M 100 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jak Ali Harvey Jak Ali Harvey ('89) | 89 | TUR | 10.05 | SB | ||||||||||
2 | Henricho Bruintjies Henricho Bruintjies ('93) | 93 | RSA | 10.22 | |||||||||||
3 | Egwero Ogho-Ogene Egwero Ogho-Ogene ('88) | 88 | NGR | 10.27 | SB | ||||||||||
4 | Kemar Hyman Kemar Hyman ('89) | 89 | CAY | 10.36 | |||||||||||
5 | Lucas Jakubczyk Lucas Jakubczyk ('85) | 85 | GER | 10.45 | |||||||||||
6 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.54 | |||||||||||
Finale B Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Mustafa Al Mohsin Mustafa Al Mohsin ('98) | 98 | IRQ | 10.48 | NR | PB | |||||||||
2 | Michael Bryan Michael Bryan ('92) | 92 | GER | 10.54 | SB | ||||||||||
3 | Martin Hahn Martin Hahn ('92) | 92 | GER | 10.63 | SB | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Henricho Bruintjies Henricho Bruintjies ('93) | 93 | RSA | 10.29 | |||||||||||
2 | Lucas Jakubczyk Lucas Jakubczyk ('85) | 85 | GER | 10.44 | |||||||||||
3 | Sibusiso Matsenjwa Sibusiso Matsenjwa ('88) | 88 | SWZ | 10.53 | |||||||||||
4 | Michael Bryan Michael Bryan ('92) | 92 | GER | 10.64 | SB | ||||||||||
5 | Mustafa Al Mohsin Mustafa Al Mohsin ('98) | 98 | IRQ | 10.68 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Jak Ali Harvey Jak Ali Harvey ('89) | 89 | TUR | 10.20 | SB | ||||||||||
2 | Egwero Ogho-Ogene Egwero Ogho-Ogene ('88) | 88 | NGR | 10.33 | |||||||||||
3 | Kemar Hyman Kemar Hyman ('89) | 89 | CAY | 10.47 | |||||||||||
4 | Michael Pohl Michael Pohl ('89) | 89 | GER | 10.48 | |||||||||||
5 | Martin Hahn Martin Hahn ('92) | 92 | GER | 10.73 | SB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Johannes Trefz Johannes Trefz ('92) | 92 | GER | 46.46 | |||||||||||
2 | Torben Junker Torben Junker ('93) | 93 | GER | 46.60 | |||||||||||
3 | Onkabetse Nkobolo Onkabetse Nkobolo ('93) | 93 | BOT | 46.85 | |||||||||||
4 | Zakithi Nene Zakithi Nene ('98) | 98 | RSA | 46.87 | |||||||||||
5 | Tobias Lange Tobias Lange ('93) | 93 | GER | 47.14 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Fabian Dammermann Fabian Dammermann ('97) | 97 | GER | 46.70 | PB | ||||||||||
2 | Alexander Juretzko Alexander Juretzko ('90) | 90 | GER | 47.12 | SB | ||||||||||
3 | Jakob Krempin Jakob Krempin ('95) | 95 | GER | 47.65 | SB | ||||||||||
4 | Florian Weeke Florian Weeke ('95) | 95 | GER | 47.66 | SB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erik Sowinski Erik Sowinski ('89) | 89 | USA | 1:45.80 | |||||||||||
2 | Cosmin Trofin Cosmin Trofin ('96) | 96 | ROU | 1:46.41 | PB | ||||||||||
3 | Timo Benitz Timo Benitz ('91) | 91 | GER | 1:46.74 | SB | ||||||||||
4 | Robert Farken Robert Farken ('97) | 97 | GER | 1:47.65 | |||||||||||
5 | Jan Riedel Jan Riedel ('89) | 89 | GER | 1:47.85 | SB | ||||||||||
6 | Christian Von Eitzen Christian Von Eitzen ('97) | 97 | GER | 1:48.59 | SB | ||||||||||
7 | Dennis Biederbick Dennis Biederbick ('97) | 97 | GER | 1:49.94 | |||||||||||
8 | Kevin Stadler Kevin Stadler ('93) | 93 | GER | 1:50.01 | SB | ||||||||||
9 | Fabian Spinrath Fabian Spinrath ('92) | 92 | GER | 1:50.41 | SB | ||||||||||
Omar Jammeh Omar Jammeh ('95) | 95 | GAM | DNF | ||||||||||||
Micha Heidenreich Micha Heidenreich ('87) | 87 | GER | DNF | ||||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hillary Ngetich Hillary Ngetich ('95) | 95 | KEN | 3:39.15 | |||||||||||
2 | Volodymyr Kyts Volodymyr Kyts ('87) | 87 | UKR | 3:39.55 | SB | ||||||||||
3 | Tamás Kazi Tamás Kazi ('85) | 85 | HUN | 3:39.87 | SB | ||||||||||
