M22 100 m 5.8. Vind: +1.1 Finale A Finale | 5.8. | Vind: +1.1 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 10.55 | ||||||
2 | Jonas Tapani Halonen Jonas Tapani Halonen ('95) | 95 | NOR | 10.57 | PB | |||||
3 | Joachim Sandberg Joachim Sandberg ('95) | 95 | NOR | 10.84 | PB | |||||
3 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 10.84 | SB | |||||
5 | Patrick Monga Bifuko Patrick Monga Bifuko ('96) | 96 | NOR | 10.86 | ||||||
6 | Simen Bogunovic Larsen Simen Bogunovic Larsen ('94) | 94 | NOR | 10.93 | ||||||
M22 200 m 7.8. Vind: +2.1 Finale A Finale | 7.8. | Vind: +2.1 | ||||||||
1 | Jonathan Quarcoo Jonathan Quarcoo ('96) | 96 | NOR | 20.91 | w | |||||
2 | Jonas Tapani Halonen Jonas Tapani Halonen ('95) | 95 | NOR | 21.36 | w | |||||
3 | Joachim Sandberg Joachim Sandberg ('95) | 95 | NOR | 21.47 | w | |||||
4 | Mike Lubsen Mike Lubsen ('95) | 95 | UGA | 21.47 | w | |||||
5 | Josh-Kevin Ramirez Talm Josh-Kevin Ramirez Talm ('96) | 96 | NOR | 21.62 | w | |||||
6 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 21.69 | w | |||||
M22 400 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Mike Lubsen Mike Lubsen ('95) | 95 | UGA | 48.89 | ||||||
M22 800 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Sigurd Blom Breivik Sigurd Blom Breivik ('96) | 96 | NOR | 1:51.77 | ||||||
2 | Snorre Holtan Løken Snorre Holtan Løken ('94) | 94 | NOR | 1:52.50 | ||||||
3 | Ådne Andersen Ådne Andersen ('94) | 94 | NOR | 1:52.72 | PB | |||||
4 | Sverre Blom Breivik Sverre Blom Breivik ('96) | 96 | NOR | 1:52.77 | ||||||
5 | Trygve Feidje Mjelde Trygve Feidje Mjelde ('94) | 94 | NOR | 1:53.33 | ||||||
6 | Thomas Myklebust Heggøy Thomas Myklebust Heggøy ('94) | 94 | NOR | 1:53.87 | PB | |||||
M22 1500 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Snorre Holtan Løken Snorre Holtan Løken ('94) | 94 | NOR | 3:50.02 | ||||||
2 | Senay Amlesom Fissehatsion Senay Amlesom Fissehatsion ('95) | 95 | ERI | 3:50.69 | ||||||
3 | Sigurd Ruud Skjeseth Sigurd Ruud Skjeseth ('96) | 96 | NOR | 3:51.15 | ||||||
4 | Even Brøndbo Dahl Even Brøndbo Dahl ('94) | 94 | NOR | 3:52.80 | PB | |||||
5 | Sigurd Blom Breivik Sigurd Blom Breivik ('96) | 96 | NOR | 3:54.33 | ||||||
6 | Erlend Gjerdevik Sørtveit Erlend Gjerdevik Sørtveit ('94) | 94 | NOR | 3:54.44 | PB | |||||
M22 5000 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Sigurd Ruud Skjeseth Sigurd Ruud Skjeseth ('96) | 96 | NOR | 14:38.18 | ||||||
2 | Senay Amlesom Fissehatsion Senay Amlesom Fissehatsion ('95) | 95 | ERI | 14:40.68 | SB | |||||
3 | Erik Udø Pedersen Erik Udø Pedersen ('94) | 94 | NOR | 14:41.04 | SB | |||||
M22 3000 m forh. 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Snorre Holtan Løken Snorre Holtan Løken ('94) | 94 | NOR | 9:47.37 | SB | |||||
M22 Højdespring 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Sindre Gelius Eikje Sindre Gelius Eikje ('94) | 94 | NOR | 2.09 | PB | |||||
2 | Eirik Greibrokk Dolve Eirik Greibrokk Dolve ('95) | 95 | NOR | 2.03 | PB | |||||
M22 Stangspring 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Eirik Greibrokk Dolve Eirik Greibrokk Dolve ('95) | 95 | NOR | 5.10 | ||||||
2 | Andreas F. T. Gjesdal Andreas F. T. Gjesdal ('95) | 95 | NOR | 4.70 | ||||||
3 | Fredrik Weiseth Fredrik Weiseth ('94) | 94 | NOR | 4.70 | ||||||
