M 100 m 8.5. Vind: +0.5 Finale A Finale | 8.5. | Vind: +0.5 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 10.24 | SB | |||||
2 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 10.33 | PB | |||||
3 | Henricho Bruintjies Henricho Bruintjies ('93) | 93 | RSA | 10.38 | ||||||
4 | Gideon Trotter Gideon Trotter ('92) | 92 | RSA | 10.47 | ||||||
5 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.56 | ||||||
6 | Mlandvo Shongwe Mlandvo Shongwe ('93) | 93 | SWZ | 10.65 | ||||||
7 | Brent Stevens Brent Stevens ('90) | 90 | RSA | 10.67 | ||||||
Semifinale | 8.5. | |||||||||
Semi 1 8.5. Vind: +2.1 | 8.5. | Vind: +2.1 | ||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 10.27 | w | |||||
2 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.42 | w | |||||
3 | Francis Zimwara Francis Zimwara ('86) | 86 | ZIM | 10.49 | w | |||||
4 | Danie Van Blerk Danie Van Blerk ('91) | 91 | RSA | 10.61 | w | |||||
5 | Marvin Bonde Marvin Bonde ('84) | 84 | ZIM | 10.62 | w | |||||
6 | Kenneth Chimbwana Kenneth Chimbwana | ZIM | 10.79 | w | ||||||
Semi 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Henricho Bruintjies Henricho Bruintjies ('93) | 93 | RSA | 10.26 | SB | |||||
2 | Mlandvo Shongwe Mlandvo Shongwe ('93) | 93 | SWZ | 10.58 | PB | |||||
3 | Leeroy Henriette Leeroy Henriette ('91) | 91 | SEY | 10.63 | PB | |||||
4 | Itai Vambe Itai Vambe ('89) | 89 | ZIM | 10.76 | SB | |||||
5 | Bongumusa Dlamini Bongumusa Dlamini | SWZ | 10.79 | PB | ||||||
Semi 3 8.5. Vind: +0.9 | 8.5. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 10.26 | SB | |||||
2 | Gideon Trotter Gideon Trotter ('92) | 92 | RSA | 10.27 | SB | |||||
3 | Brent Stevens Brent Stevens ('90) | 90 | RSA | 10.57 | ||||||
4 | Dewald Steyn Dewald Steyn ('93) | 93 | RSA | 10.75 | ||||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Lebogang Moeng Lebogang Moeng ('89) | 89 | RSA | 10.55 | ||||||
2 | Marvin Bonde Marvin Bonde ('84) | 84 | ZIM | 10.80 | SB | |||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 10.40 | PB | |||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Gideon Trotter Gideon Trotter ('92) | 92 | RSA | 10.45 | ||||||
2 | Mlandvo Shongwe Mlandvo Shongwe ('93) | 93 | SWZ | 10.64 | PB | |||||
3 | Brent Stevens Brent Stevens ('90) | 90 | RSA | 10.70 | ||||||
Indledende 4 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Leeroy Henriette Leeroy Henriette ('91) | 91 | SEY | 10.70 | PB | |||||
Indledende 5 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Francis Zimwara Francis Zimwara ('86) | 86 | ZIM | 10.60 | ||||||
2 | Dewald Steyn Dewald Steyn ('93) | 93 | RSA | 10.65 | ||||||
Indledende 6 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 10.50 | ||||||
2 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.60 | ||||||
Indledende 7 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Henricho Bruintjies Henricho Bruintjies ('93) | 93 | RSA | 10.41 | ||||||
2 | Danie Van Blerk Danie Van Blerk ('91) | 91 | RSA | 10.73 | ||||||
M 200 m 9.5. Vind: -0.3 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 20.51 | PB | |||||
2 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 20.81 | ||||||
3 | Francis Zimwara Francis Zimwara ('86) | 86 | ZIM | 21.10 | ||||||
