M 100 m 19.6. Vind: +3.0 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +3.0 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 10.31 | w | |||||
2 | Salum Ageze Kashafali Salum Ageze Kashafali ('93) | 93 | NOR | 10.48 | w | |||||
3 | Jonas Tapani Halonen Jonas Tapani Halonen ('95) | 95 | NOR | 10.54 | w | |||||
4 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 10.62 | w | |||||
5 | Christian Marthinussen Christian Marthinussen ('83) | 83 | NOR | 10.70 | w | |||||
6 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 10.74 | w | |||||
7 | Riquelvis Santiago Riquelvis Santiago ('87) | 87 | NOR | 10.82 | w | |||||
Finale B 19.6. Vind: +1.8 | 19.6. | Vind: +1.8 | ||||||||
1 | Patrick Monga Bifuko Patrick Monga Bifuko ('96) | 96 | NOR | 10.85 | PB | |||||
2 | Andres Stokke Andersen Andres Stokke Andersen ('92) | 92 | NOR | 10.93 | PB | |||||
3 | Lars Jøran Storhaug Lars Jøran Storhaug ('89) | 89 | NOR | 10.95 | ||||||
4 | Michael Rosenberg Michael Rosenberg ('90) | 90 | NOR | 10.97 | ||||||
5 | Tormod Hjortnæs Larsen Tormod Hjortnæs Larsen ('86) | 86 | NOR | 11.01 | SB | |||||
6 | Carl Emil Kåshagen Carl Emil Kåshagen ('91) | 91 | NOR | 11.01 | SB | |||||
Indledende heats | 19.6. | |||||||||
Indledende 1 19.6. Vind: +0.7 | 19.6. | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Salum Ageze Kashafali Salum Ageze Kashafali ('93) | 93 | NOR | 10.69 | ||||||
2 | Lars Jøran Storhaug Lars Jøran Storhaug ('89) | 89 | NOR | 11.10 | ||||||
3 | Jostein Joshua Fossøy Jostein Joshua Fossøy ('92) | 92 | NOR | 11.10 | ||||||
Indledende 2 19.6. Vind: +4.1 | 19.6. | Vind: +4.1 | ||||||||
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 10.42 | w | |||||
2 | Christian Marthinussen Christian Marthinussen ('83) | 83 | NOR | 10.60 | w | |||||
3 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 10.70 | w | |||||
4 | Patrick Monga Bifuko Patrick Monga Bifuko ('96) | 96 | NOR | 10.87 | w | |||||
5 | Tormod Hjortnæs Larsen Tormod Hjortnæs Larsen ('86) | 86 | NOR | 10.92 | w | |||||
Indledende 3 19.6. Vind: +2.7 | 19.6. | Vind: +2.7 | ||||||||
1 | Jonas Tapani Halonen Jonas Tapani Halonen ('95) | 95 | NOR | 10.52 | w | |||||
2 | Riquelvis Santiago Riquelvis Santiago ('87) | 87 | NOR | 10.75 | w | |||||
3 | Henrik Overvåg Henrik Overvåg ('94) | 94 | NOR | 10.77 | w | |||||
4 | Christian Mensah Christian Mensah ('96) | 96 | NOR | 10.89 | w | |||||
Indledende 4 19.6. Vind: +1.4 | 19.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 10.73 | ||||||
2 | Michael Rosenberg Michael Rosenberg ('90) | 90 | NOR | 10.88 | ||||||
3 | Andres Stokke Andersen Andres Stokke Andersen ('92) | 92 | NOR | 10.95 | SB | |||||
4 | Carl Emil Kåshagen Carl Emil Kåshagen ('91) | 91 | NOR | 11.04 | SB | |||||
5 | Nzimirro Adam Obiora Nzimirro Adam Obiora ('94) | 94 | NOR | 11.07 | PB | |||||
M 200 m 17.6. Vind: +0.6 Finale A Finale | 17.6. | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 21.28 | ||||||
2 | Torbjørn Lysne Torbjørn Lysne ('90) | 90 | NOR | 21.37 | =PB | |||||
