M 100 m 1.6. Vind: +1.4 Finale A Finale | 1.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrick Monga Bifuko Patrick Monga Bifuko ('96) | 96 | NOR | 10.90 | SB | |||||
2 | Jostein Joshua Fossøy Jostein Joshua Fossøy ('92) | 92 | NOR | 10.94 | SB | |||||
3 | Hallgeir Martinsen Hallgeir Martinsen ('89) | 89 | NOR | 10.98 | ||||||
Indledende heats | 1.6. | |||||||||
Indledende 1 1.6. Vind: +0.9 | 1.6. | Vind: +0.9 | ||||||||
1 | Patrick Monga Bifuko Patrick Monga Bifuko ('96) | 96 | NOR | 11.04 | ||||||
Indledende 2 1.6. Vind: +1.2 | 1.6. | Vind: +1.2 | ||||||||
1 | Jostein Joshua Fossøy Jostein Joshua Fossøy ('92) | 92 | NOR | 10.95 | SB | |||||
2 | Hallgeir Martinsen Hallgeir Martinsen ('89) | 89 | NOR | 10.95 | SB | |||||
M 200 m 1.6. Vind: +0.6 Finale A Finale | 1.6. | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Mathias Hove Johansen Mathias Hove Johansen ('98) | 98 | NOR | 21.11 | SB | |||||
2 | Stephan Skogheim Kyeremeh Stephan Skogheim Kyeremeh ('01) | 01 | NOR | 21.35 | PB | |||||
3 | Joachim Sandberg Joachim Sandberg ('95) | 95 | NOR | 21.51 | SB | |||||
4 | Øystein Klareng Øystein Klareng ('96) | 96 | NOR | 21.64 | PB | |||||
5 | Jonatan Greni Bjerkaas Jonatan Greni Bjerkaas ('99) | 99 | NOR | 21.79 | PB | |||||
M 400 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | |||||||||
1 | Mike Lubsen Mike Lubsen ('95) | 95 | NOR | 47.91 | SB | |||||
2 | Luca Thompson Luca Thompson | 00 | NOR | 48.21 | PB | |||||
3 | Jonatan Greni Bjerkaas Jonatan Greni Bjerkaas ('99) | 99 | NOR | 49.21 | PB | |||||
4 | Lars Gausemel Stølen Lars Gausemel Stølen ('97) | 97 | NOR | 49.63 | PB | |||||
M Højdespring 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Frederik JahrFrederik Jahr ('91) | 91 | NOR | 2.04 | SB | |||||
M Stangspring 2.6. Finale A Finale | 2.6. | |||||||||
1 | Andreas F. T. Gjesdal Andreas F. T. Gjesdal ('95) | 95 | NOR | 4.70 | =SB | |||||
M Længdespring 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Marius Bull Hjeltnes Marius Bull Hjeltnes ('96) | 96 | NOR | 7.02 | +0.6 | PB | ||||
M Spydkast 800 gram 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Rasmus Eriksson Rasmus Eriksson ('98) | 98 | SWE | 65.34 | SB | |||||
3 | Alexander Nilsson Alexander Nilsson ('98) | 98 | SWE | 47.49 | SB | |||||
K 100 m 1.6. Vind: +1.1 Finale A Finale | 1.6. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Christine Bjelland Jensen Christine Bjelland Jensen ('94) | 94 | NOR | 11.92 | SB | |||||
2 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 12.10 | SB | |||||
3 | Kaitesi Ertzgaard Kaitesi Ertzgaard | 00 | NOR | 12.20 | ||||||
4 | Henriette Jæger Henriette Jæger ('03) | 03 | NOR | 12.21 | =PB | |||||
5 | Heidi Hessan Næss Heidi Hessan Næss ('89) | 89 | NOR | 12.32 | =SB | |||||
6 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg ('96) | 96 | SWE | 12.32 | ||||||
7 | Pernille Sina Lund Pernille Sina Lund ('93) | 93 | NOR | 12.36 | ||||||
Indledende heats | 1.6. | |||||||||
Indledende 1 1.6. Vind: +1.4 | 1.6. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Christine Bjelland Jensen Christine Bjelland Jensen ('94) | 94 | NOR | 11.96 | SB | |||||
2 | Henriette Jæger Henriette Jæger ('03) | 03 | NOR | 12.27 | ||||||
3 | Heidi Hessan Næss Heidi Hessan Næss ('89) | 89 | NOR | 12.32 | SB | |||||
4 | Pernille Sina Lund Pernille Sina Lund ('93) | 93 | NOR | 12.35 | PB | |||||
Indledende 2 1.6. Vind: +0.3 | 1.6. | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Nathalie Ommundsen Johnsen Nathalie Ommundsen Johnsen ('98) | 98 | NOR | 12.24 | ||||||
2 | Kaitesi Ertzgaard Kaitesi Ertzgaard | 00 | NOR | 12.33 | ||||||
Indledende 3 1.6. Vind: -0.5 | 1.6. | Vind: -0.5 | ||||||||
1 | Vilde Humstad Aasmo Vilde Humstad Aasmo ('98) | 98 | NOR | 12.27 | SB | |||||
