M 100 m Vind: +1.3 Finale A Finale | Vind: +1.3 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kobe Vleminckx Kobe Vleminckx ('98) | 98 | BEL | 10.57 | PB | |||||
2 | Jean-Marie Louis Jean-Marie Louis ('86) | 86 | BEL | 10.62 | ||||||
3 | Arnout Matthys Arnout Matthys ('87) | 87 | BEL | 10.64 | ||||||
4 | Guelord Kola Biasu Guelord Kola Biasu ('93) | 93 | BEL | 10.75 | ||||||
5 | Victor Hofmans Victor Hofmans ('94) | 94 | BEL | 10.81 | ||||||
6 | Tyler Linnen Tyler Linnen ('96) | 96 | RSA | 10.84 | ||||||
7 | Mehdi Soleman Mehdi Soleman ('94) | 94 | RSA | 11.05 | ||||||
8 | Martin Baron Martin Baron ('97) | 97 | FRA | 11.10 | ||||||
Finale B Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | |||||||||
1 | Ward Merckx Ward Merckx ('97) | 97 | BEL | 10.99 | SB | |||||
2 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 11.03 | SB | |||||
3 | Wolf Belien Wolf Belien ('01) | 01 | BEL | 11.03 | ||||||
4 | Maarten Saerens Maarten Saerens | 00 | BEL | 11.04 | ||||||
5 | Luke Bezzina Luke Bezzina ('95) | 95 | MLT | 11.12 | ||||||
6 | Yestin Scheldeman Yestin Scheldeman ('91) | 91 | BEL | 11.12 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | |||||||||
1 | Arthur Pinter Arthur Pinter ('01) | 01 | BEL | 11.13 | ||||||
Indledende 3 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Toon Van De Genachte Toon Van De Genachte ('01) | 01 | BEL | 11.14 | PB | |||||
M 200 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | |||||||||
1 | Andrew Page Andrew Page ('95) | 95 | USA | 21.27 | PB | |||||
2 | Arnout Matthys Arnout Matthys ('87) | 87 | BEL | 21.28 | SB | |||||
3 | Christian Iguacel Christian Iguacel ('96) | 96 | BEL | 21.79 | ||||||
Finale B Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | |||||||||
1 | Mehdi Nait Abdelaziz Mehdi Nait Abdelaziz | 00 | ALG | 21.73 | PB | |||||
2 | Wolf Belien Wolf Belien ('01) | 01 | BEL | 22.02 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | |||||||||
1 | Joel Richardson Joel Richardson ('93) | 93 | GBR | 21.60 | PB | |||||
2 | Antoine Snyders Antoine Snyders ('97) | 97 | BEL | 21.80 | ||||||
3 | Simon Mengal Simon Mengal ('95) | 95 | BEL | 22.12 | ||||||
M 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Andrew Page Andrew Page ('95) | 95 | USA | 47.48 | PB | |||||
2 | Dylan Owusu Dylan Owusu ('97) | 97 | BEL | 48.00 | ||||||
3 | Axel Addoh Axel Addoh ('92) | 92 | FRA | 48.44 | ||||||
M 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Aaron Botterman Aaron Botterman ('94) | 94 | BEL | 1:49.84 | ||||||
2 | Henco Uys Henco Uys ('92) | 92 | RSA | 1:49.98 | ||||||
3 | Jonas Schöpfer Jonas Schöpfer ('96) | 96 | SUI | 1:50.08 | ||||||
4 | Pieter Claus Pieter Claus ('93) | 93 | BEL | 1:50.12 | ||||||
5 | Hugo Houyez Hugo Houyez ('95) | 95 | FRA | 1:51.54 | ||||||
6 | Julien Duchateau Julien Duchateau ('90) | 90 | FRA | 1:52.05 | ||||||
7 | Jan Van Den Broeck Jan Van Den Broeck ('89) | 89 | BEL | 1:53.09 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Tim Van De Velde Tim Van De Velde | 00 | BEL | 1:51.97 | SB | |||||
