M 100 m Vind: +1.1 Finale A Finale | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anaso Jobodwana Anaso Jobodwana ('92) | 92 | RSA | 10.17 | SB | ||||||||||
2 | Andrew Robertson Andrew Robertson ('90) | 90 | GBR | 10.17 | SB | ||||||||||
3 | Michael Pohl Michael Pohl ('89) | 89 | GER | 10.23 | SB | ||||||||||
4 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.28 | SB | ||||||||||
5 | Maximilian Entholzner Maximilian Entholzner ('94) | 94 | GER | 10.46 | SB | ||||||||||
6 | Robby Welsch Robby Welsch ('99) | 99 | GER | 10.50 | |||||||||||
7 | Fabian Olbert Fabian Olbert ('01) | 01 | GER | 10.71 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
1 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 10.65 | |||||||||||
2 | James Adebola James Adebola ('02) | 02 | GER | 10.69 | PB | ||||||||||
3 | Hans-Arthur Margraf Hans-Arthur Margraf ('99) | 99 | GER | 10.73 | PB | ||||||||||
4 | Nicolai Trageser Nicolai Trageser ('99) | 99 | GER | 10.91 | SB | ||||||||||
5 | Bill Porter Bill Porter ('90) | 90 | GBR | 11.03 | =PB | ||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
1 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.29 | SB | ||||||||||
2 | Steven Müller Steven Müller ('90) | 90 | GER | 10.44 | |||||||||||
3 | Fabian Olbert Fabian Olbert ('01) | 01 | GER | 10.45 | PB | ||||||||||
4 | James Adebola James Adebola ('02) | 02 | GER | 10.76 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Anaso Jobodwana Anaso Jobodwana ('92) | 92 | RSA | 10.25 | SB | ||||||||||
2 | Andrew Robertson Andrew Robertson ('90) | 90 | GBR | 10.28 | =SB | ||||||||||
3 | Robby Welsch Robby Welsch ('99) | 99 | GER | 10.48 | |||||||||||
4 | Yacouba Pfälzner Yacouba Pfälzner ('99) | 99 | GER | 10.73 | |||||||||||
5 | Nicolai Trageser Nicolai Trageser ('99) | 99 | GER | 10.95 | SB | ||||||||||
Indledende 3 Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||
1 | Michael Pohl Michael Pohl ('89) | 89 | GER | 10.39 | |||||||||||
2 | Patrick Domogala Patrick Domogala ('93) | 93 | GER | 10.49 | |||||||||||
3 | Robert Hering Robert Hering ('90) | 90 | GER | 10.55 | |||||||||||
4 | Maximilian Entholzner Maximilian Entholzner ('94) | 94 | GER | 10.62 | |||||||||||
5 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 10.73 | |||||||||||
6 | Hans-Arthur Margraf Hans-Arthur Margraf ('99) | 99 | GER | 10.95 | |||||||||||
M 200 m Vind: +0.9 Finale A Finale | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Anaso Jobodwana Anaso Jobodwana ('92) | 92 | RSA | 20.38 | SB | ||||||||||
2 | Steven Müller Steven Müller ('90) | 90 | GER | 20.50 | SB | ||||||||||
3 | Robin Erewa Robin Erewa ('91) | 91 | GER | 20.73 | |||||||||||
4 | Robert Hering Robert Hering ('90) | 90 | GER | 20.97 | |||||||||||
5 | Wendelin Wäcker Wendelin Wäcker ('95) | 95 | GER | 21.92 | |||||||||||
Finale B Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Manuel Eitel Manuel Eitel ('97) | 97 | GER | 20.79 | PB | ||||||||||
2 | Niclas Baker Niclas Baker ('94) | 94 | GBR | 21.12 | PB | ||||||||||
3 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 21.26 | |||||||||||
4 | Gideon Ernst Narib Gideon Ernst Narib ('90) | 90 | NAM | 21.33 | SB | ||||||||||
