M 100 m 25.5. Vind: 0.0 Finale A Finale | 25.5. | Vind: 0.0 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paweł Dzida Paweł Dzida ('99) | 99 | POL | 10.77 | SB | |||||
1 | Rafał Pająk Rafał Pająk ('99) | 99 | POL | 11.09 | ||||||
2 | Rafał Pająk Rafał Pająk ('99) | 99 | POL | 10.79 | ||||||
2 | Kamil Wilczyński Kamil Wilczyński ('02) | 02 | POL | 11.07 | SB | |||||
3 | Marcin Gibas Marcin Gibas ('99) | 99 | POL | 10.87 | SB | |||||
Finale B 25.5. Vind: +0.6 | 25.5. | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Bartosz Taradaj Bartosz Taradaj ('01) | 01 | POL | 10.84 | PB | |||||
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski ('01) | 01 | POL | 10.85 | PB | |||||
3 | Kacper Korus Kacper Korus ('01) | 01 | POL | 10.95 | SB | |||||
Finale C 25.5. Vind: -0.3 | 25.5. | Vind: -0.3 | ||||||||
1 | Paweł Dzida Paweł Dzida ('99) | 99 | POL | 10.88 | SB | |||||
2 | Marcin Gibas Marcin Gibas ('99) | 99 | POL | 11.05 | ||||||
Indledende heats | 25.5. | |||||||||
Indledende 1 25.5. Vind: +1.9 | 25.5. | Vind: +1.9 | ||||||||
1 | Michał Kuligowski Michał Kuligowski ('02) | 02 | POL | 10.79 | PB | |||||
Indledende 2 25.5. Vind: +3.3 | 25.5. | Vind: +3.3 | ||||||||
1 | Kamil Wilczyński Kamil Wilczyński ('02) | 02 | POL | 11.01 | w | |||||
Indledende 4 25.5. Vind: +1.4 | 25.5. | Vind: +1.4 | ||||||||
1 | Bartosz Taradaj Bartosz Taradaj ('01) | 01 | POL | 10.91 | SB | |||||
2 | Kacper Korus Kacper Korus ('01) | 01 | POL | 10.96 | SB | |||||
Indledende 5 25.5. Vind: 0.0 | 25.5. | Vind: 0.0 | ||||||||
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski ('01) | 01 | POL | 11.03 | ||||||
M 200 m 26.5. Vind: +2.8 Finale A Finale | 26.5. | Vind: +2.8 | ||||||||
1 | Michał Kuligowski Michał Kuligowski ('02) | 02 | POL | 21.41 | w | |||||
1 | Paweł Dzida Paweł Dzida ('99) | 99 | POL | 21.90 | w | |||||
2 | Dawid Żebrowski Dawid Żebrowski ('97) | 97 | POL | 21.97 | w | |||||
3 | Dawid Pokora Dawid Pokora ('02) | 02 | POL | 22.13 | w | |||||
4 | Natan Fiedeń Natan Fiedeń ('98) | 98 | POL | 22.14 | w | |||||
Finale B 26.5. Vind: +1.3 | 26.5. | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | Adam Jakubowski Adam Jakubowski | 00 | POL | 22.14 | PB | |||||
M 400 m 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Patryk Grzegorzewicz Patryk Grzegorzewicz ('02) | 02 | POL | 48.54 | SB | |||||
M 3000 m 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Rafał Formicki Rafał Formicki ('95) | 95 | POL | 8:36.14 | PB | |||||
M 2000 m forh. 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Łukasz Oślizło Łukasz Oślizło ('89) | 89 | POL | 5:48.94 | SB | |||||
2 | Szymon Topolnicki Szymon Topolnicki ('94) | 94 | POL | 5:52.22 | PB | |||||
M 400 m hæk 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Adam Jakubowski Adam Jakubowski | 00 | POL | 54.26 | PB | |||||
M Højdespring 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Jakub Bujak Jakub Bujak | 00 | POL | 2.00 | ||||||