2 | Arthur Bruyneel Arthur Bruyneel ('94) | 94 | BEL | 1:52.13 | SB | |||||
3 | Thomas Larchaud Thomas Larchaud ('86) | 86 | FRA | 1:53.75 | SB | |||||
4 | Sam Giedts Sam Giedts ('95) | 95 | BEL | 1:54.21 | ||||||
5 | Laurens Schockaert Laurens Schockaert ('90) | 90 | BEL | 1:56.43 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 | ||||||||||
1 | Kristinn Thór Kristinsson Kristinn Thór Kristinsson ('89) | 89 | ISL | 1:51.42 | SB | |||||
2 | Sven Bombeke Sven Bombeke ('93) | 93 | BEL | 1:51.46 | SB | |||||
3 | Gauthier Cascales Gauthier Cascales ('97) | 97 | FRA | 1:51.62 | ||||||
4 | Dennis Gerhard Dennis Gerhard ('95) | 95 | GER | 1:52.45 | SB | |||||
5 | Joachim Cardillo Joachim Cardillo ('88) | 88 | BEL | 1:52.75 | SB | |||||
6 | Bastien Peres Bastien Peres ('94) | 94 | FRA | 1:53.17 | ||||||
7 | Abdelouakil Mustapha Abdelouakil Mustapha ('96) | 96 | FRA | 1:53.52 | ||||||
8 | Julien Gillet Julien Gillet ('93) | 93 | BEL | 1:53.88 | SB | |||||
9 | Benoît Looten Benoît Looten ('95) | 95 | FRA | 1:54.05 | ||||||
10 | Pieter de Maersschalk Pieter de Maersschalk ('88) | 88 | BEL | 1:54.08 | ||||||
11 | Ruben Van Praet Ruben Van Praet ('91) | 91 | BEL | 1:54.26 | SB | |||||
Indledende 2 | ||||||||||
1 | Sæmundur Ólafsson Sæmundur Ólafsson ('95) | 95 | ISL | 1:53.28 | PB | |||||
2 | Ruben Gouws Ruben Gouws ('96) | 96 | RSA | 1:55.30 | ||||||
3 | Matthias Vanattenhoven Matthias Vanattenhoven ('92) | 92 | BEL | 1:55.70 | SB | |||||
4 | Maxime Tilman Maxime Tilman ('99) | 99 | BEL | 1:55.77 | ||||||
6 | Mathys Latinne Mathys Latinne ('03) | 03 | BEL | 1:56.77 | ||||||
7 | Simon Petitjean Simon Petitjean ('96) | 96 | BEL | 1:57.23 | SB | |||||
8 | Sep Schillebeeckx Sep Schillebeeckx ('96) | 96 | BEL | 1:57.76 | SB | |||||
9 | Ralf Looze Ralf Looze ('94) | 94 | NED | 1:58.07 | SB | |||||
Indledende 3 | ||||||||||
1 | Cain Rutgers Cain Rutgers ('99) | 99 | NED | 1:55.40 | ||||||
2 | Daan van Diest Daan van Diest ('95) | 95 | BEL | 1:56.54 | SB | |||||
4 | Reynaldo Latinne Reynaldo Latinne ('92) | 92 | BEL | 1:56.85 | ||||||
8 | Hugi Harðarson Hugi Harðarson ('87) | 87 | ISL | 1:57.81 | PB | |||||
M 1500 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Salah Echchibani Salah Echchibani ('91) | 91 | MAR | 3:41.95 | SB | |||||
1 | Saud Al-Zaabi Saud Al-Zaabi ('88) | 88 | UAE | 3:54.12 | ||||||
2 | Badr El Jalaoui Badr El Jalaoui ('93) | 93 | MAR | 3:42.16 | PB | |||||
2 | Michael Simon Michael Simon ('82) | 82 | FRA | 3:54.48 | ||||||
3 | Andreas Holst LindgreenAndreas Holst Lindgreen ('98) | 98 | DEN | 3:43.41 | DUR-20 | PB | ||||
3 | Klaas Callens Klaas Callens ('96) | 96 | BEL | 3:55.28 | SB | |||||
4 | Nicolae Marian Coman Nicolae Marian Coman ('96) | 96 | ROU | 3:47.89 | ||||||
4 | Yannik Duppich Yannik Duppich ('90) | 90 | GER | 3:55.38 | ||||||
5 | Isaiah Priddey Isaiah Priddey | 00 | NZL | 3:47.94 | ||||||
5 | Francois Fagot Francois Fagot ('89) | 89 | FRA | 3:55.45 | ||||||
6 | Samuel Tanner Samuel Tanner | 00 | NZL | 3:48.13 | ||||||
6 | François Clais François Clais ('85) | 85 | BEL | 3:55.72 | SB | |||||