3 | Håkon Morken Håkon Morken ('93) | 93 | NOR | 21.60 | ||||||
4 | Joachim Sandberg Joachim Sandberg ('95) | 95 | NOR | 21.75 | SB | |||||
5 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 21.84 | ||||||
6 | Josh-Kevin Ramirez Talm Josh-Kevin Ramirez Talm ('96) | 96 | NOR | 21.91 | ||||||
7 | Carl Emil Kåshagen Carl Emil Kåshagen ('91) | 91 | NOR | 21.93 | SB | |||||
Finale B 17.6. Vind: +0.8 | 17.6. | Vind: +0.8 | ||||||||
1 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 21.82 | ||||||
2 | Jonas Tapani Halonen Jonas Tapani Halonen ('95) | 95 | NOR | 21.84 | PB | |||||
3 | Salum Ageze Kashafali Salum Ageze Kashafali ('93) | 93 | NOR | 21.88 | SB | |||||
M 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Torbjørn Lysne Torbjørn Lysne ('90) | 90 | NOR | 48.91 | SB | |||||
2 | Joachim Sandberg Joachim Sandberg ('95) | 95 | NOR | 48.97 | ||||||
M 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Tor Alfred Bredesen Tor Alfred Bredesen ('93) | 93 | NOR | 1:55.86 | SB | |||||
M 3000 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Zerei Mezngi Zerei Mezngi ('86) | 86 | ERI | 8:36.18 | PB | |||||
2 | Harald Østberg Amundsen Harald Østberg Amundsen ('98) | 98 | NOR | 8:48.05 | SB | |||||
M Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Ivan Kristoffer Nilsen Ivan Kristoffer Nilsen ('89) | 89 | NOR | 2.05 | ||||||
2 | Storm Koksvik Storm Koksvik ('98) | 98 | NOR | 2.00 | ||||||
M Trespring 16.6. Finale A Finale | 16.6. | |||||||||
1 | Jesper Vestbø Jesper Vestbø ('92) | 92 | NOR | 15.18 | +1.5 | PB | ||||
M Spydkast 800 gram 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Gardar Johann Fridriksson Gardar Johann Fridriksson ('94) | 94 | NOR | 62.48 | ||||||
K 100 m 19.6. Vind: +0.9 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Helene Rønningen Helene Rønningen ('98) | 98 | NOR | 11.61 | ||||||
2 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 11.76 | ||||||
3 | Mari Gilde Brubak Mari Gilde Brubak ('90) | 90 | NOR | 11.98 | ||||||
4 | Hanne Berit Irgens Hanne Berit Irgens ('94) | 94 | NOR | 12.36 | ||||||
4 | Cecilia Håkegård Cecilia Håkegård ('94) | 94 | NOR | 12.36 | PB | |||||
Indledende heats | 19.6. | |||||||||
Indledende 1 19.6. Vind: -0.6 | 19.6. | Vind: -0.6 | ||||||||
1 | Helene Rønningen Helene Rønningen ('98) | 98 | NOR | 11.81 | ||||||
Indledende 2 19.6. Vind: +1.6 | 19.6. | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 11.85 | ||||||
2 | Hanne Berit Irgens Hanne Berit Irgens ('94) | 94 | NOR | 12.21 | PB | |||||
Indledende 3 19.6. Vind: +0.7 | 19.6. | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Mari Gilde Brubak Mari Gilde Brubak ('90) | 90 | NOR | 12.07 | ||||||
2 | Agathe Holtan Wathne Agathe Holtan Wathne ('94) | 94 | NOR | 12.32 | ||||||
K 200 m 17.6. Vind: 0.0 Finale A Finale | 17.6. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | Ezinne Okparaebo Ezinne Okparaebo ('88) | 88 | NOR | 23.85 | ||||||
2 | Ida Bakke Hansen Ida Bakke Hansen ('93) | 93 | NOR | 23.86 | ||||||