4 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 21.15 | ||||||
5 | Emile Erasmus Emile Erasmus ('92) | 92 | RSA | 21.27 | ||||||
6 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 21.32 | ||||||
7 | Leeroy Henriette Leeroy Henriette ('91) | 91 | SEY | 21.44 | ||||||
Semifinale | 9.5. | |||||||||
Semi 1 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 20.85 | SB | |||||
2 | Francis Zimwara Francis Zimwara ('86) | 86 | ZIM | 20.92 | SB | |||||
3 | Tshepiso Kabi Tshepiso Kabi ('95) | 95 | RSA | 21.49 | PB | |||||
4 | Dewald Steyn Dewald Steyn ('93) | 93 | RSA | 21.56 | ||||||
5 | Ngoni Makusha Ngoni Makusha ('94) | 94 | ZIM | 21.82 | PB | |||||
6 | Marco Gerritsen Marco Gerritsen | RSA | 21.86 | PB | ||||||
Semi 2 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 20.56 | PB | |||||
2 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 20.71 | PB | |||||
3 | Lebogang Moeng Lebogang Moeng ('89) | 89 | RSA | 20.81 | ||||||
4 | Tjimbatu Kauajo Tjimbatu Kauajo | NAM | 21.57 | |||||||
5 | Danie Van Blerk Danie Van Blerk ('91) | 91 | RSA | 21.78 | ||||||
Semi 3 9.5. Vind: -0.4 | 9.5. | Vind: -0.4 | ||||||||
1 | Emile Erasmus Emile Erasmus ('92) | 92 | RSA | 21.08 | SB | |||||
2 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 21.13 | PB | |||||
3 | Leeroy Henriette Leeroy Henriette ('91) | 91 | SEY | 21.26 | SB | |||||
4 | Oscar Mavundla Oscar Mavundla ('92) | 92 | RSA | 21.67 | PB | |||||
5 | Isaak Van Wyk Isaak Van Wyk ('89) | 89 | RSA | 21.75 | ||||||
Indledende heats | 9.5. | |||||||||
Indledende 1 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 21.53 | ||||||
2 | Dewald Steyn Dewald Steyn ('93) | 93 | RSA | 21.54 | ||||||
Indledende 2 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 21.41 | SB | |||||
2 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 21.60 | SB | |||||
Indledende 3 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Roscoe Engel Roscoe Engel ('89) | 89 | RSA | 21.24 | ||||||
2 | Tjimbatu Kauajo Tjimbatu Kauajo | NAM | 21.59 | |||||||
3 | Isaak Van Wyk Isaak Van Wyk ('89) | 89 | RSA | 21.79 | ||||||
Indledende 4 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Francis Zimwara Francis Zimwara ('86) | 86 | ZIM | 20.98 | SB | |||||
2 | Mlandvo Shongwe Mlandvo Shongwe ('93) | 93 | SWZ | 21.61 | SB | |||||
Indledende 5 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Danie Van Blerk Danie Van Blerk ('91) | 91 | RSA | 21.78 | ||||||
Indledende 6 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Lebogang Moeng Lebogang Moeng ('89) | 89 | RSA | 21.68 | ||||||
2 | Tshepiso Kabi Tshepiso Kabi ('95) | 95 | RSA | 21.73 | ||||||
Indledende 7 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Leeroy Henriette Leeroy Henriette ('91) | 91 | SEY | 21.36 | SB | |||||
2 | Emile Erasmus Emile Erasmus ('92) | 92 | RSA | 21.39 | ||||||
3 | Neddy Marie Neddy Marie ('89) | 89 | SEY | 21.76 | SB | |||||
M 400 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Barend Koekemoer Barend Koekemoer ('95) | 95 | RSA | 45.42 | PB | |||||
2 | Ofentse Mogawane Ofentse Mogawane ('82) | 82 | RSA | 45.51 | SB | |||||
3 | Thapelo Phora Thapelo Phora ('91) | 91 | RSA | 45.91 | PB | |||||
4 | Shaun de Jager Shaun de Jager ('91) | 91 | RSA | 46.03 | SB | |||||