7 | Laurent Delannoy Laurent Delannoy ('96) | 96 | FRA | 3:48.40 | SB | |||||
7 | Julien Lecomte Julien Lecomte ('93) | 93 | FRA | 3:56.19 | SB | |||||
8 | Julian Ranc Julian Ranc ('96) | 96 | FRA | 3:49.75 | ||||||
8 | Dries Basemans Dries Basemans ('92) | 92 | BEL | 3:56.63 | ||||||
9 | Mathieu Charles Mathieu Charles ('90) | 90 | FRA | 3:49.96 | SB | |||||
9 | Yannick Schwarz Yannick Schwarz ('93) | 93 | GER | 3:57.91 | PB | |||||
10 | Nick Moulai Nick Moulai | 00 | NZL | 3:51.40 | ||||||
11 | Peter GlansPeter Glans ('93) | 93 | DEN | 3:54.14 | ||||||
12 | Adnan Taees Akkar Adnan Taees Akkar ('80) | 80 | IRQ | 3:55.72 | SB | |||||
Finale B | ||||||||||
1 | Thomas Desrumaux Thomas Desrumaux ('94) | 94 | FRA | 3:45.71 | PB | |||||
2 | Arthur Gervais Arthur Gervais | 00 | FRA | 3:46.33 | PB | |||||
3 | Andreas Schonberg LommerAndreas Schonberg Lommer ('91) | 91 | DEN | 3:49.82 | SB | |||||
4 | Christopher Gabet Christopher Gabet ('97) | 97 | FRA | 3:50.39 | ||||||
5 | Amaury Paquet Amaury Paquet ('91) | 91 | BEL | 3:50.82 | PB | |||||
6 | Jean-Pierre Weerts Jean-Pierre Weerts ('86) | 86 | BEL | 3:51.22 | SB | |||||
7 | Benoit Goethals Benoit Goethals ('91) | 91 | BEL | 3:51.90 | PB | |||||
8 | Thomas Vanoppen Thomas Vanoppen ('99) | 99 | BEL | 3:54.73 | ||||||
9 | Jennen Mortier Jennen Mortier ('97) | 97 | BEL | 3:55.52 | ||||||
M 110 m hæk Vind: +0.4 Finale A Finale | Vind: +0.4 | |||||||||
1 | Dario De Borger Dario De Borger ('92) | 92 | BEL | 14.00 | ||||||
2 | Deuce Carter Deuce Carter ('90) | 90 | JAM | 14.04 | ||||||
3 | Dylan Caty Dylan Caty ('97) | 97 | FRA | 14.12 | ||||||
4 | Mihaíl Kiáfas Mihaíl Kiáfas ('93) | 93 | GRE | 14.65 | ||||||
5 | Mael Pomponne Mael Pomponne ('93) | 93 | FRA | 14.76 | ||||||
Finale B Vind: +1.6 | Vind: +1.6 | |||||||||
1 | Jordi van den Eynden Jordi van den Eynden ('98) | 98 | BEL | 14.36 | PB | |||||
M 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Mickaël François Mickaël François ('88) | 88 | FRA | 50.79 | ||||||
2 | Alexander Lundskog Alexander Lundskog ('96) | 96 | SWE | 52.42 | SB | |||||
3 | Marcus Borman Marcus Borman ('96) | 96 | RSA | 53.26 | ||||||
4 | Jori Stroobants Jori Stroobants ('89) | 89 | BEL | 54.00 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Christopher Hassaine Christopher Hassaine ('90) | 90 | FRA | 52.46 | ||||||
2 | Ívar Kristinn Jasonarson Ívar Kristinn Jasonarson ('92) | 92 | ISL | 52.54 | ||||||
3 | Julien Magniez Julien Magniez ('85) | 85 | FRA | 53.90 | SB | |||||
4 | Michel Richert Michel Richert ('92) | 92 | GER | 54.53 | ||||||
M Højdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Bram Ghuys Bram Ghuys ('93) | 93 | BEL | 2.12 | ||||||
2 | Chris Kandu Chris Kandu ('95) | 95 | GBR | 2.09 | ||||||
3 | Giebe Algoet Giebe Algoet ('98) | 98 | BEL | 2.09 | PB | |||||
M Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Frederik Ausloos Frederik Ausloos ('96) | 96 | BEL | 5.21 | ||||||
2 | Theódoros-Panayiótis Hrisanthópoulos Theódoros-Panayiótis Hrisanthópoulos ('93) | 93 | GRE | 5.21 | ||||||
