M 100 m Vind: +2.5 Finale A Finale | Vind: +2.5 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Henrik Larsson Henrik Larsson ('99) | 99 | SWE | 10.41 | w | ||||||||||
2 | Desmond Rogo Desmond Rogo ('96) | 96 | SWE | 10.72 | w | ||||||||||
3 | Anders Pihlblad Anders Pihlblad ('98) | 98 | SWE | 10.88 | w | ||||||||||
4 | Oliver Ellström Oliver Ellström ('03) | 03 | SWE | 10.99 | w | ||||||||||
5 | Emil Nilsson Emil Nilsson ('99) | 99 | SWE | 11.46 | w | ||||||||||
Finale B Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Desmond Rogo Desmond Rogo ('96) | 96 | SWE | 10.89 | |||||||||||
2 | Oliver Ellström Oliver Ellström ('03) | 03 | SWE | 11.21 | |||||||||||
3 | Jakob Mast Larsson Jakob Mast Larsson ('97) | 97 | SWE | 11.48 | SB | ||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Carl Bengtström Carl Bengtström | 00 | SWE | 46.91 | |||||||||||
2 | Benjamin VedelBenjamin Vedel ('97) | 97 | DEN | 47.78 | SB | ||||||||||
3 | Emil Johansson Emil Johansson ('02) | 02 | SWE | 48.01 | SB | ||||||||||
4 | Karl Wållgren Karl Wållgren ('01) | 01 | SWE | 49.72 | |||||||||||
5 | Samuel Wiik Samuel Wiik ('98) | 98 | SWE | 50.34 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Andreas Kramer Andreas Kramer ('97) | 97 | SWE | 1:46.95 | SB | ||||||||||
2 | Joakim Andersson Joakim Andersson ('92) | 92 | SWE | 1:47.55 | PB | ||||||||||
3 | Felix Francois Felix Francois ('90) | 90 | SWE | 1:48.37 | PB | ||||||||||
4 | Johan Eriksson Johan Eriksson ('88) | 88 | SWE | 1:51.75 | SB | ||||||||||
5 | Anton Persson Anton Persson ('96) | 96 | SWE | 1:54.43 | |||||||||||
Nasredine Khatir Nasredine Khatir ('95) | 95 | FRA | DNF | pace | |||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Suldan Hassan Suldan Hassan ('98) | 98 | SWE | 3:40.12 | SB | ||||||||||
2 | Emil Danielsson Emil Danielsson ('97) | 97 | SWE | 3:40.74 | PB | ||||||||||
3 | Andreas Almgren Andreas Almgren ('95) | 95 | SWE | 3:41.01 | |||||||||||
4 | Simon Sundström Simon Sundström ('98) | 98 | SWE | 3:45.08 | |||||||||||
5 | Jonatan Fridolfsson Jonatan Fridolfsson ('92) | 92 | SWE | 3:47.01 | PB | ||||||||||
6 | Alexander Nilsson Alexander Nilsson ('95) | 95 | SWE | 3:48.60 | SB | ||||||||||
7 | Johan Rogestedt Johan Rogestedt ('93) | 93 | SWE | 3:49.13 | |||||||||||
8 | Anders Grahl Anders Grahl ('87) | 87 | SWE | 3:50.29 | PB | ||||||||||
9 | Vidar Johansson Vidar Johansson ('96) | 96 | SWE | 3:54.62 | SB | ||||||||||
10 | Gustav Berlin Gustav Berlin ('95) | 95 | SWE | 4:01.33 | |||||||||||
Emil Blomberg Emil Blomberg ('92) | 92 | SWE | DNF | pace | |||||||||||
M 110 m hæk Vind: -0.2 Finale A Finale | Vind: -0.2 | ||||||||||||||
1 | Jonathan Holm Jonathan Holm ('94) | 94 | SWE | 14.01 | |||||||||||
2 | Fredrik Samuelsson Fredrik Samuelsson ('95) | 95 | SWE | 14.50 | SB | ||||||||||
3 | Staffan Risberg Staffan Risberg ('99) | 99 | SWE | 14.97 | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Fabian Delryd Fabian Delryd ('96) | 96 | SWE | 2.09 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Melwin Lycke Holm Melwin Lycke Holm ('04) | 04 | SWE | 2.09 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Oskar Lundqvist Oskar Lundqvist ('97) | 97 | SWE | 2.05 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Oliver Ericsson-Sotterman Oliver Ericsson-Sotterman ('01) | 01 | SWE | 2.01 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Armand Duplantis Armand Duplantis ('99) | 99 | SWE | 5.72 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Ben Broeders Ben Broeders ('95) | 95 | BEL | 5.62 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Piotr Lisek Piotr Lisek ('92) | 92 | POL | 5.62 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Pål Haugen Lillefosse Pål Haugen Lillefosse ('01) | 01 | NOR | 5.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Melker Svärd Jacobsson Melker Svärd Jacobsson ('94) | 94 | SWE | 5.22 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Thobias Montler Thobias Montler ('96) | 96 | SWE | 8.02 | +0.9 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Andreas Carlsson Andreas Carlsson ('95) | 95 | SWE | 7.62 | -1.6 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Andreas Otterling Andreas Otterling ('86) | 86 | SWE | 7.46 | +1.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Marcus ThomsenMarcus Thomsen ('98) | 98 | NOR | 20.34 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Wictor Petersson Wictor Petersson ('98) | 98 | SWE | 19.76 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Viktor Gardenkrans Viktor Gardenkrans ('95) | 95 | SWE | 18.52 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | John Kelly John Kelly ('96) | 96 | IRL | 18.35 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Daniel Ståhl Daniel Ståhl ('92) | 92 | SWE | 68.10 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Simon Pettersson Simon Pettersson ('94) | 94 | SWE | 66.90 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ola Stunes Isene Ola Stunes Isene ('95) | 95 | NOR | 60.