M 60 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zachary Jewell Zachary Jewell ('98) | 98 | USA | 6.69 | |||||||||||||||||||
2 | Zachaeus Beard Zachaeus Beard | 00 | USA | 6.70 | |||||||||||||||||||
3 | Antoine Evans Antoine Evans | USA | 6.72 | ||||||||||||||||||||
4 | Antonio Lay Antonio Lay | 00 | USA | 6.75 | |||||||||||||||||||
5 | Isiah Thomas Isiah Thomas ('01) | 01 | USA | 6.76 | PB | ||||||||||||||||||
6 | Dakari Charlton Dakari Charlton | USA | 6.77 | =PB | |||||||||||||||||||
7 | Kobe Gill Kobe Gill | USA | 6.80 | =PB | |||||||||||||||||||
8 | Malik Williams Malik Williams | USA | 6.86 | ||||||||||||||||||||
Indledende heats | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
Indledende 1 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Antonio Lay Antonio Lay | 00 | USA | 6.75 | |||||||||||||||||||
2 | Cameron Linville Cameron Linville | USA | 6.86 | SB | |||||||||||||||||||
3 | Matthew Brown Matthew Brown ('98) | 98 | JAM | 6.92 | |||||||||||||||||||
4 | Zachary Adee Zachary Adee ('98) | 98 | USA | 6.94 | |||||||||||||||||||
5 | Tavius Woodall Tavius Woodall | USA | 6.96 | ||||||||||||||||||||
6 | Donovan Smith Donovan Smith | USA | 6.98 | ||||||||||||||||||||
7 | Chris Ramsey Chris Ramsey ('01) | 01 | USA | 7.01 | |||||||||||||||||||
Indledende 2 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Zachaeus Beard Zachaeus Beard | 00 | USA | 6.74 | |||||||||||||||||||
2 | Dakari Charlton Dakari Charlton | USA | 6.77 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Isiah Thomas Isiah Thomas ('01) | 01 | USA | 6.80 | |||||||||||||||||||
4 | Ian Liburd Ian Liburd ('99) | 99 | SKN | 6.86 | PB | ||||||||||||||||||
5 | Dion Collier Dion Collier | USA | 6.91 | ||||||||||||||||||||
6 | Victor Smith Victor Smith | 00 | USA | 6.95 | |||||||||||||||||||
7 | Aaron Charlton Aaron Charlton | USA | 7.03 | ||||||||||||||||||||
Indledende 3 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Antoine Evans Antoine Evans | USA | 6.70 | ||||||||||||||||||||
2 | Malik Williams Malik Williams | USA | 6.82 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Ashton Sanders Ashton Sanders ('02) | 02 | USA | 6.85 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Philip Landrum Philip Landrum | USA | 6.91 | ||||||||||||||||||||
5 | Chadwick Stewart Chadwick Stewart ('01) | 01 | JAM | 6.93 | PB | ||||||||||||||||||
6 | Juwan Johnson Juwan Johnson | USA | 6.93 | ||||||||||||||||||||
7 | Travon Chance Travon Chance | USA | 6.93 | ||||||||||||||||||||
8 | Kemarri Stewart Kemarri Stewart | USA | 6.96 | ||||||||||||||||||||
Indledende 4 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Zachary Jewell Zachary Jewell ('98) | 98 | USA | 6.65 | SB | ||||||||||||||||||
2 | Kobe Gill Kobe Gill | USA | 6.80 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Aurel Tchanbi Aurel Tchanbi | USA | 6.86 | ||||||||||||||||||||
4 | Mahcoe Smith Mahcoe Smith | USA | 6.88 | ||||||||||||||||||||
5 | Tevin Wright-Rose Tevin Wright-Rose ('98) | 98 | USA | 6.89 | |||||||||||||||||||
1 | Kobe Gill Kobe Gill | USA | 6.81 | PB | |||||||||||||||||||
1 | Makai Blades Makai Blades ('02) | 02 | USA | 6.93 | PB | ||||||||||||||||||
1 | Enrico Cavagna Enrico Cavagna ('99) | 99 | ITA | 7.04 | |||||||||||||||||||
2 | Khalid Hornsby Khalid Hornsby | USA | 6.94 | ||||||||||||||||||||
2 | Josh Workman Josh Workman | USA | 7.08 | ||||||||||||||||||||
2 | Aaron Worrell Aaron Worrell ('95) | 95 | BAR | 7.13 | |||||||||||||||||||
3 | Myron Montgomery Myron Montgomery | USA | 6.96 | ||||||||||||||||||||
3 | Trystan Beckett Trystan Beckett | USA | 7.10 | PB | |||||||||||||||||||
5 | Jack Pakkebier Jack Pakkebier | USA | 7.20 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 1 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kemarri Stewart Kemarri Stewart | USA | 6.91 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Jordan Joyner Jordan Joyner ('01) | 01 | USA | 6.94 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Sam Tudor Sam Tudor | USA | 7.03 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Verrell McBride Verrell McBride | USA | 7.05 | ||||||||||||||||||||
6 | Brandon Wilkes Brandon Wilkes | 00 | USA | 7.47 | |||||||||||||||||||
Prelim 2 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Donovan Smith Donovan Smith | USA | 6.89 | SB | |||||||||||||||||||
2 | Aaron Charlton Aaron Charlton | USA | 6.92 | SB | |||||||||||||||||||
3 | Jai Moore Jai Moore | USA | 7.08 | ||||||||||||||||||||
4 | Elijah Perez Elijah Perez | USA | 7.10 | ||||||||||||||||||||
Prelim 3 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Juwan Johnson Juwan Johnson | USA | 6.85 | =PB | |||||||||||||||||||
2 | Tavius Woodall Tavius Woodall | USA | 6.91 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Daquan Berry Daquan Berry | 00 | CAN | 7.05 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Nolan Churchman Nolan Churchman | USA | 7.08 | ||||||||||||||||||||
Prelim 4 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Zachary Adee Zachary Adee ('98) | 98 | USA | 6.87 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Ashton Sanders Ashton Sanders ('02) | 02 | USA | 6.89 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Cam Hesker Cam Hesker | USA | 6.90 | ||||||||||||||||||||
4 | Ajani Ince Ajani Ince | BAR | 7.00 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 5 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tevin Wright-Rose Tevin Wright-Rose ('98) | 98 | USA | 6.89 | |||||||||||||||||||
2 | Matthew Kellerstrass Matthew Kellerstrass | USA | 6.95 | PB | |||||||||||||||||||
7 | Sam Wright Sam Wright ('07) | 07 | USA | 7.27 | |||||||||||||||||||
Prelim 6 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Dakari Charlton Dakari Charlton | USA | 6.87 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Dalen Torbert Dalen Torbert | USA | 6.99 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Kenney Solomon Kenney Solomon ('01) | 01 | USA | 7.01 | |||||||||||||||||||
4 | Brandon Powell Brandon Powell | USA | 7.06 | ||||||||||||||||||||
Prelim 7 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tad Kirby Tad Kirby ('01) | 01 | USA | 6.99 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Eddie Craig Eddie Craig | USA | 7.01 | ||||||||||||||||||||
3 | Jack Watson Jack Watson ('02) | 02 | USA | 7.03 | |||||||||||||||||||
4 | Joel Aihia Joel Aihia | USA | 7.04 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 8 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | D'eric Smith D'eric Smith | USA | 6.97 | ||||||||||||||||||||
2 | Nizar Alarahshun Nizar Alarahshun ('99) | 99 | USA | 7.07 | |||||||||||||||||||
Prelim 9 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Victor Smith Victor Smith | 00 | USA | 6.88 | PB | ||||||||||||||||||
Prelim 10 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jamar Treasure Jamar Treasure ('01) | 01 | JAM | 6.92 | |||||||||||||||||||
2 | Ian Liburd Ian Liburd ('99) | 99 | SKN | 6.92 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Malik Williams Malik Williams | USA | 6.93 | ||||||||||||||||||||
4 | Brooks King Brooks King ('99) | 99 | USA | 6.94 | |||||||||||||||||||
5 | Joel Mackey Joel Mackey | USA | 7.07 | SB | |||||||||||||||||||
6 | Xavier Hall Xavier Hall ('99) | 99 | USA | 7.07 | PB | ||||||||||||||||||
M 200 m Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Zachary Jewell Zachary Jewell ('98) | 98 | USA | 20.94 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Antoine Evans Antoine Evans | USA | 21.28 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Aurel Tchanbi Aurel Tchanbi | USA | 21.30 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Philip Landrum Philip Landrum | USA | 21.77 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Verrell McBride Verrell McBride | USA | 21.88 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale B 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Braylen Brewer Braylen Brewer | USA | 21.16 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | John Clifford John Clifford ('02) | 02 | NGR | 21.69 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Joel Mackey Joel Mackey | USA | 22.09 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Tevin Wright-Rose Tevin Wright-Rose ('98) | 98 | USA | 22.14 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Ajani Ince Ajani Ince | BAR | 22.20 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale C 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kendrick Winfield Kendrick Winfield | USA | 21.39 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Antonio Lay Antonio Lay | 00 | USA | 21.39 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Isiah Thomas Isiah Thomas ('01) | 01 | USA | 21.73 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Shemar Fletcher Shemar Fletcher ('99) | 99 | GRN | 21.82 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale D 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Dakari Charlton Dakari Charlton | USA | 21.45 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Juwan Johnson Juwan Johnson | USA | 21.78 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Donovan Smith Donovan Smith | USA | 22.17 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Tad Kirby Tad Kirby ('01) | 01 | USA | 22.29 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Daniel Bessolo Daniel Bessolo | USA | 22.36 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale E 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Anthony East III Anthony East III | USA | 21.61 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Tristan Lavan Tristan Lavan | USA | 21.87 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Zachaeus Beard Zachaeus Beard | 00 | USA | 21.94 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Jacob Hyde Jacob Hyde | USA | 22.33 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale F 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Alex