M Stangspring 26.5. Finale A Finale | 26.5. | |||||||||
1 | Adrian Kupczak Adrian Kupczak ('02) | 02 | POL | 4.64 | ||||||
M Længdespring 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Krzysztof Tomasiak Krzysztof Tomasiak ('90) | 90 | POL | 7.70 | w | +3.2 | ||||
K 100 m 25.5. Vind: +0.4 Finale A Finale | 25.5. | Vind: +0.4 | ||||||||
1 | Julia Polak Julia Polak ('01) | 01 | POL | 11.85 | ||||||
Indledende heats | 25.5. | |||||||||
Indledende 1 25.5. Vind: +1.8 | 25.5. | Vind: +1.8 | ||||||||
1 | Julia Polak Julia Polak ('01) | 01 | POL | 11.88 | ||||||
K 400 m 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Natalia Zawronek Natalia Zawronek ('99) | 99 | POL | 55.35 | PB | |||||
Finale B 25.5. | 25.5. | |||||||||
1 | Martyna Ziebura Martyna Ziebura ('01) | 01 | POL | 56.96 | PB | |||||
K 800 m 26.5. Finale A Finale | 26.5. | |||||||||
1 | Karolina Porębska Karolina Porębska ('02) | 02 | POL | 2:10.13 | PB | |||||
2 | Alicja Wójcik Alicja Wójcik ('03) | 03 | POL | 2:10.16 | PB | |||||
3 | Samanta Górniak Samanta Górniak ('02) | 02 | POL | 2:13.08 | PB | |||||
Finale B 26.5. | 26.5. | |||||||||
1 | Karolina Skibińska Karolina Skibińska | 00 | POL | 2:14.89 | SB | |||||
K 2000 m forh. 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Milena Pyka Milena Pyka | 00 | POL | 6:41.91 | PB | |||||
K 100 m hæk 84.0 cm 26.5. Vind: +1.6 Finale A Finale | 26.5. | Vind: +1.6 | ||||||||
1 | Julia Ziembicka Julia Ziembicka ('01) | 01 | POL | 14.49 | PB | |||||
K Stangspring 26.5. Finale A Finale | 26.5. | |||||||||
1 | Maja Chamot Maja Chamot ('03) | 03 | POL | 3.64 | SB | |||||
2 | Agata Puchałka Agata Puchałka ('97) | 97 | POL | 3.64 | PB | |||||
K Længdespring 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Karina Sofińska Karina Sofińska | 00 | POL | 5.63 | +1.4 | PB | ||||
K Trespring 26.5. Finale A Finale | 26.5. | |||||||||
1 | Karina Sofińska Karina Sofińska | 00 | POL | 12.18 | w | +3.0 | ||||
K Kuglestød 4.0 kg 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Barbara Nowak Barbara Nowak | 00 | POL | 14.12 | PB | |||||
D19 Diskoskast 1.75 kg 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Michał Węgrzyk Michał Węgrzyk ('01) | 01 | POL | 52.26 | ||||||
D17 100 m 25.5. Vind: +0.4 Finale A Finale | 25.5. | Vind: +0.4 | ||||||||
1 | Michał Kuligowski Michał Kuligowski ('02) | 02 | POL | 10.75 | PB | |||||
D17 110 m hæk 91.4 cm 26.5. Vind: +0.1 Finale A Finale | 26.5. | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Pavel Wiewiórka Pavel Wiewiórka ('02) | 02 | POL | 14.24 | ||||||
2 | Rafał Żyła Rafał Żyła ('02) | 02 | POL | 14.52 | PB | |||||
P17 100 m 25.5. Vind: +0.6 Finale A Finale | 25.5. | Vind: +0.6 | ||||||||
1 | Zuzanna Wyppich Zuzanna Wyppich ('03) | 03 | POL | 12.22 | PB | |||||
2 | Weronika Leszek Weronika Leszek ('03) | 03 | POL | 12.26 | SB | |||||
P17 Længdespring 25.5. Finale A Finale | 25.5. | |||||||||
1 | Oliwia Ślusarczyk Oliwia Ślusarczyk ('03) | 03 | POL | 5.62 | +1.2 | PB |