M 60 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xzavia Price Xzavia Price | USA | 6.84 | =SB | |||||||||||
2 | Ray Lee Ray Lee | USA | 6.91 | PB | |||||||||||
3 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 6.93 | |||||||||||
4 | Quin Broussard Quin Broussard | USA | 6.96 | PB | |||||||||||
5 | Brandon Miller Brandon Miller ('03) | 03 | USA | 7.02 | |||||||||||
6 | Max Darling Max Darling | USA | 7.05 | ||||||||||||
7 | Colin Grady Colin Grady | USA | 7.06 | ||||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Xzavia Price Xzavia Price | USA | 6.87 | ||||||||||||
2 | Quin Broussard Quin Broussard | USA | 6.99 | ||||||||||||
3 | Brandon Miller Brandon Miller ('03) | 03 | USA | 7.01 | |||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Ray Lee Ray Lee | USA | 6.97 | ||||||||||||
2 | Max Darling Max Darling | USA | 6.99 | SB | |||||||||||
3 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 7.03 | |||||||||||
4 | Colin Grady Colin Grady | USA | 7.08 | ||||||||||||
M 200 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Brandon Miller Brandon Miller ('03) | 03 | USA | 21.20 | Oversized bane | ||||||||||
2 | Caelon Harkey Caelon Harkey | USA | 21.81 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Quin Broussard Quin Broussard | USA | 22.32 | Oversized bane | |||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Nic Davy Nic Davy | USA | 21.79 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Max Darling Max Darling | USA | 22.27 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Xzavia Price Xzavia Price | USA | 22.33 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Brandon Miller Brandon Miller ('03) | 03 | USA | 21.42 | Oversized bane | ||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Caelon Harkey Caelon Harkey | USA | 21.69 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 3 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Nic Davy Nic Davy | USA | 22.25 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 4 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Max Darling Max Darling | USA | 22.38 | Oversized bane | |||||||||||
M 400 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Caelon Harkey Caelon Harkey | USA | 48.03 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Jackson Blanchard Jackson Blanchard | USA | 48.33 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Tommy Martin Tommy Martin | USA | 49.50 | Oversized bane | |||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Nic Davy Nic Davy | USA | 48.28 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Myles Rhodes Myles Rhodes | USA | 48.64 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Dakota Simpson Dakota Simpson | USA | 49.68 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Nic Davy Nic Davy | USA | 49.02 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Nolan Kudera Nolan Kudera | USA | 49.95 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Caelon Harkey Caelon Harkey | USA | 48.08 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Tommy Martin Tommy Martin | USA | 49.67 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 3 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Myles Rhodes Myles Rhodes | USA | 48.81 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 4 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Jackson Blanchard Jackson Blanchard | USA | 48.77 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Dakota Simpson Dakota Simpson | USA | 49.95 | Oversized bane | |||||||||||
M 800 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Dennis Mbuta Dennis Mbuta | USA | 1:50.05 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Scott Spaanstra Scott Spaanstra | USA | 1:50.64 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Stephen Barker Stephen Barker | 00 | USA | 1:50.78 | Oversized bane | ||||||||||
4 | Jonathon Groendyk Jonathon Groendyk | USA | 1:50.81 | Oversized bane | |||||||||||
5 | Josh Jones Josh Jones | USA | 1:51.91 | Oversized bane | |||||||||||