Nelson Alex Nelson ('99) | 99 | USA | 21.68 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Aaron Charlton Aaron Charlton | USA | 22.05 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Nigel Mitchell Nigel Mitchell | USA | 22.14 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Joel Aihia Joel Aihia | USA | 22.32 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Daquan Berry Daquan Berry | 00 | CAN | DQ | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale G 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ashton Sanders Ashton Sanders ('02) | 02 | USA | 21.70 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Carl Luis Schmidt Carl Luis Schmidt ('01) | 01 | GER | 22.48 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale H 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Nizar Alarahshun Nizar Alarahshun ('99) | 99 | USA | 21.70 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Kobe Gill Kobe Gill | USA | 22.13 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Leondre Francis Leondre Francis | USA | 22.16 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Jayden Sloan Jayden Sloan | USA | 22.18 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale I 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tyrell Smith Tyrell Smith | USA | 21.74 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Enrico Cavagna Enrico Cavagna ('99) | 99 | ITA | 21.87 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Dervin Walker Dervin Walker | JAM | 22.28 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale J 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Reuben Nichols Reuben Nichols ('01) | 01 | LCA | 21.78 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Justin Walden Justin Walden ('01) | 01 | USA | 21.92 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Chadwick Stewart Chadwick Stewart ('01) | 01 | JAM | 22.05 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Smith D'Kari Smith D'Kari | USA | 22.23 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Dazhaun Walton Dazhaun Walton | USA | 22.29 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale K 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Khalid Hornsby Khalid Hornsby | USA | 21.83 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | William Perry William Perry | USA | 22.09 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Trystan Beckett Trystan Beckett | USA | 22.22 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Bailey Stone Bailey Stone ('99) | 99 | USA | 22.32 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale L 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Zanoah Lanham Zanoah Lanham | USA | 21.87 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Jack Watson Jack Watson ('02) | 02 | USA | 22.32 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale M 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Sam Tudor Sam Tudor | USA | 21.93 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Woyn Chatman Woyn Chatman | USA | 22.07 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Dakarai Bush Dakarai Bush | 00 | USA | 22.10 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Cameron Neely Cameron Neely ('99) | 99 | USA | 22.33 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale N 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ian Liburd Ian Liburd ('99) | 99 | SKN | 22.00 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Arnau Sagrera-Barnet Arnau Sagrera-Barnet | 00 | ESP | 22.89 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale O 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Brian Brown Brian Brown | USA | 22.12 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Jules Collignon Jules Collignon ('03) | 03 | BEL | 22.19 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
M 400 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Braylen Brewer Braylen Brewer | USA | 46.59 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Tristan Lavan Tristan Lavan | USA | 47.48 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Kendrick Winfield Kendrick Winfield | USA | 48.06 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Thomas Staines Thomas Staines ('98) | 98 | GBR | 48.20 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Daniel Bessolo Daniel Bessolo | USA | 49.74 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Nizar Alarahshun Nizar Alarahshun ('99) | 99 | USA | 47.43 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Woyn Chatman Woyn Chatman | USA | 47.47 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Reuben Nichols Reuben Nichols ('01) | 01 | LCA | 47.91 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Sam Tudor Sam Tudor | USA | 48.05 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Hayden Goodpaster Hayden Goodpaster ('99) | 99 | USA | 49.05 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Brieon Randle Brieon Randle | USA | 49.76 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Armonte Paulk Armonte Paulk | 00 | USA | 47.77 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Shirvante Knauls Shirvante Knauls | USA | 48.71 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Judah Taylor Judah Taylor ('98) | 98 | TTO | 49.05 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale D 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Shareez Hamm Shareez Hamm ('98) | 98 | USA | 48.20 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Kelton Ray Kelton Ray | USA | 48.75 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | DauJaughn Murray DauJaughn Murray | USA | 49.38 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Ethan Brickman Ethan Brickman | USA | 49.68 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Nikolasz Csókás Nikolasz Csókás | 00 | HUN | 49.71 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale E 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jax Holland Jax Holland | USA | 48.30 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Justin Walden Justin Walden ('01) | 01 | USA | 48.72 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Hayden Albright Hayden Albright | USA | 48.86 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Prince Griffin Prince Griffin | USA | 49.51 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale F 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Michael James Michael James | USA | 48.56 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Federico Crisci Federico Crisci ('98) | 98 | ITA | 48.91 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Matthew Morris Matthew Morris ('99) | 99 | USA | 49.28 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Troy Whyte Troy Whyte ('95) | 95 | JAM | 49.31 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Nick Bryant Nick Bryant | 00 | USA | 49.41 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale G 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Chance Tanner Chance Tanner ('93) | 93 | USA | 48.81 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Jayden Sloan Jayden Sloan | USA | 49.17 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | RJ Williams RJ Williams | USA | 49.33 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Dorian Craven Dorian Craven | USA | 49.60 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Michael Smith Michael Smith ('95) | 95 | USA | 49.68 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale H 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Cory Berg Cory Berg ('01) | 01 | USA | 49.04 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Rangel Miller Rangel Miller | USA | 49.42 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Nolan Churchman Nolan Churchman | USA | 49.47 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Guy Ramos Guy Ramos ('01) | 01 | USA | 49.59 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Tanner Skotnicki Tanner Skotnicki | USA | 49.59 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | Arsheal Ates Arsheal Ates | USA | 49.99 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale I 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Bailey Stone Bailey Stone ('99) | 99 | USA | 49.17 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Aljani Bridgewater Aljani Bridgewater ('98) | 98 | SKN | 49.46 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Trent Davis Trent Davis | USA | 51.91 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale J 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kemoy Willis Kemoy Willis ('99) | 99 | JAM | 49.30 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Quintin Pennels Quintin Pennels ('99) | 99 | RSA | 49.32 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Shanthamoi Brown Shanthamoi Brown ('01) | 01 | JAM | 49.38 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | PESANTE Sebastian PESANTE Sebastian | USA | 49.57 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Aaron Toben Aaron Toben | USA | 49.85 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale K 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jaiden Ventour Jaiden Ventour | USA | 49.31 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Justen O’Brien Justen O’Brien ('99) | 99 | TTO | 49.38 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Samuel Maldonado Samuel Maldonado | USA | 49.81 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
