M 100 m Vind: +2.7 Finale A Finale | Vind: +2.7 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Philip Nilsson Philip Nilsson ('95) | 95 | SWE | 10.88 | w | |||||
2 | Felix Ericsson Felix Ericsson ('95) | 95 | SWE | 11.14 | w | |||||
7 | Erik Dahlqvist Erik Dahlqvist ('98) | 98 | SWE | 11.41 | w | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | |||||||||
1 | Hannes Kvist Wirdmo Hannes Kvist Wirdmo ('94) | 94 | SWE | 11.28 | SB | |||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Felix Francois Felix Francois ('90) | 90 | SWE | 48.56 | SB | |||||
3 | Marcus Tornée Marcus Tornée ('98) | 98 | SWE | 50.16 | SB | |||||
5 | Daniel Lundborg Daniel Lundborg ('97) | 97 | SWE | 52.93 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Victor Koch Victor Koch ('98) | 98 | SWE | 52.50 | PB | |||||
M 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
3 | Niklas Johansson Niklas Johansson ('99) | 99 | SWE | 9:14.87 | PB | |||||
K 100 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | |||||||||
1 | Claudia Payton Claudia Payton ('98) | 98 | SWE | 11.83 | ||||||
2 | Emelie Rantzow Emelie Rantzow ('98) | 98 | SWE | 11.97 | SB | |||||
3 | Kajsa Kjellergren Kajsa Kjellergren ('01) | 01 | SWE | 11.98 | ||||||
Ida Kathrine KarstoftIda Kathrine Karstoft ('95) | 95 | DEN | 12.09 | |||||||
Ida Kathrine KarstoftIda Kathrine Karstoft ('95) | 95 | DEN | 12.24 | |||||||
Amanda BergstenAmanda Bergsten ('94) | 94 | DEN | 12.76 | |||||||
Amanda BergstenAmanda Bergsten ('94) | 94 | DEN | 12.88 | |||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.3 | Vind: -0.3 | |||||||||
5 | Michelle Hylinski Michelle Hylinski ('98) | 98 | GER | 13.30 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
2 | Tilde Johansson Tilde Johansson ('01) | 01 | SWE | 12.29 | SB | |||||
Indledende 3 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | |||||||||
1 | Wilma Rosenquist Wilma Rosenquist ('01) | 01 | SWE | 12.26 | SB | |||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Josephine Risberg Thoor Josephine Risberg Thoor ('95) | 95 | SWE | 56.16 | PB | |||||
4 | Elin Tornhed Elin Tornhed ('95) | 95 | SWE | 57.59 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Maja Jönsson Maja Jönsson ('02) | 02 | SWE | 59.50 | PB | |||||
4 | Elin Björkman Elin Björkman ('99) | 99 | SWE | 1:04.88 | SB | |||||
Finale 1 | ||||||||||
5 | Julia Wennersten Julia Wennersten ('01) | 01 | SWE | 58.56 | PB | |||||
K 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
3 | Johanna Svensson Johanna Svensson ('03) | 03 | SWE | 5:17.39 | PB | |||||
4 | Ebba Francois Ebba Francois ('04) | 04 | SWE | 5:30.50 | PB | |||||
K Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Tindra Redenfors Tindra Redenfors ('03) | 03 | SWE | 1.58 | PB | |||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
3 | Ellen Persson Ellen Persson ('03) | 03 | SWE | 2.85 | PB | |||||
5 | Sofia Olsson Sofia Olsson ('04) | 04 | SWE | 2.75 | PB | |||||
K Trespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Fatima Koné Fatima Koné ('99) | 99 | SWE | 12.55 | +0.6 | SB | ||||
1 | Sydney Karström Sydney Karström ('04) | 04 | SWE | 11.20 | +0.6 | PB | ||||
3 | Alexandra Schill Alexandra Schill | 00 | SWE | 11.31 | +0.6 | SB | ||||
3 | Amanda Sörensson Amanda Sörensson ('03) | 03 | SWE | 10.58 | w | +2.1 | ||||
4 | Sofie Hallman Sofie Hallman ('92) | 92 | SWE | 11.19 | +1.0 | PB | ||||
5 | Linnéa Lindh Linnéa Lindh ('01) | 01 | SWE | 10.19 | +1.2 | PB | ||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Maja Eklund Maja Eklund ('94) | 94 | SWE | 51.37 | ||||||
D19 100 m Vind: +2.3 Finale A Finale | Vind: +2.3 | |||||||||
1 | Erik Johansson Erik Johansson ('99) | 99 | SWE | 10.80 | w | |||||
2 | Raymond Solomon Mpanga Raymond Solomon Mpanga ('99) | 99 | SWE | 10.84 | w | |||||
3 | Omar Chaaban Omar Chaaban | 00 | SWE | 10.94 | w | |||||
D19 400 m Finale A Finale | ||||||||||
3 | Jacob Helsing Jacob Helsing | 00 | SWE | 51.66 | PB | |||||
P19 100 m Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | |||||||||
2 | Alexandra Schill Alexandra Schill | 00 | SWE | 13.26 | PB | |||||
3 | Siri Hahn Siri Hahn | 00 | SWE | 13.31 | PB | |||||
P19 Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Luana Lund Klaric Luana Lund Klaric ('99) | 99 | SWE | 50.75 | ||||||
2 | Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen ('02) | 02 | NOR | 49.37 | PB | |||||
5 | Matilda Ekenberg Matilda Ekenberg | 00 | SWE | 43.56 | PB | |||||
