M 100 m | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finale 1 Vind: +1.1 | Vind: +1.1 | ||||||||
1 | Felix Thurn Felix Thurn ('96) | 96 | GER | 11.04 | |||||
Finale 2 Vind: -0.7 | Vind: -0.7 | ||||||||
1 | Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann ('95) | 95 | GER | 10.66 | |||||
2 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 10.74 | |||||
Finale 3 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||
1 | Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann ('95) | 95 | GER | 10.54 | |||||
2 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 10.60 | |||||
3 | Pol Bidaine Pol Bidaine ('93) | 93 | LUX | 10.93 | |||||
4 | Oliver Poschwatta Oliver Poschwatta ('94) | 94 | GER | 10.99 | |||||
5 | Felix Thurn Felix Thurn ('96) | 96 | GER | 11.03 | =SB | ||||
6 | Christoph HansenChristoph Hansen ('92) | 92 | GER | 11.04 | |||||
M 200 m Vind: -0.4 Finale A Finale | Vind: -0.4 | ||||||||
1 | Femi Ogunode Femi Ogunode ('91) | 91 | QAT | 20.49 | SB | ||||
2 | Wally Ungerer Wally Ungerer ('95) | 95 | RSA | 21.21 | |||||
3 | Kai Sparenberg Kai Sparenberg ('95) | 95 | GER | 21.51 | SB | ||||
4 | Gassimou Kake Gassimou Kake ('97) | 97 | GER | 21.68 | SB | ||||
Finale B Vind: +1.9 | Vind: +1.9 | ||||||||
1 | Felix Thurn Felix Thurn ('96) | 96 | GER | 21.57 | PB | ||||
2 | Pol Bidaine Pol Bidaine ('93) | 93 | LUX | 21.69 | SB | ||||
3 | Florian Weeke Florian Weeke ('95) | 95 | GER | 22.15 | SB | ||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Florian Colon-Marti Florian Colon-Marti ('98) | 98 | GER | 48.35 | |||||
2 | Kieron Ludwig Kieron Ludwig ('98) | 98 | IRL | 48.80 | |||||
3 | Henrik Krause Henrik Krause ('96) | 96 | GER | 48.99 | |||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Yaser Salem Bagharab Yaser Salem Bagharab ('98) | 98 | QAT | 1:50.44 | PB | ||||
2 | Emile Pieterse Emile Pieterse ('93) | 93 | RSA | 1:51.79 | |||||
3 | Mohamed Khamis Saifeldin Mohamed Khamis Saifeldin ('99) | 99 | QAT | 1:55.85 | |||||
M 110 m hæk Vind: +0.3 Finale A Finale | Vind: +0.3 | ||||||||
1 | Jules de Bont Jules de Bont ('94) | 94 | NED | 14.51 | SB | ||||
2 | Joeri Van Kuppeveld Joeri Van Kuppeveld ('95) | 95 | NED | 14.91 | SB | ||||
3 | Marc Stefan Höller Marc Stefan Höller ('95) | 95 | GER | 15.56 | |||||
4 | Marc Stefan Höller Marc Stefan Höller ('95) | 95 | GER | 15.50 | |||||
Jules de Bont Jules de Bont ('94) | 94 | NED | DNF | ||||||
K 100 m | |||||||||
Finale 1 Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||
1 | Janina Kölsch Janina Kölsch ('91) | 91 | GER | 11.86 | SB | ||||
2 | Marilena Scharff Marilena Scharff ('92) | 92 | GER | 12.06 | SB | ||||
3 | Rahel Rüdel Rahel Rüdel ('95) | 95 | GER | 12.20 | |||||
Finale 2 Vind: -2.6 | Vind: -2.6 | ||||||||
1 | Sandra Dinkeldein Sandra Dinkeldein ('93) | 93 | GER | 11.99 | |||||
2 | Janina Kölsch Janina Kölsch ('91) | 91 | GER | 12.14 | |||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Vera Hoffmann Vera Hoffmann ('96) | 96 | LUX | 2:07.86 | |||||
