M 100 m Vind: +1.9 Finale A Finale | Vind: +1.9 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeremiah Curry Jeremiah Curry | USA | 10.36 | PB | |||||||||||
2 | Eric Callaway Eric Callaway | USA | 10.52 | PB | |||||||||||
3 | Justin Raines Justin Raines | USA | 10.62 | ||||||||||||
4 | Brandon Powell Brandon Powell | USA | 10.66 | PB | |||||||||||
5 | Kyeran Monroe Kyeran Monroe | USA | 10.82 | ||||||||||||
6 | Travon Johnson Travon Johnson | USA | 10.83 | ||||||||||||
Finale B Vind: +3.3 | Vind: +3.3 | ||||||||||||||
1 | Anthony East III Anthony East III | USA | 10.49 | w | |||||||||||
2 | Muzuri Mattar Muzuri Mattar | USA | 10.50 | w | |||||||||||
3 | Detaveon Lewis Detaveon Lewis ('99) | 99 | USA | 10.65 | w | ||||||||||
4 | Gerard Sapena Gerard Sapena | 00 | ESP | 10.79 | w | ||||||||||
5 | Brooks King Brooks King ('99) | 99 | USA | 10.89 | w | ||||||||||
6 | William Vickery William Vickery | USA | 10.91 | w | |||||||||||
7 | Christian Mosley Christian Mosley | USA | 10.92 | w | |||||||||||
Finale C Vind: +2.7 | Vind: +2.7 | ||||||||||||||
1 | Everett Sadler Everett Sadler | USA | 10.65 | w | |||||||||||
2 | Joel Aihia Joel Aihia | USA | 10.73 | w | |||||||||||
3 | Bryce McIntyre Bryce McIntyre | USA | 11.00 | w | |||||||||||
Finale D Vind: +0.9 | Vind: +0.9 | ||||||||||||||
1 | Rodney Johnson Rodney Johnson | USA | 10.80 | =PB | |||||||||||
2 | Seth Boullion Seth Boullion ('99) | 99 | USA | 10.94 | PB | ||||||||||
3 | Reid Vincent Reid Vincent | USA | 10.96 | ||||||||||||
4 | Elijah Simpson Elijah Simpson | USA | 10.98 | ||||||||||||
5 | Caster Brandon Caster Brandon | USA | 10.99 | ||||||||||||
6 | Cole Brogger Cole Brogger | USA | 11.05 | ||||||||||||
7 | Nathaniel McRae Nathaniel McRae | USA | 11.06 | SB | |||||||||||
M 200 m Vind: +2.2 Finale A Finale | Vind: +2.2 | ||||||||||||||
1 | Anthony East III Anthony East III | USA | 20.89 | w | |||||||||||
2 | Justin Raines Justin Raines | USA | 21.33 | w | |||||||||||
3 | Jonathan Allen Jonathan Allen | USA | 21.42 | w | |||||||||||
4 | Kenson Tate Kenson Tate | USA | 21.53 | w | |||||||||||
5 | Everett Sadler Everett Sadler | USA | 21.55 | w | |||||||||||
6 | Jacob Thomas Jacob Thomas | USA | 21.72 | w | |||||||||||
7 | Mikel Stone Mikel Stone | USA | 21.89 | w | |||||||||||
Finale B Vind: +2.0 | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Marshall Ellis Marshall Ellis | USA | 21.87 | SB | |||||||||||
2 | Travon Johnson Travon Johnson | USA | 21.93 | ||||||||||||
3 | Joel Aihia Joel Aihia | USA | 21.97 | ||||||||||||
4 | Cole Brogger Cole Brogger | USA | 22.04 | PB | |||||||||||
Finale C Vind: +2.3 | Vind: +2.3 | ||||||||||||||
1 | Caster Brandon Caster Brandon | USA | 22.36 | w | |||||||||||
M 400 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Erin Brown Erin Brown | USA | 46.90 | PB | |||||||||||
2 | Glenn Bender Glenn Bender | 00 | USA | 47.32 | SB | ||||||||||
3 | Brandon McKissick Brandon McKissick | USA | 47.41 | PB | |||||||||||
4 | Joseph Levier Joseph Levier | USA | 48.28 | PB | |||||||||||
5 | Rangel Miller Rangel Miller | USA | 48.31 | PB | |||||||||||
6 | Bailey Smotek Bailey Smotek | USA | 49.40 | ||||||||||||
7 | Zachary Martinez Zachary Martinez | USA | 49.65 | SB | |||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
1 | Ricky Williams Ricky Williams | USA | 49.34 | PB | |||||||||||
2 | Isaac Holland Isaac Holland | USA | 49.79 | PB | |||||||||||
3 | Justin Malnar Justin Malnar | USA | 49.87 | PB | |||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Mitchell Hackstedt Mitchell Hackstedt | USA | 49.65 | PB | |||||||||||
2 | Jordan Douglas Jordan Douglas | USA | 49.96 | ||||||||||||
M 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jared Gilley Jared Gilley ('99) | 99 | USA | 1:50.79 | SB | ||||||||||
2 | Logan Moffitt Logan Moffitt | USA | 1:52.30 | PB | |||||||||||
3 | Conner Killian Conner Killian ('98) | 98 | USA | 1:53.84 | SB | ||||||||||
