M 100 m Vind: +1.2 Finale A Finale | Vind: +1.2 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonathan Nmaju Jonathan Nmaju ('93) | 93 | NGR | 10.40 | |||||
2 | Samuel Osewa Samuel Osewa ('91) | 91 | GBR | 10.43 | |||||
3 | Adrian Griffith Adrian Griffith ('84) | 84 | BAH | 10.51 | |||||
4 | Alex Murdock Alex Murdock ('91) | 91 | GBR | 10.87 | SB | ||||
5 | Leroy Slue Leroy Slue ('81) | 81 | GBR | 10.89 | SB | ||||
6 | László Szabó László Szabó ('91) | 91 | HUN | 10.92 | |||||
7 | Adrià Burriel Adrià Burriel ('92) | 92 | ESP | 11.00 | SB | ||||
Finale B Vind: +1.7 | Vind: +1.7 | ||||||||
1 | Mikel De Sa Mikel De Sa ('90) | 90 | AND | 10.97 | SB | ||||
2 | Manel Fuentes Manel Fuentes ('94) | 94 | ESP | 11.04 | PB | ||||
M 200 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||
1 | Jonathan Nmaju Jonathan Nmaju ('93) | 93 | NGR | 21.39 | SB | ||||
2 | László Szabó László Szabó ('91) | 91 | HUN | 21.79 | PB | ||||
3 | Lluis Vallejo Lluis Vallejo ('91) | 91 | ESP | 21.87 | SB | ||||
4 | Pau Fradera Pau Fradera ('87) | 87 | ESP | 21.95 | SB | ||||
5 | Oriol Madi Oriol Madi ('97) | 97 | ESP | 22.01 | SB | ||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Elliott Rutter Elliott Rutter ('95) | 95 | GBR | 47.52 | |||||
2 | Samuel Carnicero Samuel Carnicero ('90) | 90 | ESP | 48.95 | SB | ||||
3 | Elvin Josué Canales Elvin Josué Canales ('01) | 01 | HON | 49.03 | NU20R | PB | |||
4 | Vladyslav Ivaschenko Vladyslav Ivaschenko ('98) | 98 | ESP | 49.09 | PB | ||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Ramzi Abdenouz Ramzi Abdenouz ('93) | 93 | ALG | 1:47.62 | |||||
2 | Mohammed Ayoub Tiouali Mohammed Ayoub Tiouali ('91) | 91 | BRN | 1:48.23 | SB | ||||
3 | Nasredine Khatir Nasredine Khatir ('95) | 95 | FRA | 1:48.50 | SB | ||||
4 | Hamid Oualich Hamid Oualich ('88) | 88 | FRA | 1:49.56 | SB | ||||
5 | Florian Lespinasse Florian Lespinasse ('96) | 96 | FRA | 1:49.63 | PB | ||||
6 | Themba Madima Themba Madima ('89) | 89 | RSA | 1:50.45 | |||||
7 | César Larrosa César Larrosa ('97) | 97 | ESP | 1:51.15 | SB | ||||
8 | Abdeslam Louah Abdeslam Louah ('81) | 81 | ESP | 1:52.96 | SB | ||||
9 | Arnau Parareda Arnau Parareda ('90) | 90 | ESP | 1:54.95 | SB | ||||
10 | Abdelmounim El Joukh Abdelmounim El Joukh ('96) | 96 | ESP | 1:55.51 | PB | ||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||
1 | Roberto Tello Roberto Tello ('94) | 94 | ESP | 53.81 | SB | ||||
Finale B | |||||||||
1 | Lander Gil Lander Gil ('92) | 92 | ESP | 54.10 | SB | ||||
2 | Xavier Vidal Xavier Vidal ('97) | 97 | FRA | 54.25 | SB | ||||
3 | Iñaki Lopez Iñaki Lopez ('92) | 92 | ESP | 54.33 | |||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Miguel Ángel Sancho Miguel Ángel Sancho ('90) | 90 | ESP | 2.18 | =SB | ||||
2 | Matt Roberts Matt Roberts ('84) | 84 | GBR | 2.14 | |||||
3 | Eduard Fabregas Eduard Fabregas ('97) | 97 | ESP | 2.05 | PB | ||||
3 | Ryan Bonifas Ryan Bonifas ('93) | 93 | GBR | 2.05 | |||||
5 | Paulo Conceição Paulo Conceição ('93) | 93 | POR | 2.05 | |||||
6 | Frederik JahrFrederik Jahr ('91) | 91 | NOR | 2.00 | SB | ||||
6 | Oscar Quesada Oscar Quesada ('98) | 98 | ESP | 2.00 | PB | ||||
8 | Marc Sánchez Marc Sánchez ('95) | 95 | ESP | 2.00 | |||||
9 | Miquel Vélez Miquel Vélez ('83) | 83 | ESP | 2.00 | SB | ||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Carlton Lavong Carlton Lavong ('92) | 92 | USA | 7.87 | w | +2.9 | |||
2 | László Szabó László Szabó ('91) | 91 | HUN | 7.75 | w | +3.7 | |||
3 | José Luis Fernández José Luis Fernández ('96) | 96 | ESP | 7.54 | w | +3.7 | |||
4 | Allan Hamilton Allan Hamilton ('92) | 92 | GBR | 7.49 | w | +2.6 | |||