5 | Ranti Dikgale Ranti Dikgale ('87) | 87 | RSA | 46.32 | PB | |||||
6 | Nijel Amos Nijel Amos ('94) | 94 | BOT | 46.38 | SB | |||||
7 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 46.90 | PB | |||||
8 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 47.22 | ||||||
Semifinale | 8.5. | |||||||||
Semi 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Ofentse Mogawane Ofentse Mogawane ('82) | 82 | RSA | 46.43 | ||||||
2 | Nijel Amos Nijel Amos ('94) | 94 | BOT | 46.78 | SB | |||||
3 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 46.88 | ||||||
4 | Victor Aladesanimi Victor Aladesanimi ('84) | 84 | NGR | 47.85 | PB | |||||
Semi 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Barend Koekemoer Barend Koekemoer ('95) | 95 | RSA | 46.34 | ||||||
2 | Shaun de Jager Shaun de Jager ('91) | 91 | RSA | 47.07 | ||||||
3 | Ashley Hlungwani Ashley Hlungwani ('91) | 91 | RSA | 47.16 | ||||||
4 | Nigel Tom Nigel Tom ('95) | 95 | ZIM | 47.80 | ||||||
Semi 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Ranti Dikgale Ranti Dikgale ('87) | 87 | RSA | 46.81 | ||||||
2 | Thapelo Phora Thapelo Phora ('91) | 91 | RSA | 46.90 | PB | |||||
3 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 46.96 | PB | |||||
4 | Oscar Mavundla Oscar Mavundla ('92) | 92 | RSA | 48.34 | ||||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Nijel Amos Nijel Amos ('94) | 94 | BOT | 47.13 | SB | |||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Ofentse Mogawane Ofentse Mogawane ('82) | 82 | RSA | 46.35 | ||||||
2 | Oscar Mavundla Oscar Mavundla ('92) | 92 | RSA | 48.07 | ||||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Andrew Barnes Andrew Barnes ('88) | 88 | RSA | 47.37 | ||||||
2 | Nigel Tom Nigel Tom ('95) | 95 | ZIM | 47.76 | SB | |||||
3 | Christiaan Lubbe Christiaan Lubbe ('94) | 94 | RSA | 48.00 | ||||||
Indledende 4 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Thapelo Phora Thapelo Phora ('91) | 91 | RSA | 46.91 | PB | |||||
2 | Rodwell Ndlovu Rodwell Ndlovu ('91) | 91 | ZIM | 48.13 | ||||||
Indledende 5 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Shaun de Jager Shaun de Jager ('91) | 91 | RSA | 46.58 | SB | |||||
2 | Ranti Dikgale Ranti Dikgale ('87) | 87 | RSA | 46.86 | ||||||
Indledende 6 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Quinton Norris Quinton Norris ('92) | 92 | RSA | 46.91 | PB | |||||
2 | Ashley Hlungwani Ashley Hlungwani ('91) | 91 | RSA | 48.13 | ||||||
M 800 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Jacob Rozani Jacob Rozani ('88) | 88 | RSA | 1:46.91 | PB | |||||
2 | Hannes Naude Hannes Naude ('90) | 90 | RSA | 1:47.74 | PB | |||||
3 | Kabelo Mohlosi Kabelo Mohlosi ('93) | 93 | RSA | 1:48.79 | PB | |||||
4 | Duran Faro Duran Faro ('94) | 94 | RSA | 1:49.09 | ||||||
5 | Nyasha Mutsetse Nyasha Mutsetse ('96) | 96 | ZIM | 1:49.49 | PB | |||||
6 | Jabolane Ncamane Jabolane Ncamane ('94) | 94 | RSA | 1:49.84 | PB | |||||
7 | Tiaan Basson Tiaan Basson ('93) | 93 | RSA | 1:50.20 | ||||||
8 | Emile Pieterse Emile Pieterse ('93) | 93 | RSA | 1:50.29 | PB | |||||
9 | Tuomo Salonen Tuomo Salonen ('89) | 89 | FIN | 1:51.16 | SB | |||||
10 | William Mothosola William Mothosola ('90) | 90 | RSA | 1:51.95 | ||||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Koketso Ramasita Koketso Ramasita ('92) | 92 | RSA | 1:50.04 | ||||||