M22 Længdespring 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Amund Høıe Sjursen Amund Høıe Sjursen ('96) | 96 | NOR | 7.57 | -0.6 | SB | ||||
2 | Ingar Bratseth-Kiplesund Ingar Bratseth-Kiplesund ('96) | 96 | NOR | 7.40 | +0.2 | |||||
M22 Kuglestød 7.26 kg 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Ola Stunes Isene Ola Stunes Isene ('95) | 95 | NOR | 15.80 | ||||||
M22 Diskoskast 2.0 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Ola Stunes Isene Ola Stunes Isene ('95) | 95 | NOR | 57.82 | ||||||
2 | Thor Olav Rosvold Thor Olav Rosvold ('96) | 96 | NOR | 49.85 | ||||||
M22 Hammerkast 7.26 kg 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Jørgen Olsen Austnes Jørgen Olsen Austnes ('94) | 94 | NOR | 61.72 | ||||||
2 | Evald Osnes Devik Evald Osnes Devik ('95) | 95 | NOR | 60.08 | ||||||
3 | Jon Nerdal Jon Nerdal ('96) | 96 | NOR | 59.55 | ||||||
M22 Spydkast 800 gram 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Gardar Johann Fridriksson Gardar Johann Fridriksson ('94) | 94 | NOR | 67.13 | SB | |||||
2 | Halvard Folkvord Hetland Halvard Folkvord Hetland ('96) | 96 | NOR | 62.01 | PB | |||||
K22 100 m 5.8. Vind: +0.4 Finale A Finale | 5.8. | Vind: +0.4 | ||||||||
1 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 11.88 | ||||||
K22 200 m 7.8. Vind: +0.9 Finale A Finale | 7.8. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 24.25 | ||||||
2 | Christine Bjelland Jensen Christine Bjelland Jensen ('94) | 94 | NOR | 24.48 | SB | |||||
3 | Sara Dorthea Jensen Sara Dorthea Jensen ('96) | 96 | NOR | 24.63 | PB | |||||
4 | Emily Rose Norum Emily Rose Norum ('96) | 96 | NOR | 24.92 | ||||||
K22 400 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Sara Dorthea Jensen Sara Dorthea Jensen ('96) | 96 | NOR | 53.51 | PB | |||||
2 | Emily Rose Norum Emily Rose Norum ('96) | 96 | NOR | 54.67 | ||||||
K22 800 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Emily Rose Norum Emily Rose Norum ('96) | 96 | NOR | 2:18.66 | SB | |||||
K22 1500 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Ida Elise Nymoen Eltervaag Ida Elise Nymoen Eltervaag ('95) | 95 | NOR | 4:34.76 | ||||||
K22 3000 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Elisabeth Angell Bergh Elisabeth Angell Bergh ('96) | 96 | NOR | 9:39.26 | PB | |||||
2 | Live Solheimdal Live Solheimdal ('96) | 96 | NOR | 9:44.31 | SB | |||||
3 | Ida Meli Narbuvoll Ida Meli Narbuvoll ('95) | 95 | NOR | 9:48.17 | SB | |||||
K22 100 m hæk 84.0 cm 7.8. Vind: +1.6 Finale A Finale | 7.8. | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Agathe Holtan Wathne Agathe Holtan Wathne ('94) | 94 | NOR | 13.86 | ||||||
K22 400 m hæk 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Emily Rose Norum Emily Rose Norum ('96) | 96 | NOR | 1:01.03 | PB | |||||
K22 Højdespring 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Anne Engen Andersen Anne Engen Andersen ('95) | 95 | NOR | 1.76 | =SB | |||||
2 | Caroline Fleischer Caroline Fleischer ('96) | 96 | NOR | 1.74 | ||||||
3 | Hanne Berit Irgens Hanne Berit Irgens ('94) | 94 | NOR | 1.72 | PB | |||||
K22 Stangspring 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Lene Onsrud Retzius Lene Onsrud Retzius ('96) | 96 | NOR | 4.32 | PB | |||||
K22 Længdespring 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Hanne Berit Irgens Hanne Berit Irgens ('94) | 94 | NOR | 5.67 | +0.6 | |||||