4 | Robine Lane Robine Lane | USA | 1:54.80 | PB | |||||||||||
5 | Kevin Calvani Kevin Calvani | USA | 1:54.91 | PB | |||||||||||
6 | Mason Youberg Mason Youberg | USA | 1:54.93 | PB | |||||||||||
7 | korbin shumate korbin shumate | USA | 1:55.40 | PB | |||||||||||
8 | Brandon Lantau Brandon Lantau | USA | 1:55.74 | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
2 | Asani Hylton Asani Hylton ('97) | 97 | JAM | 1:58.76 | PB | ||||||||||
M 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Angel Luera Angel Luera | USA | 3:49.87 | PB | |||||||||||
2 | Clark Otte Clark Otte | USA | 3:50.12 | PB | |||||||||||
3 | Lewis Mills Lewis Mills | 00 | GBR | 3:50.69 | PB | ||||||||||
4 | Elijah McWilliams Elijah McWilliams | USA | 3:53.88 | PB | |||||||||||
5 | Kevin Baez Kevin Baez | USA | 3:54.60 | PB | |||||||||||
6 | Max Murphy Max Murphy ('02) | 02 | USA | 3:56.38 | |||||||||||
7 | Kyan Wallace Kyan Wallace | USA | 3:56.67 | PB | |||||||||||
8 | Christian Rivera Christian Rivera | USA | 3:59.05 | PB | |||||||||||
M 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
Adam Whitehead Adam Whitehead | USA | DNF | |||||||||||||
Jeb Williamson Jeb Williamson | USA | DNF | |||||||||||||
M 110 m hæk Vind: +2.0 Finale A Finale | Vind: +2.0 | ||||||||||||||
1 | Denzel Downing Denzel Downing | USA | 14.07 | PB | |||||||||||
2 | Sullivan Sanders Sullivan Sanders | USA | 14.44 | PB | |||||||||||
Asani Hylton Asani Hylton ('97) | 97 | JAM | DNF | ||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Asani Hylton Asani Hylton ('97) | 97 | JAM | 14.59 | |||||||||||
5 | Daniel San Juan Daniel San Juan ('03) | 03 | ESP | 17.18 | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.4 | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Sullivan Sanders Sullivan Sanders | USA | 14.59 | PB | |||||||||||
4 | Tanner Day Tanner Day | USA | 15.70 | ||||||||||||
Indledende 3 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | ||||||||||||||
1 | Denzel Downing Denzel Downing | USA | 14.27 | SB | |||||||||||
4 | Bryce Barbay Bryce Barbay | USA | 15.77 | ||||||||||||
M 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Justin Garcia Justin Garcia | USA | 53.28 | SB | |||||||||||
2 | Brady Sisneroz Brady Sisneroz | USA | 54.07 | PB | |||||||||||
3 | Joey Ortiz-Martinez Joey Ortiz-Martinez | USA | 54.40 | PB | |||||||||||
M Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Steven Gruss Steven Gruss | USA | 2.00 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Brandon Powell Brandon Powell | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Hunter Krc Hunter Krc | USA | 5.05 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gabe Gilfillan Gabe Gilfillan | USA | 5.05 | =SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Rylan Olguin Rylan Olguin | USA | 4.90 | =SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Bryce Barbay Bryce Barbay | USA | 4.50 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tanner Day Tanner Day | USA | 4.30 | =SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Asani Hylton Asani Hylton ('97) | 97 | JAM | 4.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Branson Ellis Branson Ellis | 00 | USA | NH | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kenson Tate Kenson Tate | USA | 7.46 | +1.1 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Colin Butler Colin Butler ('95) | 95 | USA | 7.33 | +0.9 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
3 | Sheldon Noble Sheldon Noble ('01) | 01 | ANT | 7.25 | +1.0 | ||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Charles Ross Charles Ross | USA | 7.03 | +1.1 | |||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Patrick WolfPatrick Wolf ('01) | 01 | DEN | 6.77 | -0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
11 | Daniel San Juan Daniel San Juan ('03) | 03 | ESP | 6.21 | +1.0 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
