P15 60 m hæk 76.2 cm, 8 m Vind: w Finale A Finale | Vind: w | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VerabovaAnna Verabova ('07) | 07 | Hvide Sande | 11.2h | w | ||||||||||||||||||
P15 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Anna VerabovaAnna Verabova ('07) | 07 | Hvide Sande | 1.30 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P15 Længdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Anna VerabovaAnna Verabova ('07) | 07 | Hvide Sande | 3.68 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P15 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Anna VerabovaAnna Verabova ('07) | 07 | Hvide Sande | 8.72 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P15 Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Anna VerabovaAnna Verabova ('07) | 07 | Hvide Sande | 15.73 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 80 m Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Tilde HegelundTilde Hegelund ('09) | 09 | SAK77 | 11.0h | K | ||||||||||||||||||
2 | Athur Sakstrup HoAthur Sakstrup Ho ('09) | 09 | SAK77 | 11.1h | w | ||||||||||||||||||
3 | Luca Korsgaard NicholsonLuca Korsgaard Nicholson ('09) | 09 | SAK77 | 12.0h | w | ||||||||||||||||||
4 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 12.7h | w | ||||||||||||||||||
D13 60 m hæk 76.2 cm Vind: w Finale A Finale | Vind: w | ||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 11.3h | w | ||||||||||||||||||
D13 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Athur Sakstrup HoAthur Sakstrup Ho ('09) | 09 | SAK77 | 1.40 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Luca Korsgaard NicholsonLuca Korsgaard Nicholson ('09) | 09 | SAK77 | 1.35 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 1.20 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Athur Sakstrup HoAthur Sakstrup Ho ('09) | 09 | SAK77 | 4.65 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Luca Korsgaard NicholsonLuca Korsgaard Nicholson ('09) | 09 | SAK77 | 4.06 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 4.02 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Kuglestød 3.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Luca Korsgaard NicholsonLuca Korsgaard Nicholson ('09) | 09 | SAK77 | 7.79 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Athur Sakstrup HoAthur Sakstrup Ho ('09) | 09 | SAK77 | 5.60 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 5.19 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D13 Diskoskast 0.75 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Luca Korsgaard NicholsonLuca Korsgaard Nicholson ('09) | 09 | SAK77 | 19.30 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Athur Sakstrup HoAthur Sakstrup Ho ('09) | 09 | SAK77 | 17.47 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Viktor Orri FridusonViktor Orri Friduson ('10) | 10 | SAK77 | 10.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P13 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Tilde HegelundTilde Hegelund ('09) | 09 | SAK77 | 4.83 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Freya Harlund NabiFreya Harlund Nabi ('10) | 10 | SAK77 | NM | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P13 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Freya Harlund NabiFreya Harlund Nabi ('10) | 10 | SAK77 | 6.57 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Tilde HegelundTilde Hegelund ('09) | 09 | SAK77 | 6.40 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 60 m Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Kirstine Bilberg MadsenKirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 9.5h | K | ||||||||||||||||||
1 | Liva PoulsenLiva Poulsen ('11) | 11 | SAK77 | 9.5h | K | ||||||||||||||||||
1 | Nicolai Fynsk SøndergaardNicolai Fynsk Søndergaard ('11) | 11 | SAK77 | 9.5h | w | ||||||||||||||||||
4 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 9.7h | w | ||||||||||||||||||
5 | Ellen Agnethe HolmskovEllen Agnethe Holmskov ('11) | 11 | SAK77 | 10.0h | K | ||||||||||||||||||
6 | Frida Eva Hede KornvigFrida Eva Hede Kornvig ('11) | 11 | SAK77 | 10.1h | K | ||||||||||||||||||
6 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 10.1h | K | ||||||||||||||||||
8 | Ditte EnevoldsenDitte Enevoldsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 10.2h | K | ||||||||||||||||||
9 | Kathrine Emma NielsenKathrine Emma Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 10.5h | K | ||||||||||||||||||
10 | Matti Nonbo KristiansenMatti Nonbo Kristiansen ('11) | 11 | SAK77 | 11.2h | w | ||||||||||||||||||
11 | David Phørcksen MathiasenDavid Phørcksen Mathiasen ('12) | 12 | Skive AM | 11.3h | w | ||||||||||||||||||
11 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 11.3h | K | ||||||||||||||||||
11 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 11.3h | K | ||||||||||||||||||
D11 60 m hæk 68.6 cm, 7.65 m Vind: w Finale A Finale | Vind: w | ||||||||||||||||||||||
1 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 12.8h | w | ||||||||||||||||||