Finale C Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Patrick Domogala Patrick Domogala ('93) | 93 | GER | 20.88 | |||||||||||
2 | Andrew Robertson Andrew Robertson ('90) | 90 | GBR | 21.01 | SB | ||||||||||
3 | Jirapong Meenapra Jirapong Meenapra ('93) | 93 | THA | 21.27 | |||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Tobias Lange Tobias Lange ('93) | 93 | GER | 46.31 | PB | ||||||||||
2 | Johannes Trefz Johannes Trefz ('92) | 92 | GER | 46.32 | SB | ||||||||||
3 | Niclas Baker Niclas Baker ('94) | 94 | GBR | 47.19 | SB | ||||||||||
4 | Samuel Werdecker Samuel Werdecker ('98) | 98 | GER | 47.82 | SB | ||||||||||
5 | Benedikt Wiesend Benedikt Wiesend ('91) | 91 | GER | 48.21 | SB | ||||||||||
6 | Gideon Ernst Narib Gideon Ernst Narib ('90) | 90 | NAM | 48.27 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Grant Plenderleith Grant Plenderleith ('91) | 91 | GBR | 46.75 | |||||||||||
2 | Patrick Schneider Patrick Schneider ('92) | 92 | GER | 47.22 | |||||||||||
3 | Arne Leppelsack Arne Leppelsack ('99) | 99 | GER | 48.03 | |||||||||||
4 | Michael Adolf Michael Adolf ('96) | 96 | GER | 48.41 | |||||||||||
5 | Eamon Wallace Eamon Wallace ('94) | 94 | IRL | 49.61 | SB | ||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Joe Reid Joe Reid ('96) | 96 | GBR | 1:47.67 | |||||||||||
2 | Jan Riedel Jan Riedel ('89) | 89 | GER | 1:48.63 | SB | ||||||||||
3 | Constantin Schulz Constantin Schulz ('98) | 98 | GER | 1:49.21 | SB | ||||||||||
4 | Oskar Schwarzer Oskar Schwarzer ('99) | 99 | GER | 1:49.24 | =PB | ||||||||||
5 | Benedikt Huber Benedikt Huber ('89) | 89 | GER | 1:49.76 | |||||||||||
6 | Themba Madima Themba Madima ('89) | 89 | RSA | 1:50.53 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Eraldo Qerama Eraldo Qerama ('91) | 91 | ALB | 1:48.76 | |||||||||||
2 | Dillan Van Rooyen Dillan Van Rooyen ('98) | 98 | RSA | 1:50.69 | |||||||||||
3 | Leon Kohn Leon Kohn ('98) | 98 | AUT | 1:51.11 | PB | ||||||||||
4 | Mindaugas Striokas Mindaugas Striokas ('91) | 91 | LTU | 1:51.28 | |||||||||||
5 | Max Dieterich Max Dieterich ('99) | 99 | GER | 1:51.38 | |||||||||||
6 | Michael Schäfer Michael Schäfer ('93) | 93 | GER | 1:51.99 | SB | ||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nick JensenNick Jensen ('91) | 91 | DEN | 3:46.52 | SB | ||||||||||
2 | Sam Blake Sam Blake ('95) | 95 | AUS | 3:47.67 | PB | ||||||||||
3 | Florian Orth Florian Orth ('89) | 89 | GER | 3:48.09 | SB | ||||||||||
4 | Dennis Gerhard Dennis Gerhard ('95) | 95 | GER | 3:49.35 | PB | ||||||||||
5 | Adrian König-Rannenberg Adrian König-Rannenberg ('93) | 93 | GER | 3:50.22 | |||||||||||
6 | Luan Munnik Luan Munnik | 00 | RSA | 3:50.25 | |||||||||||
7 | Albert Kokaly Albert Kokaly | 00 | AUT | 3:50.38 | PB | ||||||||||
8 | Felix Wammetsberger Felix Wammetsberger ('95) | 95 | GER | 3:50.51 | |||||||||||
9 | Moritz Beinlich Moritz Beinlich ('96) | 96 | GER | 3:51.25 | SB | ||||||||||
10 | Ruan Jonck Ruan Jonck ('96) | 96 | RSA | 3:51.35 | |||||||||||
11 | Julien Stalhandske Julien Stalhandske | 00 | SUI | 3:51.74 | |||||||||||
12 | Ivan Acereda Ivan Acereda ('91) | 91 | ESP | 3:52.21 | PB | ||||||||||