2 | Monika Elisabeth Benserud Monika Elisabeth Benserud ('96) | 96 | NOR | 5.66 | 0.0 | |||||
3 | Caroline Fleischer Caroline Fleischer ('96) | 96 | NOR | 5.62 | +1.3 | |||||
K22 Trespring 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Monika Elisabeth Benserud Monika Elisabeth Benserud ('96) | 96 | NOR | 12.81 | +1.6 | PB | ||||
2 | Mai Britt Berge Mai Britt Berge ('95) | 95 | NOR | 12.53 | +1.5 | =PB | ||||
K22 Kuglestød 4.0 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Camilla Leonardsen Rønning Camilla Leonardsen Rønning ('95) | 95 | NOR | 13.59 | SB | |||||
2 | Matilde Roe Matilde Roe ('96) | 96 | NOR | 12.98 | ||||||
K22 Diskoskast 1.0 kg 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Matilde Roe Matilde Roe ('96) | 96 | NOR | 48.40 | ||||||
2 | Mona Ekroll Jaidi Mona Ekroll Jaidi ('95) | 95 | NOR | 46.41 | ||||||
K22 Hammerkast 4.0 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Helene Sofie Ingvaldsen Helene Sofie Ingvaldsen ('96) | 96 | NOR | 57.23 | ||||||
K22 Spydkast 600 gram 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Sigrid Borge Sigrid Borge ('95) | 95 | NOR | 55.29 | ||||||
2 | Emilie Ingerø Emilie Ingerø ('95) | 95 | NOR | 47.64 | ||||||
3 | Maria Børstad Jensen Maria Børstad Jensen ('94) | 94 | NOR | 47.34 | SB | |||||
4 | Julie Heiervang Johnsen Julie Heiervang Johnsen ('96) | 96 | NOR | 43.09 | SB | |||||
D19 100 m 5.8. Vind: +1.0 Finale A Finale | 5.8. | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 10.69 | PB | |||||
2 | Filip Bøe Filip Bøe | 00 | NOR | 10.73 | PB | |||||
3 | Pål Haugen Lillefosse Pål Haugen Lillefosse ('01) | 01 | NOR | 10.96 | PB | |||||
D19 200 m 6.8. Vind: -0.9 Finale A Finale | 6.8. | Vind: -0.9 | ||||||||
1 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 21.68 | ||||||
D19 400 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Markus Einan Markus Einan ('97) | 97 | NOR | 48.24 | PB | |||||
2 | Muhammed Dodou Jatta Muhammed Dodou Jatta ('98) | 98 | NOR | 48.54 | PB | |||||
D19 800 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Markus Einan Markus Einan ('97) | 97 | NOR | 1:53.10 | ||||||
2 | Jakob Ingebrigtsen Jakob Ingebrigtsen | 00 | NOR | 1:54.13 | ||||||
3 | Henrik Irgens Gravdal Henrik Irgens Gravdal ('98) | 98 | NOR | 1:54.84 | ||||||
D19 1500 m 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Jakob Ingebrigtsen Jakob Ingebrigtsen | 00 | NOR | 3:46.49 | ||||||
2 | Thomas Jefferson Byrkjeland Thomas Jefferson Byrkjeland ('98) | 98 | NOR | 3:53.42 | ||||||
3 | Mats Hauge Mats Hauge ('97) | 97 | NOR | 3:53.52 | ||||||
4 | Henrik Irgens Gravdal Henrik Irgens Gravdal ('98) | 98 | NOR | 3:54.21 | ||||||
D19 5000 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Jakob Ingebrigtsen Jakob Ingebrigtsen | 00 | NOR | 14:38.67 | PB | |||||
2 | Thomas Jefferson Byrkjeland Thomas Jefferson Byrkjeland ('98) | 98 | NOR | 14:45.43 | PB | |||||
3 | Jens Larsen Åstveit Jens Larsen Åstveit ('97) | 97 | NOR | 14:52.00 | PB | |||||
4 | Joakim Sødal Joakim Sødal ('97) | 97 | NOR | 14:53.50 | ||||||
D19 3000 m forh. 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Vincent Sondre Førde Vincent Sondre Førde ('97) | 97 | NOR | 9:20.31 | PB | |||||
2 | Ola Martin Gåsvær Ola Martin Gåsvær ('98) | 98 | NOR | 9:23.28 | PB | |||||
3 | Fredrik Sandvik Fredrik Sandvik ('98) | 98 | NOR | 9:24.43 | PB | |||||