D11 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 1.15 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Nicolai Fynsk SøndergaardNicolai Fynsk Søndergaard ('11) | 11 | SAK77 | 3.64 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 3.52 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | David Phørcksen MathiasenDavid Phørcksen Mathiasen ('12) | 12 | Skive AM | 3.10 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Matti Nonbo KristiansenMatti Nonbo Kristiansen ('11) | 11 | SAK77 | 2.97 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Felix RandløvFelix Randløv ('11) | 11 | SAK77 | 2.95 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Matti Nonbo KristiansenMatti Nonbo Kristiansen ('11) | 11 | SAK77 | 6.23 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 5.93 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Felix RandløvFelix Randløv ('11) | 11 | SAK77 | 5.66 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Nicolai Fynsk SøndergaardNicolai Fynsk Søndergaard ('11) | 11 | SAK77 | 5.27 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D11 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Matti Nonbo KristiansenMatti Nonbo Kristiansen ('11) | 11 | SAK77 | 30.35 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Nicolai Fynsk SøndergaardNicolai Fynsk Søndergaard ('11) | 11 | SAK77 | 29.90 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | David Phørcksen MathiasenDavid Phørcksen Mathiasen ('12) | 12 | Skive AM | 27.55 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Bertram HylborgBertram Hylborg ('11) | 11 | SAK77 | 24.57 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Felix RandløvFelix Randløv ('11) | 11 | SAK77 | 21.06 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 60 m hæk 68 cm, 7.65 m Vind: w Finale A Finale | Vind: w | ||||||||||||||||||||||
1 | Mie Kirstine Bilberg MadsenMie Kirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 12.6h | w | ||||||||||||||||||
3 | Liva PoulsenLiva Poulsen ('11) | 11 | SAK77 | 12.8h | w | ||||||||||||||||||
4 | Frida Eva Hede KornvigFrida Eva Hede Kornvig ('11) | 11 | SAK77 | 13.9h | w | ||||||||||||||||||
5 | Ellen Agnethe HolmskovEllen Agnethe Holmskov ('11) | 11 | SAK77 | 14.1h | w | ||||||||||||||||||
6 | Kathrine NielsenKathrine Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 14.8h | w | ||||||||||||||||||
7 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 15.1h | w | ||||||||||||||||||
8 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 16.1h | w | ||||||||||||||||||
9 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 16.6h | w | ||||||||||||||||||
P11 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Frida Eva Hede KornvigFrida Eva Hede Kornvig ('11) | 11 | SAK77 | 1.20 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Mie Kirstine Bilberg MadsenMie Kirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 1.15 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Kathrine NielsenKathrine Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 1.05 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 0.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 0.90 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Mie Kirstine Bilberg MadsenMie Kirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 3.83 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Frida Eva Hede KornvigFrida Eva Hede Kornvig ('11) | 11 | SAK77 | 3.64 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Liva PoulsenLiva Poulsen ('11) | 11 | SAK77 | 3.57 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Ellen Agnethe HolmskovEllen Agnethe Holmskov ('11) | 11 | SAK77 | 3.40 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Kathrine NielsenKathrine Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 3.27 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 3.13 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 2.75 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 2.71 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Liva PoulsenLiva Poulsen ('11) | 11 | SAK77 | 6.73 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Mie Kirstine Bilberg MadsenMie Kirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 6.61 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 6.08 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Ellen Agnethe HolmskovEllen Agnethe Holmskov ('11) | 11 | SAK77 | 4.90 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Frida Eva Hede KornvigFrida Eva Hede Kornvig ('11) | 11 | SAK77 | 4.51 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 4.35 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 3.67 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Kathrine NielsenKathrine Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 3.50 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P11 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Mie Kirstine Bilberg MadsenMie Kirstine Bilberg Madsen ('11) | 11 | Hvide Sande | 30.80 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Liva PoulsenLiva Poulsen ('11) | 11 | SAK77 | 28.08 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Ellen Agnethe HolmskovEllen Agnethe Holmskov ('11) | 11 | SAK77 | 20.68 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Laura Tanderup FerslevLaura Tanderup Ferslev ('12) | 12 | Skive AM | 16.41 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Laura Lee JensenLaura Lee Jensen ('12) | 12 | HGF AM | 15.92 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Kathrine Emma NielsenKathrine Emma Nielsen ('12) | 12 | HGF AM | 15.23 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Filucca RyefeltFilucca Ryefelt ('12) | 12 | Skive AM | 15.15 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 40 m Vind: w Finale A Finale | Vind: w | ||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Dige Viktor Dige ('14) | 14 | Hvide Sande | 6.9h | w | ||||||||||||||||||
