M 100 m 25.6. Vind: +4.0 Finale A Finale | 25.6. | Vind: +4.0 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Håkon Morken Håkon Morken ('93) | 93 | NOR | 10.52 | w | |||||
2 | Michael Rosenberg Michael Rosenberg ('90) | 90 | NOR | 10.53 | w | |||||
3 | Eirik Thorshaug Eirik Thorshaug ('87) | 87 | NOR | 10.56 | w | |||||
4 | Tormod Hjortnæs Larsen Tormod Hjortnæs Larsen ('86) | 86 | NOR | 10.68 | w | |||||
5 | Christian Mensah Christian Mensah ('96) | 96 | NOR | 10.73 | w | |||||
6 | Jostein Joshua Fossøy Jostein Joshua Fossøy ('92) | 92 | NOR | 10.81 | w | |||||
Finale B 25.6. Vind: +4.3 | 25.6. | Vind: +4.3 | ||||||||
1 | Stephan Skogheim Kyeremeh Stephan Skogheim Kyeremeh ('01) | 01 | NOR | 10.70 | w | |||||
2 | Simen Sigurdsen Simen Sigurdsen ('93) | 93 | NOR | 10.76 | w | |||||
3 | Peter Efe Osazuwa Peter Efe Osazuwa ('89) | 89 | NOR | 10.84 | w | |||||
4 | Nivethan Panchalingam Nivethan Panchalingam ('93) | 93 | NOR | 10.97 | w | |||||
Indledende heats | 25.6. | |||||||||
Indledende 1 25.6. Vind: +1.4 | 25.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Even Meinseth Even Meinseth ('96) | 96 | NOR | 10.73 | SB | |||||
2 | Michael Rosenberg Michael Rosenberg ('90) | 90 | NOR | 10.75 | ||||||
3 | Christian Mensah Christian Mensah ('96) | 96 | NOR | 10.78 | PB | |||||
Indledende 2 25.6. Vind: +3.1 | 25.6. | Vind: +3.1 | ||||||||
1 | Eirik Thorshaug Eirik Thorshaug ('87) | 87 | NOR | 10.72 | w | |||||
2 | Even Pettersen Even Pettersen ('93) | 93 | NOR | 10.82 | w | |||||
3 | Stephan Skogheim Kyeremeh Stephan Skogheim Kyeremeh ('01) | 01 | NOR | 10.84 | w | |||||
4 | Nivethan Panchalingam Nivethan Panchalingam ('93) | 93 | NOR | 10.96 | w | |||||
Indledende 3 25.6. Vind: +4.8 | 25.6. | Vind: +4.8 | ||||||||
1 | Håkon Morken Håkon Morken ('93) | 93 | NOR | 10.47 | w | |||||
2 | Tormod Hjortnæs Larsen Tormod Hjortnæs Larsen ('86) | 86 | NOR | 10.69 | w | |||||
3 | Jostein Joshua Fossøy Jostein Joshua Fossøy ('92) | 92 | NOR | 10.78 | w | |||||
4 | Simen Sigurdsen Simen Sigurdsen ('93) | 93 | NOR | 10.86 | w | |||||
5 | Peter Efe Osazuwa Peter Efe Osazuwa ('89) | 89 | NOR | 10.86 | w | |||||
M 200 m 23.6. Vind: +1.1 Finale A Finale | 23.6. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Håkon Morken Håkon Morken ('93) | 93 | NOR | 21.64 | ||||||
2 | Stephan Skogheim Kyeremeh Stephan Skogheim Kyeremeh ('01) | 01 | NOR | 21.69 | ||||||
3 | Even Meinseth Even Meinseth ('96) | 96 | NOR | 22.00 | ||||||
M 400 m 24.6. Finale A Finale | 24.6. | |||||||||
1 | Muhammed Dodou Jatta Muhammed Dodou Jatta ('98) | 98 | NOR | 49.02 | ||||||
2 | Andreas Modin Andreas Modin | SWE | 49.23 | PB | ||||||
M 1500 m 22.6. Finale A Finale | 22.6. | |||||||||
1 | Even Brøndbo Dahl Even Brøndbo Dahl ('94) | 94 | NOR | 3:50.32 | PB | |||||
2 | Ulrik Grevle Lolland Ulrik Grevle Lolland ('92) | 92 | NOR | 3:53.28 | PB | |||||
3 | Lars Agnar Hjelmeset Lars Agnar Hjelmeset ('01) | 01 | NOR | 3:57.84 | PB | |||||
4 | Jacob Boutera Jacob Boutera ('96) | 96 | NOR | 3:59.63 | PB | |||||
M Højdespring 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Frederik JahrFrederik Jahr ('91) | 91 | NOR | 2.03 | SB | |||||
K 100 m 25.6. Vind: +1.2 Finale A Finale | 25.6. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Mari Gilde Brubak Mari Gilde Brubak ('90) | 90 | NOR | 11.78 | PB | |||||
2 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 11.86 | SB | |||||
3 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 12.03 | SB | |||||
4 | Malin Kulseth Malin Kulseth ('96) | 96 | NOR | 12.18 | PB | |||||
Indledende heats | 25.6. | |||||||||
Indledende 1 25.6. Vind: +1.4 | 25.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Mari Gilde Brubak Mari Gilde Brubak ('90) | 90 | NOR | 11.83 | =PB | |||||
Indledende 2 25.6. Vind: -0.2 | 25.6. | Vind: -0.2 | ||||||||