6 | Josiah Morse Josiah Morse ('99) | 99 | USA | 1:52.64 | Oversized bane | ||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Uriah Aili Uriah Aili | USA | 1:53.09 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Dominic Suliman Dominic Suliman | USA | 1:53.75 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Sean Waldvogel Sean Waldvogel | USA | 1:54.22 | Oversized bane | |||||||||||
M 1 mile Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Caleb Futter Caleb Futter | USA | 4:06.30 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Ryan Talbott Ryan Talbott | USA | 4:09.79 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Dillan Haviland Dillan Haviland | USA | 4:09.93 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Uriah Aili Uriah Aili | USA | 4:10.11 | Oversized bane | |||||||||||
5 | David Mitter David Mitter | USA | 4:11.75 | Oversized bane | |||||||||||
6 | Preston Earl Preston Earl | USA | 4:12.25 | Oversized bane | |||||||||||
7 | Brendan Nesbitt Brendan Nesbitt | USA | 4:14.40 | Oversized bane | |||||||||||
8 | Marcos Garcia Marcos Garcia | USA | 4:14.60 | Oversized bane | |||||||||||
9 | Connor Schwartz Connor Schwartz | USA | 4:15.00 | Oversized bane | |||||||||||
Trestin Mancillas-Finnerty Trestin Mancillas-Finnerty | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||
M 3000 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Tanner Chada Tanner Chada | USA | 7:57.45 | Oversized bane | |||||||||||
2 | CarLee Stimpfel CarLee Stimpfel | 00 | USA | 7:58.93 | Oversized bane | ||||||||||
3 | Dayton Brown Dayton Brown | USA | 8:12.32 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Zane Aldrich Zane Aldrich | 00 | USA | 8:20.45 | Oversized bane | ||||||||||
5 | Jacob Lee Jacob Lee ('98) | 98 | USA | 8:22.17 | Oversized bane | ||||||||||
6 | Donis Harris Donis Harris | USA | 8:23.85 | Oversized bane | |||||||||||
7 | Eric Niestroy Eric Niestroy | USA | 8:31.39 | Oversized bane | |||||||||||
8 | Carson Laney Carson Laney | USA | 8:33.78 | Oversized bane | |||||||||||
9 | Grady Davis Grady Davis | USA | 8:37.52 | Oversized bane | |||||||||||
10 | Ramon Romero Ramon Romero | USA | 8:43.84 | Oversized bane | |||||||||||
11 | TJ Moore TJ Moore | USA | 8:50.50 | Oversized bane | |||||||||||
12 | Walker Miller Walker Miller ('99) | 99 | USA | 8:50.53 | Oversized bane | ||||||||||
13 | Trevor Luznak Trevor Luznak | USA | 8:53.18 | Oversized bane | |||||||||||
Isaac Harding Isaac Harding ('98) | 98 | USA | DNF | Oversized bane | |||||||||||
M 5000 m Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Enael Woldemichael Enael Woldemichael | USA | 14:25.61 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Sam Martens Sam Martens | 00 | USA | 14:27.70 | Oversized bane | ||||||||||
3 | David Mitter David Mitter | USA | 14:33.94 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Thomas Hufton Thomas Hufton | USA | 14:34.10 | Oversized bane | |||||||||||
5 | Donis Harris Donis Harris | USA | 14:41.77 | Oversized bane | |||||||||||
6 | Morgan McGrew Morgan McGrew | USA | 14:44.36 | Oversized bane | |||||||||||
7 | Ramon Romero Ramon Romero | USA | 14:47.29 | Oversized bane | |||||||||||
8 | Zane Aldrich Zane Aldrich | 00 | USA | 14:48.03 | Oversized bane | ||||||||||
M 60 m hæk Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Ethan Flores Ethan Flores | USA | 7.93 | PB | |||||||||||
2 | Makiyah Smallwood Makiyah Smallwood ('98) | 98 | USA | 7.94 | |||||||||||
3 | Jackson Blanchard Jackson Blanchard | USA | 8.15 | ||||||||||||
4 | Corbin DeJonge Corbin DeJonge | USA | 8.21 | ||||||||||||
5 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 8.35 | |||||||||||
6 | Nathan Furst Nathan Furst | USA | 8.38 | ||||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Makiyah Smallwood Makiyah Smallwood ('98) | 98 | USA | 8.09 | |||||||||||
2 | Corbin DeJonge Corbin DeJonge | USA | 8.25 | ||||||||||||
3 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 8.35 | |||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Ethan Flores Ethan Flores | USA | 8.09 | SB | |||||||||||
2 | Jackson Blanchard Jackson Blanchard | USA | 8.15 | ||||||||||||
3 | Nathan Furst Nathan Furst | USA | 8.37 | PB | |||||||||||