3 | Thomas Van Nuffelen Thomas Van Nuffelen ('98) | 98 | BEL | 4.61 | SB | |||||
M Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Stephan Zenker Stephan Zenker ('91) | 91 | GER | 7.28 | +1.7 | |||||
2 | Bartosz Jasiński Bartosz Jasiński ('93) | 93 | POL | 7.23 | w | +3.0 | ||||
3 | Corentin Campener Corentin Campener ('90) | 90 | BEL | 7.23 | +0.7 | |||||
4 | Arno Thibau Arno Thibau ('95) | 95 | BEL | 7.12 | +1.4 | PB | ||||
Finale B | ||||||||||
1 | Saleh Abdelaziz Al-Haddad Saleh Abdelaziz Al-Haddad ('86) | 86 | KUW | 7.34 | +0.7 | |||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Philip Milanov Philip Milanov ('91) | 91 | BEL | 18.63 | PB | |||||
2 | Remco Goetheer Remco Goetheer ('92) | 92 | NED | 16.99 | ||||||
3 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 16.64 | ||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Philip Milanov Philip Milanov ('91) | 91 | BEL | 65.60 | ||||||
2 | Victor Hogan Victor Hogan ('89) | 89 | RSA | 63.38 | ||||||
3 | Chad Wright Chad Wright ('91) | 91 | JAM | 62.70 | ||||||
4 | Edwin Nys Edwin Nys ('86) | 86 | BEL | 53.53 | ||||||
5 | Stijn Spilliaert Stijn Spilliaert ('93) | 93 | BEL | 50.20 | ||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Timothy Herman Timothy Herman ('90) | 90 | BEL | 72.76 | ||||||
K 100 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | |||||||||
1 | Jolene Jacobs Jolene Jacobs ('92) | 92 | NAM | 11.71 | ||||||
2 | Orphee Depuydt Orphee Depuydt ('95) | 95 | BEL | 11.96 | SB | |||||
3 | Janie de Naeyer Janie de Naeyer ('01) | 01 | BEL | 11.99 | ||||||
4 | Sarah Rutjens Sarah Rutjens ('92) | 92 | BEL | 12.18 | ||||||
5 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 12.32 | ||||||
Finale B Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | |||||||||
1 | Sarah Missinne Sarah Missinne ('95) | 95 | BEL | 11.86 | PB | |||||
2 | Angel Agwazie Angel Agwazie ('01) | 01 | BEL | 12.18 | ||||||
3 | Rani Vincke Rani Vincke | 00 | BEL | 12.25 | SB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | |||||||||
1 | Ine Hugaerts Ine Hugaerts ('95) | 95 | BEL | 12.37 | PB | |||||
K 200 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | |||||||||
1 | Yanique Haye-Smith Yanique Haye-Smith ('90) | 90 | JAM | 23.67 | ||||||
2 | Dawnalee Loney Dawnalee Loney ('96) | 96 | JAM | 24.33 | ||||||
3 | Lien Andries Lien Andries ('93) | 93 | BEL | 24.91 | SB | |||||
4 | Hanne Claus Hanne Claus ('99) | 99 | BEL | 25.11 | ||||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | |||||||||
1 | Ine Hugaerts Ine Hugaerts ('95) | 95 | BEL | 24.82 | SB | |||||
2 | Charlot Oriane Charlot Oriane | 00 | FRA | 24.97 | ||||||
3 | Rani Vincke Rani Vincke | 00 | BEL | 25.02 | PB | |||||
K 400 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Yanique Haye-Smith Yanique Haye-Smith ('90) | 90 | JAM | 52.29 | ||||||
2 | Iveta Putalová Iveta Putalová ('88) | 88 | SVK | 53.59 | SB | |||||
3 | Dawnalee Loney Dawnalee Loney ('96) | 96 | JAM | 53.65 | SB | |||||
4 | Matilda Hellqvist Matilda Hellqvist ('93) | 93 | SWE | 53.88 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Sinead Denny Sinead Denny ('91) | 91 | IRL | 54.69 | SB | |||||