13 | Francesco Odorizzi Francesco Odorizzi ('96) | 96 | ITA | 3:52.23 | PB | ||||||||||
14 | Nikolaus Franzmair Nikolaus Franzmair ('95) | 95 | AUT | 3:52.87 | |||||||||||
15 | Keyhan Hatami Keyhan Hatami ('96) | 96 | GER | 3:53.58 | SB | ||||||||||
16 | Martin Weinländer Martin Weinländer ('95) | 95 | GER | 3:54.55 | SB | ||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Constantin Preis Constantin Preis ('98) | 98 | GER | 49.84 | PB | ||||||||||
2 | Armando Machava Creve Armando Machava Creve ('96) | 96 | MOZ | 50.07 | PB | ||||||||||
3 | Jack Lawrie Jack Lawrie ('96) | 96 | GBR | 51.03 | |||||||||||
4 | Markus Kornfeld Markus Kornfeld ('90) | 90 | AUT | 51.24 | PB | ||||||||||
5 | Georg Fleischhauer Georg Fleischhauer ('88) | 88 | GER | 52.25 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Patrick Elger Patrick Elger ('96) | 96 | GER | 52.67 | PB | ||||||||||
2 | Stefan Pretterhofer Stefan Pretterhofer ('92) | 92 | AUT | 54.20 | PB | ||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Sebastian Gaugl Sebastian Gaugl ('97) | 97 | AUT | 52.71 | |||||||||||
2 | Lukas Peter Lukas Peter ('99) | 99 | GER | 52.82 | PB | ||||||||||
3 | Yannik Frers Yannik Frers ('94) | 94 | GER | 52.88 | SB | ||||||||||
4 | Andreas Kölbl Andreas Kölbl ('94) | 94 | GER | 52.97 | PB | ||||||||||
5 | Johannes Wuthe Johannes Wuthe ('99) | 99 | GER | 53.89 | SB | ||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marek Bahník Marek Bahník ('99) | 99 | CZE | 2.13 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Matěj Klukan Matěj Klukan ('95) | 95 | CZE | 2.05 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Valentin Roland Voit Valentin Roland Voit | 00 | AUT | 2.00 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | David Faltenbacher David Faltenbacher ('97) | 97 | GER | 7.22 | +0.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Manuel Eitel Manuel Eitel ('97) | 97 | GER | 7.12 | +0.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Lukas Moser Lukas Moser | 00 | GER | 7.07 | +1.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Simon Batz Simon Batz ('02) | 02 | GER | 6.99 | +0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Matthias Eisenbarth Matthias Eisenbarth ('88) | 88 | GER | 6.96 | +1.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
9 | Christoph Lange Christoph Lange ('91) | 91 | GER | 6.66 | +1.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M 4 x 100 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Dlv Dlv | GER | 38.39 | ||||||||||||
2 | Dlv Dlv | GER | 38.87 | ||||||||||||
3 | THA | 40.63 | |||||||||||||
K 100 m Vind: +0.8 Finale A Finale | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Amelie-Sophie Lederer Amelie-Sophie Lederer ('94) | 94 | GER | 11.49 | |||||||||||
2 | Niamh Whelan Niamh Whelan ('90) | 90 | IRL | 11.81 | |||||||||||
3 | Svea Kittner Svea Kittner ('93) | 93 | GER | 11.83 | SB | ||||||||||
4 | Julia Hofer Julia Hofer ('96) | 96 | GER | 11.85 | =PB | ||||||||||
5 | Savannah Mapalagama Savannah Mapalagama ('95) | 95 | AUT | 11.89 | SB | ||||||||||