2 | Kabelo Mohlosi Kabelo Mohlosi ('93) | 93 | RSA | 1:50.31 | ||||||
3 | Hannes Naude Hannes Naude ('90) | 90 | RSA | 1:50.32 | ||||||
4 | Jabolane Ncamane Jabolane Ncamane ('94) | 94 | RSA | 1:52.21 | PB | |||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Jacob Rozani Jacob Rozani ('88) | 88 | RSA | 1:49.08 | ||||||
2 | William Mothosola William Mothosola ('90) | 90 | RSA | 1:51.45 | ||||||
3 | Duran Faro Duran Faro ('94) | 94 | RSA | 1:51.90 | ||||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Tiaan Basson Tiaan Basson ('93) | 93 | RSA | 1:52.47 | ||||||
2 | Nyasha Mutsetse Nyasha Mutsetse ('96) | 96 | ZIM | 1:52.55 | SB | |||||
3 | Emile Pieterse Emile Pieterse ('93) | 93 | RSA | 1:52.68 | ||||||
4 | Henk Beukes Henk Beukes ('90) | 90 | RSA | 1:52.69 | ||||||
M 1500 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Elroy Gelant Elroy Gelant ('86) | 86 | RSA | 3:44.84 | ||||||
2 | Rantso Mokopane Rantso Mokopane ('94) | 94 | RSA | 3:44.90 | SB | |||||
3 | Jerry Motsau Jerry Motsau ('90) | 90 | RSA | 3:47.98 | ||||||
4 | Pharson Magagane Pharson Magagane ('86) | 86 | RSA | 3:50.22 | ||||||
5 | Armin Botha Armin Botha ('92) | 92 | RSA | 3:52.82 | ||||||
6 | Nick JensenNick Jensen ('91) | 91 | DEN | 3:53.49 | SB | |||||
M 5000 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Mothimokholo Hatasi Mothimokholo Hatasi ('94) | 94 | LES | 14:28.09 | PB | |||||
M 10000 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Mothimokholo Hatasi Mothimokholo Hatasi ('94) | 94 | LES | 29:58.18 | PB | |||||
2 | Kabelo Lesia Kabelo Lesia ('92) | 92 | LES | 30:26.30 | SB | |||||
M 3000 m forh. 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Tumisang Monnatlala Tumisang Monnatlala ('95) | 95 | RSA | 9:06.86 | ||||||
M 110 m hæk 9.5. Vind: +0.3 Finale A Finale | 9.5. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 13.60 | ||||||
2 | Ruan de Vries Ruan de Vries ('86) | 86 | RSA | 13.60 | SB | |||||
3 | Tshepo Lefete Tshepo Lefete ('92) | 92 | RSA | 13.61 | PB | |||||
4 | Muntingh Hamman Muntingh Hamman ('90) | 90 | RSA | 14.26 | ||||||
5 | Junior Mkhatini Junior Mkhatini ('90) | 90 | RSA | 14.33 | ||||||
6 | Shaun Bownes Shaun Bownes ('70) | 70 | RSA | 14.61 | ||||||
Indledende heats | 9.5. | |||||||||
Indledende 1 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Antonio Alkana Antonio Alkana ('90) | 90 | RSA | 13.87 | ||||||
2 | Muntingh Hamman Muntingh Hamman ('90) | 90 | RSA | 14.16 | SB | |||||
3 | Junior Mkhatini Junior Mkhatini ('90) | 90 | RSA | 14.31 | ||||||
4 | Shaun Bownes Shaun Bownes ('70) | 70 | RSA | 14.55 | SB | |||||
Indledende 2 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Ruan de Vries Ruan de Vries ('86) | 86 | RSA | 13.84 | ||||||
2 | Tshepo Lefete Tshepo Lefete ('92) | 92 | RSA | 13.85 | ||||||
M 400 m hæk 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Nicholas Bett Nicholas Bett ('90) | 90 | KEN | 49.91 | SB | |||||
2 | Le Roux Hamman Le Roux Hamman ('92) | 92 | RSA | 50.10 | ||||||
3 | Hardus Maritz Hardus Maritz ('90) | 90 | NAM | 50.14 | PB | |||||
4 | Bernard Pretorius Bernard Pretorius ('93) | 93 | RSA | 50.79 | PB | |||||