2 | Lisa Duffy Lisa Duffy ('93) | 93 | SWE | 55.37 | ||||||
Finale C | ||||||||||
6 | Madeleine Björlin-Delmar Madeleine Björlin-Delmar ('96) | 96 | SWE | 58.10 | SB | |||||
Indledende heats | ||||||||||
Indledende 1 | ||||||||||
1 | Liefde Schoemaker Liefde Schoemaker ('02) | 02 | BEL | 56.03 | ||||||
2 | Kimberley Efonye Kimberley Efonye ('94) | 94 | BEL | 56.15 | ||||||
3 | Marie Fickers Marie Fickers ('97) | 97 | BEL | 56.19 | SB | |||||
4 | Messalina Pieroni Messalina Pieroni ('98) | 98 | BEL | 56.33 | SB | |||||
5 | Lotte Hellinckx Lotte Hellinckx ('95) | 95 | BEL | 57.04 | ||||||
K 800 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Heifa El Tarchoun Heifa El Tarchoun ('89) | 89 | TUN | 2:07.68 | SB | |||||
2 | Tsepang Sello Tsepang Sello ('97) | 97 | LES | 2:08.13 | ||||||
3 | Gaël De Coninck Gaël De Coninck ('01) | 01 | SWE | 2:08.15 | ||||||
4 | Kristen Niedrach Kristen Niedrach ('94) | 94 | USA | 2:11.42 | ||||||
5 | Kayla de Bondt Kayla de Bondt ('94) | 94 | AUS | 2:14.75 | ||||||
6 | Mathilde Jacquemin Mathilde Jacquemin ('98) | 98 | BEL | 2:15.11 | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Laura MøllerLaura Møller ('94) | 94 | DEN | 2:10.78 | SB | |||||
2 | Jemina Forss Jemina Forss | 00 | FIN | 2:11.62 | SB | |||||
3 | Stécy Dolay Stécy Dolay ('93) | 93 | FRA | 2:13.26 | PB | |||||
4 | Danel Du Plessis Danel Du Plessis ('97) | 97 | RSA | 2:15.76 | ||||||
Finale C | ||||||||||
1 | Pia Malin Jensen Pia Malin Jensen ('94) | 94 | GER | 2:13.75 | PB | |||||
2 | Karlijn van Es Karlijn van Es ('95) | 95 | NED | 2:14.85 | ||||||
3 | Kayla Smith Kayla Smith | 00 | USA | 2:14.95 | PB | |||||
4 | Sara Segers Sara Segers ('85) | 85 | BEL | 2:15.28 | SB | |||||
5 | Eva Soetemans Eva Soetemans ('84) | 84 | BEL | 2:15.54 | ||||||
6 | Marilyne Magnavacca Marilyne Magnavacca ('94) | 94 | FRA | 2:16.46 | SB | |||||
K 3000 m Finale A Finale | ||||||||||
1 | Diane van Es Diane van Es ('99) | 99 | NED | 9:23.02 | PB | |||||
2 | Imana Truyers Imana Truyers ('93) | 93 | BEL | 9:30.09 | ||||||
3 | Linda Wrede Linda Wrede ('93) | 93 | GER | 9:30.69 | PB | |||||
4 | Shana Lauwers Shana Lauwers ('92) | 92 | BEL | 9:45.63 | PB | |||||
5 | Eline Dalemans Eline Dalemans ('91) | 91 | BEL | 9:50.66 | PB | |||||
6 | Britt Vanthillo Britt Vanthillo ('91) | 91 | BEL | 9:51.55 | ||||||
7 | Tara Palm Tara Palm ('85) | 85 | AUS | 9:53.42 | SB | |||||
8 | Margaux Sieracki Margaux Sieracki ('99) | 99 | FRA | 9:54.33 | ||||||
9 | Karen Van Proeyen Karen Van Proeyen ('84) | 84 | BEL | 9:56.30 | PB | |||||
10 | Maureen Kramer Maureen Kramer ('98) | 98 | BEL | 9:57.01 | PB | |||||
11 | Elise Van Raemdonck Elise Van Raemdonck ('99) | 99 | BEL | 10:08.02 | SB | |||||
12 | Jana Palmowski Jana Palmowski ('88) | 88 | GER | 10:10.58 | PB | |||||
13 | Nele Weike Nele Weike ('99) | 99 | GER | 10:18.25 | SB | |||||
14 | Isabeau Lenaerts Isabeau Lenaerts ('01) | 01 | BEL | 10:20.67 | ||||||
15 | Selma Benfarès Selma Benfarès ('99) | 99 | FRA | 10:28.96 | SB | |||||