4 | Marvin Heinrich Marvin Heinrich ('97) | 97 | GER | 3:40.00 | PB | ||||||||||
5 | Weretew Eshete Weretew Eshete ('99) | 99 | ETH | 3:40.68 | SB | ||||||||||
6 | Karl Bebendorf Karl Bebendorf ('96) | 96 | GER | 3:41.34 | PB | ||||||||||
7 | Jan Friš Jan Friš ('95) | 95 | CZE | 3:42.18 | |||||||||||
8 | Sebastian Keiner Sebastian Keiner ('89) | 89 | GER | 3:42.66 | SB | ||||||||||
9 | Philipp Reinhardt Philipp Reinhardt ('94) | 94 | GER | 3:44.67 | PB | ||||||||||
10 | Mohamed Zerrad Mohamed Zerrad ('93) | 93 | ITA | 3:45.00 | PB | ||||||||||
11 | Martin Sperlich Martin Sperlich ('91) | 91 | GER | 3:45.05 | SB | ||||||||||
12 | Maximilian Sluka Maximilian Sluka | 00 | GER | 3:45.10 | PB | ||||||||||
M 3000 m forh. Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nicholas Bett Nicholas Bett ('96) | 96 | KEN | 8:13.18 | SB | ||||||||||
2 | Chala Beyo Chala Beyo ('96) | 96 | ETH | 8:17.45 | |||||||||||
3 | Tolosa Nurgi Tolosa Nurgi ('94) | 94 | ETH | 8:24.91 | |||||||||||
4 | Ibrahim Ezzaydouny Ibrahim Ezzaydouny ('91) | 91 | MAR | 8:25.98 | SB | ||||||||||
5 | Martin Grau Martin Grau ('92) | 92 | GER | 8:26.18 | SB | ||||||||||
6 | Víctor Ruiz Víctor Ruiz ('93) | 93 | ESP | 8:33.28 | PB | ||||||||||
7 | Wogene Sebisibe Wogene Sebisibe ('98) | 98 | ETH | 8:35.26 | SB | ||||||||||
8 | Fabian Clarkson Fabian Clarkson ('90) | 90 | GER | 8:35.63 | PB | ||||||||||
9 | Tim Stegemann Tim Stegemann ('92) | 92 | GER | 8:35.98 | SB | ||||||||||
10 | Johannes Motschmann Johannes Motschmann ('94) | 94 | GER | 8:43.61 | PB | ||||||||||
11 | Balázs Juhász Balázs Juhász ('96) | 96 | HUN | 9:13.43 | |||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sam Kendricks Sam Kendricks ('92) | 92 | USA | 5.70 | |||||||||||
1 | Shawn Barber Shawn Barber ('94) | 94 | CAN | 5.70 | |||||||||||
3 | Karsten Dilla Karsten Dilla ('89) | 89 | GER | 5.50 | |||||||||||
4 | Diogo Ferreira Diogo Ferreira ('90) | 90 | POR | 5.50 | |||||||||||
5 | Tobias Scherbarth Tobias Scherbarth ('85) | 85 | GER | 5.35 | |||||||||||
6 | Scott Houston Scott Houston ('90) | 90 | USA | 5.35 | |||||||||||
7 | Rasmus Wejnold JørgensenRasmus Wejnold Jørgensen ('89) | 89 | DEN | 5.20 | SB | ||||||||||
8 | Robin Pieper Robin Pieper ('95) | 95 | GER | 5.05 | |||||||||||
9 | Phassapong Unsum-Ang Phassapong Unsum-Ang ('97) | 97 | THA | 5.05 | |||||||||||
Daniel Clemens Daniel Clemens ('92) | 92 | GER | NH | ||||||||||||
Borys Dżaman Borys Dżaman ('96) | 96 | POL | NH | ||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Serhii Nykyforov Serhii Nykyforov ('94) | 94 | UKR | 7.94 | +0.9 | SB | |||||||||
2 | Zarck Visser Zarck Visser ('89) | 89 | RSA | 7.93 | +0.1 | ||||||||||
3 | Greg Rutherford Greg Rutherford ('86) | 86 | GBR | 7.86 | +0.2 | =SB | |||||||||
4 | Valentin Toboc Valentin Toboc ('92) | 92 | ROU | 7.46 | +0.1 | ||||||||||
5 | Stephan Zenker Stephan Zenker ('91) | 91 | GER | 7.41 | +0.6 | SB | |||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Thomas Röhler Thomas Röhler ('91) | 91 | GER | 90.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Andreas Hofmann Andreas Hofmann ('91) | 91 | GER | 87.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Marcin Krukowski Marcin Krukowski ('92) | 92 | POL | 82.42 | |||||||||||
4 | Julius Yego Julius Yego ('89) | 89 | KEN | 80.13 | |||||||||||
5 | Petr Frydrych Petr Frydrych ('88) | 88 | CZE | 75.53 | |||||||||||
6 | Nico Rensmann Nico Rensmann ('96) | 96 | GER | 64.25 | |||||||||||
