M 100 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas Rosenthaler Thomas Rosenthaler ('92) | 92 | AUT | 10.84 | ||||||
2 | Alexander Schmidt Alexander Schmidt ('96) | 96 | GER | 10.88 | PB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Thomas Rosenthaler Thomas Rosenthaler ('92) | 92 | AUT | 10.91 | ||||||
Indledende 4 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | |||||||||
1 | Alexander Schmidt Alexander Schmidt ('96) | 96 | GER | 10.92 | ||||||
M 200 m Vind: -0.3 Finale A Finale | Vind: -0.3 | |||||||||
1 | Johannes Trefz Johannes Trefz ('92) | 92 | GER | 21.47 | PB | |||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Patrick Schneider Patrick Schneider ('92) | 92 | GER | 48.28 | PB | |||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Duran Faro Duran Faro ('94) | 94 | RSA | 1:51.20 | ||||||
2 | Martin Sperlich Martin Sperlich ('91) | 91 | GER | 1:51.32 | SB | |||||
3 | Emile Pieterse Emile Pieterse ('93) | 93 | RSA | 1:51.70 | ||||||
4 | Adrian König-Rannenberg Adrian König-Rannenberg ('93) | 93 | GER | 1:53.49 | ||||||
5 | Tobias Budde Tobias Budde ('92) | 92 | GER | 1:53.95 | PB | |||||
Patrick Weisser Patrick Weisser ('98) | 98 | GER | 1:54.24 | PB | ||||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Andreas Kuhlen Andreas Kuhlen ('83) | 83 | GER | 3:51.62 | SB | |||||
2 | Marco Kürzdörfer Marco Kürzdörfer ('92) | 92 | GER | 3:52.08 | ||||||
3 | Fabian Gering Fabian Gering ('96) | 96 | GER | 3:52.54 | ||||||
4 | Bastian Grau Bastian Grau ('92) | 92 | GER | 3:53.78 | PB | |||||
5 | Valentin Unterholzner Valentin Unterholzner ('92) | 92 | GER | 3:54.19 | PB | |||||
M 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Philipp Pflieger Philipp Pflieger ('87) | 87 | GER | 8:08.86 | SB | |||||
2 | Mitku Seboka Mitku Seboka ('88) | 88 | ETH | 8:10.82 | ||||||
3 | Felix Plinke Felix Plinke ('89) | 89 | GER | 8:13.23 | PB | |||||
4 | Felix Hentschel Felix Hentschel ('88) | 88 | GER | 8:14.39 | PB | |||||
5 | Tobias Gröbl Tobias Gröbl ('83) | 83 | GER | 8:16.88 | SB | |||||
6 | Eshetu Zewde Eshetu Zewde ('86) | 86 | ETH | 8:17.68 | PB | |||||
7 | Tim Ramdane Cherif Tim Ramdane Cherif ('94) | 94 | GER | 8:23.58 | PB | |||||
8 | Christoph Sander Christoph Sander ('88) | 88 | AUT | 8:26.55 | PB | |||||
9 | Stephan Listabarth Stephan Listabarth ('93) | 93 | AUT | 8:29.48 | PB | |||||
10 | Lucas Bothobutle Lucas Bothobutle ('91) | 91 | RSA | 8:33.69 | PB | |||||
11 | Johannes Hillebrand Johannes Hillebrand ('79) | 79 | GER | 8:34.55 | PB | |||||
12 | Heiko Middelhoff Heiko Middelhoff ('83) | 83 | GER | 8:36.39 | SB | |||||
M Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Florian Gaul Florian Gaul ('91) | 91 | GER | 5.40 | ||||||
2 | Daniel Clemens Daniel Clemens ('92) | 92 | GER | 5.35 | ||||||
3 | Jonas Efferoth Jonas Efferoth ('93) | 93 | GER | 5.35 | SB | |||||
4 | Rasmus Wejnold JørgensenRasmus Wejnold Jørgensen ('89) | 89 | DEN | 5.30 | ||||||
5 | Michel Frauen Michel Frauen ('86) | 86 | GER | 5.30 | ||||||
6 | Marvin Caspari Marvin Caspari ('91) | 91 | GER | 5.20 | ||||||
7 | Tom Konrad Tom Konrad ('91) | 91 | GER | 5.20 | =SB | |||||
8 | Sebastian Vogt Sebastian Vogt ('92) | 92 | GER | 5.00 | ||||||
9 | Mikkel M. NielsenMikkel M. Nielsen ('88) | 88 | DEN | 5.00 | SB | |||||
Malte Mohr Malte Mohr ('86) | 86 | GER | NH | |||||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Urs Buegger Urs Buegger ('91) | 91 | GER | 7.11 | w | +2.1 | ||||
2 | David Faltenbacher David Faltenbacher ('97) | 97 | GER | 7.10 | +1.6 | |||||
M Trespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Ivane Antonov Ivane Antonov ('94) | 94 | GER | 15.23 | +0.3 | SB | ||||
2 | Patrick Lutzenberger Patrick Lutzenberger ('93) | 93 | GER | 14.85 | +0.4 | PB | ||||
3 | Andreas Beraz Andreas Beraz ('79) | 79 | GER | 14.79 | +1.0 | SB | ||||
K 200 m Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Katharina Eich Katharina Eich ('93) | 93 | GER | 24.45 | SB | |||||
2 | Rebekka Eberle Rebekka Eberle ('90) | 90 | GER | 24.88 | SB | |||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Martina Riedl Martina Riedl ('92) | 92 | GER | 55.98 | ||||||
2 | Mareike Bauer Mareike Bauer ('94) | 94 | GER | 56.65 | PB | |||||
3 | Karoline Pilawa Karoline Pilawa ('85) | 85 | GER | 56.75 | SB | |||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Elisabeth Plötz Elisabeth Plötz ('96) | 96 | GER | 2:13.61 | SB | |||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Julia Kick Julia Kick ('90) | 90 | GER | 4:17.95 | PB | |||||
2 | Ana Lozano Ana Lozano ('91) | 91 | ESP | 4:19.35 | PB | |||||
3 | Cornelia Griesche Cornelia Griesche ('93) | 93 | GER | 4:25.20 | PB | |||||
4 | Stefanie Müller Stefanie Müller ('92) | 92 | GER | 4:25.35 | PB | |||||
5 | Regina Högl Regina Högl ('93) | 93 | GER | 4:26.30 | PB | |||||
6 | Anna-Katharina Plinke Anna-Katharina Plinke ('88) | 88 | GER | 4:36.24 | SB | |||||
K 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Gesa Bohn Gesa Bohn ('88) | 88 | GER | 9:44.67 | PB | |||||
2 | Isabel Leibfried Isabel Leibfried ('91) | 91 | GER | 9:49.56 | PB | |||||
K Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Tina Pröger Tina Pröger ('95) | 95 | GER | 5.63 | +0.4 | SB | ||||
2 | Isabel Mayer Isabel Mayer ('93) | 93 | GER | 5.62 | -0.2 | SB | ||||
K Trespring | ||||||||||
Finale 1 | ||||||||||
1 | Michaela Egger Michaela Egger ('84) | 84 | AUT | 12.92 | -0.2 | |||||
2 | Magdalena Macht Magdalena Macht ('96) | 96 | AUT | 12.02 | -1.2 | =PB | ||||
Finale 2 | ||||||||||
1 | Michaela Egger Michaela Egger ('84) | 84 | AUT | 13.20 | +1.5 | =PB | ||||
D17 Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Paul Walschburger Paul Walschburger ('98) | 98 | GER | 7.12 | 0.0 | PB |