M 600 y Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Thomas Staines Thomas Staines ('98) | 98 | GBR | 1:09.65 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Aljani Bridgewater Aljani Bridgewater ('98) | 98 | SKN | 1:12.44 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale B 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kewani Campbell Kewani Campbell ('01) | 01 | JAM | 1:10.93 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Dorian Craven Dorian Craven | USA | 1:12.98 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Jack Pakkebier Jack Pakkebier | USA | 1:13.46 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale C 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Davon Beckles Davon Beckles | USA | 1:12.20 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Roneldo Rock Roneldo Rock | USA | 1:12.37 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Samuel Maldonado Samuel Maldonado | USA | 1:12.66 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Avery Stuever Avery Stuever | USA | 1:12.97 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale D 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Julio Gaitor Julio Gaitor | USA | 1:12.64 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Matthew Morris Matthew Morris ('99) | 99 | USA | 1:12.65 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Kalique St. Jean Kalique St. Jean ('99) | 99 | ANT | 1:12.67 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale E 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Nolan Churchman Nolan Churchman | USA | 1:14.08 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale F 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Brandon Wilkes Brandon Wilkes | 00 | USA | 1:15.96 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
M 800 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ethan Lang Ethan Lang | USA | 1:50.50 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Nathan Hood Nathan Hood ('98) | 98 | GRN | 1:50.55 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Dylan Burrows Dylan Burrows ('99) | 99 | AUS | 1:50.91 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Thibault Waeles Thibault Waeles ('99) | 99 | FRA | 1:50.96 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Abdelouakil Mustapha Abdelouakil Mustapha ('96) | 96 | FRA | 1:51.67 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Matt Wilson Matt Wilson ('95) | 95 | USA | 1:52.41 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
7 | Luke Stuckey Luke Stuckey | USA | 1:52.75 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Cole Willis Cole Willis | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Aden Baughman Aden Baughman | USA | 1:51.65 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Reece Sharman-Newell Reece Sharman-Newell ('02) | 02 | GBR | 1:52.18 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Aaron Mangan Aaron Mangan | 00 | IRL | 1:52.25 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Trever Medina Trever Medina | USA | 1:53.12 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Timothy Legemet Timothy Legemet | USA | 1:53.47 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | JaQuavios Harris JaQuavios Harris | USA | 1:54.01 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Colin Webber Colin Webber ('98) | 98 | USA | 1:55.17 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
9 | Daniels Bambals Daniels Bambals ('98) | 98 | LAT | 1:59.39 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
10 | Milan Todorović Milan Todorović ('94) | 94 | SRB | 2:02.52 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kewani Campbell Kewani Campbell ('01) | 01 | JAM | 1:52.88 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Derek Nugent Derek Nugent | USA | 1:54.31 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Goran Duijsters Goran Duijsters | USA | 1:54.77 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Dawson Crawley Dawson Crawley | USA | 1:54.96 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Davon Beckles Davon Beckles | USA | 1:55.53 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale D 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Lasse Funck Lasse Funck ('01) | 01 | GER | 1:54.30 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Niklas Iking Niklas Iking ('99) | 99 | GER | 1:54.79 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Daniel Mattern Daniel Mattern ('99) | 99 | USA | 1:54.86 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Kaleb Tipton Kaleb Tipton | USA | 1:54.99 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Zachery Wells Zachery Wells | USA | 1:55.43 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | Christian Arenivar Christian Arenivar | USA | 1:55.97 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
8 | Jelte van Atten Jelte van Atten ('98) | 98 | NED | 1:56.84 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale E 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kaelin Triggs Kaelin Triggs | USA | 1:55.00 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Kalique St. Jean Kalique St. Jean ('99) | 99 | ANT | 1:55.48 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale F 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tate Smithhart Tate Smithhart | USA | 1:55.24 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale G 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Liam Lynch Liam Lynch | USA | 1:55.31 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Clement Carre Clement Carre | USA | 1:55.37 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Genesis Joseph Genesis Joseph ('01) | 01 | TTO | 1:55.68 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Tarik Xavier Tarik Xavier | LCA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
M 1 mile Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Austin Miller Austin Miller ('97) | 97 | USA | 4:02.40 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Mason Strader Mason Strader ('99) | 99 | USA | 4:02.61 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Ryan Hartman Ryan Hartman ('01) | 01 | USA | 4:04.51 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Seth Simonson Seth Simonson | USA | 4:07.52 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Bennett Pascoe Bennett Pascoe ('98) | 98 | USA | 4:08.24 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Evan Johnson Evan Johnson ('94) | 94 | USA | 4:08.65 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
7 | Nikolaus Franzmair Nikolaus Franzmair ('95) | 95 | AUT | 4:09.39 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
8 | Connar Southard Connar Southard ('98) | 98 | USA | 4:11.79 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
9 | Seth Waters Seth Waters ('99) | 99 | USA | 4:12.34 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
10 | Jack Dickson Jack Dickson ('03) | 03 | GBR | 4:25.40 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Grayson Young Grayson Young | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Riley Gorham Riley Gorham | USA | 4:10.63 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Matt Moler Matt Moler | USA | 4:11.63 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Jacob Pyeatt Jacob Pyeatt | USA | 4:12.80 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | William Kershaw William Kershaw | USA | 4:13.21 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Victor Jumo Victor Jumo | USA | 4:13.33 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | Alex Kirk Alex Kirk | USA | 4:13.64 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Hayes Pateidl Hayes Pateidl | USA | 4:14.02 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
8 | Hunter Henderson Hunter Henderson | USA | 4:15.02 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
9 | JaQuavios Harris JaQuavios Harris | USA | 4:16.18 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
10 | Hector Arteaga Hector Arteaga | USA | 4:17.07 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
12 | Milan Todorović Milan Todorović ('94) | 94 | SRB | 4:30.98 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Luis Perez Luis Perez | USA | 4:17.42 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Zachery Wells Zachery Wells | USA | 4:17.74 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
M 3000 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Bryce Grahn Bryce Grahn ('98) | 98 | USA | 8:05.66 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Matthew Oglesby Matthew Oglesby ('01) | 01 | USA | 8:13.58 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Luke Lambert Luke Lambert | USA | 8:18.81 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Simpson Riley Simpson Riley | USA | 8:19.21 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Angel Contreras Angel Contreras | USA | 8:19.98 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | Grant Bradley Grant Bradley | USA | 8:21.74 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Gudisa Adnow Gudisa Adnow | USA | 8:22.59 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
8 | Diego Contreras Diego Contreras ('99) | 99 | USA | 8:22.63 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
9 | Braden Zaner Braden Zaner ('01) | 01 | USA | 8:24.27 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
10 | Ben Kahnk Ben Kahnk ('99) | 99 | USA | 8:25.36 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
11 | Julian Häßner Julian Häßner ('97) | 97 | GER | 8:26.15 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
12 | Fionn Harrington Fionn Harrington ('02) | 02 | IRL | 8:28.86 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
13 | Eric Vazquez Eric Vazquez | USA | 8:30.08 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
14 | Owen Pearce Owen Pearce | USA | 8:31.32 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
15 | Joaquin Herrera Joaquin Herrera | USA | 8:32.02 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
16 | Philipp Häßner Philipp Häßner ('97) | 97 | GER | 8:34.14 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
17 | Kailer Smith Kailer Smith | USA | 8:34.16 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
18 | Nicholas Ray Nicholas Ray ('98) | 98 | USA | 8:44.01 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
19 | Humberto Ramirez Humberto Ramirez | USA | 8:45.97 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