5 | PC Beneke PC Beneke ('90) | 90 | RSA | 51.42 | ||||||
6 | Kurt Couto Kurt Couto ('85) | 85 | MOZ | 52.72 | ||||||
7 | Marcus Borman Marcus Borman ('96) | 96 | RSA | 53.53 | PB | |||||
8 | Tristan Koekemoer Tristan Koekemoer | RSA | 53.77 | |||||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | PC Beneke PC Beneke ('90) | 90 | RSA | 50.66 | ||||||
2 | Kurt Couto Kurt Couto ('85) | 85 | MOZ | 50.76 | SB | |||||
3 | Hardus Maritz Hardus Maritz ('90) | 90 | NAM | 50.95 | ||||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Nicholas Bett Nicholas Bett ('90) | 90 | KEN | 50.43 | SB | |||||
2 | Le Roux Hamman Le Roux Hamman ('92) | 92 | RSA | 50.91 | ||||||
3 | Bernard Pretorius Bernard Pretorius ('93) | 93 | RSA | 51.73 | ||||||
4 | Ned Justeen Dino Azemia Ned Justeen Dino Azemia ('97) | 97 | SEY | 52.53 | NU20R | PB | ||||
5 | Selby Mukucha Selby Mukucha ('92) | 92 | ZIM | 52.84 | SB | |||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Tristan Koekemoer Tristan Koekemoer | RSA | 52.89 | |||||||
M Højdespring 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Mpho Links Mpho Links ('96) | 96 | RSA | 2.15 | ||||||
2 | Keegan Fourie Keegan Fourie ('91) | 91 | RSA | 2.15 | =PB | |||||
3 | Chris Moleya Chris Moleya ('97) | 97 | RSA | 2.15 | ||||||
4 | Jude Sidonie Jude Sidonie ('77) | 77 | SEY | 2.05 | SB | |||||
4 | Sarel Prinsloo Sarel Prinsloo ('93) | 93 | RSA | 2.05 | =PB | |||||
M Længdespring 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Zarck Visser Zarck Visser ('89) | 89 | RSA | 7.75 | +1.4 | SB | ||||
2 | Felix Maisey-Curtis Felix Maisey-Curtis ('91) | 91 | GBR | 7.30 | +1.9 | SB | ||||
2 | Jason Faro Jason Faro ('96) | 96 | RSA | 7.30 | w | +2.7 | ||||
M Trespring 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Roger Haitengi Roger Haitengi ('83) | 83 | NAM | 16.03 | +1.6 | |||||
2 | Reneilwe Aphane Reneilwe Aphane ('90) | 90 | RSA | 15.69 | +1.4 | |||||
3 | Jubilant Mothlake Jubilant Mothlake ('96) | 96 | RSA | 15.40 | 0.0 | PB | ||||
M Kuglestød 7.26 kg 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Nico Grobler Nico Grobler ('88) | 88 | RSA | 17.17 | ||||||
2 | Tumelo Thage Tumelo Thage ('90) | 90 | RSA | 16.65 | ||||||
3 | Ruan Murray Ruan Murray ('91) | 91 | RSA | 16.39 | ||||||
4 | Constand van Rooyan Constand van Rooyan ('92) | 92 | RSA | 16.14 | ||||||
M Diskoskast 2.0 kg 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Ruan Murray Ruan Murray ('91) | 91 | RSA | 53.10 | ||||||
2 | Charl Grobler Charl Grobler ('92) | 92 | RSA | 50.45 | ||||||
M Spydkast 800 gram 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Rocco van Rooyen Rocco van Rooyen ('92) | 92 | RSA | 80.56 | PB | |||||
2 | Strydom van der Wath Strydom van der Wath ('91) | 91 | NAM | 78.32 | NR | PB | ||||
3 | Danie Maree Danie Maree ('96) | 96 | RSA | 71.80 | PB | |||||
4 | Phil-Mar Janse van Rensburg Phil-Mar Janse van Rensburg ('89) | 89 | RSA | 71.32 | ||||||
5 | Chad Herman Chad Herman ('92) | 92 | RSA | 70.89 | ||||||
6 | Johannes Grobler Johannes Grobler ('97) | 97 | RSA | 69.38 | ||||||
7 | LJ Basson LJ Basson ('95) | 95 | RSA | 68.67 | ||||||
8 | Leon Laubsher Leon Laubsher ('97) | 97 | RSA | 68.28 | ||||||
9 | Pieter Kriel Pieter Kriel ('95) | 95 | RSA | 66.56 | ||||||