1 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 12.14 | ||||||
Indledende 3 25.6. Vind: +0.9 | 25.6. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 12.13 | ||||||
K 200 m 23.6. Vind: +1.5 Finale A Finale | 23.6. | Vind: +1.5 | ||||||||
1 | Astrid Mangen Cederkvist Astrid Mangen Cederkvist ('94) | 94 | NOR | 24.31 | SB | |||||
2 | Thale Leirfall Bremset Thale Leirfall Bremset ('99) | 99 | NOR | 24.85 | PB | |||||
3 | Malin Kulseth Malin Kulseth ('96) | 96 | NOR | 25.04 | PB | |||||
K 400 m 24.6. Finale A Finale | 24.6. | |||||||||
1 | Marie Skjæggestad Marie Skjæggestad ('99) | 99 | NOR | 56.05 | PB | |||||
2 | Mina Marie Anglero Mina Marie Anglero ('97) | 97 | NOR | 56.93 | ||||||
K 800 m 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Olivia Weslien Olivia Weslien ('97) | 97 | SWE | 2:14.56 | ||||||
K 100 m hæk 84.0 cm 24.6. Vind: +0.1 Finale A Finale | 24.6. | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Marie Skjæggestad Marie Skjæggestad ('99) | 99 | NOR | 14.39 | PB | |||||
K Højdespring 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Tonje Angelsen Tonje Angelsen ('90) | 90 | NOR | 1.80 | ||||||
K Længdespring 23.6. Finale A Finale | 23.6. | |||||||||
1 | Oda Utsi Onstad Oda Utsi Onstad ('90) | 90 | NOR | 5.77 | +0.7 | |||||
2 | Thale Leirfall Bremset Thale Leirfall Bremset ('99) | 99 | NOR | 5.70 | +1.1 | |||||
K Trespring 22.6. Finale A Finale | 22.6. | |||||||||
1 | Mari Sellevåg Aarø Mari Sellevåg Aarø ('98) | 98 | NOR | 12.31 | +0.8 | |||||
2 | Mai Britt Berge Mai Britt Berge ('95) | 95 | NOR | 12.19 | +1.5 | |||||
K Spydkast 600 gram 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Kristina Kristianslund Kristina Kristianslund ('93) | 93 | NOR | 45.17 | ||||||
2 | Rebekka Engen Rebekka Engen ('96) | 96 | NOR | 40.65 | ||||||
D19 100 m 25.6. Vind: +3.3 Finale A Finale | 25.6. | Vind: +3.3 | ||||||||
1 | Marcus Moen Marcus Moen ('99) | 99 | NOR | 10.70 | w | |||||
2 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 10.87 | w | |||||
3 | Erik Mikkeljord Erik Mikkeljord ('99) | 99 | NOR | 10.96 | w | |||||
Indledende heats | 25.6. | |||||||||
Indledende 1 25.6. Vind: +3.8 | 25.6. | Vind: +3.8 | ||||||||
1 | Andreas Haara Bakketun Andreas Haara Bakketun ('01) | 01 | NOR | 10.97 | w | |||||
Indledende 2 25.6. Vind: -0.1 | 25.6. | Vind: -0.1 | ||||||||
1 | Marcus Moen Marcus Moen ('99) | 99 | NOR | 10.97 | PB | |||||
D19 400 m 24.6. Finale A Finale | 24.6. | |||||||||
1 | Fredrik Øvereng Fredrik Øvereng ('99) | 99 | NOR | 49.03 | PB | |||||
2 | Emmanuel Odai Quarcoo Emmanuel Odai Quarcoo ('98) | 98 | NOR | 49.77 | SB | |||||
P19 200 m 23.6. Vind: +1.0 Finale A Finale | 23.6. | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Kristine Berger Akervold Kristine Berger Akervold ('98) | 98 | NOR | 24.97 | SB | |||||
P19 Diskoskast 1.0 kg 24.6. Finale A Finale | 24.6. | |||||||||
1 | Berit Stunes Isene Berit Stunes Isene ('98) | 98 | NOR | 41.83 | ||||||
P19 Spydkast 600 gram 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Linnea Greiff Linnea Greiff ('98) | 98 | NOR | 42.58 | ||||||
2 | Andrine Hjellen Haugland Andrine Hjellen Haugland ('99) | 99 | NOR | 40.93 | ||||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 24.6. Vind: +1.4 Finale A Finale | 24.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Markus Rooth Markus Rooth ('01) | 01 | NOR | 14.48 | PB | |||||
P16 800 m 25.6. Finale A Finale | 25.6. | |||||||||
1 | Pernille Karlsen Antonsen Pernille Karlsen Antonsen ('02) | 02 | NOR | 2:12.70 | ||||||
P16 1500 m 22.6. Finale A Finale | 22.6. | |||||||||
1 | Pernille Karlsen Antonsen Pernille Karlsen Antonsen ('02) | 02 | NOR | 4:32.90 | ||||||
P14 1500 m 22.6. Finale A Finale | 22.6. | |||||||||
1 | Marthe Johanne Hjelmeseth Marthe Johanne Hjelmeseth ('04) | 04 | NOR | 4:49.56 | PB |