20 | Tucker Dahle Tucker Dahle | USA | 8:52.58 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Connar Southard Connar Southard ('98) | 98 | USA | DNF | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Mason Strader Mason Strader ('99) | 99 | USA | DNF | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Jaron Hamilton Jaron Hamilton | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Victor Jumo Victor Jumo | USA | 8:33.79 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Angel Aguirre Angel Aguirre | USA | 8:35.11 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Jackson Stinnett Jackson Stinnett | USA | 8:35.63 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Bryce Kaufmann Bryce Kaufmann | 00 | USA | 8:35.87 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Andrew Lofgren Andrew Lofgren | USA | 8:37.78 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
6 | Jason St. Pierre Jason St. Pierre | USA | 8:40.51 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Tyler Swift Tyler Swift ('02) | 02 | USA | 8:42.94 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
8 | Colby Garner Colby Garner | USA | 8:42.97 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
9 | Jared Stark Jared Stark | USA | 8:42.99 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
10 | Dylan Stoltzfus Dylan Stoltzfus | USA | 8:43.35 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
11 | Connor Young Connor Young | 00 | USA | 8:45.32 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
12 | Brendan Erwin Brendan Erwin | USA | 8:49.27 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
13 | Carson Eve Carson Eve ('01) | 01 | USA | 8:51.93 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
14 | Sadio Fenner Sadio Fenner | 00 | USA | 8:54.28 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Saba Khvichava Saba Khvichava | 00 | GEO | 8:43.91 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Hudson Lockette Hudson Lockette | USA | 8:44.53 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Juan Sebastian Garcia Juan Sebastian Garcia ('02) | 02 | USA | 8:49.12 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | William Purifoy William Purifoy | USA | 8:53.32 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
M 5000 m Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Cole Munoz Cole Munoz | USA | 14:31.50 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Angel Contreras Angel Contreras | USA | 14:42.04 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Braden Zaner Braden Zaner ('01) | 01 | USA | 14:43.66 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Adam Whitehead Adam Whitehead | USA | 14:49.46 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Johnathan Bowen Johnathan Bowen | USA | 14:49.81 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
M 60 m hæk Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Louis Rollins Louis Rollins ('96) | 96 | USA | 7.65 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Jordan Atkins Jordan Atkins | USA | 7.94 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Rashane Bartlett Rashane Bartlett ('01) | 01 | JAM | 7.95 | |||||||||||||||||||
4 | Tyler Drew Tyler Drew ('02) | 02 | USA | 8.16 | |||||||||||||||||||
5 | Jathan Deberry Jathan Deberry | USA | 8.17 | ||||||||||||||||||||
6 | Troy Whyte Troy Whyte ('95) | 95 | JAM | 8.30 | |||||||||||||||||||
7 | Parker Wormek Parker Wormek ('03) | 03 | USA | 8.43 | |||||||||||||||||||
Stephen Lane Stephen Lane | USA | DNF | |||||||||||||||||||||
Indledende heats | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
Indledende 1 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Rashane Bartlett Rashane Bartlett ('01) | 01 | JAM | 8.05 | |||||||||||||||||||
2 | Stephen Lane Stephen Lane | USA | 8.25 | ||||||||||||||||||||
3 | Xavier Hall Xavier Hall ('99) | 99 | USA | 8.29 | |||||||||||||||||||
4 | Taj Morris Taj Morris | USA | 8.30 | PB | |||||||||||||||||||
5 | Andrew Paster Andrew Paster | USA | 8.34 | SB | |||||||||||||||||||
6 | Jadarius Pigg Jadarius Pigg | USA | 8.37 | PB | |||||||||||||||||||
7 | Kolby Heinerikson Kolby Heinerikson ('01) | 01 | USA | 8.45 | |||||||||||||||||||
Indledende 2 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tyler Drew Tyler Drew ('02) | 02 | USA | 8.15 | |||||||||||||||||||
2 | Dakarai Bush Dakarai Bush | 00 | USA | 8.27 | |||||||||||||||||||
3 | Corey Perryman Corey Perryman | USA | 8.28 | ||||||||||||||||||||
4 | Hunter Jones Hunter Jones | 00 | USA | 8.33 | |||||||||||||||||||
5 | Aaron Worrell Aaron Worrell ('95) | 95 | BAR | 8.41 | |||||||||||||||||||
6 | Malachi Pipkin Malachi Pipkin | USA | 8.42 | PB | |||||||||||||||||||
7 | Savian Bush Savian Bush | USA | 8.56 | ||||||||||||||||||||
Indledende 3 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Louis Rollins Louis Rollins ('96) | 96 | USA | 7.76 | |||||||||||||||||||
2 | Troy Whyte Troy Whyte ('95) | 95 | JAM | 8.11 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Parker Wormek Parker Wormek ('03) | 03 | USA | 8.17 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Diego Andrés Diego Andrés ('02) | 02 | ESP | 8.31 | |||||||||||||||||||
5 | William Boivin William Boivin | USA | 8.38 | ||||||||||||||||||||
6 | Jack Drahota Jack Drahota | USA | 8.41 | PB | |||||||||||||||||||
7 | Dean Clarke Dean Clarke ('01) | 01 | JAM | 8.42 | |||||||||||||||||||
8 | Aaryn Anderson Aaryn Anderson | USA | 8.60 | ||||||||||||||||||||
Indledende 4 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jordan Atkins Jordan Atkins | USA | 8.05 | ||||||||||||||||||||
2 | Jathan Deberry Jathan Deberry | USA | 8.26 | ||||||||||||||||||||
3 | Joseph Clifford Joseph Clifford | 00 | USA | 8.31 | |||||||||||||||||||
4 | Shawn Getzen Shawn Getzen | USA | 8.33 | ||||||||||||||||||||
5 | Timon Dresselhaus Timon Dresselhaus | NAM | 8.53 | ||||||||||||||||||||
6 | Trey Mooney Trey Mooney | USA | 15.35 | ||||||||||||||||||||
Prelim 1 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Timon Dresselhaus Timon Dresselhaus | NAM | 8.36 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Jentezen Smith Jentezen Smith | USA | 8.50 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 2 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | William Boivin William Boivin | USA | 8.25 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Hunter Jones Hunter Jones | 00 | USA | 8.31 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Taj Morris Taj Morris | USA | 8.37 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Malachi Pipkin Malachi Pipkin | USA | 8.54 | ||||||||||||||||||||
8 | Trent Davis Trent Davis | USA | 9.12 | ||||||||||||||||||||
Prelim 3 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jack Drahota Jack Drahota | USA | 8.45 | =PB | |||||||||||||||||||
2 | Kolby Heinerikson Kolby Heinerikson ('01) | 01 | USA | 8.46 | |||||||||||||||||||
3 | Sam Wright Sam Wright ('07) | 07 | USA | 8.83 | |||||||||||||||||||
Prelim 4 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Troy Whyte Troy Whyte ('95) | 95 | JAM | 8.18 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Shawn Getzen Shawn Getzen | USA | 8.30 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Dean Clarke Dean Clarke ('01) | 01 | JAM | 8.42 | |||||||||||||||||||
Prelim 5 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Aaron Worrell Aaron Worrell ('95) | 95 | BAR | 8.35 | PB | ||||||||||||||||||
Prelim 6 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jadarius Pigg Jadarius Pigg | USA | 8.56 | ||||||||||||||||||||
Prelim 7 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ashton Turner Ashton Turner | USA | 8.55 | ||||||||||||||||||||
2 | Jack Pakkebier Jack Pakkebier | USA | 8.74 | PB | |||||||||||||||||||
6 | Reed Mason Reed Mason ('02) | 02 | USA | 9.36 | |||||||||||||||||||
7 | Brandon Wilkes Brandon Wilkes | 00 | USA | 9.62 | SB | ||||||||||||||||||
8 | Zane Nutter Zane Nutter | USA | 10.25 | ||||||||||||||||||||
M Stangspring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jonathan Vasquez Jonathan Vasquez | USA | 4.92 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Colton Emeott Colton Emeott ('01) | 01 | USA | 4.92 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Elliot Rule Elliot Rule | USA | 4.82 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Nicholas Homan Nicholas Homan | USA | 4.72 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Kaleb Allen Kaleb Allen | USA | 4.72 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Trent Davis Trent Davis | USA | 4.62 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Hunter Jones Hunter Jones | 00 | USA | 4.52 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Aaron Hunt Aaron Hunt ('01) | 01 | USA | 4.52 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
15 | Trey Mooney Trey Mooney | USA | 4.32 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Chaney Martin Chaney Martin | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Jake Anderson Jake Anderson | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Rylan Rogers Rylan Rogers | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Længdespring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Clayton Keys Clayton Keys | USA | 7.43 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Christopher Goodwin Christopher Goodwin ('98) | 98 | NZL | 7.41 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Trey Miller Trey Miller | USA | 7.29 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Henry Kiner Henry Kiner ('01) | 01 | USA | 7.26 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Kizan David Kizan David ('98) | 98 | SKN | 7.17 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Marcus Klein Marcus Klein | USA | 7.02 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | William Vail II William Vail II | USA | 7.02 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Raymon Harper Raymon Harper | USA | 6.90 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Trey Mooney Trey Mooney | USA | 6.70 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