Michael Francis Michael Francis | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Reid Vincent Reid Vincent | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Charles Ross Charles Ross | USA | 14.55 | -0.7 | |||||||||||
| |||||||||||||||
Jamariyan Howlett Jamariyan Howlett | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
M Kuglestød 7.26 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Johnie Jean-Jaques Johnie Jean-Jaques | BAH | 15.90 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Cam Steward Cam Steward | USA | 15.13 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
M Diskoskast 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Oscar Rodriguez Oscar Rodriguez | USA | 49.16 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Kevin Steward Kevin Steward ('98) | 98 | USA | 48.20 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Tanner Day Tanner Day | USA | 32.20 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
9 | Bryce Barbay Bryce Barbay | USA | 30.57 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
M 4 x 100 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sam Houston Sam Houston | USA | 40.43 | ||||||||||||
2 | Stephen F. Austin Stephen F. Austin | USA | 40.59 | ||||||||||||
Joseph Harding, Jeremiah Curry, Jonathan Allen, Muzuri Mattar | |||||||||||||||
M 4 x 400 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Stephen F. Austin Stephen F. Austin | USA | 3:09.30 | ||||||||||||
Muzuri Mattar, Jeremiah Curry, Justin Garcia, Joseph Harding | |||||||||||||||
2 | Lamar Lamar | USA | 3:13.44 | ||||||||||||
Derrick Brooks, Jaylon Roberts, Antonio Munoz, Brian Raven | |||||||||||||||
3 | Tarleton State Tarleton State | USA | 3:14.31 | ||||||||||||
Brandon McKissick, Bailey Smotek, Zachary Martinez, Brady Sisneroz | |||||||||||||||
4 | East Texas Baptist East Texas Baptist | USA | 3:14.89 | ||||||||||||
TraMikal Davis, Brandon Powell, Detaveon Lewis, Rangel Miller | |||||||||||||||
K 100 m Vind: +1.9 Finale A Finale | Vind: +1.9 | ||||||||||||||
1 | Kierra Yarbrough Kierra Yarbrough | USA | 11.87 | ||||||||||||
2 | Hanna Dudley Hanna Dudley | USA | 11.92 | ||||||||||||
3 | Breonna Campbell Breonna Campbell | USA | 11.96 | SB | |||||||||||
4 | Keshana Page Keshana Page | USA | 12.03 | SB | |||||||||||
5 | Chisom Bright-Osigwe Chisom Bright-Osigwe | USA | 12.09 | PB | |||||||||||
6 | Malaisha Cartwright Malaisha Cartwright | USA | 12.14 | =PB | |||||||||||
7 | Lindsey Davis Lindsey Davis | USA | 12.23 | ||||||||||||
Finale B Vind: +2.2 | Vind: +2.2 | ||||||||||||||
1 | Kyra Collins Kyra Collins ('99) | 99 | USA | 12.22 | w | ||||||||||
2 | Darnee Williams Darnee Williams | USA | 12.26 | w | |||||||||||
Finale C Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Summer Croxton Summer Croxton | USA | 12.29 | ||||||||||||
2 | Sa'Moriya Walker Sa'Moriya Walker | USA | 12.29 | ||||||||||||
K 200 m Vind: +1.4 Finale A Finale | Vind: +1.4 | ||||||||||||||
1 | Nissi Kabongo Nissi Kabongo ('01) | 01 | USA | 24.58 | PB | ||||||||||
2 | Breonna Campbell Breonna Campbell | USA | 24.73 | PB | |||||||||||
3 | Nyla Barlow Nyla Barlow | USA | 24.74 | ||||||||||||
Finale B Vind: +1.3 | Vind: +1.3 | ||||||||||||||
4 | Pärl Eelma Pärl Eelma ('98) | 98 | EST | 25.88 | SB | ||||||||||
K 400 m | |||||||||||||||
1 | Jordan Anglin Jordan Anglin | USA | 55.88 | PB | |||||||||||
2 | Alissa King Alissa King | USA | 56.75 | PB | |||||||||||
3 | Makayla Edwards Makayla Edwards ('99) | 99 | USA | 56.91 | SB | ||||||||||
4 | Macie Evans Macie Evans | USA | 57.50 | PB | |||||||||||
5 | Brenna Lee Brenna Lee | USA | 58.33 | ||||||||||||
6 | Faith Tarver Faith Tarver | USA | 58.49 | SB | |||||||||||
Finale C | |||||||||||||||
1 | Haviland Harris Haviland Harris ('99) | 99 | USA | 56.75 | PB | ||||||||||
2 | Kamrin Hooks Kamrin Hooks | USA | 58.15 | PB | |||||||||||
3 | London Powell London Powell | USA | 58.66 | PB | |||||||||||