D19 400 m hæk 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Markus Nikolai Berner Markus Nikolai Berner ('97) | 97 | NOR | 53.46 | PB | |||||
D19 Højdespring 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Erlend Bolstad Raa Erlend Bolstad Raa | 00 | NOR | 2.03 | PB | |||||
2 | Storm Koksvik Storm Koksvik ('98) | 98 | NOR | 2.00 | ||||||
D19 Stangspring 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Sondre Guttormsen Sondre Guttormsen ('99) | 99 | NOR | 4.70 | ||||||
2 | Pål Haugen Lillefosse Pål Haugen Lillefosse ('01) | 01 | NOR | 4.70 | ||||||
D19 Længdespring 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Toralv Opsal Toralv Opsal ('98) | 98 | NOR | 7.13 | +1.1 | |||||
2 | Erik Lund Erik Lund ('97) | 97 | NOR | 7.11 | +1.3 | |||||
D19 Trespring 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Erik Lund Erik Lund ('97) | 97 | NOR | 14.99 | +0.4 | PB | ||||
2 | Erlend Bolstad Raa Erlend Bolstad Raa | 00 | NOR | 14.98 | +0.5 | PB | ||||
D19 Kuglestød 6.0 kg 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Marcus ThomsenMarcus Thomsen ('98) | 98 | NOR | 19.14 | ||||||
D19 Diskoskast 1.75 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Thomas Mardal Thomas Mardal ('97) | 97 | NOR | 55.85 | ||||||
D19 Hammerkast 6.0 kg 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Thomas Mardal Thomas Mardal ('97) | 97 | NOR | 64.86 | ||||||
2 | Martin Kornerud Martin Kornerud ('98) | 98 | NOR | 61.74 | ||||||
D19 Spydkast 800 gram 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Jarl Bjørklund Jarl Bjørklund ('97) | 97 | NOR | 62.15 | ||||||
2 | Sondre Alexander Høyland Sondre Alexander Høyland ('98) | 98 | NOR | 62.02 | ||||||
P19 100 m 5.8. Vind: +1.3 Finale A Finale | 5.8. | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | Helene Rønningen Helene Rønningen ('98) | 98 | NOR | 11.66 | ||||||
2 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 11.78 | ||||||
3 | Ida Eikeng Ida Eikeng ('99) | 99 | NOR | 11.88 | ||||||
4 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 11.92 | ||||||
Indledende heats | 5.8. | |||||||||
Indledende 1 5.8. Vind: +1.2 | 5.8. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Helene Rønningen Helene Rønningen ('98) | 98 | NOR | 11.98 | ||||||
P19 200 m 7.8. Vind: +2.1 Finale A Finale | 7.8. | Vind: +2.1 | ||||||||
1 | Ingvild Meinseth Ingvild Meinseth ('99) | 99 | NOR | 23.98 | w | |||||
2 | Live Haugstad Hilton Live Haugstad Hilton ('99) | 99 | NOR | 24.72 | w | |||||
3 | Tonje Fjellet Kristiansen Tonje Fjellet Kristiansen ('99) | 99 | NOR | 24.77 | w | |||||
P19 400 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Karoline Daland Karoline Daland ('99) | 99 | NOR | 55.19 | ||||||
2 | Josefine Tomine Eriksen Josefine Tomine Eriksen | 00 | NOR | 55.29 | ||||||
3 | Ingrid Linn Nordahl Ingrid Linn Nordahl ('97) | 97 | NOR | 56.07 | ||||||
P19 800 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Amalie Manshus Sæten Amalie Manshus Sæten ('97) | 97 | NOR | 2:10.78 | ||||||
2 | Vilde Våge Henriksen Vilde Våge Henriksen | 00 | NOR | 2:12.11 | PB | |||||
3 | Malin Edland Malin Edland ('99) | 99 | NOR | 2:12.98 | ||||||
4 | Maren Hansen Møllerud Hauen Maren Hansen Møllerud Hauen ('97) | 97 | NOR | 2:14.38 | SB | |||||
5 | Margrete Jørgensen Baustad Margrete Jørgensen Baustad | 00 | NOR | 2:14.57 | PB | |||||