3 | Helene Rønningen Helene Rønningen ('98) | 98 | NOR | 24.00 | ||||||
4 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 24.21 | ||||||
5 | Agathe Holtan Wathne Agathe Holtan Wathne ('94) | 94 | NOR | 24.75 | ||||||
K 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Benedicte Hauge Benedicte Hauge ('89) | 89 | NOR | 53.73 | SB | |||||
K 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Anna Emilia Zielinkiewicz Anna Emilia Zielinkiewicz ('89) | 89 | POL | 2:11.63 | ||||||
2 | Agnes Erlingsdóttir Agnes Erlingsdóttir ('90) | 90 | ISL | 2:13.39 | PB | |||||
3 | Ane Bakken Hodt Ane Bakken Hodt ('95) | 95 | NOR | 2:15.76 | ||||||
K 1500 m 16.6. Finale A Finale | 16.6. | |||||||||
1 | Caroline Foss Høistad Caroline Foss Høistad ('98) | 98 | NOR | 4:42.93 | ||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 18.6. Vind: +5.3 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +5.3 | ||||||||
1 | Ida Bakke Hansen Ida Bakke Hansen ('93) | 93 | NOR | 13.43 | w | |||||
2 | Agathe Holtan Wathne Agathe Holtan Wathne ('94) | 94 | NOR | 13.57 | w | |||||
3 | Kristi Strømmen Kjerpeset Kristi Strømmen Kjerpeset ('98) | 98 | NOR | 13.88 | w | |||||
4 | Mai Britt Berge Mai Britt Berge ('95) | 95 | NOR | 14.42 | w | |||||
5 | Synnøve Bjørgo Adam Synnøve Bjørgo Adam ('97) | 97 | NOR | 14.45 | w | |||||
K Længdespring 17.6. Finale A Finale | 17.6. | |||||||||
1 | Margrethe Renstrøm Margrethe Renstrøm ('85) | 85 | NOR | 6.28 | +0.4 | =SB | ||||
2 | Oda Utsi Onstad Oda Utsi Onstad ('90) | 90 | NOR | 5.98 | +0.7 | SB | ||||
3 | Hanne Berit Irgens Hanne Berit Irgens ('94) | 94 | NOR | 5.59 | +1.0 | |||||
K Trespring 16.6. Finale A Finale | 16.6. | |||||||||
1 | Oda Utsi Onstad Oda Utsi Onstad ('90) | 90 | NOR | 12.99 | +0.4 | SB | ||||
2 | Chiamaka Okparaebo Chiamaka Okparaebo ('92) | 92 | NOR | 12.84 | +1.4 | SB | ||||
3 | Mai Britt Berge Mai Britt Berge ('95) | 95 | NOR | 12.20 | +1.8 | |||||
4 | Sofie Olsholt Sofie Olsholt ('96) | 96 | NOR | 12.05 | w | +2.9 | ||||
K Diskoskast 1.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Else Lundestad Bakkelid Else Lundestad Bakkelid ('76) | 76 | NOR | 43.34 | ||||||
K Spydkast 600 gram 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Andrea Enerstad BolleAndrea Enerstad Bolle ('92) | 92 | NOR | 50.48 | ||||||
2 | Maria Børstad Jensen Maria Børstad Jensen ('94) | 94 | NOR | 45.54 | SB | |||||
D19 100 m 19.6. Vind: +1.8 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +1.8 | ||||||||
1 | Stephen Owusu Stephen Owusu ('98) | 98 | NOR | 11.02 | PB | |||||
2 | Emmanuel Odai Quarcoo Emmanuel Odai Quarcoo ('98) | 98 | NOR | 11.04 | PB | |||||
P19 100 m 19.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 11.85 | PB | |||||
2 | Julie Viken Julie Viken ('97) | 97 | NOR | 12.11 | PB | |||||
3 | Nathalie Ommundsen Johnsen Nathalie Ommundsen Johnsen ('98) | 98 | NOR | 12.17 | ||||||
P19 200 m 17.6. Vind: +0.3 Finale A Finale | 17.6. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 24.67 | ||||||
2 | Julie Viken Julie Viken ('97) | 97 | NOR | 25.13 | PB | |||||