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Sven Martin Skagestad Sven Martin Skagestad ('95) | 95 | NOR | 58.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Jakob Gardenkrans Jakob Gardenkrans ('97) | 97 | SWE | 55.56 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kim Amb Kim Amb ('90) | 90 | SWE | 81.48 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Timothy Herman Timothy Herman ('90) | 90 | BEL | 78.75 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sebastian Thörngren Sebastian Thörngren ('93) | 93 | SWE | 70.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Esa Hiltunen Esa Hiltunen ('96) | 96 | SWE | 67.02 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 200 m Vind: +1.2 Finale A Finale | Vind: +1.2 | ||||||||||||||
1 | Lisa Lilja Lisa Lilja ('96) | 96 | SWE | 23.64 | SB | ||||||||||
2 | Moa Hjelmer Moa Hjelmer ('90) | 90 | SWE | 23.85 | =SB | ||||||||||
3 | Daniella Busk Daniella Busk ('93) | 93 | SWE | 24.18 | SB | ||||||||||
4 | Hanna Karlsson Hanna Karlsson ('03) | 03 | SWE | 25.18 | PB | ||||||||||
K 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Lova Perman Lova Perman ('03) | 03 | SWE | 54.84 | PB | ||||||||||
2 | Lathifa Afrah Lathifa Afrah ('05) | 05 | SWE | 58.20 | |||||||||||
3 | Tyra Landin Tyra Landin ('02) | 02 | SWE | 59.22 | |||||||||||
4 | Lovisa Ellström Lovisa Ellström | 00 | SWE | 59.33 | |||||||||||
5 | Filippa Dedorsson Filippa Dedorsson ('02) | 02 | SWE | 1:06.15 | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hedda Hynne Hedda Hynne ('90) | 90 | NOR | 2:03.71 | |||||||||||
2 | Sara Kuivisto Sara Kuivisto ('91) | 91 | FIN | 2:03.99 | |||||||||||
3 | Renée Eykens Renée Eykens ('96) | 96 | BEL | 2:05.02 | SB | ||||||||||
4 | Hanna Hermansson Hanna Hermansson ('89) | 89 | SWE | 2:05.92 | SB | ||||||||||
5 | Lovisa Lindh Lovisa Lindh ('91) | 91 | SWE | 2:07.14 | SB | ||||||||||
6 | Rebecca Högberg Rebecca Högberg ('84) | 84 | SWE | 2:10.45 | |||||||||||
K 3000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Linn Nilsson Linn Nilsson ('90) | 90 | SWE | 9:05.59 | SB | ||||||||||
2 | Linn Söderholm Linn Söderholm ('96) | 96 | SWE | 9:16.12 | PB | ||||||||||
Olivia Weslien Olivia Weslien ('97) | 97 | SWE | DNF | pace | |||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +2.0 Finale A Finale | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Tilde Johansson Tilde Johansson ('01) | 01 | SWE | 13.70 | SB | ||||||||||
2 | Lovisa Karlsson Lovisa Karlsson | 00 | SWE | 13.72 | =PB | ||||||||||
3 | Julia Wennersten Julia Wennersten ('01) | 01 | SWE | 13.75 | |||||||||||
4 | Mari Klaup-McColl Mari Klaup-McColl ('90) | 90 | EST | 13.89 | |||||||||||
5 | Amanda Holmberg Amanda Holmberg ('98) | 98 | SWE | 14.13 | SB | ||||||||||
6 | Maja Maunsbach Maja Maunsbach ('01) | 01 | SWE | 14.49 | |||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sofie Skoog Sofie Skoog ('90) | 90 | SWE | 1.85 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Bianca Salming Bianca Salming ('98) | 98 | SWE | 1.79 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Maja Nilsson Maja Nilsson ('99) | 99 | SWE | 1.72 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Evelina Erlandsson Evelina Erlandsson ('94) | 94 | SWE | 1.68 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Khaddi Sagnia Khaddi Sagnia ('94) | 94 | SWE | 6.76 | -0.3 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Tilde Johansson Tilde Johansson ('01) | 01 | SWE | 6.24 | -0.6 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Erica Jarder Erica Jarder ('86) | 86 | SWE | 6.18 | -0.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Kaiza Karlén Kaiza Karlén ('98) | 98 | SWE | 6.11 | +0.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Emilia Kjellberg Emilia Kjellberg ('96) | 96 | SWE | 5.90 | -1.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Fanny Roos Fanny Roos ('95) | 95 | SWE | 18.41 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Frida Åkerström Frida Åkerström ('90) | 90 | SWE | 16.86 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ásdís Hjálmsdóttir Annerud Ásdís Hjálmsdóttir Annerud ('85) | 85 | ISL | 15.21 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Caisa-Marie Lindfors Caisa-Marie Lindfors | 00 | SWE | 14.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ásdís Hjálmsdóttir Annerud Ásdís Hjálmsdóttir Annerud ('85) | 85 | ISL | 59.44 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Matilda Elfgaard Matilda Elfgaard ('92) | 92 | SWE | 51.19 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Elisabeth Lithell Elisabeth Lithell ('90) | 90 | SWE | 50.20 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Carolin Näslund Carolin Näslund ('98) | 98 | SWE | 48.75 | SB | ||||||||||
|