10 | Jayson Henning Jayson Henning ('90) | 90 | RSA | 66.41 | ||||||
11 | Adriaan Beukes Adriaan Beukes ('94) | 94 | BOT | 63.82 | ||||||
K 100 m 8.5. Vind: +0.2 Finale A Finale | 8.5. | Vind: +0.2 | ||||||||
1 | Tamzin Thomas Tamzin Thomas ('97) | 97 | RSA | 11.68 | PB | |||||
2 | Cherise Jones Cherise Jones ('85) | 85 | RSA | 11.92 | ||||||
3 | Welme van Zyl Welme van Zyl ('88) | 88 | RSA | 11.94 | SB | |||||
4 | Leana du Toit Leana du Toit ('86) | 86 | RSA | 12.19 | PB | |||||
5 | Joanne Pricilla Loutoy Joanne Pricilla Loutoy ('92) | 92 | SEY | 12.19 | SB | |||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Tamzin Thomas Tamzin Thomas ('97) | 97 | RSA | 11.78 | ||||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Cherise Jones Cherise Jones ('85) | 85 | RSA | 11.94 | ||||||
K 200 m 9.5. Vind: -1.9 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -1.9 | ||||||||
1 | Margaret Olwoch Margaret Olwoch ('91) | 91 | RSA | 23.87 | ||||||
2 | Welme van Zyl Welme van Zyl ('88) | 88 | RSA | 24.13 | SB | |||||
3 | Aurelie AlcindorAurelie Alcindor ('94) | 94 | MRI | 24.63 | ||||||
Indledende heats | 9.5. | |||||||||
Indledende 1 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Welme van Zyl Welme van Zyl ('88) | 88 | RSA | 24.33 | SB | |||||
Indledende 3 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Margaret Olwoch Margaret Olwoch ('91) | 91 | RSA | 24.01 | ||||||
2 | Aurelie AlcindorAurelie Alcindor ('94) | 94 | MRI | 24.31 | PB | |||||
3 | Julette Speek Julette Speek | RSA | 24.69 | PB | ||||||
K 400 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Rorisang Ramonnye Rorisang Ramonnye ('90) | 90 | RSA | 53.52 | ||||||
2 | Jeanelle Griesel Jeanelle Griesel ('97) | 97 | RSA | 53.95 | ||||||
3 | Soandri Meyer Soandri Meyer ('88) | 88 | RSA | 54.20 | ||||||
4 | Aurelie AlcindorAurelie Alcindor ('94) | 94 | MRI | 54.95 | PB | |||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Wenda Nel Wenda Nel ('88) | 88 | RSA | 52.09 | PB | |||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Jeanelle Griesel Jeanelle Griesel ('97) | 97 | RSA | 55.53 | ||||||
Indledende 3 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Rorisang Ramonnye Rorisang Ramonnye ('90) | 90 | RSA | 54.76 | ||||||
2 | Soandri Meyer Soandri Meyer ('88) | 88 | RSA | 55.43 | ||||||
K 800 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Caster Semenya Caster Semenya ('91) | 91 | RSA | 2:04.58 | SB | |||||
2 | Anuscha Nice Anuscha Nice ('91) | 91 | RSA | 2:06.42 | SB | |||||
3 | Mandie Brandt Mandie Brandt ('82) | 82 | RSA | 2:07.92 | ||||||
4 | Rorisang Ramonnye Rorisang Ramonnye ('90) | 90 | RSA | 2:10.52 | ||||||
K 1500 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Liziere Ferreira Liziere Ferreira ('96) | 96 | RSA | 4:32.49 | ||||||
2 | Mokulube Makatise Mokulube Makatise ('95) | 95 | LES | 4:34.10 | SB | |||||
K 5000 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Mokulube Makatise Mokulube Makatise ('95) | 95 | LES | 17:25.37 | SB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm 9.5. Vind: -0.3 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Claudia Heunis Claudia Heunis ('89) | 89 | RSA | 13.40 | ||||||
K 400 m hæk 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Wenda Nel Wenda Nel ('88) | 88 | RSA | 54.90 | SB | |||||
