M 100 m 2.5. Vind: +1.3 Finale A Finale | 2.5. | Vind: +1.3 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Morten Dalgaard MadsenMorten Dalgaard Madsen ('95) | 95 | Skive AM | 10.46 | SB | |||||
2 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | / NOR | 10.83 | ||||||
3 | Mike KaliszMike Kalisz ('89) | 89 | Sparta | 10.94 | SB | |||||
4 | Kasper StærkKasper Stærk ('83) | 83 | Sparta | 10.95 | PB | |||||
Indledende heats | 2.5. | |||||||||
Indledende 1 2.5. Vind: +1.6 | 2.5. | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | / NOR | 10.79 | PB | |||||
Indledende 2 2.5. Vind: +2.0 | 2.5. | Vind: +2.0 | ||||||||
1 | Morten Dalgaard MadsenMorten Dalgaard Madsen ('95) | 95 | Skive AM | 10.47 | SB | |||||
Indledende 3 2.5. Vind: +4.2 | 2.5. | Vind: +4.2 | ||||||||
1 | Kasper StærkKasper Stærk ('83) | 83 | Sparta | 10.83 | w | |||||
2 | Benjamin GabrielsenBenjamin Gabrielsen ('95) | 95 | Sparta | 10.88 | w | |||||
Indledende 4 2.5. Vind: +1.9 | 2.5. | Vind: +1.9 | ||||||||
1 | Mike KaliszMike Kalisz ('89) | 89 | Sparta | 10.96 | SB | |||||
M 300 m 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Nicolai Trock HartlingNicolai Trock Hartling ('94) | 94 | Sparta | 34.41 | PB | |||||
M Længdespring 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | / NOR | 7.28 | +0.4 | =PB | ||||
2 | Jannick HansenJannick Hansen ('92) | 92 | Sparta | 7.05 | +1.2 | SB | ||||
M Kuglestød 7.26 kg 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | / NOR | 15.56 | =PB | |||||
M Diskoskast 2.0 kg 2.5. Finale A Finale | 2.5. | |||||||||
2 | Martin Roe Martin Roe ('92) | 92 | / NOR | 43.09 | SB | |||||
K 100 m 2.5. Vind: +1.1 Finale A Finale | 2.5. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Erica Jarder Erica Jarder ('86) | 86 | / SWE | 11.77 | SB | |||||
2 | Martha TraoréMartha Traoré ('95) | 95 | Sparta | 12.12 | SB | |||||
Indledende heats | 2.5. | |||||||||
Indledende 1 2.5. Vind: +2.5 | 2.5. | Vind: +2.5 | ||||||||
1 | Martha TraoréMartha Traoré ('95) | 95 | Sparta | 12.22 | w | |||||
Indledende 2 2.5. Vind: +1.7 | 2.5. | Vind: +1.7 | ||||||||
1 | Erica Jarder Erica Jarder ('86) | 86 | / SWE | 11.86 | SB | |||||
K 300 m 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Anne Sofie KirkegaardAnne Sofie Kirkegaard ('98) | 98 | Sparta | 39.45 | PB | |||||
K Højdespring 2.5. Finale A Finale | 2.5. | |||||||||
1 | Sandra B. ChristensenSandra B. Christensen ('95) | 95 | Amager AC | 1.78 | =PB | |||||
2 | Sandra BöllSandra Böll ('94) | 94 | Sparta | 1.72 | SB | |||||
K Kuglestød 4.0 kg 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Maria SløkMaria Sløk ('83) | 83 | Hvidovre AM | 14.82 | SB | |||||
K Diskoskast 1.0 kg 2.5. Finale A Finale | 2.5. | |||||||||
1 | Kathrine BebeKathrine Bebe ('91) | 91 | Sparta | 52.04 | ||||||
2 | Maria SløkMaria Sløk ('83) | 83 | Hvidovre AM | 46.10 | SB | |||||
3 | Marie AagaardMarie Aagaard ('96) | 96 | Odense Atletik | 43.23 | SB | |||||
4 | Tenna Riber ThordahlTenna Riber Thordahl ('95) | 95 | Køge Atletik | 42.91 | SB | |||||
K Hammerkast 4.0 kg 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Celina JulinCelina Julin ('94) | 94 | Sparta | 60.29 | ||||||
2 | Louise OdgaardLouise Odgaard ('93) | 93 | Sparta | 51.26 | ||||||
D19 100 m | ||||||||||
Indledende heats | 2.5. | |||||||||
Indledende 1 2.5. Vind: +1.3 | 2.5. | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | Peter TrajkovskiPeter Trajkovski ('96) | 96 | Sparta | 10.99 | PB | |||||
P19 3000 m 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Anna Emilie MøllerAnna Emilie Møller ('97) | 97 | Blovstrød Løverne | 9:34.36 | PB | |||||
2 | Josephine ThestrupJosephine Thestrup ('96) | 96 | Sparta | 9:44.74 | SB | |||||
3 | Louise RodeLouise Rode ('97) | 97 | Blovstrød Løverne | 10:09.48 | =SB | |||||
P19 Diskoskast 1.0 kg 2.5. Finale A Finale | 2.5. | |||||||||
1 | Lisa Brix PedersenLisa Brix Pedersen ('96) | 96 | Sparta | 49.91 | SB | |||||
D17 100 m 2.5. Vind: +1.6 Finale A Finale | 2.5. | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Marcus Tornée Marcus Tornée ('98) | 98 | / SWE | 10.99 | PB | |||||
Indledende heats | 2.5. | |||||||||
Indledende 1 2.5. Vind: +3.1 | 2.5. | Vind: +3.1 | ||||||||
1 | Marcus Tornée Marcus Tornée ('98) | 98 | / SWE | 10.98 | w | |||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 2.5. Vind: +1.8 Finale A Finale | 2.5. | Vind: +1.8 | ||||||||
1 | Max Hrelja Max Hrelja ('98) | 98 | / SWE | 13.81 | PB | |||||
2 | Simon TraoréSimon Traoré ('98) | 98 | Sparta | 14.20 | PB | |||||
P17 100 m 2.5. Vind: +1.5 Finale A Finale | 2.5. | Vind: +1.5 | ||||||||
1 | Moa Mattisson Moa Mattisson ('98) | 98 | / SWE | 12.33 | PB | |||||
Indledende heats | 2.5. | |||||||||
Indledende 1 2.5. Vind: +3.0 | 2.5. | Vind: +3.0 | ||||||||
1 | Moa Mattisson Moa Mattisson ('98) | 98 | / SWE | 12.22 | w | |||||
P17 800 m 2.5. Finale A Finale | 2.5. | |||||||||
1 | Mia Helene MørckMia Helene Mørck ('99) | 99 | BAC | 2:15.14 | SB | |||||
P17 3000 m 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Clara KallClara Kall ('99) | 99 | THS | 10:12.40 | =SB | |||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 3.5. Finale A Finale | 3.5. | |||||||||
1 | Vicki DahlVicki Dahl | 00 | Stoholm Atletik | 56.00 | PB | |||||
1 | Cecilia Larsson Cecilia Larsson ('99) | 99 | / SWE | 53.44 | PB |