19 | Kolby Heinerikson Kolby Heinerikson ('01) | 01 | USA | 6.46 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
22 | Jack Pakkebier Jack Pakkebier | USA | 6.31 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
24 | Nick Janke Nick Janke | USA | 6.23 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
26 | Chaney Martin Chaney Martin | USA | 6.19 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
28 | Tad Kirby Tad Kirby ('01) | 01 | USA | 6.06 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Nolan Churchman Nolan Churchman | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Trespring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Henry Kiner Henry Kiner ('01) | 01 | USA | 15.88 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Adrian Broadus Adrian Broadus | USA | 15.18 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Christopher Goodwin Christopher Goodwin ('98) | 98 | NZL | 14.82 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Passmore Mudundulu Passmore Mudundulu ('01) | 01 | USA | 14.75 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Kemuel Sloan Kemuel Sloan | USA | 14.53 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Jalal Taylor Jalal Taylor | USA | 14.36 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Taris Jackson Taris Jackson | USA | 14.24 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Aaron Jones Aaron Jones | USA | 14.22 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Kennedy Nwaneri Kennedy Nwaneri ('01) | 01 | USA | 14.16 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Joshua Tabla Joshua Tabla | USA | 14.05 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
12 | JC Ramirez JC Ramirez | USA | 13.85 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Torrion Montgomery Torrion Montgomery | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Kizan David Kizan David ('98) | 98 | SKN | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Justin Jenks Justin Jenks | USA | 19.55 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Nathaniel Miller Nathaniel Miller ('01) | 01 | USA | 19.23 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Jordan Garr Jordan Garr | USA | 18.15 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Konner Swenson Konner Swenson ('99) | 99 | USA | 17.75 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Dennis Ohene-Adu Dennis Ohene-Adu | 00 | CAN | 17.15 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Cole Sample Cole Sample ('02) | 02 | USA | 16.88 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Nathan Swadley Nathan Swadley | USA | 16.78 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Addison Snowball Addison Snowball | USA | 16.55 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Isaac Campbell Isaac Campbell | USA | 16.11 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Paden Lewis Paden Lewis | USA | 15.86 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Josh Fulmer Josh Fulmer | USA | 15.81 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
12 | Dallas Thompson Dallas Thompson | USA | 15.74 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
13 | Abner Johnson Abner Johnson ('01) | 01 | BAH | 15.51 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
14 | Sam Thimmesch Sam Thimmesch | 00 | USA | 15.19 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
15 | Alex Rodriguez Alex Rodriguez | USA | 15.15 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Travis Morrison Travis Morrison | 00 | USA | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Deandre Fyffe Deandre Fyffe ('99) | 99 | USA | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Vægtkast 15.89 kg Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Peyton Barton Peyton Barton ('99) | 99 | USA | 20.05 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Josh Fulmer Josh Fulmer | USA | 19.63 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Danniel Bailey Danniel Bailey ('99) | 99 | USA | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Nate Daugherty-Parrish Nate Daugherty-Parrish | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M 4 x 400 m stafet Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Oral Roberts Oral Roberts | USA | 3:12.32 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Ethan Hanna, Cameron Neely, Aaron Charlton, Bradley Dormeus | |||||||||||||||||||||||
2 | Indian Hills CC Indian Hills CC | USA | 3:13.21 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Justin Walden, Woyn Chatman, Sydney Peal, Kendrick Winfield | |||||||||||||||||||||||
3 | Nebraska Nebraska | USA | 3:14.94 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Cory Berg, Alex Nelson, Clayton Keys, Nick Bryant | |||||||||||||||||||||||
4 | Oklahoma Baptist Oklahoma Baptist | USA | 3:15.08 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Sayvon Milton, Marcus Petersen, Shirvante Knauls, Jax Holland | |||||||||||||||||||||||
5 | Academy Of Art Academy Of Art | USA | 3:15.16 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Markarios Page, Shareez Hamm, Ajani Ince, Abdelouakil Mustapha | |||||||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Central Missouri Central Missouri | USA | 3:14.42 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Trey Miller, Derek Nugent, Antonio Lay, Michael James | |||||||||||||||||||||||
K 60 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madison Meredith Madison Meredith ('98) | 98 | USA | 7.26 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Selena Mariel Arjona Selena Mariel Arjona ('99) | 99 | PAN | 7.40 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Lyric Holman Lyric Holman | USA | 7.45 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Danneika Lyn Danneika Lyn ('02) | 02 | CAY | 7.56 | |||||||||||||||||||
5 | Jaylen Hogue Jaylen Hogue | USA | 7.61 | PB | |||||||||||||||||||
6 | Kayla McCray Kayla McCray | USA | 7.67 | ||||||||||||||||||||
Indledende heats | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
Indledende 1 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madison Meredith Madison Meredith ('98) | 98 | USA | 7.39 | |||||||||||||||||||
2 | Ally Hammond Ally Hammond | USA | 7.72 | ||||||||||||||||||||
3 | Darria Matthias Darria Matthias | 00 | VIN | 7.77 | |||||||||||||||||||
4 | Calandra Henry Calandra Henry ('01) | 01 | USA | 7.81 | SB | ||||||||||||||||||
5 | Janyla Hoskins Janyla Hoskins | USA | 7.83 | ||||||||||||||||||||
6 | Lexie Gilbert Lexie Gilbert | USA | 7.87 | ||||||||||||||||||||
7 | Dawnnae Chatman Dawnnae Chatman | USA | 7.87 | ||||||||||||||||||||
Jamiya Morgan Jamiya Morgan | USA | DQ | |||||||||||||||||||||
Indledende 2 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Mechaela Hyacinth Mechaela Hyacinth ('99) | 99 | LCA | 7.50 | |||||||||||||||||||
2 | Kayla McCray Kayla McCray | USA | 7.65 | ||||||||||||||||||||
3 | Blakelee Winn Blakelee Winn | USA | 7.69 | ||||||||||||||||||||
4 | Delaney Weimer Delaney Weimer | USA | 7.73 | PB | |||||||||||||||||||
5 | Yaria Akers Yaria Akers | USA | 7.75 | ||||||||||||||||||||
6 | Hughasia Fyffe Hughasia Fyffe ('02) | 02 | JAM | 7.76 | |||||||||||||||||||
7 | Bryah Davis Bryah Davis | USA | 7.82 | ||||||||||||||||||||
Indledende 3 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Danneika Lyn Danneika Lyn ('02) | 02 | CAY | 7.57 | |||||||||||||||||||
2 | Lyric Holman Lyric Holman | USA | 7.57 | ||||||||||||||||||||
3 | Gabrielle Gibson Gabrielle Gibson | 00 | BAH | 7.58 | =PB | ||||||||||||||||||
4 | Christine Williams Christine Williams ('99) | 99 | USA | 7.67 | SB | ||||||||||||||||||
5 | Jia Lewis Jia Lewis | USA | 7.79 | PB | |||||||||||||||||||
6 | Avagay Morris Avagay Morris ('99) | 99 | JAM | 7.80 | |||||||||||||||||||
7 | Monea Carey Monea Carey | USA | 7.86 | ||||||||||||||||||||
Indledende 4 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Selena Mariel Arjona Selena Mariel Arjona ('99) | 99 | PAN | 7.49 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Jaylen Hogue Jaylen Hogue | USA | 7.64 | ||||||||||||||||||||
3 | Sierra Temple Sierra Temple | USA | 7.66 | SB | |||||||||||||||||||
4 | Cara Johnson Cara Johnson ('99) | 99 | USA | 7.66 | PB | ||||||||||||||||||
5 | Ariyonna Baston Ariyonna Baston | USA | 7.79 | ||||||||||||||||||||
6 | Wynter Ramos Wynter Ramos | USA | 7.81 | ||||||||||||||||||||
1 | Delaney Weimer Delaney Weimer | USA | 7.78 | PB | |||||||||||||||||||
1 | Ariyonna Baston Ariyonna Baston | USA | 7.78 | ||||||||||||||||||||
1 | Lauren Carlson Lauren Carlson | USA | 7.89 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Monea Carey Monea Carey | USA | 7.79 | ||||||||||||||||||||
2 | Tay'Maro Powell Tay'Maro Powell | USA | 7.84 | ||||||||||||||||||||
2 | Mattie Rossi Mattie Rossi | USA | 7.98 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Shavell Riley Shavell Riley ('99) | 99 | JAM | 7.87 | =PB | ||||||||||||||||||
3 | Imani Jackson Imani Jackson ('02) | 02 | USA | 7.98 | |||||||||||||||||||
3 | Anne Noëlle Clerima Anne Noëlle Clerima ('95) | 95 | FRA | 8.01 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Tamia Rayford Tamia Rayford ('99) | 99 | USA | 7.94 | SB | ||||||||||||||||||
5 | Kiana Kebbi Kiana Kebbi | USA | 7.95 | PB | |||||||||||||||||||
6 | Chisom Bright-Osigwe Chisom Bright-Osigwe | USA | 7.99 | ||||||||||||||||||||
Prelim 1 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Avagay Morris Avagay Morris ('99) | 99 | JAM | 7.70 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Margaux Shelton Margaux Shelton | USA | 7.87 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Z'Kiah Kuykendall Z'Kiah Kuykendall | USA | 7.88 | ||||||||||||||||||||
4 | Naija Keith Naija Keith | USA | 7.99 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 2 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Maya Washington Maya Washington | USA | 7.83 | ||||||||||||||||||||
