M 100 m Vind: -0.7 Finale A Finale | Vind: -0.7 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yohan Blake Yohan Blake ('89) | 89 | JAM | 9.96 | |||||||||||
2 | Cravont Charleston Cravont Charleston ('98) | 98 | USA | 10.12 | |||||||||||
3 | Jeremiah Azu Jeremiah Azu ('01) | 01 | GBR | 10.16 | |||||||||||
4 | Arthur Gue Cissé Arthur Gue Cissé ('96) | 96 | CIV | 10.19 | |||||||||||
5 | Lucas Ansah-Peprah Lucas Ansah-Peprah | 00 | GER | 10.26 | |||||||||||
6 | Joshua Hartmann Joshua Hartmann ('99) | 99 | GER | 10.31 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.2 | Vind: +0.2 | ||||||||||||||
1 | Jeremiah Azu Jeremiah Azu ('01) | 01 | GBR | 10.13 | =PB | ||||||||||
2 | Arthur Gue Cissé Arthur Gue Cissé ('96) | 96 | CIV | 10.18 | |||||||||||
3 | Joshua Hartmann Joshua Hartmann ('99) | 99 | GER | 10.25 | |||||||||||
4 | Deniz Almas Deniz Almas ('97) | 97 | GER | 10.36 | |||||||||||
5 | Markus Fuchs Markus Fuchs ('95) | 95 | AUT | 10.46 | |||||||||||
6 | Sven Bulik Sven Bulik ('96) | 96 | GER | 10.70 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Yohan Blake Yohan Blake ('89) | 89 | JAM | 9.98 | |||||||||||
2 | Cravont Charleston Cravont Charleston ('98) | 98 | USA | 10.16 | |||||||||||
3 | Lucas Ansah-Peprah Lucas Ansah-Peprah | 00 | GER | 10.19 | |||||||||||
4 | Simon HansenSimon Hansen ('98) | 98 | DEN | 10.37 | SB | ||||||||||
5 | Kevin Kranz Kevin Kranz ('98) | 98 | GER | 10.45 | |||||||||||
6 | Eddie Reddemann Eddie Reddemann ('03) | 03 | GER | 10.50 | |||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Collins Kipruto Collins Kipruto ('94) | 94 | KEN | 1:45.43 | |||||||||||
2 | Erik Sowinski Erik Sowinski ('89) | 89 | USA | 1:47.21 | |||||||||||
3 | Karl Bebendorf Karl Bebendorf ('96) | 96 | GER | 1:47.30 | PB | ||||||||||
4 | Patryk Sieradzki Patryk Sieradzki ('98) | 98 | POL | 1:47.32 | |||||||||||
5 | Craig Engels Craig Engels ('94) | 94 | USA | 1:47.85 | SB | ||||||||||
6 | Marc Reuther Marc Reuther ('96) | 96 | GER | 1:48.46 | |||||||||||
7 | Guy Learmonth Guy Learmonth ('92) | 92 | GBR | 1:49.17 | |||||||||||
8 | Mikuto Kaneko Mikuto Kaneko ('01) | 01 | JPN | 1:49.64 | |||||||||||
9 | Tom Klose Tom Klose ('01) | 01 | GER | 1:49.94 | PB | ||||||||||
Khalid Benmahdi Khalid Benmahdi ('88) | 88 | ALG | DNF | ||||||||||||
M 110 m hæk Vind: +0.3 Finale A Finale | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Eric Edwards Jr. Eric Edwards Jr. | 00 | USA | 13.40 | |||||||||||
2 | Damion Thomas Damion Thomas ('99) | 99 | JAM | 13.49 | |||||||||||
3 | Vladimir Vukicevic Vladimir Vukicevic ('91) | 91 | NOR | 13.61 | |||||||||||
4 | Liam Van Der Schaaf Liam Van Der Schaaf ('98) | 98 | NED | 13.73 | |||||||||||
5 | Aaron Mallett Aaron Mallett ('94) | 94 | USA | 13.74 | |||||||||||
6 | Mark Heiden Mark Heiden ('02) | 02 | NED | 14.29 | |||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Eric Edwards Jr. Eric Edwards Jr. | 00 | USA | 13.31 | |||||||||||
2 | Vladimir Vukicevic Vladimir Vukicevic ('91) | 91 | NOR | 13.59 | |||||||||||
3 | Liam Van Der Schaaf Liam Van Der Schaaf ('98) | 98 | NED | 13.73 | |||||||||||
4 | Tim Eikermann Tim Eikermann | 00 | GER | 13.80 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Damion Thomas Damion Thomas ('99) | 99 | JAM | 13.56 | |||||||||||
2 | Aaron Mallett Aaron Mallett ('94) | 94 | USA | 13.74 | |||||||||||
3 | Mark Heiden Mark Heiden ('02) | 02 | NED | 13.74 | |||||||||||