P19 1500 m 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Camilla Ziesler Camilla Ziesler | 00 | NOR | 4:32.40 | ||||||
2 | Christine Næss Christine Næss | 00 | NOR | 4:33.48 | ||||||
3 | Kristine Lande Dommersnes Kristine Lande Dommersnes ('99) | 99 | NOR | 4:33.93 | PB | |||||
4 | Mariann Roe Mariann Roe ('97) | 97 | NOR | 4:35.13 | PB | |||||
5 | Karoline Skauen Karoline Skauen | 00 | NOR | 4:37.88 | PB | |||||
6 | Mathilde Myhrvold Mathilde Myhrvold ('98) | 98 | NOR | 4:39.27 | SB | |||||
P19 3000 m 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Stine Wangberg Stine Wangberg ('99) | 99 | NOR | 9:27.15 | ||||||
2 | Ingrid Halvorsen Folvik Ingrid Halvorsen Folvik ('97) | 97 | NOR | 9:31.51 | PB | |||||
3 | Christine Næss Christine Næss | 00 | NOR | 9:45.17 | PB | |||||
4 | Mariann Roe Mariann Roe ('97) | 97 | NOR | 9:46.14 | PB | |||||
P19 3000 m forh. 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Clara Sagnes Wågan Clara Sagnes Wågan ('97) | 97 | NOR | 11:04.97 | PB | |||||
P19 100 m hæk 84.0 cm 7.8. Vind: +2.5 Finale A Finale | 7.8. | Vind: +2.5 | ||||||||
1 | Kristi Strømmen Kjerpeset Kristi Strømmen Kjerpeset ('98) | 98 | NOR | 13.61 | w | |||||
2 | Ida Eikeng Ida Eikeng ('99) | 99 | NOR | 13.70 | w | |||||
Indledende heats | 7.8. | |||||||||
Indledende 2 7.8. Vind: +0.9 | 7.8. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Ida Eikeng Ida Eikeng ('99) | 99 | NOR | 13.95 | PB | |||||
P19 400 m hæk 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Karoline Daland Karoline Daland ('99) | 99 | NOR | 1:00.25 | ||||||
2 | Nora Kollerød Wold Nora Kollerød Wold ('97) | 97 | NOR | 1:01.66 | ||||||
3 | Solveig Hernandez Vråle Solveig Hernandez Vråle ('99) | 99 | NOR | 1:02.84 | ||||||
P19 Højdespring 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Thea Leirfall Bremset Thea Leirfall Bremset ('99) | 99 | NOR | 1.66 | SB | |||||
P19 Længdespring 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Sigrid Kleive Sigrid Kleive | 00 | NOR | 5.72 | +0.5 | PB | ||||
2 | Kristine Berger Akervold Kristine Berger Akervold ('98) | 98 | NOR | 5.66 | +0.3 | |||||
3 | Live Haugstad Hilton Live Haugstad Hilton ('99) | 99 | NOR | 5.57 | +0.7 | |||||
Kvalifikation | 6.8. | |||||||||
Kval 6.8. | 6.8. | |||||||||
1 | Kristine Berger Akervold Kristine Berger Akervold ('98) | 98 | NOR | 5.75 | +0.8 | PB | ||||
P19 Trespring 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Anna Eikebrokk Anna Eikebrokk ('97) | 97 | NOR | 12.16 | w | +2.8 | ||||
2 | Julie Woie Flølo Julie Woie Flølo ('99) | 99 | NOR | 12.10 | +1.4 | |||||
3 | Solveig Hernandez Vråle Solveig Hernandez Vråle ('99) | 99 | NOR | 12.06 | +1.1 | PB | ||||
P19 Kuglestød 4.0 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Elise Gravningen Elise Gravningen ('98) | 98 | NOR | 12.62 | ||||||
P19 Diskoskast 1.0 kg 7.8. Finale A Finale | 7.8. | |||||||||
1 | Berit Stunes Isene Berit Stunes Isene ('98) | 98 | NOR | 42.85 | ||||||
P19 Hammerkast 4.0 kg 5.8. Finale A Finale | 5.8. | |||||||||
1 | Beatrice Nedberge Llano Beatrice Nedberge Llano ('97) | 97 | NOR | 64.36 | ||||||
P19 Spydkast 600 gram 6.8. Finale A Finale | 6.8. | |||||||||
1 | Arianne Duarte Morais Arianne Duarte Morais ('99) | 99 | NOR | 50.97 | PB | |||||
2 | Mali Ingeborg Vollan Marstad Mali Ingeborg Vollan Marstad ('97) | 97 | NOR | 45.68 | SB |