16 | Sofie Lövdahl Sofie Lövdahl ('93) | 93 | FIN | 10:32.28 | SB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: 0.0 Finale A Finale | Vind: 0.0 | |||||||||
1 | Sarah Missinne Sarah Missinne ('95) | 95 | BEL | 13.40 | ||||||
2 | Petra McDonald Petra McDonald ('84) | 84 | BAH | 14.51 | ||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | ||||||||||
1 | Djamila Böhm Djamila Böhm ('94) | 94 | GER | 56.85 | ||||||
2 | Hanna Palmqvist Hanna Palmqvist ('96) | 96 | SWE | 58.05 | ||||||
3 | Lucie Kudela Lucie Kudela ('97) | 97 | FRA | 58.80 | ||||||
4 | Johanna Holmén Svensson Johanna Holmén Svensson ('95) | 95 | SWE | 58.99 | ||||||
5 | Sofia Johnsson Sofia Johnsson ('94) | 94 | SWE | 59.67 | SB | |||||
6 | Marlien De Jans Marlien De Jans ('91) | 91 | BEL | 1:00.94 | ||||||
Cathelijn Peeters Cathelijn Peeters ('96) | 96 | NED | 1:02.53 | =PB | ||||||
Finale B | ||||||||||
1 | Vår Åsheim Vår Åsheim ('99) | 99 | NOR | 1:02.45 | ||||||
2 | Cathelijn Peeters Cathelijn Peeters ('96) | 96 | NED | 1:02.53 | PB | |||||
K Stangspring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Elien Vekemans Elien Vekemans ('01) | 01 | BEL | 4.20 | NU20R NU18R | PB | ||||
2 | Stefanie Dadayeva Stefanie Dadayeva ('01) | 01 | BEL | 3.82 | ||||||
3 | Hanne Borstlap Hanne Borstlap | 00 | BEL | 3.72 | ||||||
3 | Lise Morren Lise Morren | 00 | BEL | 3.72 | PB | |||||
5 | Nelle De Roeck Nelle De Roeck ('93) | 93 | BEL | 3.62 | SB | |||||
6 | Rebecka KrüegerRebecka Krüeger ('03) | 03 | SWE | 3.62 | PB | |||||
K Længdespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Jovanna Klaczynski Jovanna Klaczynski ('94) | 94 | GER | 6.15 | +0.9 | SB | ||||
2 | Maite Beernaert Maite Beernaert ('01) | 01 | BEL | 6.00 | +1.3 | |||||
3 | Ilona Masson Ilona Masson ('01) | 01 | BEL | 5.72 | -0.5 | |||||
4 | Bo Nijs Bo Nijs ('97) | 97 | BEL | 5.70 | w | +2.3 | ||||
5 | Els De Wael Els De Wael ('90) | 90 | BEL | 5.69 | w | +3.0 | ||||
K Trespring Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sietske Lenchant Sietske Lenchant ('93) | 93 | BEL | 12.97 | +1.0 | |||||
2 | Klaudia Kaczmarek Klaudia Kaczmarek ('90) | 90 | GER | 12.79 | +1.1 | |||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Sophie Verlinden Sophie Verlinden ('79) | 79 | BEL | 12.95 | SB | |||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | ||||||||||
1 | Babette Vandeput Babette Vandeput ('98) | 98 | BEL | 50.58 | ||||||
2 | Anouska Hellebuyck Anouska Hellebuyck ('89) | 89 | BEL | 49.58 | ||||||
3 | Emilie Dodrimont Emilie Dodrimont ('99) | 99 | BEL | 43.08 | ||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | ||||||||||
1 | Pauline Smal Pauline Smal ('98) | 98 | BEL | 48.64 | PB | |||||
2 | Kirsten Umans Kirsten Umans ('93) | 93 | BEL | 43.06 | SB | |||||
3 | Carolien van Royen Carolien van Royen ('92) | 92 | BEL | 42.42 | SB | |||||
4 | Chloé Mauroy Chloé Mauroy ('92) | 92 | BEL | 42.26 | ||||||
D19 110 m hæk 99.1 cm Vind: +0.5 Finale A Finale | Vind: +0.5 | |||||||||
1 | Peredjo Okeowo Peredjo Okeowo ('99) | 99 | BEL | 14.59 | PB |