2 | Annerie Ebersohn Annerie Ebersohn ('90) | 90 | RSA | 57.72 | ||||||
3 | Jean-Marie Senekal Jean-Marie Senekal ('92) | 92 | RSA | 58.75 | ||||||
K Højdespring 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Lissa Labiche Lissa Labiche ('93) | 93 | SEY | 1.92 | NR NU23R | PB | ||||
2 | Bianca Erwee Bianca Erwee ('90) | 90 | RSA | 1.80 | SB | |||||
3 | Geraldine King Geraldine King ('97) | 97 | RSA | 1.70 | ||||||
3 | Julia du Plessis Julia du Plessis ('96) | 96 | RSA | 1.70 | ||||||
K Længdespring 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Carla Marais Carla Marais ('87) | 87 | RSA | 6.26 | w | +3.0 | ||||
2 | Nicholeen McLaren Nicholeen McLaren ('90) | 90 | RSA | 5.90 | w | +2.5 | ||||
K Trespring 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Zinzi Chanbangu Zinzi Chanbangu ('96) | 96 | RSA | 13.08 | -0.7 | |||||
2 | Patience Ntshingila Patience Ntshingila ('89) | 89 | RSA | 12.95 | -1.4 | |||||
3 | Matsi Dikotla Matsi Dikotla ('87) | 87 | RSA | 12.80 | -1.4 | |||||
K Kuglestød 4.0 kg 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Salome Mugabe Salome Mugabe ('89) | 89 | MOZ | 14.46 | PB | |||||
K Hammerkast 4.0 kg 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Margo Charne Coetzee Margo Charne Coetzee ('94) | 94 | RSA | 53.26 | ||||||
2 | Stefanie Greyling Stefanie Greyling ('96) | 96 | RSA | 53.23 | ||||||
3 | Letitia Janse Van Vuuren Letitia Janse Van Vuuren ('96) | 96 | RSA | 53.04 | PB | |||||
K Spydkast 600 gram 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Gezelle Bernard Gezelle Bernard ('91) | 91 | RSA | 51.89 | SB | |||||
2 | Gerlize de Klerk Gerlize de Klerk ('89) | 89 | RSA | 49.57 | SB | |||||
3 | Megan Wilke Megan Wilke ('95) | 95 | RSA | 48.80 | ||||||
4 | Sane van Zyl Sane van Zyl ('95) | 95 | RSA | 46.86 | SB | |||||
5 | Janike Kotze Janike Kotze ('93) | 93 | RSA | 46.30 | ||||||
D17 100 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Kyle Appel Kyle Appel ('98) | 98 | RSA | 10.2h | ||||||
2 | Clarence Munyai Clarence Munyai ('98) | 98 | RSA | 10.3h | ||||||
2 | Gift Leotlela Gift Leotlela ('98) | 98 | RSA | 10.3h | ||||||
2 | Thando Dlodlo Thando Dlodlo ('99) | 99 | RSA | 10.3h | ||||||
5 | Ethan Noble Ethan Noble ('98) | 98 | RSA | 10.5h | ||||||
Indledende heats | 8.5. | |||||||||
Indledende 1 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Kyle Appel Kyle Appel ('98) | 98 | RSA | 10.61 | ||||||
2 | Thando Dlodlo Thando Dlodlo ('99) | 99 | RSA | 10.66 | ||||||
3 | Clarence Munyai Clarence Munyai ('98) | 98 | RSA | 10.68 | ||||||
4 | Ethan Noble Ethan Noble ('98) | 98 | RSA | 10.77 | ||||||
Indledende 2 8.5. | 8.5. | |||||||||
1 | Gift Leotlela Gift Leotlela ('98) | 98 | RSA | 10.78 | ||||||
D17 200 m 9.5. Vind: -1.0 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -1.0 | ||||||||
1 | Kyle Appel Kyle Appel ('98) | 98 | RSA | 21.11 | ||||||
2 | Clarence Munyai Clarence Munyai ('98) | 98 | RSA | 21.21 | ||||||
3 | Thando Dlodlo Thando Dlodlo ('99) | 99 | RSA | 21.35 | ||||||
4 | Malesela Senona Malesela Senona ('99) | 99 | RSA | 21.46 | ||||||
Indledende heats | 9.5. | |||||||||
Indledende 1 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Kyle Appel Kyle Appel ('98) | 98 | RSA | 21.01 | ||||||