M Højdespring Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Jonathan Rankins-James Jonathan Rankins-James ('01) | 01 | USA | 2.16 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Eli Kosiba Eli Kosiba ('02) | 02 | USA | 2.06 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 1.91 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Ryan Olsen Ryan Olsen | USA | 1.81 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Max Rauch Max Rauch | USA | 4.67 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jacob Krutsch Jacob Krutsch | USA | 4.45 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Wyatt Alwine Wyatt Alwine | USA | 4.45 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Bryce Albrecht Bryce Albrecht | USA | 4.30 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
Jacob Atlas Jacob Atlas | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Cavan Wilcox Cavan Wilcox | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Chanse Setzke Chanse Setzke | USA | 6.94 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Colin Grady Colin Grady | USA | 6.93 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Noah Dooley Noah Dooley ('99) | 99 | USA | 6.79 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Dan Westarb Dan Westarb ('98) | 98 | USA | 6.12 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Mac Mitchell Mac Mitchell | USA | 14.33 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Myles Kerner Myles Kerner | 00 | USA | 19.12 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Matt Thomas Matt Thomas | USA | 18.29 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Isaiah Schafer Isaiah Schafer | USA | 18.23 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Will Nemecek Will Nemecek | USA | 16.78 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Zechariah Stickler Zechariah Stickler | 00 | USA | 16.78 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Noah Evers Noah Evers | USA | 16.76 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Brad Warman Brad Warman | USA | 16.27 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Clarence Corbett Clarence Corbett | USA | 16.21 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Vægtkast 15.89 kg Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Nathan Powers Nathan Powers | USA | 20.29 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Isaiah Schafer Isaiah Schafer | USA | 19.75 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Hunter Harding Hunter Harding | USA | 19.74 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Myles Kerner Myles Kerner | 00 | USA | 19.35 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Claude Ockert Claude Ockert | USA | 19.14 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | David Kotliarker David Kotliarker ('97) | 97 | ISR | 17.16 | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Syvkamp Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Bryce Albrecht Bryce Albrecht | USA | 4829 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K 60 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Makayla Sumrall Makayla Sumrall ('01) | 01 | USA | 7.57 | |||||||||||
2 | Izabelle Peterson Izabelle Peterson | USA | 7.69 | SB | |||||||||||
3 | Aliyah McDonald Aliyah McDonald ('99) | 99 | JAM | 7.83 | =SB | ||||||||||
4 | Debra Wallace Debra Wallace ('97) | 97 | JAM | 7.89 | |||||||||||
5 | Angelina Delbosque Angelina Delbosque | USA | 7.94 | ||||||||||||
6 | Leialani Akalaonu Leialani Akalaonu | USA | 7.94 | ||||||||||||
7 | Melia Williams Melia Williams | USA | 7.96 | =PB | |||||||||||
8 | Ashley Perryman Ashley Perryman | USA | 8.00 | ||||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Makayla Sumrall Makayla Sumrall ('01) | 01 | USA | 7.60 | |||||||||||
2 | Aliyah McDonald Aliyah McDonald ('99) | 99 | JAM | 7.83 | SB | ||||||||||
3 | Debra Wallace Debra Wallace ('97) | 97 | JAM | 7.88 | |||||||||||
4 | Leialani Akalaonu Leialani Akalaonu | USA | 7.89 | PB | |||||||||||
5 | Melia Williams Melia Williams | USA | 7.99 | ||||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Izabelle Peterson Izabelle Peterson | USA | 7.74 | ||||||||||||
2 | Ashley Perryman Ashley Perryman | USA | 7.86 | ||||||||||||
3 | Angelina Delbosque Angelina Delbosque | USA | 7.90 | PB | |||||||||||