4 | Bálint Szeles Bálint Szeles ('98) | 98 | HUN | 14.22 | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Edgar Rivera Edgar Rivera ('91) | 91 | MEX | 2.25 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mateusz Przybylko Mateusz Przybylko ('92) | 92 | GER | 2.18 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Tihomir Ivanov Tihomir Ivanov ('94) | 94 | BUL | 2.14 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Luis Castro Luis Castro ('91) | 91 | PUR | 2.14 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Florian Hornig Florian Hornig | 00 | GER | 2.10 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
Fernando Ferreira Fernando Ferreira ('94) | 94 | BRA | 2.25 DQ ADR 2.2 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ernest John Obiena Ernest John Obiena ('95) | 95 | PHI | 5.81 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Rutger Koppelaar Rutger Koppelaar ('93) | 93 | NED | 5.81 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kurtis Marschall Kurtis Marschall ('97) | 97 | AUS | 5.81 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bo Kanda Lita Baehre Bo Kanda Lita Baehre ('99) | 99 | GER | 5.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Sondre Guttormsen Sondre Guttormsen ('99) | 99 | NOR | 5.73 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Oleg Zernikel Oleg Zernikel ('95) | 95 | GER | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Simen Guttormsen Simen Guttormsen ('01) | 01 | NOR | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Spydkast 800 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Waldo Smith Waldo Smith ('99) | 99 | RSA | 81.47 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Rolands Štrobinders Rolands Štrobinders ('92) | 92 | LAT | 80.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Max Dehning Max Dehning ('04) | 04 | GER | 79.13 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Nico Rensmann Nico Rensmann ('96) | 96 | GER | 74.96 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Linus Limmer Linus Limmer | 00 | GER | 64.55 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 100 m Vind: -0.8 Finale A Finale | Vind: -0.8 | ||||||||||||||
1 | Celera Barnes Celera Barnes ('98) | 98 | USA | 11.12 | |||||||||||
2 | Kiara Parker Kiara Parker ('96) | 96 | USA | 11.22 | |||||||||||
3 | Rebekka Haase Rebekka Haase ('93) | 93 | GER | 11.41 | |||||||||||
4 | Sophia Junk Sophia Junk ('99) | 99 | GER | 11.71 | |||||||||||
5 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.78 | |||||||||||
Lisa Nippgen Lisa Nippgen ('97) | 97 | GER | DNS | ||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: 0.0 | Vind: 0.0 | ||||||||||||||
1 | Kiara Parker Kiara Parker ('96) | 96 | USA | 11.24 | |||||||||||
2 | Lisa Nippgen Lisa Nippgen ('97) | 97 | GER | 11.45 | |||||||||||
3 | Sophia Junk Sophia Junk ('99) | 99 | GER | 11.63 | |||||||||||
4 | Judith Franzen Judith Franzen ('99) | 99 | GER | 11.96 | |||||||||||
5 | Allegra Hildebrand Allegra Hildebrand ('03) | 03 | GER | 11.98 | |||||||||||
6 | Annkathrin Hoven Annkathrin Hoven ('01) | 01 | GER | 12.19 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +0.4 | Vind: +0.4 | ||||||||||||||
1 | Celera Barnes Celera Barnes ('98) | 98 | USA | 11.13 | |||||||||||
2 | Rebekka Haase Rebekka Haase ('93) | 93 | GER | 11.39 | |||||||||||
3 | Jennifer Montag Jennifer Montag ('98) | 98 | GER | 11.71 | |||||||||||
4 | Mathilde U. KramerMathilde U. Kramer ('93) | 93 | DEN | 11.75 | |||||||||||
5 | Amelie Dierke Amelie Dierke | 00 | GER | 11.76 | |||||||||||
6 | Rebekka Leslie Babilon Rebekka Leslie Babilon | 00 | GER | 12.03 | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Netsanet Desta Netsanet Desta | 00 | ETH | 4:07.53 | |||||||||||
2 | Marta Pen Freitas Marta Pen Freitas ('93) | 93 | POR | 4:07.93 | |||||||||||