Finale D | |||||||||||||||
1 | Courtney Young Courtney Young | USA | 58.51 | SB | |||||||||||
K 800 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Brianna Nolen Brianna Nolen | USA | 2:09.92 | PB | |||||||||||
2 | Rachel Taylor Rachel Taylor | USA | 2:12.21 | ||||||||||||
Finale B | |||||||||||||||
6 | Victoria Datta Victoria Datta ('03) | 03 | GER | 2:27.28 | SB | ||||||||||
8 | Alie Angelo Alie Angelo | USA | 2:31.59 | SB | |||||||||||
K 1500 m Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Maddie Brown Maddie Brown | 00 | USA | 4:29.34 | PB | ||||||||||
2 | Taigen Galvan Taigen Galvan | USA | 4:31.89 | PB | |||||||||||
3 | Marissa Insinna Marissa Insinna | 00 | USA | 4:34.37 | PB | ||||||||||
5 | Ava White Ava White ('03) | 03 | GBR | 4:47.79 | SB | ||||||||||
K 5000 m Finale A Finale | |||||||||||||||
Marissa Insinna Marissa Insinna | 00 | USA | DNF | ||||||||||||
Caitlin Wosika Caitlin Wosika ('99) | 99 | GBR | DNF | ||||||||||||
Maddie Brown Maddie Brown | 00 | USA | DNF | ||||||||||||
K 3000 m forh. Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Rylee Cristan Rylee Cristan | 00 | USA | 10:57.83 | PB | ||||||||||
K 100 m hæk 84.0 cm Vind: +1.7 Finale A Finale | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Taylor Morgan Taylor Morgan ('94) | 94 | USA | 13.86 | |||||||||||
2 | Mathilde Coquillaud Salomon Mathilde Coquillaud Salomon | 00 | FRA | 13.89 | SB | ||||||||||
3 | Mathilde Guillaume Mathilde Guillaume | 00 | FRA | 13.95 | |||||||||||
4 | Pärl Eelma Pärl Eelma ('98) | 98 | EST | 14.15 | PB | ||||||||||
5 | Christiana Mudd Christiana Mudd | USA | 14.41 | PB | |||||||||||
Andree Celestin Andree Celestin | USA | DQ | |||||||||||||
Indledende heats | |||||||||||||||
Indledende 1 Vind: +1.1 | Vind: +1.1 | ||||||||||||||
1 | Mathilde Coquillaud Salomon Mathilde Coquillaud Salomon | 00 | FRA | 14.10 | SB | ||||||||||
2 | Avery Ellis-Byerly Avery Ellis-Byerly | USA | 14.69 | PB | |||||||||||
3 | Christiana Mudd Christiana Mudd | USA | 14.78 | PB | |||||||||||
Indledende 2 Vind: +1.5 | Vind: +1.5 | ||||||||||||||
1 | Mathilde Guillaume Mathilde Guillaume | 00 | FRA | 14.37 | |||||||||||
3 | Angel Richmore Angel Richmore ('01) | 01 | SWE | 15.02 | PB | ||||||||||
4 | Nike Praetzel Nike Praetzel ('03) | 03 | GER | 15.30 | |||||||||||
Indledende 3 Vind: +1.0 | Vind: +1.0 | ||||||||||||||
1 | Justice Coutee-McCullum Justice Coutee-McCullum ('01) | 01 | USA | 14.25 | |||||||||||
Indledende 4 Vind: +1.7 | Vind: +1.7 | ||||||||||||||
1 | Taylor Morgan Taylor Morgan ('94) | 94 | USA | 13.89 | |||||||||||
2 | Pärl Eelma Pärl Eelma ('98) | 98 | EST | 14.24 | SB | ||||||||||
K 400 m hæk Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Mathilde Coquillaud Salomon Mathilde Coquillaud Salomon | 00 | FRA | 1:01.01 | |||||||||||
K Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Kenechukwu Nwadei Kenechukwu Nwadei | USA | 1.70 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Gentrye Munden Gentrye Munden | USA | 1.70 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Angel Richmore Angel Richmore ('01) | 01 | SWE | 1.60 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Chandee Bachmeyer Chandee Bachmeyer | USA | 1.60 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Nike Praetzel Nike Praetzel ('03) | 03 | GER | 1.55 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
10 | Avery Ellis-Byerly Avery Ellis-Byerly | USA | 1.50 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Christiana Mudd Christiana Mudd | USA | 1.45 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
Gaby Bird Gaby Bird | USA | NH | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Leah Scott Leah Scott | 00 | USA | 5.79 | +1.9 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
2 | Raven Alexander Raven Alexander | 00 | USA | 5.63 | -0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Mathilde Coquillaud Salomon Mathilde Coquillaud Salomon | 00 | FRA | 5.61 | +0.5 | SB | |||||||||