6 | Katharina Mahlfleisch Katharina Mahlfleisch ('01) | 01 | AUT | 11.98 | |||||||||||
7 | Eileen Lachmann Eileen Lachmann ('99) | 99 | GER | 12.00 | PB | ||||||||||
8 | Leonie Springer Leonie Springer | 00 | AUT | 12.03 | |||||||||||
Finale B Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Tina Benzinger Tina Benzinger ('01) | 01 | GER | 11.95 | PB | ||||||||||
2 | Maria Haslberger Maria Haslberger ('97) | 97 | GER | 11.97 | SB | ||||||||||
3 | Louise Wieland Louise Wieland | 00 | GER | 11.97 | PB | ||||||||||
4 | Rahel Rüdel Rahel Rüdel ('95) | 95 | GER | 11.99 | SB | ||||||||||
5 | Antonia Kaiser Antonia Kaiser | 00 | AUT | 12.17 | |||||||||||
6 | Waris-Isabelle Dodoh Waris-Isabelle Dodoh ('02) | 02 | GER | 12.20 | |||||||||||
7 | Lente Pieterse Lente Pieterse ('97) | 97 | RSA | 12.20 | SB | ||||||||||
8 | Svenja Heidecke Svenja Heidecke | 00 | GER | 12.26 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.1 | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
1 | Amelie-Sophie Lederer Amelie-Sophie Lederer ('94) | 94 | GER | 11.45 | |||||||||||
2 | Charlène Keller Charlène Keller ('94) | 94 | SUI | 11.85 | SB | ||||||||||
3 | Julia Hofer Julia Hofer ('96) | 96 | GER | 11.89 | SB | ||||||||||
4 | Louise Wieland Louise Wieland | 00 | GER | 12.08 | |||||||||||
5 | Rahel Rüdel Rahel Rüdel ('95) | 95 | GER | 12.11 | SB | ||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.6 | Vind: +0.6 | ||||||||||||||
1 | Svea Kittner Svea Kittner ('93) | 93 | GER | 11.88 | SB | ||||||||||
2 | Leonie Springer Leonie Springer | 00 | AUT | 12.03 | |||||||||||
3 | Eileen Lachmann Eileen Lachmann ('99) | 99 | GER | 12.06 | PB | ||||||||||
4 | Waris-Isabelle Dodoh Waris-Isabelle Dodoh ('02) | 02 | GER | 12.25 | |||||||||||
5 | Antonia Kaiser Antonia Kaiser | 00 | AUT | 12.26 | |||||||||||
6 | Lente Pieterse Lente Pieterse ('97) | 97 | RSA | 12.29 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +0.8 | Vind: +0.8 | ||||||||||||||
1 | Niamh Whelan Niamh Whelan ('90) | 90 | IRL | 11.81 | |||||||||||
2 | Katharina Mahlfleisch Katharina Mahlfleisch ('01) | 01 | AUT | 11.92 | PB | ||||||||||
3 | Savannah Mapalagama Savannah Mapalagama ('95) | 95 | AUT | 12.04 | |||||||||||
4 | Maria Haslberger Maria Haslberger ('97) | 97 | GER | 12.07 | SB | ||||||||||
5 | Tina Benzinger Tina Benzinger ('01) | 01 | GER | 12.17 | |||||||||||
6 | Svenja Heidecke Svenja Heidecke | 00 | GER | 12.29 | |||||||||||
K 200 m Vind: +1.9 Finale A Finale | Vind: +1.9 | ||||||||||||||
1 | Tereza Petržilková Tereza Petržilková ('93) | 93 | CZE | 24.22 | PB | ||||||||||
2 | Ira Harrasser Ira Harrasser ('01) | 01 | ITA | 24.36 | PB | ||||||||||
3 | Svea Kittner Svea Kittner ('93) | 93 | GER | 24.41 | |||||||||||
4 | Katharina Eich Katharina Eich ('93) | 93 | GER | 24.48 | SB | ||||||||||
5 | Lente Pieterse Lente Pieterse ('97) | 97 | RSA | 24.76 | |||||||||||
Finale B Vind: +0.5 | Vind: +0.5 | ||||||||||||||
1 | Charlène Keller Charlène Keller ('94) | 94 | SUI | 24.26 | SB | ||||||||||
2 | Naomi Hemmelmann Naomi Hemmelmann ('97) | 97 | GER | 24.46 | PB | ||||||||||
3 | Louise Wieland Louise Wieland | 00 | GER | 24.54 | PB | ||||||||||