3 | Hanna Hermansson Hanna Hermansson ('89) | 89 | SWE | 4:08.43 | |||||||||||
4 | Elise Vanderelst Elise Vanderelst ('98) | 98 | BEL | 4:09.40 | |||||||||||
5 | Lea Meyer Lea Meyer ('97) | 97 | GER | 4:10.06 | PB | ||||||||||
6 | Claudia Bobocea Claudia Bobocea ('92) | 92 | ROU | 4:12.01 | |||||||||||
7 | Amalie M. Sæten Amalie M. Sæten ('97) | 97 | NOR | 4:13.08 | |||||||||||
8 | Nele Weßel Nele Weßel ('99) | 99 | GER | 4:14.82 | PB | ||||||||||
9 | Verena Meisl Verena Meisl ('01) | 01 | GER | 4:15.55 | |||||||||||
10 | Sara Benfarès Sara Benfarès ('01) | 01 | GER | 4:15.83 | |||||||||||
11 | Fabiane Meyer Fabiane Meyer ('02) | 02 | GER | 4:31.94 | |||||||||||
Aleksandra Płocińska Aleksandra Płocińska ('99) | 99 | POL | DNF | ||||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +0.3 Finale A Finale | Vind: +0.3 | ||||||||||||||
1 | Klaudia Wojtunik Klaudia Wojtunik ('99) | 99 | POL | 13.19 | |||||||||||
2 | Elisávet Pesirídou Elisávet Pesirídou ('92) | 92 | GRE | 13.28 | |||||||||||
3 | Isabel Mayer Isabel Mayer ('93) | 93 | GER | 13.34 | |||||||||||
4 | Monika Zapalska Monika Zapalska ('94) | 94 | GER | 13.37 | |||||||||||
5 | Franziska Schuster Franziska Schuster ('02) | 02 | GER | 13.84 | |||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jahisha Thomas Jahisha Thomas ('94) | 94 | GBR | 6.60 | +0.2 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Inna Sydorenko Inna Sydorenko ('97) | 97 | UKR | 6.45 | w | +3.4 | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Diána Lesti Diána Lesti ('98) | 98 | HUN | 6.32 | +0.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Tiphaine Mauchant Tiphaine Mauchant ('01) | 01 | FRA | 6.32 | +0.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Yuliana Angúlo Yuliana Angúlo ('94) | 94 | ECU | 6.31 | -0.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Imke Daalmann Imke Daalmann ('99) | 99 | GER | 6.03 | -1.1 | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Vasilikí Haitídou Vasilikí Haitídou | 00 | GRE | 6.02 | 0.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kimberly Williams Kimberly Williams ('88) | 88 | JAM | 13.92 | +2.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Mariko Morimoto Mariko Morimoto ('95) | 95 | JPN | 13.82 | 0.0 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Neja Filipič Neja Filipič ('95) | 95 | SLO | 13.78 | +0.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Jessie Maduka Jessie Maduka ('96) | 96 | GER | 13.67 | +0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Imke Daalmann Imke Daalmann ('99) | 99 | GER | 13.32 | +0.7 | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Spiridoúla Karídi Spiridoúla Karídi ('01) | 01 | GRE | 13.24 | +0.5 | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Mariya Siney Mariya Siney ('97) | 97 | UKR | 13.12 | +0.8 | ||||||||||
| |||||||||||||||
Kristin Gierisch Kristin Gierisch ('90) | 90 | GER | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Shanice Craft Shanice Craft ('93) | 93 | GER | 63.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Liliana Cá Liliana Cá ('86) | 86 | POR | 60.76 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Rachel Dincoff Rachel Dincoff ('93) | 93 | USA | 60.50 | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lisa Brix PedersenLisa Brix Pedersen ('96) | 96 | DEN | 57.30 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Marike Steinacker Marike Steinacker ('92) | 92 | GER | 57.02 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Nadine Müller Nadine Müller ('85) | 85 | GER | 56.70 | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Julia Ritter Julia Ritter ('98) | 98 | GER | 56.37 | |||||||||||
|