P19 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Synne Frydenlund Synne Frydenlund ('97) | 97 | NOR | 57.17 | PB | |||||
P19 Kuglestød 4.0 kg 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Elise Gravningen Elise Gravningen ('98) | 98 | NOR | 13.59 | PB | |||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 18.6. Vind: +1.0 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Gjert Høie Sjursen Gjert Høie Sjursen | 00 | NOR | 14.42 | PB | |||||
D17 Stangspring 17.6. Finale A Finale | 17.6. | |||||||||
1 | Sondre Guttormsen Sondre Guttormsen ('99) | 99 | NOR | 4.60 | ||||||
P17 100 m 19.6. Vind: +3.4 Finale A Finale | 19.6. | Vind: +3.4 | ||||||||
1 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 11.69 | w | |||||
1 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 11.85 | SB | |||||
2 | Tonje Fjellet Kristiansen Tonje Fjellet Kristiansen ('99) | 99 | NOR | 12.24 | w | |||||
Indledende heats | 19.6. | |||||||||
Indledende 1 19.6. Vind: -1.7 | 19.6. | Vind: -1.7 | ||||||||
1 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 12.34 | ||||||
P17 200 m 17.6. Vind: -0.3 Finale A Finale | 17.6. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 24.41 | ||||||
2 | Tonje Fjellet Kristiansen Tonje Fjellet Kristiansen ('99) | 99 | NOR | 24.69 | ||||||
3 | Karoline Daland Karoline Daland ('99) | 99 | NOR | 24.85 | ||||||
P17 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Karoline Daland Karoline Daland ('99) | 99 | NOR | 55.55 | SB | |||||
2 | Malin Edland Malin Edland ('99) | 99 | NOR | 56.87 | SB | |||||
P17 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Malin Edland Malin Edland ('99) | 99 | NOR | 2:13.32 | ||||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 18.6. Vind: +3.4 Finale A Finale | 18.6. | Vind: +3.4 | ||||||||
1 | Emilie Sandberg Emilie Sandberg | 00 | NOR | 14.25 | w | |||||
2 | Celina Nilsen Lundevik Celina Nilsen Lundevik ('99) | 99 | NOR | 14.61 | w | |||||
P17 Højdespring 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Tonje Nedberg Tonje Nedberg ('99) | 99 | NOR | 1.70 | PB | |||||
P17 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Thale Leirfall Bremset Thale Leirfall Bremset ('99) | 99 | NOR | 5.72 | +1.8 | PB | ||||
2 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 5.63 | +2.0 | SB | ||||
P17 Spydkast 500 gram 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Tonje Fjellet Kristiansen Tonje Fjellet Kristiansen ('99) | 99 | NOR | 44.46 | SB | |||||
P16 400 m 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Josefine Tomine Eriksen Josefine Tomine Eriksen | 00 | NOR | 55.34 | ||||||
P16 800 m 19.6. Finale A Finale | 19.6. | |||||||||
1 | Josefine Tomine Eriksen Josefine Tomine Eriksen | 00 | NOR | 2:10.93 | ||||||
P16 Længdespring 18.6. Finale A Finale | 18.6. | |||||||||
1 | Sigrid Kleive Sigrid Kleive | 00 | NOR | 5.61 | w | +2.7 | ||||
P14 1500 m 16.6. Finale A Finale | 16.6. | |||||||||
1 | Pernille Karlsen Antonsen Pernille Karlsen Antonsen ('02) | 02 | NOR | 4:36.65 | PB |