2 | Giselle Badoo Giselle Badoo ('02) | 02 | USA | 7.98 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Rochelle Etienne Rochelle Etienne ('98) | 98 | LCA | 7.99 | PB | ||||||||||||||||||
Prelim 3 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Yaria Akers Yaria Akers | USA | 7.67 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Aysha Robinson Aysha Robinson | USA | 7.71 | ||||||||||||||||||||
3 | Janyla Hoskins Janyla Hoskins | USA | 7.75 | SB | |||||||||||||||||||
4 | Lexie Gilbert Lexie Gilbert | USA | 7.77 | PB | |||||||||||||||||||
5 | Kadaisha Mpwo Kadaisha Mpwo | USA | 7.85 | SB | |||||||||||||||||||
6 | Kendelle McCoy Kendelle McCoy | USA | 7.94 | ||||||||||||||||||||
Prelim 4 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Audreanae Hagan Audreanae Hagan | USA | 7.73 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Dawnnae Chatman Dawnnae Chatman | USA | 7.82 | SB | |||||||||||||||||||
3 | Laila Smith-Cleare Laila Smith-Cleare | BAH | 7.83 | ||||||||||||||||||||
Vivian Akunna Vivian Akunna | 00 | NGR | DNF | ||||||||||||||||||||
Prelim 5 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jia Lewis Jia Lewis | USA | 7.80 | =PB | |||||||||||||||||||
2 | Briana Johnson Briana Johnson ('89) | 89 | USA | 7.84 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Shakiah Randall Shakiah Randall | USA | 7.87 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Judith Bediako Judith Bediako | USA | 7.88 | SB | |||||||||||||||||||
5 | Lenetta Lee Lenetta Lee | USA | 7.90 | PB | |||||||||||||||||||
6 | Ray-donna Lee Ray-donna Lee | 00 | JAM | 8.00 | |||||||||||||||||||
Prelim 6 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Indea Cartwright Indea Cartwright ('02) | 02 | BAH | 7.64 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Brianna Guy Brianna Guy | USA | 7.86 | ||||||||||||||||||||
3 | Kahliyah Anderson Kahliyah Anderson | USA | 7.91 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Kierra Hicks Kierra Hicks | USA | 7.93 | PB | |||||||||||||||||||
5 | Siby Yao Siby Yao | USA | 7.94 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 7 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Hughasia Fyffe Hughasia Fyffe ('02) | 02 | JAM | 7.73 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Grace Wormek Grace Wormek | USA | 7.88 | SB | |||||||||||||||||||
3 | Cederia Ellis Cederia Ellis | USA | 7.89 | PB | |||||||||||||||||||
4 | Kendra Clary Kendra Clary | USA | 7.90 | ||||||||||||||||||||
Prelim 8 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Cara Johnson Cara Johnson ('99) | 99 | USA | 7.68 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Madelyn Marquez Madelyn Marquez ('02) | 02 | USA | 7.91 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Kimeisha Star Kimeisha Star | USA | 8.00 | ||||||||||||||||||||
Prelim 9 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Lajada Owens Lajada Owens | USA | 7.90 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Asia Robertson Asia Robertson | USA | 7.90 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Ashley Childers Ashley Childers | USA | 7.93 | SB | |||||||||||||||||||
4 | Charity Obazughanmwen Charity Obazughanmwen ('03) | 03 | CAN | 8.00 | |||||||||||||||||||
Corinne Thorpe Corinne Thorpe | USA | DQ | |||||||||||||||||||||
Prelim 10 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Wynter Ramos Wynter Ramos | USA | 7.80 | =PB | |||||||||||||||||||
2 | Bryah Davis Bryah Davis | USA | 7.80 | ||||||||||||||||||||
3 | Kennedy Smith Kennedy Smith ('98) | 98 | USA | 7.84 | SB | ||||||||||||||||||
K 200 m Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Christine Williams Christine Williams ('99) | 99 | USA | 24.07 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Gabrielle Gibson Gabrielle Gibson | 00 | BAH | 24.22 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Jaylah Walker Jaylah Walker | USA | 24.31 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Mechaela Hyacinth Mechaela Hyacinth ('99) | 99 | LCA | 24.50 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Lyric Holman Lyric Holman | USA | 24.84 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale B 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Selena Mariel Arjona Selena Mariel Arjona ('99) | 99 | PAN | 24.34 | NR | Oversized bane | |||||||||||||||||
2 | Zara Brown Zara Brown ('02) | 02 | IVB | 24.98 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Ombretta Minkue-Meye Ombretta Minkue-Meye ('96) | 96 | FRA | 25.21 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Luisaris Toledo Luisaris Toledo ('92) | 92 | VEN | 24.73 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale D 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jaylen Hogue Jaylen Hogue | USA | 24.74 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale E 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kayla McCray Kayla McCray | USA | 24.88 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale F 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Wynter Ramos Wynter Ramos | USA | 24.97 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale H 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
2 | Anne Noëlle Clerima Anne Noëlle Clerima ('95) | 95 | FRA | 25.76 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale M 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
2 | Mattie Rossi Mattie Rossi | USA | 26.10 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Lynzi Miller Lynzi Miller | USA | 26.22 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Erine Collard Erine Collard ('03) | 03 | BEL | 26.39 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
K 400 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Luisaris Toledo Luisaris Toledo ('92) | 92 | VEN | 54.73 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Maria Diamond Maria Diamond ('99) | 99 | NGR | 55.64 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Kahliyah Anderson Kahliyah Anderson | USA | 56.27 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Chardae Overstreet Chardae Overstreet | USA | 56.33 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Joanna Rogers Joanna Rogers ('01) | 01 | TTO | 58.03 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Lucy Steinmeyer Lucy Steinmeyer ('99) | 99 | GER | 55.30 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Hanna Williams Hanna Williams | USA | 55.68 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Ombretta Minkue-Meye Ombretta Minkue-Meye ('96) | 96 | FRA | 56.03 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Jameaka Mannings Jameaka Mannings | 00 | JAM | 56.19 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Anne Noëlle Clerima Anne Noëlle Clerima ('95) | 95 | FRA | 56.31 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Tyler Rose Tyler Rose | USA | 56.89 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Taylor James Taylor James | USA | 55.66 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Kiayra Holmes Kiayra Holmes | USA | 56.59 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | LaNea Wallace LaNea Wallace | USA | 56.75 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Aliyah George Aliyah George | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
Finale D 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Tiffany Hughey Tiffany Hughey | 00 | USA | 56.82 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Shevanae Thomas Shevanae Thomas ('03) | 03 | JAM | 56.99 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Emerson Tice Emerson Tice ('98) | 98 | USA | 57.99 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Chloe Saenz Chloe Saenz | USA | 58.05 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale E 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ramonia Clarke Ramonia Clarke | 00 | JAM | 56.87 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Laia Gonzalez Laia Gonzalez ('98) | 98 | ESP | 57.77 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Maysha Vickers Maysha Vickers | USA | 58.10 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Shantae George Shantae George ('03) | 03 | GUY | 58.84 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
5 | Tyshi Reynolds Tyshi Reynolds | USA | 58.93 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale F 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Karlie Moore Karlie Moore ('01) | 01 | CAN | 57.62 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Blakelee Winn Blakelee Winn | USA | 57.65 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Alex Foote Alex Foote | USA | 57.79 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Alice Coisne Alice Coisne ('99) | 99 | FRA | 58.83 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale G 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madison Burt Madison Burt ('99) | 99 | USA | 57.80 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Charleyanse Howard Charleyanse Howard | USA | 58.76 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale H 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Mattie Rossi Mattie Rossi | USA | 58.22 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Temira Goods Temira Goods | USA | 58.73 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale I 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Kaitlyn Johnson Kaitlyn Johnson ('01) | 01 | USA | 58.56 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale K 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Erine Collard Erine Collard ('03) | 03 | BEL | 59.64 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