4 | Akirah Venerable Akirah Venerable | USA | 8.00 | PB | |||||||||||
K 200 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Alona Olshevska Alona Olshevska | USA | 24.36 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Makayla Sumrall Makayla Sumrall ('01) | 01 | USA | 24.87 | Oversized bane | ||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Cheyenne Williamson Cheyenne Williamson ('99) | 99 | USA | 24.69 | Oversized bane | ||||||||||
2 | Izabelle Peterson Izabelle Peterson | USA | 24.79 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 3 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Cheyenne Williamson Cheyenne Williamson ('99) | 99 | USA | 25.02 | Oversized bane | ||||||||||
K 400 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Alona Olshevska Alona Olshevska | USA | 55.32 | Oversized bane | |||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Alexa Cross Alexa Cross | USA | 57.80 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Hannah Jones Hannah Jones | USA | 58.52 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Alexa Cross Alexa Cross | USA | 58.56 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Isabel Abdouch Isabel Abdouch | USA | 58.86 | Oversized bane | |||||||||||
Indledende 3 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Alona Olshevska Alona Olshevska | USA | 58.60 | Oversized bane | |||||||||||
K 800 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Taryn Chapko Taryn Chapko ('02) | 02 | USA | 2:10.08 | Oversized bane | ||||||||||
2 | Carolin Bothe Carolin Bothe ('97) | 97 | GER | 2:10.64 | Oversized bane | ||||||||||
3 | Cameron Cleveland Cameron Cleveland | USA | 2:12.03 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Sydney Nesbitt Sydney Nesbitt | USA | 2:14.93 | Oversized bane | |||||||||||
5 | Hannah Jones Hannah Jones | USA | 2:15.01 | Oversized bane | |||||||||||
K 1 mile Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Klaudia O’Malley Klaudia O’Malley | USA | 4:45.41 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Allie Ludge Allie Ludge | USA | 4:47.50 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Katja Bäuerle Katja Bäuerle ('02) | 02 | GER | 4:52.91 | Oversized bane | ||||||||||
4 | Alexa Keiser Alexa Keiser | USA | 4:53.19 | Oversized bane | |||||||||||
5 | Maria Mitchell Maria Mitchell | USA | 4:57.99 | Oversized bane | |||||||||||
6 | Katie Scott Katie Scott | USA | 4:58.07 | Oversized bane | |||||||||||
K 3000 m Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Katja Bäuerle Katja Bäuerle ('02) | 02 | GER | 10:20.34 | Oversized bane | ||||||||||
Finale B 27.2. | 27.2. | ||||||||||||||
1 | Jessica Gockley Jessica Gockley | USA | 9:25.85 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Grace Pagone Grace Pagone | USA | 9:47.37 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Landyn Howell Landyn Howell | USA | 9:54.83 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Hannah Roeske Hannah Roeske | USA | 9:56.09 | Oversized bane | |||||||||||
5 | Alexa Keiser Alexa Keiser | USA | 10:10.01 | Oversized bane | |||||||||||
6 | Elise Longley Elise Longley | USA | 10:10.76 | Oversized bane | |||||||||||
Klaudia O’Malley Klaudia O’Malley | USA | DNF | Oversized bane | ||||||||||||
K 5000 m Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Jessica Gockley Jessica Gockley | USA | 16:29.42 | Oversized bane | |||||||||||
2 | Kayce Rypma Kayce Rypma | USA | 16:48.06 | Oversized bane | |||||||||||
3 | Arianna Wegienka Arianna Wegienka | USA | 17:12.78 | Oversized bane | |||||||||||
4 | Reagan Justice Reagan Justice ('03) | 03 | USA | 17:27.99 | Oversized bane | ||||||||||
K 60 m hæk 84.0 cm Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Corrina Courser Corrina Courser | USA | 8.78 | PB | |||||||||||
2 | Emma Schafer Emma Schafer | USA | 8.79 | PB | |||||||||||
3 | Brooke Barkocy Brooke Barkocy | USA | 8.81 | PB | |||||||||||
4 | Cassie Campbell Cassie Campbell | USA | 8.82 | PB | |||||||||||
5 | Crystal Walker Crystal Walker ('02) | 02 | JAM | 8.86 | |||||||||||
6 | Aliyah McDonald Aliyah McDonald ('99) | 99 | JAM | 8.92 | |||||||||||