2 | Felix Bitsch Felix Bitsch ('13) | 13 | SAK77 | 7.0h | w | ||||||||||||||||||
3 | Trine Kristensen Trine Kristensen ('13) | 13 | HGF AM | 7.2h | K | ||||||||||||||||||
4 | Freja Hessner Have Freja Hessner Have ('13) | 13 | Skive AM | 7.7h | K | ||||||||||||||||||
5 | Andrea Poulsen Andrea Poulsen ('13) | 13 | SAK77 | 7.8h | K | ||||||||||||||||||
6 | Silje Møller Frederiksen Silje Møller Frederiksen ('13) | 13 | Skive AM | 7.9h | K | ||||||||||||||||||
7 | Vilton Pedersen Vilton Pedersen ('14) | 14 | Hvide Sande | 8.2h | w | ||||||||||||||||||
8 | Mynte Lebeck Sørensen Mynte Lebeck Sørensen ('13) | 13 | Skive AM | 8.3h | K | ||||||||||||||||||
8 | Lilje Sigaard Bilstrup Lilje Sigaard Bilstrup ('15) | 15 | Skive AM | 8.3h | K | ||||||||||||||||||
10 | Emilie Sigaard Bilstrup Emilie Sigaard Bilstrup ('14) | 14 | Skive AM | 8.6h | K | ||||||||||||||||||
11 | Alberte Møller Lysdahl Alberte Møller Lysdahl ('13) | 13 | Skive AM | 8.8h | K | ||||||||||||||||||
11 | Emilie Riis Emilie Riis ('13) | 13 | Skive AM | 8.8h | K | ||||||||||||||||||
11 | Sidsel T Jensen Sidsel T Jensen ('13) | 13 | SAK77 | 8.8h | K | ||||||||||||||||||
14 | Alexander Nielsen Alexander Nielsen ('13) | 13 | HGF AM | 8.9h | w | ||||||||||||||||||
15 | Ida Haaning Ida Haaning ('13) | 13 | Skive AM | 10.0h | K | ||||||||||||||||||
D9 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Felix Bitsch Felix Bitsch ('13) | 13 | SAK77 | 0.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Daniel Koldkur Daniel Koldkur ('13) | 13 | Skive AM | 0.90 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Alexander Nielsen Alexander Nielsen ('13) | 13 | HGF AM | 0.85 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Vilton Pedersen Vilton Pedersen ('14) | 14 | Hvide Sande | 0.85 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Viktor Dige Viktor Dige ('14) | 14 | Hvide Sande | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Kian Nielsen Kian Nielsen ('13) | 13 | Hvide Sande | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
Alexander K. Nielsen Alexander K. Nielsen ('14) | 14 | Hvide Sande | NH | ||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Dige Viktor Dige ('14) | 14 | Hvide Sande | 3.12 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Vilton Pedersen Vilton Pedersen ('14) | 14 | Hvide Sande | 2.54 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Daniel Koldkur Daniel Koldkur ('13) | 13 | Skive AM | 2.43 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Alexander Nielsen Alexander Nielsen ('13) | 13 | HGF AM | 2.37 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Felix Bitsch Felix Bitsch ('13) | 13 | SAK77 | 5.48 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Viktor Dige Viktor Dige ('14) | 14 | Hvide Sande | 4.30 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Vilton Pedersen Vilton Pedersen ('14) | 14 | Hvide Sande | 3.49 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Daniel Koldkur Daniel Koldkur ('13) | 13 | Skive AM | 3.22 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Alexander Nielsen Alexander Nielsen ('13) | 13 | HGF AM | 2.89 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
D9 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Viktor Dige Viktor Dige ('14) | 14 | Hvide Sande | 25.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Felix Bitsch Felix Bitsch ('13) | 13 | SAK77 | 25.03 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Vilton Pedersen Vilton Pedersen ('14) | 14 | Hvide Sande | 17.23 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Daniel Koldkur Daniel Koldkur ('13) | 13 | Skive AM | 16.29 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Alexander Nielsen Alexander Nielsen ('13) | 13 | HGF AM | 9.21 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P9 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Silje Møller Frederiksen Silje Møller Frederiksen ('13) | 13 | Skive AM | 0.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Freja Hessner Have Freja Hessner Have ('13) | 13 | Skive AM | 0.95 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Ida Haaning Ida Haaning ('13) | 13 | Skive AM | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Mynte Lebeck Sørensen Mynte Lebeck Sørensen ('13) | 13 | Skive AM | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Arna Vala Fridudottir Arna Vala Fridudottir ('14) | 14 | SAK77 | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Emilie Sigaard Bilstrup Emilie Sigaard Bilstrup ('14) | 14 | Skive AM | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Alberte Møller Lysdahl Alberte Møller Lysdahl ('13) | 13 | Skive AM | 0.