D17 100 m Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | |||||||||
2 | Caleb Conable Caleb Conable ('01) | 01 | SWE | 11.06 | PB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | |||||||||
3 | Philip Ryding Philip Ryding ('01) | 01 | SWE | 11.59 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +2.7 | Vind: +2.7 | |||||||||
4 | Mahdi Ahmadi Mahdi Ahmadi ('01) | 01 | SWE | 11.65 | w | |||||
D17 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Adam Landén Adam Landén ('02) | 02 | SWE | 51.48 | PB | |||||
4 | Marcel Schweikart Marcel Schweikart ('02) | 02 | SWE | 55.40 | PB | |||||
D17 Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
3 | Fredrik Grund Fredrik Grund ('02) | 02 | SWE | 6.12 | -0.6 | PB | ||||
P17 100 m Vind: +0.2 Finale A Finale | Vind: +0.2 | |||||||||
1 | Nikki Anderberg Nikki Anderberg ('02) | 02 | SWE | 11.98 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | |||||||||
3 | Sofie Cedergrund Sofie Cedergrund ('01) | 01 | SWE | 13.42 | SB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
5 | Alva Bengtsson Alva Bengtsson ('01) | 01 | SWE | 13.23 | PB | |||||
Indledende 3 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | |||||||||
5 | Aléa Gunnarsson Aléa Gunnarsson ('01) | 01 | SWE | 13.44 | PB | |||||
P17 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sandra Jonsson Lorentsson Sandra Jonsson Lorentsson ('01) | 01 | SWE | 59.95 | SB | |||||
P17 Hammerkast 3.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen Sarah-Christine Kouamé Mikkelsen ('02) | 02 | NOR | 55.50 | ||||||
D15 80 m Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | |||||||||
3 | Samuel Combelles Samuel Combelles ('03) | 03 | SWE | 9.88 | PB | |||||
8 | Agustin Hilmersson Agustin Hilmersson ('03) | 03 | SWE | 10.17 | PB | |||||
D15 300 m Finale A Finale | ||||||||||
2 | Isac Svensson Isac Svensson ('04) | 04 | SWE | 38.98 | PB | |||||
D15 Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
2 | Oskar Davidsson Oskar Davidsson ('04) | 04 | SWE | 1.70 | PB | |||||
D15 Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sten Hagström Sten Hagström ('03) | 03 | SWE | 3.80 | PB | |||||
2 | Joseph Lindvall Joseph Lindvall ('04) | 04 | SWE | 3.45 | PB | |||||
D15 Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
2 | Jacob Johansson Jacob Johansson ('04) | 04 | SWE | 37.31 | PB | |||||
3 | Lukas Lindbladh Lukas Lindbladh ('04) | 04 | SWE | 34.15 | PB | |||||
P15 80 m Vind: +2.2 Finale A Finale | Vind: +2.2 | |||||||||
2 | Nova Barrett Nova Barrett ('04) | 04 | SWE | 10.48 | w | |||||
3 | Elin Molinder Elin Molinder ('04) | 04 | SWE | 10.49 | w | |||||
5 | Felicia Nordahl Vieira Felicia Nordahl Vieira ('03) | 03 | SWE | 10.59 | w | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | |||||||||
2 | Nova Barrett Nova Barrett ('04) | 04 | SWE | 10.54 | PB | |||||
Indledende 2 Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | |||||||||
3 | Elin Pettersson Elin Pettersson ('03) | 03 | SWE | 10.65 | PB | |||||
4 | Ella Jovanovic Ella Jovanovic ('04) | 04 | SWE | 10.79 | PB | |||||
Indledende 3 Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | |||||||||
3 | Tindra Redenfors Tindra Redenfors ('03) | 03 | SWE | 10.93 | PB | |||||
Indledende 5 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | |||||||||
1 | Felicia Nordahl Vieira Felicia Nordahl Vieira ('03) | 03 | SWE | 10.64 | PB | |||||
2 | Tindra Röme Tindra Röme ('04) | 04 | SWE | 10.86 | PB | |||||
3 | Thea Holmén Thea Holmén ('03) | 03 | SWE | 10.93 | SB | |||||
4 | Mimmi Sebestyèn Mimmi Sebestyèn ('03) | 03 | SWE | 10.99 | PB | |||||
P15 300 m Finale A Finale | ||||||||||
2 | Sandra Åberg Sandra Åberg ('03) | 03 | SWE | 41.62 | PB | |||||
Finale B | ||||||||||
2 | Tova Möllerström Tova Möllerström ('03) | 03 | SWE | 44.63 | PB | |||||
3 | Una Ademovic Una Ademovic ('04) | 04 | SWE | 44.90 | PB | |||||
P15 Hammerkast 3.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
2 | Hanna Kogler Hanna Kogler ('03) | 03 | SWE | 30.74 | PB | |||||
P15 Spydkast 500 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Chanelle Lindvall Chanelle Lindvall ('03) | 03 | SWE | 34.32 | PB | |||||
P13 200 m Vind: +1.6 Finale A Finale | Vind: +1.6 | |||||||||
1 | Ella Engman Ella Engman ('05) | 05 | SWE | 26.74 | PB | |||||
3 | Mathilda Brodd Polsten Mathilda Brodd Polsten ('05) | 05 | SWE | 27.59 | PB | |||||
D12 Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Ove Hagström Ove Hagström ('07) | 07 | SWE | 2.35 | PB |