz Siuda Mateusz Siuda ('98) | 98 | POL | 20.82 | PB | ||||||||||
3 | Dominik Kopeć Dominik Kopeć ('95) | 95 | POL | 20.85 | SB | ||||||||||
4 | Krzysztof Tomczak Krzysztof Tomczak ('01) | 01 | POL | 22.22 | PB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Karol Zalewski Karol Zalewski ('93) | 93 | POL | 45.73 | |||||||||||
2 | Mihai Sorin Dringo Mihai Sorin Dringo ('01) | 01 | ROU | 45.98 | |||||||||||
3 | Mateusz Rzeźniczak Mateusz Rzeźniczak ('98) | 98 | POL | 46.36 | |||||||||||
4 | Lewis Davey Lewis Davey | 00 | GBR | 46.52 | |||||||||||
5 | Nout Wardenburg Nout Wardenburg ('97) | 97 | NED | 47.60 | SB | ||||||||||
6 | Tymoteusz Zimny Tymoteusz Zimny ('98) | 98 | POL | 48.20 | |||||||||||
7 | Mikołaj Nawrot Mikołaj Nawrot | 00 | POL | 49.09 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Collins Kipruto Collins Kipruto ('94) | 94 | KEN | 1:44.42 | SB | ||||||||||
2 | Patryk Dobek Patryk Dobek ('94) | 94 | POL | 1:45.04 | |||||||||||
3 | Koitatoi Kidali Koitatoi Kidali ('03) | 03 | KEN | 1:45.24 | PB | ||||||||||
4 | Sigurd Tveit Sigurd Tveit | 00 | NOR | 1:45.89 | PB | ||||||||||
5 | Elliot Giles Elliot Giles ('94) | 94 | GBR | 1:46.65 | |||||||||||
6 | Filip Sasínek Filip Sasínek ('96) | 96 | CZE | 1:46.66 | |||||||||||
7 | Jakub Davidik Jakub Davidik ('02) | 02 | CZE | 1:47.08 | |||||||||||
8 | Filip Ostrowski Filip Ostrowski ('01) | 01 | POL | 1:48.13 | |||||||||||
Patryk Sieradzki Patryk Sieradzki ('98) | 98 | POL | DNF | ||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Gillian Ladwig Gillian Ladwig ('98) | 98 | GER | 5.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Piotr Lisek Piotr Lisek ('92) | 92 | POL | 5.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Robert Sobera Robert Sobera ('91) | 91 | POL | 5.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Nate Richartz Nate Richartz ('94) | 94 | USA | 5.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Dan Bárta Dan Bárta ('98) | 98 | CZE | 5.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Juho Alasaari Juho Alasaari ('03) | 03 | FIN | 5.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Michał Gawenda Michał Gawenda ('05) | 05 | POL | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lawrence Okoye Lawrence Okoye ('91) | 91 | GBR | 66.16 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Robert Urbanek Robert Urbanek ('87) | 87 | POL | 63.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Róbert Szikszai Róbert Szikszai ('94) | 94 | HUN | 63.07 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Oskar Stachnik Oskar Stachnik ('98) | 98 | POL | 59.81 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emil MikkelsenEmil Mikkelsen ('90) | 90 | DEN | 57.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Kiara Parker Kiara Parker ('96) | 96 | USA | 11.17 | |||||||||||
2 | Shockoria Wallace Shockoria Wallace ('93) | 93 | JAM | 11.42 | |||||||||||
3 | Magdalena Stefanowicz Magdalena Stefanowicz | 00 | POL | 11.45 | |||||||||||
4 | Marika Popowicz-Drapala Marika Popowicz-Drapala ('88) | 88 | POL | 11.53 | |||||||||||
5 | Kasheika Cameron Kasheika Cameron ('98) | 98 | JAM | 11.55 | |||||||||||
6 | Kristal Awuah Kristal Awuah ('99) | 99 | GBR | 11.79 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.1 | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
1 | Martyna Kotwiła Martyna Kotwiła ('99) | 99 | POL | 11.48 | |||||||||||
2 | Klaudia Adamek Klaudia Adamek ('99) | 99 | POL | 11.57 | SB | ||||||||||
3 | Astrid Glenner-FrandsenAstrid Glenner-Frandsen ('93) | 93 | DEN | 11.77 | |||||||||||
4 | Paulina Paluch Paulina Paluch ('98) | 98 | POL | 11.99 | |||||||||||
5 | Marta Zimna Marta Zimna ('02) | 02 | POL | 12.59 | |||||||||||
K 200 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Marika Popowicz-Drapala Marika Popowicz-Drapala ('88) | 88 | POL | 23.31 | |||||||||||
2 | Kiara Parker Kiara Parker ('96) | 96 | USA | 23.31 | |||||||||||
3 | Martyna Kotwiła Martyna Kotwiła ('99) | 99 | POL | 23.36 | SB | ||||||||||
4 | Magdalena Stefanowicz Magdalena Stefanowicz | 00 | POL | 23.62 | PB | ||||||||||
5 | Shockoria Wallace Shockoria Wallace ('93) | 93 | JAM | 23.76 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Kasheika Cameron Kasheika Cameron ('98) | 98 | JAM | 23.82 | SB | ||||||||||
2 | Astrid Glenner-FrandsenAstrid Glenner-Frandsen ('93) | 93 | DEN | 24.21 | SB | ||||||||||
3 | Marta Zimna Marta Zimna ('02) | 02 | POL | 25.39 | |||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Iga Baumgart-Witan Iga Baumgart-Witan ('89) | 89 | POL | 51.48 | |||||||||||
2 | Courtney Okolo Courtney Okolo ('94) | 94 | USA | 52.22 | |||||||||||
3 | Kinga Gacka Kinga Gacka ('01) | 01 | POL | 52.36 | |||||||||||
4 | Roneisha McGregor Roneisha McGregor ('97) | 97 | JAM | 53.34 | |||||||||||
5 | Andrea Bouma Andrea Bouma ('99) | 99 | NED | 53.42 | |||||||||||
6 | Laura de Witte Laura de Witte ('95) | 95 | NED | 54.19 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Katie Snowden Katie Snowden ('94) | 94 | GBR | 1:59.72 | PB | ||||||||||
2 | Angelika Sarna Angelika Sarna ('97) | 97 | POL | 1:59.99 | SB | ||||||||||
3 | Brenna Detra Brenna Detra ('95) | 95 | USA | 2:01.32 | |||||||||||
4 | Sara Kuivisto Sara Kuivisto ('91) | 91 | FIN | 2:01.85 | |||||||||||
5 | Beata Topka Beata Topka ('99) | 99 | POL | 2:07.60 | PB | ||||||||||
6 | Hanna Owczaruk Hanna Owczaruk ('07) | 07 | POL | 2:14.12 | PB | ||||||||||
Aneta Lemiesz Aneta Lemiesz ('81) | 81 | POL | DNF | pace | |||||||||||
Caterina Granz Caterina Granz ('94) | 94 | GER | DNF |