2 | Thando Dlodlo Thando Dlodlo ('99) | 99 | RSA | 21.75 | ||||||
Indledende 2 9.5. | 9.5. | |||||||||
1 | Malesela Senona Malesela Senona ('99) | 99 | RSA | 21.42 | ||||||
2 | Clarence Munyai Clarence Munyai ('98) | 98 | RSA | 21.53 | ||||||
D17 400 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Niki Marich Niki Marich ('98) | 98 | RSA | 47.62 | ||||||
D17 800 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Theuns Ehlers Theuns Ehlers ('98) | 98 | RSA | 1:51.61 | ||||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 9.5. Vind: -0.5 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -0.5 | ||||||||
1 | Mpho Tladi Mpho Tladi ('98) | 98 | RSA | 13.52 | PB | |||||
2 | Morne Van As Morne Van As ('98) | 98 | RSA | 13.62 | PB | |||||
3 | Thabo Maganyele Thabo Maganyele ('98) | 98 | RSA | 13.79 | =PB | |||||
4 | Vutivi Shibodze Vutivi Shibodze ('98) | 98 | RSA | 13.87 | PB | |||||
5 | Thapelo Legodi Thapelo Legodi ('99) | 99 | RSA | 14.00 | ||||||
D17 400 m hæk 84.0 cm 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Sokwakhana Zazini Sokwakhana Zazini | 00 | RSA | 53.54 | ||||||
D17 Kuglestød 5.0 kg 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Burger Lambrechts Jr Burger Lambrechts Jr ('98) | 98 | RSA | 20.02 | ||||||
2 | Patrick Duvenage Patrick Duvenage ('98) | 98 | RSA | 18.93 | ||||||
D17 Diskoskast 1.5 kg 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Burger Lambrechts Jr Burger Lambrechts Jr ('98) | 98 | RSA | 63.55 | PB | |||||
2 | Werner Visser Werner Visser ('98) | 98 | RSA | 63.24 | ||||||
P17 100 m 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Nicola De Bruyn Nicola De Bruyn ('99) | 99 | RSA | 11.4h | ||||||
2 | Madia Ehlers Madia Ehlers ('98) | 98 | RSA | 11.5h | ||||||
3 | Stoni Lawrence Stoni Lawrence ('98) | 98 | RSA | 11.8h | ||||||
P17 200 m 9.5. Vind: +0.3 Finale A Finale | 9.5. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Madia Ehlers Madia Ehlers ('98) | 98 | RSA | 24.52 | ||||||
P17 400 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Hesmari Coetzee Hesmari Coetzee ('98) | 98 | RSA | 55.20 | PB | |||||
2 | Zeney Van Der Walt Zeney Van Der Walt | 00 | RSA | 55.86 | PB | |||||
P17 800 m 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Liza Kellerman Liza Kellerman ('99) | 99 | RSA | 2:08.22 | PB | |||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 9.5. Vind: -0.3 Finale A Finale | 9.5. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Taylon Bieldt Taylon Bieldt ('98) | 98 | RSA | 13.62 | ||||||
P17 Højdespring 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Nica Human Nica Human | RSA | 1.75 | PB | ||||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 8.5. Finale A Finale | 8.5. | |||||||||
1 | Tharina Van Der Walt Tharina Van Der Walt | 00 | RSA | 57.40 | PB | |||||
2 | Marinda Greyling Marinda Greyling ('99) | 99 | RSA | 55.65 | ||||||
3 | Lizelle Fourie Lizelle Fourie ('99) | 99 | RSA | 53.62 | ||||||
P17 Spydkast 500 gram 9.5. Finale A Finale | 9.5. | |||||||||
1 | Carli Nieuwenhuizen Carli Nieuwenhuizen ('98) | 98 | RSA | 50.31 | PB | |||||
2 | Anneke Germishuys Anneke Germishuys ('98) | 98 | RSA | 49.01 | ||||||
3 | Leandri Lamprecht Leandri Lamprecht ('99) | 99 | RSA | 46.48 |