M 100 m Vind: +1.9 Finale A Finale | Vind: +1.9 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arthur Gue Cissé Arthur Gue Cissé ('96) | 96 | CIV | 9.93 | NR | PB | |||||||||||||||||
2 | Asafa Powell Asafa Powell ('82) | 82 | JAM | 10.02 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Ojie Edoburun Ojie Edoburun ('96) | 96 | GBR | 10.08 | SB | ||||||||||||||||||
4 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.13 | SB | ||||||||||||||||||
5 | Hassan Taftian Hassan Taftian ('93) | 93 | IRI | 10.18 | |||||||||||||||||||
6 | Egwero Ogho-Ogene Egwero Ogho-Ogene ('88) | 88 | NGR | 10.22 | =SB | ||||||||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||||||||||
1 | Arthur Gue Cissé Arthur Gue Cissé ('96) | 96 | CIV | 10.08 | |||||||||||||||||||
2 | Egwero Ogho-Ogene Egwero Ogho-Ogene ('88) | 88 | NGR | 10.34 | |||||||||||||||||||
3 | Philipp Trutenat Philipp Trutenat ('97) | 97 | GER | 10.46 | |||||||||||||||||||
4 | Roger Gurski Roger Gurski ('97) | 97 | GER | 10.53 | |||||||||||||||||||
5 | Nico Menzel Nico Menzel ('96) | 96 | GER | 10.92 | |||||||||||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.1 | Vind: +0.1 | ||||||||||||||||||||||
1 | Ojie Edoburun Ojie Edoburun ('96) | 96 | GBR | 10.25 | |||||||||||||||||||
2 | Hassan Taftian Hassan Taftian ('93) | 93 | IRI | 10.34 | |||||||||||||||||||
3 | Jalen Miller Jalen Miller ('95) | 95 | USA | 10.40 | |||||||||||||||||||
4 | Julian Wagner Julian Wagner ('98) | 98 | GER | 10.46 | |||||||||||||||||||
5 | Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann ('95) | 95 | GER | 10.68 | |||||||||||||||||||
6 | Timo Lange Timo Lange ('96) | 96 | GER | 10.94 | |||||||||||||||||||
Indledende 3 Vind: +0.3 | Vind: +0.3 | ||||||||||||||||||||||
1 | Asafa Powell Asafa Powell ('82) | 82 | JAM | 10.23 | |||||||||||||||||||
2 | Julian Reus Julian Reus ('88) | 88 | GER | 10.25 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Hussein Al-Sheiba Hussein Al-Sheiba ('86) | 86 | KUW | 10.99 | SB | ||||||||||||||||||
M 110 m hæk Vind: +1.0 Finale A Finale | Vind: +1.0 | ||||||||||||||||||||||
1 | Yaqoub Al-Yoha Yaqoub Al-Yoha ('93) | 93 | KUW | 13.44 | |||||||||||||||||||
2 | Damian Czykier Damian Czykier ('92) | 92 | POL | 13.51 | |||||||||||||||||||
3 | Paolo Dal Molin Paolo Dal Molin ('87) | 87 | ITA | 13.66 | |||||||||||||||||||
4 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 13.73 | SB | ||||||||||||||||||
5 | Erik Balnuweit Erik Balnuweit ('88) | 88 | GER | 13.80 | SB | ||||||||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||||||||||
Indledende 1 Vind: -1.4 | Vind: -1.4 | ||||||||||||||||||||||
1 | Yaqoub Al-Yoha Yaqoub Al-Yoha ('93) | 93 | KUW | 13.49 | |||||||||||||||||||
2 | Paolo Dal Molin Paolo Dal Molin ('87) | 87 | ITA | 13.78 | |||||||||||||||||||
3 | Erik Balnuweit Erik Balnuweit ('88) | 88 | GER | 13.90 | SB | ||||||||||||||||||
4 | Andreas MartinsenAndreas Martinsen ('90) | 90 | DEN | 13.91 | |||||||||||||||||||
Indledende 2 Vind: -1.4 | Vind: -1.4 | ||||||||||||||||||||||
1 | Michael O'Hara Michael O'Hara ('96) | 96 | JAM | 13.67 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Damian Czykier Damian Czykier ('92) | 92 | POL | 13.76 | |||||||||||||||||||
3 | David King David King ('94) | 94 | GBR | 13.94 | |||||||||||||||||||
4 | René Mählmann René Mählmann ('93) | 93 | GER | 14.34 | |||||||||||||||||||
5 | Petter Gustafsson Petter Gustafsson ('94) | 94 | SWE | 14.51 | |||||||||||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Chris Baker Chris Baker ('91) | 91 | GBR | 2.25 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Douwe Amels Douwe Amels ('91) | 91 | NED | 2.25 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Hamdi Mahamat Alamine Saleh Hamdi Mahamat Alamine Saleh ('97) | 97 | QAT | 2.22 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Falk Wendrich Falk Wendrich ('95) | 95 | GER | 2.18 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Mateusz Przybylko Mateusz Przybylko ('92) | 92 | GER | 2.18 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Edgar Rivera Edgar Rivera ('91) | 91 | MEX | 2.14 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Torsten Sanders Torsten Sanders ('94) | 94 | GER | 2.10 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Torben Blech Torben Blech ('95) | 95 | GER | 5.