K 100 m Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Kerron Stewart Kerron Stewart ('84) | 84 | JAM | 11.30 | |||||||||||
2 | Laura Müller Laura Müller ('95) | 95 | GER | 11.65 | SB | ||||||||||
3 | Loungo Matlhaku Loungo Matlhaku ('95) | 95 | BOT | 11.86 | |||||||||||
4 | Aziza Sbaity Aziza Sbaity ('91) | 91 | LBN | 11.99 | |||||||||||
5 | Christin Bischoff Christin Bischoff | 00 | GER | 12.30 | |||||||||||
K 200 m Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Joanna Atkins Joanna Atkins ('89) | 89 | USA | 23.03 | |||||||||||
2 | Laura Müller Laura Müller ('95) | 95 | GER | 23.21 | SB | ||||||||||
3 | Loungo Matlhaku Loungo Matlhaku ('95) | 95 | BOT | 23.88 | |||||||||||
4 | Synthia Oguama Synthia Oguama ('98) | 98 | GER | 24.18 | PB | ||||||||||
5 | Moroko Galefele Moroko Galefele ('97) | 97 | BOT | 24.39 | PB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Amantle Montsho Amantle Montsho ('83) | 83 | BOT | 51.92 | |||||||||||
2 | Diana Harper Diana Harper ('95) | 95 | USA | 52.53 | PB | ||||||||||
3 | Micha Powell Micha Powell ('95) | 95 | CAN | 53.76 | |||||||||||
4 | Alena Gerken Alena Gerken ('94) | 94 | GER | 54.23 | |||||||||||
5 | Maureen Maiyo Maureen Maiyo ('85) | 85 | KEN | 54.61 | |||||||||||
6 | Ann-Kathrin Kopf Ann-Kathrin Kopf ('96) | 96 | GER | 56.46 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Noélie Yarigo Noélie Yarigo ('85) | 85 | BEN | 2:01.56 | SB | ||||||||||
2 | Christina Hering Christina Hering ('94) | 94 | GER | 2:01.97 | SB | ||||||||||
3 | Olha Lyakhova Olha Lyakhova ('92) | 92 | UKR | 2:02.19 | SB | ||||||||||
4 | Tanja Spill Tanja Spill ('95) | 95 | GER | 2:02.26 | SB | ||||||||||
5 | Katharina Trost Katharina Trost ('95) | 95 | GER | 2:02.65 | PB | ||||||||||
6 | Sarah Schmidt Sarah Schmidt ('96) | 96 | GER | 2:03.27 | |||||||||||
7 | Chrishuna Williams Chrishuna Williams ('93) | 93 | USA | 2:03.42 | |||||||||||
8 | Charline Mathias Charline Mathias ('92) | 92 | LUX | 2:03.49 | |||||||||||
9 | Bianka Kéri Bianka Kéri ('94) | 94 | HUN | 2:04.36 | |||||||||||
10 | Gesa-Felicitas Krause Gesa-Felicitas Krause ('92) | 92 | GER | 2:04.45 | PB | ||||||||||
11 | Christine Gess Christine Gess ('94) | 94 | GER | 2:05.13 | SB | ||||||||||
Hana Caisová Hana Caisová ('95) | 95 | CZE | DNF | ||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sosthene Taroum Moguenara Sosthene Taroum Moguenara ('89) | 89 | GER | 6.67 | +0.1 | ||||||||||
2 | Maryna Bekh Maryna Bekh ('95) | 95 | UKR | 6.50 | +0.5 | ||||||||||
3 | Alexandra Wester Alexandra Wester ('94) | 94 | GER | 6.49 | 0.0 | SB | |||||||||
4 | Nektaria Panagi Nektaria Panagi ('90) | 90 | CYP | 6.43 | +0.3 | ||||||||||
5 | Yariagnis Argüelles Yariagnis Argüelles ('84) | 84 | CUB | 6.30 | +0.4 | SB | |||||||||
6 | Jasmine Todd Jasmine Todd ('93) | 93 | USA | 6.19 | 0.0 | ||||||||||
7 | Jovanna Klaczynski Jovanna Klaczynski ('94) | 94 | GER | 5.98 | 0.0 | ||||||||||
8 | Lisa Kurschilgen Lisa Kurschilgen ('91) | 91 | GER | 5.88 | 0.0 | ||||||||||
D19 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Fabian Netscher Fabian Netscher ('99) | 99 | GER | 1:55.51 | PB | ||||||||||
2 | Oliver Rehn Oliver Rehn | 00 | GER | 1:55.81 | |||||||||||
D19 Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maurice Voigt Maurice Voigt | 00 | GER | 70.17 | PB | ||||||||||
2 | Jakob Nauck Jakob Nauck ('99) | 99 | GER | 69.43 | PB | ||||||||||
P17 Spydkast 500 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lea Wipper Lea Wipper ('01) | 01 | GER | 48.95 |