K 800 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Yasmine Hernandez Yasmine Hernandez | USA | 2:09.38 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Jana Shawver Jana Shawver ('99) | 99 | USA | 2:10.61 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Aliyah Simmons Aliyah Simmons | USA | 2:11.10 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Hailey Streff Hailey Streff | USA | 2:11.36 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Kinga Szarzyńska Kinga Szarzyńska ('95) | 95 | POL | 2:12.93 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Bailey Blake Bailey Blake | USA | 2:13.70 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Marian Ledesma Marian Ledesma | USA | 2:13.77 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
8 | Sierra Williams Sierra Williams ('01) | 01 | USA | 2:14.00 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Mariah Elmore Mariah Elmore | USA | 2:12.67 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Aubry Donley Aubry Donley | USA | 2:12.87 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Rianna Vidales Rianna Vidales | USA | 2:14.41 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Helen Braybrook Helen Braybrook ('02) | 02 | GBR | 2:15.36 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Lina Hanich Lina Hanich ('02) | 02 | GER | 2:13.58 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Alexis Adams Alexis Adams | USA | 2:14.41 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Katie Bean Katie Bean | USA | 2:14.61 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale D 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Anna Bommes Anna Bommes ('02) | 02 | GER | 2:17.88 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
K 1 mile Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Yasmine Hernandez Yasmine Hernandez | USA | 4:43.87 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
2 | Hailey Streff Hailey Streff | USA | 4:47.05 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
3 | Adrena Mazzei Adrena Mazzei | USA | 4:48.90 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
4 | Claire McCune Claire McCune | USA | 4:49.32 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Natália Novák Natália Novák ('98) | 98 | HUN | 4:51.76 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
6 | Katie McCune Katie McCune | USA | 4:54.43 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
7 | Sierra Williams Sierra Williams ('01) | 01 | USA | 4:55.70 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
8 | Kate Dawson Kate Dawson ('02) | 02 | USA | 4:56.65 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
9 | Emme O’Donnell Emme O’Donnell | USA | 4:58.49 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
10 | Megan Lundstrom Megan Lundstrom | USA | 4:59.13 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
Finale B 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
5 | Carlota Soler Carlota Soler ('03) | 03 | ESP | 5:06.31 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
K 3000 m Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
10 | Marie Møller SchmidtMarie Møller Schmidt ('01) | 01 | DEN | 10:41.61 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Finale C 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Natália Novák Natália Novák ('98) | 98 | HUN | 9:45.98 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
2 | Alice Newcombe Alice Newcombe ('98) | 98 | GBR | 9:58.28 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
3 | Sophia Oury Sophia Oury | 00 | USA | 10:09.02 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
4 | Angelique Antonini Angelique Antonini ('02) | 02 | USA | 10:12.17 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Jenna Thorman Jenna Thorman ('97) | 97 | USA | DNF | Oversized bane | |||||||||||||||||||
K 5000 m Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madison Nash Madison Nash | USA | 17:22.23 | Oversized bane | |||||||||||||||||||
5 | Nieves Megias Nieves Megias ('01) | 01 | ESP | 17:49.21 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
10 | Amber Owens Amber Owens ('99) | 99 | GBR | 18:02.38 | Oversized bane | ||||||||||||||||||
Cynthia Togom Cynthia Togom | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||||||||||
K 60 m hæk 84.0 cm Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Gabrielle Gibson Gabrielle Gibson | 00 | BAH | 8.30 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Safiya John Safiya John ('01) | 01 | TTO | 8.35 | PB | ||||||||||||||||||
3 | Indea Cartwright Indea Cartwright ('02) | 02 | BAH | 8.40 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Trace Mosby Trace Mosby ('98) | 98 | USA | 8.50 | PB | ||||||||||||||||||
5 | Jaylah Walker Jaylah Walker | USA | 8.51 | ||||||||||||||||||||
6 | Kiara Smith Kiara Smith | USA | 8.61 | SB | |||||||||||||||||||
7 | Johanna Ilves Johanna Ilves ('99) | 99 | EST | 8.67 | |||||||||||||||||||
Laqwasia Stepney Laqwasia Stepney | 00 | USA | DQ | ||||||||||||||||||||
Indledende heats | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
Indledende 1 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Safiya John Safiya John ('01) | 01 | TTO | 8.45 | |||||||||||||||||||
2 | Jaylah Walker Jaylah Walker | USA | 8.48 | PB | |||||||||||||||||||
3 | Trace Mosby Trace Mosby ('98) | 98 | USA | 8.60 | |||||||||||||||||||
4 | Claire Luallen Claire Luallen | USA | 8.75 | SB | |||||||||||||||||||
5 | Blakelee Winn Blakelee Winn | USA | 8.85 | ||||||||||||||||||||
6 | Precious Olatunji Precious Olatunji | USA | 8.87 | ||||||||||||||||||||
7 | MyKaela Alfred MyKaela Alfred | USA | 8.91 | ||||||||||||||||||||
8 | Ayana Harris Ayana Harris | USA | 8.96 | ||||||||||||||||||||
Indledende 2 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Laqwasia Stepney Laqwasia Stepney | 00 | USA | 8.48 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Kerrigan Myers Kerrigan Myers ('02) | 02 | USA | 8.72 | |||||||||||||||||||
3 | Madelyn Marquez Madelyn Marquez ('02) | 02 | USA | 8.73 | |||||||||||||||||||
4 | Audreanae Hagan Audreanae Hagan | USA | 8.75 | ||||||||||||||||||||
5 | Rachel Hamel Rachel Hamel ('01) | 01 | USA | 9.00 | PB | ||||||||||||||||||
6 | Isabel Daines Isabel Daines ('02) | 02 | AUS | 9.06 | |||||||||||||||||||
Shanette Allison Shanette Allison | 00 | JAM | DNF | ||||||||||||||||||||
Indledende 3 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Indea Cartwright Indea Cartwright ('02) | 02 | BAH | 8.48 | |||||||||||||||||||
2 | Mattie Rossi Mattie Rossi | USA | 8.78 | ||||||||||||||||||||
3 | Laia Gonzalez Laia Gonzalez ('98) | 98 | ESP | 8.82 | SB | ||||||||||||||||||
4 | Cornesia Calhoun-White Cornesia Calhoun-White | USA | 8.83 | ||||||||||||||||||||
5 | Talia Emerson Talia Emerson ('01) | 01 | USA | 8.88 | PB | ||||||||||||||||||
6 | Hannah Vanbuskirk Hannah Vanbuskirk | USA | 8.98 | ||||||||||||||||||||
Indledende 4 12.2. | 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Gabrielle Gibson Gabrielle Gibson | 00 | BAH | 8.41 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Kiara Smith Kiara Smith | USA | 8.62 | SB | |||||||||||||||||||
3 | Johanna Ilves Johanna Ilves ('99) | 99 | EST | 8.70 | |||||||||||||||||||
4 | Sarah Prickett Sarah Prickett | USA | 8.81 | ||||||||||||||||||||
5 | Leandria Elam Leandria Elam | USA | 8.90 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 1 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Precious Olatunji Precious Olatunji | USA | 8.99 | ||||||||||||||||||||
2 | Madison Burt Madison Burt ('99) | 99 | USA | 9.00 | PB | ||||||||||||||||||
4 | Irian Padulles Irian Padulles ('02) | 02 | ESP | 9.58 | =PB | ||||||||||||||||||
Prelim 2 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Hannah Vanbuskirk Hannah Vanbuskirk | USA | 8.86 | SB | |||||||||||||||||||
2 | Ayana Harris Ayana Harris | USA | 8.87 | ||||||||||||||||||||
3 | Isabel Daines Isabel Daines ('02) | 02 | AUS | 8.95 | |||||||||||||||||||
Prelim 3 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madelyn Marquez Madelyn Marquez ('02) | 02 | USA | 8.71 | |||||||||||||||||||
2 | Blakelee Winn Blakelee Winn | USA | 8.80 | ||||||||||||||||||||
Prelim 4 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Talia Emerson Talia Emerson ('01) | 01 | USA | 9.00 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Alysa Henry Alysa Henry | USA | 9.08 | SB | |||||||||||||||||||
Prelim 5 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Sarah Prickett Sarah Prickett | USA | 8.79 | PB | |||||||||||||||||||
2 | Ally Hammond Ally Hammond | USA | 8.88 | =PB | |||||||||||||||||||
3 | Bria Armstrong Bria Armstrong | USA | 8.91 | PB | |||||||||||||||||||
Prelim 6 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Lynzi Miller Lynzi Miller | USA | 9.23 | ||||||||||||||||||||
Prelim 7 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
4 | Luisa Fischer Luisa Fischer ('02) | 02 | GER | 9.69 | |||||||||||||||||||
Prelim 9 11.2. | 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Laia Gonzalez Laia Gonzalez ('98) | 98 | ESP | 8.84 | SB | ||||||||||||||||||
2 | Leandria Elam Leandria Elam | USA | 8.97 | PB | |||||||||||||||||||
K Stangspring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Arantxa Cortez Arantxa Cortez | USA | 3.51 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Channa Hines Channa Hines | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Længdespring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Safiya John Safiya John ('01) | 01 | TTO | 6.08 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Ieva Turķe Ieva Turķe ('98) | 98 | LAT | 6.00 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Laqwasia Stepney Laqwasia Stepney | 00 | USA | 5.96 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Favour Wanjoku Favour Wanjoku | USA | 5.94 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Claire Luallen Claire Luallen | USA | 5.92 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Shalom Olotu Shalom Olotu | USA | 5.87 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Luisaris Toledo Luisaris Toledo ('92) | 92 | VEN | 5.81 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Camryn Holloman Camryn Holloman | USA | 5.76 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Trace Mosby Trace Mosby ('98) | 98 | USA | 5.75 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Anisha Henderson Anisha Henderson | USA | 5.60 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Alysa Henry Alysa Henry | USA | 5.58 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