2 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg ('96) | 96 | SWE | 12.30 | SB | |||||
K 200 m 1.6. Vind: +1.1 Finale A Finale | 1.6. | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Kaitesi Ertzgaard Kaitesi Ertzgaard | 00 | NOR | 24.77 | PB | |||||
2 | Marlen Aakre Marlen Aakre ('93) | 93 | NOR | 25.02 | PB | |||||
3 | Frida Røe Tærum Frida Røe Tærum ('01) | 01 | NOR | 25.20 | PB | |||||
K 400 m 2.6. Finale A Finale | 2.6. | |||||||||
1 | Frida Røe Tærum Frida Røe Tærum ('01) | 01 | NOR | 55.90 | PB | |||||
2 | Mari Drabløs Mari Drabløs ('98) | 98 | NOR | 56.77 | ||||||
K 3000 m 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Tessa Frenay Tessa Frenay ('96) | 96 | NOR | 9:35.80 | PB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm 1.6. Vind: +0.5 Finale A Finale | 1.6. | Vind: +0.5 | ||||||||
1 | Tonje Moen Tonje Moen | 00 | NOR | 14.41 | ||||||
2 | Emilie Sandberg Emilie Sandberg | 00 | NOR | 14.76 | PB | |||||
K 400 m hæk 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Nora Kollerød Wold Nora Kollerød Wold ('97) | 97 | NOR | 1:00.38 | ||||||
K Højdespring 1.6. Finale A Finale | 1.6. | |||||||||
1 | Tonje Angelsen Tonje Angelsen ('90) | 90 | NOR | 1.90 | SB | |||||
K Trespring 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Solveig Hernandez Vråle Solveig Hernandez Vråle ('99) | 99 | NOR | 12.34 | +1.2 | PB | ||||
2 | Julie Margrete Gaustad Julie Margrete Gaustad ('96) | 96 | NOR | 12.13 | w | +2.7 | ||||
K Diskoskast 1.0 kg 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Vilde Indseth Holten Vilde Indseth Holten ('97) | 97 | NOR | 41.55 | ||||||
K Spydkast 600 gram 1.6. Finale A Finale | 1.6. | |||||||||
1 | Stella Weinberg Stella Weinberg ('98) | 98 | NOR | 52.83 | ||||||
D19 110 m hæk 99.1 cm 2.6. Vind: +1.0 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Håvard Becker Håvard Becker ('99) | 99 | NOR | 14.86 | PB | |||||
D19 Diskoskast 1.5 kg 2.6. Finale A Finale | 2.6. | |||||||||
1 | Fabian Weinberg Fabian Weinberg ('01) | 01 | NOR | 58.38 | ||||||
P19 200 m 2.6. Vind: +2.1 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +2.1 | ||||||||
1 | Josefine Tomine Eriksen Josefine Tomine Eriksen | 00 | NOR | 25.08 | w | |||||
P19 400 m 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
2 | Josefine Tomine Eriksen Josefine Tomine Eriksen | 00 | NOR | 56.53 | SB | |||||
P19 Stangspring 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Birgitte Kjuus Birgitte Kjuus ('99) | 99 | NOR | 3.91 | PB | |||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 2.6. Vind: +1.0 Finale A Finale | 2.6. | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Markus Rooth Markus Rooth ('01) | 01 | NOR | 14.51 | SB | |||||
P17 400 m 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Eilén Brenne Eilén Brenne ('03) | 03 | NOR | 56.63 | PB | |||||
P17 100 m hæk 76.2 cm 2.6. Vind: -0.4 Finale A Finale | 2.6. | Vind: -0.4 | ||||||||
1 | Vilde Marstein Vilde Marstein ('02) | 02 | NOR | 14.09 | PB | |||||
2 | Maria Aaberg Maria Aaberg ('01) | 01 | NOR | 14.31 | PB | |||||
3 | Juni Evensen Juni Evensen ('01) | 01 | NOR | 14.77 | PB | |||||
P17 Stangspring 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Hedda Marie Kjølberg Hauge Hedda Marie Kjølberg Hauge ('01) | 01 | NOR | 4.00 | NU18R | PB | ||||
P17 Hammerkast 3.0 kg 1.6. Finale A Finale | 1.6. | |||||||||
1 | Helle Henriksen Hvidsten Helle Henriksen Hvidsten ('01) | 01 | NOR | 58.24 | ||||||
2 | Oda Marie Myklebust Oda Marie Myklebust ('01) | 01 | NOR | 56.99 | ||||||
P15 Hammerkast 3.0 kg 1.6. Finale A Finale | 1.6. | |||||||||
1 | Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen ('02) | 02 | NOR | 54.69 | ||||||
P15 Spydkast 500 gram 3.6. Finale A Finale | 3.6. | |||||||||
1 | Tuva Mathilde Jacobsen Tuva Mathilde Jacobsen ('02) | 02 | NOR | 42.49 | SB |