5 | Hicham Douiri Hicham Douiri ('85) | 85 | MAR | 7.29 | w | +3.0 | |||
6 | Scott Hall Scott Hall ('94) | 94 | GBR | 7.23 | w | +2.2 | |||
7 | Buba Darboe Buba Darboe ('94) | 94 | GAM | 7.22 | +1.1 | ||||
8 | Santi Ramos Santi Ramos ('95) | 95 | ESP | 7.20 | w | +3.5 | |||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Joaquín Millán Joaquín Millán ('83) | 83 | ESP | 17.11 | |||||
2 | Balázs Detrik Balázs Detrik ('95) | 95 | HUN | 16.83 | PB | ||||
3 | Daniel Martínez Daniel Martínez ('88) | 88 | ESP | 16.34 | SB | ||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Lois Maikel Martínez Lois Maikel Martínez ('81) | 81 | ESP | 61.85 | |||||
2 | Joaquín Millán Joaquín Millán ('83) | 83 | ESP | 56.60 | SB | ||||
3 | Javier Rodríguez Javier Rodríguez ('93) | 93 | ESP | 53.34 | |||||
4 | Jaume León Jaume León ('88) | 88 | ESP | 52.38 | |||||
M 3000 m kapgang Finale A Finale | |||||||||
1 | Lebogang Shange Lebogang Shange ('90) | 90 | RSA | 11:56.52 | |||||
2 | Daniel Jimeno Daniel Jimeno | 00 | ESP | 12:19.55 | PB | ||||
K 100 m Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Lorène Dorcas Bazolo Lorène Dorcas Bazolo ('83) | 83 | POR | 11.47 | SB | ||||
2 | Alexandra Bezeková Alexandra Bezeková ('92) | 92 | SVK | 11.64 | SB | ||||
3 | Andrea Purica Andrea Purica ('95) | 95 | VEN | 11.76 | SB | ||||
K 200 m Vind: +1.5 Finale A Finale | Vind: +1.5 | ||||||||
1 | Lorène Dorcas Bazolo Lorène Dorcas Bazolo ('83) | 83 | POR | 23.50 | SB | ||||
2 | Cristina Lara Cristina Lara ('95) | 95 | ESP | 23.60 | SB | ||||
3 | Alexandra Bezeková Alexandra Bezeková ('92) | 92 | SVK | 23.81 | SB | ||||
4 | Beth Dobbin Beth Dobbin ('94) | 94 | GBR | 24.07 | |||||
5 | Jael Bestue Jael Bestue | 00 | ESP | 24.29 | SB | ||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Laura Maddox Laura Maddox ('90) | 90 | GBR | 54.26 | |||||
2 | Andrea Díez Andrea Díez ('88) | 88 | ESP | 56.42 | SB | ||||
3 | Sara Dorda Sara Dorda ('97) | 97 | ESP | 56.90 | SB | ||||
4 | Laura Alonso Laura Alonso ('94) | 94 | ESP | 56.91 | SB | ||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Carla Masip Carla Masip ('97) | 97 | ESP | 4:26.69 | SB | ||||
2 | Bárbara Ramón Bárbara Ramón ('83) | 83 | ESP | 4:35.46 | PB | ||||
3 | Érika Torner Érika Torner ('98) | 98 | ESP | 4:36.33 | PB | ||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||
1 | Andreia Crespo Andreia Crespo ('93) | 93 | POR | 1:00.68 | |||||
2 | Alicia Leyva Alicia Leyva ('96) | 96 | ESP | 1:02.44 | SB | ||||
3 | Luisa Mitja Luisa Mitja ('98) | 98 | ESP | 1:02.45 | |||||
4 | Hanna Bouchaid Hanna Bouchaid ('98) | 98 | ESP | 1:02.90 | SB | ||||
5 | Elisa Cortés Elisa Cortés ('95) | 95 | ESP | 1:03.25 | SB | ||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Pippa Rogan Pippa Rogan ('94) | 94 | IRL | 1.78 | SB | ||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||
1 | Krisztina Hoffer Krisztina Hoffer ('90) | 90 | HUN | 13.09 | w | +3.6 | |||
2 | Sokhna Safietou Kanté Sokhna Safietou Kanté ('89) | 89 | SEN | 12.65 | w | +2.7 | |||
3 | Pepeta Agyeiwaah Pepeta Agyeiwaah ('01) | 01 | GHA | 12.03 | w | +4.1 | |||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Valentina Marzari Valentina Marzari ('91) | 91 | ESP | 13.19 | |||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Andrea Alarcón Andrea Alarcón ('94) | 94 | ESP | 53.01 | |||||
2 | Haja Gerewu Haja Gerewu ('91) | 91 | ESP | 44.97 | SB | ||||
3 | Marina Muzas Marina Muzas ('94) | 94 | ESP | 44.48 | SB | ||||
D19 Diskoskast 1.75 kg Finale A Finale | |||||||||
1 | Aaron Sola Aaron Sola ('99) | 99 | ESP | 50.98 | |||||
2 | Diego Franco Diego Franco ('99) | 99 | ESP | 49.87 | PB |