4 | Rahel Rüdel Rahel Rüdel ('95) | 95 | GER | 24.71 | SB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Nadine Gonska Nadine Gonska ('90) | 90 | GER | 52.41 | SB | ||||||||||
2 | Karolina Pahlitzsch Karolina Pahlitzsch ('94) | 94 | GER | 52.60 | PB | ||||||||||
3 | Ruth Sophia Spelmeyer Ruth Sophia Spelmeyer ('90) | 90 | GER | 52.79 | SB | ||||||||||
4 | Svea Köhrbrück Svea Köhrbrück ('93) | 93 | GER | 52.94 | SB | ||||||||||
5 | Tjipekapora Herunga Tjipekapora Herunga ('88) | 88 | NAM | 53.50 | SB | ||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Corinna Schwab Corinna Schwab ('99) | 99 | GER | 53.42 | SB | ||||||||||
2 | Tereza Petržilková Tereza Petržilková ('93) | 93 | CZE | 53.99 | |||||||||||
3 | Catherine McManus Catherine McManus ('92) | 92 | IRL | 55.16 | SB | ||||||||||
4 | Danel Holton Danel Holton ('94) | 94 | RSA | 55.40 | |||||||||||
5 | Hendrikje Richter Hendrikje Richter ('97) | 97 | GER | 56.47 | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Miriam Dattke Miriam Dattke ('98) | 98 | GER | 4:17.67 | |||||||||||
2 | Priska Auf Der Maur Priska Auf Der Maur ('92) | 92 | SUI | 4:24.63 | PB | ||||||||||
3 | Kerstin Hirscher Kerstin Hirscher ('89) | 89 | GER | 4:25.50 | SB | ||||||||||
4 | Carmen Schultze-Berndt Carmen Schultze-Berndt ('96) | 96 | GER | 4:25.90 | PB | ||||||||||
5 | Carina Reicht Carina Reicht ('01) | 01 | AUT | 4:27.24 | PB | ||||||||||
6 | Stefanie Barmet Stefanie Barmet ('92) | 92 | SUI | 4:28.46 | |||||||||||
7 | Emmanuelle Gerbeaux Emmanuelle Gerbeaux ('91) | 91 | FRA | 4:29.19 | |||||||||||
8 | Vilde Våge Henriksen Vilde Våge Henriksen | 00 | NOR | 4:31.52 | |||||||||||
9 | Ravenna Gassmann Ravenna Gassmann ('94) | 94 | SUI | 4:33.26 | PB | ||||||||||
10 | Elēna Miezava Elēna Miezava ('97) | 97 | LAT | 4:34.26 | |||||||||||
11 | Anne Spickhoff Anne Spickhoff ('97) | 97 | GER | 4:35.20 | |||||||||||
12 | Vera Mair Vera Mair ('97) | 97 | AUT | 4:35.64 | SB | ||||||||||
13 | Bára Stýblová Bára Stýblová ('99) | 99 | CZE | 4:37.60 | |||||||||||
14 | Anna-Sophie Meusburger Anna-Sophie Meusburger ('02) | 02 | AUT | 4:38.22 | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm | |||||||||||||||
Finale 1 Vind: +0.7 | Vind: +0.7 | ||||||||||||||
1 | Beate Schrott Beate Schrott ('88) | 88 | AUT | 13.33 | |||||||||||
2 | Monika Zapalska Monika Zapalska ('94) | 94 | GER | 13.45 | SB | ||||||||||
3 | Isabel Mayer Isabel Mayer ('93) | 93 | GER | 13.86 | |||||||||||
4 | Yvonne Zapfel Yvonne Zapfel ('92) | 92 | AUT | 13.89 | SB | ||||||||||
5 | Katharina Winkler Katharina Winkler ('96) | 96 | GER | 13.92 | SB | ||||||||||
6 | Anna-Lena Obermaier Anna-Lena Obermaier ('96) | 96 | GER | 14.61 | |||||||||||
Finale 2 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Beate Schrott Beate Schrott ('88) | 88 | AUT | 13.11 | SB | ||||||||||
2 | Monika Zapalska Monika Zapalska ('94) | 94 | GER | 13.33 | SB | ||||||||||
3 | Isabel Mayer Isabel Mayer ('93) | 93 | GER | 13.81 | PB | ||||||||||
4 | Katharina Winkler Katharina Winkler ('96) | 96 | GER | 13.81 | SB | ||||||||||
5 | Anna-Lena Obermaier Anna-Lena Obermaier ('96) | 96 | GER | 14.78 | |||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Carolina Krafzik Carolina Krafzik ('95) | 95 | GER | 57.72 | PB | ||||||||||