13 | Hannah Vanbuskirk Hannah Vanbuskirk | USA | 5.48 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
19 | Mattie Rossi Mattie Rossi | USA | 5.30 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
25 | Lynzi Miller Lynzi Miller | USA | 5.19 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
27 | Romane Baudin Romane Baudin | 00 | FRA | 5.14 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Siby Yao Siby Yao | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Trespring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ieva Turķe Ieva Turķe ('98) | 98 | LAT | 12.62 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Kayla Goodwin Kayla Goodwin ('01) | 01 | NZL | 12.26 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Taylor Coleman Taylor Coleman | USA | 12.15 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Keyann Wilson Keyann Wilson | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Bailey Gilbert Bailey Gilbert | USA | NM | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Elizabeth Schwerdtfeger Elizabeth Schwerdtfeger ('01) | 01 | USA | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Ashlan Burton Ashlan Burton | USA | 16.24 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Katherine Higgins Katherine Higgins | USA | 15.19 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Jenna McKinley Jenna McKinley | USA | 15.06 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Camryn Williams Camryn Williams ('99) | 99 | USA | 13.92 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Deonmonique Granville Deonmonique Granville | USA | 13.61 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Heather Graham Heather Graham | USA | 13.58 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Sarah Fajer Sarah Fajer | 00 | USA | 13.55 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Cara Mason Cara Mason ('99) | 99 | USA | 13.36 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Joelle Stewart Joelle Stewart ('98) | 98 | JAM | 13.32 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Samantha Cerra Samantha Cerra | USA | 12.97 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Brooklyn House Brooklyn House | USA | 12.93 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
12 | Kortney Schutt Kortney Schutt | USA | 12.81 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
13 | Cooper Monn Cooper Monn ('99) | 99 | USA | 12.71 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
14 | Taylor Milleson Taylor Milleson | 00 | USA | 12.59 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
15 | Saquana Washington Saquana Washington | USA | 12.56 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
16 | Octavia Duncan Octavia Duncan ('01) | 01 | USA | 12.29 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
17 | Collier Madison Collier Madison | USA | 12.27 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
18 | Jessica Rhoads Jessica Rhoads | USA | 12.26 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
19 | Quinn Weakley Quinn Weakley | USA | 12.15 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
20 | Samantha Wallis Samantha Wallis | USA | 12.07 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
21 | Alysa Henry Alysa Henry | USA | 12.05 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
22 | Shonase Collins Shonase Collins | USA | 12.02 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
30 | Luisa Fischer Luisa Fischer ('02) | 02 | GER | 11.20 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Vægtkast 9.08 kg Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Rachael Molloy Rachael Molloy | USA | 17.92 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Ashlan Burton Ashlan Burton | USA | 17.56 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Kortney Schutt Kortney Schutt | USA | 17.45 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Cooper Monn Cooper Monn ('99) | 99 | USA | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Højdespring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Hunter Jones Hunter Jones | 00 | USA | 2.16 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Mitchell Fairless Mitchell Fairless | USA | 2.09 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Caleb Snowden Caleb Snowden | USA | 2.06 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Aaron Worrell Aaron Worrell ('95) | 95 | BAR | 2.06 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Raymon Harper Raymon Harper | USA | 2.06 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Blake Morgan Blake Morgan | USA | 2.03 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Brendan Jewell Brendan Jewell | USA | 2.03 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | My'Kell Beck My'Kell Beck | USA | 2.00 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Zane Nutter Zane Nutter | USA | 1.97 | SB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Nick Janke Nick Janke | USA | 1.97 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Trey Mooney Trey Mooney | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Stangspring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Garrison Hughes Garrison Hughes ('99) | 99 | USA | 5.22 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Ryan Stanley Ryan Stanley | USA | 5.12 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Dorian Chaigneau Dorian Chaigneau | 00 | FRA | 5.12 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Jack Hodge Jack Hodge | USA | 5.02 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Kylor Aguilar Kylor Aguilar ('02) | 02 | USA | 5.02 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Jacob Clark Jacob Clark ('02) | 02 | GBR | 4.92 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Cameron Johnson Cameron Johnson | 00 | USA | 4.92 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Jonathon Wall Jonathon Wall ('01) | 01 | USA | 4.82 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Drake Burton Drake Burton ('99) | 99 | USA | 4.82 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Austin Parrish Austin Parrish ('99) | 99 | USA | 4.82 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Mark Faber Mark Faber | USA | 4.82 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
12 | Joseph Nickell Joseph Nickell | USA | 4.62 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Alex Hindman Alex Hindman ('98) | 98 | USA | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Reagan Ulrich Reagan Ulrich ('01) | 01 | USA | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Vincent Hobbie Vincent Hobbie ('97) | 97 | GER | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Højdespring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Jada Shanklin Jada Shanklin | USA | 1.75 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Chinenye Agina Chinenye Agina | 00 | USA | 1.72 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Daelin Switzer Daelin Switzer ('01) | 01 | USA | 1.72 | =PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Brooklyn Miller Brooklyn Miller | USA | 1.72 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Erica Schamel Erica Schamel ('02) | 02 | USA | 1.69 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Madi Scholl Madi Scholl ('99) | 99 | USA | 1.69 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Allie Hensley Allie Hensley | USA | 1.69 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Annmarie Tyson Annmarie Tyson | USA | 1.69 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Luisa Fischer Luisa Fischer ('02) | 02 | GER | 1.66 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
15 | Brylan Williams Brylan Williams ('99) | 99 | USA | 1.56 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Stangspring Inde 12.2. Finale A Finale | Inde 12.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Madi Wulfekotter Madi Wulfekotter | USA | 4.26 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Isabelle Peters Isabelle Peters | USA | 4.16 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Kyla Davis Kyla Davis ('03) | 03 | USA | 4.06 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Jessica Gardner Jessica Gardner ('01) | 01 | USA | 3.96 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Andrianna Jacobs Andrianna Jacobs ('97) | 97 | USA | 3.96 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Kinsey Laird Kinsey Laird ('98) | 98 | USA | 3.86 | =SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Megan McManis Megan McManis ('02) | 02 | USA | 3.86 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Allie Barrett Allie Barrett ('99) | 99 | USA | 3.76 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Katie Candrl Katie Candrl | USA | 3.61 | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Cassie Jennings Cassie Jennings | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Sierra White Sierra White | 00 | USA | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Katie Carter Katie Carter | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Højdespring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
1 | Antiwain Jones Antiwain Jones ('02) | 02 | USA | 2.00 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Chaney Martin Chaney Martin | USA | 1.88 | PB | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Kemuel Sloan Kemuel Sloan | USA | NH | |||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K Højdespring Inde 11.2. Finale A Finale | Inde 11.2. | ||||||||||||||||||||||
9 | Kerrigan Myers Kerrigan Myers ('02) | 02 | USA | 1.54 | |||||||||||||||||||
|