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Trine Kristensen Trine Kristensen ('13) | 13 | HGF AM | 0.75 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Sidsel T Jensen Sidsel T Jensen ('13) | 13 | SAK77 | 0.60 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P9 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Silje Møller Frederiksen Silje Møller Frederiksen ('13) | 13 | Skive AM | 2.83 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Trine Kristensen Trine Kristensen ('13) | 13 | HGF AM | 2.82 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Emilie Sigaard Bilstrup Emilie Sigaard Bilstrup ('14) | 14 | Skive AM | 2.60 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Emilie Riis Emilie Riis ('13) | 13 | Skive AM | 2.53 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Andrea Poulsen Andrea Poulsen ('13) | 13 | SAK77 | 2.50 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Freja Hessner Have Freja Hessner Have ('13) | 13 | Skive AM | 2.47 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Alberte Møller Lysdahl Alberte Møller Lysdahl ('13) | 13 | Skive AM | 2.45 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Sidsel T Jensen Sidsel T Jensen ('13) | 13 | SAK77 | 2.36 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Mynte Lebeck Sørensen Mynte Lebeck Sørensen ('13) | 13 | Skive AM | 2.32 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Arna Vala Fridudottir Arna Vala Fridudottir ('14) | 14 | SAK77 | 2.25 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Ida Haaning Ida Haaning ('13) | 13 | Skive AM | 2.12 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P9 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Sidsel T Jensen Sidsel T Jensen ('13) | 13 | SAK77 | 4.93 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Mynte Lebeck Sørensen Mynte Lebeck Sørensen ('13) | 13 | Skive AM | 3.35 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Silje Møller Frederiksen Silje Møller Frederiksen ('13) | 13 | Skive AM | 3.26 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Andrea Poulsen Andrea Poulsen ('13) | 13 | SAK77 | 3.11 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Arna Vala Fridudottir Arna Vala Fridudottir ('14) | 14 | SAK77 | 3.00 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Emilie Riis Emilie Riis ('13) | 13 | Skive AM | 2.92 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Trine Kristensen Trine Kristensen ('13) | 13 | HGF AM | 2.91 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Alberte Møller Lysdahl Alberte Møller Lysdahl ('13) | 13 | Skive AM | 2.75 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Freja Hessner Have Freja Hessner Have ('13) | 13 | Skive AM | 2.47 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Emilie Sigaard Bilstrup Emilie Sigaard Bilstrup ('14) | 14 | Skive AM | 2.33 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
11 | Ida Haaning Ida Haaning ('13) | 13 | Skive AM | 2.32 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P9 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Mynte Lebeck Sørensen Mynte Lebeck Sørensen ('13) | 13 | Skive AM | 17.83 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
2 | Sidsel T Jensen Sidsel T Jensen ('13) | 13 | SAK77 | 14.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
3 | Andrea Poulsen Andrea Poulsen ('13) | 13 | SAK77 | 14.69 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
4 | Silje Møller Frederiksen Silje Møller Frederiksen ('13) | 13 | Skive AM | 14.23 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
5 | Arna Vala Fridudottir Arna Vala Fridudottir ('14) | 14 | SAK77 | 11.02 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
6 | Trine Kristensen Trine Kristensen ('13) | 13 | HGF AM | 10.80 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
7 | Freja Hessner Have Freja Hessner Have ('13) | 13 | Skive AM | 9.84 | SB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
8 | Alberte Møller Lysdahl Alberte Møller Lysdahl ('13) | 13 | Skive AM | 9.76 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
9 | Ida Haaning Ida Haaning ('13) | 13 | Skive AM | 8.78 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
10 | Emilie Sigaard Bilstrup Emilie Sigaard Bilstrup ('14) | 14 | Skive AM | 7.77 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P7 Højdespring Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Lilje Sigaard Bilstrup Lilje Sigaard Bilstrup ('15) | 15 | Skive AM | 0.75 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P7 Længdespring 1 m zone Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Lilje Sigaard Bilstrup Lilje Sigaard Bilstrup ('15) | 15 | Skive AM | 2.10 | w | w | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P7 Kuglestød 2.0 kg Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Lilje Sigaard Bilstrup Lilje Sigaard Bilstrup ('15) | 15 | Skive AM | 2.20 | PB | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||
P7 Boldkast 145 gram Finale A Finale | |||||||||||||||||||||||
1 | Lilje Sigaard Bilstrup Lilje Sigaard Bilstrup ('15) | 15 | Skive AM | 6.49 | PB | ||||||||||||||||||
|