2 | Caren Agreiter Caren Agreiter ('96) | 96 | ITA | 58.35 | SB | ||||||||||
3 | Sylvia Schulz Sylvia Schulz ('99) | 99 | GER | 58.54 | PB | ||||||||||
4 | Michelle Müller Michelle Müller ('97) | 97 | SUI | 59.16 | |||||||||||
5 | Lena Pressler Lena Pressler ('01) | 01 | AUT | 1:00.11 | |||||||||||
6 | Kateřina Ulrichová Kateřina Ulrichová ('87) | 87 | CZE | 1:01.21 | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Lena Seifert Lena Seifert ('97) | 97 | GER | 58.77 | PB | ||||||||||
2 | Franziska Kindt Franziska Kindt ('93) | 93 | GER | 1:01.37 | SB | ||||||||||
3 | Viktoria Willhuber Viktoria Willhuber ('01) | 01 | AUT | 1:01.80 | PB | ||||||||||
4 | Anna Kozlová Anna Kozlová ('01) | 01 | CZE | 1:02.40 | |||||||||||
5 | Thea Grubesic Thea Grubesic ('97) | 97 | AUT | 1:03.13 | |||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lea Germey Lea Germey | 00 | AUT | 1.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Nadine Lanners Nadine Lanners ('90) | 90 | LUX | 1.70 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Michaela Kučerová Michaela Kučerová ('92) | 92 | CZE | 6.27 | +0.6 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tina Pröger Tina Pröger ('95) | 95 | GER | 6.12 | w | +2.3 | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ingeborg Grünwald Ingeborg Grünwald ('01) | 01 | AUT | 6.08 | +1.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Katharina Vogl Katharina Vogl ('99) | 99 | GER | 5.66 | +1.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emily Schuster Emily Schuster ('01) | 01 | GER | 5.47 | +0.4 | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Anna-Lena Obermaier Anna-Lena Obermaier ('96) | 96 | GER | 5.43 | +1.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
P19 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Lena Lackner Lena Lackner ('02) | 02 | AUT | 14.23 | SB | ||||||||||
1 | Lena Lackner Lena Lackner ('02) | 02 | AUT | 14.36 | SB | ||||||||||
2 | Viktoria Willhuber Viktoria Willhuber ('01) | 01 | AUT | 14.63 | PB | ||||||||||
3 | Emily Schuster Emily Schuster ('01) | 01 | GER | 15.24 | |||||||||||
M 100 m Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Andreas Meyer Andreas Meyer ('94) | 94 | AUT | 10.72 | PB | ||||||||||
2 | Andreas Maulberger Andreas Maulberger ('99) | 99 | GER | 10.85 | PB | ||||||||||
3 | Vincente Graiani Vincente Graiani ('01) | 01 | GER | 10.93 | |||||||||||
4 | Nmandi Chukwuma Nmandi Chukwuma ('99) | 99 | AUT | 10.93 | SB | ||||||||||
5 | Wendelin Wäcker Wendelin Wäcker ('95) | 95 | GER | 10.98 | |||||||||||
6 | Marcus Grun Marcus Grun ('93) | 93 | GER | 10.98 | PB | ||||||||||
Finale B Vind: +1.8 | Vind: +1.8 | ||||||||||||||
1 | Johannes Wiesinger Johannes Wiesinger ('03) | 03 | GER | 10.99 | PB | ||||||||||
2 | Patrick Fischer Patrick Fischer ('95) | 95 | GER | 11.08 | PB | ||||||||||
3 | Maximilian Lohwasser Maximilian Lohwasser ('02) | 02 | GER | 11.09 | PB | ||||||||||
Finale C Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Hendrik Gühlen Hendrik Gühlen ('99) | 99 | GER | 11.09 | PB |