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Sondre Guttormsen Sondre Guttormsen ('99) | 99 | NOR | 5.80 | NR NU23R | PB | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Raphael Holzdeppe Raphael Holzdeppe ('89) | 89 | GER | 5.80 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Ernest John Obiena Ernest John Obiena ('95) | 95 | PHI | 5.70 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Arnaud Art Arnaud Art ('93) | 93 | BEL | 5.70 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Bo Kanda Lita Baehre Bo Kanda Lita Baehre ('99) | 99 | GER | 5.60 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Melker Svärd Jacobsson Melker Svärd Jacobsson ('94) | 94 | SWE | 5.50 | =SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Karsten Dilla Karsten Dilla ('89) | 89 | GER | 5.50 | |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Tomasz Jaszczuk Tomasz Jaszczuk ('92) | 92 | POL | 8.03 | +0.5 | SB | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Marcel Kirstges Marcel Kirstges ('91) | 91 | GER | 7.65 | +1.8 | SB | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Felix Streng Felix Streng ('95) | 95 | GER | 7.39 | +0.2 | ||||||||||||||||||
3 | Sascha Menn Sascha Menn ('95) | 95 | GER | 7.10 | +0.6 | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
K 100 m Vind: +1.8 Finale A Finale | Vind: +1.8 | ||||||||||||||||||||||
1 | Yasmin Kwadwo Yasmin Kwadwo ('90) | 90 | GER | 11.25 | PB | ||||||||||||||||||
2 | Laura Müller Laura Müller ('95) | 95 | GER | 11.29 | |||||||||||||||||||
3 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.36 | SB | ||||||||||||||||||
4 | Sophia Junk Sophia Junk ('99) | 99 | GER | 11.48 | |||||||||||||||||||
5 | Tiffany Eidner Tiffany Eidner ('97) | 97 | GER | 11.88 | |||||||||||||||||||
6 | Imke Daalmann Imke Daalmann ('99) | 99 | GER | 12.04 | =PB | ||||||||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||||||||||
Indledende 1 Vind: -0.1 | Vind: -0.1 | ||||||||||||||||||||||
1 | Yasmin Kwadwo Yasmin Kwadwo ('90) | 90 | GER | 11.56 | |||||||||||||||||||
2 | Sophia Junk Sophia Junk ('99) | 99 | GER | 11.62 | |||||||||||||||||||
3 | Janina Kölsch Janina Kölsch ('91) | 91 | GER | 12.10 | |||||||||||||||||||
4 | Alina Kuß Alina Kuß ('96) | 96 | GER | 12.18 | |||||||||||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||||||||||
1 | Laura Müller Laura Müller ('95) | 95 | GER | 11.31 | |||||||||||||||||||
2 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.37 | SB | ||||||||||||||||||
3 | Tiffany Eidner Tiffany Eidner ('97) | 97 | GER | 11.76 | |||||||||||||||||||
4 | Imke Daalmann Imke Daalmann ('99) | 99 | GER | 12.04 | PB | ||||||||||||||||||
5 | Jovanna Klaczynski Jovanna Klaczynski ('94) | 94 | GER | 12.22 | |||||||||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm | |||||||||||||||||||||||
Finale 1 Vind: -0.8 | Vind: -0.8 | ||||||||||||||||||||||
1 | Michelle Jenneke Michelle Jenneke ('93) | 93 | AUS | 13.28 | |||||||||||||||||||
2 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 13.58 | |||||||||||||||||||
3 | Anna Maiwald Anna Maiwald ('90) | 90 | GER | 13.73 | |||||||||||||||||||
4 | Mareike Arndt Mareike Arndt ('92) | 92 | GER | 13.76 | |||||||||||||||||||
5 | Viktoria Müller Viktoria Müller ('96) | 96 | GER | 13.97 | |||||||||||||||||||
6 | Lisa Maihöfer Lisa Maihöfer ('98) | 98 | GER | 14.10 | |||||||||||||||||||
Finale 2 Vind: +1.8 | Vind: +1.8 | ||||||||||||||||||||||
1 | Michelle Jenneke Michelle Jenneke ('93) | 93 | AUS | 13.06 | |||||||||||||||||||
2 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 13.37 | |||||||||||||||||||
3 | Anna Maiwald Anna Maiwald ('90) | 90 | GER | 13.52 | SB | ||||||||||||||||||
4 | Mareike Arndt Mareike Arndt ('92) | 92 | GER | 13.56 | |||||||||||||||||||
5 | Lisa Maihöfer Lisa Maihöfer ('98) | 98 | GER | 13.80 | |||||||||||||||||||
6 | Viktoria Müller Viktoria Müller ('96) | 96 | GER | 13.85 |