Indledende heats | 26.2. | ||||||||||||||
Indledende 1 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Crystal Walker Crystal Walker ('02) | 02 | JAM | 9.02 | |||||||||||
Indledende 2 26.2. | 26.2. | ||||||||||||||
1 | Aliyah McDonald Aliyah McDonald ('99) | 99 | JAM | 8.87 | SB | ||||||||||
2 | Emma Schafer Emma Schafer | USA | 8.90 | ||||||||||||
3 | Corrina Courser Corrina Courser | USA | 9.00 | ||||||||||||
7 | Nina Augsten Nina Augsten ('99) | 99 | GER | 9.92 | |||||||||||
K Højdespring Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Emma Schafer Emma Schafer | USA | 1.68 | =PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jenna Doyle Jenna Doyle | USA | 1.68 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Cheyenne Williamson Cheyenne Williamson ('99) | 99 | USA | 1.68 | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Elli Kimes Elli Kimes | USA | 4.10 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Carly Livingston Carly Livingston | USA | 4.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Kassidie Stimmel Kassidie Stimmel | 00 | USA | 3.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ciera Weber Ciera Weber | USA | 3.75 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Sidney Heugel Sidney Heugel | USA | 3.75 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Kaylee Koch Kaylee Koch | USA | 3.60 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Colleen Campbell Colleen Campbell | USA | 3.60 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Cheyenne Williamson Cheyenne Williamson ('99) | 99 | USA | 5.89 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Emma Schafer Emma Schafer | USA | 5.65 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Crystal Walker Crystal Walker ('02) | 02 | JAM | 5.27 | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Victoria LendalVictoria Lendal ('02) | 02 | DEN | 4.85 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
3 | Victoria LendalVictoria Lendal ('02) | 02 | DEN | 10.75 | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Lindsey Strutz Lindsey Strutz | USA | 10.58 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Nina Augsten Nina Augsten ('99) | 99 | GER | 9.97 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Inde 27.2. Finale A Finale | Inde 27.2. | ||||||||||||||
1 | Emma Richards Emma Richards | USA | 15.42 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jessica Kursinsky Jessica Kursinsky | USA | 14.44 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mackenzie Bohrer Mackenzie Bohrer | USA | 14.16 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Elizabeth Pyles Elizabeth Pyles | USA | 14.02 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Alaina Omonode Alaina Omonode | USA | 13.85 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Reette Thorns Reette Thorns | USA | 13.68 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Brianna Copley Brianna Copley | USA | 13.63 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Jessica Marvin Jessica Marvin | USA | 13.28 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Ali Aldrich Ali Aldrich | USA | 12.58 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Lisa Wangler Lisa Wangler | USA | 12.45 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
MacKenzie Ramey MacKenzie Ramey | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Vægtkast 9.08 kg Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Judith Essemiah Judith Essemiah | 00 | NED | 20.08 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Taky Ezell Taky Ezell ('99) | 99 | USA | 19.28 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Ali Aldrich Ali Aldrich | USA | 17.62 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Lisa Wangler Lisa Wangler | USA | 17.29 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Alaina Omonode Alaina Omonode | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Femkamp Inde 26.2. Finale A Finale | Inde 26.2. | ||||||||||||||
1 | Cheyenne Williamson Cheyenne Williamson ('99) | 99 | USA | 3768 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Nina Augsten Nina Augsten ('99) | 99 | GER | 2912 | SB | ||||||||||
|