2 | Christina Zwirner Christina Zwirner ('92) | 92 | GER | 2:08.27 | |||||
3 | Vera Coutellier Vera Coutellier ('95) | 95 | GER | 2:09.20 | |||||
Finale B | |||||||||
1 | Danel Holton Danel Holton ('94) | 94 | RSA | 2:11.01 | |||||
2 | Danette Marais Danette Marais ('96) | 96 | RSA | 2:11.48 | |||||
3 | Luna Udelhoven Luna Udelhoven ('94) | 94 | GER | 2:11.67 | |||||
4 | Kim Uhlendorf Kim Uhlendorf ('97) | 97 | GER | 2:12.49 | |||||
Finale C | |||||||||
1 | Inken Terjung Inken Terjung ('96) | 96 | GER | 2:14.23 | SB | ||||
2 | Debora Diawuoh Debora Diawuoh ('91) | 91 | GER | 2:14.25 | PB | ||||
K 100 m hæk 84.0 cm | |||||||||
Finale 1 Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||
1 | Malin Lobitz Malin Lobitz ('90) | 90 | GER | 14.42 | |||||
4 | Joyce Oguama Joyce Oguama ('01) | 01 | GER | 15.54 | |||||
5 | Claudia Mieke Claudia Mieke ('85) | 85 | GER | 15.94 | SB | ||||
Finale 2 Vind: -1.9 | Vind: -1.9 | ||||||||
1 | Monika Zapalska Monika Zapalska ('94) | 94 | GER | 13.86 | |||||
3 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 13.93 | |||||
4 | Jennifer Köhne Jennifer Köhne ('93) | 93 | GER | 14.16 | |||||
Finale 3 Vind: -0.5 | Vind: -0.5 | ||||||||
1 | Malin Lobitz Malin Lobitz ('90) | 90 | GER | 14.66 | |||||
3 | Joyce Oguama Joyce Oguama ('01) | 01 | GER | 15.49 | |||||
5 | Claudia Mieke Claudia Mieke ('85) | 85 | GER | 16.02 | |||||
Finale 4 Vind: -3.7 | Vind: -3.7 | ||||||||
1 | Neele Schuten Neele Schuten ('99) | 99 | GER | 13.81 | |||||
2 | Monika Zapalska Monika Zapalska ('94) | 94 | GER | 13.82 | |||||
4 | Jennifer Köhne Jennifer Köhne ('93) | 93 | GER | 14.35 | |||||
P19 100 m Vind: +0.1 Finale A Finale | Vind: +0.1 | ||||||||
1 | Elena Decker Elena Decker | 00 | GER | 12.22 | SB | ||||
P19 200 m Vind: +0.7 Finale A Finale | Vind: +0.7 | ||||||||
1 | Sandra Dinkeldein Sandra Dinkeldein ('93) | 93 | GER | 23.90 | |||||
2 | Sacha Van Agt Sacha Van Agt ('94) | 94 | NED | 23.99 | SB | ||||
4 | Laura Großhaus Laura Großhaus ('98) | 98 | GER | 24.65 | |||||
5 | Andrea Bouma Andrea Bouma ('99) | 99 | NED | 24.90 | SB | ||||
Finale B Vind: +1.2 | Vind: +1.2 | ||||||||
5 | Malin Lobitz Malin Lobitz ('90) | 90 | GER | 25.82 | PB | ||||
Finale C Vind: +1.8 | Vind: +1.8 | ||||||||
3 | Claudia Mieke Claudia Mieke ('85) | 85 | GER | 27.19 | SB | ||||
P19 400 m Finale A Finale | |||||||||
1 | Felicitas Ulmer Felicitas Ulmer ('93) | 93 | GER | 55.58 | |||||
2 | Danel Holton Danel Holton ('94) | 94 | RSA | 55.79 | |||||
3 | Julia Bakker Julia Bakker ('94) | 94 | GER | 56.25 | SB | ||||
4 | Maike Schachtschneider Maike Schachtschneider ('94) | 94 | GER | 56.38 | |||||
D17 100 m Vind: +1.5 Finale A Finale | Vind: +1.5 | ||||||||
1 | Ricardo Mercedes Ricardo Mercedes ('02) | 02 | GER | 10.91 | PB | ||||
P17 200 m Vind: +2.7 Finale A Finale | Vind: +2.7 | ||||||||
1 | Greta Piepel Greta Piepel ('02) | 02 | GER | 25.00 | w |