| |||||||||||||||
4 | Teralyn Guardado Teralyn Guardado | USA | 5.56 | +1.0 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Nakia Dunn Nakia Dunn | USA | 5.56 | +0.9 | PB | ||||||||||
| |||||||||||||||
12 | Lucrezia Pavesi Lucrezia Pavesi ('01) | 01 | ITA | 5.11 | +0.2 | ||||||||||
| |||||||||||||||
Christelle Bonzil Christelle Bonzil ('01) | 01 | USA | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Aolani Harris Aolani Harris | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
K Trespring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Ginni Okafor Ginni Okafor | USA | 12.26 | +0.1 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Arajanee Jackson Arajanee Jackson | USA | 12.16 | +0.3 | |||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Klinta Blusina Klinta Blusina | 00 | LAT | 10.98 | +0.2 | PB | |||||||||
| |||||||||||||||
Christelle Bonzil Christelle Bonzil ('01) | 01 | USA | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Kuglestød 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Michelle Ogbermudia Michelle Ogbermudia | USA | 14.31 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Jayla Hooper Jayla Hooper | USA | 14.17 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Riley Cross Riley Cross | USA | 13.44 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
4 | Carmen Garcia Carmen Garcia | USA | 12.14 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
6 | Chandee Bachmeyer Chandee Bachmeyer | USA | 11.47 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
Christiana Mudd Christiana Mudd | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Avery Ellis-Byerly Avery Ellis-Byerly | USA | NM | |||||||||||||
| |||||||||||||||
Angel Richmore Angel Richmore ('01) | 01 | SWE | NM | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Diskoskast 1.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jayla Hooper Jayla Hooper | USA | 45.87 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Elena Reagan Elena Reagan | USA | 41.92 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Hammerkast 4.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Riley Cross Riley Cross | USA | 50.87 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Maggie Okul Maggie Okul ('97) | 97 | GBR | 48.49 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Jayla Hooper Jayla Hooper | USA | 47.62 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K Spydkast 600 gram Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Seri Geisler Seri Geisler ('97) | 97 | USA | 47.88 | |||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Elise Smith Elise Smith | USA | 46.59 | PB | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Angel Richmore Angel Richmore ('01) | 01 | SWE | 41.71 | SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
5 | Avery Ellis-Byerly Avery Ellis-Byerly | USA | 37.38 | SB | |||||||||||
| |||||||||||||||
7 | Chandee Bachmeyer Chandee Bachmeyer | USA | 34.09 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
8 | Alie Angelo Alie Angelo | USA | 33.56 | ||||||||||||
| |||||||||||||||
K 4 x 100 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Sam Houston Zorzanello Sam Houston Zorzanello ('77) | ITA | 45.84 | ||||||||||||
2 | Tarleton State Tarleton State | USA | 46.00 | ||||||||||||
Hanna Dudley, Breonna Campbell, Summer Croxton, Nyla Barlow | |||||||||||||||
K 4 x 400 m stafet Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Stephen F. Austin Stephen F. Austin | USA | 3:41.92 | ||||||||||||
Nissi Kabongo, Asia Giles, Brianna Nolen, Mathilde Coquillaud Salomon | |||||||||||||||
K Stangspring Finale A Finale | |||||||||||||||
1 | Jenn Suhr Jenn Suhr ('82) | 82 | USA | 4.50 | =SB | ||||||||||
| |||||||||||||||
2 | Madison Key Madison Key ('95) | 95 | USA | 4.00 | |||||||||||
| |||||||||||||||
3 | Erica Ellis Erica Ellis ('01) | 01 | USA | 4.00 | |||||||||||
|